• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak tady zas nikdo a všechny se sem nahrnete za dvě hodiny, až tu ńebudu :grinning:
1. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy u nás v dedine je takých exotov dosť. :grinning:
Puzzi aj Zuzka má taký štýl hry. :slight_smile:
Andy Máli je kombinéze krásnučká. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy Mali je boziiii v kombosce, vybralas super,bomba!Jinak teda drzim pesti na noc bez mlika...ajaj...jsem zvedava:slight_smile:. Jinak Domis sel spat pred 20, no tak ocekavam budika po 6.h nejdriv...sakris:_)

puzzi to je hezke, jak si uzivas Honzikovu podvecerni super naladu, vic takovych!JJ, je to fajn, Domi tohle dela furt a zabavuje se takhle...lozi, stoupa, zkouma, boucha a tak :grinning: . Jinak super dnes, tolik aktivit s Honzikem, tak je to spravne!Jo a 150 piskotu je VÁÁÁL DNE :grinning: jinak rýma snad z prochlazení nebo z ceho myslis? z prochlazeni snad neni infekcni...Jo a rozsviti si, naucila jsem ho BLIK BLIK kdyz chodime do koupelny, tak rozsvecuje lampicky rano /vypinace jsou na zdi klasicke)

Miruss cau, ze dekujem Kubkovi za dopis:slight_smile:

oblikani v zime bude horor, pac Domi se desne poti porad, ve vrstvach bude hotovej :confounded:. Dnes ale mirny trenink, venku byla kosa, jeli jsme v golfkach bez nanozniku a dala jsem mu takovou jakoby beranici, desne mu slusela,ksilt mu nedrzi nahoru, tak to mel takove sklapnute a hezky si pod tim chrupkal :wink:

mou,achjo zas nemoc, drzim palce na rychle vyzdraveni a dobre vysledky
1. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a puzzi, ano prodavam na MMB postupne vse po Domim, uz mam cca vse do 6M pryc...vcera jsem tam soupla hrací deku s hrazdou a dnes uz ma zajemce :grinning: , taky tam hodim koupaci kybl zanedlouho, pac Domi v nem jen stoji
1. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, snad i u nás budou tyhle chvíle super hraní přibejvat, kéž by :slight_smile: jsem optimista a říkám si, že za rok dva už si určitě i honzík bude umět hrát jako ostatní děti :grinning:
Na Honzíka moc neplatí, že o půl hodiny dýl spát = o půl hodiny dýl vstávat, je to chaotický.
Kámošky holčička 3R půjde teď někdy na nějakou operaci, tak nesmí být nemocná, tak kdyby měl Honzík rýmu, tak radši nikam nejedeme. Nevim, včera jsme byli s Honzíkem v hypernově a dneska venku na větru, takžepřípadná rýma může být infekční anebo z nachlazení. Já jsem hrozná a asi ho málo oblíkám, jsem mu dnes sundala na chvíli na slunci čepici a možná ofoukl, přišlo mi, že je teplo. Honzík s mou péčí bude superotužilej :grinning:
1. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co vaše děti a koupání poslední dobou? Honzík jak si stoupá, tak si stoupá i ve vaně, nakukuje do umyvadla, pak jde dolů na čtyři, leze honem na druhou stranu vany, kouká na záchod, pak ho položíme na záda tak cáká jako Tobík a hrozně se chechtá :grinning: Ale ze sedu jde hned do stoje, on se prostě převážně koupe vestoje :grinning:
1. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi aj Zuzka sa kúpe po stojačky. A kúpe a polu s Kubkom a najväčšia zábava je špliechať, viete si predstaviť ako vyzerá kúpeľňa potom. :grinning:
Puzzi dúfam, že rýma bude ráno preč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam musím aj ja začať viac predávať veci po deckách na MMB. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, jojo, cákání :grinning: My po koupání Honzíka koupelnu vytíráme :grinning:
1. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami já miluju to tvoje VÁÁÁÁÁÁÁL :grinning: :grinning: a dík za pochvalu výběru kombošky, od nákupního znalce potěší a když ti řeknu, že jsem za ni dala i se super koženýma kozačkama jak novýma a poštovným 500kč....no není to samičkovský kup :grinning:

sami mě je to líto prodávat, co když čekám rozinku :grinning:

puzzi ale ty ostatní děti budou zas o 2 roky vpřed :grinning: (vtip, těhublbost :grinning: )

puzzi koupání horor, koupe jen jenda, já se sní pak strašně tahám, ted co jsem těhu by to nebylo ideální, pořád se převaluje, stoupá, najednou udělá nějaký rychlý pohyb a třískla by sebou o vanu, na zádech to nenávidí :grinning: já chci zopět to bezvládný mimino, co jsme si s ním mohly dělat, co jsme chtěly :grinning:
1. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, tak hezky s kamoskou a jejima holkama i v praci :slight_smile:
Puzzi, tryskomys Honzulak super :grinning: Jaydi uz dlouho ne, v podtste jak zacal chodit, tak fakt pada do postele po flasce v poho :slight_smile:
Andy komboska moc pekna :dizzy_face:
Ja psala dneska te pani maila, jestli muzu tu kombosku radeji v 80 velikosti. Ta 86 by byla asi moc velka :astonished: Tak uvidim. Stejne to chci jen na tech 14 dni, co budeme doma, ze? :unamused:
Sami super s tim tvym prodejem :wink:

U nas taky neplati, ze pul hodiny hodinka dyl do postele :angry: vstava stejne a nebo jeste driv :angry:

Puzzi u nas koupani bylo nedavno rev desnej, nevim proc. Ani nespadl nic. Ale tedka posledni dny zase dobry :slight_smile: Caka a hraje si s novou hrackou do vody (takova ryba-zrcatko s kosickem a v tom jsou rybicka, krokodyl, chobotnice a jeste dve potvurky), to ho tedka bavi. Jo a bavi ho kohoutky, u kterych stoji a chce s nima tocit :grinning: Na zada ho nedavam, to se mu vuuubec nelibi a zacne rvat :unamused:
1. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss to musí být super koupání kubky se zuzkou, si pamatuju, že teda koupání s bráchou největší zábava :slight_smile:
ale nebylo nám 14(pro štouraly :grinning: )
1. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska usnuti zase good. Ja se podivala na VKV a Ray dal nahore mliko a klid :slight_smile:

Jeste chci tady dole vytrit at je tu rano cisto.
Nevim, jak budu stihat kone, kdyz tu bude kamoska, spis asi ne. TAkze moc nedrbejte! :slight_smile:
Chci dneska jit driv spat. Kamoska doleti v 6 rano, tak at vstanu. Pokud nas nevzbudi smudlicek driv, ze? :angry:
1. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doporučuju na zimu dětem to body z moiry, když se někde v teple trochu opotí(např.v obchodě...) nebudou mít mokro na těle....
petronuska taky myslím 80tka bude stačit.

Puzzi já jsem debilka, jak jsem tu psala dnes ty malininy míry, tak to byly z 8M :sweat_smile: a ted budem mít až v 10M, beéééééé ná chci být v tabulcéééééé
1. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronuska užij si kámošku a jasněm, absence se omlouvá, ale drbat bude, :grinning:

holky já se ze zítra taky omluvuju, něco nám tu budou spravovat, nepůjde proud, tak pojedu za dvěma kámoškama a pak k našim a budu až večír :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík a koupání je fakt radost, to zas v tomto ohledu je Honzík dost užívací typ a líbí se mu to i na zádech a nám se líbí, jak řádí :grinning:
Andy, tos po-rala s dvěma rokama vpřed :grinning:
Petruš, jj, jde dýl do postele a vstává stejně nebo dřív, tzn. každej den se fakt snažíme, aby v sedm spal, at z večera něco máme a ráno je to fuk :grinning:
Užij si kámošku, Petro, chápem, že je blbý odskakovat odní na koně :wink:
Andy, tak ty míry pak zprůměruj. Cha, já si říkala, to je ale Máli drobínek :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi máli má z toho taky radost, ale potřebovala by vanu plnou airbagů :grinning:
puzzi ok tak příští úterý jdem k doktorce, tak pak zprůměruju a dodám :sunglasses:

brou s kobrou, přeju klidnou noc :slight_smile: ráno vám ještě napíšu, než odjedem, co naše noc bez mlíka :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrou :slight_smile: Taky napíšu ráno co noc bez mlíka. Andy, držím moc palce!
1. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy no ja si rikala, ze Malina je nejaka moc hubena, ne? :grinning: Ale teda miry i tak super modelovske :wink:
A uzij si zitrek u kamosek :wink:

Puzzi ono odskakovani na kone by bylo ok, kdyby ona konovala. Ale bohuzel :frowning2: Budete mi chybet :wink:

Tak holky drzim vam taky palce na noc bez mlika a bez kriku :grinning: :wink:

Dobrou
1. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se tu chlámu nad Puzziným příspěvkem-Honzík škrk sem, škrk tam... :grinning: :grinning:

A Máli a neochota oblíkat :grinning:

Jdu na další stranu :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joo, Andy komboška suprová :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem tu, to byste necekaly, co????sliby chyby, proste jsem na sebe pes a spat driv proste nepujdu...
achjo, uz hodinu lezim v posteli s notakem a nakupuji na vanoce na MMB :slight_smile:)))

andy VAAAAL :grinning:, to jsem chytla v Brne a libilo se mi to...jeden borec rikal misto VAL, VALEC a to byl teprv valec, ja se vzdycky valcovala smichy:slight_smile:)).Obcas to rikam i ted.

domi se taky koupe prevazne na stojaka, furt se skrabe na sampony atd...v kyblu da par drepu na povel (hačíííí a nahoruuuu), ale kybl je uz naprd.No ale lepsi nez umyvadlo a usetri vodu

miruss tak to na MMB rozjed ve velkem:slight_smile:

petrus taxi uzij kamosku

holky, tak to vypada, ze sraz je domluven, koho to zajima, tak prespristi CT-SO

zdarec, vaaalec, jdu do hajan...ikdyz bude asi brzo kojo...no uvidime
2. říj 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, brý ránko, tak jsem vám slíbila naší noc....no ušla...v půl 12 kníky, tak jsem ji vzala k nám a nahodila dudla, usla hned, ve 4 teda asi jako si říkala mlíko mlíko, ale nevyměkli jsme, 40 minut buzení a pobrekávání, ale žádný řev, pohoda, pak usla před 5hodinou, já jsem nějak nemohla zabrat, no a v 6 vstávačka,na nočnajz a 170tka, ale hodnotím to kladně , jak jsem nemohla spát, tak mě napadlo, že za chvíli bude rodit Paroubková, mě normálně úúúúúúúplně hrabe :grinning:

holky stavím se až večer pááááá :slight_smile:
2. říj 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noc ok jako včera, 2x položení, jinak nic. Rýma asi ne, hurá, takže jedeme do Prahy.
2. říj 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, super, každou noc to bude mírně lepší! Super :zipper_mouth:
2. říj 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi užij si prahu, to je super a dík, bez tebe bych se neodhodlala :dizzy_face:
2. říj 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak mi sme mali dnes trochu lepsiu noc, spal az do 5.50 a to bolo len z toho dovodu ze MM nesiel do prace, tak nemal koho vyprevadzat. Myslela som si ze vydrzi byt hore az do svaciny, ale teraz odpadol, uz bol teda riadne protivny.

Idem docitat co ste vcera nakecali.
2. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, no tak dnes vstaval v 5:50....takze jako tech cca 30min rozdilu je tam, no ale teda jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zase jsme vydrzeli do 8 v posteli, teda ja bych vydrzela dyl...ale spat, ze jo.No nic musim to prekonat a zkusime dat spolecnou chrupku pres den.

andy ty jo, dobry s tim nedavanim mlika, takze to ma fakt docela rychly efekt, mazec!Jsem zvedava, jestli se jeste nekdo odhodla. Hm, Paroubkova...bude mit paroubky :grinning: a Margaritu (docela drsne jmeno teda...)

puzzi ty jo, fakt cumim, jak Honzik rychle pochopil :confused: :confused: :confused: a uzijte si prahu

vanil cauky, to jsme mely stejny budicek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, ja si myslim ze deti by sa nemali obliekat len podla toho ci su dievcatka alebo chlapci. Aj ja mam pre Tomiho cisto cervenu supravu, gate aj bundu. A je v nej podareny.
A to bodycko som ti chcela uz davnejsie napisat ze mame presne rovnake, neviem kde som ti ho zahliadla, asi na niakom videjku.
A presne tak hadam nebudes nakupovat komplet novu vybavu, ved niake ruzove veci jej isto pokupis a nieco moze aj podedit.

Megn foto krasne, Hanysek ma perfektne paco. Strasne mu to pristane.

Puzzi, Tomi este nevie poriadne co ma na nom robit, on sa tam len stava, alebo ide obzerat nalepky vpredu a padne s neho, takze este to bude chvilu trvat, nez sa to nauci.
A roboty si zvladla celkom dost aj s Honzikovou asistenciou.

Momou nech ste skoro zdravi. A ty mas problemy s ladvinami? Ani som to nepostrehla. A ten duty system nieje nahodou ta dilatacie o ktorej som sa tu kedysi bavila s Megan? Cosi sa mi mari, ze na nefrologii to doki spominala.

Andy pekne si si uzila den, a miery Malinky su dobre, je to skor taky drobcek.

Sami pekny den si mala, a ked som zacala citat ze ste isli do parku, tak som si myslela ze sa zas docitam ze si si dala slofika v parku na lavicke.

Andy, je nadseny z toho auticka, ale este to prave nadsenie si myslim len pride, ked zisti co ma s tym robit, zatial sa s nim len oboznamuje.
Malinke to slusi, je to hotova modelka, aj ked sa jej zrovna vtedy nechcelo moc fotit.
Samozrejme ze niest exoti, ja by som tiez prijala co najskor dalsie baby.

Puzzi dufam ze sa ryma nerozbehla, a mozes vyrazit smer Praha.

Sami mala si Domika vyfotit v baranici. Musel byt podareny.
A to blik blik je nauceny aj Tomi, hlavne u mojej mamy sa tym zabava, ta mu to viac dovoli, my mame ziarivky a tie nieje dobre casto zasvecovat a vypinat.

Puzzi nic si nevycitaj ze ho malo obliekas, aj ja niekedy prepisknem oblecenie, raz obllecem malo a druhy krat zas moc, ale ako sa v tom mam vyznat, co treba obliect, ked idem von je horko a ked sa vraciam sa schladi aj o 7 st. co je uz dost, a pritom vzdy nosim este niake tricko, alebo mikinu alebo vesticku zo sobou.

Peti nech ti dobre dopadne navsteva a uzi si kamosku.

Tak preto sa mi zdali tie miery Malinky take, lebo boli s 8 M, ale ja tak ona je proste modelka, tak si drzi aj stihlu liniu.

Andy tak noc prebehla celkom OK. Gratulujem. Uzi si kamosky.

Puzzi aj vam gratulujem. A ty si uzi vylet do Prahy.
2. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami presne ma to napadlo, ked som citala tvoj prispevok ze si drobi vstali naraz, akurat s tym rozdielom, ze Domi ti vydrzal v posteli este do 8,00 a my sme uz o 6.10 lozili po zemi a robili zlo. A pred osmou uz odpadol, mohol by si zdriemnut aspon hodku a pol, lebo ideme na plavanie, a nevim ci mi este zaspi.
2. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec ženy :wink:
Andy, ti tvoji Paroubci :grinning: :grinning: :grinning: Komboška je bomba :wink: a ta manekýnka.... :sweat_smile:
Puzzi, Andy, s odbouráním mlíčka jste šikulky :dizzy_face: Janka si noční kojo odbourala nějak sama :sweat_smile: Někdy se stane, že se vzbudí a palačinkuje a pochtívá, ale s kojením je to balada, tak to zatím neřeším :wink:
Vanil, jj, body máme na videu, jak se Jáňa začala plazit :grinning:

Musím tu pustit R.
2. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek