• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.
My noc ok.
kubko vstal o 7 a Zuzka o 7:45. :slight_smile:
Andy, Puzzi super, o chvíľu Vám zvládnu noc bez mlieka úplne v pohode. :slight_smile:
Puzzi super, že sa rýma nerozbehla. Uži si Prahu. :sunglasses:
Sam, Vanil to skoré vstávanie Vám nezávidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem dať papať Zuzke a trocha upratať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Tak ATB asi zabraly je mi líp, i když jsem celou noc prosmrkala, dutiny se mi uvolnily. Dnes ráno jsem byla s Járou (sama bych to nezvládla) ještě s dětma, pro jistotu. Tak děti sice mají rýmu, průdušky jsou ale čisté. Na kašel hedelix, do nosánku vincentku, můžem panadol a Anička páč to má trochu horší má do nosu ještě pamycon. Pokud by se to do středy nezlepšilo, tak se máme ukázat.

Vanilka: Dutý systém je dilatace, pravdu máš. já mám jen jednu ledvinu, už od narození, jen se na to přišlo když mi bylo 20 po několika zánětech v ledvině.
2. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, jsem včera nějak nestíhala, tak snad dneska doženu resty, už jsem přečítala, tak vím vo co go :slight_smile:

Teda Magdi, Hanýs je božan a taky máte kráááááásnej obývák, teda ta podlaha je boží a nábytek ti k tomu pásne a sedačka, krááááásáááááá!!!. A koukám, že máte červený golfáče nakonec, jsem myslela, že máš tyrkysky...a Romerku sedajdu, vypadá, že je v ní Hanýskovi moooc dobře.

Andy, teda Malina je v kombošce fakt malinka k sežrání :grinning:

Momou, jejda takový nemoci. Moc držím palečky na brzké uzdravení!!! A to ani nevím, že máš operaci ledviny, uf...

Dnes mi Tobi předvedl, že má tuhé dospělácké hovínko :grinning: :grinning: :grinning: ...nechám ho vždy při přebalování lézt nahatýho po obýváku, byla jsem na netu a najednou zespoda cítím mega puch...kuknu a naděláno všude, už mírně pomazané po podlaze...no sranda, ještě, že máme plovoučku :wink:

Včera na RHB docela super, jsem měla fakt radost, že jdeme s úspěchem, že leze a krásně se předvedl, nahatej už uleze docela velkej kus, tak tam furt někde lozil a pak nahoru na krabice, tak taky super, jen prý máme teď trénovat, aby se uměl zas dostat dolů ručičkama...
Právě jsem mu přestavila postýlku, má spaní až dole, protože mne už nebavilo se bát, že si skočí za hračkou ...on je schopný všeho :sweat_smile:

Jinak s oblíkáním...no, v tomto počasí to je teda dost na pytel, já spíš oblíkám víc, nebo vrstvy, abych mohla podle potřeby slíkat nebo oblíkat...ale zrovna předevčírem jsme byli na docela dost dlouhý prochajdě a měla jsem jen slabou deku pro něj, tak měl pak teda taky ledový ruce, ale snad dobrý. Jinak obvykle dávám body s krátkým nebo dlouhým, na to slabou mikču a slabou bundičku proti větru s bavlněnou podšívkou. Včera měl bundičku s fleece podšívkou, tak pod ní měl jen body s dlouhým a dávám slabou čepičku, na nohy punčocháče a džíny obvykle a kecky nebo takový pletený botky z HM. Včera jsem vytáhla místo deky i takovej slabší fusak, docela foukalo.

Puzzi, škoda, že jsem včera nečetla, mohly jsme se zcuknout, kurdec...tak jindy...

Včera jsem si udělala radost v CaA, koupila jsem si 2 takový slabší svetříky, pruhovaný do V. Mají teď nabídku na určité zboží, že když se koupí 2 ks, je to za lepší prašule. Normoš by stál jeden 298 a takhle vyšly oba na 398. Paráda...za 200 jeden, to nekoupím ani triko...takže za posledních asi 14 dní jsem si trošku obnovila šatník, mám nové džíny, vestu a tyto svetříky. Mám radost :slight_smile: Jinak vše dokupy stálo 1200, dobrej kup, ne?

Jo, Petronusko, jak jsi psala, že pereš Jaydiho věci 1x za týden....no, tak já to teda moc neřeším...peru jeho věci s našima pokupě, jen teda používám Sensitiv prášek (Persil sensitiv nebo teď Tide sensitiv, je taky dobrej). Takže máme furt co nosit. Je teda fakt, že toho máme mraky, a to už nic moc nekupuju, jen občas nějakou mňamku krásnou, vše jejinak poděděné, ale ani neunostíme...
2. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOmou to je fajn ze antibiotika zaberaju. A s tou jednou ladvinou je to zaujimave, ze to zistili az tak neskoro.

Talls, ako to mas dobre okukane, ked presne podla foto vies ze Megn ma sedacku Romer. Ty si v tom proste profik.
To tuhe hovieno rozmazane po podlahe musela byt sranda, ale pre teba asi nie :sweat_smile:?
Kupa svetrikov sa oplatila, celkom dobra cena.

S tym pranim, ja vecsinou tiez periem malemu veci raz za tyzden, ale ked sa podari tak aj po dvoch dnoch, ako som prala minuly tyzden. Isli sme von, zakryla som mu nohy dekou, a ci mi ju neskopol na zem? ja som este po nej presla s kocarom a este som na nu aj stupila, tak mohla ist rovno do pracky. A prihodila som k tomu par veci a hned bola plna pracka.

Tomino spi uz viac ako dve hodky, tak to je parada, len bude asi uz dost hladny, lebo jedol naposledy mlieko pred siestou.
2. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak mam kamosku tady. Mala je super a nadherna a taky pekny zivel :grinning: Se tu s Jaydim nahaneli (po 4 ) a hrali si chvilku. Pak snidane a Jaydi spinuska v kocarku venku a Gabca je v pokoji s malou a uspava. :slight_smile:

Jinak noc u nas nic moc. Asi trapeni zoubku zase :frowning2: 2x v noci rev jak svi.a, tak jsem zkousela caj, ale nechtel pit, tak jsem mu natrela dasna a uklidnil se a usnul. Ja pak v pul 6 jela na letiste a maly uz od te doby vzhuru s RAyem.
Jsem zvedava, jak to pujde vsechno, ale s malyma bude prdel. Jsou trosku jak dvojcata. Nellinka je starsi o mesic presne, ale vypada mladsi :wink:
Zatim na dnesek moc plany nemame, spis okoukavani se a odpocinek, co pujde. Zitra ma od Raye prostredniho brachy mala Sophia ma krtiny (je o mesic mladsi nez Jaydi). Maji pozvanych 70 lidi :astonished: ale vubec se mi tam nechce :unamused: Ale musime aspon na par hodin :rolling_eyes:

Tak vas zkusim trosku docist, kdyz jsem tu ted sama :wink:
2. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: :grinning: :grinning: Tobi a hovínko :grinning: No já kolikrát přemýšlím, kudy to Ti moji drobečkové kakají, že si tu prdku neroztrhnou :grinning:

Vanilka: No ono to všechno funovalo dobře až pak jednou ..... to je jako řetěz na kole. Pořád na kole jezdíš a pořád a nikdy nenamažeš řetez. Tak ten řetěz začne skřípat, ale pořád jezdíš až pak jednou už se řetěz nehne :grinning: Tak mi to vysvětlil kdysi primář ve vojenký nem. před operací. :grinning:
2. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsem tu trochu četla ale nestihla reagovat...tak co si pamatuji

No jak oblékáme..tak třeba dneska 8°C nechala jsem ji to co měla na doma takže silnější punčocháčky, body s krátkým a pres to tlustčí trido s dlouhym přes to jsem dala zimní bundičku a džíny(máme takové hodně tenké tak už bez punčoch nedávám) na nohy capáčky a na hlavu čepici...jinak Soninka taky čepici nee a rukavice když jsem ji dala jednou jestli ji sou tak jednu strhla hned a druhou rukou mávala a ječela ať to z ní hned sundám :zipper_mouth: ale venku si čepici poslední dobou kupodivu nechává a když si ji sundá tak si ji nechá bez problémů vrátit..já si myslím, že jako sama pozná, že ten studenej vítr nic moc a že je jí v čepičce líp a doufám, že to tak bude i s rukavicema..ty už taky asi začnu dávat, protože ona se musí držet toho madla a dneska měla ručky totál ledové :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zimu jsem koupila na látkovkách set čepice a rukavic z merino vlny tak už se těšim až to budem nosit :dizzy_face:

Jídlo - já teda nekořenim vůbec a kuskus Sonince nějak moc nejel ale mohla bych zkuzit znovu..my teda kuskus nevažíme..stačí zalít horkou vodou...a ta pohanka super nápad taky vyzkoušim a nebo jáhly po těch už nějakou dobu pokukuji...

Myslíte že je kombinéza nutná? my jsme dostali nějaké věci po kamarádce takže mám jednu super teplou bundu, jednou normálně teplou bundu a jednu takovu spíš na teď..tak si říkám jestli k tomu nedokoupit spíš jen takové ty laclové oteplovačky..co myslíte? Porotože jinak co s těma bundičkama že jo...

Momou - dík za tip na Koalku

Peti teda zuby pohroma huby co..děs trápí od narození až do smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Puzzi je škoda!..ale napadlo mě až přijedeš příště se můžem dohodnout všechny i s Talls a kdo bude chtít další a u nás je takový statek se zvířátky..že bychom mohli jít tam je to pěšky kousek že v kočáru vydržej a pak se můžem ohřát u nás....
Dám fotku z rána do alba ať víte na co lákám :wink:
2. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přidáno..jo a fotky jsou jako lákání na statek ne od nás z domu :grinning: :grinning: :grinning: aby se někdo nelekl :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že nedočítám, ale mám náladu na bodu mrazu, bo jsme přišli z poradny a zas jsme odesláni na rehabky! :pensive: :frowning2:
protože nesedí a nelozí - ale hlavně, že nesedí! já se na to už fakt vys....

jo a má už 9550 g :sweat_smile: - prý je veliký jak roční dítě! :zipper_mouth:
2. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul - tak to mi mrzí :frowning2: ale nevěš hlavu, třeba se srovnáte rychle a nebudete muset cvičit dlouho!

Talls - jo Tide dělá taky sensitiv..to musim zkusit!
2. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul drzim palce, at Maxk brzo pochyti grif a nauci se co ma....uz je sikovny, to pujde rychle

jumi ja myslim,ze kdyz mas bundicky, ze dokup oteplene kahoty a na komosku se vyprdni :wink:

petrus, ty zavislaku jeden :grinning: :grinning:

ja koukala dnes Domimu do pusy, tak uz na na jednickach nahore ty jizvicky na dasni...uz brzo vystoupi z klubu duchodcu...jsem z toho docela dojata, ze uz nebude mit bezzuby usmev... :sweat_smile: ...a desim se, ze mu rostou jako prvni ty jednicky nahore, snad me nebude hryzat :rolling_eyes:
2. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já z toho mám úplně hrůzu, já mám problém ho udržet při přebalování, neé tak při rehabce...chjo chjo

sami: asi taky dlouho nebudeme bezzubci, mudra říkala, že už se mu zoubky prořezávají! :wink:
2. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,,

se musím chlámat, jak Talls zhodnotila Magdiny věci, podlahou počínaje, sedačkou v autě konče :grinning: :grinning:

Dedul, to mě mrzí... :frowning2: Snad se Maxík dá brzo do pořádku!!!!

Já dnes byla u zubařky, MM čekal s malým v autě-prcís ještě nespal, tak snad už brzo vytuhne, musím to tu pofackovat, chceme jet k našim, tak ať to tu není jak po boji. No a samozřejmě ještě pobalit věci...
2. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si náhodou pustila TV Barrandov a je tam nějaká "věštící poradna" a hlavní slovo má ten chlápek, u kterého jsem byla asi měsíc před porodem na konzultaci :wink: ...

Lao, no, zhodnotila, pochválila.... :slight_smile: ...A romer sedačka je prostě na první pohled rozpoznatelná, že to je ona, podle tý hlavový opěrky a pásů...už to mám holt zmáklý...

Dedul, třeba nebudete muset Vojtovat, ale jen ty prvky Bobath, co děláme my, to je jen takový formou hry, nemusí se u toho vyslíkat a je to docela OK...někdy to i flákáme a nic až tak hroznýho se snad neděje...
Na sezení se musí natrénovat šikmý břišní svaly, aby udrželi stabilitu, hlavně takový, aby se mohl opřít do strany ručičou a neskácel se...to nám teda taky zatím moc nejde...

Dnes jsem tobíkovi vařila zelenino patlámo, ty jo, to mi chutnalo, bylo to 1mrkev, 1/2 petržele, kus kedlubky, kousek květáku, kuřecí masko, a 1 brambora.

Jumi, dokonce Tide mi přišel i lepší než Persil, tak nějak líp voní (i když je to úplně jemňulinká vůně) a pere...no, je fakt, že nějaký flekatury od mrkve a tak předpírám v ruce ve žlučáku, tak nevím...někdy mi ale ani ten Persil nevypral obyčejný fleky...

Jumi, určo bych koupila jen ty oteplováky, zbytečně bych se nehnala do kombošky...co s bundičkama..

Andy, kde jsi koupila ty Moira bodýčka??? Já je nemůžu nikde sehnat...jediný termoprádlo pro prcky, co jsem viděla bylo od Loany...
2. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objevila další zubejdu...jednička vlevo nahoře :slight_smile: ...Joooo, tak proto je tak protivnej poslední dobou... :wink:
2. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul držím palce, aby ste nemuseli dlho cvičiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls - kolem moira obchodu chodíme na Světýlka..my máme bodýčko odtamtud :wink:
2. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, kočky, za chvilku razíme...
V úterý zduuuuuuuuuuuř!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, vypadá super, myslím, že takový má i Puzzi objednaný, možná už i doma :wink:
Jumík, super, tak to se tam pak mrknu!
Mládě se vzbudilo, snažila jsem se s ním trochu cvičit, ale to co mu nejde, tak to je protivnej jak činže, hrůza...zato by furt na něco vylézal...klečel.
Musela jsem mu dát trochu řídkýho mlíka, protože zas čaj bojkot...tak má tak 140 vody a 3 odměrky mlíka...to snad neva...tak si to teď drží a tváří se důležitě a chlemtá :wink:
Pujdem ven, jinak bude protivnej ještě víc...
2. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Tak na váhu se vyprdni, myslím, že tu někdo měl i většího cvalíka, však jak Ti Max začne lézt, tak to všechno vyběhá. (Anička měla v roce 9.93 kg a doktorka se začala smát a říkala jí: No Ty ses alesnažila, abys neměla přes 10 kilo :grinning:). Kolegyni holčička seděla sama až ve 13 měsících a lezla asi v roce a chodit začala až v roce a půl, takže klídek. Každé dítě je jiné a jinak líné či hbité. Anička třeba dlouho nechtěla nic povídat a Kuba taky ani nepípne. A jak tu čtu, tak i Tobi tu už mluví :sweat_smile: :grinning:

Miruss: Jo jo, je to moc hezké, jsem to ukazovala Járovi a prý, že se po něčem takovém musíme podívat, se pro to úplně nadchl :grinning: Tak to si s tím asi nakonec bude hrát tatínek sám.

Tak, dopiju čajík a jdu zas do hajan.
2. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem jeste nedocetla nic. KAmoska totiz akorat prisla dolu, tak jsme snidaly, pak se ji vzbudila mala.
Jaydi spinkal 2,5 hodky. Potom obed, hrali si spolu. MAla je pekne sidlo teda :grinning: NO a tedka probiha usinani. Teda nahore, protoze JAydinek uz pekne hajuska v kocarku :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurdec, ted jsem si exla cele to okno, kde jsem psala reakce. Ale nepamatuju si to, protoze to pisu na etapy :angry:

Jumi ale pekne fotky s prasatkama :grinning:
Talls dobry nakupy a super ceny :wink:
Dedul ach jo, ale bude to dobry, neboj,.Maxik se za chvili rozsedi :pensive: A teda vaha pekna a ne :pensive: nejake kecy :angry: Jsi je mela poslat nekam :pensive:
Sami dobry se zoubkama. Hlavne at lezou v klidu :wink: Dedul u vas to same :slight_smile:
Talls gratulka k dalsimu zoubku :slight_smile:
Laus hezkej vikend :wink:

No my tedka relaxujeme na gaucich a prcci spi. Doufam, ze budou aspon jeste chvili. Nejak na me pada unava :unamused:
2. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vůbec se sem nemůžu dostat, tak to teďka zkusím .... malá spala dopo málo, tak usnula před 16 hodinou, snad stihnu dočíst i reagovat .... u mamky docela ok, jen Kubajs je drzoun, v nestřeženém okamžiku praštil Markétku kostkou ze stavebnice, má pěkný šrám od oka k nosu, brečela chudina, to bylo hrozný. Brácha ho zdrbal, ale švagrová nic, tak nic no ....už si s ním pak nechtěla hrát, v poledne vypadli, malá usnula a spinkala 2 hodiny, tak aspoň tohle mi vyšlo.... zpátky nás bral MM, tak jsme dojeli domů až v 19 hodin, ale dobrý, pokecaly jsme.... včera plavání ok, malá si teda 2x kvalitně lokla chudák ... skákala po nohách do vody, je to prča, když teprve chvíli stojí .... už mi dorazily ty oteplený kalhoty s výšivkou, jsou tmavě růžový a mám k nim světlerůžový kabátek, vypadá to super.

Tak to nevím, 9 stránek, to asi nedám ....
Sami, já už se se švagrovýma nerozčiluju ... mám jen jedny nervy, fakt to nestojí za to.
Andy, Puzzi, dobrý! Vy jste se do toho "umravňování v noci" krásně pustily! ... Andy, mamka bydlí na bytovce, bydlí u cesty, to znamená otevřený dvůr, furt couraj lidi a sousedi hulákají na dvoře ... jezdím k mamce golfákem, ona teda hluboký kočár má, ale to nechávám až jako poslední variantu, už jsem po ní párkrát sáhla. Jinak s tím řevem Máli, prostě chvíli nechat, jinak se nenajíš, občas malá taky takle huláká,si vynucuje pozornost, tak ji dám do židličky k nám a je to, občas jí dám do pusy a jsme najedení všichni. Á koukám, že už něco takovýho poradila Miruš. ... á koukám, že se chystáte na vánoce do novýho, tak to bude velká paráda, co?
Puzzi, super úspěchy s těma nocema!
Simčo, máš geniální dítě s tím spaním, fakt klobouk dolů ... to já neznám....
Pospi, já zatím tady kojím, večer a v noci, a pak většinou po polednu, to tak vyjde, že se malá chce napít a máme "svoji chvilku"
Puzzi, ty jo drsný, krev na ruce, bych byla vyděšená taky. Ale ustála jsi to mamko!
Pavli, pořád nemocujete, kdy tom ubude konec, co?
Simčo, z koření dávám nať z petržele, majoránku, kmín ...
Miruš, s tím kojením, já malé dávám napít jednou přes den, většinou po polednu, ona v noci pije dost, a mám trochu obavy, abych měla dost mlíka, už delší dobu nestihám pitný režim ... ale jsem ráda, že malá už pití přes den nevyžaduje, jindy pila po každém jídle, jako nádavek, ale taky toho teď sbaští mnohem víc než dřív.
S tím odstavováním jsem to taky slyšela, mám známou ta má teď třetí dítě a ty dvě kojila skoro do 2 let. A jsou to závisláčci. :grinning:
Ty jo Andy, tak všechno ok, jo? Teda já bych na ten NT screening šla, já si teda o doporučení neříkala, byla to moje věc, stejně se to platí.
Andy, já taky na malou pořád mluvím, co dělám, co budem dělat, a až si pohraje tak půjdeme ven atd. a ona kouká a většinou to zabírá a fakt ví o čem mluvím. ... jejda, on tady někdo dává tabletky fluoru, my teda nee, to mi asi něco uniklo sákriš
Puzzi, s těma pozdníma příspěvkama se mi to taky stávalo, jsem měla dojem, že si tady píšu akorát s tebou :grinning: a ráno je tu narváno z noci ... ale poslední dobou se nějak stalo moc věcí a fakt nestihám holky, polepším se, jak to bude možné.
Holky, k televizním seriálům typu Přešlapy, Vyprávěj, Ordinace atd. vám nic nenapíšu, protože je nevidím, prostě je nestihnu, než se vymotám, tak je po nich a pak padám, nebo kecáme s MM. Ale poslední dny spíš padáme na hubu.
Lobi, já večer nežehlím, musela bych být sama v patře v pokoji a to mě teda neba ... už tam mám takovou haldu, jak poslední dobou nestihám, tak ani žehlit teda, a už je to opravdu akutní.
Petis, Karolínka super "paří" .... a máte stejnej bazén jako my, s žirafou!
Puzzi, když s malou sedím na zemi, tak o mě stoupne, dělá blbosti, natahuje se po věcech, obchází mě atd. Moc se jí to líbí.
Andy, oni si ty informace od nás schovávají a pak to na nás vypálí, to je pak bomba , co? Tak kombinéza paráda, jo? ... Mě snad do úterka ta kombinéza dojde taky, jsem zvědavá, vypadala dobře.
Puzzi, já už bryndák na jídlo taky nedávám, malá řvala, když jsem jí ho dávala, a zvládáme dobře i bez něj.

Holky, tak mi zbývají 3 strany a malá vstává, tak příště .....
2. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, pokud máš bundy, dokup gaťky a na komb. kákni :wink:
Dedul, nestraš, Janka taky nesedí, ani nelozí :confused: Furt plazička. Ty máš asi celkem přísnou dr.
Sami, snad nebudeš dokousaná :sweat_smile:

jé, taťka-můj přijel, prchám
2. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme u tchýně, návštěva u kámošky v Praze se povedla, holčička o 3 měsíce starší než Honzík mě vždycky navnadí, co už brzo bude Honzík dělat, holčička už dělá první krůčky sama, což je fakt hezký a srandovní. A taky u ní začaly vynucovací vzteky (chce hračku, co má ségra, chce vodit za ručičky a když pak člověk zastaví a konec, tak vztek do ruda, máme se na co těšit :grinning:).
Dneska novinka, Honzík začal říkat mamama a to především, když kňourá a míří ke mně, takže myslim, že to říká cíleně, je to hrozně hezký :slight_smile:
To jsem ráda, že i jiné děti se koupou na stojáka :sweat_smile: A taky už si mnohem častěji z lezení sedá a už mu to konečně fakt jde, tak jsem momentálně spokojená, že snad umí to, co má.
Vanilka a Samička vstávání v 5:50, musím si vážit našich cca 6:30. Honzík šel dneska spát o půl hodiny dýl, ale pochybuju, že by to na ráno mělo nějakej zásadní vliv.
To by mě taky zajímalo, jestli se někdo další přidáte k nám s Andy s odvykáním mlíka, ale je fakt, že hodně vašich dětí si třeba odvykne postupně samo.
Vanil, napíšu ti, co psali v knížce, neber to teď jako chytračení, bůhví zda to funguje ale: Prý když se dítě brzo budí a pak je za dvě hodiny unavený na spánek (tzn. jako u vás dnes), tak dohání noc a člověk by ho neměl nechat tak brzo, vydržet vydržetm určit si svojí hodinu, kdy už je nárok na dopo spánek, řekněme 9:30, dřív ho nedat a že si dítě časem protáhne noční spaní.
Momou, u vás zlepšení, to je dobře :slight_smile:
Talls, hurá, i Tobi umí krásný tuhoše, haha, fekální story :grinning:
úspěch na RHB se dal čekat, TObi je šikula :slight_smile: Super nákupy i pro sebe, to musíme! Někdy se domluvíme a já dojedu do Phy a sejdem se, ne? Ty bydlíš na Praze kolik? Někde blízko na PLzeň by se to hodilo :wink: Anebo jak píše Jumik dojedu klidně na Háje, v pohodě, uděláme celodenní sraz, jsem pro! Házejte návrhy, nemůžu pondělky, nemůžu 15.10. a 19.-21.10.
Taky peru Persilem sensitive dohromady naše a honzíkovo a peru občas i obden a máme sušičku, takže hned suchý, moc věcí ani nepotřebuju.
Petruš, vida, na nás koukneš ve chvílích, kdy kámoška např. uspává, dobrej nápad :wink:
Jumi, jasně, že oteplovačky a bunda super! Já mám od tety teplý kalhoty a bundu, to nevim, jestli nebude táhnout na záda.
Dedul, nesezení větší problém než nelezení mě trochu překvapuje a vůbec, ježiš, každý dítě je jinak rychlý, mě to někdy už štve, jak to nějaký doktoři tak moc moc řeší a stresujou.
Sami, už brzo bude Domi zubatec, výjimečný, že první rostou ty horní :slight_smile:
Talls, dobrej objev a zpětně jen protivnost, že nebyly teploty a příznaky jasnězubový, to jsem vždy ráda u honzíka, že objevím zub a překvapí mě to.
Miruss, tenhle hrací stolek ddostane honzík, přesně ten, má ho sousedka a je bombovej a super! A ty kostky pak, vydrží určitě na dlouho. Jé, talls si pamatuje, že ho budeme mít :slight_smile:
Marti, chudák Markétka, jak dostala ránu přes obličej od Kubíka, kolik mu je?
Jj, bryndák nedávám hlavně taky kvůli tomu, že se mu honzík hrozně brání, už tak je před jídlem celej netrpělivej a ještě bryndák, to je mučení :grinning:
Jen si užívej večery s TM, to máš lepší než seriály :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Mamama :dizzy_face: to je úžasné.
2. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, dík :zipper_mouth: V tu chvíli ho vždycky o mnoho raději pochovám a utěším.
2. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak včera jsme byli na noc u našich a super, Kájka usla jak je zvyklá v 19:15, dudlík jsem nahazovala kolem 23, pak se začala vrnět po 2, to jsem si myslela, že bude čas na mlíčko, ale po dudlíku usla a první krmení bylo až v 5:04. Pak se vrtěla a vrtěla, před 6 jsem si ji vzala k sobě do postele a spala až do 7:45. To už tady dloho nebylo, asi 2-3 měsíce !!!
Naši se vrátili z dovči, malá je hned poznala, byla šťastná, fakt super !!! Kájka dostala plyšového krokodýla, je z něj nadšená, má svého "Chňapíka" a dnes s ním i spinká :slight_smile: A pak dostala takové prase s křídly, co zpívá a vrtí sebou, malá kolem něj hopská a "paří" :wink:
Naši se měli super, jsou opálení, no odpočinuli si, to je dobře.
Tak zítra bude má mamka Kájku hlídat a to i přes noc a my jdeme s Palem na akci. Poprvé budu přes noc bez malé a ona beze mě, snad to obě zvládneme.

Jooooooooo ... holky, Kája se dnes u našich pustila křesla a udělala asi 4 kroky do prázdna a pak spadla. A od té doby se cíleně pouští. Akorát jak mi to dělá u stolu, tak jsem na nervy, bojím se pádů na hrany a že jich je v bytě hoodně !!!

Taky se musím pochlubit, že snad příští týden prodám hlubokáč kočárek, jsem domluvena s jednou těhulí, že se dojedou podívat a dnes mi volal další zájemce. Chtěl, jestli by se nemohl přeskočit v pořadníku, ale odmítla jsem ho, že se mu ozvu, kdyby ho náhodou ta paní nechtěla. Tak snad vše klapne.

S naší babi je to nic moc, je na JIP, je zavodněná, i plíce a srdce, musí z ní prý dostat cca 12l vody a podléčit srdce a pak se budou věnovat ledvinám, ale padlo tam i slovo dialýza :frowning2: Babi je 86 let a bojím se, v červnu už jsem přišla o jednu babičku. Snad bude tahle bojovat !!!

Dočetla jsem vás, ale HOSIPA, tak snad aspoň něco ...

MEGN, super fotečky !!! A jak píše Talls, obýváček boží, máš tam fakt uklizeno, to náš obývák vypadá jako herna a hračkářství dohromady. A Honzík je vlasáč :slight_smile:
TALLS,
gratulka k dalšímu zoubku !!
PUZZI,
super úspěchy s nocí bez mlíčka !!! A dobře, že nemá Honzík rýmu. Kája taky chrčí, ale snoplíky jí z nosu nejdou.
MOMOU,
brzy se uzdrav, ty i dětičky.
JUMI,
fotečky s prasátky moc hezké :slight_smile:
SAMI,
tak už nebudete bezzubáci, supéééééér. A teda, ty jsi obchodnice na MMB. Já si nechávám věci po Kájce, co kdyby náhodou :wink:
ANDY,
taky úspěšná noc, gratuluju. A Máli v kombinézce moc hezoučká!!!
POSPI,
včera jsem v Tescu koupila stejnou kombošku jako ty Jance:wink:
DÉDUL,
váha Maxe je normální!!! Vždyť Kája je holka a v 9M měla 10,4kg !! Takže ať se Dr. zklidní. A ty rehabky mě mrzí, fakt to bere Dr. moc přísně.
PETRUŠ,
užij si kámošku.
2. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé, mamama to je boží...u nás sci-fi...a sezení z lezení....zatím taky sci-fi....takže velká gratulka "velkému bratrovi" Honzíkovi...
A Puzzi, hádej, bydlím skoro u sjezdu Plzeň-Praha...zajeď!!! Jseš tu za hoďku! Můžem se někdy domluvit na Světýlka ve čtvrtek (když nemůžeš pondělky) a sešly bysme se i s Jumíkem a děti by měly aspoň zábavu taky. :slight_smile:

Ta naše zubejdička mne totiž vůbec nechce pustit do tý svý tlamičky, abych ty zuby hlídla, ta vrchní dáseň, to je síla, nenechá si tam hrábnout....ale dnes jsem ho přeprala...teda a přijde mi ten zub nějakej mega big!!!

Dnes jsme se snažili cvičit na ten šikmý sed a teda hrůza, to ho fakt rozčiluje a nechce se mu...ho přetrhnu :grinning:
2. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek