• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petis, super noc a ráno do 7:45, to u nás naposledy někdy v šestinedělí :grinning:
Zítra si užijte akci, jak píšeš, Kájka má vaše ráda, bude to v pohodě a vy si užijete a odpočinete.
Tyjo, Kájka je odvážná a moc šikovná s krokama, dobrý!
Držím palce tvý babičce :slight_smile:
Talls, fakt bydlíš takhle super? Tak řekni kdy a já přijedu a budeš ještě litovat, žes mě vzala :slight_smile: Já bydlim u Plzně 5 minut od dálnice, takže jsem u tebe za 45 minut! :grinning: teď ve čtvrtek 8.10. bych mohla :wink: Na světýlka se může i nečlen? Ber v potaz Honzíka prudiče kočárkového atd., myslíš, že v pohodě? Proč ne :slight_smile:
Foukni Tobimu do obličeje, on se bude smát a uvidíš zuby nahoře. Anebo rozesmát jakkoli a koukat zdola.
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Ten ten stolček asi kúpim. :slight_smile:
Petis super noc. :slight_smile:
Puzzi Honzík je šikovný.
:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jojo, akorát se objednává, stačí obvykle i den dopředu...kdyžtak IP :slight_smile: . Klidně přijeď i jen tak, máme tady super park, je tam velký hřiště, tak snad by to Honzíka bavilo...cestu tam cca 15 minut by v kočárku snad zvládl...mohly bysme dát po cestě kafe na zahrádce, jestli by nám neurznul zadek...

Teď jsem zmenšila nějaký fotky, co mi teď MM fotil, tak přihodím....jasně, že je tam i Tobi :wink:

Miruss, ten stoleček se mi taky tuze líbí, myslím, že Tobi by z něj byl hotovej už teď, by na něj lezl...teď leze na krabici, to je opruz...nejradši bych mu ho koupila teď, dala mu ho a pak na Vánoce by se jen vyfotil pod stromkem jakože vánoční dárek...
:grinning:
Takže se asi budu taky opičit s dárkem..., neva??? :grinning:
2. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, tak jo, přijedu jen tak, můžu? Kdy? tento týden nic nemám v plánu, kromě pondělí cvičení nuda nuda šeď šeď, co ty na to, že bych někdy přijela, navrhni den :wink: Jj, kdyžtak IP s adresou atd.
Se stolečkem megadilema, že nevydržím do honzíkovo narozek, ale asi vydržím, nevíííím!!!
Miruss, jasan, kup, super dárek :wink:
2. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a 15 minut v kočáru v pohodě, Honzík zmákne tak těch 30 minut, křupky, banán či rohlík to jistí :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls,
moc krásné fotky !!! Moc ti to tam s Tobíkem sluší :slight_smile: Fakt nádhera.
2. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
u nás taky tak dlouhé spaní byl kdysi dáááááááááávno, jsem nechápala :wink:
2. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, fotky zkouknout! Talls, krása, hahaha špeky, Honzík vám ukáže :grinning: Vám to tak slušíííí!
2. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
docteno

puzzi gratulka k MAMA krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
talls gratulka k zoubku a nakupum, jj to je potreba udelat si obcas malou radost i sobe, ja si dnes koupila mega samickovy lak na nehtiky :dizzy_face: a minuly tyden fajn kabatkomikču v sekaci,ale superbkup.
fotky kraasne a ty spolecne mnam! :dizzy_face: ...ted vidim ten tvuj dulek v brade...si pamatuju jaxi komentovala ty vzkazy Samce po porodu, ze Domi je jedine mimi v porodnici s dulkem v brade a tys psala, ze jestli to neni tvoje dite, ze mas jámu nebo co :grinning:

petis, tak jste perfektne zvlady noc u vasich i s bonusem dlouheho rana.parada. At to zitra klapne to vase separé.
Kajka kaskaderka :grinning: , co nejmin šrámů prejem.

stolecek je fakt moc hezky, takovy megamultifunkcni. Holky, toz eblbnete, dejte to tem deckam na hrani hned...a pak to 14dni pred narozkama schovejte, oni zapomenou a pak jak to rozbali,tak jim zajiskri oci znova :grinning: . faaakt. to je skoda schovavat, nemaji z toho rozum.
2. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, neštvi mě, já chci vydržet se stolečkem do narozenin a ty mě nahlodáš, že nevydržím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak jsem taky zkoukla tallsin důlek, když to sami zmiňuje, hehe hezký :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem se tesila, ze MM dorazi...zas mel jakysi golf...me to stve, ale nastesti uz konci sezona, hura, bude klid! No na Karlstejne...pak vyrazil na Prahu, samozrejme patek, zacpa...nez se dostal do kanclu, ujizdi mu prave za 10min posledni normalni vlak, takze dorazi az tak po 3h rano...kuwa...takze rano se JAAAA, ktera vstava denne v 5.30 prumerne, budu divat na nevyspaleho MM...a budu ho posilat se dospat...to je ku.ewsky demotivujici start spolecneho vikendu :confounded: no nic...stejne mi nic jineho nezbyva. nechtela jsem, aby jel autem, je to zbytecne, kdyz doma jedno moje mame, je patek, hrozna cesta a tak.No a vlaky jezdi takhle debilne. Nevim, proc nezkusi bus,ale ty byvaji dost preplnene studenty a D1 je vlastne horor jak v busu, tak v aute....

to je mazec, jak ty zuby pokracuji, rano byly jizvicky a vecer uz obe jednicky lehce nakukovaly pres dasen jakoby carecky bile...dnes byl Domi zlaticko, fajn den, dopolko dal skoro 2h, coz je bomba! a odpol jsem byla v parku a hodinu jezdila, on spal a ja celou hodinu volala s kamoskou :sweat_smile: -teda ona volala mne :grinning:
2. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, stejne nevydrzis...kdyztak to sved na me, jo? :grinning: :grinning: :grinning: , ja teda ale hlasuji pro to, dat jim to hned. 2 mesice jso dlouha doba....nic no, jdu doresit vanocni nakup na MMB :slight_smile: ze vcerejsi noci a asi se vyvrhnu na zehleni, at mam zitra klid
2. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, zas já jsem si jistá, že ten stoleček bude honzíka bavit i v roce (už jen měsíc a půl) a byl by to super dárek a nadšení na narozeniny, asi spíš vydržím.
Ježiš, TM, golf, 3 hodiny ráno, ráno brzo on spí, ty vzhůru za tmy, opruuuuz! Snad ti to vynahradí, uvidíš žejo, třeba uvaří a vezme Domiho ven.
2. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sparkys.cz/prazska-sunka-interaktivni-mazlicci/d-26429/

Holky, to je to šílené prase, co dostala Kájka. Naši ho koupili na Ruzyni :wink:
2. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dožehleno, ještě musím dobalit zbytek věcí. Zítra jedem brzy ráno všichni k našim. Teda chlapi mě vyvrhnou s Jankou u našich, vezmou si jejich auto, a pofrčí na Valachy na hřiby. Já budu mojemu taťkovi pomáhat skládat dřevo do sklepa :sweat_smile: Ale co, hlavně nějaká změna. A večer jdeme se známýma (2 další páry) na pivko. Už se těším :dizzy_face: Mamka bude hlídat.

Talls, moc vám to na fotkách s Tobískem sluší :dizzy_face:
Sami, nefiltruj se negativně :wink:
Puzzi, dilema s dárečkem :sweat_smile: Proto musím kupovat dárky pro děcka na poslední chvíli :grinning:

My budem potřebovat nějakou židlu na papů. Zatím jí Janka v pololeže, ale furt se zvedá, což mi va.
Skončiíla reklama. Jdu kukat na film.
2. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlkýýýý díkec za pochvaly :dizzy_face: Ale to bylo focení jen tak šup šup, žádná stylizace, by to bylo ještě lepší, kdyby MM vytáhl ten novej objektiv :grinning: a já si zamazala ty "nerovnosti pleti"...
...jojo a důlek-jámu mám po svém tatínkovi, máme úplně stejnou bradu :wink: ...taky jsem hned kukala po tobíkovi, když se narodil a jáma nikde...tak po mne nemá asi nic, jen ty špeky :grinning:

Pospi, ty jsi akční s žehlením, na mne čeká hora a já koňuju...A Sami, žehlíš, nebo brouzdáš po MMb??? :grinning:

Jako mám pro tobiho psa FP a zatím jsem nevyměkla a schovávám na Vánoce nebo narozky!!! Druhý dárek bude asi ten stolek nebo něco podobnýho a pak nějaký oblečko, jinak nemíním vyšilovat s dárkama...stejně z toho nemá až tak hlavu, že jo...

Petis, co to prase umí??? Název pražská šunka, se picnu...
2. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi,
to prase zpívá a hýbe se, hlavně teda ukázkově vrtí prdelí.
No já jsem nechápala, jak to vybalili :grinning: Maminu jsem zdrbala, že mohli raději koupit nějaké kostky nebo něco, ale prý jak to viděl taťka, tak si představil křepčící Kájku a musel to mít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ten název nevím, kde vymysleli ...
2. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, fotky moc hezký, moc vám to tam s Tobískem sluší !!!! jinak o žehlení mi nemluv, potřebovala bych brigádu tak na celý odpoledne, se z toho pos....

Holky, nechci to zakřiknout, ale malá dneska KONEČNĚ poplezla, asi tak 2 krůčky, ale měla z toho fakt prču, jsem si jí raděj nevšímala, ale bylo to parádní, jak se s tím trápila, je čím dál šikovnější, tak třeba nakonec fakt polezeme ... jdeme 7.10. do poradny, tak snad budu moc říct něco příjemného paní doktorce.
2. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poslední dny nestihám, jeden celý den u mojí mamky, dojeli jsme večer, druhý den plavčo, odpo dovezl MM svoji mamku, a pozval mě na obědovečeři, jsem slavili leta, tak jsem si dala kuřecí kung pao - miluju s hranolkama a zazdila jsem to třema kozlama, teda ale to byla dobrota, jsme zpátky šli pěšky, jsme pěkně mazali, protože už bylo skoro půl sedmé, ale malá byla hodná, tak ok. Dnešek nezačal dobře, a jel takle blbě až na slabé výjimky celý den .... v 8 ráno volal brácha, že druhej brácha (ten co měl havárku) dostal ráno další záchvat, mamka tam valila, švagrová nevěděla co s ním, jsem pak s mamkou volala, když mi to popisovala, tak jsem to obrečela a už jsem byla špatná na celý den, sama mám děti, už i velký, a představa, že bych našla takle Martina, ani nemyslet, prostě je po mě jak po žabě ...
2. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, supeeeer, vždyť Markétka je moc šikovnáááá! Zkus jí dát na zem nahou...já to takhle zkusila s Tobíkem a nechápala jsem, prostě začal lézt, nejprve tak 2-3 přísuny a teď přeleze celej pokoj...ale jen nahej, max v plence nebo punčocháčích, ale s nima už mu to tak nejde, jak mu to klouže...v teplákách neleze doteď :sweat_smile: ...Jinak velká gratulka k 10 m!!!!!!!
Tak už jsem dnes byla venku v jednom svém svetříku, druhý jsem si šla vyměnit za menší, v té původní provozovně neměli, tady jo...a volala jsem ségře, jestli je nechce taky, že jsou skvělý,tak jsem jí je taky vzala, snad jí budou...když ne, tak se holt vrátí, že jo...
A fakt jsem si připadala, že mi to sluší :wink: ...tento stav se mi teda neděje moc často a brzo odeznívá...např. před zrcadlem, když vidím to svoje rosolovitý břicho...no noc :wink:
A taky jsem si všimla, že mám teda už jako docela dost dlouhý vlasy, chci jít ke kadeř, ale tu dýlku si zachovat...no, uvidíme....a nevím, zda si nechat zas obnovit melíry, nebo vyzkoušet něco jinýho barevnýho...něco jak má Andy třeba nebo ta v seriálu ulice...jak se jmenuje...dělá v kadeřnictví, ale nehty...si nevzpomenu...
2. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ty me mas prectenou,co? mam nakoupeno na MMB zas za 1500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...u zenske, co se jmenuje Lacherka, prodava za super ceny luxusni kremicky a lesky na rty a tak. Toz jsem si rekla, ze chci byt krasna a neco jsem vzala sobe a jako darecky pro tcyhni, svagrovou, kamosku, to se bude hodit. Uz pomalu zacinam v hlave resit darky a obcas i neco koupim, pac pak nebude cas a nalada pred vanocema chodit mezi davy. Fuj. Radeji budu pect cukrovi nebo zdobit pro broucka vanoce doma :wink:

marti to je blbe s brachou :cry:
2. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, to jsem matka, v návalu jiných starostí jsem malinké dneska ani nepopřála ... ou, ou.... jinak malá už ťape v postýlce, už ji dokáže obejít kolem šprušlí, už poshazovala i papíry, co visely na lednici ,,, no už to začíná!

Holky, já dopadla s kadeřnicí ... tak mi nemá kdo pohlídat, že jsem se předevčírem obarvila a ostříhala jsem se sama, ještě budu muset zatřihnout spodky, ale je to ucházející, prošlo to i u MM, tak to už je co říct ...

Jinak natočili jsme další videa, tak jak stáhnu z kamery, tak něco sem hodím ....
2. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já mám takový hrozný pocit, celý život jsem bráchy (oba) pořád opatrovala, a nějak mi to v té hlavě zůstalo, a najednou jsme dospělí a on má takový problémy, ráno když brácha volal, tak jsem se ptala co se stalo a měla jsem strach že mi řekne, že někdo umřel nebo tak, prostě představa, že by se tomu bráchovi něco takovýho stalo .... jakoby nám odcházelo dětství ... snad mi rozumíte ..... šmarjá tady filozofuju, už budu muset jít spát fakt ... už je toho dneska asi moc ....
2. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu si lehnout, zítra musím dopo do města, vyzvednout peníze (předevčírem mi tchýně odvezla omylem moji kabelku místo té svojí a já neměla občanku :angry: ) a jedeme ke tchýni na oběd, slaví taky narozky, budeme tam celý den .... jsem teď ještě večer nakládala maso, na neděli mám pozvanýho Martina s Pavkou na oběd, tak ať je to dobrůtka. ... tak dobrou holky, a moc toho nenakecejte, ať to stihnu dočíst !
2. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jeje, to je mi líto s bráchou...uf. Snad mu léky nějak pomůžou, že aspoň nebude mít záchvaty často, nebo jen mírný. V tom nejlepším případě žádný, že jo.
No jo, je to hrozný, já taky prožívám dost divně, když se ségře něco stane, nebo např. když rodila, já byla nervní jak sáňky v létě...
Sami, jasně, je třeba si udělat radost....já už mám taky pokoupený Vánoce tak z půlky...letos žádná divočina...MM má ještě v listopadu narozky, ale to už mám pro něj whisku a něco ještě vymyslím..
Zítra budu muset nasmahnout ještě někam koupit taťkovi něco k svátku, jsem myslela, že se uvdíme až v pondělí, ale dovalí zítra s tetou a strejdou na kafíčko...jeje, snad něco kloudnýho seženu...stejně to bude buď kosmeti, flaška nebo dobrota :grinning:
Dítko dnes spí poprvé v postýlce se dnem až dole, je to spíš nezvyk pro mne si myslím, tam na něj pořádně nedošáhnu...jsem mu vždy dala kolem hlavičky celou paži (ohnutou v lokti), on to měl rád, když jsem ho tak uhojdala...teď má smůlu, bobínek...no, zvládne to, už je to velkej chlap...dnes ani nemá fusak, potřeboval vyprat, a spí jak dospělák v pyžamu, má holý ťapky...snad se v noci neodkope z pod peřinky...

Tak brou nočku...
2. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls vis, co si tak rikam? ty ses tu asi tak z nas jakoze nejvic starostliva mamka. Jakoze resis aby mu nebylo zimečka, moc teplo, aby ho neofouklo,aby se neodkopal:slight_smile:, Tobi bude megamaman :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Je to hezke, jak jsi starostlivka. Ale toz obcas to ber s rezervou, Tobi je sikulak, to se vi, se neztrati a at se trochu otrka.

myslim, ze dnes uz fakt nikdo nedojde (petronuska ma navstevu), ja uz su v pyjjjamku, tak mizim do betle. Snad usnu hned, at mam tu hodinu k dobru.

packo
2. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Dobré ránko holky, včera večer už jsem kona nedala, byla jsem unavená, tak dorčtu tedka, včera u kámošky dobrý, má ročního chlapečka, s Máli si hezky hráli a maj ten hrací stoleček chicco a malina z něj teda úúúúúplně hotová, takže máme tip na dárek k vánocům všem doporučuji.pak jsem jela k našim na oběd,byly řízky s br.kaší mnáááám, odpo jsme šly s mamkou ven, ale kosa pěkná, máli měla zimní bundu :slight_smile: taky nám včera došla jídelní židlička a mašinka chicco, teda z mašinky je málina paf, pořád tady za tím lítá, troubí si na ni a pak to bude fungovat jako odstrkovadlo, super židlička vypadá pěkně, pohodlně, polohovací...tak uvidíme, ted v ní seděla s kusem chleba celou naši snídani..tak uvidíme, co ukážě praxe :wink:

jo a dnešní noc teda do půl 5.pohoda, pak už ted knoury knoury, tak jsem ji vzala k soibě pod peřinu, vždy knour, nahodila jsem dudla a spalo se, ale bylo to do hodněkrát a vzhůru od 5.45......ale myslím, že pár dní vydržíme a bude to dobrý třeba noc v kuse :sunglasses:

vanilka prý Tomi lezl p podlaze a robil zlo :grinning:
miruss jak to děláš, že se ti děti budí po 7 hodině, já chci taky :slight_smile:
momou jsem ráda, že ti je už líp a dětem se to snad taky zlepší...,.
talls ty jsi megaznalec, jak jsi shrnula ty magdiny fotky :grinning: a ty bodýčka z moiry jsem koupila na branakdetem.cz....je to dobrá věc..

add praní já většinou peru plíny 2krát týdně a máli oblečení s našima v sensitiv prášku, to neřešim nějak...

jumik myslím, že do Prahy ani kombinézka tak potřeba není, přeci jen tam nemáte takovou kosu jak my tady a oteplený kalhoty s bundou postačí ....a fotky s prasátkem hezký
dedulka ta vaše doktorka je nějaká přísná :pensive: to je mi líto, snad se to brzo zlepší a nebudete muset RHB dlouho...
petronukso přežij to na křtinách závislačko :grinning:
lao užij si to u vašich :wink:
marti chudák Markétk aten šrám :confounded: kolik tomu Kubovi je? :angry:
marti já právě chtěla doporučení, pže když máš doporučení tak se u nás v LBC v gennetu neplatí, ale jestli mi ho nedá seru na něj a pojedu tam sama...
puzzi add vzteklá holčička auuuuuu na to se teda netěším, jak znám naši malinu :grinning:
petis tak dnes bude mamka hlídat malou, neboj, to bude v pohodě, zvládnou to a vy si užijte horečku sobotní noci :grinning: a gratulka k pouštění Kajky....a babičce držím palce :pensive:
tallsíku ty fotky jsou náááádherný, tobík je prostě fakt krásný miminko, já jsem z něj paf :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na tý společný vám to moc sluší, on kouká tak nevinně :slight_smile:
sami jaký odstín laku na nehty je magasamičkovský?????
sami souhlas taky bych doma hračku 2 měsíce neschovávala :sweat_smile:
sami já se z tebe poseru, prej kurewsky demotivující start :grinning: :grinning:
petis to prase musí být vtipný :slight_smile:
marti jupí Markétka se rozleze určitě :slight_smile:
talls jééé děkuju, že se ti líbí moje barevný vlasy :slight_smile: jasně dej si něco šíííílenýho, k tobě se to hodí :grinning:

sami tobi bude supermaman :grinning:
3. říj 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko
noc dobra, rano si vedle mne hral potme a kdyz jsem kukla na budik, bylo 6.30, takze vstavacka po 6, fajn
ale ouha....jak umi rozsvitit tu lampicku, zjistil, ze se da otacet a v nestrezenem okamziku sahnul celou dlani na tu žhavou vybojku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...sakra, řev a ted je protiva, pac ho boli prava dlan (asi bude puchýř :confounded: ) a když tlapka dlani pri lezeni, zvedani a chytani se, tak hned litostivy a breci....namazala jsem na to vrstvu bepanthenu a oblikla kojeneckou rukavicku...chvili neutisitelny rev, ted uz si hraje a uvidim.

zitra mame plavco, jako zdravy jeste neni teda....safra

jinak MM dorazil,ani nevim kdy, uz spi v loznici a my si hrajem v obyvaku
andy megasamickovyska barva laku na nehty je cca takova, jako ma Máli kombošku :grinning:, je mnam, bez perleti, rásně krycí a lesklý, Domi mi cumlá prsty :slight_smile:, jinak teda super, ze nakupy dorazily
3. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak my noc OK, sice bylo jedno mlíčko v 1, ale dala jsem jí jen 90ml, ať si zvyká. Snažila jsem se ji uhladit a pokládala ji a pokládala, ale nezabíralo to. A vzhledem k tomu, že měla včera Palo hraní, přišel před půlnocí a ráno vstával do práce v 5, tak jsem jí mlíčko dala, aby se aspoň trochu vyspal. Ale i ta 90 je úspěch.
Pak jsem si ji vzala v 5 k sobě do postele, to už dostala svou ranní "snídani" a spaly jsme do 6:45. Teď ještě nepapala, bude až jogurtík :wink:

Dopo se mají stavit kámoši s Anetkou juknout na naši autosedajdu, taky už chtějí kupovat a chtějí 9-36kg, tak ji chtějí vidět naživo.

Po obědě jedeme k našim, pokecáme, dáme kafčo a Kájku tam necháme na prázdninách a na 16 hodinu jdeme na tu akci.

SAMI,
bobek Domi, snad nebude puchýř.
ANDY,
jakoupak má Máli mašinku? A snad se židlička osvědčí :wink:
MARTI,
s bráškou je mi to líto. Ale dnes je plno kvalitních léků, tak doufejme, že mu pomůžou a najdou ten pravý pro něj.
3. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis je to toto,mám to za cenu 990kč....http://www.babyexpert.cz/produkt/odstrkavadlo-chicco-loco/

sami jéé chudák damík spáleninka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tp jsem zvědavá, jak ty a TM tento víkend, u nás nálada na bodu mrazu, :cry: J.furt bolí v krku a je protivnej na přesdržku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a lák musí být guuuuuuuuuud :grinning:
3. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek