• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
slovenky jak se řeknou po vašm kamna?máme to v křížovce :grinning:
na 4, první R poslední A
3. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Andy, tak máš přesně to odstrkovadlo, co jsem včera objevila , když jsem projížděla MMB a hrozně se mi líbilo, zamilolovala jsem se do zelené mašiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...Je, a koukám, že Puzzi rozpoutala nakupovací mánii stolků, ale on je to fakt mega boží stolekm, hlavně pro děti, co začínají stát, vstávat a tak, tak je to pro ně asi mega motivující...

Sami, jejda, tak teď si připadám trošku jako mega blbkoň, že furt něco řeším ať už s Tobíkem nebo i jen tak...no, ale máš recht, to jsem prostě já...a jelikož už měl několikrtát rýmu, tak prostě radši dělám prevenci (oblíkání, přikrývání), než aby zas nastydl, protože pak je to opruz, že jo...známe to všechny....a že to bude maman??? No, už bohužel je...kdyby aspoň ty babičky hlídaly...no nic, třeba někdy...Ale zase mám mamana, co si dokáže hrát sám, nebo i usnout, tak to s ním snad není tak hrozný...stejně si myslím, že je ve mne zakořeněný, že ho musím nějak víc opečovávat kvůli tomu všemu čím jsme si prošli, asi to ze mne nikdy nezmizí...holt podvědomí se kuwa věc...

Andy a tvoje vlasy sou prostě boží, moc ti sluší, jsi kočka. Chtěla bych se taky trošku "updatovat"...asi půjdu na chvíli do nějaký divočiny...melíry už mám moc dlouho, je to nuda :wink: MM by byl určo pro, si ze mne vždy dělá srandu, že přijdu od kadeřníka téměř stejně jak jsem tam odešla...to spíš on dojde s obarvenou hlavou... :grinning:

Sami, teda tak takový lak je opravdu mega samičkový :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,
Andy, je to pec :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak nie, je to na 4, prve r a posledne a :confused:
3. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ma drobcek nechal docitat, ked spal, teraz uz torpeduje po byte, tak mi snad dovoli dopisat reakcie.

Talls a ja som ta prave chcela pochvalit, ako ti to na tych fotos mega sekne, mas tam supeeeer vlasy, fakt :wink: , ale asi pre teba je to uz nuda, mas to okukane, ale mne sa to velmi paci a Tobik je tam naaadherny :dizzy_face:. Inak si dobre pokupila handricky obcas treba doplnit :wink: a fekalna storka tiez uz dlho nebola :grinning:
Puzzi, velka gratulka, tak ty uz pocuvas mamama, to je krasne :dizzy_face:. A pekne ti uz H. dovoli s nim porobit, dost si toho postihala :wink:. Inak 150 piskot fakt nemalo chybu :grinning: - mozno to vsak malo priamy vplyv na Honzikovo tryskovanie po izbicke - skus aj nabuduce :grinning: - Luky to ma aj bez piskot :sweat_smile:. A este vas chcem s Andy pochvalit za tie noci, ste fakt dobre - vela nad tym rozmyslam a myslim, ze vas uspech spociva aj v dudli, proste maju nejaku nahradu, co ich uspi, to je super.
Andy, Mali a paci, paci - ona to potvorka vedela, len sa jej nechcelo predvadzat :slight_smile: - v kombinezke bude kocka najvacsia v zime a tie miery 8m ma pobavili :grinning:

Inak kocky, videla som nazivo v HM tu chalansku kombinezku, co hadzala minule odkaz Lao - na zivo nebola az taka pekna a v HM stoji liter ( na nete mala tysim cenu 1100,-)

maly mrnci, nechce sa hrat sam, stale sa mi same po mysi, tak dopisem neskor, dam mu bastu.
3. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc ok. Kubko vstal o 6:45 a Zuzka o 7:00. :slight_smile:
Andy odrážadlo pekné. :slight_smile:
Andy tak na R a posledné A neviem. :confused:
Sami chudák Dominik. :frowning2:
Marti to mi je ľúto s tvojím bratom. :unamused:
Už som ten stolík objednala. :slight_smile:
Nemáte nejaké tipy na kočiare pre bábiky, také nižšie, lebo ja čo nájdem, tak sú všetky od 3 rokov. :angry:
3. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cauko Megn, super, ze si dosla :slight_smile: , fotky su nadherne, fakt, Hanysek je strasne krasny na 21 - to by som ho zozrala, aj tie vo vani a v bazene :dizzy_face: a ten dievcensky styling nema chybu :grinning: . Inak tiez sa mi paci strasne vasa obyvka - a este ze ty si tam stihla kocka jak hrom :slight_smile: .
Petri, uzi si kamosku, je to fajn, ze sa odhodlala priletiet s malou za vami :wink: a v IR sa robia teke mega oslavy krstin? Ked si pisala, ze Sophia bude mat 70 hosti :confused:
Mou, ty mas neustale patalie s tym zdravim, uz nech je lepsie aj tebe aj drobcom :wink:
Tami, tak Domi uz bude konecne zubatec? A neboj s 2 ta este nepokuse, pockaj vsak, ked bude mat 2 horne a 2 spodne, to bude labuzo :sweat_smile: ( Luky ma kusal jak slak, normalne mi slzy tiekli - tie zubky su strasne ostre, bradavka citliva, uaaaaa - niekolkokrat som zjojkla a prestal, hadam mu to doslo). A chudatko Dominicek s popalenou ruckou - Bepanthen je na to fajn, hadam ho to nebude velmi boliet :pensive:.
Marti, gratulka k Marketke lozicke a Kubik este asi nevie odhadnut silu :unamused:
Petis, noc u rodicov suprova a Kajka je teda dalsia sikulka tematu s tym chodenim - parada :slight_smile:....a s babickou to je smutne :pensive:.
Dedul, to je blbe s tou rehabkou, ale snad to Maxikovi pomoze :wink:
Vanil, Tomi je na aute fesak :wink:
Luky zbastil mrkvu s jablckou, teraz som mu supla par ryzovych chrumiek, ale asi by este zjedol aj mna. Musim este nakojit - som zvedava, kolko bude buduci tyzden u mudry vazit.
3. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý poledne,
Tak jsem propotila celou peřinu, jsem to pomohla Járovi sundat. Anička je u dědy a tak tu Kuba zlobí čičin sám.

Petis: Babičky mi je líto, snad to dobře dopadne.

Talls: Fotečky super.

To prase je boží :grinning:
3. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Naše noc v pohodě, mlíko tentokrát dostal "už" v půl šestý, páč jsem se bála, že jinak už nezabere a bude mít vyspáno, po mlíku mu usnutí trvalo docela dlouho, ale do sedmi spal nakonec. Pak už samozřejmě mlíko ne, až před devátou sváča jako vždy. Asi mlíko po páté ráno už není v noci, ne? Pomůže to pak na mírně delší spaní, kdyby nedostal, tak je vzhůru v 6:15 a konec.
Pospi má dnes o děti postaráno, tak klidně může skládat dřevo, jasan, cokoli dobrý jako změna :wink:
Petis, prase super :grinning:
Marti, hurá, Markétka na svoje 10M narozky leze, no jasně, teď to během týdne dvou vylepší a uvidíš ty mety, to je krásný, hezky se na ně kouká :slight_smile:
ježiš, to je mi hrozně líto s tvým bráchou a těma záchvatama, to jste z toho celá rodina přešlý :frowning2:
Talls, Honzík taky začal lézt v chorvatsko nahatej, pak doma najednou oblečenej a plovoučka, to mu nešlo, ale jde o zvyk, oni to vylepší, honzík už to umí teď v pohodě i na plovoučce, se vsadim, že tobimu to za týden dva taky půjde!
Sami, super nápad začít teď na vánoce nakupovat, to ale asi zas nedokážu, jak se znám, na druhou stranu si pak ráda užiju i tu předvánoční atmosféru v obchodech včetně davů, Honzíka nechám doma a budu vyrážet na lovy!
Tobi a supermaman, to je hezký :grinning:
Andy, taky ten chicco stoleček pořídíte? Je krásnej a ty zvuky a kostky, viď? Dáte k vánocům a k narozkám kočárek?
Andy, ty vaše noci se zlepšují přesně jako u nás, každou noc je to malinko lepší, dřív kolem druhý hodiny honzík vzhůru a povídání a rajtování a mámo mlíko, nebo bude řev, teď se ve dvě otočí, pokňourá, přikrejeme a spí dál. Pak nad ránem po tý pátý už je to jak u vás, ty vydržíš bez mlíka a vstaneš radši v šest? Mám taky vydržet a nedávat v 5:30?
Sami, vstávačka po 6tý dobrý, ale puchejř ze žárovky blbý, chudák Domo :confounded: Co jinak tvoje filtráž na TMho? :sweat_smile:
Petis, ještě jednou přeju, ať si užijete akci!
Andy, odstrakovadlo supér :slight_smile: By mě zajímalo, co by na to Honzk, měla bych najít nějaký sousedy, co to maj a vyzkoušet :sweat_smile:
Nálada s Jendou na přesdržku mě mrzí :frowning2: Achjo, nachcípanej chlap je na ho.no.
Talls, jasně, ta tvoje starostlivost je určitě i tím, co jste si hroznýho prožili v těhu ty nejistoty a tak. Určitě ale super to usínání tobíka a hraní, seš starostlivá na to zdraví a tak, ale na druhou stranu dobrý, že není žádnej rozmazlenec :slight_smile: Hele ale myslim, že přehnaný oblíkání a řešení spíš někdy může vést k onemocnění, páč bude to dítě moc choulostivý. Občas ofouknout asi není nic hrozného :sweat_smile:
Jdeme na oběd, pak dočtu zbytek.
3. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
noc u nas dobra a spinkali jsme az do 7 :grinning: Asi byl pekne unavenej ze vcerejska :grinning:
Rano super, jak se setkali, hned si zacali hrat a porad po sobe tak pekne koukali. Nellinka mu ale bere vsechny hracky, co ma Jaydi :grinning: Ale jinak si rozumi. Kdyz jeden jde nekam, druhej hned za nim.
Tedka rano mi vybrakovali suplik v kuchyni, kde jsem mela pro maleho jidlo a krupky a tak. Celou dobu jsem slysela nejake sramoceni a pod a najednou ticho. Otevreli sacek s krupkama a jedli je :sweat_smile:
Tedka oba spinkaji, R dela snidani a my uzivame kaficko :grinning:

Odpoledne jedem na ty krtiny :confounded: se mi nechce :rolling_eyes: Ale musime tam nejakych par hodin byt.

Zatim nestiham docist, tak se omluvuju :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, dudlík na spaní určitě pomoc, že má dítě nějaký ukojení, i když kdyby nebyl dudlík, tak by byl třeba plyšáček nebo palec. No a až jednou budeme oddudlíkovávat, tak se z toho zblázníme :sweat_smile:
Luky je nenažranec, zkus pár piškotů navíc :sweat_smile:
Momou, vypocení dobrý, snad to bude líp!
Petruš, to jsou dobrý storky s těma dvěma prckama a křupky např. :grinning:
3. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, bráchovýmu Kubovi je 14 měsíců, je narozenej 11.8.2008 ... on je macek, má 13,5 kg a byl pořád hodnej, a teď si začíná vyskakovat, tak si na něj musíme dávat bacha!

Holky, my noc dobrý, malá teď stoupá u všeho o co se jde opřít, na střídačku popolízá a když to nejde odkulí se bokem a zkouší to znova ... ale už od ní fakt nemůžu ani když ji nechám na volným prostoru, před chvílí dolezla k houpacímu křeslu a stoupla si o něj, tak rychlovka k ní ...

S tím bráchou, já už doufám, že ho začnou léčit, pořád chodil jen na nějaký testy, prý když měl záchvat do teď jen jednou, tak nebyl brán jako akutní pacient, asi půjde na magnetickou rezonanci, tam se dlouho čeká, ale teď po tom druhým záchvatu by měl jít dřív ... já na rezonanci čekala 3 měsíce, ale to nespěchalo, tak to bylo jiný. Včera to byl šok, pro mamku, švagrovou i pro mě s druhým bráchou, jsme z toho byli špatní, brácha ani neodpovídá na sms, jen večer psal mamce, že je z toho na hovno, a že chce stejně do Brna, měl přes známýho domluvený léčení tam, ale trvalo to prostě tak dlouho a dopadlo to jak to dopadlo ... snad se už začne něco dít.

Já byla dopo na poště, koupit plíny, koupila jsem babylove, alany vezmu příště, a taky kytku pro mamčinou kamošku, má dneska narozky, tak ještě než pojedeme ke tchýni, tak jí to musíme hodit, MM je u bráchy na baráku, je plno hodin a nikdo nejede, to zas bude oběd ve 3 !!! Malá se zatím drží se spaním, tak uvidím ...
3. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem asi v tý starostlivosti trochu opak Talls :sweat_smile: Já se třeba o honzíka ani moc nebojím, že někde upadne, když si někde stoupá, tak na něj koukám, jak mu to hezky jde, vím, že s sebou možná švihne, ale nikde nic ostrýho, si říkám, že v nejhorším boule :sweat_smile: Nebo ho nechám v obýváku a jdu na záchod, makám rychle, ale fakt se nebojím. Honzík je naštěstí celkem opatrnej, asi ví, že musí, páč má ledabylou matku :grinning:
Hlídám ho 100% na gauči a na posteli, zatím mi odnikud nespadl, tak to se mi díkybohu zatím daří. Ale takový ty pády z vlastní blbosti (že si někde stoupne a podjede mu to), to neřeším. Vždy jen důrazně říkám "opatrně, opatrně", ale když se chce opřít o míč, tak ať si to zkusí :sweat_smile: On ale většinou couvne a od podobných nápadů upustí.
No a oblíkání kapitola sama pro sebe, já spíš nechci, aby mu bylo horko a aby byl přecitlivělej, takže ho oblíkám tak nějak jako sebe nebo já mám slabou bundu a on teplejší svetr, ale ne o moc víc než já. A rýmu měl zatím jen v chorvatsku a z nastydnutí to tam snad nebylo, spíš voda a horní zuby.
Dneska ráno bylo 8 stupnů, tak jsem mu dala na tepláky ještě jedny fleecový kalhoty (tak jsem dobrá, ne?), pak měl body, svetr a fleecovou bundu, tu jsem mu ale po chvíli sundala, páč mi přišlo, že je na sluníčku teplo, že by byl moc zateplenej.
Marti, markétka se teď rozjíždí, objevila nový dovednosti, teď budeš zírat každej den něco navíc :wink:
3. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Já na Kubu taky jen koukám :wink: je trochu pomlácenej :sweat_smile: ale zas si pak dává víc pozor. A slovo "opatrně" u nás funguje jako " jen to zkus" :grinning: A nějaký "ty ty ty" jé to je sranda :grinning: .............. No jako jasnej střelec.
3. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti promin já opomněla reakci na tvýho bráchu a to jsem na to myslela, umím se do toho vžít, když jsem byla čerstvě těhu s malinkou(holky si to tady možná pamatují) tak měl brácha autonehodu a byl asi týden v ohrožení života, ARO, JIP atd :frowning2: nikdy jsem nezažila takový strach a bezmoc, naštěstí se z toho vyhrabal a je bez následků, myslím na vás, hodně sil :pensive: sna dse jeho stav bude lepšit.....

talls tys mě rozesmála, prek updatovat vzhled :grinning: :grinning: já zas říkám, že se musim vytunit :grinning:
a nemyslím, že bys byla nějak vmoc starostlivá, jen jste si v těhu prošli peklem, to se tady žádné nestalo....a jsi prostě řešička a my to milujeme :sunglasses:

miruss tak taky mám ten problém s tám holčičím kočárkem :confounded:

puzzi neštvi mě, takže jsem jí měla dát v půl 6 mlíko a mohly jsme zaspat?????ajajaj tak jo po 5.ráno už není v noci
:grinning: puzzi mě přijde lepší nedat, pže to si na to honzík zas zvykne a je jedno, jestli děláš sunar ve 3 nebo v 5, když pak ještě spíte, já beru odnaučit tak, jakože celou noc nic, pak se vstane, rozsvítí, at chápou, že je ráno a dá se mlíčko a na nočník.....no jsem asi drson :grinning:

puzzi tak tak stoleček k narozkám, kočárek k vánocům plus nějaký sračičky k tomu...mylsím, že by se Honzíkovi líbila ta lokomotiva, máli je nadšená, ona vlastně žádnou takovou hračku doma neměla, jen samý různý "chrastítka" a to už ji tak nebere...
J.už se nálada zlepšila a měli jsme krásný rodinný oběd, máli ve svý židličce s chlebem, balada :slight_smile:

petronuska spojili své síly a vyrabovali šuplík :grinning: to je hezký :slight_smile:

marti tak to je macek ten kubík, to radši od markétky pryč :confounded:

já jsem taky asi ledabylá matka jak puzzi, studenej odchov :grinning: oblíkám podobně, punčocháčky, džíny nebo tepláky, body, slabou mikinku, bundičku čepičku, když se mi zdá teplo, sundám....

J.už na mě řve, že jsem závislák, no a :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted Jenda měl hlášku, prej vy si na tom koni povídáte o dětech a děti váím doma brečej počůraný a pokaděný v koutě :grinning: :grinning: :grinning: (reakce na to, že jsem vstala od koně, šla ji přebalit a byla pročůraná :grinning: )
3. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, nojo, uznávám, že mlíko až po vstanutí a světlo a nočník, tak jo, to byla výjimka dnes u tchýně, zejtra doma to zas vydržíme do rána, možná!!! Ale zas vstávačka v půl šestý? :sweat_smile: Uvidíme uvidíme, ale máš pravdu, když už, tak už! Ale neboj, ve 3 bych mlíko nedala, řekla jsem si v nejhorším až po pátý ráno.
Honzík občas u někoho vyzkouší nějakou větší hračku typu lokomotiva, např. včera v Praze, zakroutí si kolečkama, omrkne, ale na dlouho to zábava není. hracímu stolečku zatím žádná hračka nesahá ani po paty.
Jenda to vystihl s koněm :grinning: :grinning: Tady řešíme, jak dlouho je nechat vyřvat a vyhladovět a děti nám zatím řvou a hladoví :grinning: :grinning: Nééééé :grinning:
3. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, to jsem ráda, že nejsem ojedinělá matka neřešička :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojky, zijeme, a mame se strasne dobre ale rychle.
Maty je akcnak nad akncnaky, proste neposedi chvili, lezi jen kdyz spi no mam co delat a o zabavu mam postarano, ale je to krasne obdobi.
Pridala jsem par fotek tak mrknete.
Jiank se moc omlouvam, ale nemam cas docitat, obcas nakukuji, ale v obraze teda moc nejsem :frowning2:
Andy vidim ze prcisek roste v brisku tak to je super. A Malinka je uzasna v kombinezce.
Puzzi vidim ze mas pokroky se spanim, a to je dobre, drzim palusky, taky to zkusim, ikdyz my se spankem problem ani nemamel spise ted s jidlem, maly ma takove hysteraky u toho ze je to des... az po nem nekdy zarvu. :frowning2: :frowning2: s oblikanim jak jste se bavili oblikam podobne, jen mates mi u toho jeci, nejlepsi bylo bodycko v lete ze? :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
U nás všetci okrem mňa spia. :grinning:
Puzzi ja sa tiež pozerám, či na okolí nie je niečo nebezpečné a Zuzka je už oveľa opatrnejšia. A keď ide zo stoja do sedu, tak i pekne dáva pozor. :slight_smile:
My chceme dať tiež stolček k narodeninám a kočiar na Vianoce. A ešte dostane od segry malý umelý kočiarik na doma, bundu, od svokrovcov nejakú bábiku, od segry misku a hrnček ak zoženie hello Kitty, slimáka od FP na vkladanie kociek. Ja mám tri segry, švagra, svokrovci, naši, my, takže darčekov obaja dostanú až-až. :sunglasses:
3. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Miruss, vidim ze darky uz mate plne rozplanovane.
My chceme Matyaskovi koupit jeste takove ty zviratka jako kravicku, prasatko atd. prodava se to v pompu, protoze strasne mluje knizky o zviratkach. jinak asi taky nejake odrazedlo a jinak nevim vubec co.
3. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Well no už nad darčekmi rozmýšľam, by om potom nemala zhon.
Andy čo hovoríš na tento kočiar:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4035393
A toto som našla pre Kubka:
http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php
3. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme za chvíli domů, 2,5 hodiny cesta - Honzík bude snad chvíli spát. Ale opruz cesta to asi bude trochu.
Weli, videa dost dobrý, maty je moc šikovnej a veselej :slight_smile:
Honzík před chvílí stál na dvoře u auta a MM ho lákal kousek k sobě, Honzík se pustil, chvilinku stál a pak udělal dva kroky :zipper_mouth:
Miruss, příbuzenstvo super, bude hodne dárků :wink:
3. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi tak já uvidím, co dnešní noc, jestli bude mrvení, taky v půl 6 dám a ještě zaspíme....se chudák mimčo anií nevyspí se mnou :grinning:
snad bude Honzík po cestě neprudič....
miruss ten kočárek je krásný, zkusím něco takového pohledat na českém mmb :slight_smile: budem to mít jako vy, od nás hlavní dary a pak se od různých příbuzných další sejdou a bude mít toho ažaž :slight_smile:
ale jak jsi dala odkaz pro kubka, tam nevidím tu hračku ale celou stránku obchodu....
weli ahoj s matym vám to na fotkách moc sluší :slight_smile:

my byly venku 3 hodky venku, pohodička, i tu svítilo slunce, ale zimena už je, půjdu dát kaši, chi jí dát co nejpozději, aby teda fakt nemohla mít hlad v noci....
zítra jedu s našima se podívat na 2 domečky, oni se totiž na "stará kolena" :grinning: rozhodli změnit život a přestěhovat se, tak jsem zvědavá...
3. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
tak MM si šel zastřílet..odcházel po dvanácté, že jako chce být brzo doma kde nic tu nic :zipper_mouth: no je s naším svědkem tak to vždycky dom chodí trošku "v náladě" to bude zas sranda :sweat_smile:
My byli venku a pak tu měli kamarádku..spolužačku z gymplu má Verunku, která se narodila 17.11. a holky spolu byly boží :dizzy_face: ovšem Soninku to zmohlo a od čtvr na šest spí tak to půjde asi spát až o půlnpci,ale měla toho dneska hodně a tak se mi ji nechce budit..trochu na ni leze rýma a nechci aby se přetáhla..no vypadá to u nás na dlooouhý a zááábavný večer :wink:

Wel super :dizzy_face:

Andy - téda Málinka je kočka v kombinézce :dizzy_face:

Puzzi dobře dojeďte!
3. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem se teď hrozně nasmála...jsem rozpoutala manii svetrů u nás doma...vzala jsem ty samý i ségře a pak tu byla mamka a hned že si ho zkusí a byl jí suprově, omládla o 10 let, tak že hnes si skočí do CaA taky pro něj....no, to by byla sranda, kdybysme pak vyrazily všechny ve stejném :grinning: :grinning: :grinning: . Ale mne by to nevadilo... :slight_smile: .....

Jinak Andy, dík, že prej moje řešení milujete :grinning: ...tak jooooo, budu vás zahlcovat svým řešením :grinning:

Weli, teda Maty je mega šikula, rychloběžka :wink: , to je u nás pořád fakt sci fi...máme plazouna max nahatýho lezouna :slight_smile:

Andy, super, že s J. už dobrý a že jste si užili obídek...židlička je boží věc, co??? Já dávala dnes tobimu k svačině mlíko a chleba s máslem, snědl tak čtvrt krajíce...děsně mu chutná.

Sami, jej, puchejř od žárovky, nic moc, co??? Auiiiiiiiiiiii
3. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, máme za sebou sedánek u tchýně, jsem nacpaná až povrch, Markétka usnula cestou tam (stavovali jsme se s tou kytkou za mojí mamkou, tak jsem si to poslechla všechno o bráchovi, jak to bylo ... v reále, bylo mi zas nanic), malá spala přes hodinu, pak usnula cestou zpátky v 17,20 a spí pořád ještě v autě v garáži, tak to zas dneska dopadne, to je něco ....

Andy, díky za pochopení s bráchou, nejsem sama, kdo si něčím prošel, díky

Jéžiš, Jumik, Sonička spinká stejně jako Markétka, holky nějak zmohl ten podzimní vzduch či co!
3. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma, cesta dobrá, jsem řídila, se mi nechtělo zabavovat :sweat_smile: Půl hodiny nebo dýl MM zabavoval, pak Honzík usnul, spal asi 35 minut a dojeli jsme před Plzeň, kde bydlí naši, tak zastávka, Honzík se buď akorát probral anebo se probral zastavením. U našich asi 45 minut pauzička a Honzík si výborně hrál, předvedl všechno možný (normálně fakt chvíli stojí a pak udělá dva tři kroky :slight_smile:), všechno to tam omlátil a olezl, naši jsou vždycky nadšený. Pak půlhodinka přes plzeň domů, ke konci krize velká, Honzík měl asi hlad a taky už se blížila sedmá hodina a to je zvyklej spát, no už to bylo blízko domů, tak už se to zmáklo včetně chvíle breku.
Zítra ráno jdeme do bazénu a pak jedeme k babi na pouť, bude žranice! Babi bydlí asi 45 minut autem, takže pohoda.
Andy, tak jo, povoleno v půl šestý a později mlíko a zkusit ještě spát, ale ne dřív než v pět, jo? :sweat_smile:
3 hodiny venku super, na hřišti v zimě už je to blbější, ale hlavně že je ještě sucho! Až bude mokro, tak to bude blbý, Honzíka postavím někde a on za chvíli na 4 a někam leze, ale po dešti to nepůjde.
Tyjo, vaši a domeček, dobrý :wink:
Jumi, dej vědět, kdy Sonička večer zabere, na ní fakt platí, že potřebuje x hodin bdění před večerním usnutím? Honzík je zvyklej na 19:00 a nevadí ani, když výjimečně spí třeba do pěti apod., normálně v 7 večer usne.
Talls, svetry v CA fakt stojí za to? Lákáš lákáš, všichni hurá do CA! :slight_smile:
Chleba s máslem a TObi super, já to ještě sakra nezkusila, musim zkusit!
Marti budou s Markétkou taky ponocovat jako Jumik, ale ty vaše holky vám určitě udělaj rodeo a zábavu, tak to bude fajn večer :slight_smile:
Marti, s tím tvým bráchou je to fakt hrozný, ale snad mu na to něco daj nebo nějak bud pod kontrolou!
3. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem zamilovanááááááá:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9736554&tab=1
je krásnej, sice jen na doma, ale zato k sežrání a ta cena mnamka

jumi snad se sonince nerozjede ta rýma :confounded:
talls to je dobře, že jste si ženský v rodině udělaly radost, to musí bejt :slight_smile:

marti nejhorší na tom všem s bráchou mi připapadalo, kolikrát to musel člověk prožívat ,jednou v reálu v nemocce, pak jsem, vše musela říkat Jendovi, pak jsem na to furt myslela a před našima jsem dělala strašně silnou, aby se nebáli ještě o mě,když jsem byla těhu....no já přijela vždy z návštěv a lehla si a byla vycuclá...nechtlo se mi o tom mluvit s nikým....mučila jsem se tím jen sama, co by se stalo, kdyby umřel a tak :frowning2: ...mamka naopak je typ, co se z toho potřebovala vypovídat...každý to máme jinak....ale brácha je brácha i když je dospělej vid, taky mám k němu takový ten ochranitelský pud, žádná jeho holka se mi nezdá dost dobrá atd :sweat_smile:
3. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek