• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
puzzi to znám, taky ted strašně ráda řídím :grinning: horší je to, když jedu sama a pruda a řev a stavění kvůli nahození dudla :angry:
tyjo a Honzík se teda nezdá, on fakt začíná sám chodit, to je megašikula :dizzy_face: :dizzy_face:

puzzi ok před pátou ni tuk :grinning:
3. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Sám chodit asi ještě ne, uvidíme, myslim, že to může klidně ještě měsíc a dýl trvat k prvním krůčkům, bojí se pustit, dnes se nějak odhodlal výjimečně :slight_smile: Jinak zkoušíme a trénujeme, že sedím na zemí, postavím ho proti sobě co nejdál, pustím a on ke mně dva kroky a skácí se. většinou se začne kácet hned, co ho pustím, ty kroky jen tak jako aby se neřeklo, ale občas to ustojí a pár sekund stojí.
ty kočárky na panenky, to jde mimo mě, ale doufám ve druhou holčičku a pak mi poradíte!
Andy, tvůj brácha se z toho už dostal úplně a pohoda? Holky, tohle bych nechtěla zažít takový trápení s mladým člověkem. S babičkama a dědečkama s tím člověk počítá, že to jednou přijde, ale mladý lidi... :frowning2:
3. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, před pátou nula nic, mezi pátou a půl šestou to budeme muset vysvětlit jako mírnej prohřešek a po půl šestý povoleno :grinning:
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě jedna vtipná věc od nás: Honzík umí melodii skákal pes, říká dedede a jakoby zpívá Skákal pes, přes oves, občas trochu zmršený přes zelenou louku a pak někdy výjimečně to hodí o tón níž a ještě dodělá šel za ním myslivec :grinning: I naši to dneska potvrdili, že to je skákal pes :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Andy kočiar je krásny. :slight_smile:
Andy tu je ten odkaz na Kubkovu hračku ešte raz:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6722545
Puzzi cestu ste zvládli super a Honzík je šikovný. Zuzk sa veľmi bojí pustiť a to pritom už 1,5 mesiac chodí popri nábytku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme boli poobede u svokrovcov a tiež som sa prejedla. :grinning:
3. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík se taky bojí pustit, dnes to bylo poprvé a jednou a pak už se neodhodlal. Čím to, že pak najednou seberou odvahu :slight_smile:
Miruss, kufr s nářadím bude super, můj bratranec dostal nářadí ke 2. narozeninám a nejlepší dárek ze všech!
3. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, vystihla jsi to správně s bráchou, já to taky nosím v sobě, neumím o tom moc mluvit ... připadne mi to pak takový, jak ože to nemá tu správnou váhu .... je to těžký prostě ....
3. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Opaření musí bejt hrozný, to si pamatuju, jak Domi sáhl do tý vany. Naty taky jo? A nějak víc, že chudák musela pod narkózou, achjo, bylo to vážné?
Tak vany pořád srajda, chudák malá, snad se dobře vyspí a v noci bude v pohodě.
Tracy, je to hrozný, neumím si to představit takhle postižený dítě, to musí těm rodičům denně trhat srdce :frowning2:
To je sper, že už se s Domim dá mluvit, na to se těším! Šikula s písničkama, v tescu to muselo bejt srandovní :grinning: Honzík hrozně křičí (jakože i pro zábavu), minule v Tescu jsem běžela od kasy pro něco a byl slyšet fakt daleko :grinning: S barvama je Domi taky škula, škoda, že bydlíte tak daleko, nepjedeš někdy zase s Dankem třeba na ten sraz Fordů? Sice od Plzně je to dál než z Phy, ale dojela bych, mohly bychom se vidět :slight_smile:
Honzík umí melodii skákal pes, říká dedede a jakoby zpívá Skákal pes, přes oves, občas trochu zmršený přes zelenou louku a pak někdy výjimečně to hodí o tón níž a ještě dodělá šel za ním myslivec :grinning: I naši to dneska potvrdili, že to je skákal pes, ona ta melodie skákal pes je takový monotónní, tak to tak Honzík třeba nemyslí, ale fakt to tak zní!!! :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš, to nepatří sem, ale na jinou diskuzi, se omlouvám :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak malá pořád spí v tom autě, já už jsem nervóza ... jesti to bude jako tenkrát, když mi v zimě v 17 hodin usnula v kočárku a spala tam do 23 hodin ....
3. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, 4 hodiny v autě, to je teda něco, přenést jí do postýlky by myslíš blbě dopadlo? Třeba už má Markétka noční spánek a normálně by pokračovala?
3. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, už se mi tohle párkrát stalo, to už je prostě noční spánek, zatím jsme vzhůru, ale pokud se do těch 23 neprobudí, tak ji přenesem, to zvládnem, myslím si, že už bude mít i hlad, jedla naposled v 16 hodin přesnídávku, snědla teda celou (a domácí ode mě, jí začly nějak chutnat, to je dobře), ale plínu má od 14 hodin ....
3. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ona je v autě a je tam tma, já mám jen takový nepříjemný pocit, že na ni pořádně nevidím ... ale je v sedačce ....
3. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Miruš, u starších dětí to trvalo rovné 2 měsíce od toho co samy stouply a co začly chodit bez držení
3. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, to jsem zvědavá na vaši noc, ale myslim, že v pohodě, že se vzbudí sama nebo přenosem, přebalíš, nakojíš a budete pokračovat ve spaní normálně do rána.
3. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Puzzi, taky myslím, tak to totiž vždycky proběhlo ... tak na to spoléhám, ale vždycky když přenáším, tak dušička malá, ale ona má většinou tak hluboký spánek, že jak nakrmím, tak hned zas usne, chudina je v teplákách a mikině co v ní lozila u babičky po dece :grinning: tak stejně ji budu muset přebalit, což u nás normálně v noci není zvykem ... ale co už :grinning:
3. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Marti, se divim trochu, ze ji neprobudis nezne, kdyz ti usne takhle pozde odpol...ma v tom pak hokej ne? ale kdyz ti to neva, toz zalezi jen na tobe. ta plina od 14 teda nic moc :sweat_smile: , no ale papirovka pobere vic nez látkovka :wink: a nestudi. My jsme byli venku a Domi usnul v 17.30, kdyz jsme vhcazeli do bytu, nezne jsem ho probudila v 18 a sel spat klasicky ve 20. nenechavam spat uz tak pozde dyl nez 30min.

puzzi Honzik je sikovny a teda valim oci, jestli fakt zpiva skakal pes...wow! :dizzy_face:
:dizzy_face:

Jumi, to me pobavilo, ze TM chtel byt brzo doma....haha....to jsou cely oni! :angry:

andyyy, ten kocarek je laska na prvni pohled, ten bych taky chtela :grinning: :grinning:, jdi do nej, je bozi! a ta cena taky:slight_smile:. Jinak ptate se, co u nas...ehm, no as byla vymena nazoru.Holt to mam narocny s MM tim, ze on se zivi tim, ze pracuje s lidma, uci je, jak komunikovat atd...takze u nas ohen na strese kdyz neco blbe podam, reknu jakoby nasrane, imperativ atd...proste treba to tak nemyslim,ale pak to ze me vylitne, toz vymena nazpru, klasicke kidy, ze neprijel po tydnu z dovolene atd....me to vytaci, pac uz nevim, jak jinak setrne a dobre rict neco. A na kolenou fakt teda nebudu. To si vsechno radsi udelam sama. prijde mi pomalej na vsechno...kdyz se zeptam, co budem delat a ze bychom meli cca do pul hodky vypadnout, pac by Domi mel spat, tak je linej, rekne, ze by si zdrimnul, me to proste desne toci, ze si jako neuvedomuje, ze ja bych si kuwa taky chtela zdrimnout....ale proste s taovou bychom furt kysli doma a decko potrebuje na vzdcuh a my mimojine taky, ze jo. Achjo. A ze zrrrovna chtel se me zeptat, co budem delat s cim chci pomoct, ale je uz 13h, ja už od 6h od rana mam 7 ho šichtu za sebou (vstavat, hrat si, krmit, uspat, dat prat pradlo a ppvesit, do samosky dolu, snidane, uklidit, jsem mila, obed pro nas, nakrmit a furt trpelive cekam, kdy se uz jako nabidne, zepta...a on je dotcenej, ze se ho zeptam netrpelive ve 13h, a reknu "ze po obede prebira stafetu"...a on se tvari jak kdyby mel mit na starosti 6hodin nejhorsi dote na svetepritom jde o mine hlidani, komunikaci. No jako achjooo. Taky me totalne se.e s tim, ze kdyz resime vychovu a rezim a tak a ja mu vyctu, ze treba nejde krmit hned, kdyz chci-jidlo nachystane, tak akorat, nez to sni, je to studeny...a on musi nutne neco na ovladaci od tv cvakat, mam nervy jak svina...a on hned vyjede, ze co nervačím, ze uuuuž jdeee....me to fakt stve. Bych si vsechno nejradsi udelala sama. A taky mi desne se snazi davat rady, jak mam delat rezim, ze teda proc ho davam pres den spat, at nedavam, at spi vecer a takove kidy a hlody....sakra. radsi fakt at mlcí :angry: :confounded:. no taxem se tu zas vyblila. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...mmch me furt chce posilat do prace....jakoze terba na 5h tydne atd...at nezblbnu, ze pry uz blbnu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
no ale pak v pohode, jsme si to vyrikali a sli jsme na prochajdu vsichni
3. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, TM je prostě manažer a učitel kmunikace a myslí si, jakej není odborník, ale on učí předpokládám komunikaci obchodní a ne komunikaci chlapxženská, tam jsou pravidla hry často totál jiný :sweat_smile: Lenost a pomalost znám od MM. my jsme dnes u tchýně sekali zahradu, jsem MMho hodně dokopala, páč tchýně už to po něm chce "půl roku" a furt nic. Tchýně šla s kočárem, já vrala velkou sekačku s pojezdem, MM křoviňák na rohy. U tchýně jsou drsný plochy k sekání, žádnej anglickej trávník, prostě z kopce mírně a kopřivy občas apod. :sweat_smile: No nic, já jela vkuse s tou velkou sekačkou ty hlavní louky, docela mě to bavilo, jsem si vyčistila hlavu. MM nejdřív půl hodiny leštil a šteloval křoviňák, pak sekal, pak si lehl na louku a dával si pauzičku, pak něco došudlal a pak mu došla struna :sweat_smile: :grinning: A na jeho slova uznání, jak jsem dobrá, mám chuť se mu vysmát, že nejsem jak on, no nic, zmákli jsme to, bavilo mě to, o co jde :sweat_smile:
Já kvečeru po 17tý už Honzíka taky spát nenechám, výjimkou je auto na delší cestu, ale v autě je zas skoro jistota vzbuzení po 30 min.
3. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a tip na zabavení - zvoneček :slight_smile: Zkuste! Máma Honzíkovi půjčila zvoneček a bomba super hračka, mlátil s tím, zkoumal to, bouchal s tím o druhou ruku, nadšení jak nikdy.
3. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Sam TM je fakt proste manažér. Sami aj MM má kopu čsu, keď mu poviem nakŕm Zuzku, je hladná. A neskutočne m tým vytáča, že si musí niečo nutne dokončiť. :angry: Čo už chlapi.
Ja tiež nechávam na večer spať max. 30 minút, tak do 18:00 maximálne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
caute babule, sobota za nami, boli sme na romantiše prechadzke v Starom meste, maly spinkal, my sme jedli pecene gastany :dizzy_face: a teraz plodny vecer ( teda dufam, ze nie doslova :grinning: ), mame za sebou uz superstar, aj čučuču :slight_smile: .
Sami, to mi je luto, asi je TM fakt profesionalne deformovany jeho pracou, ale mal by si uvedomit, ze je ine komunikovat na pracovisku a ine doma s rodinou. Je to blbe, ked ta stale stve :unamused: a jeho urco stve zase, ze ty reagujes podrazdene, ale je pravda, ze by sa s Domim zabaval a nie makal. Aspon si sa odreagovala :wink: , mozno ako Domi porastie a bude samostatnejsi a hravejsi, tak to TM nepride ako strazenie, ale ako hra a bude to robit rad.

Andy kocik sa aj mne strasne paci, urco kup, je rozkosny :dizzy_face:

Puzzi, citam, citam a ze aka Tracy :grinning: ( ale doslo mi to hned potom :grinning: ). Inak Honzik je perfektny, uvidis, za par dni bude chodit :wink: . Luky uz 2 mesiace chodi okolo nabytku, ale nepusta sa sam vobec. Obcas stal sam zopar sekund ( 3-4 :sweat_smile: ), ale boji a vykrocit. A natoc Skakal pes pres oves (dedede :grinning: ), musi to byt bohovske :grinning: . Skoda, ze nejdes na zraz, by som Vas rada videla nazivo :slight_smile: .

Weli, Maty ako vzdy na fotkach strasne krasny :slight_smile: a videa uzasne, je sikovny a kolko mate hraciek :slight_smile: .

Talls, svetrikova manie - hod fotos, som zvedava na vyber :wink: .

Marti ja tiez nebudim, dufam, ze sa prenos podaril :wink: .

Miruss, s Vianocami to mas super premaknute uz v oktobri :wink: , musim uz aj ja zacat.
3. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti aj Kubko začal chodiť 2 mes. po to čo začal chodiť popri nábytku. Hádam aj Zuzka sa čochvíľa pustí. :slight_smile:
Lobka tak to ste mali príjemnú sobotu. :slight_smile:
My máme dnes modrné manželstvo, ja za počítačom a MM pri notebooku. :grinning:
3. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
baby nechcem vyryvat, ale ste moc narocne na tych chlapov - netreba mat velke ocakavania - pozrite na mna - dnes som skakala meter patdesiat, ze MM 1x krmil Lukyho a vecer ho dokonca kupal, ja som natacala na kameru - takze na neho mega vykon, tesila som sa jak veverica :grinning: ( beriete to dufam s rezervou, to bolo iba na porovnanie, ze vsetko je relativne :slight_smile: )
3. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, všechny tři děti máte doma? Prosím tě to mi vysvětli, v 10 večer, 3 děti a čučuču :grinning: To nechápu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Skákal pes zkusíme natočit :slight_smile: mě napadlo, že stejnou melodii má i Jedna dvě, Honza jde, tak bůhví, co tím chce Honzík naznačit :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jů, Lobi, moc hezký, ten gaučík boží :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, nie :sweat_smile: - sa musim priznat, ze baby isli opat s nasimi na chalupu, zajtra pridu, tak som asi krkavca matka, ale si to celkom uzivam ( asi po tych letnych prazdninach, kedy mi uz ku koncu presvihavalo :grinning: ) - tak sme si dnes krasne oddychli a zajtra uz zase budem pocut milion poziadaviek - mami, mami, mamiiiii :grinning: - ale sa na ne uz aj tesim :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dik, jsem se vykecala a je mi hned lip. Mm me furt nuti,at si nechavam casteji Domika hlidat ci vozit tou chuvouat se hodim vic do klidu, ze jsem takova furt "nacucena, nasrana", jenze ja mu to vysvetluju tim, ze proste je mi lito vyhodit prachy a ze setrim, stve me, ze si toho nevazi, ze treba ani neuzna, kolik toho zvladnu...jsem mu rikala, e me nepochvalil ani nepamatuju...on vzdycky, ze co je, ze udelal, co jsem chtela,ale me stve, ze mu to trva dlouho...dnes jsem chtela, at obstara zvirata, nemam na terarka vubec cas...ale on se s tim drbe treba 1,5h....to ja kdybych se necemu tak dlouho venovala, tak teda nevim....a to jsem ho uz v 7h poslala do loznice dospat a v 9.50 jsem ho sla dloubnout, pac jsem ho slysela v chve,jak tam chrape a nechtela jsem,aby vzbudil Domika, ktery tam spinkal s nim svuj dopo spanek cca 20minut teprve /se mi dnes podaril uspat uplne necekane na kline, koukali jsme na TV, ja si ho privinula, hladila a pohupovala a on vytuhl :sweat_smile: )-
achjo, holky, ja asi chapu lesby svym zpusobem...jsou to zenske, udelaji praci raz dva, pak maj klidek, udrzuji si poradek, maji stejnou psychiku. :sweat_smile:

puzzi zvonecek jsme s mym tatou zkouseli uz ve 3M a super...Domi cinkal jak o zivot :grinning:

miruss to je mile povzbuzeni, ze i v tak idealni rodine a u TM je podobny nedostatek :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ze Puzzi, to kresielko je bohovske, horsie bude, ako sa k nemu dopracujem - u nas ten obchod Premaman zrusili a ani v okolitych krajinach nie je :unamused: , tak musim nieco vymysliet.
3. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
To je desny ta zavislost :grinning: VAs rychle aspon trosku louskam :sweat_smile:

Puzzi Honzik super s mama :slight_smile: I tech pohybu jinych vic :wink:
Petis Tak KAjinka taky uz chodi? To pujde pekne rychle. Kdyz vim, ze malej zacal minulou stredu s jednim krokem a o vokendu uz presel par metru :dizzy_face:
Talls moc pekne fotky. Vypadate krasne :dizzy_face: A ta se spekama :grinning:
Tak Talls a Puzzi tedka budou porad spolu, ne? To budete mit super :wink:
Sami ty se zase filtrujes negativne :grinning: Ale taky by me to teda stvalo :frowning2:
Peti prasatko vypada dobre :grinning:
Marti tak MArketka uz taky zacina hezky lezt? :slight_smile:

Ahojky, tohle jsem psala nekdy rano a zapomnela odeslat :grinning:
Tak to posilam ted, ale jinak nemam cas psat....

Tak se omlouvam a preju vsem dobrou noc :wink:
3. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek