• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami - lesby :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně dočetla a teda musím říct, že jsem už dooost naváta, si dávám burčáček :grinning: takže sem sice dočetla, ale nějak mám v kebulce prázdno :sweat_smile:
Ríšula dneska už bez teploty, tak ještěže tak, ale stejnak jsem myslella, že mi někdo vyměnil dítě, nevrloušek a pobrekávač skoro celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpol jsme byli pouštět draka a R. taky pouštěl :slight_smile:
Sami, teda s TM bych byla asi taky mírně nervéz, MM taky občas nechápe, že hrozně hrotím a chci dodržovat Ríšulovo režim, no prostě chlap, možná kdyby se měli o mimuše starat 24h denně, 7 dní v týdnu, tak by to bral jinak.
Puzzi, teda H. je frajer se skákal pes :slight_smile: a pár krůčkama :slight_smile:
Andy, kočárek je fakt suprózní, taky by se mi líbil :slight_smile: a komboška a ostatní fotky moooc pěkný, malina je prostě fešadna a ty taky :wink:
Holky, stoleček určo taky k vánocům koupím a teď zrovna řeším, že by to chtělo nějaký new hračky, pže jak psala Andy, tak má skoro samý "chrastítka", teda krom jedný hračky od FP a nějak mi přijde, že se nudí... ale asi budu muset najet na systém, že každý den vyndám jenom nějaký hračky a další den zase jiný, pže jinak to má okoukaný.
Mirrua, ten kufřík s nářadím je super a kočárek moc pěknej :slight_smile:
Puzzi a Andy, s nocma jste teda dobrý, že nedáváte mlíko :wink: U nás od teplůtek trošku změna, už se nebudí hodinu po uložení, ale až cca okolo ve 22,30 a pak ještě většinou 2-3x do rána, ale i tak celkem good, ani jsem nedával poslední 3 dny UM, nějak jsem ho vždycky ukojila :slight_smile:
Marti, to s tvým bráchou :frowning2: MB (můj brácha) má taky epilepsii, ale už to má OK, ani prášky na to už nebere... tak hlavu vzhůru, držím palce, aby mu brzo pomohli a měl to pod kontrolou... a teda M. je spáč :slight_smile: Ríša dneska taky usnul ještě v 18h, když s ním šel J. na krátkou prochajdu a kupodivu jsme ho dali normál ve 20h spát a ve 20,20 byl tuhoň :slight_smile:
Talls, mě taky baví to tvoje řešení :slight_smile: a na fotkách vám to mooooc sluší :slight_smile: jo a mmch ten váš mini srazík... já ci takyyy, Puzzi, vemeš mě kdyžtak s sebou?
Petruš, teda JD a kámoška jak rabovali šuplík s křupkama, to nemá chybu, se tu chlámu, když si to představím :grinning: užij si návštěvu :wink:
Momou, to mě mrzí, že máš takový trable se zdravím... přeju, ať je brzy líp... štěstí, že máš v TM takovou oporu...
Weli, videjka i fotky moooc pěkný, Maty je fakt akčňák :slight_smile:
Jo holky, já vám tak závidím ten srazík, občas mrknu na srazovou diskuzi... já bych po těch pár dnech teplot, pláče a nevrloušství potřebovala odreagovat, dneska už jsem toho měla fakt občas plný brejle :unamused:

Holky, já už nějak nemám buňky, nepamatuju si co jsem četla :sweat_smile: jsem nějak kantáre :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi, teda, vy jste toho stihli!!!!MM udelal veceri-no ohral v troube takove moooc dobre mušle plnene, koupil to jednou v Lidlu, je to mrazeny) no a v kuchyni zustal bordel :angry: , neni schopny se naucit pouzivat pečící papir na plech, takze to vyteklo a prismahlo se :angry: :angry: a u hyperbar si dal samozrejme slofika, jsem chvilema neslysela zpev :angry: a ted vedle sebe sedime u notasu oba dva....fakt romantika jak cip! teda ale plus ma, ze vytřel nez jsem Domiho okoupala a uspala....asi si sahl do svedomi, pac jsem v podvecer rychle vysala a zminila jsem se, ze chci vytrit az Domi usne...asi se chytil za nos, ze vsechno ja :confounded:
takze Lobi zavidim vecer a tu vasi pohodu a jak si to umite uzit...ja si neumim uzivat...achjo. nejklidnejsi a nejpohodovejsi obdobi meho zivota bylo tehu a pak cca 3M po porodu.To mi vsichni rikali, jak zarim stestim, jak jsem v pohode, spokojena atd. ted sama na sobe vidim, jaxem unavena, strhana, vecne zamracena....no vidim to sama na sobe dost, ze jsem takova rozladena. Asi si vymyslim nejakou aktivitu nebo neco, abych se citila vic v pohode. MM je frt rozlitanej, vedela jsem, ze v PO ma letet do Kazachu,ale az dnes mi rekl, ze do nedele...do prcic...to kdybych vedela, nezenu tady v pondeli meho tatu a naplanovala jsem si cestu do OV treba CT-So, kdyz se sraz posunul o tyden....takhle zas tyden sami, zadny plany...me to fakt dost ubiji ten stereotyp...a to uklizeni furt dokola atd....furt sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jezis depka si me nasla....radis mizim.Prepačtě :sunglasses:
3. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaji cauky, nahodou fajn reakce na tu navátost, bez hajat:slight_smile:. Skoda, ze nebudes na srazu!

taky jsem MM rikala ze me stve, ze nesjme schopni se domluvit na vikendu nebo par dnech v Paze, ze bych tam mela milion aktivit, sakra...uz to musim naplanovat sama, on neni schopnej. Jo a dneska pri vymene naźorujsem teda byla uz drsna a rekla, ze se doprosovat nebudu furt a cekat, ze nam je samotnym dobre, ze ho nepotrebujem.... :pensive: vsechno klape, vsechno zvladam. uz mi ujely nervy. me nejvic stve, jak furt hlasi, ze Domiho miluje a jak se na neho tesi atd...ale kdyz je doma, a chuva zacne povidat a je jasny, ze je vzhuru, tak je zabedneny a musim ho ponoukat, jestl ho nechce jit vyzvednout z postylky. Ale pak je zas jak pos.anej z TATATA a furt chce at to opakuje /leze mi to na nervy :sweat_smile: )
smarja to je zas vecer, samicka ma hlavni slovo, negativne nafiltrovana ja svina
uz tu nejsem radsi
3. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, teda vy jste toho stihli :slight_smile: to MM si takdy dneska plánoval čučuču, prý budu povolnější, když jsem opilá (měla jsem 6 deci burčáku), ale před půl hodinou vytuhl u tv a právě odkvačil do postele, tak nic nebude... :slight_smile: ale mě to neva, stejně až se osprším, tak budu ráda, že lehnu :grinning:
Sami, teda s tím chrapošením TM to musí být fakt děs... ale teda fakt plus, že vytřel... :slight_smile: já jsem se dneska taky zmínila, že musím vytřít, ale vytřeno není, páč ani nikdo nevyluxoval... ale tak to udělám zítra, to mi neva.
Sami, teda ta blbá depka si tě fakt našla... :unamused: jak si to tak čtu, je mi to úplně líto, že se musíš furt tak nervovat a ani se nedivím, že ti ujely nervy :pensive:
Mě třeba MM naštval dneska ráno, jeli jsme do OBI pro beton, MM dělá základy na zahr. domek... no a až venku před krámem si všiml, že místo hrubýho betonu koupil jemnej - musel to jít vyměnit... takže hned nasranej, ještě teda to umocnilo, že neměli bednění... tak jsme jeli do druhýho OBI, tam bednění taky neměli a v baumaxu taky ne... takže milion kuev, mě nejvíc vadí ta jeho artikulace, když je nasranej, cedí nadávky přes zuby a má u toho strašnej pohled... :rolling_eyes:
No nic, jdu taky do hajan a přeju všem dobrou nočku :slight_smile:
3. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už je trochu líp, ale Jára mi nařídil odpočinek na celý den :grinning: a kurýrovat. Pořád ještě nic ncítím, takže mi nevadilo si ráno chovat Kubíka, co měl plínu úplně pokajděnou :sweat_smile: Je to i super na hubnutí, dnes ráno jsem si stoupla na váhu a mám 52,7 kg, Járu málem odvezli.

Ty hračky, co tu ukazujete jsou úžasný :dizzy_face: já pořád nevím, co koupit.

M1rti: Jak dopadl přenos Markétky? Já bych se bála nechat dítko v autě, i když teple oblečený, ten pocit, že na něj nevidím .............

Hpaja: Jára sice dokáže být naštvaný, ale nenadává. Mě by to taky vadilo, bych ho hned sjela. Ono stačí, když jedeme v autě a někdo nám udělá myšku a Jára řekne to je bambula a Anička to hned hezky zopakuje :grinning:

Tak jdu na snídani a šup do pelíšku.
4. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem selhala v noci, malina prudila pořád dokola kníky a já na to neměla a za mocného nadávání(ne na malinu, ale na SITUACI :grinning: ) jsem jí v půl 5 šla udělat mlíko a spali jsme všichni až do 7, což už dlouuuuuuho nepamatuju, takže malina prostě není tak přizpůsobivá jako Honzík od puzzi, on si řekne nedostanu mlíko, tak se nebudu budit, to nemá cenu...a malina si řekne, nedaj mi mlíko, ok, budu je budit furt a furt dokud nevyměknou :grinning: nevím, asi na toto nemám, i kvli mimču se musim nějak vyspat a představa, že jsem dnes zas od půl 6 vzhůru....hrůza :rolling_eyes:

PUZZI brácha už je na tom úplně jak před nehodou....je mladej, měl taky štěstí....a chceš druhou holčičku... :dizzy_face: kolikátý DC vlastně ted léjsi???
a Honzík muzikální talent :grinning:
MIRUSS ideální hračka pro Kubka, to vy\padá jak opravdový :dizzy_face:
a koukám, naše holky jsou stejné poserky, máli chodí 2 měsíce při nábytku a bojí se se pustit :sweat_smile:

add spaní takto pozdě, taky nenechám spát víc jak půl hodky, pak by nech´těla jít spát....

add chlapi a pomalost oni jsou prostě fakt ted v jiném světě a ten nás, moentálně zúžený na dítě a domácnost a režim a procházky....oni to nechápou, jakože půl hodinka žádnej problém a já jsem taky taková, že se neudržím a hned vyjedu....mě taky vadí, když řeknu udělej něco a mylsím TED a on jooooo a já sakra tak to udělej a on dyt už jdu a nejde, já už mezitím samo udělala 58 tisíc činností a on pořýd sedí a nejde..ježis ty jsi hned nasraná, vždyt už jdu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jako teda se snažím o víkendu, aby ji měl na starlst hodně a sere mě, když jdem např na oběd a on si "naschvál"(asi to nedělají naschvál, ale nám to tak přijde) sedne co nedjál od maliny, aby celá starost při jídle byla na mě, no to jsme vytočnená......sami TM je takový "přechytralý" ze své práce a to že bys mohla jít na 5 hodin týdně do práce to je sice hezký,ale nevím, jestli 5 hodin stojí za to, aby z toho nebylo víc škody a nervů a příprav, než užitku......
tady moje kámoška má 12M holčičku a od jejího 1M chodí makat za bar, potřebují peníze na hypotéku, ona si vždy napíše směny podle jejího chlapa, aby mohl hlídat, když je ona v práci, já bych to asi nedala...přeci jen mám pořád pocit "nezatupitelnisti" ......
SAMI vy jste měli takonflikty tohoto typu i před domim nebo až s domim....???taky musíš brát v úvahu že TM je přeci jen už starší, .....

holky mmch my, co si tady stěžujem na chlapi jsme většinou v začátcích mateřství a zkušen matky a manželky už mají ostří nožů otupený, takže asi i my si časem uvědomíme, že je nepředěláme a snížíme nároky.... :sweat_smile:

LOBI teda vy si to s TM užíváte, romantisch prochajda, čučuču....no já čumim :grinning:

SAMI add lesby pravdu máš, taky na to občas pomyslím :grinning: nebo třeba jeden chlap, 5 manželek, co by spolu vedlo domácnost, pomáhaly si atd :grinning:

HPÁJA já kdybych byla navátá, tak se na toli reakcí nezmůži, jsi dobrá :grinning: myslíš, že by to chlapi zvládli, 7dní v týdnu, 24 hodin denně????? :grinning:

SAMI však se tady musíš vykecat, přiznám se, že já bych to takto pořád sama asi nedávala :sweat_smile:

MOMOU pěkně se najez a kurýruj se hubenourko!
4. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajaj, Sami, koukám, že depka jak sviňa...no, já si myslím, že je to prostě období...teď jsi takhle nabubaná na TM, ale že to přejde...někdy mám taky takový období, že mne štve všechno, ale za čas je to zas lepší...jako na obranu TM musím říct, že on se fakt z jeho pohledu snaží, to že nevidí ty nuance, to holt neuvidí nikdy...že musí dodržovat čas na minuty při jídle domiho nebo uspávání a tak...to chlapi prostě asi nepochopí...já si někdy říkám, že si to děláme samy, že kdyby došlo na lámání chleba, tak to dítě zvládne i s tím chlapským přístupem...jako bude třeba chvíli řvát, ale to ještě nikomu zas tak neuškodilo...proto je fakt dobrý někdy vypadnout od všeho...jít si zacvičit, někam na masáž a tak, člověk se malinko odprostí...a jestli TM vydělává dost peněz, prostě bych to neřešila, a chůvu si platila....já už na to taky kašlu...furt jsem se snažila šetřit a nic si nekupovat a obíhat akce a já nevím co, pak jsem ještě dostala od MM vynadáno, že jsem jak jatá, že furt jen peníze peníze peníze...tak na to dlabu...když se mi něco líbí, tak si to koupím, půjdu na pedikůru, ke kadeřníkovi...
Jako myslím, že si v tuto chvíli nedokážeš uvědomit,že máš super chlapa, co se umí postarat (když je teda doma), že uvaří, jde s Domim na prochajdu, i vytře a takovýhle věci....to, že něco z toho neudělá sám od sebe, jooooo, to známe asi všechny....já např. už před asi 2 měsícema navrhla, že se večer budem střídat u mytí lahviček a jak to dopadlo...??? 1x týdně tam naženu MM a ještě na mne kouká jako co....???? Že by sám od sebe řekl...hele, vím, že to nesnášíš, já to udělám.....to neznám....vidíš, je to všude skoro stejný, nejsi v tom sama...tak hlavu vzhůru, pěkně se nasamičkuj a vyraž do přírody načerpat energii :slight_smile:

Momou, tak pořád marůdek??? Ty máš stejně miláčka chlapa, jak se o tebe krásně stará...a ta váha!!!! :confused: Brzdi holka, nebo se ztratíš!!!

Hpaja, jasněěěěěě...doražte obě!!! To bude supeeeeer. Narvem děti do ohrádky, ať se tam tulej a my budem krafat.... :wink: a ve čtvrtek u nás začíná burzička, můžem se tam jít mrknout, třeba bychom tam něco objevily pro prcky... :slight_smile:

Lobi, teda vy si užíváte večery.....jeje, čučuču u telky, co to jéééé :sweat_smile: ...už snad ani neznám :pensive:

Jinak u nás hračky Tobi...má různý, i chrastítkový, nebo teď vedou kroužky (jak se dávájí na sebe do pyramidy, nahoře je plastová koule, s tou se nahání), takové kosty FP, na každé je jiné udělátko, ty kostky mají takovou hlavičku, ta když se zamáčne, tak se to otáčí a tak...dají se postavit na sebe a když se zmáčkne ta vrchní, tak se otáčí všechny...fakt super asi za 150 jsem to viděla na netu....pak má knížku s obrázkama, které se dají odklopit, to ho baví, když dělám kuk...docela si furt hraje s hrazdou chicco, šteluje a tak....zatím se nenudí...někdy mu stačí víčko od lahvičky :grinning:
4. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jedeme na plavání a k babi, ozvu se večer.
Hpaji, jasan, pojeď se mnou k Talls, domluvíme kdy a navrhuju co nejdřív, ať to nevyšumí.
Dnes noc super, do pěti nic, v pět z ničeho nic brek, pauza, brek hroznej, MM tam šel, přikryl, odcházel, brek hroznej, přešlo to a Honzík ještě usnul do půl sedmý, takže mlíko až v půl sedmý! Myslíte, že v pět může mít hlad a brečet fakt hlady? Asi ne, když celkem rychle zas usnul, ne?
Sami, depka na houby, ale chápu, být pořád hodně sama s dítětem - já bych byla už odvežená, já bych na to nedokázala asi bejt sama, v tomhle seš fakt dobrá silná ženská. No a pak přijede TM a štve tě blbostma místo aby to bylo v pohodě, to je taky k naštvání. Pro chlapa jsou to blbosti, jenže to je furt dokola a nás to prostě štve.
Momou, hezky odpočívej, fakt si važ tvýho chlapa, to by tady málokterej nařídil odpočinek atd., si myslim, že většina by se snažila trochu víc než jindy, ale stejně by bylo vše na nás, páč chlap když se snaží trochu víc, tak to je fakt jen trochu :sweat_smile: Nebo ne, holky? :grinning:
4. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to chce čas, Honzík se v noci taky budí, až dnes spal do pěti, zkoušej to každou noc, jak to půjde. V půl pátý mlíko je taky úspěch, to už je skoro ráno :wink:
Musim jít, víc nestíhám bohužel.
4. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vím, že Jára je poklad :wink: však si ho jinak hýčkám :grinning: Jen jednu radu, co jsem dostala i já a platí u většiny chlapů, i když u Járy moc potřeba nebyla (on jen potřebuje dělat věci po svém): Chválit a chválit a přemlouvat jako malé dítě ............. a samozdřejmě na všechno musí přijít "sám". :grinning:

Andy: U nás se nic neotupilo, my jsme se spolu naučili mluvit a to dělá strašně moc. Prostě když něco chci, tak to musím říct, páč protistrana není vševědoucí, oba děláme ústupky ........... a já to mám jednoduché v tom, že je Jarda strašně klidný tvor. Ale nasr... bych ho nechtěla.
4. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
sam: vidím, že máš těžkou depku! Hele, ale myslím, že můžeš být ještě ráda, že TM uvaří, sem tam i něco uklidí...tohle já neznám vůbec a např za celý víkend byl můj chlap s malým dohromady tak 10 min....takže jsou i horší! :grinning:

no ale co, já už to neřeším...teď se můj vzbudil, já šla dát pračku a pak mi říká: a už si ho pojď vzít, já mám teď motorky.... :confused: - co na to říct...já už neříkám nic, seru na to a druhý mimi nechci! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, Puzzi, Sami ... tak včera to dopadlo jak bývá v těchhle momentech zvykem .... po 22 hodině mi došla trpělivost, vytáhla jsem malou z auta i se sedačkou, vůbec se neprobudila, spala jako pařez, v ložnici jsem ji vyslíkla, přebalila, to se trochu probrala a smála se, tak jsem ji nakojila, a spala dál. Noc probíhala dle jejího harmonogramu, jen to měla o ty 2 hodiny posunutý, tak jsme vstávaly 6,15 takže dobrý. Dopo spala 45 minut, teď usnula podruhé, tak to bude večer už ok. Sami, ona mi to tak občas udělá, tak já ji prostě nebudím, a nechám tomu volný průběh, zatím se mi to vždycky oplatilo :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ta tvoje RADA NA CHLAPY PLATÍ NA 100% ... bohužel pro slabší povahy, kterým to začne brzy lézt krkem (mě to někdy nejde taky přes hubu), ale opravdu to funguje ....
Moni, s Markétkou jsem měla strach, že jsem na ni neviděla, ale v garáži máme teplo a svítila jsem si na ni pak baterkou, no zvládli jsme to ...
4. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, děkuju za podporu, u bráchy prý vypadá, že to není klasická epilepsie, ale že má asi jiný zdravotní problém, a ten vyvolává tyhle záchvaty .... ten průběh záchvatu je trochu jiný, než to má vypadat ... mluvili něco o srdeční arytmii, mají mu dělat pořádné celkové vyšetření .... mamka říkala, že měl ve 13ti zlomený dva obratle, jestli se tam něco za ty leta nepodělalo atd. TAk snad přijdou na to, od čeho to je, aby ho už začli léčit ...
4. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Sam to ale máš depkovú náladu.
Ono to sem-tam na človeka padne. Ja to poznám. Na mňa to niekedy padá, keď mi je smutno za segrami. A MM chodí neskoro z roboty, do toho ten stereotyp, málo času pre seba, pri dvoch drobcoch. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A cez víkendy robí väčšinou okolo domu. Takže Kubka má pri sebe, ale o Zuzku sa 95% času starám ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tkže upratovanie a pod. je na mne. MM večer umýva riady. Ja viem že sa snaží, ale keď mám depkovú náladu, tak sa môže aj prethnúť a všetkým ma vytočí. :grinning:
Ja chápem, že aj TM aj MM majú toho cez týždeň veľa acez víkend chcú oddychovať. A my máme zasa dosť toho stereotypu cez týždeň a chceli by sme cez víkend niečo spolu podniknúť a im sa nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chlapi to je tak ťažko s nimi, ešte ťahšie bez nich. :pensive:
Marti tak noc ok. :slight_smile:
Momou to je super, že ti je lepšie. :slight_smile:
Kubko je na vychádzke so svokrovcami a Zuzka spí. :slight_smile:
4. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste zlaticka, tolik pochopeni, jako fakt se na sraz tesim jak hrom
na jednu stranu me tesi, ze se chlapi chovaji v podobnem vzorci vsude v podstate, takovi bohemi, na vsechno cas, klidek, ritualy a ze my vsechny slapem jak hodinky a jako termiti kmitame od rana do vecera sem a tam a nez oni si zajdou rano na wc, tak my mame udelano spoustu prace

pristup,co radi momou a marta odkyvuje chapu ze muze fungovat, ale vytaci me uz z prinicpu...sakra...bych to nevydrzela porad tu pretvarku, chvalit do zblbnuti za kazdou prkotinu a jeste jak s malym deckem...
me desne na nich stve ta mala schopnost planovani a mysleni dopredu---

dalsi reake, co me moc potesila, a ja jsem si toho hodne vedoma a vcera jsem nad tim i uvazovala, ze by to mohlo byt 100x horsi a muzu byt rada za to,co mam, jsou reakce talls a dedulky. ano, ja vim, pomuze mi aspon s necim, ale vim, ze ma rezervy a kdyz chce, ze by to mohlo byt supr. Viz. 6N a jeho pece o me jako v bavlnce, porad po ruce, furt se ptal, chvalil me, pochleboval mi, jezis, to bylo tak skvele, proc to nemuze byt tak dal? Ja byla na nej miloucka, furt v objeti nad nasim Domiskem roznezneni....no nic...
talls zije furt v predstave, ze prehazujem statisice vidlema :grinning: hm, tak to ne. Ty naklady na chod firmy a alimenty jsou takovej val, ze me mrazi,kdyz si uvedomim, kolik jsme si pujcili na barak....jsem rikala MM, ze kdybychom tu 20ku, co lije exmanzelkam mesicne, meli pro sebe, ze samzrejme jsem uplne jinde, vic si to uzivam a nehrotim kazdych 50.-...ale i tak, jsem proste vychovana jak jsem a zila jsem v pomerech, kde tata byl v invalidnim duch. a mamka vydelavala na 4clennou rodinu....

obdivuju a smekam pred dedulkou,jak to bere tak nejak jako udel....ja bych se pos.ala, kdyby MM delal to,co dela TM....jsem zvedava na zmenu, po prestehovani

jinak dnesni noc fajn, Domi spal v postylce az do 5.50 bez koja :confused: a pak ke mne, kojo a jeste asi do 6.50, no bomba velika, superrr. V 9 jsme jeli na plavani, taxem mela krusne rano, vse chystat sama, pac MM dospaval do posledni chvile /ze pry nemohl usnout :rolling_eyes: /, pak na plavani hezky plaval a ja kamerovala, fotila. No a jeli jsme omrknout stavbu-uz jsou vsechny vntrni pricky ve spodnim patre, zvlastni pocit chodit po mistnostech uz, v hlave mi to srotuje, co bych kam dala :dizzy_face: . Pak nakup a obed v Globusu. Doma rychle dat jidlo Domimu, bylo uz 13h (MM prvni, co sel udelat, nachystal jidlo zviratum----jako to jsou malickosti,ale zase nachystane rozbusky, pac jsme dovezli nakup s mrazenyma rybama atd a ja musela chystat jidlo D.). a on si jde hrat s 20 parama ponozek, co jsme mu koupili a dela si z bńich klubicka...pak, az Domiho prebalim, usadim a mam v ruce teply jidlo,se nabidne, ze ho nakrmi...ale to ja odmitnu, pac si raaada v klidu konecne sednu, kor kdyz jsem to vsechno nachystala, ze? me pesote stve, ze oni slizaval jen smetanu...nedelaji zadne prikori detem, vse nachystat na zlatem podnosu a tak....no vybalil teda ten nakup a paxi zacal hrat se sadrou a modelovat tvar terenu pozemku...a ja litala, uklizela po plavani, ruzny brdylky z rana v loznici, predsini atd...zitra prijede muj tata a ja mam na zehleni jeste asi 3 pracky a vymyslet obed atd atd tad....no toz jsem v 16 navrhla, jestli s nim nepujde ven, ze by mel spat a ja ze jsem hotova na chcipnuti, tak jo, nachystej mi ho ( :angry: )...a jsou venku. huraaaa, takze ted vam pisu z postele, dala jsem si horalku a jdu zavrit oko.
zdar a silu
mohlo by byt i hur
sorry ze si stezuju kdyz to mate nektere i horsi
potrebuju si nutne pokecat :grinning:
4. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, den se vydařil, v bazénu jako vždy fajn, Honzík tam hodně trénuje stání a chození, v tom kruhu se vždy napne a stojí a pár krůčků, nebojí se, páč padne kdyžtak do toho kruhu, pohoda, my s MM asi půl hodiny jen tak seděli na kraji bazénku a Honzík si tam chodí a cáká a tak :sweat_smile: U babi dobrý, mňam oběd a ještě mám výslužku, Honzík zabavován všema možnejma, fajn den :wink:
Andy, to si tady taky občas říkám, že zkušené matky už jsou s těma chlapama nějak víc v pohodě a sžitý, asi je to u prvního dítěte všechno takový nový, nový povinnosti, pro nás hrozný omezení volnýho času a vůbec, pro chlapy až tak omezení ne a asi nás to se.e :sweat_smile: A teď nechci, aby to vyznělo jakože se cítím omezená, ale tak ruku na srdce, my matky jsme 24 hodin pro děti, chlap to má v tomto jiný, že jede do práce a pak cestou si zařídí to či ono atd. Ale nestěžuju si, doma na MD to má taky svoje výhody, to zas jo a určitě bych s chlapem neměnila, jakože aby on byl na MD a já do práce, to ne.
Talls, tys to super napsala o chlapech, hlavně to, že někdy děláme z komára velblouda, že opravdu někdy něco nemusí být přesně hned a dvě minuty breku dítěti neuškodí a když je chlap s dítětem doma sám, tak ho taky nakonec nakrmí a obstará a bez našich keců :sweat_smile: Ale k tomu možná dojdeme až časem k takovýmu přístupu.
Momou, s tím chválením to občas aplikuju, ale musí být za co :grinning: Zas nejsem takovej diplomat ženská, jo, když tohle chválit a připomínat nějaká ženská umí a s klidem, tak asi chlap fakt dělá, co ženská chce a ještě si ten chlap myslí, že to dělá sám od sebe :grinning: Ale moc to neumím.
Dedul, TMmu hodně chybí snaha ti pomoct, je sice fajn, že na to kašleš, ale fakt to dokážeš dlouhodobě, aniž by tě to štvalo? Já bych asi bouchala a tvrdě šla do něj, aspoň nějaký zlepšení!
Marti, tak hlavně že přenos i noc ok, já bych asi přenesla Honzíka dřív, ale zas když máte barák a garáž, tak proč ne :sweat_smile:
Sami, souhlasím s tím, že chválit do zblbnutí bych si připadala pak jak u nesvéprávnejch trochu :sweat_smile:
Sami, do 5,50 bez koja od večera je megaobrbomba, tyjo, my s Andy tady vymejšlíme strategie a u vás najednou šup a dítě samo od sebe :sweat_smile:
4. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, co mate dievcatka, nasla som tento kocik - choditko od Fischer Price :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6573788
4. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, kdo jedete na sraz, ikdo nejedete, mne se mooooc libi tahle houpacka a asi do ni pujdu k narokam nebo vanocum. Nadherna prace za hubicku a prijde mi takova bezpecna-vysoka ohradka, mezi naóhama drevo a ty madla...no super.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23038255

prodejna je asi max. 5km od mista srazu :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: mě to štve už teď, ale jakmile se zmíním, hned vyrukuje ze stavbou...takže jak jsem říkala minule - počkám do stěhovačky a pak bude sodoma gomora! :wink:
4. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes den takový hektický, náročný, jela jsem dopo s našima pokoukat po těch barákách, první byl teda hrůza, hezký jen zvenku, ale druhá prvorepubliková vilka, do tý jsme se všichni zamilovali, úplně kouzelná, velká zahrada, jsem si ta,m hned představila, jak si tam caparti hrajou a já piju kafe :grinning:
no malinu jsem tahala v manduce, spala jen hodku a půl přes den, tak ted odpadla celá hotová....

momou rada na chlapy ...no mě se zdá toto pokrytecký, já jsem co na srdci to na jazyku, neumím se vnucovat, vlichocovat a manipulovat.....ale znám případy, kdy toto ženská aplikuje a oboudtranná spokojenost..

sami neodpověděla jsi mi na otázku, jestli jste měli rozepře tohoto typy už před domim, nebo jestli to vyšlo na povrch už tedka, mi se zdá, žes na něj už těhu občas nadavala, že jako ty vše obstaráš doma zvířata, práce a on to bere jako samozřejmost....ty sis ho možná rozmazlila fullservisem...????

dedulka já bych ho asi trochu jebala :grinning: by mě to nedalo :grinning:

puzzi my ten bazén taky budeme muset podniknout, tvoje popisy a to video, cos sem jednou házela mě úplně navnadily :slight_smile:

holky posl.pár dní se teda nevolnosti docela rozjely a i chutě už mám, dnes jsem slintala nad šunkovými závitky s křenem v aspiku, normálně bych se oklepala a šla dál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobka hezký kočárek, já už jsem ale zamilovaná do toho proutěného :slight_smile:
sami super nápad ta houpajda, dík za tip :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulka to nechápu, proč vyrukuje se svatbou??????
4. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami: houpajda vypadá moc dobře a cena taky good! :wink:
andy: ale já mu to říkám min. 1x denně, že by se mohl víc věnovat Maxovi, ale zatím se to míjí účinkem! :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: STAVBOU ne svatbou! :grinning:
4. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Já tohle taky neaplikuju, prostě řeknu co potřebuju a Jára taky. Ale fakt je, že kyž e snaží něco udělat a nepovede se to podle mých představ, tak ho stejně pochválím, snažil se :wink: a já vím, že to časem stejně předělá :grinning:

Sami: Houpačka je úžasná :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, houpajda pěkná :slight_smile: My máme doma plastovou hezkou, na dveřích mezi kuchyní a obývákem, min. 1x denně houpání, je to dobrá věc, to kupujte na vánoce/narozeniny :wink:
Dedul, se stavbou bych ho poslala někam, když je o víkendu celej den s vámi a ne na stavbě, tak... Hlasuju pro započetí mírné sodomy gomory už teď.
Andy, takže druhej barák z dneška je ve hře? Držím vašim palce, je to velký rozhodování!
Jj, tak nějak s tím přílišným lichocením chlapů. Jako určitě je fajn uznání, když pomůžou, pohlídaj atd., to ale oboustranně, i MM by mě občas pochválit mě (naštěstí to dělá, např. za dobrej oběd a tak, pak vařím ráda a nemám pocit, že musím). Prostě oboustranně vyrovnaný vztah s chválama a motivacema, samozřejmě z obou stran na jiné věci, respektuju rozdíly muži a ženy, to určitě jo :slight_smile:
Andy, nevolnosti? Doufám, že ne nijak hustý! Chutě můžou bejt zajímavý :wink: Jo, ptala ses co já, dnes jsem 22. den cyklu, takže ještě času dost. Na měření BT si vzpomenu 2x týdně a beztak se u toho jen naštvu, páč mám teplotu furt dole, tak možná ani ovulace ještě nebyla, ale spíš je to měření celý na pytel s ranním vstáváním k Honzíkovi atd., teda doufám, jestli neovuluju, tak mě to se.e :sweat_smile: Ale se.u na to komplet, teploměr zahodím a budu řešit jen pravidelné DS, to prostě řešit chce, aby z toho něco bylo :sweat_smile:
Dedul, říkat někdy nestačí, navrhni konkrétní věc, např. "Zítra odpo zajedu na nákup, pohlídáš Maxe, jo?"
Momou, to je určitě hezký umět pochválit snahu :wink:
4. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, jéééé, to jsem jako nemyslela, když jsem psala, že TM dost vydělá, že přehazujete statisíce... :grinning: , ale určo by zvládl si nekoupit šutr nebo něco pro sebe a padlo by to na chůvu, abys ty byla víc v pohodě, víš? Jakože prostě by se on trošku omezil, určo by radši i víc vydělal a byl rád, že má doma spokojenou babu, i když by padlo třeba 2 tis měsíčně na chůvu...jako neumím to tak napsat, jak to myslím...aby to neznělo blbě...já chápu, že tě štve, že jako on není víc aktivní, ale jak psaly holky, prostě chce mít doma jakoby "klídeček", když jiné dny maká...znám to ze své zkušenosti...a taky o co si neřeknu, to nemám...ale už jsem se naučila si holt říct, když aktivita MM opadá :wink: ...a taky mám vyzkoušeno, že když zvádám všechno, tak je to takový automatický, někdy ze sebe holt člověk musí udělat malinko chudinku...miláčku, já jsem hrozně utahaná , jsem teď udělala toto a toto, můžeš teď zas udělat toto ty? Já si odpočinu.... :wink:

Dedul, já bych mu řekla, že to chápu, že maká na stavbě, ale že máte Maxíka a že je potřeba, aby Maxík si tatínka užíval taky , aby se mazlili a dělali spolu věci, i třeba koupání a tak...jako hodit to na to, že ho Max potřebuje, což je teda pravda, že jo...

Puzzi, a s tím, že se to bez nás taky nějak obejde, to prostě vím, že když jdu cvičit na 2 hodiny, tak prostě si tam chlapi doma dělají co chtějí...jako nevím, jestli tobi řve nebo neřve a dá mu MM mlíko přesně v dobu , kdy bych mu ho dala já, ale vždy to zvládli a obvykle Tobi spinkal jak andílek, když jsem přišla, takže no probléma, ne??? Fakt už se nesnažím řešit drobotiny, bysme se furt jen hádali...ale občas taky buchnu, dyť víte...

Sami, super ta houpajda, moc krásná... :dizzy_face:

Andy a chutě...jeje...si vzpomenu na svou závisost na pomelu a chlebu s marmeládou... :wink:
4. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulka já jsem pitomec :grinning: :grinning: :grinning: souhlasím s puzzi, chlapi potřebují říct co konrétně maj dělat, oni nepřemýšlejí tak abstraktně jako my :grinning:

momou když vy jste s Járou oba klidasové :dizzy_face:

puzzi hezky jsi popsala, jak by měl vypadat vztah mezi mužem a ženou :dizzy_face: jasně já bych BT taky neměřila, se nedá s prckama, je lepší DS 2-3krát týdne, to byste neměli minout....
4. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek