• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Talls, přesně tak, když jsem v jazykovce nebo na nákupu nebo někde a MM hlídá, tak je vždy vše ok a nevim, jak přesně na minuty to maj rozložený. Když jsem doma, tak minuty jídla třeba zrovna neřeším, ale možnosti zábavy občas řeším a MMho to pak asi štve, přitom to zvládá v pohodě.
4. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, Sami, já s tím lichocením to taky není slavný, to musím mít fakt dobrou náladu, jinak jsem spíš jako Andy, co na srdci to na jazyku, jen od jisté doby neříkám všechno co mě napadne a je doma klidněj, pokud udržím nervy na uzdě, tak mu to řeknu takticky nějak tak aby to vzal ... v některých věcech není MM špatnej, docela přemýšlí dopředu atd. rád nakupuje a tak, takže všechny neřesti tu popsané nesplňuje, ale jako všude, občas si lezem na nervy, a já jen vycítím jiný ton v hlase, tak už jsem nervní, prostě kdysi jsme na sebe štěkali a už vím jak tyhle debaty můžou dopadnou a mě to fakt neba ....
4. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy: My a kliďasové? :grinning: Já nee, já se občas potřebuju pohádat a víš jaký to je, když J. se hádat nechce? :sweat_smile: Jako ho chápu, ono se to všechno dá vždycky řešit jinak, prostě si o tom člověk normálně promluví, ale to já se teprv učím. Jára je diplomat, ale i tak mi občs leze na nervy a já jemu :grinning: no a pak si o tom zas promluvíme a je dobře ...........
4. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojte, teda koukám, že mrtvo ..... mě už třetí večer není nějak dobře, jdu si změřit tlak, že by se mi mrcha ten vysokej zase vrátil? Asi zase vysadím kafe, bo co ....
4. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, nějaký prášky na ten tlak jsi brala nebo bereš? My k tomu v rodině taky máme tendence, radši to podchytit a nějak to shodit níž těma práškama.
4. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, jsem se měřila, tlak jako víno 131/79, tep 77 - to je ukázkový, tak je ještě jedna příčina, jak malá usne, tak se nacpu, a pak je mi blbě, se mi blbě dýchá atd. no blbec prostě, dnes to byla bábovka !!! Jinak já se léčila před malou tak 2 roky (asi odraz stresů před těma mýma rodinnýma změnama poměrů), při těhotenství mi prášky změnili, může se jen dopegyt, po porodu, jak jsem se vrátila z porodky jsem doktorce volala, říkala mi, ať po porodu nic neberu, že to vadí kojení (nesmí se nic), ale já měla ze začátku tlak hroznej, tak jsem každý týden ubírala denně jeden prášek a za 3 týdny jsem byla bez léků a tlak v poho (kojení hodně spaluje, tak i díky tomu) ... zatím léky neberu, a průběžně se měřím. Jediný, kdy mi vylítl tlak (152/89) to bylo na gyndě, měla jsem zrovna po zubařce - seděla jsem v křesle 40 minut a pak tohle !!! Ale doma pak dobrý
4. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, no tak večerní žrádýlko znám taky a to se člověk pak vskutku zrovna necítí nejlíp :sweat_smile: Ale dobrý s tím tlakem, že se ti to teď po porodu dalo do pořádku, kéž to tak zůstane!
4. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, též se modlím ... už skoro rok. Moje mamka má tlak celý život, měla ho i když mě čekala, tak to po ní dědičný nemám, tak by se to mohlo uklidnit, aspoň na čas :grinning: ... jinak Markétka dneska tak metr popolezla po sedačce za ovladačem, jsem se málem rozbrečela, teda dojalo mě to víc než její postavení a ťapání v postýlce, ... jak kouká pod sebe, kam dává nožky, a semtam žuchne, prostě paráda ...
4. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, zítra chci jet za kamarádkou (byli jsme spolu v porodce, má chlapečka Mirečka nar. 30.11.2008). Byla u mě o prázdninách, tak jí chci oplatit návštěvu. Teda budeme muset autobusem, na konec okresu, který vůbec neznám, ale bude nás čekat na zastávce, tak snad trefíme .... snad nás nezradí počasí hned takle poránu :wink:
4. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, Markétka a popolezení super, to jsou radosti :zipper_mouth: Honzík dneska občas zase zpíval svoje Skákal pes a jednu chvíli to po nás opakoval (jakože někdo z nás to zazpívá a on pak hodí kousek sám na dedede, to prostě nemůže bejt náhoda!)l, u babi se tomu všichni smáli a mě to taky úplně dojalo, bylo to krásný :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, máš pravdu, to už není náhoda .... mě se stalo dneska, že jsem neslyšela moji mamku v telefonu a volala jsem HALO, HALO .... a malá opakovala ao ao ... já uplně koukala, jestli se mi to nezdá ....
4. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, jak to vypadá se změnou tvé fotky v profilu? :grinning:
4. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, já už si tak zvykla, že bys mě s tou novou fotkou asi docela zaskočila .... jdu do hajan ... dobrou!
4. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Kukám kvečeru... :wink:
Marti, super k Markétčiným pokrokům...já jsem fakt bulila,pár slz skráplo, když poprvé Tobík popolezl, fakt mne to dojalo, to jsme na tom podobně... :wink:
Konečně jsem na netu našla ukolébavku "princi můj malinký spi..."....zpívám jí tobíkovi od narození, ale tak jako pár slov a pak jen melodii...tak teď budu moct machrovat :slight_smile:

Koupila jsem si časopi Marianne a je tam moc krásně voňavej krém na ruce :slight_smile: , se teď očuchávám :dizzy_face: jako fakt dobrej časák, žádný kydy, fajn články a tak...i bez slevovýho kuponu-knížečky :grinning: :grinning: :grinning: . možná si nadělím předplatný...

Tobík mi odpoledne vytuhl v kočárku na prochajdě, tak jsem sedla na lavku a četla si...teda jako vichr byl, ale zatím mi prdka nemrzla :grinning: , tak se dá...nevím, co budu dělat v prosinci.... :grinning:. Jinak jsem moc ráda, že jsem koupila ten nánožník Emitex, protože bez něj si toto počasí nedokážu představit...dávám mu ho teď pod madlo, že to má jako spacáček...až bude ve fusaku, budu ho dávat přes madlo, jako klasickej nánožník.

Zítra jedu k našim, tak uvidíme, jak budu moct koňovat, asi moc ne...ale ráno ještě jo, nebojte :grinning:
4. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nakukuji
budu muset jit driv spinkat, rano me ceka hooodne aktivit a uklidu a tak, cca po 10h prijede tatka a ted uz nestiham, zehlila jsem
superstar hyperbar nas dneska moc bavila, ta Třinečanka s kratkym zobackem je nase favoritka :dizzy_face:
papa mamule
4. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky - včera jsme měli řeč...no naprosto zbytečné...já prostě nejsem typ, který mu vynadá, pošle ho někam...řekla jsem mu, že Max je i jeho a že může být rád, že se o něj postarám hlavně já a víte co my řekl... :sweat_smile: , že barák jsem chtěla já a on obětoval 2 roky svého života na stavbě?! :confused: . Barák sice chtěl on - já byla na bytě spokojená...no 2 roky života...budiž, ale to že já oběhávala vše kolem, aby se vůbec začalo stavět, objednávala jsem všechen materiál, zařídila komplet všechny inž. sítě...to je jako nic?! já se prostě dle jeho názoru "jen" starám o Maxíka...a taky mi řekl, (sice ve srandě), že do toho baráku taky nemusím chodit...no přesně jeho styl...to jsem čekala. Takže se*u na to, Maxíka si vychovám dle sebe a pak se může divit, že není vychován dle něj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prostě se nerada rozčiluju a tohle mě vytáčí, takže končím s veškerýma diskusema, on ať se teda stará o barák, já na něj ani nešáhnu a já se "jen" postarám o Maxe! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:, stejně je to miláček můj největší a miluju ho "nejvíc" na světě :dizzy_face:

jo a hlásím, že od včera není Max bezzubééééééééééééééééééééééééééééééééééééééc!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
mudra už v pátek v poradně říkala, že tam něco leze a včera jsem mu šáhla do pusiny (bo nahlídnout mě tam nechce nechat) a jelikož jsem tam něco cítila, tak jsem vzala lžíci a ono to cinakalooooooo :sunglasses: a dnes ráno jsem mu tam opět šáhla a už to jde cítit, že je to zub! :dizzy_face:

jupíííííííííí
5. říj 2009 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a taky jsem na sebe nasraná bo jsem od zkončení kojo přibrala 1,5 kg! :angry:

a bolí mě prso - snad se o mě nepokouší zánět?! :confounded:
5. říj 2009 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Richardi odjeli do školky, Janka ještě spí :confused: Pak pojedu nakoupit. Mám tu dneska 2 pracanty, kopou a připravují místo na betonovou desku pod pergolu. Od našich jsme se vrátili včera po o, celé odpo jsem uklízela, bo k večeru jsme měli nahlášenu návštěvu, známé z Bartošek. Tu kámošku, co se divila, že je Janka v modrém :sweat_smile: Líbilo se jim u nás :slight_smile:
O víkendu jsem tady nakukovala, abych byla trochu v obraze, jen jsem neměla šanci psát, bylo moc aktivit.

PUZZI, jj, i ukládání dřeva je fajn změna od hlídání dětí :grinning:
ADD CHLAPI, četla jsem, co jste řešily, kapitola sama pro sebe. U nás po nastěhování sem po návratu z porodnice mi R. pomáhal, uklízel kuchyň i vytíral, ale to bylo v zimě, nemakal venku apod. Teď je pro něj problém strčit hrnek po sobě do myčky. On to prostě neudělá, ikdyž jsem mu to říkala už asi 100x :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dělá v domácnosti spoustu jiných pitomostí, nad kterými při dobré náladě mávnu rukou, ale když jsem špatně naložená jsou pro mě jako šídlo, popíchnou mě k hádce. S děckama mi pomůže, hlavně teda s Riškou, to už jsem tu psala několikrát.

DEDUL, u vás je to jako to bývalo u našich. Mamka se starala o celou domácnost, o všechno, otec nikdy nešáhl na nic prstem (někdy zatopil), o mě se starala jen mamka, když byla v práci tak babička. TaŤku si z výchovy až tak nepamatuju, jen zarachy potom později, ale ty stejně nedodržel... On měl práci okolo domu a pracoval v dílně. On byl ten pracující. Moje mamka šla do práce, když mi byl 1,5 roku, dělala na směny, denní x noční. A k tomu já a domácnost. Mě hlídala babička, (bydlela s námi v domě)!!! Mamka se snažila ze začátku si to s ním vyříkávat, ale on prostě mlel dokola ty svoje řeči viz TM a ona pak rezignovala. Sem tam se kvůli tomu zhádali.

Odesílám, vzbudila se Janka. Pak ještě přijdu.
5. říj 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
MAXÍKOVI, posíláme gratulaci k 1. zoubku :dizzy_face: Janka už zůstala sama bezzubka?!
Já mám od začátku chození do cvika (tj.3 týdny) dole 1,5 kg :dizzy_face:

SAMI, v SS (superstar) se mi taky moc líbí Konvičková :wink: a byla jsem včera v šoku z Kopecké, vůbec se mi to její vzdychání nelíbilo,a bylo mi jí pak líto :sweat_smile:

Jdu si uvařit kafe a pohrát si s Jankou. Čekám na R., potřebuju auto, ať můžu zajet nakoupit. Na oběd budu dělat hřibovou omáčku. Poprvé, ale asi se zajdu zeptat ven chlapů, jestli jí hřiby :grinning: :wink:
5. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedul, to je mi líto, že je TM takovej zabedněnec...hlavně jako že mu není líto , že ho Max nebude znát skoro....víš, jak to myslím....Ale jo, chvílema ty chlapy člověk i chápe...jestli maká v práci, přijde a pak zas na baráku, tak je rád, že je rád..Blbý je, že se pak ani nechytnou, když ženská začne chodit do práce a pak je z ní otrok....dělá vše od domácnosti, dětí, své práce...Taky si myslím, že chlapi jsou prostě líní...jako když to udělá někdo jiný, proč bych se namáhal...takže např. když dítě vykoupe někdo jiný (my ženský), přece se do toho nebude hrnout...ale ochuzují se o ty sranda okamžiky s těma prckama, to jen tak nazažijí, když si je pochovají 5 minut, že jo...no, jen takové úvahy....
MM se snaží, aby mu takový ty věci neutekly, teď se rozplýval, jak se Tobi rozkecal....je to fakt sranda, když začne Tobi "nadávat"...používá jen dadada tatata, ve všech možných toninách a tak :grinning:

Jo, Dedul, já od zkončení kojo ztloustla 2 kg a už mi zůstaly....ach jo, nemůžu s tím hnout...ale ty jsi hubeninká jak hrom, kilčo a půl vůbec nebude vidět!!!

Pospi, u vás se taky furt buduje, co? Ale určo to budete mít krásný!!!
5. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes neuvěřitelná noc, mlíko až v půl 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jen dva nahození dudlu a jinak spánek jupí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted je mírná vosina,. dám sváču a půjde spát za chvíli.....už jsem volala do LBC do gennetu na ten NT screening, tak prý bud mi napíše GynDr doporučení, prý tam nemusí uvádět ždáný důvod, jenom prostě doporučuji genetický screening....a bude to bezplatný, nebo mi to nenapíše a bude to stát okolo tisícovky...holky jestli mi to nenapíše, měním ho, pže on fakt nemá žeádný důvod to nenapsat, o nic mu nejde......
a už mě rovnou i objednali na 26.října.

pak vás dočtu, až dítě bude spát.

Ale s kilama klídek já od zkončení koja přibrala 4kg, ale myslím, že jsem ted tak akorát, předtím, jsem byla moc hubená...a td mám stejně o 2 kila mín než loní před těhu, tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky paninky,
jen vas jdu pozdravit a uvidim, jestli stihnu precist aspon poslednich par stranek, at jsem v obraze.

U nas dobry, s detma je super sranda a pekne si vyhraji a hlavne se dobre unavi, takze uspavani super.
Jenze Jaydinek ma od vcerejska desnou rymu, chudacek dycha porad pusinkou a z nosu mu furt tece. Odsavame, utirame nos, kapeme a strikame, u toho vseho uz desne jecaky, jak kdyby jsme mu delali ja nevim co :angry: V noci ho to samozrejme porad budi a nemuze poradne spinkat. Snad to nebude dlouho a nebude toho vic. Mel i teploty, tak jsem mu davala syrup :frowning2:
5. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý skoro poledne,
noc nic moc, jsem skoro nespala, nějak se mi to moje léčení zastavilo :frowning2: Dětičky mají sice trochu usoplený nosíky ale jsou v pohodě a vesele si hrajou.

Ded: tak gratulka k zoubku a k novým šatičkám pro maminku :wink:

Na SS jsem vůbec nekoukala, J. mi udělal svařáček s ovocem a koukli jsme na Herbihona DVD. Nějak mě tyhle ty věci jako SS a pod nebaví.

Petro: Snad bude Jaydi brzy v pořádku.
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem dnes pozitivně naladěná, byli jsme na cvičení, Honzík zase lepší než minule, už si to tam docela i užívá, za míčkama leze atd. Noc byla taky super, do 5,15 vůbec nic (když nepočítám asi dvakrát kníkot večer, než jsme šli s MM spát, to byl odkrytej - často večer před 22tou hodinou brekne na otočku nebo něco podobného). V 5,15 kníknul, ale mlíko jsem mu nedala, byl docela potichu, po šestý hodině zas v chůvě něco, šla jsem tam, Honzík ležel na břiše a asi mu nešlo usnout či co, vypadal unaveně. tak dostal v 6,15 mlíko a spal asi do 7,15, takže super, mám radost :slight_smile: Poslední dobou jsem fakt už často na něj pyšná, jaký dělá pokroky a co umí a ráno mi dal na posteli zničehonic dvě pusinky na pusu, no krása :slight_smile:
Vidím, že i vy ostatní s nadšením sledujete pokroky a co se dětem povede, Markétky ao ao super, Talls si užívá čím dál leší lezení :slight_smile:
Dedul, sakryš, s TM mě to mrzí, je vidět, že jsi s tím celkem smířená, asi je to někdy možná i lepší se smířit?!? Maxím ti to jednou vrátí, uvídíš, budeš jeho nejoblíbenější maminka a třeba až bude větší, tak to TMho k němu víc potáhne, uvidíš časem. Gratuluju k zubu!
Pospi, Konvičková se mi taky včera nelíbila, ten její hlas je parádní, ale jen tu a tam a ne od začátku písničky do konce. Mně se hodně líbily hlavně ty první holky na začátku. Moje adeptky na vyloučení - jedna ta s tím otcem, jak se s ním Leoš usmiřoval, a druhá ta slovenka 15 let, jak byla v tom Slovensko hledá talent. Podle jmen je neznám, ale snad víte, kdo koukáte :sweat_smile:
Andy, ježiš, to jsem ráda za vaši super noc, že když jsem s metodou začla, že mi nevynadáš, že je to na nic :slight_smile: Doufám, že ti gyndr. napíše to doporučení, jinak ho uškrť!
Petruš, chudák Jaydi s rýmou, to je na prdlačky.
Momou, achjo, kdy jdeš s dr. na kontrolu? Jára už je dnes v práci? Hlavně že děti jsou ok.
5. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, Honzik puzziu uz chodi? To je rychlost! :grinning: :slight_smile:
Skakal pes je dobry :grinning:

Sami tak u vas o vikendu vymeny nazoru :frowning2: Ale teda plne chapu, to by me taky lezlo na nervy :frowning2: S lesbama dobry :grinning:

Ty jo Dedul, u vas je to teda taky des s TM pomoci :angry: spis nepomoci :frowning2:

Tady akorat ctu o tech chlapech a jsem fakt rada za toho sveho :dizzy_face:

Marti to je mi lito s brachou :pensive:

Holky s tim chvalenim chlapu na tom neco bude. Kdyz nad tim tak premyslim, taky reknu R, ze dekuju za vyneseni kose (popelnice jsou desne daleko a kos vynasi jen on :sweat_smile: ), diky za umyti nadobi a pod. Ale na druhou stranu to dela i Ray. Prijde domu a rekne, ze je hezky uklizeno :grinning: (vysavala jsem a vytrela treba rano, takze uz neni) a on ze dekuje, ze se tak hezky staram o uklid a maleho :slight_smile: Takze to taky potesi a clovek to pak udela radeji, protoze vi, ze za to zase sklidi pochvalu :grinning:

Tak nic, vcerejsek tak nejak docteny a uz musim koncit. Jedno dite se sape po pc. Jaydinek jeste spinka...

Tak zatim pa pa
5. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš, nechodí, jen dva kroky a někdy stojí chvíli na místě docela hezky :sweat_smile: Dneska v herně stál u stolečku a na chvíli se pustil a stál, trénuje :slight_smile:
My s MM se taky navzájem docela takhle chválíme, jak píšeš, je to hezký. MM poděkuje za oěbd, já poděkuju, když někdy vyndá nádobí z myčky. Ale je na tom něco, když děkují obě strany, kdybych já makala a nula uznání, tak mu taky neděkuju :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
noc opet vyborna, zase kojo az v 5h :confused: a pak v posteli az skoro do 7h, wooooow! Kez by to zustalo!
Davam 2 noci pred spanim špaldovou kaši+ um babio, vcera snedl 140ml, coz jako nechapacka :confused: :confused: :confused: , on normalne sni tak 60ml...ale zas vcera nejak nestihl presnidavku odpol, pac venku spal. No tak uvidime, co dneska.

jinak mu, bobiskovi, uz prasknul puchyr na rucicce a jeste tam 2 mensi ma...chudak :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale zvlada to v pohode.
Rano jsem hned od 7-9.30 makala, uklizela atd, pac prijel tatka. MM pak mizel, tak hekticke, nebyl cas. Zkusim ted nakouknout. Tatik kouka na nahranou superstar ze soboty a Domi si hraje :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi: Jára si jen oskočil do práce. K do zajdu asi ve středu, do té doby mám ATB.

M1rti: Musíš pravidelně baštit a ne až na večer, i když to už je klid viď :wink:
5. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedulko, teda ty kecy TM, to je fakt na nas.ání .... holt chlapi, svět si přizpůsobují sobě a mají dojem, že se vše točí kolem nich .... jen aby se nenarušil jejich styl života, páč pak by bylo zle :angry:

Pospi, fakt žasnu, jak jsi psala jak fungujete teď vy, a jak fungovaly tvoji rodiče, u nás nemlich to stejný, hlavně ty pro mě "nepodstatný práce" který mě pipichují jak šídlo ... to teda funguje .... vždycky musím někam pryč, abych neřekla něco nepatřičnýho :grinning:

Moni, já jím průběžně, ale prostě tu bábovku jsem snědla s chutí, a nějak se mi to tam hádalo.

Holky, byla jsem u té mojí spolu kolegyňky z porodnice, ten její chlapeček je moc hezkej, začal teďka lozit, tak byli tak nastejno s Markétkou, zvládly jsme i cestu autobusem, zpátky mi to zastavovalo kousek od baráku, tak paráda, malá cestu prospala, dneska teda jen 35 minut, probudil ji nějaký bagr, ale tam se zabavila, tak byla hodná a je i teď. Půjdeme teda teprve obědvat ....
5. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Dedul mať doma TM, tak a asi hádame nonstop.
:angry:
MM mi tiež pomáha najmä s Kubkom, ale mne veľ pomáhjú vokrovci, takže sa to dá v pohode zvládnuť. :slight_smile:
Maxovi gratulujem k zúbku. :slight_smile:
Zuzke ešte stále idú tie štyri a je strašne nervous, ešte že je ten zraz až na budúci týždeň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ona spachtoška spala včera poobde 20 minút a dnes doobeda 15 minút, tak už om to vzdala a dala jej panadol sirup o jednej a až o pol tretej zalomila a ešte spí. Chúďatko malé. :frowning2:
Kubko je vonku so svokrou. :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek