• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ähoj kočky, tak jsem se semka dostala až tedka, dopo vaření, prádlo atd, ted jsme přišly z venku, už je tam teda kosa brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a mám doma marůdka Jeníčka, krček bolínkuje :sweat_smile:

dedulka gratuluji k prvnímu zoubku a myslím, že bezzubci jsou janinka a domís....???
a jsem zvědavá, teda jak se ten tvuj chlap postaví k péči o maxíka, až budete bydlet... :wink:

pospi tak vaříš ještě pro pracanty :slight_smile: mě se taky líbí konvičková a ta kahlová :slight_smile:

Puzzi jé ty jsi sem hodila takovou pozitivní zprávu, to je fajn a ty holky co říkáš, bych taky vyřadila :wink: jsem zvědavá na dnešek....ale teda kdyby to bylo spravedlivý, tak ty kluci tam patřej jen tak 2, pže protui holkám jsou teda o ničem.....

petronuska teda rýma je hnus, snad brzy vyléčíte, malině zabírá ten mořský sprej...

miruss a Zuzku trápí pořád ty zoubky co????

jdu se věnovat mláděti, dnes je paní Všetečková, sorry pospi :grinning:

momou teda svařáček s ovocem tomu říkám parádní léčba :slight_smile:

sami kaše sní obvykle domís jen 60tku jo?To malina dá 140 běžně, ona kaši miluje, ted máme sunarku jahoda s jogurtem, tu má ráda a pak má ráda ty příchutě sušenkový :slight_smile:

marti tak jste to krásně zvládkly tu návštěvu :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra jdeme na 10M prohlídku, jsem zvědavá, normálně tady má malina kámoše, co se narodil 1.12. a na všech kontrolách vážili a měřili ÚPLNĚ STEJNĚ, nekecám :sweat_smile: :confused: tak jsem zvědavá, jak tedka :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to máte dobrý "dvojče" s tou váhou. My jdeme ve středu, tak pak hodím míry a váhu. Jsem taky zvědavá, přijde mi malá že je baculatější, ale nedokážu odhadnout kolik mohla přibrat, ale je fakt, že baští pěkně.

Andy, Sunarka je u nás nejoblíbenější kaše, měla jsem zatím jen banánovou, teď malá kaši dlouho neměla, ale totálně u nás propadly kaše od Hippu, mám to ve skříni a nechutnaly ani mě .... dobrý jsou od Hami, teď likvidujeme rýžovou nemléčnou, dávám do ní Hami mlíko a přidám přesnídávku nebo trochu banánu, a taky to baští ... aspoň to už zlikvidujeme.
5. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu se nahlásit, že žijeme, ale nestíháme :frowning2:

Tak v sobotu vše dopadlo na 1*, Karoli byla u našich hodňoučká, usla prý v 19:05, kolem půlnoci se vzbudila na mlíčko (večer totiž snědla jen kaši a už neměla mlíčko) a pak spinkala až do 7. Paráda :slight_smile:
Dopo si s mamkou hrály, pak šla do kočárku spinkat a pak už jsme přijeli my s Palem. Jsem ráda, že to tak zmákla, jak ona, tak i já :wink:

My jsme se měli v sobotu fááááááájně :slight_smile: Pojedli jsme, popili ... teda já jsem měla poprvé po těhu a porodu větší množství voděnky, tak jsem se obávala, jak mi bude v neděli, ale naštěstí OK, jen krutá únava :confounded: No řádili jsme jak zamlada :grinning: , dokonce i na DS došlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V neděli jsme byli prakticky celý den u našich, pak přijela teta (má 86letá kmotra), byla z Kájky unešená, co už všechno umí a tak :wink:, sbírali jsme švestky do bečky ...pohodová neděle.

Dnes už byl normoš den, dopo jsme byli na plavču, pak doma po chvílích vaření, praní, hraní s malou ... no klasika. MM dnes začaly v práci opravy, tak mají min. 2 týdny záhul, dnes přijel později a musí i na noční a ani nevím, jestli pak bude hned pokračovat i na ráno. No bude to mít náročné, jak on, tak i my tady bez něj. Dnes byl s Kájkou asi jen 10min a to se mu ještě povedlo přivřít jí prst do dveří :frowning2: To byl řev jak hrom, já byla venku pro prádlo, tak na mě houknul jen z okna, nebyl mi schopný nic říct, byl v šoku a úplně v pr*eli, že jsem na něj musela zařvat, co se stalo. Ale naštěstí je vše OK, Kájka s prstíky hýbe, pláč byl pak zažehnán.

Jdu pouklízet, nachystat mu sváču do práce a koukat na Superstar ... fandíme mladé Konvičkové tady od nás - je to dcera našeho kamaráda a teda fakt včera zpívala nádherně, až jsem měla husinu.
5. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem odpo u babi, krásně to uteklo a je zde 19. hodina a padla, to miluju :sweat_smile:
Holky, Honzík normálka už stojí sám bez opory chvíli, postavím si ho proti sobě, stojí třeba 5 sekund a pak ke mně udělá dva kroky a spadne na mě. Jsem si už skoro jistá, že v roce bude chodit :zipper_mouth: Babi taky říkala, že čumí, jak se rozjel, že ty těžší děti bývaj pomalejší, no ale hlavně mě potěšila, že řekla, že už je takovej veselejší a směje se, to jo, to je stejně víc než dovednosti :slight_smile:
To je takový blbý se chlubit asi, ale tak nechlubim se mnou, žejo, dítětem se smí? :sweat_smile:
Jo a Honzík už umí "Tak jsem velkej" :slight_smile: Ale na papa furt prdí a mama taky teď asi dva dny neřekl, ale já si počkám :sweat_smile:
Sami, vaše noci jsou k lepšímu teda taky dost a bez metod :zipper_mouth: Ať to vydrží, budeš přespaná :slight_smile:
Marti, to je hezký se scházet s někým z porodnice :slight_smile:
Miruss, chudák Zuzanka, to jí ty zuby trápí.
Andy, tyjo, to je dobrý s tím chlapečkem, jak váží a měří jako Máli, hele, vaše doktorka si možná ty míry a váhy cucá z prstu, ne? Vždy k věku má nějaký standardizovaný čísla nejspíš, bych tomu moc nevěřila :grinning: Co tvoje těhu chutě, cos měla dnes zajímavého dobrého? :sweat_smile:
5. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi těhu chutě, no nebudeš mi věřit, ale měla jsem k obědu br kaši a míchanýma vajíčkama :grinning: :grinning: :grinning: J.nechápal, když to viděl před sebou, začal se smát a po jídle mi říká, miláčku, už dlouho jsem si tak nepochutnal :grinning:
puzzi z Honzíka se stává šikula tématu a Máli se zastavila ve fyzickém vývoji a rozvíjí ten psychický, ona je jak chlap a neumí 2 věci najednou :grinning:
jasně chlubit se dítětem smí, když to není moc často :grinning:

petis já to věděla, že tvá mamka vše zvládne a kajka taky a vy jste si to s palem užili :slight_smile:

kouká, že založíme funklub Konvičková :grinning:
5. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, odpolko jsem prospala ani nemám chuť jíst :unamused: ale J. mi připravil housku s pomazánkovým a k tomu už ohřívá svařáček s ovocíčkem. Prý bez housky to nepůjde :sweat_smile:

M1rti: Tak to jste hezky cestovaly a měly hezký den.

Andy: :grinning: Dobrý dvojče a obídek jako fakt good :grinning:
5. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, brkaše s míchanejma vajíčkama zvláštní, ale nepřijde mi to divný, to si taky snad někdy udělám, v pohodě :grinning: Moje kámoška často obědvá brkaši a volský voko :sweat_smile:
Šikulové tématu jsou tu jiný borci, Honzík má teď akorát nějaký období vývoje, ale myslim, že zrovna Máli je na tom pohybově minimálně stejně :wink: A psychicky Honzík má co dohánět, hlavně vymakaný hraní, jak třeba psala Talls o těch hračkách Tobíka že něco někam nasouvá či co, Honzík si stále hraje převážně tak, že hračku strčí do pusy.
Momou, svařáček, jo? :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
Kájka taky všechno strká do pusy, taky nemáme hraní vymakané :wink:

Holky,
naše první "krůčky"
http://www.youtube.com/watch?v=5TUVxQJR2UM
5. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak takhle přesně chodí Honzík, někdy takhle, někdy i mírně líp, že vydrží v tý základní poloze chvilku stát. Jsou dobrý :zipper_mouth:
5. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je normální, že se rády chválíme dětičkama, vždyť jsme na ně táááááááááááááák pyšné, že jo :wink:

Br. kaši a volí oko si taky dávám:slight_smile: Na tom nevidím nic divného - rychlý obídek.

Puzzi,
Honzík je moc šikovný, začal brát vše hopem a má to rychlý spád, krása :slight_smile: Jak jsme velicí, to neumíme, u nás vede paci-paci a indiánek, semtam papa, pak dává pusinky a nazdar. A teď se naučila, jak hraje taťka na kytaru :slight_smile:

Kájka sní večer kaše jak kdy - mezi 100-150, taky nám chutnají skoro všechny - sunarka s medem chutnala i mi :slight_smile: teď máme od Hippu a taky dobrý. Akorát nedávno jsem Kájce dala Hami s jablky a to jí moc nejelo.
5. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulky,

po dlouhe dobe jsem opet tu a doufam, ze uz nejsem diskvalifikovana :slight_smile:

Muj cas se ted deli na Nikcu, barak, praci a spani. Moc vic se me tam nevejde. Fakt ted jedu na 150%. Bych neverila kolik se toho da stihnout.

U nas KONECNE zaciname lozit a celkove se trochu vic pohybujeme. :slight_smile: taky presne jak pisete mam taky radost jak se Nikca meni. JEn je z ni teda peknej maman. Dnes na cviceni se me drzela jako kliste a nemohla jsem moc daleko od ni..

Co se tyka chlapu, jak jste tu probirali, tak ja mam doma zlaticko. Jen bohuzel mame barak, takze nema cas me pomahat, takze je to stejne hlavne na me, ale kdyz je doma s nama tak se fakt snazi... :slight_smile:

Sami ja myslim, ze mas ted lehkou averzi na MM a tak te rozciluje i to co bys normalne asi i presla. Asi teda neporadim jak z toho ven, protoze jsem to taky zazila. Muzem se sejit a vic pokecat treba tento tyden...

Dedulka teda ty to mas fakt s MM tezky. Jako klobouk dolu, ze to vubec tak zvladas...

No a jinak teda opozdene gratulace k srdicku mimiskovi od Andy :slight_smile:

Vic reakci asi teda nedam, nemam vse precteno, ale aspon neco :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
ona jak se pustí u něčeho sama, tak stojí krásně, rovně a i ty krůčky jsou kvalitnější a udělá jich víc. Ale jak má jít cíleně za náma, tak je zbrklá, jde "břušem" napřed a to pak spíš padá než jde :wink:
5. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, indiánka dělá Honzík sám posledních pár dní někdy, ale ne tak hezky jako Kájka :slight_smile: je to prostě krásný ty pokroky :slight_smile:
Nikule, čau :slight_smile: Gratulujuk lezení a TMmu, že patří k těm pomáhajícím :slight_smile:
Petis, jj, musí se na to soustředit, aby chvíli postáli. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže soustředit se jim moc nejde, když toho mají tolik na práci :wink:

Nikul,
ahojky, Nikolka šikulka, gratuluju k lezení !!!
5. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem smutná :frowning2: :angry: ta debbie se mi líbila moc moc jak zpívala, sakra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi se líbila tak napůl, jako nic extra, ale nejhorší nebyla.
Ale teda ze Slovenek bych vyřadila tu druhou.
5. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nebyla moc sympatická. Já bych ze slovenek vyřadila tu ištváncovou.
5. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy a deticky,
ja cez ten vikend vobec nestiham, a ked uz mam konecne chvilu cas tak pri PC sedi MM, takze sa sem potom dostavam az teraz.
U nas je vsetko postarom, Tomi uz ma konecne zas lepsie spanie v noci, prisla som na to preco tak zle spaval, zas bol spln.

Idem ves docitat, dufam ze ste toho moc nenakecali.
5. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Zuzka nakoniec spala 2,5 hodiny do piatej. A od ôsmej spí, dala som jej panadol, tak dúfam, že noc bude ok a že ráno bude aspoň jeden zub vonku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petis super video Kajka je šikovná. :slight_smile:
Aj Honzík. :slight_smile:
Andy to je dobrá zhoda s mierami. :grinning:
5. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, jsem si tu odpo rozepsala reakce a pantáta vlezl k booku, zavřel mi okno :angry: A hosipa, kúrnik šopa :rolling_eyes:

Byla jsem ve cviku, dneska jsme mákli, cítím se sqěle :dizzy_face:

Janka jak leží na břichu, tak se vzepře na ručkách jednu nohu hodí jako by za sebe za tu druhou a zvedá se, vypadá to, jako by šla do sedu :dizzy_face: Péruje krásně na 4, ale když chce do předu, tak hurá na břuch a plazička :slight_smile:

SAMI, s Domím a popáleninou je mi to líto :frowning2: Snad bude brzy ručka fit. Já mám doma furt po ruce bepanthen krém, na drobounké popáleniny třeba při vaření je supr. A užíj si návštěvu z Ovy :wink:

MARTI, návštěvu a cestu jste zvládly, šikulky :wink:

ANDY, Domča už zoubek má, ne? :confused: Mu se prořezávaly ty horní jedničky....tak teď nevím... :confused: A Máli je šikulka s odbouráváním mlíčka
i Honzík PUZZIK :dizzy_face: a ten už začíná ťapkat, tak to je krása :slight_smile:

jdu si vás číst...
5. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETI, Karolínka chodec, paráda, ale ona u toho chtěla i trsat, ne? :grinning: Aha, ty si vlastně z Třince :grinning: Takže můžeš vyřídit u Konvičků, že tu držíme pěsti v SS:wink:
MIRU, přeju klidnou noc a ráno zoubek venku :wink:
Jáňa, furt ukazuje taktakvšelijak a říká u toho tátátátátá tónem, který používám :grinning: Někdy ukáže králička nebo rybu. Paci paci asi chápe, ale rukama se netrefí o sebe :sweat_smile: Jo ještě děláme barany barany duc.
ANDY, pozdravuj paní Všetečkovou :grinning: :wink:
PETRONUŠKO, snad bude Jaydi brzy bez rýmky, bobek malý :frowning2:
VANIL, Riška mi taky od mimina při úplňku špatně spával, ale už se mu to upravilo.

Dneska mi bylo odpo smutno. Riška mi říkal, že se s ním kluci nechcou bavit, že si hraje sám :frowning2: Mluvil o tom i minulý týden, nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Nejdřív jsem myslela, že jim něco vyvedl, nebo jim nadává nebo něco takového, jakože si to sám zavinil, ale on se dušuje, že prý ne, že si s nima chvilku hraje a oni ho vyhodí. Tož nevím, jestli to řešit, myslím tím, zeptat se p.uč., jestli si něčeho nevšimla, nebo to nechat běžet... a to ho tam chci nechávat od příštího měsíce na spaní. Tož nevím.
5. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééžiš, zapomněla jsem napsat, že kluci ve školce :wink:
5. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme měli dneska taky pěknej den :slight_smile: Dopo hraní, R. si zdřímnul 1,5h, tak jsem v klídku stihla vytřít, uvařit mu obídek, umýt si vlasy a ve 3 jsme šli se sousedkou a jednou místní "chůvou" - asi 10ti letá holčička na prochajdu, pak k sousedce na latéčko s koláčem a potom jsme šli s dětma do pokojíčku, malá tam má spoustu hraček, tak jsme je šli odzkoušet :slight_smile: hrací stoleček měl mega úspěch, mají od FP, nejvíc se mu líbily takový mačkátka, co vydávají zvuk jakoby pružiny nebo nevím jak bych to popsala, u toho se normálně suprově řehtal :dizzy_face: odstrkovadlo se mu taky moc líbilo a nadšenej byl i z tunelu, jak se tím spojují 2 stany, tím prolejzal sem a tam :slight_smile: Zítra tam půjdeme zase :slight_smile:

Andy, na oběd jste měli fakt specialitu :slight_smile: hlavní je, že ti chutnalo :wink: já měla noky s mákem :slight_smile: Jsem zvědavá zítra na míry Málinky :slight_smile: a jestli ti nedá gyndr to doporučení, tak je to fakt debil :angry:
Dedul, tak TM bych asi nevydejchala :rolling_eyes: fakt jsem zvědavá jak to bude až se přestěhujete. A gratuluju k 1. zoubku :slight_smile:
Puzzi, jsem ráda, že je Honzík takovej šikula a že z něj máš radost, tak to má být a klidně se chlub :slight_smile:
Já se taky pochlubím, včera ráno si Ríša 3x sám stoupnul v postýlce a dneska si stoupal o židli, o moje nohy a o hrací stoleček :slight_smile: teď večer jsme ho před spaním taky pokládali, jó, už nám to taky začíná :slight_smile: a taky se trošku zlepšil v lezení, udělá tak 5 kroků po kolínkách a pak se teda zase svalí na bříško a plazí se :slight_smile: A začal si dávat sám sobě pusinky v odrazu dveří trouby :dizzy_face:
Marti, Markétka je super s ao ao :slight_smile:
Sami, tak vaše poslední noci fakt závidím, Domi je dobrej jak dlouho vydrží :wink: s puchýřkem bobísek malej...
Petruš, snad rýmu brzo vyléčíte, chudáček JD :unamused:
Momou, taky přeju, aby se léčení pohlo a byla jsi brzo fit... a svařáček mňami mňam :slight_smile:
Ještě k tomu chválení - já taky chválím, když je co :slight_smile:
Miruss, teda tak dlouho Zuzanku trápí ty zoubky, je mi jí líto :frowning2:
Andy, hodně síly na J. nachlazeníčko, MM je taky nemocinkej, škrabká ho v krku, tak pije coldrex, ale teda zatím to bere statečně, nedělá ze sebe chudinku :slight_smile:
Ríšovi dělám kaši ze 120ml mlíka, většinou to sní. Jsem teda dost omezená ve výběru tím, že musí mít nemléčnou a těch se moc nedělá... teď má od Nestlé Dobré zažívání - sladké sny a ta chutná i mně :slight_smile:
Petis, super jak to mamka v sobotu zvládla :slight_smile: a první krůčky bomba :slight_smile:
Nikul, gratuluju k Nikči rozpohybování se :slight_smile:
Pospi, jsi dobrá s těma shozenýma kilčama :wink:
Jo a Puzzi prohrála sázku, dneska jsem dostala MS... trochu mi to mrzí, ale zase jsme tomu snažení tak moc nedali a jsem ráda, MS přišla po 25ti dnech jako v dobách před těhu, tak když už nic, aspoň bude snad chodit pravidleně - teda ale doufám, že už mockrát nedorazí :slight_smile:
5. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem tu, tatka spi v obyvaku, mozna na nej neco leze,tak preventivne a ja lezim v posteli s notakem, MM prave odleta do Kazachu
dnesni den jsem se nezastavila, nojo, navsteva, furt jsem byla v poklusu a vecer u SS jsem dozehlovala 6 kosil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co se mi vcera uz nechtely
Domisek uz hajka, jsem dessssne zvedava na dnesni noc, jestli zas bude kojo az k ranu, jestli se preprogramoval nebo ty 2 noci byly nahoda...kez by ne a zas az rano, to by byla bomba! Dnes zas snedl 100ml kaše, mazec, to neznam. Obed taky dnes smakoval, prihrivala jsem, zkousime ted sklenicky HAMI od 6M masozele a velky uspech,maji kousicky, dam tak cca polovinu a namicham s prilohou (kukuřicna krupice, lamana pohanka) a very good. Domi krasne papa,mam radost!

dedul sakra, debata vcera o nicem?blby :pensive: ...co takhle aspon ho natlacit do toho koupani vecer?Aspon nebo cca 3x tydne aspon hodinu s kocarem, nebo 1 krmeni-vecere nebo svacina?ja bych to az tak nevzdavala...na baraku zas bude mt vymluvy na udrzbu....gratulka k zoubku-kolik ho vylezlo, ze uz hlasis?Domi furt naznak škvirecky v dasni, zub jeste nekouka, tak nehlasim :grinning:

andy supeeeer noc, parada!Ju a za 14dni skoro NT screening uz, toto utika,co????

holky, 1,5-2kg po koju nahore, to jde...horsi od 5ti nahoru,ne?to zmaknete...ale bacha na vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pospi Janka teda taky dneska pekne chrupala....a Richrad by me s tim hrnkem tocil :sweat_smile:, me dost toci takove malickosti, rikam 100x nic umorilo i vola...proste takove drbky, co chlapum odpadnou od p.dele a my po nich dotahujem k cili, to se nezda...ale X zbytecnych sehnuti a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oni,kdyz maji neco podat,vymysli, jak si to usnadnit

puzzi, koukam pozitivni uz od rana, to je super, Honzik ti dela radost, bomba, zacína se blyskat na leps casy s pohybem,jaxis prala :dizzy_face: hip hip hurá

marti, tak jste s kamoskou a detma mely fajn den!
5. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy jo, fakt Domi daval kase tak 60ml, ja ji teda vic nedelala,ale tak tak to snedl.Taky tu jogurt. s jahodama nebo lesni ovoce sunarka a obcas stridacka s vareno mlecnou ryzi DM, nebo tou spaldovou. Vcera jsem zkusila vic,kdyz nemel tu svacinu a teda zblajznul to.Dnes mel odpo svacu pozdjes taxem delala kase jen 100 a dal to tak akorat,jeste se napucnul kojem, no pekne v nem zblunkalo,kdyz jsem ho prenasela :grinning:

miruss, at z Zuzce vylezou,chuderce,ty zoubky...no myslim, ze Domimu pak po jednickach pujdou brzy dvojky

petis to je super, ze Kajka byla vzorna u vasich a ze jste si uzili vecirek. Privrene prstiky nic moc, nastesti ok, olt ted bude karamboluu jen pribyvat...snazim se nehroutit...ikdyz teda ta nase spalena ruka-dlaň ze zarovky je teda mazec :confounded: :confounded: .Ju Konvickova ze SS vase znama.No super.Je uuuzasna. Ja dnes tady kousek od nas videla jednoho kluka z castingu na SS...urco nezapomenutely, mozna je v Pěchote, nevim....takovy tmavy, dlouhovlasy a "zpIval" takovy uplne brutalni black metal nebo co....spis "mluvil" brutalnim hlasem jak nejaka prisera:slight_smile:.

gratulka ke kruckum Kajce a Honzikovi

nikule gratulka k lezeni a pokrokum
5. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, taxem tu sama,klasika:slight_smile:
musela jsem to rychle odeslat,pze D krute zarval ze spani a pred chvilkou jsem hojdala a mazala dasne a dobry, spi

andy ja myslim ze Debbie vypadla proto,ze z nejakeho nepochopitelneho duvodu ji vubec nepropagovali na sestrizich z castingu ani divadla,ja ji teda ani jednou nezaregistrovala,taxi myslim, ze ostatni uz meli fanousky,ale ona byla neznama a ja ji videla vcera poprve...

pospi jinak gratulka k -1,5kg a to s klukama ve skolce me mrzi...snad to bylo jen vyjimecne. Riska se musi otrkat :zipper_mouth:
zuby jsem hlasila,ze uz se tlaci,ale jeste necinka nic :slight_smile:,ale neboj, Janka si svuj titul jedineho bezzubaka uhaji, do par dnu...mozna do rana :sweat_smile:

hpaji gratulka k lezeni a stoupani a dik za reference na hracky :sunglasses: no a teda skoda MS :unamused:...tak priste a vzhuru na DS za 2 tydny :grinning:

jo a Petrus drzim palce at je ryma brzy fuc...to jef akt hnus. Domi obcas pokaslava...i ze spani :confounded:,snad se brzy uz toho zbavi.Vic ho oblikam na doma, na podlaze je chladno, uz pekne profukuje oknama (mame tady v baraku hnusacke okna z 50.let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
tak pa
zitra tu je jeste tatka, pojede az navecer,tak zas vecer,ahoooj
5. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to byl mor celej den no kun :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naše modelka na 10M vážila 7950g a měřila 71cm :sweat_smile:
takže puzzi když to zprůměruju, tak 9M 7700g a 70cm

dočtu vás navečer, jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my dnes na 10m kontrole 8880g a 74cm :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi teda sonička se nezdá, já myslela, že bude mít mín :slight_smile:
jo a holky to naše dvojče z poradny už nás porazilo o 400g :slight_smile:

moje těhu chutě dneska:svačina šunkový závotek s křenem v aspiku, oběd br.kaše, smažák, tatarkla :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdravá strava :grinning:
6. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek