• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
zdaar, zavislaci, kolikrat jste dneska refreshli :slight_smile:))))

hura, holky, do tretice vseho dobreho, dnes 3.noc bez koja! Dnes az v 6.15 wooow, skoda, ze u me neusnul uz. byl zmrzly jako preclik, safra, asi zacnu davat pytel a to uz mu davam pod overal tílkobody, desne nam fakt profukuje oknama :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .
jinak den zas narocny diky navsteve tatky, ale varil dnes vicemene on, rozhodl, ze bude cesnecka a halušky s bryndzou, mazeeec dobrota. taxem jen pricmrndavala pri vyrobe.
Domi pul dne ok, ale spal strasne malo dnes, uz se mu zacina vylupovat ten zoubek, sakra, jde to nejak pomalu, tak nejak vnitrne citim, ze dnes bude ta narocna noc kolem toho, ale uz at je venku :slight_smile:. No a jak nespal tak ted vosina jak cip, tak spatny manager-dala jsem ho ted na 20min, pak uz to zvladne do uspavani. nabere silu, v 18budim :sweat_smile:

andy krasny miry, Jumik, no teda, taky super, myslim, ze Domi bude tak stejne, neco kolem 8.7 tipuju, jdem ve ctvrtek
6. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami to těhu letí tedka děsně :slight_smile:
pospi to je mi líto s tím Riškou, určitě se zeptej učitelek :unamused:
hpáji jé to je škoda ta MS já na tebe zrovna včera myslela, tak příště no, hlavně že je MS pravidelná :slight_smile:

Holky a naše dnešní noc, spánek až do půl 7, jedno nahození dudlu, jako PUZZINU spací metodu doporučuji, nám se osvědčila, myslím, že si Máli zvykla a mlíko v noci nečeká :slight_smile:

a objevila jsem druhej zuuuuub dole vedle prvního, klasika že :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá už to jde, už to frčí, tý jo ta závislost je fakt hrozná :grinning:

Andy: Chutě fakt dobrý :slight_smile:

Míry jsou úžasný, ženský jsou prostě modelky :grinning: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy nj, voe, uz 9tt....wow...ani nevime, jak ty 3tt utekly,co? stereotyp jako svina ta MD :grinning:
moje kamoska vcera po 2.IVF konecne stastna jak blecha, je to tam! Poradila jsem ji, kdyz se doma nudi , at zacne chodit na MK do cervna, ona je takova ze se furt sleduje a vola mi, zda to ci ono je normoš...taxem ji rekla, jak to vzajemne s babama proberou a bude v klidu, ze to je super zavislost :sunglasses:

jdu vytahnout pracku, pak budim, toz zas dojdu pak
mňau :sweat_smile:
6. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, mmch uz mi zas hrajou nervy, ten aloš-soud mel byt 30.9. a OPET odklad...jako ja nevim,ale mam pocit, ze v tedle republice je opravdu nehorazny bordel, jak toto muzou dopustit? 3. stani melo byt v breznu a pak v cervn, ted v zari a stale odkladaji...pristi termin je do p.deleeeee zas az za 3 mesice, v prosinci.Jako faaaakt uz mam nervy, rok tahani po soudech a vysledek nikde. Mam uplne chut napsat te ex sms....jakoze slusne, ze je to nedustojne takhle a ze ocekavam, ze pristi termin uz je definitivni a at si to zaridi, ze mam z toho nervy rok na pochodu,at se vzije do me kuze nebo tak neco...co myslite? :rolling_eyes:
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Já myslela, že se ani soud nesmí odkládat donekonečna, nemohlo by se to odsoudit bez ní? :sweat_smile: Tohle asi ne, co?
6. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, to je mrzuté s Riškou, ale čas od času děti mají tento problém, že s nimi ostatní nechtějí kamarádit, jsou to takové dětké "klany" ... je škoda, že to začíná už ve školce, ale metodu ti neporadím. Každopádně bych se učitelky ale zeptala ... je tam přece od toho, aby se děti zapojovaly, a neodstrkovala skupina jedince ...

Nikul, gratulace Nikolce k lezení! ... my taky pomalu začínáme takový nějaký lození, snad se to už konečně rozjede!

Petis, Konvičkové fandíme taky!
6. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, s těma tvýma chutěma ... tyjo já mám hlad, já dneska skoro nic nejedla ... za chvíli bude po mlíku mám dojem, už dnes v noci to bylo takový divný ... ale dnes mi došla flaška na mlíko od Aventu ....

Holky, dneska jsme měly sraz s Vyškovačkama, bylo to dobrý ... mám vyřídit všem pozdrav od Cifer, nedávno prý nakoukla na naši diskuzi ... Andy, moc drží palce, ať zvládáš i druhý těhu ... ona si to prý nedovede představit , zatím!

Sami, ty máš taky mlíko smetanu, my budeme asi pořád jíst 2x za noc, bo co
6. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá, konečně otevřeno :grinning:
Holky, já jsem před chvilkou objevila 1.prořezaný zoubek a ani jsem si nevšimla, že leze :confused: :sweat_smile: :dizzy_face: Je jako jehlička ostrý. SAMI, jsi vědma, či co? :grinning:

MARTI, díky za pozdrav, a taky Cif. ode mě pozdravuj :wink: (až jí příště uvidíš :sweat_smile: )

SAMI, ta kámoška, to ale není sousedka, že? :fearful: Jo a já jsem tu dneska načumovala tak 100x :grinning:

ANDY, JUMI, to máte krásné kapříky, to náš taťka pouští zpět do vody :sweat_smile: :wink:
6. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi kapříci:grinning: :grinning: :grinning:
jééé super gráto k zubu :grinning:

marti díky za pozdravy od cifer, tak nejsem první ani poslední, která je těhotná s tak malým mimi a není to zas tak strašný :sweat_smile:

sami add soudy...myslím, že v této republice je možné všechno, u nás v rodině se taky táhne dědické řízení už rok, děda odkázal všechen majetek jen mý mamce a její brácha to nemůže přenést přes srdce a vše se popotahuje a asi to ještě potrvá dlouho a barák mezití chátrá že :angry:
jako myslíš že sms má cenu, je to evidentní pipina...to nemá asi smysl, se ti vysměje a jen ji to popíchne..ona tě nenávidí si myslím... :pensive:
6. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babuliny,

tak my mame kontrolu 10M zitra. Dneska byla rehabilitace a chtelo se me brecet, ze musime porad cvicit. Jako uz zaciname fakt lozit. Jeste malo, ale je to tam. Tak byla i celkem spokojena, ale zadove svaly dole jsou porad slabe a jde to videt na pateri a v dospelosti z toho muzou byt migreny, zensky problemy atd...

Holky ta Vojtovka je psycho jak svina. Sestra si vzala Nikcu, aby me ukazala cvik a ta kricela jako blazen. Kdyz ji pustila, tak se s placem, usoplena doplazila ke me a vztahovala ke me ruce a chtela pomoc a musela jsem ji vzit a ukazat sestre jak s ni cvicim ja. Mala kricela a ja se citala jak nejvetsi zradce. Fakt se me taky chtelo brecet...:cry:

Ja uz ted to cviceni sidila, kdyz jsem videla, ze ji to jde i bez toho, ale kdyz me rekla, co vsechno z toho muze za problemy, tak asi budu cvicit...

Andy, Jumik hubenourky mate :slight_smile: Jo a smazak bych si taky dala :slight_smile:

Sami super uspech se spanim. My dneska jedly az v 6:astonished: ale zato v noci vzhuru snad 5x. Jo a zkusila jsem metodu od Puzzi tak pred tydnem a teda masakr jak svina. Jeste ze jsme v baraku. No a teda od te doby mame obcas problemy s usinanim... Zkusim asi znova az tak za 2 mesice az nebudu kojit.

Jo a Sami ja bych ex nepsala. Myslim, ze by to mel resit spis MM. Je to hlavne mezi nim a ji. Nebo po porade s MM, urcite ne bez nej.
6. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voeeee, pospi, tak ja tu resim uz asi tyden, ze zuby jdou a jdou a ze uz uz uz to bude...ze Janka bude posledni bezzubec a nakonec Domise predbehla? Gratuluji. U nas Zub bude mmmozna cinkat az zitra :slight_smile:))), takze Domis vyhral soutez o duchodcovsky usmev co nejdyl? :sweat_smile:

andy, no asi tu zlost rozchodim, psala bych v navalu emoci, spis tak 2tydny pred terminem stani napisu neco jakoze doufam, ze uz to probehne nebo tak neco. Je to kazdopadne humus, od brezna chtej vyslechnout mladyho, je na rade /nechapu rpoc, co do toho ma co kecat, stejne tak leda matce uskodi, pac odkyve, ze dostava od otce darky, kapesne bokem, ktere matce neprizna a ze je s pristupem otce spokojeny, si myslim), tak nevim, proc ho nemuzou vyslechnout nejak rychlejc, do prdele uz fix. kdyz si predstavim matku, ktera by doopravdy na alosich byla bita, nemela co do huby, mela kvuli tomu dluhy a soud se tahl rok...ty voe, to je na pobliti. A nejakej hajzl by to protahoval a protahoval....
6. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul, dik za nazor, jj, nebudu nic psat, MM by se pak zlobil....

jinak gratulka, ze pokroky velke, ikdyz Vojtovka zustava,a chjo,ale snad uz ne dlouho, zvladnete to, musite ...
6. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, mám tu kámošku z Prahy s holčičkama do zítra, teď jsem rychle dočetla. Máme se fajn, odpo na hřišti, Honzík dnes nálada nic moc, spíš horší, kňouring a často ho nic nebavilo, ale občas i dobrý, svůj optimismus zahrabávat nebudu.
Noc dobrá, ve tři kňour a dudlík resp. přikrytí a mlíko někdy po 6. hodině, pak už bohužel neusnul.
Andy, to jsem ráda, že jsi s metodou taky spokojená a mrzí mě, že u Nikolky od Nikule to nevyšlo, brečela moc dlouho, jo? :frowning2: No hlavně ať se to aspoň vrátí do starých kolejí s usínáním, držím palce. Jak čtu o tý vojtovce, to je mi tě, Nikul, fakt líto, to by mi taky srdce trhalo, musíš se nad to povznést aspoň trochu, třeba ti poradí talls, jak na ty blbý pocity vyzrála.
ve čtvrtek jedu s Hpajou k Talls, tak se těším! Hpaji, tak to vyjde napodruhý, já myslim, že tobě to letos určitě vyjde ty //, hlavně pravidelnej cyklus super, teď jen to trefit! Já jsem dnes 24DC a podle teplot ještě ani ovulace nebyla, takže ač DS obden max. obdva, tak asi k ničemu, achjo, tohle bude asi dlouhej cyklus. Včera jsem našla malinko bílek, tak snad ovu, že by, možná brzo, no ale je to na prd, že mám ty cykly tak debilní, se pak nemůžu divit, že to nejde.
Sami, super noc bez koja a alimenty hrůza!
Pospi, Riška a kluci ve školce, snad se to nějak vysvětlí, to je nepříjemný :confounded:
6. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIKUL, jé to zní tak smutně s plačící Nikčou :cry: Chápu, že ses cítila mizerně :frowning2:
PUZZI, HPAJI, užijte si výlet za Simčou :wink: Já jsem měla celkem dlouhý cyklus, OVU byla až po 3 týdnech od MS, a zapadla jsem. Ne hned, ale podařilo se. Držím pěsti :wink:
SAMI, já bych taky nepsala, já jsem posera :unamused:

Kámoška dneska byla na návštěvě u dcery naší ředitelky školky, bydlí spolu v baráku, a říďa má Rišku ve třídě. Říkala, že si ničeho nevšimla, že Riška jí přijde bezproblémový, ale že si ho začne více všímat. Prý je jí líto, že je ze školky smutný. CHce si se mnou promluvit o brýlích, že se jim zdá, že přes ně vůbec nevidí. No, tak to se jim nezdá. Má na relativně zdravých očích 2dioptrie do dálky, vidí tak leda ho.no :confounded: Ale mám teď fakt pocit, že se mu to zlepšuje, nevím. Zavolám asi na oční, měli bysme na ko, a zeptám se. Oni nám ale nejspíš dopororučí nějakou oční školku.
6. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
tak to bol absťák bez koňa. :grinning:
Pospi to s Riškou mi je ľúto, toho sa aj ja bojím. Kubko ide 11.1. do škôlky a teší sa. Dúfam, že sa deti s ním budú chcieť hrať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U ná noc na počudovanie ok. Zaspala o 20:00 a vstala o 8:00, ale ďasná má úplne navreté už aj vidno biele pod tým, ale zub nikde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přihodila jsem nějaký fotky, tak koukněte: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3371827&vReferer=
6. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v albu mám i fotky Cifer s Kubíkem
6. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem rychle přelítla, bo u mamky jsem zkoušela a fut to nešlo...tak kdy naskočil???

Zareaguju jen na Nikuli s vojtovkou...brouku, bude tě to štvát asi furt, že si jako připadáš jako sketa, já to tak cítila u cvičení s Tobíkem vždycky. Brečel a vzpouzel se a já ho rvala do těch pozic, až jsem kolikrát brečela s ním, nebo taky na něj...pak mi to bylo o to víc líto...Teď se přiznám, že to pomocné cvičení docela flákáme, protože do pozic, které se mu nelíbí ho prostě nedostanu, jako perte se s 10 kg, že jo...ale není to už vojtovka, tu už necvičíme 3 měsíce...někdy mám malinko výčitky, tak se trošku víc snažím, ale holt někdy to nevychází...ale rozlezl se teď krásně, hlavně když má holý nohy...jakž takž mu to jde už i v punčocháčích...

Sami, taky bych ex nepsala, by byla pak na koni a ještě by to použila k pruzení někdy....a TM by byl určo naštvanej...

Pospi, hubneš??? Super...mne dnes můj taťka (kterýho furt ponoukám k hubnutí) řekl, že mám taky pěknej špek :grinning:...kurňa, to už jsem teda asi pěkná machna, taťka toto normál neříká :confused: A snad Riška ve školce bude v poho...ach jo, takový to třídění dětí do skupinek...jako zažila jsem to kolikrát "být to pátý kolo u vozu" a nic moc teda...

Všem zubejďákům a skorozubejďákům gratulka, přijde mi, že Tobimu leze i druhá horní jednička, ale ještě necinká...

Puzzi, Pája...taky se těším na náš pidi midí srazííííík....a dnes jsem byla dát nějaký věci do tý burzy, jak jsem psala a bylo tam doooost mamin a co jsem zahlídla, mohlo by se tam docela i něco pokoupit :slight_smile:...
6. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak to bol dnes den, konecne som mala cas na kona a on nesiel.
Dnesna noc bola priserna, isla som spat asi o pol jednej a do 4.30 som bola hore asi 5 krat, neviem co sa dialo, prisiel mi strasne nekludny, mozno to bolo aj krupicnou kasou, ktoru mal prvy krat na veceru, a mam taky pocit ze ho tazila.
O 4,30 som to uz nevydrzala a dala mu mlieko, este chvilu po mne lozil v posteli a ani neviem presne kedy zaspal, lebo ja som to zalomila skor ako on. Potom sme si pospali do 7.20 takze aspon nieco.

Malinka a Sonicka maju krasne miery, hotove modelky.

Sami perfektna noc bez koja. Puzzi a Andy sa tu o nieco snazia uz dlhsiu dobu a tebe sa to podari ani nevies ako.
S tou SMS by som to asi tiez nechala tak, nech si to radsej riesi TM.

Pospi to je mi luto s Riskom. Ale hadam sa to casom zlepsi.
A gratulujem Janicke k prvemu zubku.

Nikul hlavu hore, treba vydrzat a mozno cochvila uz ani nebudete musiet cvicit, ked Nika uz zacina lozit.

Puzzi uzi si kamosku. A noc u vas bola OK, u vas sa to lepsi a u nas asi horsi.
6. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, a proč nosí Riška brýle dioptrický? když teda vidí normálně dobře ... ptám se, protože Pavla od tří let průběžně nosila brýle, protože jí ujíždělo oko - ke kraji ... paní doktorka pořád přidávala dioptrie, pořád vyhrožovala, že musí nosit brýle, jinak půjde na operaci ... to říkala malé holce, fakt magor ... nakonec nás do Brna poslala. Pavla totiž ty brýle nechtěla nosit, a když už měla 2,5 dioptrie (to mám já a vidím blbě, ona přečetla všechno, i poslední řádek), tak jsem se teda už naštvala, protože mi to nepřipadlo normální, hlavně jsem měla dojem, že ani nic vidět nemůže ... a v Brně mi to potvrdili !!!! Pavla navíc měla brýle na blízko !!! uplně všechno špatně ... já měla strach, aby si nakonec nepokazila oči .... navíc mi tam doktorka řekla, že tahle vada (strabismus) se brýlemi nevyléčí, to chce operaci, tak šla na operaci hned a od té doby chodí na kontrolu pořád do Brna, oči má dobrý ... já byla tenkrát v šoku
6. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fotky su pekne, Marketka je peknucka na auticku. A Cifer s Kubikom to tiez pristane.
6. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu vás zas pozdravit :slight_smile:

koukám že Puzzi a Hpaja se snaží o další mímo, tak moc držím palečky :wink:

Andy jak to zvládáš? doufám že ti není moc špatně? a co Málinka?

u nás novinky, Tom už 4tou noc spí po kaši skoro až do rána, snad už mu to vydrží, kéééž by :slight_smile: už se vyklubal 8mej zub a prej se klubou stoličky říkala mudr :sweat_smile: Už se staví naprosto o všechno takže mám mírně nervy na pochodu :sweat_smile:

občas kouknu na fotky :wink: Třebas Markétka je krásná holčička a Tobík teeeda těch vlásků :slight_smile:) Ríša je taky fešák :slight_smile:)
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji cau, coze, 8 zubu....?scifiiiii:slight_smile:)))...ja tu cekam na ten 1. uz tyden... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
joo, my taky 3 noci po vicekaši spime celou noc, jupajdaaa
6. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jájinko ... nemáš nějaký fotky, ať taky zkoukneme Tomáška !!!!
6. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami...četla jsem že už by mohla cinknout lžička :slight_smile:) a jak to snáší? dobře??

marti...mám je na rajčeti akorát, nebo něco na FB :slight_smile:)
6. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, taky mám fotky na rajčeti .... pod jakým jménem tam seš? Najdu si tě ...
6. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti máš to v IP :slight_smile:)
6. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, díky
6. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuji za podporu, zvlaste Talls. Sestra rikala, ze musim vydrzet jeste 3 tydny a pak snad dostanem jen nejake udrzovaci cviky formou hry... No zkusim se teda ridit heslem vydrzat pionyr... :slight_smile: Talls jeste jedna otazecka: Nebala ses ze te bude mit min rad? Ja se toho totiz bojim. I kdyz teda holky, mam doma mamana s velkym M a prijde me, ze je to jenom horsi. Musim chodit vic do nejakych hernicek atd... na plavcu nema moc kontakt, ted trochu na tom cviceni, ale taky se me tam drzi jako kliste...

Puzzi uzijte si pekne den s Hpajou a Talls a udelejte picture :slight_smile:

Pospi, teda to musi byt tezky s Riskou. Snad brzo zapadne. a gratulka k hubnuti. Ja kdyz prestala s full-time kojeni nabrala 2-3kg a teda nejsem s nema vubec kamaradka, ale ony ke me nejak prilnuly a nechtej pryc.. :slight_smile:

Marti, ty jo Market je sikulka a fotky super. Me to prijde uplne neuveritelne jak je na tom auticku.. pro nas stale scifi :slight_smile:

No a Jaji 8 zubu to je taky slusny maso! :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek