• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nikul, to cvičení nezávidím, ale bude to dobrý uvidíš ! My jdeme taky zítra do poradny ... jsem zvědavá, co nám doktorka řekne .... malá teda klasicky neleze, ale už jsou tam vidět začátky, nechávám ji víc nahatou, tak snad to půjde ... ona si z lehu klekne, ale pak zacouve a sedne si na nohy, tož tak !
6. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi to zatim snasi dobre, dneska byl jen 2.pulku dne umrceny, ale ja ho zapomnela dat spat :slight_smile:))) takze i unava asi.

talls, jak jsi varila Tobimu ten fenykl?

sakra holky nestraste s tema kilama nahoru po ukonceni kojo...nebo budu kojit predskolaka :slight_smile:).Se mi to libi, ze muzu tlacit sladke a jsem ve forme :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je teda nejak mrtvo...ale musim sedet u komplu pac mam cerstve nalakovany nehty :grinning: samickovym lakem
6. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo dejte pokoj s kilama :sweat_smile: já už 3 měsíce chodím cvičit, teď dokonce 2x týdně a kila se mě drží :angry:
6. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, tvoje pocity chápu ... jak jsi psala, že máš strach, že tě malá bude mít míň ráda ... člověk má blbej pocit, že jim ubližuje ... ach jo, já bych měla taky strach a obulela bych to, fakt
6. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem koukala na fotky a na 48 má Domi úplně úžasnej výraz, je tam kouzelnej :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já mám taky strach, že po skončení kojo, si budu těžko udržovat váhu ... a už se to podle mě docela blíží, ale do srazu musím vydržet, v noci míchat mlíko se mi teda nechce, ale nebyla bych určitě sama, že jo ...
6. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIk presne ten pocit s tym ze ma bude mat Tomi menej rad mam aj ja, a to ani nemusime cvicit, on so mnou bojuje aj pri prebalovani a obliekani, co mu donedavna vobec nevadilo, takze ta celkom chapem. Jemu to ani tak nevadi, ale je mu zatazko ostat chvilu lezat bez vecsieho pohybu. Ked ho prebalim a obleciem vzdy leze ze MM a je u neho taky spokojny.
Dnes sme mali dalsi pad, normalne ma hrcu na hlave. Ale on je proste nepoucitelny. Zdvihal sa pri stoliku kde je PC a niako sa mu smykla ruka a uz to bolo, potom ho chvilu obchadzal ale asi za pol hodku znova, ale uz sa to zaobislo bez padu, lebo som ho istila.

Ked riesite tie kila ja som tiez po skonceni kojenia pribrala, ale ide to pomaly dolu, lebo uz si davam vecsi pozor na jedenie.
6. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem se dala na Avon, v pondělí chci udělat první objednávku, tak prolízám katalog, jsou tam dobrý věci, v sobotu dojdou děti, nechám jim vybrat dárek pod stromeček ... už je to čímdál těžší se trefit do vkusu ... jinak Pavka má dneska za sebou po roce kontrolu na gyndě, brala jí asi stěry s čípku, hrozně ji to bolelo, byla uplně špatná, i brečela, prý jí našla zánět, tak dostala nějaký gel do pochvy, musí to zítra vyzvednout, za měsíc má jít na kontrolu, tak má z toho strach ... ptala se mě, jak to, že ji to tak bolelo ... mě odpoledne štvalo, že jsem ji tam poslala, ale zas dobře, že to přeléčí, kdoví, co by se z toho mohlo vyvrbit ... to jsou holt "ženský" nepříjemnosti ... ale teda trpěla jsem za ni, jak mi brečela do telefonu ... ach jo
6. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, malou když položím, abych ji přebalila, tak to je pro ni největší "zrada", řve jak tur, tak dám dudel, a je klid, a pomazlím a chvíli vydrží, ale dopředu vím, že bude ječet :grinning:
6. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja myslim, ze to treba pro vas nebude takovej sok a nepriberete. Ja ale kojila plne do pul roku, kdy mela Nikca 9,5kg a to plne ukojit dalo fakt zabrat, takze jsem fakt uz hodne jedla a zaludek si roztahla. Vzdyt ted uz stejne kojite malo, takze to uz moc velkej sok nebude...
6. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji dik, ty kouzelne vyrazy ted pribyvaji, to ale zname vsechny :dizzy_face:

ja dnes na nej hukla, pac me vytahal fest za vlasy a to jako fakt bolelo a on se tomu zacal řehtat...potvora :grinning: tak bylo po naštvani:slight_smile:. On miluje, kdyz na neho bafnu , hned zachvat smichu

nikule ja vim co myslis...ja mela depky z toho odsavani pres tyden, ta ryma...jako boj jak svina, mela jsem figl, ze jsem ho polozila na polstar, ruce zkrizit na brisku, polstar pres ne a lehnout na neho a drzet hlavu....tyrani nevinatekjako svina...ale on mel takovou silu, ze me jeste zvladal kopat do bricha a obcas vysvoodit ruku a sermovat s ni a utikat mi...sila takovy boj. To bude neco podobneho, ta Vojtovka. proste nechces, ale musis, pac vis, ze jim to pomuze.... :unamused: . Vzdycky jsem u toho na nej mliuvila, ze vim, ze to je neprijemne,ale ze se mu bude lepe dychat a spinkat a tak. No ma z toho prd rozum,ale ja si to obhajila...
6. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, taky myslím, já omezila už i ty moje noční pochůzky za horalkama, jsem ráda, že jsem v posteli a nechce se mi .... a teda dneska má životospráva teda nic moc, jsem měla jen snídani, zbytek Markétčinýho oběda ve 3 a pak večer banán a chleba s paštikou, no hrozný, budu za chvíli bez mlíka ... večer jsem jí dala z flašky Hami Hajaja, celý den ode mě nepila, mám dojem, že tam nic nemám, tak uvidím v noci ...
6. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti u nas nezabera ani dudel, musim mat po ruke vzdy nieco originalne co ho na chvilu zabavi, a ja musim makat aby som to stihla.
A je mi luto Pavky, ze tak zle znasala kontrolu u gyn.A nevicitaj si ze si ju tam poslala, je lepsie ked sa zapal vylieci, ako by mali byt neskor problemy.
6. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, já mám dneska pocit, že má Pavla další trauma, ale v sobotu dojde, proberem to, zvládne i tu kontrolu, musí prostě, nedá se nic dělat .. holt jsou to dospělácké problémy
6. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi dneska taky slitnul...vyleze si uz na dvirka myčky nadobi a sedel a sedl blbe na okraj, ja uz ho letela jistit, ale nestihla jsem. To jsou vterinky...no nastesti dnes zadna vyska. Chjo ale, vzdy kdyz nema helmu...zakon schvalnosti.Jinak se denne x krat tukne, kdyz leze mezi nohama zidli a pod stolem a rajtuje kolem jidelni zidlicky a tak. cim dal vic zacina ukrokovat do boku, nejlip, kdyz ho lakam na neco.Musim natocit.
jinak musi pt chvalu fakt na ty sklenicky HAMI od 6M, strasne mu jedou, ji jako dabel, davam polovinu a micham s polentou ev, pohankou, mnam. jede jako bagr :grinning: a kase vecer dal zase 100ml! :confused: :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka ja taky davam do ruky neco na zabaveni. No a byva klid. Bez toho to taky byva s revem...

marti, urcite je lepsi, ze sla pavka na kontrolu. Ono kdyz je tam zanet, tak to boli vic.. to znam..

a valim se osplouchnout a spat. rano valim k mudr... dobrou :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jestli ji delala odber cytolky z hrdla, coz asi jo, delala to zrejme kartackem a to boli kazdeho...tak aspon vi, co a jak a nebude priste prekvapena. nj, jeste, ze chlapi nemusi na gyndu :grinning:
6. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já zírám, že po kaši tak krásně spinká, u nás nezabírá nic, prostě nejpozděj ve 2 - 3 kojo a pak 5-6 hod a vstáváme v 7,10 to je jak hodinky prostě
6. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já jsem Pavle říkala, že prostě jak jí tam dává zrcátka, tak je to prostě nepříjemný a ten odběr prostě bolí, ona není ještě na tyhle věci samozřejmě zvyklá, tak nedovedu posoudit, a navíc jestli tam má zánět, tak je to prostě všechno víc citlivý .... to s ní proberu v sobotu, po telefonu to jde špatně (ona mi volala když šla od doktorky), já zrovna valila na ten pohovor od Avonu .. . všechno taky dělám za pochodu, ale někdy to nejde jinak
6. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan, za chvíli bude Budulínek mít budíček, tak ať u toho krmení zase neusnu :grinning: dobrou
6. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dnes dala drobcovi kasu asi po mesiaci a pol, ale nie pred spanim, ale namiesto presnedavky, uz mi to prislo, ze tu presnedavku jedava uz moc dlho, tak som skusila trochu zmenu, dufam ze mu to neuskodi, ale musim niako minut tie kase co som mala doma v zasobe.

Boze u nas bude asi zas divna noc, uz som bola dva krat za nim v izbe co tam mrnkal, mam take tusenie ze mu lezu prve stolicky.
6. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano mamicky,

tak dnesna noc u nas priserna, isla som spat kratko po polnoci, a o 1.00 sa drobec zobudil a mamo hraj sa so mnou, tak som si ho dala ku nam do postele, v domienke ze zaspi, ale opak bol pravdou, zaspal az o 2.05 aj to po ukrutnom boji. Potom sice spal az so 7.15, ale ja som ako keby ma presiel tank.

Dnes budem mat zas trochu absenciu, idem k mojej babke a potom ak sa mi podari tak pospim chvilu s malym.
7. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jejda, Pavka u gyn nešťastná??? To je jasný, že to není příjemný, nikomu, že..já když byla poprvé na gyn, tak jsem z toho pak měla 3 roky takovou depku, že jsem tam ani nepáchla...bo mi Dr dělala vyšetření konečníkem, jelikož jsem ještě sexuálně nežila :sweat_smile: ...no prostě děs běs hrůza...pak jsem tam byla za ty 3 roky jakože pro prášky a byl ta doktor, tak jsem z toho byla hotová, ale ten byl tak skvělej! Tak milej a citlivej, vůbec to nebylo nepříjemný, i když stěr nic moc, že jo, když tam ryjou tím kartáčkem :rolling_eyes: Já chodím ještě na COP (centrum onkologické prevence), kde je to ještě horší, hraboší tam vždy nejmíň minutu, bléééé...a 2x biopsie čípku, to jsem lezla po zdi, obrazně řečeno...ale my ženský vydržíme vše, že... :slight_smile:

Nikule, chápu tvoje pocity s tou vojtovkou...hele, určitě to nebude tak, že by tě měla nika míň ráda těď, když cvičíte...neboj, ona to zapomene!!! Nepřijde mi, že by mne měl Tobi míň rád :slight_smile: Někdy mám trochu výčitky, že jsem tak trošku v tom červenci na Dr...jako paní doktorko, nemohli bysme už skončit s tou vojtovkou???? a ona teda souhlasila....si říkám, jestli fakt to nebylo brzo...ale teď naposledy jsem se ptala rehabačky a ona říkala, že určo je to v pohodě, že se Tobi krásně vyvíjí a že potřebuje ten svůj čas, ale že to ničemu nevadí...Teď tu popolejzá už i v froté klouzavém pyžamku a začíná si stoupak u něčeho na nohy :slight_smile:

Vanilko, jejda zas noc nic moc??? Teda to je zlobítko, Tomi jeden :dizzy_face:

Sami, já fenykl zatím nevařila, protože ho nějak nemůžu sehnat, ale normoš bych ho uvařila jako ostatní zeleninu...hele a kde kupiuješ polentu a tyhle věci? Já mu toto vůbec nedávám... :sweat_smile: . Ale koupila jsem nějakou 3 zrnnou kaši od Babylove, jako samotná až tak nic moc, ale přijde mi fakt jako celozrnná, dávám mu do ní ještě kousek ovoce a pak je to mňamkoška. (Rozmačkanej banán, švestku, nektarinku...)

Marti, taky dělám Avon, už asi 4 roky...jako žádný velký akce, spíš tak pro sebe, kámošky, tchýni...

Jo a u nás u přebalování stále ještě zabírají , když mu dám vlhlčený ubrousky, jinak se kroutí jak žížala...děs.
7. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

Tak zubik uz cinkaaaa :slight_smile:
noc dobrá, poprve od porodu jsem nechala otevrene dveře a dala sanci kockam, tak jsem byla trochu na trni, co bude. Dobry, kocourek spal na prebalovaku postýlky a kočka u me pod perinou :slight_smile:. Asi mi ale D vzbudili ve 2h nebo možná ten zub, nemohla jsem najit calgel taxem kojnula. Ale dobry, budicek před 7 ;).
7. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls polentu a spol. Mame doma ale zapominame si to varit taxem to ted objevila a zacinam pouzivat, je to bomba, dam 2kavove lzicky a zaleju horkou vodou a to nabobtna. Myslim ze zdravá výživa to jisti. Fenykl jsem koupila tu bulvu nebo jaxe tomu nadává, zkusim to uvarit.
7. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
no se picnu, vy ste toho nakecaly ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

M1rti: Fotečky super :dizzy_face: Markétce je autí ještě veliké, že? Nožičky má krátké.

Sam: Ten soud je kvůli alimentům? :sweat_smile: Tak to jako nechápu, proč se kotrmelína nedostavila :confused: A zubík už cinká, tak to bude na šatička, gratulka :grinning:

Nikul: To cvičení musí být asi šilený, ale na kámoška taky musí (má teď půl ročního klučinu) a tak na mimino dělá všemožný ksichty a zpívá písničky (musím dodat, že dost falešně) a mladíkovi se cvíčo sice vůbec nelíbí, ale to co dělá mamina, to jo. Tak zkus dělat blbosti, třeba to aspoň na chvíli zabere. Ale určitě Tě Niki nebude mít míň ráda.

Holky, já se poslední týden divím, že se mi kuba budí v půl 5 a on mu Jára na noc nedává mlíko :sweat_smile: se zblázním. Prý, no já ho položím a on usne ......... :grinning: Což jako to je fakt, jenže o to se nám budí dřív. Dnes jsem objevila další zub číslo 7, ale nějak blbě se mu dere ven, páč se mu neprořízla dáseň, ale pořád jí má jakoby přes zub. Tak jsem volala zubařce a prý kdyby nepomohlo tvrdé pečivo tak mu to prořízne, aby se nám netrápil. :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nočníkuju :slight_smile:
tak za náma je už 4tá noc bez mlíka, supeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já včera chtěla ještě dojít, ale vytuhla jsem v 9 :sweat_smile: too těhu plus dlouhá prochajda dalo zabrat :slight_smile:
jse, rychle dočetla

MARTI chudák Pavka, je možný, že skrz ten zánět ji to víc bolelo.... :confounded:
VANILKA to je nejhorší, když se takhle v noci vzbuděj a jako sranda, matko hraj si se mnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkus to odpo dospat s tomim :slight_smile:
NIKULE já myslím, že nikča ja na svojí váhu fakt šikovná, vem si, jakou má např oproti malině nevýhodu...co musí tahat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty jsi kočka i s těma 2 kilama navíc, vždyt na srazu jsi byla hubenour :slight_smile:
SAMI jupííí gratulka k zoubku, takže skončil nám klub bezzubců :grinning: teda fenykl znám jen to koření :confused: :confused: :confused:
PUZZI užij si kámošku :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
NIKULE, s Vojtovkou vás všechny lituju, co musíte cvičit. Není to med. Vůbec se, ty šíšo, nemusíš bát, že by tě Nika neměla za to ráda. Matka ikdyž ubližuje dítěti (teď fakt narážím i na týrání dětí apod.), tak děcko jí má prostě rádo za každé situace. Viz děti v děts. domovech apod. Rodiče jim ubližou, kašlou na ně, ale děcka se jdou za nima zbláznit. Je to smutné, ale je to tak. :pensive: Blbé téma po ránu....

SAMI, gratuluju k zoubku :wink: Takže v klubu důchodců nikdo nezůstal :grinning:

MARTI, jéje, Pavka poprvé u gyndaře a s problémem :confounded: Se tam bude asi teď bát chodit, jako Talls :confounded: Já jsem se poprvé taky bála, taky mě vyšetřoval přes konečník, ale žádnou újmu to na mě nezanechalo, naštěstí :wink:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDY, paráda noci :dizzy_face:

Janka dneska taky spala úplně celou noc, jednou jsem jí dávala cumel. V 7 jsem jí musela jít vzbudit, jeli jsme do školky. Jela jsem premiérově sama s děckama jeepem, parkovala jsem na úplně prázdném parkovišti nejdál od školky, a podařilo se mi i trefit zpátky do vrat, takže pohoda. Nazpátek jsem brala 3 mamky ze školky na Dolní Polanku. Mám ze sebe dobrý pocit, že jsem to zvládla, už se nebudu bát. Odpo musím zase, bo R. jel do Jaroměře skrčkem.
Měla jsem ve školce pokec s paní ředitelkou. A vezla jsem maminku Rišky kamaráda, co se nechce s Riškou ve školce bavit, a ona mi říkala, že Adámkovi vadí, že do něho Riška vráží. Snažila se mu prý vysvětlit, že on to nedělá schválně, že přes brýle nevidí. Dopr.. budu muset zavolat na oční a objednat nás na kontrolu, ať mi řeknou, jestli teda operaci nebo co... to se takhle nedá. MARTI, já jsem četla, co jsi psala. My chodíme k dr., která je tady na strabismus vyhlášená, hodně dětem pomohla, a ta teda říká, že brýle nosit pořád, na drobné ruční práce brýle sundat a lepit očičko. Tak potom komu věřit, že? :confused:
Holky, sorry, že tady ventiluju svoje problémy, snad mi nedáte vykřičník, odbočuje od tématu :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek