• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Pospi, ty jsi prdloš, prej vykřičník....
Doufám, že se Rišulkovi ty očička zlepší, chuděra, takový trable s tím...
7. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi: Rišky je mi líto, snad to bude časem dobré. Je zvláštní, že na jeden problém má medicína několik názorů :angry: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, autíčko je Kubíka .... to bylo focený u mojí mamky, a malá nemohla odolat !

Simčo, já chci taky Avon hlavně pro sebe a děti, ať mám inspiraci na dárky, stejně jsem to kupovala už leta, a chce ode mě brát kamarádka, co nemá zdroj, tak uvidím.

Andy, já byla na gyndě poprvé taky vyšetřovaná přes konečník, ale doktor dobrej, tak to bylo ok. K téhle mojí doktorce chodím celý život, tak jsem tam Pavku zaregistrovala . blbý že má ten zánět, před rokem když tam byla poprvé, tak říkala, že je to nepříjemný, že jí doktorka připadla drsná, ale mě to nepřipadá, prostě prohlídnout ji musí, není ještě zvyklá, že jo ... a teď po roce tohle, tak snad to Pavka překoná ...

Holky, valíme se chystat do poradny .... kamarádky sestra dnes rodí, vyvolávají jí porod, koncem pánevním, včera zátěžový test dopadl ok, pěkně se nachystala ... jsem nervní za ni sákriš !
7. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: Aha, ale Markétce to moc sluší, je úžasná.

Holky, já teda přes konečník vyšetřovaná na gyn. nebyla :sweat_smile: a chodím od začátku k doktorce. Byla jsem u ní poprvé v 15 a pak hned kvůli zánětu vaječníků. Jako dr fakt moc dobrá a strašně citlivá a chápavá. Snad bude Pavka v pohodě, ono časem se člověk na všechno kouká jinak. :wink:
7. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak zrovna včera když nešel kůň spinkal Ríša dopo 2,5h :confused: no jsem nechápala... asi dospával předchozí noci, kdy se celkem často budil a stály za prdlačku. Po probuzení měl úplně suprovou náladu, jsem zvědavá jak dneska, zatím spí 50 min, ale spíš počítám, že se za chvíli vzbudí...

Ještě musím dočíst.
Puzzi, Talls, tak já nevím, jestli mám zítra jet, protože smrkám a pálí mě v krku... :rolling_eyes: ale není to z nachlazení, to vím určo, mám to proto, že jsem blbec... Na sousedky doporučení jsem včera koupila v DM prášek do myčky Denk mit /je za 109,- a prý dobře myje/ a protože je jenom v pytlíku, tak jsem ho přes trychtýř přesypala do flašky od Somatu. Jenže to trochu prášilo a já se toho nadechla :confounded: A po chvíli mi začal pálit krk a v noci se spustila rýma - ale taková ta čirá, žádný zelený sople... Asi mám podrážděnou sliznici, no jsem fakt trubka neopatrná :zipper_mouth: Takže nikoho bych nenakazila, ale možná vám to bude vadit, že vypadám jak marod s kapesníkem... :frowning2:

Jinak dneska budu vařit poprvý kuskus, tak jsem zvědavá, jak bude Ríšovi šmakovat :slight_smile: Já si ho dám taky, snad se povede :slight_smile:

No tak už se zapla chůva :angry:
7. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kámoška zůstane do zítra ráno, dočetla jsem vás cca, víc nestíhám.
Pavli, pojeď, když je to z prášku :slight_smile: Já zas už tři tejdny pokašlávám - alergickej kašel, mám to už třetí rok na podzim. Ale nemoc to fakt není, tak taky nebojte, kdybych kuckla, takovej dráždivej kašel někdy.
Zítra v devět u Hpaji, kámoška odjede někdy taky tak cca, ale MM je doma, tak jí tu kdyžtak s dět¨ma opustím. těším se k talls!
Sorry že nereaguju, teď jsme ob ědvali, kecali, kámoška teď uspává, ale Honzík se už budí.
7. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsme zpátky z poradny. Markétka váží 8500g a měří 74 cm. Já měla strach, že za to lezení takový trochu ... dostaneme sprda, ale byla pochvala, i za to chození na nočník atd. Malá pořád něco "kecala" a ukazovala pápá, tytyty atd. Doktorka z ní byla unešená, jsme se i zasmály, protože s tím nechtěla přestat :grinning: Zpátky spala přes hodinu, teď pila ode mě, vařím jí polívku, tak bude pozděj. Odpo chceme jet posekat na chatu, tak vyluftujeme hlavu ....
7. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dneska noc paráda, malá včera 20,30 vypila 180 Hami Haja a jedla ve 4!!!!!!!!!! a pak v 6,45 a vstávaly jsme v 8,10 !
7. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: Markétka má krásné míry :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

jen v krátkosti ... blbne nám PC :angry: a měli bychom ho dávat kamarádovi opravit, ale kdy, to teda fakt nevím, ale už je to na palici, ptž kolikrát píšu a mezitím mi to restartuje PC a vše je v ... :angry:

Dnes si mají přijet zájemci o hluboký kočárek, tak snad ho prodáme.

V poledne mi volala mamka, že jede za babi do nemocnice, že je prý zle a je v kritickém stavu a že nechtěli podat žádné info po telefonu, tak mám strach. A přitom tam naši včera byli a říkali, že byla babi v pohodě ...

Gratuluju všem zubaticím a zubaťákům !!! Tak už nikdo bez zubana není, že?

Sonička, Málinka a Markétka mají krásné modelkovské míry :slight_smile: !!!

Pospi, to je mi líto s Riškovými očičky. Snad se mu to časem zlepší a bude to úplně dobré.

Teda vyšetření přes konečník si ani neumím představit, nikdy jsem ho neabsolvovala, naštěstí.

Jinak poslední 3 noci byl s mlíkem v noci úspěch, že poprvé pila až kolem 5. Ale teda včera to byl děs běs, Kájka odpoledne skoro vůbec nejedla, nic nechtěla, u kaše plakala a snědla sotva pár lžiček, vypila jen cosi mlíčka a šla spát. No a poprvé se vzbudila už kolem 22, pak ve 2, ve 3, v 5 a v 6:15 byla vstávačka. Do toho i přes den občas z ničeho nic začne plakat, i u hraní, tak že by ji někde něco zabolelo, žeby další zuby? Strašně slintá, ale fakt extrémně, tak možná by to mohlo být tohle.
7. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

MOC dekuji za podporu!!! My dneska taky byly v poradne a teda cekala jsem, ze se aspon zepta na to lezeni a nejak nezajem. No tak aspon mam aktualni "modelovske" miry. I kdyz to mereni znacne divne... :slight_smile:

Tak mame 10,45kg a 78cm. No dokonce jsme za posledni 2 mesice zhubly asi 100g a to se vytahla o 3 cm. :slight_smile:

Pospi, urcite bych zavolala na ocni. Je blbe ze kvuli brylim ma tolik problemu, chudacek... :frowning2:

Holky teda me Avon vubec nevyhovoval. To uz jsem radeji mela oriflame. I kdyz ja pouzivam kremy jen z lekarny, jinak se osypavam... no a taky to stoji jiny prachy,ze :( ted jsem zkusila na blbce koupit si krem s konopi, tak jsem zvedava :slight_smile:

Dneska je tu krasne, tak povalime ven jak se prcos vzbudi...
7. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kámoška je s holkama na hřišti a Honzík spí v kočáru na dvoře, tak jsem zde na chvilku.
Ještě jsem vám chtěla popsat noc. Jak je tu kámoška, tak oni spí v pokoji pro hosty těsně u děcáku a jedna holčička v děcáku, takže Honzík dnes po dlouhý době postýlku u nás v ložnici. Večer v půl 11 jdeme spát, rozsvítíme si lampičky a čteme si. Otevřela jsem okno, aby se vyvětralo, mírně hluk. Najednou z postýlky slyším nějaký zvůčky miniaturní a nějaký rochnění, přes šprušle jsme mu dali prostěradlo, aby na nás v noci a ráno neviděl. No nic, koukám na postýlku a najednou se tam vynoří hlava, Honzík stojí a směje se typu "to jsem rád, že vás vidím". My dostali záchvat smíchu, zhasli jsme, položili ho, lehli si jako sochy a asi do 15 minut se tam nějak urochnil. :grinning: Noc byla ok, vzhůru byl asi 5,30-6, v 6 mlíko a ještě po chvíli usnul asi do 7. Pak jsme dělali nehybný sochy, takže asi 20 minut si tam skákal po postýlce, než si nás všiml, to bylo dobrý :grinning:
Marti, k poradně gratuluju, že jste byly pochválený, to je správný :grinning: Fakt záleží na doktorce, některá řeší nelezení v 9M rehabilitací, některá pochválí skoro lezení v 10M, zajímavý, ale určitě jsi ráda :slight_smile:
Míry dobrý, ty vaše pod 10 kg ani nekomentuju, koukám ale, že i Nikolka už je o kilo pozadu za Honzíkem, takže Honzík je asi jedinej přes 11? Už jsem ho dlouho nevážila, kéž by aspoň netloustnul už. I když tlustej není, docela se vytahuje. Nikolka je i velká, Honzík má teď taky tak nějak 77-78.
Petis, doufám, že s babičkou to dobře dopadne! Dobrý ty noci a ta dnešní, asi byla málo najedená.
Musim, H. je vzhůru.
7. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnes krásný počásko co?já bykla venku až do půl 6, tolikim krásných dní už asi nebude :slight_smile:

pospi a proč jako vykřičníK?my tady snad řešíme jen věci, který se týkaj prosince 2008?!!!!!nebud labut a piš piš piš at se vykecáš, Rišutky je mi líto, moc jeho problému nerouzumim, ale asi by se to mělo nějak řešit, aby z toho nezačal mít nějaký mindrák....a když přes ty brýle skoro nevidí :confounded: :frowning2:

Nikule, jste dobrý s Vojtovkou, umim si představit, jaký to musí být strašný, děti se vztekaj, ječej, je jim to nepříjemý....vydržte, myslím, že za chvilinku už to nikča nebude potřebovat, to že zhubla znamená, že se začíná hýbat a bude to jen a jen lepší......

Holky teda já byla taky poprvé na gyndě a přes konečník...ale přišlo mi to tak nějak lepší než do pipiny, nevim proč, já nějaký traumata z gyndy nemám, vždy si řeknu, kolik takových ženských viděj a tak, zavřu oči a chvíli vydržim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti jééé tak Markétka se u mudry takhle předváděla, to je hezký a že vás pochválila, super :dizzy_face:

hpáji na srazík jed, když je to jen takto podrážděný..třeba to do zítra přejde ne????a jak jste dopadli s kuskusem????

puzzi ty máš alergický kašel, to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hra na sochy super :grinning: to jsme tak hráli jako děti :grinning: :grinning: :grinning:

petis s mlíkem jste na dobré cestě a zub snad půjde brzo ven....

holky závidím vám pražský srazík i ten moravský, bych jela hned, akurát do prahy jen na otočku pro mě přeci jen ´daleko a o Moravě ani nemluvim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mmch kdybyste některá přemýšlela kam na víken, tak u nás kousek je krásný hotel pro rodiny s dětma, pro plaváčky, je to tam krásný :slight_smile:
http://www.hotelpeklo.cz/
to jen tak pro zajímavost :wink:
7. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky sorry za překlepy, střídavě tady do mě hučí malina i jenda, tak se otáčím atd,. ale vy už to pochopíte že :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My dneska byli taky hodně venku, fakt bylo nádherně.
Já taky z gyndy neměla nikdy žádný velký trauma a to jsem docela stydlivka a tak, ale prostě to musí být a pomáhá mi ta myšlenka "vždyť je to její/jeho práce". Já byla poprvý na gyndě u chlapa (můj současnej doktor, co mě rodil), myslim, že přes konečník, ale už si to prakticky nepamatuju, trauma to pro mě bylo jenom předem (jakože jsem se bála), ale nic hroznýho.
7. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já jsem debilní krááááváááá, venku jsme ztratili Málininýho moumáče, on to je její miláček, usínací plyšák, mazlí se s ním....a já debil ho ztratila, J.ted jel autem trasu co jsem jela kočárem, tak doufám, že ho najde, pže ona ho fakt miluje :frowning2:
7. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, ANDY, to by byla škoda, kdyby se Málince ztratil miláček :frowning2: Já jsem měla jako malá (vlastně i velká :sweat_smile: ) svůj čuchací polštář, nesnášela jsem, když mi na něm mamka převlíkla povlečení :grinning: Byla by to pro mě hrůza, tenkrát, o něj přijít :wink:
MARTI, taky krásný kapřík :wink: a fotečky krásné :dizzy_face:
PUZZI, ty vaše hry na sochy, se tu pučím (=chichotám) u PC :grinning: A s tím kašlem, to máš asi takový jako Riška :confused: ... Bereš něco? A od kdy tě to trápí?
PETIS, snad to budou zoubky :wink:
NIKUL, super míry a zhubnutí? :confused:

Jé, v TV jsou Přešlapy... už tu nejsem...
7. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Nikul,
krásné míry Nikolky a že zhubla? Teda :sweat_smile: KOukám, že Kája je asi největší holčička tady, když měla 10,4 kg v 9M. ALe vlastně ty píšeš, že jste zhubly :wink: I když to spíš asi blbla váha :wink:
Andy,
tak našli jste Málčina miláčka? Kája naštěstí usíná s plínečkou, ale nového krokodýlka musí mít v postýlce taky.

Holky,
kočárek máme prodaný, jsem moc ráda. Přijel moc hezký manželský pár, fakt byli sympatičtí, z kočíku byli nadšení, taky jsem ho vypulírovala:wink:, tak hlavně ať jim dobře slouží!!

S babičkou je zle, ráno měla zástavu, resuscitovali ji, ale vypověděly plíce a ledviny, udržují ji v umělém spánku a dýchá za ni ventilátor :cry: :cry: :cry: Já tu celý večer bulím, s babi jsem bydlela od narození až do svatby s MM a i když byly problémy, tak si nedokážu představit, že přijdu i o ni.
7. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
cau mamky

dnes byl fajn den, Domisek byl zlaticko nejvetsi, skoro cely den si hral sam tady v byvaku, rozebira puzzle, boucha s hracka,a leze na stolecek a furt dokola, taxem vyprala plinky a udelala supermega uklid v koupelne, ktery delam jen tak 2x rocne, pac tam mame sklenene policky plne paremu a miniatur parfemu, taxe to vsechno leskneeee. Uvarila jsem si smazeny kvetak, mnaaam, pekne jsem se napucla, Domi zase krasne papal, udelal mi radost. Dopoledne spal 1,5h a jeste si 20min hral v postylce. Proste balada den.

Bylo krasne, taxme sli do parku 15-17 a celou dobu Domi spinkal, taxem se zas valela po lavice a cetla si casopis. Ale je mi teda smutno, ze nemam s kym pokecat, uz jsem chtela oslovit jednu mamcu, ale pak jsem se na to vyprdla. No nic, ocista duše o samotě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

petis, doufam, ze babi bude dobra....PC je asi zavirovany, bude to chtit preonstalovat asi.

andy to me mrzi s Moumacem, sakraaaaa, snad se najde :confounded: :cry: ....kde jste ho koupili? dal by se sehnat znova?

pospi, jasneee, vykecej se...vem si ze mne priklad :grinning:

puzzi, ty jo, Honzik uz ma novy rezim vzity, fakt super!

jinak krasne miry: nikca a marketka! my jdem zitra
7. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, to je mi líto s babičkou :cry:
Andy, našli jste Málinčinýho miláčka, to je průšvih holka :grinning:

holky, tak sestře mojí kamarádky se v 17,30 narodila krásná holčička, rodila koncem pánevním, zvládla to dobře holka, celodenní martýrium, ale je to za nima ... tak bych si dala štamprličku, ale pivko na zdraví už proběhlo :grinning:
7. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nenašel ho, hledal ho skoro hodinu :angry: :frowning2:
já to zítra ještě projedu, byl od našich, koupilii ho ve Slovinsku, byl to takový polštářek -kravička s nohama, hlavou, ocáskem a měl na sobě ještě kytičku, byl jako plyšovej, neviděla jsem tu nic podobnýho....ssssakra :angry: ona ho měla fakt ráda, furt to ocucávala, kytičku, šimrala se ocasem přes nos, no fetišistka, každý ráno se k němu hned mazlila, musim ho najít, ale taky ho mohl vzít nějakej pes, nebo ho někdo někam vyhodit, zahodit....
7. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sam, gratulujem k zubku. Ten si teda dal nacas dokedy vysiel.

Momou, tak TM naordinoval Kubkovi takuto dietku :grinning: , ze ho polozi a spi :slight_smile: , to ma pobavilo. To keby mu date normalne mlieko tak vam spi do desiatej.

Andy gratulujem k dalsej noci bez mliecka. A to si pis, ze som to dospala, zdriemli sme vsetci necele dve hodky. Takze som odpocinuta.

Pospi tak aj u vas paradna noc, vraj jeden krat dudel a musela si budit o 7. To sa mi asi este nestalo :cry: .
A je mi luto Risulka, ze ma take problemy s ockom, ale snad doktori vedia co robia.Treba im verit.

Hpaji, zakon schvalnosti funguje dokonale :wink: , tie deti nam proste nedopraju v pohode si posiediet pri PC a oni aby si pospali, ale ked najoblubenejsia stranka nefunguje tak spia s cistym svedomim.

Marti, krasne miery Marketky. Ja som zvedava ja pojdem asi zajtra na poradnu, aj ked som objednana az na buduci utorok, ale kedze potrebujem predpisat Nutrilon tak tam zbehenem a dufam ze nam spravi aj poradnu. Tak som zvedava na toho nasho kaprika, pocitam ze bude mat uz cez 10 kg.

Petis, to je mi luto s babickou, snad to nebude take zle :frowning2: .
Drzim palce na predj kocarku. A take podobne stavy ako popisujes ze sa Karolinka v noci casto budi, zacne plakat z nicoho nic tak lutostivo a moc slinta, to mame aj my. Pocitam s tym ze coskoro vyleze dalsi zub, lebo dnes, na nase problemy s kakanim bolo dva krat dost riedke kakanie a treti krat uplna vajecina, ako za cias kojenia. Tak dufam ze to budu len zuby, a nie nic horsie. Z jedla by to nemalo byt, lebo nic take zvlastne nejedol.

Nikule, Nikolka ma tiez pekne miery, a je dost dlha, takze tie kila sa tam stratia. A to s tym chudnutim je myslim normalne, aj ked sa Nika moc nehybe, ale niaky pohyb tam predsa len je a aj to isto pomaha k spalovaniu.

Puzzi ten popisok vecera u vas sa mi pacil, aj nam sa to uz par krat stalo. Ake to pride tym detom srandovne, oni by sa radi hrali a podobne a rodicia by zas radsej spali.

Andy dufam ze sa moumac nasiel.

Petis, tak fajn ze sa predaj podaril.
A je mi luto babicky, je to zivot, tak to uz chodi, raz to musi prist. Ja som dnes bola u mojej babi na navsteve a ked som si ju tak obzerala, tak mi prisla uz dost taka opustena, ma uz 82 rokov, ale stale je ciperna, ale uz to nieje ta babi co za nami ako detmi behala a podobne, dost mi pripomina moju prababicku, ktora zomrela ked som mala asi 9 rokov (mala 94 rokov), bola to mama tejto mojej babky, takze by sa aj ona mohla dozita takeho pekneho veku.

Sami tak tomu sa hovori u mna sci fi, aby si Tomi vydrzal skoro cely den hrat sam. Pekne si si uzila den. A nabuduce sa neboj a oslov niaku maminu, ved preto sa nestriela, ked sa niekomu prihovoris.

Marti faj ze to ma kamaratka za sebou.
7. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy to je mi luto s milackom, este to skus prejst zajtra za svetla, mozno ho niekto aj zdvohol ze zeme a niekde ho zavesil alebo polozil, treba to este poriadne popozerat.
7. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, nic neberu, předloni jsem s tím byla u praktický, dala mi Zodac a nějak to pomohlo. Loni před porodem jsem s tím nebyla nikde, jsem si myslela, že prach tady doma a že mi tlačí třeba břicho na plíce atd. No a letos se chystám k praktický, asi příští týden jí zavolám, ať mě někam pošle na alergo.
Přešlapy dobrý, že? :grinning:
Petis, je mi to líto s babičkou :frowning2:
Sami, krásnej den, týjo, takhle bych to někdy chtěla zažít :slight_smile: I když Honzík dneska docela dobrý.
Andy, snad Moumáče zítra najdete...
Vanil, návštěvy starých babiček je vždy trochu dojemný. Doufám, že Tomimu brzy nějakej zub vyleze!
7. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
PETIS, je mi líto babi :pensive:
A ANDY, mazlíka jste nenašli :frowning2: Věřím, že tě to mrzí :unamused:Nesnáším, když něco nemůžu najít :rolling_eyes:Třeba zítra pěšo budeš mít štěstí :wink:
PUZZI, Riškovi taky dávám Zodac, a někdy na noc Sinecod, a kdyby bylo nejhůř, na záchvat dávivého kašle máme v pohotovosti Spiropent.
VANIL, snad se taky brzy pořádně vyspíte :unamused: Jo, a vše nej Tomíkovi k 9M :wink:
a včera měli 10M nározky čertíci Máli a Slávko :slight_smile: Ty si pamatuju z hlavy :grinning:
MARTI, si to s tou mamčou dneska prožívala, co? Super, že se konal happyend :dizzy_face:
SAMI, jj, beru si mustr :wink: Vidíš to? Tebe si představuju, že se kolem tebe furt motá plno lidí, že jich musíš mít někdy plné kecky a ty přitom sedíš sama v parku a je ti smutno :confused:

Holky, jdu pomalu do hajan. Ještě kuknu, co dávají v TV, a půjdu. R. spí, co jsem se vrátila ze cvičení. Bolí ho zase ucho :unamused: Někoho ucho, někoho krček, že ANDY? :wink:
7. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Je Pospi, dakujem aj za Tomiho, a mam taky dojem ze ja som zabudla popriat nasej najmladsej kamaratke Janicke k jej predvcerajsim mini narodeninkam, takze dodatocne vsetko naj.
7. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomikovi vse nej a dodatecne i vsem predchozim...obcas zapominame, no. Ale na 1. roky urco nezapomenem a s kazdym to poradne oslavime :slight_smile:

pospi, jako mas pravdu, vetsinou jsem v jednom kole fuurt mezi lidma,ale ted nejak to vazne, posledni 2 tydny mam takovy pocit samoty...nejak jsou vsichni furt pryc nebo nemaji cas nebo co :confounded: . snad se slezem s nikulema aspon
ten tvuj R. a ucho...to je taky kapitolka, co?

andy drzim zitra palce, at se moumac najde

mazu do hajan a az se rano probudim, budu o 10let mladsi (pri ukldu v koupelne jsem si seradila ruzne mnamky na plet a konecne si taky doprala peci-nemam na sebe cas :pensive: ...takze plet dostala multivitaminovou davku :grinning: )
dobrounoc
7. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko, tak posledni a prvni, to uz se mi dlouho nestalo:slight_smile:

dala jsem vcera jinou kasi, jestli bude spat taky celou noc. Plac v 00:45, to jsem uz lezela ale jeste nespala, tak jsem se rozhodla nedat prsicko,ale chlacholit na rukach, bylo to to tezke, on se strasne moc lukuje a plakal faakt hodne,ale rikala jsem si, ze se mu tlaci ty zoubky ted, tak jsem namazala calgelem a chovala a chovala a uchovala:slight_smile:.Trvalo to mozna 10-15min, byla jsem rada, ze jsem vydrzela. Spal do 5.45, pak ke mne, kojo a spali jsme uz jen do 6.15, ale dobry. Nestihli jsme nocnik, tak smradu jak v carihradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tož tak u nás, dobry
pekny den vsem
8. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já nakonec do Prahy nejedu, jsem nachcípaná :frowning2: Prskám tu, hučí mi v hlavě, škrábe mi v krku a smrkám jak o závod :confounded: Štve mě to hodně, už jsem byla natěšená :frowning2:
Noc u nás naprd, furt mi teklo z nosu, tak jsem nemohla spát a usnula jsem až ve 2. Ve 4 kojo a v 6 už byl vzhůru. Až Ríšu uložím na dopo spánek, tak si taky lehnu.
Jdu si udělat snídani a pak dočtu...
8. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem prolítla dvě-tři stránky dozadu - budu reagovat jen na něco, bo nestíhačka:

sami: už jsou krásně vidět 3 hrbolky zubu - jak jsou ještě "neopilované" :grinning: - když mě kousne, tak už to bolí - no prostě tam už jééééé! :dizzy_face:
holky s tím mým chlapem - no jak říkám, on se s ním koupe, ale pak to oblékání je prostě na mě, on se dokoupe, umyje a já mezitím obleču Maxe, takže on by to ani nijak nestíhal. To koupání mi až tak neva, on má takové "zednické" tvrdé ruky a na nějaké přebalování prostě nemá cit...
s tím kočárkováním - já doufám, že až bude mít víc času, tak ho vozit bude - uvidíme! :wink:
Ten první měsíc dva - co byl Max na světě a nechodil na stavbu, tak mi pomáhal fakt strašně moc, tak já doufám, že je to tou stavbou!
A je fakt, že poslední dva dny jaksi pomáhá - víc ho hlídá, když přijde domů a víc se s ním mazlí a taky mi včera řekl, že jsem mu "udělala" nádherného chlapečka! :dizzy_face:
Dokonce ho teď kterýsi večer sám uspal! - on to tady snad čte, nebo co?! :grinning:

Nikule: co se vojtovky týče - já z toho taky byla špatná, když max plakal, ale říkala jsem si, že to dělám pro jeho dobro. A když jsem už viděla zlepšení, tak jsem už taky nebyla v tom cvičení tak tvrdá! :wink:. A je fakt, že s 10 měs. dítětem to musí být fuška - my jdeme v úterý na vstupní prohlídku - kvůli tomu nesezení, tak jsem zvědavá, jaké cviky nám zas dají! :unamused:
a teď jsme s Maxem dělali blbiny - já ležela na zádech, jeho jsem měla zádama k sobě a jak jsem ho začala lechtat, tak zapojil svaly a 2x si sám sedl :dizzy_face: - takže u něj to asi bude hlavně o lenosti - on je fakt děsivě líný - už i na 4 se mu teď víckrát povedlo! :dizzy_face:

jumi, andy: téda, to jsou úplné míry modelky! :dizzy_face:

holky - mám dotaz - dáváte prďochům už třeba rohlík nebo chleba s něčím namazaný???
8. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek