• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
cau dedul, to by byl gol, kdyby to tu dedulak cetl...no jako vi, kde to hledat, takze treba ? :sweat_smile:
holky chleba s maslem davaji (marta) a rohlik dava treba puzzi, andy a myslim, ze vic holek, jakoze na zabaveni nebo na zuzlani. Ja jsem dala zatim tak 3x kousek.
8. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami: né, nečetl to, ale třeba zapůsobily ty mé "nenápadné vsuvky", že by se jako mohl víc starat! :wink:
ale asi je to fakt o tom jeho volném čase, teď chodí domů dříve a je znát, že se Maxovi víc věnuje, není tak unavený a ono se to od toho asi pak odvíjí! :sunglasses:

jo a jak jsem psala, že jsem po přestání kojo přibrala 1,5 kg - tak už je to zas pryč :wink:. Já teď víc chodila do města (včera jsem si dokonce dala město 2x - takže taková menší 15 km tůra) a je to pryč! :wink:
:dizzy_face:
8. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami: já dávám po kouskách Maxovi taky trochu rohlíku, ale nesmím mu to dát celé, on to pak celé rozžužle a narve si to celé do pusy a pak se dáví! :grinning:
Mně spíš jde o to, zda to teda může něčím už máznout?! bo mi přijde, že mu dávám na jídlo furt to samé, tak ať má změnu! :wink:...tak já zkusím teda do máslo, jak mu to půjde :wink:
8. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,
som tu zase par dni nebola, ale aspon ste vela nenakecali, stihla som docitat :wink: . Mam trable so zubom - zlomil sa, museli mi ho vytrhnut a aby toho nebolo malo, tak som tam teraz dostala zapal okostnice. Vcera som od zubarky normalne isla s placom, lebo mi cistila bez umrtvenia kanaliky, kde je ten zapal, tak to taaaaak strasne bolelo :cry: . Nechce mi dat na to ATB, ale dnes tam idem na kontrolu a vypytam si ich, lebo som mala aj vysoke ASLO z krvi, tak si myslim, ze to ma suvis :confounded: . Inak sa mame dobre, vcera sme tiez boli v poradni, tak Luky ma v 9 mes. presne 8 kg a cm neviem, nemeria ho, musim ja. A tie noci vam kocky zavidim, u nas bieda, hore je tak 3-4x a zacal vstavat skor - medzi 6 -6:30 a uz nezaspi. Zalomi to potom sice vzdy zase o osmej, ale ako Puzzi pisala, asi tym dospava noc. Ale mne to neva, som rada, ze spi. Posuvat mu to zacnem asi az ked prestanem kojit a pojdeme na nocny rezim podla Honzika a Malinky. Gratulka kocky, zvladli ste to skvele, vidim, ze to ovocie prinasa :wink: .

Sami, aj u vas sa noci zlepsuju - konecne, zasluzis si to, aj ked si pisala, ze ti nocne kojo neva, predsa len to cloveka riadne vycerpava. A gratulka k 1.zubku :dizzy_face: . A co rano, nespoznala si sa v zrkadle? Zbadala si rok 1999? ( ma to pobavilo s tymi kremikmi :grinning: ). Tiez som zvedava, kolko Domi vazi, bol taky drobcek zatial. Tie mnozstva, ktore uvadzas, co zbasti Domi su pre Lukyho len predjedlo - on zje fakt 3x tolko :confused:.
Hpaji, to je mi luto, ze si nemohla na minizrazik, to je fakt zakon schvalnosti :angry: . Prajem skore uzdravenie, aby neochorel aj Risulka.
Vanil, davas si predpisat Nutrilon, alebo berie Tomi nejaky spesl, co je len na predpis? A som zvedava na miery z poradne.
Mou, Kubik je uplne skvely, Jara ho ulozi spat bez mliecka a on v pohode zaspi :grinning: . Luky by mi to pekne nahlas vysvetlil , keby isiel spat hladny :grinning: .
Petis, to je smutne s babickou, drz sa :pensive: . Tak sa ti uz podarilo zbavit hlbokeho kociku, to je fajn, nam tu stale zavadzia a neviem ho predat, MM uz riadne frfle, musim sa trosku viac venovat tym inzeratom.
Nik, Nikca fakt schudla :confused: ? A mudra nic nehovorila? Ako urco je to tym pohybom, ale asi by aj tak mimco chudnut nemalo, skus sa radsej opytat doktorky.
Pospi, ty si sikovna vodicka, zvladas aj terenak :wink:. A s Riskovymi ockami to je patalia, najma ked to ma vplyv napr. na tie kamaratstva skolkarske, decka to este nechapu, vedia byt zle :unamused: , ale asi by som tiez doverovala dokine, ze lieci spravne. A este gratulka Janicke k 1 zubceku :dizzy_face:.
Puzzi, som zvedava, na blizsie info, ako ste to zvladli s u vas doma 2 dni s kamoskou. Honzik bol mozno viac v pohodke, ked mat detsku spolocnost :wink: . A popis noci, ked ste hrali sochy nemal chybu :grinning: . Uzi si dnes Talls a Tobika, tesim sa na foto.
Marti, verim, ze si to s Pavkou prezivala :pensive:, hadam to casom prekona. Marketka sikovna v poradni, muselo to byt svetove :dizzy_face: a je tiez zlatucka na fotkach, paci sa mi v tom kociku na vasom zraze. Aj Kubik od Cifer je fesak.
Miruss, tak Kubko zacne chodit v januari do skolky? Ale vyriesili ste to dobre, ze ste ho nedali teraz v septembri, ta davova hysteria placu, lebo vsetky deti maju zmenu prostredia, odstrhnute od rodicov, zvadza to plakat aj deti, ktore by sa tam inak tesili. Takto pride Kubko do zabehnuteho kolektivu a bude aspon medzi detmi :wink:.

Talls, hadam nieco pekne ulovis na burzicke a Tobik sikovny s lezenim v pancuskach a stale castejsim postavovanim :wink:.

Andy, co vankusik? Nenasiel sa? A Mali ako bez neho zvladla noc?
Dedul, to by bola fakt prca, keby si TM precital vsetky "nadavky!, ktore tu na jeho adresu padli :grinning:.
Budem na dnes koncit, maly sa zobudil, ideme opat k mojej zubarke ( dnes nemam varovanie, ide so mnou) , ide mi len vytiahnut nejake gazicky, co mi tam napchala. Potom chcem skocit mrknut do Lidlu, zacina dnes akcia na celkom pekne detske vecicky, tak hadam budu nieco mat.
8. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, maslo muzes, dedul
a to, ze ji furt to same neresim...jim to nevadi, nepotrebuji zmeny a milion variant, to spis resime jen my, matky, pac nam to prijde nudne :sunglasses:
8. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čajte mamky :slight_smile:
LOBI, ach ty zuby :confounded:
DEDUL, dávám Jance rohlík, ona ho krásně baští, sice nadrobí, ale když jí nechám, tak vyzobává i drobky okolo sebe, no prostě správná slepice :grinning: Riška mi taky rohlik rozťapával a cpal celý do pusy. A jednou jsem jí zkoušela dát chleba postrašený máslem, to jí šmakovalo :wink: A super změna k lepšímu s TM :wink: Že by taky tady šmíroval? :grinning: :wink:
SAMI, úspěšná uspávačka hadů :grinning: :wink: A s tím nepovedeným kakancem to neva, nemůže být každý den posvícení :sweat_smile: :wink:
Richard už tu stepuje, potřebuje zadávat inzeráty a nahoře zpívá naše slepička. Jinak my dneska kojo 2x za noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Riška měl záchvat kašle.... no vždyť říkám, nemůže být každý den posvícení :wink: Zatím páček
8. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak mi sme boli na poradni, Tomi vazi 10,3 kg v 9 M, je to celkom dost. Dlzku neviem, nemerala ho, budem musiet ja vecer ked ho pojdem kupat.

Idem vas docitat, ale nastastie toho nieje moc, tak to bude rychle.
8. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsme zpátky z plavání, malá zas bojovala s tou "nudlí" .. . já ji do toho neumím dostat prostě a jí se to nelíbí, ani když se mi to povede. Dnes se děti držely už rukama samy, a kopaly nohama ... to kopání malé taky nejde, jsme tam teda fakt nejmladší, a je to znát, ale nechci se na to vymlouvat ....jinak koníci, skákání do vody atd, to se jí líbí, tak jsem jí tu rybičku objednala ...

Dedulko,
já dávám chleba s máslem, nebo rohlík s máslem, ale dávám malé do pusy, do ruky ne, postupuje stejně jako Maxík, zvlášť ten rohlík narve do pusy, a pak je jí blbě a řve, páč neví co s tím .... dneska jsem jí dala rožek, měla jsem ve městě párek v rohlíku, a to snědla na dvakrát pěkně. .... jinak dobrý změny u vás, třeba mu to trochu došlo, že na těch tvých připomínkách něco je...
Sami,
gratuluju k zoubku! Jste se načekali co?
Andy,
teda to je mi líto s tou hračkou ... my máme doma polštář a do něho je všitý tygr, vystupuje z toho polštáře, malá ho má taky ráda (hodím foto do alba)
Pospi,
včera jsem to prožívala hodně, se mi uplně vrátil můj poslední porod. Odpoledne jsme byli s Markétkou a MM na chatě sekat trávu, tak mi kamarádka psala sms, její mamka to chudina tak špatně nesla, že se tam tak dlouho trápí, že to i obrečely. Nakonec si stejně nechala dát epidurál, a má recht, naco se tam trápit, i tak je toho dost. Mě to s epi neklaplo ani na potřetí. Nedávno se mě ta kámoška z porodnice ptala, jestli nechci k Markétce ještě jedno. Já bych možná chtěla, ale s financama je to na hraně a já už se čtvrtýho fyziologickýho porodu trochu bojím ... nevadilo mi těhotenství, ani lítání kolem malé, jen ten porod by mohl být beze mě :grinning:
Lobi,
teda sis zobla s tím zubem, kolikrát je to mazec, co? Jinak Pavla si včera vyzvedla v lékárně tu mastičku. Je u toho aplikátor, tak jsem jí vysvětlila co s tím, volala pak překvapená, že to vůbec nebolelo, když to tam dávala. Asi to fakt bylo od toho jak jí brala stěry tím kartáčkem a že má ten zánět ... já myslím, že jen budou nervy, až k ní půjde, ale že to bude dobrý ...

Jinak včera cestou z chaty malá zase usnula v autě, ale bylo už dost hodin (19,15) tak jsem ji doma vzala se sedačkou domů, přebalila, přeslíkla, trochu se probrala a smála se, hned jsem ji nakojila a usnula. Jedla v 2,30 pak někdy nad ránem, to přesně nevím a vstávaly jsme v 7,30. Tak dobrý.
8. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, Tomík je kus chlapa, my nemáme takovou váhu ani v 10ti měsících ... zajímavý je, že ta kamarádka z porodnice má chlapečka a ten má 9,50 kg Markétka má o kilo míň a přitom vypadá baculatější ... jak je toto možné to nevím ... ale koukala jsem, že Markétka bude určitě drobnější než byla Pavka. Ta měla v roce 10 kg a 76 cm, to Markétka v žádným případě nemůže dohnat :grinning:
8. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka, ano davam si predpisovat NUTRILON AR, proti vrackaniu. Aj ked teraz bol Tomi 4 dni cisto na sunare, a niake vrackanie sa nekonalo, ale pokial mi to bude predpisovat tak budem davat ten Nutrilon, vyjde to lacnejsie o nieco.
8. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babušky :grinning: :grinning: :grinning: . My vás zdravíme z Prahy :grinning: :grinning: :grinning: , teda jako já z domoviny a Puzzi u nás na výletě :grinning: :grinning: :grinning: ...Bohužel Pája nakonec nemohla, ale vezmem jí do party příště, takže si to mooooc užíváme a naše 2 blonďaté zlatíčka jsou miláčci hodní, krásně plní náš plán...zvládli svačinku, procházku, oběd, dokonce i spánek!!!!!!!!!! Takže my jsme tu měli teď s Ivčou pohodku na kafíčko a koláček....no, super den :slight_smile:
Musíme kuknout co vy jste tu nakecaly (zas tak moc ne, koukáme... :wink: ) ...
8. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, Puzzi, vam je super :sunglasses: musim aj ja niekdy pisnut Novinke, nech sa spichneme. Asi moc nestiha sem dobehnut, skoda.
Vanil, to je super, ze ti to predpisuje, aspon nieco nech poistovna preplati :wink: a Tomi je kus chlapa, uaau, cez 10 kg, mas co nosit :wink:.

Nam dnes opat zacalo nase cvicenie mamicky s babatkami - zisli sme sa ta ista parta, co na jar, tak to bolo super, vidiet, ako deticky narastli. A bolo to uz uplne ine - predtym vsetky lezkali, sem-tam sa pretocili na brucko a teraz po 3 mesiacoch sa to tam mlelo, vsetky cez seba lozili, jasili sa, bolo to perfektne :slight_smile: . Aspon sa mi tam zlepsila nalada po tej zubarke - znovu som si pretrpela cistenie kanalikov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a predpisala mi aj ATB.
8. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj kocky, bola som v tom Lildi a kupila som malemu celkom fajn dvoje pancusky po 60 korun a taku peknu flisovu supravicku ( podobnu mal malinkatu z HM-ka) a zobrala som aj deku, bola pekna, teplucka ( som na deky uchyl, mam ich asi 7 :sweat_smile: ), takze celkom dobry kup :wink:
8. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi to je fajn, ze si si urobila radost kupou deky. A tu supravku mame aj my, ale uz davnejsie bola tato akcia. Ktoru mate? Tu hnedu? A tie pancusky su tiez super, budem tam musiet zajtra zbehnut, minule som tam nasla posledne, tak by som este mohla nieco pokupit.

Talls pekne si uzivajte stretko s Puzzi. A ako vam tie deticky dopraju.
8. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
TALLS, PUZZI, užijete si pěkný návštěvní den :dizzy_face:
LOBI, je mi tě líto se zubama :frowning2: To věřím, že cvíčo s dětma bylo supr :wink:
VANIL, téééda Tomík je kus chlapa, posilovnu máš doma :unamused: Puzzi s tebou bude určo sympatizovat :grinning: :wink:
MARTI, však Markétka svoje plavací kámoše dožene :wink: Mě to 2x stačilo. Já jsem už pevně rozhodnuta nerodit :pensive:

Byla jsem teď odpo s Riškou u dr. Objevily se mu na prstíkách puchýřky, které rozdrápal až do živého masa, nechtěl si na to nechat ani šáhnout. Paní dr. říkala, že to vypada na impetigo :rolling_eyes: Riška říkal, že takové bradavice má na rukách ve školce Ondra. No, tak je mi jasné, kdo to chytil, ráno volám do školky. Dostal antibiotickou mast Altargo, a musí být aspoň 5-6dní doma. :unamused: Jo, a nesmí šahat na Janičku :rolling_eyes: Snad to od něj nechytne, jinak jedu do dža :angry:
8. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat, že je mi jasné, kde to chytil a ne kdo to chytil :wink:
8. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
není mi úplně nejlíp a tak se snažím spíš ležet. Teploty nemám, ale rýmu v dutinách mám pořád a spadlo mi to i na průdušky :confounded: no klasika. Ráno jsme byli na plavání, Jára plaval s Kubou i s Aničkou. Tak když budete hctít kouknout na fotky z dnešního (i minulého) plavání - potápění, tak jsou tady

http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/Plavani/

Petis: S babičkou je mi to moc líto, ráda bych Ti řekla, že to bude dobrý. Sama jsem přišla na konci února o babičku a ještě dnes je mi moc smutno.

Vanilka: No J. si myslel, že jako mlíko není potřeba, kdy Kubík usne. No jo, ale zas se budil strašně brzy :sweat_smile: a to mi přišlo divný. Bez mlíka se budí ve 4:30 s mlíkem až kolem 6 a později. Jako je nabaštěnej kaše, takže hladík nemá. :sweat_smile:

K 10 M přejeme vše nej k malým narozkám :slight_smile:

M1rti: Porod bez tebe :grinning:
8. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mouma se nenašel, J.jel ještě ráno se po něm podívat, já pak celou trasu s kočárem a nic...je mi to líto....
noc byla strašná, pořád se budila, nevim, jestli to bylo kvůli moumáčovi, nakonec jsme udělali v půl 6 mlíko,l že ještě usne a Máli už neusla, takl jsem celý den jak praštěná.....zkusím dočíst, jestli mě mládě nechá :slight_smile:

dedulka tak koukám dedulák možno obrat k lepšímu, to je super, jen tak dál :slight_smile: a teda ujít 15km jsi blázen neeeee????to je tůra už :grinning:

lobi ahoj mamino, teda tvoje zubní story je šílená, moje mamka byla jednou na čištěníá kanálků a říkala, že to byla největší a nejhnusnější bolest jakou zažila :confounded: ale zas ty ATB to aspon přeléčí.... :wink: a koukám Lukáško je taky drobeček :slight_smile:a v lidlu taky kupuju ráda, maj tam pěkný věci a cenově v poho :wink:

Talls, puzzi já vám zak závidím, vy jste těm vašim prckům sladili i časovej režim teda :sunglasses: paráda, večer musíte napsat víc, talls zas určitě perlila a puzzi byla celá sladěná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pospi ssssakra ten riška chudáček a ještě ho držet od jankky.....a to je nějaký druh vyrážky?
jinak muj marůdek už se vystonal a maká, co ten tvůj? :wink:

marti ten polštářek je pěkný :slight_smile: béééééé :cry: :cry: :cry:

vanilka tomi je pořádný chlap :slight_smile:

petis s babičkou je mi to líto, co říct.......já si to prožila v zimě s dědou :pensive: ale snad se její stav zlepší.....drž se, je to hrozný, i když je to starý člověk a víš , že jednou umře
:pensive: zvlášt, když jsi s ní odmala bydlela....

hpáji to je škoda, pitomá nemoc, jak ti je?????

děkuju kdo jste si vzpomněly na Máli 10M :slight_smile: každopádně jak říká sami, na 1 rok nezapomeneme a pořádně pogratulujeme všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
momlou teda ty si to vybíráš, tak se kurýruj, ještě že máš doma zlatého chlapa :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Vám se stratila hračka? :pensive: Anička neusne bez oblíbeného polštáře. :sweat_smile:
8. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nové fotky www.dubisar.cz
Později dočtu a napíšu :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Fotečky jsou super, kotrmelec už Honzíkovi jde :grinning: A narozeniny babiček, no asi mu něco upadlo, no :sweat_smile: :grinning: Je to šikula.
8. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry podvecer

Domi ma v 10M: 74cm a 8,2kg :grinning: model :grinning:

od 13.30-17h jsme kocarkoali s Nikulema, bylo to super, decka jsou skvele, chytaji se za ruce z kocarku a zvatlaji, bylo to moc fajn, daly jsme si kazdá grilovana uzena zebra a kofolu, mnam!!!!Decka mezitim zuzlaly chleba nebo rohlik :slight_smile:. krasne jsme se prosly kolem prehrady a vykecaly se:slight_smile:

Domimu se reze spodni jednicka, nahystana uz je i druha horni a dvojky....no proste furt nic nic, posledni duchodce a ted tolik zubu naraz :pensive: ...ale docela to vlada dobre, dnes malinko vic prudil v kocaru , tocil se furt na bricho, no ale ma rad pohyb a tak dloho v kocaru v bdelem stavu, to je nuda. Jdu docist
8. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi joo, rano jsem byla skoro školačka :wink: :grinning: , hihi
ty jo a zub bolavy, nezavidim a lituji te...at uz mas pokoj. Jaky mas hluboky kocar? mas inzeraty? hod to na slovensky mimibazar za dobrou cenu, nekdo si ho vezme urcite
miry Domihojsem pridala a to, ze Luky ma Domcovu porci jako predkrm jsem se pobavila....ale Domi se ted trochu rozpapal, tak treba ted sni vice

vanil, Tomik je teda kus chlapa :slight_smile:

lobi tak to byla asita akce na oblecky, co byla tady v CR pred asi 1,5 mesicem...puncosky mam taky, modre s medvidkem a jsou super a soupravy tenkrat byly taky a deky taky, taky jsem uchyl na deky,a kupovala bych dalsi a dalsi,ale uz nam staci tech 5 co mame :slight_smile:

novinka dlouho nebyla,ale na facebook chodi a dela si tam i ruzne testy...takze trochu casu ma. Mozna nema cas docitat a zapojit se...

talls, juuu, tak krasne vam to dnes vyslo s Ivcou a klukama.Super. Tak dnes byly 2 mini srazy, vy v Praze a my s Nikuli v brne :grinning: a za tyden je sraz v Letovicich. Kez by bylo jeste takove super pocasi jako dnes!!!

pospi sakra, zas ma Riska nejakou nemoc :frowning2: a ATB mast...jezis, snad to Janka nechytne...my te chcem na srazuuuuuuu! udelej doma karantenu!
8. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Talls super den, dojela jsem ráno v 10 a Talls povídá: "Mohly bychom jít v 11 s dětma ven, kouknout na burzu, projít se, pak jim dát v půl jedný oběd a pak že by si dali spánek a my kafíčko". Já v duchu "Hm, to chci vidět, jak Honzík v kočáru dneska, a spaní u Talls Honzíka, no to asi nevyjde, no co, kdyžtak pak půjdeme ještě s kočárem." A realita? Jak Talls řekla, tak se stalo, procházka, burza, Honzík v pohodě, u Talls kluci taky super, Honzík nový hračky ohrál, Tobík ukázal, co umí, už fakt leze, prďola šikovnej a blonďatej :slight_smile: Talls udělala výbornou čínu k obědu, mňam! Pak v půl 2 Talls dala Tobíka do kočárku na chodbu a Honzíkovi propůjčila Tobíkovo postýlku. Jsem byla zvědavá, normálně to klaplo, Honzík radost v postýlce, pět minut broukání a usnul! Tobík usnul na chodbě, Tobík je fakt spokojeňouš hodňouš, veselej, miláček. My si daly kafe a kluci spali a spali, snad skoro dvě hodiny. Pak už Honzík nálada mírně horší, ale šlo to, v půl 5 jsem jela dom.
Jo a škoda, že dnes nemá Honzík narozeniny, páč to bych bývala dodržela předsevzetí hrací stoleček k narozeninám. No jasněěě, jsem slaboch a měkkota, hrací stoleček přišel dnes a už je vybalen, Honzík nadšen, už ho ohrál. :sweat_smile: Tak k narozkám něco jinýho holt asi :grinning:
Dedul, dedulák super, to je bezva, blýská se na lepší časy.
Chleba s máslem měl včera Honzík poprvý, docela dobrý, budu dávat občas, když s náma snídá, páč se tím může krmit sám.
Lobi, zub :confounded: Noc u vás fakt nic moc, ale snad to zas bude lepší.
ty vaše váhy dětí kolem 8 kg nechápu :grinning: Vanil, to je správná váha 10,3 :grinning:
Sami, zub super, hurá, Domi patří mezi zubáky!
Marti, tak včera nespala Markétka x hodin v garáži, super, že přenos úspěšný!
Pospi, a Riška má ten kašel jako alergii na něco konkrétního? Ježiš, puchýřky mě mrzí a rozdrápaný ho to asi bolí :frowning2:
Momou, je vidět, že si děti plavčo užívají :wink:
Andy, moumáč mě moc moc mrzí a blbá noc taky :confounded: Málince přeju taky vše nej k 10M!
Sami, Nikule, to jste si krásně užily :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, to je fakt super, jak kouká Kubík pod vodou, krásná fotka a šikula :slight_smile:
Holky, Honzík asi chodí nebo skoro chodí. Když ho pustím, vydrží stát někdy i fakt dlouho (5-10 sekund) a pak udělá tři čtyři kroky ke mně. A dneska kvečeru doma se začal pouštět věcí, normálně se pouští i ve vaně, maniak, stoupne si o okraj, pustí se rukama a stojí, ale docela nebezpečný, kdyby spadl dozadu na kohoutek. Je to super, že se nebojí se pouštět, hlavně ho musíme teď hlídat, aby nikde hnusně nespadl a nebál se. Fakt si myslim, že za týden až dva bude možná chodit, jsem zvědavá :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Tak to moc gratuluji k chození a super fotečka :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzi juu, nova fotka..ty vogo, tak to je fakt zmena!ja myslela, ze nikdy nezmenis:slight_smile:
krasny den a sssuper, jak talls naplanovala a klaplo to! bomba! a 2 h spolecneho spanku,jo? wow! No a hraci stoecek???cha chaaaaaaaaa...nevydrzelaa:slight_smile:. no co, zkus to pak zabalit na 2 tydny a on bude pak zas happy az to najde :slight_smile:

je tu nejak mrtvo. Zblajzla jsem tiramisu a celé pomelo :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek