• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.

Puzzi super fotky ako vždy. :slight_smile:
Momou Kubko je šikovný. :slight_smile:
Lobka zub nezávidím ja som si niečo podobné prežila pár dní po pôrode Zuzky. :confounded:
A v januári idú do škôlky 4 deti, tak dúfam, že to Kubko zvládne. Ale hovorí, že sa teší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi tak to ste mali super deň. :slight_smile:
U nás stále Zuzke nevyšli tie zuby, je nervous a cez deň skoro nespí. :frowning2:
Dedul super TM sa lepší. :slight_smile:
Chleba aj rožky Zuzka papá, ale malo jej nechutí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy blbá noc nič moc, dúfam, že dnešná bude lepšia a Máli stratila obľúbenú hračku, to je blbé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A aj ja blahoželám Máli k 10M. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, Honzika fakt miluju, on je kraasnej, skoda, ze nebude na srazu za tyden...buee Ma uzasny bily vlasky a je proste neodolatelny krasavec. jak papa ty kaminky, tam je nadherny. ma krasne obleceni, odkud jsou ty teplacky s bilyma koleckama? je to HM? Vypadaji kraasne!
8. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, k narozkám holt budeme muset vymyslet něco jinýho :sweat_smile: Ale teď nevymejšlim a nekupuju, jinak to zas blbě dopadne :sweat_smile:
Pomelo - vzpomínky na těhotenství tady hodně z vás, že?
Miruss, to je blbý, že ty zuby Zuzku pořád tak zlobí!
8. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, gratulace k nové fotečce !!!!!!! včera jsem Markétku vytáhla hned, bylo už pozdě, takže žádná šance, že by se probudila sama. .... gratulace k Honzíkovi k chození, to je paráda!
Andy, dodatečná gratulace k 10ti měsícům .... jsem ostuda! To je mi líto, že se mazlík nenašel :cry:
Talls, Puzzi, paráda, že jste si užili srazík!A dětičky šikovný, hodný, tak to má být!
Sami, Nikul ... taky paráda den ... dneska bylo ještě fajn, je potřeba si to venku užít!
8. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, Sami, díky moc :slight_smile: Na příští sraz se mnou zas počítejte :wink:
ty tepláky s kolečkama jsou z HM. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to máš pravdu, dneska bylo ještě teplo, zítra středně, ale koukám na dlouhodobější předpověď a příští týden teploty přes den pod 10 stupňů :confused: Vytáhnu fusak do kočáru a vyzkouším, co s ním vsedě a tak.
8. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, to je mi luto ze mas zas problemy s Riskou, ty si tiez v jednom kole, niecoho sa zbavi a zas ho trapi nieco ine.

Momou, teba stale trapi choroba :frowning2: , snaz sa to poriadne vylezat, nech sa ti to stale nevracia. Mas ale stastie na manzela, ze sa tak pekne o vas vsetkych stara.

Andy to ma mrzi ze sa moumac nenasiel, tak treba rychlo kupit nieco co by ho mohlo aspon s casti nahradit. Mali je este v takom veku ze este dokaze zabudnut na oblubenu hracku. A je mi luto ze dnesna noc nebola taka ukazkova. A dodatocne prajeme Malinke vsetko naj k 10 M.

Jeee, Puzzi ma novu fotku v pase, ako ti to pristane, a samozrejme aj Honzikovy. Foto som pozrela a nemaju chybu, a hlavne tie popisky. Honzik je krasne fotogenicky.

Sami, Dominik sa moze pridat do klubu modeliek a modelov. Ako vam to zavidim, dvihat take musie vahy.
A fajn ste si uzili den s Nikulema.

Puzzi, asi by si mala castejsie chodit ku Talls, mozno sa Honzik nakazi od dobruckeho a pohodoveho Tobika a budes mat aj ty najlepsie dieta.
8. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi neni zac, fakt je Honzik nadherny! Jinak taky gratuluji k prvnim kruckum, je dobrej, do narozek 100pro chodi:slight_smile:. jasne, darky zatim neres, nejake malickosti urco mit budes a treba jeste nejaka inspirace bude...Nikule dnes zminovala sáňky...tak třeba? nebo boby...to se hodit na sníh bude určitě :sunglasses:

jejda, to na srazu za tyden bude teda kosa...ufff. Tesim se, jaxi decka budou spolu hrat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Mozna vemu stolecek. ale upadava nam noha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, hned jak naplanuju cestu do Prahy, dam vedet a musime se videt. MM ma velke firemni prostory, tam decka muzou lozit do aleluja. Aj 2 kocky tam muzou nahanet:slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdec holky,
tak jen taky hlásím svou přítomnost...
Den s Puzzi a Honzulajdou byl fakt vyvedený a jak kluci spolupracovali, to jsme nechápaly obě :wink: , ale byly to zlatíčka...Honzula je šikula, fakt moc pěkně skoro chodil, sedal, lezl za Tobíkem, hrál si, vůbec nebylo potřeba ho nějak extrémě zabavovat, byl hodňoučkej...a ten odpolední spánek...supeeeer. Jsme splkli...
Jinak náš "obřík" Tobík mi přišel oproti Honzíkovi jako takový mimino pořád, Honzík je kus chlapáka už, takovej "hotovej kluk", Tobík je drobnější a jak nesedí a tak, tak takovej miminkovatější :wink:
Já dopo ulovila pro Tobiho super kousky na burzičce - HM džíny, fakt luxusky za 50 Kč a béžovou bundičku na jaro Next za 95 Kč a takovou obyč mikinku na rozepínání na doma za 30 Kč...fakt jako mám radost z úlovku :wink:
Mám i foto , hodím zítra :slight_smile:
Jinak Tobi trochu dnes rýmoval a kašlal, snad Honzíka nenakazil...tak uvidíme, možná zítra skoříme pro nějaký sirup, nebo se ukážeme u Dr, aby to neohrozilo srazík...

Sami, taky jsem chválila tepláčky Honzíka, měl je u nás na sobě :slight_smile:

Momou, ježiš, ta choroba se ti vleče...už bych byla asi hotová...

Lobka, jejda zoubky...já jich mám málo, ale naštěstí žádné takovéto "operace" jsem zatím nemusela podstupovat (jo, ty mne neznáš naživo...chybí mi 4 zuby...prostě nenarostly...teda vlastně jen dva, ty zbylé dva mám ještě mléčné...až vypadnou, nenarostou ty druhé :sweat_smile: )

Jak jste se ptali na pečivo pro prcky, Tobi jí chleba i rohlík, ale ne sám, musím mu dávat kousky do pusinky...má to rád i mazaný máslem.

Sami, super, že sraz s Nikulema...za týden se stretnem dokupyyyy!
8. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, uvazuji, ze koupim Domimu takovou sadu drevenych kosetk v kybliku, kde ve viku jsou tvary, kterym se daj ty kostky pak i prohazovat. chtela jsem to puvodne z Ikea ve drevenem vozicku-to tam maji taky ,ale todle je vetsi a lepsi. Maji to ode dneska v akci v Billa. hazu odkaz na letak, je to predposledni letak, dole uprostred za 249.-
myslim, ze takove krasne barevne drevene ksotyk se hodi na ledacos, ne?
http://www.billa.cz/akce/41-letak/letak-billa-vanoce-41.php
8. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls kup sirup STODAL, je to homeopaticky, z bylinek. Sice muzou prcci az od roku,ale to uz skoro maj:slight_smile: a moje mudra hoeoaptka pediatra mi ho doporucila. je sladkej jak cecek.
njn, za tyden uz parbaaaaaaaa na penzionku, se desssne tesim, baby, faaakt
8. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil, žejo, holky maj muší váhy, já si chovala včera kámošky roční holčičku, má asi 9 kg a proti honzíkovi pohodička :slight_smile:
Sami, super nápad sáňky nebo boby :wink: Uvidíme, něco vymyslim, přemýšlím i o houpacích kohoutech (něco jako houpací kůň, ale pro menší děti).
Ten sraz si užijete, holky :slight_smile:
Talls, ještě jednou díky za hezkej den a doufám, že Tobíka brzo přejde ten kašel.
8. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na zraze bude zima, ale veď mi si poradíme. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dopo jsem něco málo dočetla, ale jaksi nebyla síla na reakce...
Lobi, já taky doufám, že to Ríšula nechytne, to by byl asi hnus.
Chudáku s tím zubem, to jsi si teda u zubařky užila :confounded: přeju aby antibiotika rychle zabraly.
Talls, Puzzi, jsem ráda, že vám srazík vyšel :slight_smile: a teda Simča to super naplánovala :slight_smile: Jo a pěkná fotka v pasu :wink: na fotky na H. stránce kouknu zítra... :slight_smile:
Andy, dík za optání, no je mi celkem blbě, cítím takovou slabost a bolí mě svaly a klouby, přes den jsem měla trochu teplotu. Teď si dám na noc paralen a snad bude zítra líp.
S moumáčem :frowning2: snad si brzy oblíbí nějakýho novýho muchláčka. Sousedky malá má zamilovanýho Hráška - je to plyšáček Miminko v lusku a ani ne po roce už byl tak jetej, že jí koupila ještě jednoho novýho - měla štěstí, už je tenkrát nikde neměli a sehnala snad posledního :slight_smile:

No nic, nemám ještě všechno dočteno, jdu si teď lehnout, tak snad nějaký reakce zítra, ale neslibuju :wink:
Dobrou všem.
8. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaji,krasne fotky jsi pirdala,at je ti rano lip!

ja uz lezim a tukam v posteli, jdu omrknout jeste nejake veci a spat
vymyslim datek pro MM...bude mit za mesic 40...nevim co...nej darek by byl,kdybych se hodila do klidu:slight_smile:, to vim.
no nic :grinning:
joo a dnes mam "dejavu"- povlikla jsem zimni flanelove povleceni a voni avivazi,co jsem pouzivala v zimne-leden, unor...takze po 6N...a mela jsem ji jen tehda, tak se vracim ve vzpominkach:slight_smile:)))
8. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za podporu, moc a moc. Bohužel už asi žádné povídání s babi nebude, prý se v tomhle případě zázraky nestávají a je jen otázka času, kdy ji odpojí. Kruté. Je mi zle i z toho, že jak byli naši na dovče, tak míso abych se já nastěhovala domů a starala se o babi, tak se babi na týden zavezla k tetě, ptž jsem se bála, že nezvládnu Kájku a babi dohromady. A teď je mi to strašně strašně líto.

Jen jsem vás proletěla ... super, že vyšel srazík Talls a Puzzi, děti zlatíčka :slight_smile:
Puzzi, dobrá nová fotečka !!
Sami, kočárkování s Nikulkama a žebírko, mňam, taky povedený den :slight_smile: A Domi je modelák.
Vanil, Tomi má náhodou váhu dobrou :wink: Mi to přijde normoš, ptž Kájka je taky obřík :slight_smile:
Hpaji, ať jsi brzy OK.
9. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, jejda to je mi líto s babi. To vždycky bolí...a nic si nevyčítej!!! Vždyť byla u týden u své dcery ne? Tak proč bys měla mít výčitky, že ses o ní nestarala ty??? Byla přeci u rodiny, to je důležitý!!!!!Je to prostě smutný, když člověk ví, že někdo blízký asi umírá a nemůže mu pomoct....

No, my máme taky se smrtí docela "příběh"....moje prateta (když umřela bylo jí 92 let), o kterou se starala moje mamka - jezdila jí s jídlem a tak denně, i když teta bydlela ve svým bytě, tak byla pak na posledních pár týdnů v "penzionu" (no jakoby LDN... :cry: , jinak to nešlo...měla infartk a tak , naši chodili ještě do práce) a i když všichni tušili, že umře prostě na stáří, tak se to stalo přesně na Štedrý den a mámě volali telefonický telegram v 16 hod na Štědrý den, že umřela...no, to bylo něco... :frowning2:

Sami, odkaz na kostky pěkný!!!

Hpaja, neboj, příště uděláme scuk ve 3, resp v 6ti :slight_smile: ...jen dotaz...usne ti Rišulka v kočárku? Mne Tobi jo, tak to bylo super , že Honzula spal v postýlce a Tobi v předsíni v kočárku....a chrněli oba 2 hodiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Anebo vlastně mám cestovní postýlkuuuuuu!!! Ale ta je přechodně u našich...neva, to by se domluvilo...každý dítě v jiným pokoji a my v obýváku pařbááááá :grinning:

Sami, dík za odkaz na sirup, myslím, že ho mám doma, ale asi starej...jsem si ho kupovala v těho...ale jelikož mám nejbližší lékárnu asi 10 m od mudry, asi skočím tam, ať to máme podchycený...nechtěla bych ohrozit srazík, když už MM může!!! Snad to v tom babinci přežije.... :wink:
A s avivážema to mám taky někdy tak...je to příjemný se vrátit ve vzpomínkách k něčemu příjemnýmu... :slight_smile:

Tobík právě rychtuje knížku s odklápěcíma okýnkama, jdu ho trošku usměrnit...ale baví ho to :slight_smile: ...je to sluníčkko moje. Ráno jsem si ho vzala do postele, protože kolem 5 začal kašlat, tak jsem si ho k sobě natulila a on mi dal (asi mimoděk) ruku kolem krku a tak se natiskl, že jsem ho málem láskou sežrala...fakt jsem někdy děsná, jak ho miluju :dizzy_face:
Jo, včera byla noc katastrofa, protože usnul v 19 hod bez mlíka u MM v rukách (to se normoš vůbec neděje) a pak se vzbudil ve 21.30, tak mlíko , jenže nemohl usnout, tak byl mega totál protivnej, jako fakt hysteráky...mm už říkal, že je to snad na ledovou sprchu...do půl jedný jsme s ním blbli, až jsem ho dala na kočár a chvíli pojezdila po předsíni a to se uklidnil a pak nakonec usnu...dnes naštěstí OK, usnul standardně v 19.30 a párkrát v noci kašlal a dudlík a v těch 5 ke mne, ale spali jsme pak až do 7.40....jupí.
9. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdravím na chvilku poránu ... v noci já prsa prázdný, připadá mi, že nad ránem mívá hlad. Tak jsem v 6 udělala mlíko do flašky ... a teprve vstáváme ! TAk jdu pro ni ....
9. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

musim sa vam rychlo pochvalit, u nas dnesna noc po dlhej dobe perfektna. Zobudil sa o 3.40, dala som trochu cajiku, zaspal, potom sa zobudil 7.15 a ja som si vobec neuvedomila kolko je hodin tak som mu dala este cajik, zas zaspal a vstal o 8.20 no a vtedy uz konecne dostal mlieko, dala som mul en 150 ml, nech nema potom problem zjest svacinu.

Dnes mame posledne plavco, tak som uz aj rada, lebo tie ceremonie okolo celeho plavca ma uz nebavili. Aj som este chcela pokracovat, ale nakoniec sme sa s MM zhodli ze kasleme na to, ze radsej si ten bazen prenajmeme na 50 minut, co nas troch vyjde na 6 eur.
9. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Talls: Stodal znám a je fakt super, Aničce jsem ho dávala a nebyl jí rok, mudra nám ho doporučila a je mňam :sweat_smile:

Jinak na to, že Kuba usnul v půl 6 tak spal až do půl 9, to jsme ho převlíkli, dostal kaši - mlíko a spal dál, v 5 mlíko a spal do půl 7 a to už vstávačka. Asi ho včerejší plavání zmohlo.

Petis: Babi je mi opravdu moc líto. Já jsem si představila svojí babičku, když umřela a došlo mi, že je to pro ní lepší. Nesnášela, když byla závislá, potřebovala chodit a posledních 5 let skoro nechodila a na konci 2 roky byla jak sama říkala "ležák". Pro ní to bylo hrozně ponižující. Kolikrát se přistihnu, že když si jen tak povídám, tak vlastně mluvím s babi - jo já vím, jsem asi cvok :sweat_smile: ale já mám fakt pocit, že stojí vedle mě a hned jsem klidnější. Nic si nevyčítej, nemůžeš vždycky zvládat všechno a jsi vnučka, taky má svoje děti - dcery a ty máš svoje povinnosti.

Vanilka: Užijte si plavčo. :wink:
9. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, u nas nic moc
sla jsem spat o pulnoci a pak brekot a ja v total tvrdym spanku jsem myslela, ze uz je nad ranem, taxem si ho vzala k sobe a dala prso a ono bylo neco po 1h teprv....no tak smula, pozde na metody...tak jsme spali spolu dal. Domi vstavacka v 5.30....moje smrt,...taxi na posteli delal vztyk a dřep o čelo postele, o mě taky a kotrmelce a živej až hrůza....no ale do 8 jsme to vydrželi s tim, že si dal asi 20min slofajze u ceciku...

hlasim 2.zub....jednicka vpravo dole. Leze mu to nejak srandovně. P jednicka nahore a P jednicka dole. Uz jsou nachystane ale i dojky nahore...no myslim, ze za mesic budem mit chrup jako vy :grinning:
9. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
PETIS, nic si nemusíš vyčítat, vždyť bylo o babičku dobře postaráno. Je to smutné, když víme, že nám odchází blízká osoba :pensive:
VANIL, krásná noc a hlavně ráno :grinning: :wink:
MARTI, taky jste si pospaly :wink: Myslíš, že končíš s kojo?
TALLS, s tou láskou k našim děckám, tak u mě je to někdy až k neunesení, jak na mě přijde nával citů, to bych je pak nejraději umačkala, bobany moje :dizzy_face: A to jsem se bála, když jsem byla těhu, jak zvládnu mít ráda 2 děti, když Rišku tolik zbožňuju, jestli mi zbude i pro 2. dítko. Ale ona ta láska se nedělí, ona přibude prostě další a je to krása :dizzy_face:
PUZZI, krásná fotečka v pase, si budu muset zvyknout :wink: Já si nechám tu, co mám. Janka sem nevidí, jí to líto snad nebude :sweat_smile:
ANDY, impetigo je přenosné zánětlivé onemocnění kůže. Riškovi se dělají svědivé puchýřky nebo bradavičky, které rozškrabuje až do masa, a dělají se mu strupy. Musí ho to strašně bolet, nechce si na ně nechat šáhnout. :pensive:
Dodržujeme hygienu, nesmí šahat na Janku, ani na její věci. Dneska v 10h pojede R. do lékárny pro krém, včera ho objednali. Tak mu to máznu a zafačuju. Mělo by to do 5 dnů být v poho.
Jdu vařit koprovku.
9. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAMI, čau, Jance se tlačí druhá jednička dole, my budeme mít standartdní myšku :grinning: Noc nic moc :unamused: Zítra určo bude lepší :wink:
MONI, takže noc pěkná. Vy takhle vstáváte myslím normoš, že?
9. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Pospi pekne si to napísala s láskou k deťom. :slight_smile:
Chudák Riško to ho asi dosť svrbí. :frowning2:
Peti to mi je ľúto s tvojou babi, ale nič si nevyčítaj, bola u rodiny a bolo o ňu postarané. :pensive:
Sami pekný odkaz na kocky. :slight_smile:
Talls tak to bol super kup včera. :slight_smile:
Momou, Vanilka super noc. :slight_smile:
U nás noc tiež ok. Kubko vstal o 7 a Zuzka 7:15. :slight_smile:
Idem variť, kým Zuzka spí, Kubko je vonku s dedkom. :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Takhle brzy vstáváme, jojo. No kuba toho musel mít jako fakt dost :grinning:
9. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tam malinka si dává spánek, tak mám chvilku, svačím chlebíček, já tý zdravý výživě dávám na prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
noc byla u nás super, bez probuzení a spala do půl 7,ideál :dizzy_face:
už jsme stihly nakoupit, ted půjdu pověsit prádlo, uvařit oběd....dnes je teda ještě hezky, ale pěkná kosa, jsem jí musela dát zimní bundu, teda s tím oblíkáním to je děs, jedině na toto se v zimě netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

PUZZI mrkala jsem na fotky a teda Honzík je taky árijský blondáček jedna radost, je fakt kouzelný, teda tady je jeden hezčí chlap než druhej v tématu, až pojedem na sraz s dětma za 15 let ajajajaa :grinning: :grinning: :grinning:
a teda den s talls jste si užily, to je super,jak vám kluci usnuli a vy jste se Simčou zdrbly u kafča :grinning: ráda bych se k vám někdy připojila, ale pro mě to má cenu jet na víkend, jeden den na otočku to je blbý :unamused:
a to honzíkovo chození to je krásný, už se na to taky těším :slight_smile:
jo a super fotka v pase, tamta byla dost neaktuální, tady vám to sluší
:slight_smile: SAMI Domi má míry tak akorát :slight_smile: a to chytání za ruce znám, je to krásný sledovat, jak už na sebe ty děti krásně reagujou a halekaj a tak :slight_smile:
MOMOU krásná fotka z plavání pod vodou :slight_smile:
MIRUSS jsem zvedavá na kubka ve školce, má tam nějaké kámoše, které už zná???
TALLS už jsem to psala puzzi, krásně vám ten den vyšel
:slight_smile: a tvá bazarková kořist bezva :slight_smile:
teda koukám, že jste měli večer psychopárty :slight_smile:
PUZZI jéé houpací kouhouty jsme měli s bráchou a teda si na to pamatuju, musely mi být tak 2 roky :sweat_smile:
HPÁJA snad ti bude už dnes lépe.....tak doufám, že taky seženu nějakýho podobnýho plyšáka :sweat_smile:
SAMI add dejavu na vůně, já dnes ráno Máli mazala krémem proti mrazu od Klorane, co jsem používala loni v zimě a mě se vše vrátilo, musela jsem ji omazlit celou :slight_smile:
MARTI a ty už kojíš jen večer???
VANILKA krásná noc a ty ceremonie kolem plavání, to máš úplnou pravdu, to mi na tom vadilo taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
SAMI teda koukám, že se Domís rozzubil :grinning:
PETIS já si to samé prožívala loni v zimě s dědou, je to strašně smutný, drž se :pensive:
POSPI teda chudáček Riška, mastička mu ale uleví a nebude ho to tolik bolet a škrábat snad :frowning2: a koprovku mnáááám, s vajíčkem???
9. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
POSPI jééé tys to napsala fakt hezky, já se tak těším na druhý miminko, taky se těším, že si vše už bud víc užívat, už vím co a jak , nebudu ze všeho vyplesklá, bude to paráda :dizzy_face:

jdu něco dělat holky, ještě zajdu, taky tu nebyla dýl LAOLA, jsem na nio zvědavá, třeba už někde oslavuje 2 čárky :grinning:
9. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko babinky,
jak se mate? JA nestiham na kone tedka vubec, a ani nevim, jestli vubec nekdy doctu.

U nas je to dobry, akorat tedka JAydinek i Nellinka maji peknou rymu a k tomu kasel, ale ten vetsinou v noci :frowning2: TAkze si dovedete predstavit, jake ty noci mame. Des :angry: Nemuze porad dychat s plnym nosem, k tomu kasle jak svi.a....
Ale jinak pres den dobry, mali si super hraji. Driv si nechal Jaydi brat hracky a tedka uz se tak neda :grinning: Takze o zabavu postarane. Kdyz ma jeden neco, druhej to musi mit taky zrovna v tu chvili :grinning:
Jaydinek uz i krasne chodi, tedka skoro porad. Samo, ze pada na zadek, ale fakt mu to super jde. Musim nahrat a dat na web, protoze to vypada super :dizzy_face:
Taky jsme byli se podivat v Dublinu, ruzne na nakupy (ja toho moc nekoupila :wink: ) a i na vylete. Az odjedou, tak nam budou chybet. Takhle se clovek vic zabavi a hlavne decka se prijemne unavi a krasne vyhraji :slight_smile:

No nic, budu koncit... taak moc vas chci docist, ale proste neni cas.
Pokud jste tu davali nekdo nove fotecky, poslete do IP, at se muzu aspon na ne podivat.

Tak zatim pa pa a pusinky posilame vsem prdatkum :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babule, u nas noc tiez celkom v poho - 2x kojo ( dnes bola asi dobra konstelacia hviezd, pozeram, ze vsetky mimca pekne spali). Tie ATB som si zatial nedala, pisu tam, ze sa nesme kojit :angry: ( este sme sa o tom s mudrou bavili, ze mozem len penicilin a predpise mi toto :frowning2: ), tak som sa dnes este pre istotu bavila s pediatrickou a povedala, ze bud prestat kojit, alebo odstriekavat a vylievat :confounded: . Tak teraz neviem, toho mliecka uz nie je vela, cize na 1 strane sanca seknut s tym, na druhej strane, co budem robit, ked sa zase zacne budit 10x za noc??? UM mu tak casto dat nemozem, dudel nechce, caj nezabera, u nas v posteli spat nevie - sakris, zabera mi len to kojo. Tak neviem, ci to bola pre neho sokova terapia odstavit + nasadit metodu Puzzi, aby prespal celu noc, som na vazkach.
Andy s moumakom fakt smola, ale je fajn, ze dnesnu noc uz Mali pekne prespala aj bez neho :wink:

Mou, fotky pekne, Kubik je fakt sikovny pod tou vodou, aj Marketka mala taku krasnu foto.

Puzzi, Honzik to s Tobim krasne zvladli :wink: a fotky su zase nenormalne, je krasny v tej bielo-modrej mikinke a tiez v tej vani sa mi paci :grinning: . A fota v pase - total zmena :slight_smile: , musim si zvyknut. A je jasne, ze Honzik uz chodi podla tvojho popisu - sikulaaaaak velky :dizzy_face: .
Miruss, sranda, ze Zuzka cez den teraz nespavec a v noci spinka - mozno ju to cez den viac otravuje, chudatko - uz nech vylezu.
Sami, Vanil, asi to bola ta ista Lidl akcia co ste uz mali, podla popisu. A Sam, sme rovnake dekove uchylacky :grinning: . Ten hlbokac mam uplne novy Peg Perego s vanickou Navettou, stal 12 litrov, tak je mi ho luto pustit za par supov, ale asi budem musiet znizit cenu :unamused: . A poobedie s Nikulema ste super vymysleli :wink: . Tak TM bude mat 40-tku? To chce nieco spesl vymysliet :wink: .
Talls, ty si raritka s tymi mliecnymi zubami :slight_smile: . Krasny den ste si spravili s Puzzi, este si aj mnamku navarila :wink: a ulovky na burzicke fajnove :dizzy_face:
Vanil, kraaasna noc, dlhy spanok, zaaavidim, Tomi je poklad :dizzy_face: .
Pospi, chudatko Riska s impetigom, keby ho to aspon nebolelo :cry:
Hpaji, vyzera to na chripku podla tych bolesti celeho tela, co? Uz nech ti je lepsie, lebo fungovat takto pri Riskovi musi byt sakra narocne :pensive: . A fotky su nadherne, smejko maly, v tom stane je svetovy :dizzy_face: .
9. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre dopoledne :slight_smile:

tak jsem docetla vcerejsek a densek. Vcera se Samickou to bylo super. Jsem si pripadala jak na dovce. :slight_smile: Jenom teda jsme si to naplanovaly jako Puzzi s Talls, ze ted jedem s kocarem a decka usnou a najime se v klidecku, ale Nikca neusla vubec a Domis jenom na chvilku. Nastesti dostali kurky od chleba a byl klid... :slight_smile:

Puzzi teda Honzik je fakt sikulak, ze uz bude chodit. Jo holky my uz fakt lezem! :slight_smile: no radost az na kost :slight_smile:

Lobi moc te lituji se zubama.Ja se zubare bojim snad vic nez porodu. Ja bych chtela aby me uspal a pak dal zuby do cajku..

Holky my ted mame silene noci. Porad se budi s fnukanim. Takze jsem co hodinu vzhuru. Taky nejak hur usina... Nevim vo co go...

Sami odkaz na kostky super, ja uz se koukala na MMB. Mam takovou vkladacku plastovou co jsme dostali a jak z tech kosticek delam vez, tak hned je u me NIkca a zacne to s radosti bortit...

:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek