• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Čau holky, Honzík pokračuje v nácviku pár krůčků, už se nebojí pustit se něčeho a udělat tři kroky směrem k nám, směrem k nějaké věci se ale bojí, to radši na kolena a kousek popolézt. Noc jako vždy, v půl šestý mlíko a pak do sedmi spaní.
Hpaji, hlavně se brzo vyleč, snad je Ríša hodnej a nemáš moc běhání. Pak naplánujeme další návštěvu Talls i s tebou :wink:
Sami, vymýšlení dárků je velkej problém někdy, držím palce! Naši budou slavit v listopadu 50tiny, mě napadl geniální nápad - sušička, složíme se se ségrou, babi něco přidá... Naši to vůbec nečekaj a myslim že super dárek.
Petis, s babičkou si nic nevyčítej, prosím, tos nemohla tušit a starost o Káju ti dá zabrat, to si prostě nevyčítej, o babi bylo postaráno. Achjo, je to smutný :frowning2:
Talls, úmrtí na štědrej den :frowning2: Tobi a knížka si umím po včerejšku představit. Jé super plánování spaní tří dětí a my tři pařba :grinning: Tulení ráno v posteli :dizzy_face:
Marti, v 9 vstávačka, wau!
Vanil, noc super a jsem pro bazén na vlastní pěst, choďte pravidelně a bude to super taky!
Momou, Kuba noc pěkný, 13 hodin spánku :-ú
Sami, věřím, že brzo zas bude noc bez mlíka! Dva zuby dobrý, teď to poleze možná jeden za druhým!
Pospi, tvůj popis lásky ke dvěma dětem ke krásnej, je to nádhera :slight_smile: Držím palce na puchýřky, ať to Janka nechytne.
Andy, jupí, bez probuzení v noci, povedlo se, viď? :slight_smile:
Honzíkovi jsem dala na ranní procházku fusak, měl jen tepláčky a na nohy ho hřál ten fusak, byl teda teplej až dost, ještě je to na hraně.
Andy, u nás bys mohla klidně někdy přespat, třeba i s Jendou a uspořádaly bychom malej sraz, jak je to od vás daleko do plzně?
Jj, taky věřím, že z druhýho dítěte nebudu jednou tak vyplesklá a půjde to líp :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi se uspal rajtovanim v postylce stejne jako vcera, kez by vzal pres kopirak i tech 1h 45min jako vcera:slight_smile:))).
Ja dnes dostala MS, tak asi to zacina nabirat pravidelnost, musim se objednat ke gyn

teda holky, super noci (vanil. andy)

andy jj ten zimní krem, to je taky mazec dejavu...kdyz si vzpomenu na ten mini nosanecek a celicko jak petikoruna...ted uz jsou to děcánka veliká :dizzy_face: .

talls zabudla som ti pochvalit vcerejsi nakupy. super. Ikdyz...mas hader od segry, ani to nebylo az tak nutne, ze? :grinning: a puzzi nesla na burzu?

lobi teda mas sileny dilema, to je fakt. Ani ti nechci radit, nevim, co bych zvolila...ja ale s kojem jeste prestat nechci/nemuzu-neumi pit z flasky vubec. A teda hlubokac za 12 tacu? ty voe...se ti dovim, zes kupovala novy na 3.dite...no snad prodas, drzim palce, tak za 9,5? zkus to , nebo za 10tis a pridej k tomu nejake oblecko nebo deku :slight_smile: at nalakas na vyhodny kup :wink:
9. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kostky z Billy asi koupim. ja teda vubec nevim, co mam cekat nebo chtit od tchanu atd k narozkam a vanocum Domiho, nevim, jestli si to umim nadiktovat, vidim to tak, ze mu vsechno koupim sama a budu chtit radsi asi korunky a ty mu hodim na sporeni

darek pro MM je faaakt orisek, obleceni nema cenu, business si nechava sit na miru, kravat ma tisíc prdelí :grinning: , bot asi dva tisíce...sport dělá jen ten golf,ale to je tady vsechno extra drahy, navic si myslim, ze ma vse a planuje nejaky nakup v prosinci v USA, az pojede pracovne. Konicek jsou zvirata a minerály. to si taky obstarava sam. Parfemu ma asi 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no a tak co ted, ze jo?ja proste nevim. napadlo me, ze bychom se tajne nechali s Domim nejak hezky nafotit, ale zas...nedavno jsme planovali, ze zajdem asi vsichni si udelat atelierovky...tak ted nevim, fakt nevim. na druhou stranu, hlavu si z toho nedelam. ja mela buhvi jaka ocekavani v dubnu,kdyz mi bylo 30 a dostala jsem 100ml parfem Dior (kt. jsem mimochodem mela jeste nenacatou 50ml ,takze jsem ho ted udala na MMB, ten malej). No tak asi budu hodna zena a to mu bude stacit :dizzy_face:
9. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak si kup nejake nove rajcovni pradelko a uvidis tu radost :slight_smile: no a samozrejme mu ho mesic pekne predvest :grinning:
9. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuška si užívá, až na ten kašel, jéje :confounded:
Lobi, já jako nekojička těžko poradím, jen si myslim, že 10M je na skončení kojení akorát a neboj, 10x za noc by bylo určitě dočasný a třeba by po flašce spal Luky dýl, kdyžtak holt nechat pobrečet :-/ Jsem zvědavá, co poradí další holky.
Nikule, plán úplně nevyšel, ale chleba zabral, aspoň že jste se najedly :wink: Moc blahopřeju k lezení!
Sami, na burzu jsem nakoukla, ale já to takhle na burzách a v sekáčích neumím, bezcílně to projdu a nic, já radši vybírám v normálních obchodech nový věci a dle velikostí a tak :sweat_smile: Jsem zatím s Honzíkem lezla po schodech před burzou a chodila s ním po chodbě a tak.
Sami, takovejm lidem se hrozně blbě vybíraj dárky, jedině vymyslet nějakou vtipnost nebo mu darovat nějakej Poukaz na víkend snů, jakože se bude moct válet a večer zařídíš hlídání a jděte do kina na jeho oblíbenej film a tak.
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik, gratulujem k lezenie. Vidis tak sa to celkom rychlo rozbehlo.

Puzzi tebe tiez gratulujem k HOnzikovmu chodeniu.

Sami z darcekom ti neporadim, ja som na toto antitalent, ja sa radsej narovinu opytam co by si kto prial a je to vybavene, radsej ako kupovat nieku zbytocnost. Ale Nikule mala dobry napad, skus porozmyslat.

Lobka, to Tomi je poklad si mala dat do " ", lebo doteraz skoro tyzden spaval tak strasne ze ma to az stvalo.

Peti uzij si este kamosku, ved potom sa nam budes dostatocne venovat. A to mi je luto ze vam deticky ochoreli.

Lobka, ja by som v tvojom pripade uz kojenie neriesila, myslim ze si kojila celkom dlho, takze by som ho skusila uz aj odstavit, ked hovoris ze toho mliecka uz aj tak nieje moc. Mozno ti ozaj po flaske prespi aj celu noc.
Ale samozrejme rozhodnutie je na tebe. Ja som iba vyjadrila svoj nazor.
9. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jsou na tom vaše děti se vztekem, když jim v něčem bráníte? Kamarádka si všimla, že Honzík v tomhle zatím dobrý, že její holky už se v jeho věku uměly vzteknout, Honzík jakoby vzteky, že mu něco vezmu, nebrečí, jakmile mu nabídnu alternativu, tak ok a dobrý. Ale asi je ještě čas na závěry, za měsíc z něj může být vzdorující vztekloun číslo jedna.
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, moc se nekeca, to pak doctes, kdyz to prelitnes ocima, neboj, zavislaku. To je blbe, ze decka maji soplik a kasel...ale verim, ze vam je super,je to krasna zmena takova navsteva s mimicem a spolecny program

lobi, je fakt, ze jestli kojis uz jen malo a jen si Luky cumla prso, tak to asi az tak nehrot a budete to mit vyresene. ja kojim dost, takzedokud je, kojim. Snad se pak nebudu bit do hlavy za pul roku ze zavislaka :slight_smile:)))

puzzi, no jo, cece, bych mohla vymyslet nejaky spolecny vikend jako darek nekde, co? to bude pro vsechny :grinning:
9. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vztek: no kdyz ho vidim, ze saha na neco zakazaneho a podchytnu to vcas, rozptylim ho a schovam to, jde to, kdyz mu to udelam jakoby naschval.ze se rozbehne po ctyrech k mycce a zari mu oci a ja mu ji zavru, tak treba brek,ale rozptylim, dam alternativu a dobry. Zadne hysterie zatim.

tak uz si keca v postylce, super, 1,5h, pocitam jeste aspon 15min si bude kecat :sunglasses:
9. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem nakoupit holky, pak malá doma usnula, jsem zjistila, že nejde elektrika, tak jsem tady skoro hodinu čučela, potřebovala jsem dát vařit, Martina jsem pozvala na segedín, tak všechno nachystaný .... před chvíli to zapli, tak jsem začla vařit ...

Pospi, už nějakou dobu to sleduju, že když někde pořád poletujeme a nepodaří se mi malou aspoň 1 - 2 za den nakojit, tak pak mám míň mlíka, taky docela málo piju, prostě si to nedokážu pohlídat, když nejsem doma .... občas, když mám dojem, že mám večer prázdný prsa, tak na noc dám to Hami mlíko, a v noci pak nakojím, ale když jí v noci 2x tak ráno je to bída, to už se pozná. Včera usnula brzo, už v 19 hodin, měli jsme tu návštěvu, tak jsem nakojila a usnula u toho ... to je záruka, fajn po kojení spinká. Ale nad ránem mručela, by pila, ale asi už nebylo, sice zdřímla, ale šla jsem to mlíko udělat, jen 100, všechno vypila a spala až do 9. Jsem koukala. Dneska si pití hlídám, i jídlo, protože teda fakt nestihám a víceméně dojídám jen po ní, co nechá, to je na pytel.

Andy, já kojila vždycky přes den před spaním, ale poslední dobou dost spí venku v kočárku, tak tohle odpadlo, jinak jí dost normálního jídla, ani nestihneme těch 5 chodů za den ... jinak večer a v noci kojím, jen někdy když je málo, tak to prokládám mlíkem z flašky.
9. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, gratulace k dalšímu zoubku !

Lobi, těžká volba. Já už jsem smířená s tím, že za chvíli už asi kojit nebudu, když jsem ráno viděla, jak po té flašce krásně spinkala, to byla paráda. Tak si každý pití vychutnávám, i když v poledne před spaním mě kousla potvůrka :grinning: Kojím, jak to jen jde, ale mlíko mám už nakoupený, i flašku od Aventu, pije z ní krásně (Sami, malá se z flašky naučila zničehož nic během jednoho dopoledne, ale spíš si myslím, že měla hlad, když máš asi mlíčka dost, tak to nehroť, ono to nějak dopadne, já to nejdřív zkusila s čajem - Leros, klidné sny, ten jedinej pije)
9. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, i tak, kde by se mi zdálo o tom, že budu kojit 10 měsíců, v únoru bych to pokládala za vtip ... fakt jsem ráda, byl to boj, protože asi dispozice k tomu nemám kojit tak dlouho, tak jsem jedla, pila atd. prostě dělala vše možné, a zadařilo se ... uvidíme, jak dlouho ještě ...
9. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Obaja prckovia mi pi, tk to zbožňujem. :slight_smile:
Andy decká z ulice chodia do škôlky a v januári s ním pôjde jeho kamarát, ktorý je o 2 týždne starší a tiež sa volá Jakubko. Tak to hádam zvládne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lobka aj sa čudujem, že v noci spí dobre a cez deň ju trápia zúbky. U Kubka to bolo opačne. :confused:
Lobka ak už kojíš málo a vie piť z fľašky, tak s tým môžeš seknúť. Ale rozhodnutie je na tebe. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sami tak to je fakt ťažké čo kúpiť TM, ani ja neviem čo mám kúpiť MM.
Petrus to je blbé, že sú decká choré. :confounded:
9. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik, tie noci su blbe :unamused: - ze by zle sny??? alebo klasika zuby :unamused: . A ten zubar v narkoze by bolo eňno-ňuno riesenie :slight_smile: . Tak so Samickou ste sa mali ako na dovce :slight_smile: .
Kocky dik, za tie kojacie rady,pomaha mi to. Ja robim malemu na noc kasu do flase, alebo mlieko Hami hajaja, tak uz je celkom zvyknuty - cez den kojim tak 2-3x, ale to si vzdy len trosku cucne a v noci by pil strasne vela- vzdy vysosne na jedno kojo obe prsia a chcel by aj viac, ale ten nepomer den/ noc je blby, cize uz sa toho mliecka tolko netvori. Ako ja by som uz aj prestala, viem, ze 9 mes. je pekne kojit ( dievcata sa mi tak dlho nepodarilo- Barborku som 8 mes. kojila a Natali len 7), ale odradzaju ma tie noci, ked rastu zuby + protilatky na zimu, ked su same virozy by sa este sikli + prakticka stranka - ked sa niekde zdrzim, vzdy mam mliecko pri sebe- no dnes sa musim rozhodnut- ATB som si uz dala, takze bud zacnem vecer odsavat, alebo nie :confounded: .
Sami, ja som MM dala na 40-tku rovnaky darcek, ako radi Puzzi - kupila som pre nas pobyt v super luxus chatke s jacuzzi....... sice sa to nakoniec neuskutocnilo ( blba volba terminu + MM to trochu ofrflal) - tak tento darcek by som z vlastnej skusenosti radila vyberat spolocne. U nas to nakoniec zachranila super torta v tvare ryby ( MM je rybar) s marcipanovymi supinami a 40-timi svieckami ( chlapy su vecne deti :slight_smile:). Ale to pradielko, co radi Nikule je super napad :slight_smile:
Puzzi, susicka pre vasich je namakany darcek :wink: a k tomu detskemu hnevu - este nepoznam, dievcata s tym zacali po 1.roku.
Marti segedin, mnaaaam. Ja robim paradajkovu polievku a bravcovu panenku opeciem na prirodno + ryzu a uhorkovy salat. Pre Lukyho som dostala bio hovadzie v tescu, tak mu varim s ryzou a patizonom.
Petri, chore deticky, to je naprd, ale aspon, ze sa cez den pekne zahraju :wink:.
9. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, taky mám s kojením stejný problém, přes den jí víc normálního jídla a v noci vypije obě prsa a když chce jíst za 3 hodiny znovu, tak je tam už prd, že jo ....

Lobi, Markétka má dneska kuře na paprice s těstovinama. Jsem doma bez MM, tak to sním s ní, a guláš bude na zítra, je lepší uleželej ...

Sami, ten pobyt ke čtyřicátinám, to není vůbec špatný nápad !!!!
9. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRUSS, já bych taky zbožňovala, kdyby mi oba chachaři spali :grinning: :wink:
MARTI, já jsem doufala kojit aspoň do 3M jako u Rišky, a teče nám furt :dizzy_face:
SAMI, nj, ty bys tam byla přece jako mílius, to by byl správný dárek :grinning: :wink: To musí uznatl i TM :sweat_smile: :wink:

Dopr.... mladá je vzhůru :confused:Spala jen 45min, dneska podruhé, tipuju zoubek :unamused:ale jinak je zlatá :slight_smile: Byli jsme na nákupech všichni. Ale kupovala jsem jen samé důležitosti, nutroš, plíny, skleničky s masem, a jídlo pro nás. Jo a vyzvedli jsme konečně váhu, tu v létě reklamovanou. Dali nám úplně novou. Já jsem na ní zapomněla, bo mám doma půjčenou starou od mamky. Vzpomněla jsem si cca před 14dny, ale neměli jsme cestu kolem shopinu. Jo a koprovka je přeložená na zítra, dneska jsem udělal fastfood, smažený hermelín s hranolkama. Už jsme dlooooouho neměli.

Jdu pro cácoru....
9. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme v posilovně, v Tescu, Honzík usnul v autě, doma přenesen do postýlky, takže volno na vybalení nákupu a teď čekáme, až dojedou známý. Přes oběd spal Honzík skoro dvě hodiny, jsem zvědavá co teď, musím uznat, že je docela dobrej spáč.
Holky, jste mě moc nepotěšily, takže na vzdor a vztek ještě asi času dost :sweat_smile:
Marti, máš výhodu, že Markétka pije z prsa i z flašky, nemusí stresovat, když máš míň mlíka. A kojení do 10M opravdu úspěch, jste tu fakt dobrý kojičky :wink:
Hodinu bez elektriky, to jedině uklízet :_N
Jo, holky, dala jsem Honzíkovi do pusy prst a ty zoubky jsou teda hodně ostrý, au, jestli vás dítě kousne při kojení, tak upřímnou soustrast :sweat_smile:
Miruss, to je úžasný, jak se ti občas podaří sladit spánky obou dětí :wink:
Lobi, je to jen můj laickej pohled bez zkušeností, ale mám pocit, že dítě se možná někdy budí v noci i na prso a když přestaneš kojit, že se to zlepší. Kdyby něco, dáš v noci flašku a mám zkušenost, že 3 hodiny po flašce bývají v pohodě bez buzení.
Marti, jak děláš kuře na paprice pro Markétku? Ta paprika jí chutná?
Pospi, myslíš, že to, že teď kojíš mnohem dýl než u Rišky, je daný i tím, že to Janka umí líp než to uměl Riška? Honzík to totiž s prsem uměl bídně, tak třeba druhý dítě bude na tohle šikula a mám šance kojit v pohodě...
9. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz sme doma z posledneho plavca, Tomi ho zvladol celkom pekne, si to uzival, az na koniec ked zacalo jedno dievcatko plakat tak sa pridal, ale to uz bol uplny koniec. Teraz sa kocikuje s babkou.

Puzzi, k tomu vztekaniu, Tomi je asi v tomto zatial cislo jedna, ked mu nieco nepovolim, alebo ked si to namieri do kupelne a ho zoberiem tak sa zacne jedovat. A najnovsie ked s nim chodim a niekam chce ist a ja zmenim smer tak sa normalne ako keby hodi o zem, sadne si a place, ale to je taky iny plac nie lutostivi, bez slz.

Marti, aj tak je to dobre ze si tak dlho vydrzala kojit, ked starsie deti sa ti tak dlho nepodarilo. A ten caj Leros pokojne sny, budem musiet vyskusat, mi mame teraz ten ovocny co som tu kedysi davala link, tak uz ho pekne pije.

Puzzi ja mam tie ostre zubky celkom dobre vyskusane aj na bradavkach, na tom asi stroskotalo nase kojenie, zacal ma uz moc kusat a ja som niekedy aj zaukla, a to ho asi potom odradzalo, ale som rada, vydrzala som kojit skoro 7 mesiacov, aj ked od 4 M som uz sem tam dokrmila UM, ale na to ze prvy mesiac som kojila len z jedneho prsa a druhe odstrekovala, tak si myslim ze je to OK.
Snad pri druhom to bude omnoho lepsie.
9. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jo, paprika jí chutná, já udělám na másle cibulku na drobno, posypu paprikou, jak se rozpustí, tak dám kuřecí maso, povařím a pak zahustím jíškou, fakt jí to chutná, dělala jsem jí to podruhý a chutnalo. My si to pak dochutíme a jíme taky.

Puzzi, tvůj postřeh s prsem v noci ... něco na tom bude, připadne mi, že jak se jiný děti budí na čaj atd. tak tyhle děti se potřebují uklidnit, tak chtějí prso .... když jsou noci, že se malá víc budí, tak si už hlídám čas, protože dřív jsem automaticky začla krmit, a pak jsem zjistila, že se akorát chytí, párkrát potáhne a usne ... to není kvůli hladu. Tak jsem vypozorovala, že teď jí nejdřív ve 2 a pak až nad ránem a to má opravdu hlad ...
9. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já mám dnes dost, nějak na mě odpo padla únava, domu jsme přišly ve 4 a Máli protivná, jak puzzi psala, že Honzík není vzteklý, tak teda z toho se mu chtělo brečet, pže se vztekala úplně u všeho, , ještě že už přišel Jenda a přebral štafetu...a to se mě ještě ptal, jetsli se mi nechce vzít kočár a jít se projít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ona se vzteká, když ji něco nejde, nebo když řeknu ne, nebo když nemůže nma něco dosáhnout, když ji to přestane bavit při jídle a v židličce :angry: :angry: :angry: grrra nejhorší je, že moc dobře vim po kom to má :sweat_smile: :pensive: a sypu si popel na hlavu :sweat_smile:
no myslím, že je to období, ale na takový ty vzteklý záchvaty okolo 2 nebo 3 let se teda netěším, cejtim velký veřejný scénky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu dočíst
9. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, je to náročný, když se děti vztekají, na to totiž téměř nic nezabírá .... a až budou větší, nevšímat si toho (ale je to na nervy), odejít do jiné místnosti, nebo dítě strčit do jiné místnosti ... fakt to zabírá, ale je náročný vydržať ... ono to přejde, to je první malá puberta :grinning:
9. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETRONUS koukám, že máte děti nemocné, ale zase když si přes den hrají a nejsou protivní a unaví se, tak dobrý :wink:
LOBKAtady těžko radit, aler zase ty zuby by se měly přeléčit ATB a kojit do 10M je super a stejně už jsi ted kojila jen minimálně, je to na tobě, .....možná metoda puzzi zkusit....
PUZZI dík za nabídku, ale Plzen je od nás taky pěkně daleko, leda prostě domluvit nějaký penzion cca někde v půli cesty, vy z plzně , pražačky, já, pže pro mě je nějaká Morava na jaře sci.fi že :pensive:
SAMI prej čelíčko jak pětikoruna :grinning: :grinning: :grinning: nepřeháněj :grinning: a náhodou nechat se vyfotit na tajnačku s domim je hezkej nápad :slight_smile:
MIRUSS tak když tam má Kubík takto kámoše, tak to se mu tam bude líbit :wink:
MARTI a ty to kuře na paprice nedáváš do toho smetnanu???Babička to tak dělala, to je strašně dobrý, kuře nebo brambory :slight_smile:
PUZZI ty zoubky jejich jsou jak ty štěněcí jehličky, takový ostrý vid :slight_smile:
VANILKA ááá koukám další vztekloun, to potěší, že v tom nejsem sama :grinning: jenže já jsem taky vztekloun a někdy mám takovou chut se taky začít vztekat :grinning:
9. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ted je to prdel oproti teroru v pubertě co????já si pamatuju, jak jsem naše vytáčela, hlavně hláškama typu To neřééééš nebo jsem pořád obracela oči v sloup a tátu taky rozčilovalo, že jsem žvejkala a dělala bubliny, když mi dával nějaký kázání :grinning:
9. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tééééda tys byla číslo! Nejhorší, že se nám to vrátí na dětech :grinning: ... do toho kuřete na paprice ted dávám jen mlíko, smetanu pro malou zatím nechci, ale po tom roce už jo .... říkala mi doktorka, že už můžem dávat šlehaný tvaroh, ale bílek až po roce
9. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pomooooc, Tomimu som pred chvilou namerala 38,8 dostal nurofen sirup, isla som ho prelozit do postielky, lebo zaspal hned pri mliecku, chvilu som ho este drzala nech si odgrgne, medzitym si zakaslal a hned sa aj povrackal. Dufam ze to nebude nic strasne. Mne sa zdal uz poobede pred kupanim trochu teplejsi, ale moc som to neriesila, ja kravka, asi sme nemali nikde ist.
Mozno je to aj od zubov, lebo do pusky si neda vobec sahnut, kedysi mu to nevadilo. Tak mozno cochvila vylezie niaky, aspon by bolo vysvetlenie tych nasich divnych noci.
9. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau babule, byli jsme venku asi 4hod, je tam uz kosa, tak mam nejaky mega okysliceny mozek, unava materialu, do toho bolestiva MS :unamused: , docela se tesim do postele! Domi uz odfukuje, jde mu 3.zub...to je nejaky urychleny...10m nic a ted 3 zuby za 4 dny...vááál! :grinning:

jdu zehlit, bude hyperbar, tak mi to uteče
zitra po obede jedem nahrazovat plavani,kdyz byl D nemocny, v nedeli rano mame svou hodinu, no tak nam ten vikend o samote nejak utece, ale teda samota je drsna. Si nekdy rikam, chudak nejaka opustena zenska...ale byli jsme dneska s kamoskou a holcickama venku, tak zas pokec a dobry.
ja byla asi taky drsna v puberte, psala jsem si denicky, no to bych se asi zasmala si je ted precist:slight_smile:))) a psala jsem si ruzny anglicky hesla v pokoji...az jednou tata dosel, zrejme si to prelozol slovnikem a dal mi hezky pres hubu :grinning: .Taky jsem mu na kazani odpovedela jednou FUCK! a taky mi prilitla jedna zprava :grinning:
9. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, uvidíš, třeba to zaspí a bude dobře. A nebo bude zoubek :wink:
9. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to co som si precitala ze si robila v puberte, ako keby som svoj zivotopis citala, ja som bola tiez strasne cislo, vecne som musela mat posledne slovo a bola som strasne tvrdohlava. Skludnila som sa az ked som si nasla MM, lebo dvaja tvrdohlavci vo vztahu sa rovna konec vztahu, takze sme sa museli obaja trochu ovladat, a je to tak dodnes.
9. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil, a dalas mu neco na teplotu? to uz je dost...dej mu cipek. To by se mohlo dat ikdyz spinka, opatrne. Nebo jestli nemas, tak sirup, radeji ho mirne vzbud a dej neco na snizeni, nenechavala bych asi takhle vysokou bez niceho. Urco mujdou zoubky...neboj
9. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek