• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak se jen hlásím, se mi to zas vrací, jenže nemám ATB, tak nevím nevím. A k tomu mám z ATB ještě kvasinky :angry: super, Jára mi z lékárny donesl globule, tak toho se zbavím rychle. Dnes jsem snědla jen hráškovou polívku, teď jsem dopila čaj a jdu spát.

M1rti: Kombinézka je moc krásná.
Kubík bude mít tu co loni, babička mu koupil větší :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ty si s tím zdravím užíváš holka, už je na čase, aby ti už bylo lepší sákriš !!!!
9. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ten hlboky kocik - podotykam este 16 mesiacov v zaruke, v 100% stave davam za 7 litrov a k tomu som ponukala polohovacie lehatko a mimi vecicky zadara a aj tak sa zatial nepredal :angry: - je vsak pravda, ze som davala inzerat iba sem na kona - budem sa musiet zaregistrovat na MMB.
Vanil, chudatko Tomi :pensive: - aj Luky mava pri zuboch teploty cez 39. Dufam, ze noc ako tak prespite.
Sami to je fakt mazec, Domi uz 3 zub za 4 dni :slight_smile: .
Add puberta - u mna to nebolo az tak divoke, nakolko som mala 2 starsich bratov a oni boli odstrasujucim prikladom + od 16-tich som chodila s MM - on bol starsi, tak som sa tvarila rozumne :grinning: . Ale nie, aj som sa vyjasila na diskotekach a bola som tiez riadne tvrdohlava a urazliva. Nieco z toho mi tiez zostalo a vidim to na svojich detoch a o to viac ma to vytaca :grinning: .
Kocky este raz dik za kojo rady, este som stale na vazkach ( MM sa mi uz davno vyhraza, ze ked prestanem kojit, tak on ide na matersku a ja do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - ha, ha, ja sa vsak nedaaaam, ustojim to aj bez kojenia, ked bude treba a tu poslednu matersku si sakra vychutnam :sunglasses: )
9. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mohla bych vás poprosit o hlasy pro Tomíka? normálka ho do žádné soutěže nedávám, ale tak pro jednou ze srandy :grinning:

http://n2.astrasystems.cz/prettybaby.cz/web-frontend/main.html?photo=10025

dík moc :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Sami Vanilka písala, že mu dala nurofen, myslím.
Vanilka to sú asi zuby, dúfam, že ráno bude Tomáško ok. :pensive:
Sam aj ja mám MS, to mo vôbec nechýbalo.
:rolling_eyes:
Andy ja som v puberte tiež musela mať vždy posledné slovo, alebo som bola ticho a pozerala takým pohľadom typu "vieš čo mi môžeš", mamku som tým strašne vytáčala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To keď mi budú robiť decká. :unamused:
Aj my sme boli poobede dlho vonku, Kubko sa hral s kamošom Kubkom a ja som kecala s kamoškou, Zuzka si aj zdriemla. :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi, ty voe, aha, tak tos dala super nabidku.Na MMB se regostruj, nemusis platit, clenstvi. Jde to i bez toho,ale je to na prodej veci vyhodnejsi, muzes ten inzerat co 3dny zaktualizovat a vubec, mas vetsi sanci. Nebo si zaplat jen 3 mesice a nasazej hodne inzeratu, kdyz budes mit zakladni clenstvi, mas 1 aukci tydne zdarma, tak to soupnoit do aukce, tam je taky docela velka sance ze aspon za vyvolavaci cenu pujde do sveta.
9. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, bombardak dostal 10 :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOukam na superstar, teda ti kluci o poznani horsi.. ted teda zpival ten blondak s dlouhyma vlasama, my mu rikame jezis a ten se me dost libil...

Holky tak u nas teda uz vztek je a docela casto. Ted zase zacala delat ty luky. Treba ji nesu a dam ji sednout na zem a ona se propne do luku a tak nejde posadit. Tak jsem ji polozila na zada a uplnej zachvat. Tak jsem stala nad ni a cekala az se vyzuri... je to mala vzteklinka, cela mama :slight_smile: jen doufam, ze se to nebude stupnovat. Nasi jeden rok, kdyz me byly asi 3 vubec nechodili se mnou mezi lidi, protoze jsem vsude delala silene sceny a vubec nic na me nepomahalo...

Lobka ja taky budu asi brzo koncit s kojenim. Mala uz ma brutalni podtlak a jak dojde mliko a zatahne tak uz to boli...
9. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji odo mňa má bombarďák tiež 10. :slight_smile:
Lobka tak to si dala super ponuku, ale cez MMB je lepšie predávať. Alebo aj cez www.babybazar.sk
9. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen k tomu vztekání, Honzík ne že se nevzteká, jasně že se vzteká, když ho třeba ignoruju nebo ho dám na ze, ale spíš než vzteká tak spíš brečí a je nešťastnej, kňourá často a kdybychom se mu nevěnovali, tak by brečel každou chvíli. Ale takový ty vzteky vynucovací a čistě vzdor asi zatím moc nemá.
9. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé puzzi má novou fotku, pěknáááááááá

jinak díky holky :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ano dala som mu Nurofen sirup, ten sa mi viac osvedcil ako cipok.

Marti kombinezka je pekna, Marketka bude kočka.

Jajinka, mas zahlasovane.

Skusala som predchvilou drobca a este sa mi zda teply, skusim mu este ked pojdem spat zmerat teplotku. Ale asi keby este ma aj tak nemozem nic dat, ved to bude este kratko. Nurofen dostal o 19.30. Ked sa to bude zvysovat tak uz jedine zabal.

Este som zabudla napisat ze drobec mi uz spravil tri krat scenu aj ked som ho isla dat do kocika, prepnuty ako luk a za toho pana som ho nemohla posadit, takze nasledovala chvila rozptylenia na rukach a potom necakane do kocika, zas spustil rev ale to chvili sa utisil.
9. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a momou taky, taky moc pěkné a obě dětičky :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, s tím kojením jsi mě překvapila, ale pomalu nás bude víc a víc, co budeme s kojením přestávat, přece jen dětičky čím dál víc jedí normál jídlo ... a malá taky mručí, když už neteče, v noci to je v pohodě, ale když jí dávám přes den, tak občas kousne, tak jsem pořád ve střehu .... jak říkám, každý klidný kojení si užívám ... dneska byla v 18,15 tak unavená, že se mi opírala o rameno (spala jen 11,45 - 13,15) tak jsme ani nekoupali, přeslíkla jsem ji, přebalila, uvařila Hajaju, vypila 180 ml, a srandičky, tak jsme spolu šly koukat na Ulici, vydržela do 19,10 pak jsem jí v posteli dala pít ode mě, do 5 minut byla tuhač ... ona se u toho tak krásně uklidní, proto už kvůli té noci chci chvíli ještě vydržet, už mám třetí kojo čaj, a pravidelnou stravu dneska (jsem se inspirovala včera v pořadu Jste to, co jíte .. já jím debilně, tak se musím polepšit)
9. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se přiznám, že malá teda nelukuje, .....doufám ,že s tím nezačne šmarjá! Ona vždycky pokřikuje, ani se mi nezdá, že by tak moc řvala, a dojdu, slzy jako hrachy .... uplnej uplakánek. Tak je mi jí vždycky tak líto ... :cry:
9. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem zas nepatřičně prolítávala net, a jsem teda zase utrácela .... objednala jsem Markétce k narozkám dvě růžový body s dlouhým rukávem ... na jednom je napsáno :hearts::hearts: Markétka :hearts::hearts: a na druhým : Miluju maminku a tatínka .... no prostě úlet, ale moc se mi líbily:
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=225&sName=Body-ružové-dl.-rukáv-miluji-maminku-a-tatínka
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=224&sName=Body-ružové-dl.-rukáv-meno-deťátka
9. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi obcas lukuje kdyz ho davam do vajicka...holt pohyb ho bavi.
vanil aha, ja jsme blbe cetla. Tak zkus kdyztak otirat mokrym rucnickem, snad ho to ochladi a teplotka klesne, ja jsme to tak delala.

nikule, pry Ježíš...hahaha.No ma tu helmu silenou...hnusnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dneska teda super vykon!Pisnicka mu sedla. Dnes katastrofa ten hezounek Leo a cernousek Ben. Sice oba krasavci a symataci,ale na SS nemaji, jsou to tremisti a je to furt stejny, bez naboje...udrzi je fanynky, ale pak odpadnou.

marti, teda 500 za 2 bodycka...si fakt ulitla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pekné body a aj kombinéza super. :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Sami, já malé minulý týden objednala ty body z moiry, a ty jsou ještě dražší, ale na zimu budou dobrý :grinning:
9. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, Ježíš ... to myslíš toho Šmajdu? .... já stihla jen ukázku ... holky, mě se líbí ten Chodúr ... on zpívá ... jako když si odskočí od plotny ... to je paráda !
9. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak superstar dopozerana. Ten vas Chodur je proste super, ten zaspieva vsetko a z uplnou lahkostou.
9. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik, Jezis :grinning: - to je trefne, vlasy ma otrasne, ale spieva pekne. A Chodur ma dostal, uz ked dostal Robbieho Williemsa, to bol bozsky :dizzy_face: .
Sam, Miruss, dik, musim na ten MMB dokopat, skusim aj ten babybazar :wink:
Marti, bodycka su krasne, ja som dnes vybrala toto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6764490
9. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, to je hezký! Na těch stránkách, jak jsem objednávala měli taky bílý bodýčka s jedničkou a moje první narozeniny atd. Dal se tam i napsat text, který vymyslíš, se mi to líbilo .... jsem ty stránky našla tady na koníku vpravo, jak tam přeskakují ty reklamy ... jde objednat teplákovou soupravu nebo pyžamo do školky i se jménem dítěte, se mi to moc líbilo .
9. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem si udělala trochu večer sama pro sebe. jak malá usnula, umyla jsem si vlasy, nabělila zuby (to byl masakr zas), udělala slupovací masku, a teď si vybírám něco z Avonu, tak voním jak parfumérka :grinning: ale je to fajn. Jsem myslela, že půjdu dřív spát, zítra budeme se švagrovcama slavit opožděně moje narozky, tak abych tady neusínala, a zase nic ...
9. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chodur fakt super.. :slight_smile: on ma ty vysky nadherny... jinak je to celkem ale mizerka. Dnes se me libil jen ten slovak ze zacatku, pak Jezis (nevim jmeno) a chodur..

MArti tricka super! :slight_smile: ja do necoho v tomto duchu asi taky pujdu. Asi neco miluji tatinka a dam to kamilovi jako darek. Urcite ho to potesi. Jeste juknu na MMB. Jako je to hodne penez, ale budu mit koupenej darek k vanocum a jeste vezmu samolepku na auto.. :slight_smile: no a zase ma Nikca skoro vsechno second hand, tak si zaslouzi i neco noveho :slight_smile:
9. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, já právě taky furt kupuju výprodej, nebo máme od příbuzných a furt to vracím pak ... tak ať má něco i novýho ....

Holky, malá se probudila uplně do bděla, chtěla se tulit, furt koukala, že tam MM neleží a do pootevřených dveří, no děs teda ... pít nechtěla ... teď zdřímla, tak to tady popakuju a mažu za ní, než se zase probere. Dnes má na pyžamu ještě takovou tenkou bundičku, se mi tady zdá chladno dneska teda ... asi brzo nahodím kotel .... tak dobrou holky.
9. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík busík skoro už zítra....jakože se blížíme půlnoci :slight_smile:
Jsem dnes nějak nestihla kuknout...furt něco, teď jsme koukali na kousek Superstar a pak film, dali jsme vínko a sýry, pohodka...je, holky, já tu SS moc nežeru, občas to mám zapnutý u žehlení a tak...ale jako zrovna toho "ježíše" jak zmiňuje Nikul, tak toho jsem doooost zaregistrovala dnes, se mi teda fest líbil. Sympoš a jak to prožíval :dizzy_face: ...jinak nic moc, ale chodura jsem neviděla, vlastně ani nevím, který to je... :sweat_smile:

Ty bodýčka a tak, co jste tu dávaly odkazy, moc pěkný :slight_smile: , ale teda draho veliký...já mám pro Tobíka jedno tričko ze Zary /koupila mi ho mamka), je tam Mum + Dad = ME a srdíčko... je moc hezký :slight_smile: . Já si dnes udělla radost se slevou 25% v KIK a koupila jsem si svetřík za 112 Kč a Tobíkovi 2 bodýčka po 45 Kč...jé, si dělám ty radosti teď nějak často...uf. Musim zas zklidnit hormon...

MM mi bohužel teď trochu "hnul hormonama", bo jsme měli diskusi jakože na téma druhý dítě a vlastně to tak vyznělo, že MM ani tak moc nechce...ha, zrada :frowning2: ...no, uvidíme...

Jinak tobi teda dost hnusně kašle, po mlíku večerním a sirupu se tak rozkašlal, až se trošku poblinkal, ach jo...snad z toho nebude nic víc...jinak mne picne, jestli to ohrozí sraz....
Jé, a jak řešíte kojení, včera jsme se shodly s Puzzi, že vlastně pro nás to je už sci-fi...minulost hluboká...bohudík už z toho nemám depky :wink:

No, nic, jdu hajduškovat...papa. :slight_smile:
9. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko kocky,
tak je za mnou 1 noc bez koja :pensive: , Luky tu flasku moc neriesil, ale ja to nejako prezivam :cry: . Zobudil sa o pol noci, to som skusila caj, ale poslal ma s nim do trubiek, tak som utekala robit mlieko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom bastil este o piatej.
Idem objednat z netu flasky Tomee Teepee, ci jak sa to pise - tusim ste si ich pochvalovali. Neviete, dostat ich aj v nejakom kamennom obchode?
Talls, vy ste mali pekny vecer- vinko, syryky :slight_smile: .....az na tu debatu - to TM teraz zmenil nazor, alebo nikdy nebol velmi za druhe baby? A dufam, ze to Tobimu ryyyychlo prejde, aby sme sa na zraze stretli :wink: .
Marti uzi si dnes oslavu :wink:
Nik, to si pekne vymyslela, ze ho das TM k vianociam :dizzy_face: .

u nas prsalo celu noc, takze pocko otras, nemame zatial nic na plane, tak asi len navarim a spolu poupratujeme, zahrame sa s detmi a tak. Natali nas laka do kina na rozpravku, tak uvidime.

Pekny vikend kocky prajeme :slight_smile:
10. říj 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
se cítím ještě hůř jak včera a už teď po ránu mám přes 37 :frowning2: no ale první čípek na kvasinky zabral, tak aspoň něco. Děti jsou zdraví, tak to je taky dobře :wink:

M1rti: Moc hezky jsi utrácela :dizzy_face:

Jaji: Hlasík bombarďákovi poslán 10 :dizzy_face:

Lobka: Taky moc krásný body :grinning:
10. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
pocasi fakt idealnina postylku,ale bohuzel, nejsou lidi na hrani s ditetem, čili heslo dne"urob si sám"
ve 2h v noci Domi FŇuk a rozplakal se zase hrozně, taxem se snažila neprsovat, ale ukolébat, namazat dásně, uhojdat...podařilo se,přeložen, ale za chvíli zas vzhuru...no rekla jsem si, ze jestli to je v rámci klubani zubu, nebudu ho šikanovat :sweat_smile: , dostane prsicko a jeste to bude mit pozitivni vliv na laktaci a tvorbu mlicka, kdyz si v noci cucne. Pak sel do postylky a spal az do 6.30. Ale ta nocni akce hojdani a tak me stala hodinu :rolling_eyes: (od 2-3h). Rano tma jak v perdeli, achjo. No jo, chčije, je šedivo. Jedem po obede na plavčo,ak nas musim obliknout.

stve me, ze Domi po ranu,jak skace po posteli a dela volovinky, kýchá, páč proste ho neudrzim v teple, toz dostal cepku a mikinu, ted na zemi je taky navleceny, citim jak se po podlaze táhne mírný průvan, fuj hnus. Oblíkám ho vzdy puncochy i teplacky, body s dlouhy, mikina, fakt citim zimu od zeme. na noc davam tílko pod overal a spacák a uz neprikryvam.

marti, cim si bělíš zuby?proč masakr-bolí to?

talls hm debata o ě.svišti blbý....kor kdyz mas ten rodicak na 2roky...safra, by me to nastvalo, takhle si mohla byt doma spon 3 roky a treba...by se 2.zadarilo atd, ted abys vymyslela strategii, jak zpracovat TM,aby to vyslo tak nejak rozumne, ze z RD prejdes zas do MD....

holky, co jedete na sraz, davejte na sebe a prcky ted extremni pozor, oblikejte se dobre, do by byla věčná škoda, kdybyste nemohly jet!
snad nam klapne lepsi pocasi,kdyby takhle chcalo, no to bude něco :angry:
10. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek