• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
jo a lobi...noc bez koja....drzim pěsti!
lahvicka TT se urcite nekde da koupit, zkus si to zadat do vyhledavace nebo si najdi webovky nejakych kamennych obchodu u vas, nejakye babyparky atd a urco to budou mit v sortimentu, at nemusis cekat az ti to prijde
10. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Lobka, lahve TT jsou super, jen mají jednu nevýhodu, nedělají se u nich takové ty dudlíky s křížovým otvorem jako u Aventu, že tam jsou 3 možnosti, jak velká dírka se udělá, podle toho, jak to dáš do pusinky prckovi, takže z Aventu může pít i třeba řidší kaši nebo tak....ale jinak TT super. Já mám 2 TT a 1 velkou Avent a vystačíme si s tím.

Sami, jojo, taky mi přijde, že je teď od země studeno teda mega moc...asi se taky Tobi nastydl, jak tu lezl chvilkama i nahatý (jen v bodýčku) a to nebylo takhle hnusný počasí...já mu dávám teď bud tlustý froté punčocháče bez tepláků nebo slabý punčocháče a slabý tepláky , body s dlouhým a mikinku nebo místo mikinky fleece vestičku, hřeje to hezky na břicho, když se válí po zemi. A teď na spaní overal nebo pyžamko s fuseklema, spacáček Cherokee (je takovej středně vyteplenej) a i ho přikreju peřinkou, doteď jsem mu dávala jen fleece deku na spacák....jenže Tobi spí u okna, který máme pootevřený, takže tam má nejstudeněji z pokoje...jako dost debilní, ale jinak to holt nešlo udělat...není prostor.

S MM a 2. mimčem...no, jako on prý není radikálně proti, ale jedno dítě mu prý stačí, jak tady do našeho malýho prostoru, tak i finančně, že je to tak akorát, a že se bojí, že když budu mít na starost Tobíka a ještě mimino, že už budu nesnesitelná :sweat_smile: ...hm, super....to jsem mu teda řekla, že se teda měl vyjádřit dřív, než jsem si změnila rodičák na 2 roky a nenechat mne v "plánu" , že budem v tom příštím roce zkoušet prcka...no nic, uvidíme, stejně se to nedá tak moc plánovat...

Koukám, že skoro všechny mažete dásně, když rostou zuby...my si zatím vystačili jen s kousátkem a ohryzává lžičku :slight_smile: , ničím mu to nepatlu, přijde mi, že to stejně akorát slízne...
10. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, tak u nas teplotka pokracuje, mal 38,3 dala som mu este nurofen a uvidim ako to bude neskor. V noci sa raz zobudil na cajik okolo 2, a potom az o 6,40 a to dostal mliecko, zaspal u nas v posteli, ale MM mi hovori ze ci ho nemozem dat do postielky, tak som to skusila ale prenos sa nepodaril, tak som zas zahundrala na adresu MM ze ci mu tam tak strasne vadil, ked som ho musala zobudit prenosom, a on povedal ze lebo kasle(MM) a nechce aby ho budil.

Talls aj u nas prisla rec na druhe mimi a MM sa moc k tomu nepriklanal, ale ja na tom budem tvrdo pracovat aby som ho presvedcila. MOzno sa presvedci MM aj sam, ked nam od januara mozno zvysia rodicovsku.

Momou, drz sa a hlavne aby ti uz bolo lepsie.
10. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
U nás noc nič moc, Zuzka sa ai 3x preprala, ale našťastie hneď zaspala a vstala o 7 a Kubko vstal už o 5:45, to sa dávno nestalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lobka krásne veci. :slight_smile:
Aj u nás je hnus počasie. :rolling_eyes:
Vanil tak malý má stále teplotu, chudáčik malý. :frowning2:
Talls, Vanilka, tak držím palce aby ste manželov presvedčili na 2. bábo. :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi si udelal z hraciho stolecku FP choditko :slight_smile:))...tlačí to pred sebou a chodi tu po obyvaku (mame plovoucku) :grinning:

talls, no ja teda s tou svou nesnesitelnosti budu muset jit asi taky do sebe, jinak myslim MM uz teda nikdy,ani casem nepresvedcim. No snad se to nejak hodi do pohody treba na baracku, budu mit vic co delat a budem to mit blizko k tchanum, nikulim a budu muset vyhledavat akce (cesta do mesta atd), pocitam, ze snad to bude lepsi...uvidime, no. Slabou nadeji jeste mam...
10. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Boze teraz som uspala Tomiho, ale to boli boje, plakal tak strasne lutostivo, do pusy ani sahnut, takze kludne to mozu byt zuby, ale zas na druhu stranu ma aj trochu kasel, tak neviem.

Teraz nemal teplotu,ale dala som mu preistotu este ten nurofen, od bolesti.Dufam ze si pospi aspon hodku.
10. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ještě jednou díky za hlasíky ale je jich málo :frowning2: včera už byl 7mej a dneska není ani v první 40tce :sweat_smile:
10. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, obávám se, že u nás s tím kojem to bude jako u tebe .... už jsem rozhodnutá to pomalu utínat, a paradoxně ode mě pije víc než dřív, až jí v noci dám poprvé mlíko, tak to stejně ořvu ... holt asi fakt hormony

... dneska teda noc podivná. Večer jsem poklidila obývák a šla za ní, ona ležela potichu v posteli a koukala, ani se nehnula, nebrečela nic, připadlo mi, že se bála bo co, jak jsem si za ní lehla, tak se pořád tak tlačila na mě, obličejem, ručičkama mi chytala na tváře, to vůbec neznám. ... nakonec jsem ji nakojila, to už chtěla, uklidnila se a usnula, pak jídlo nad ránem, ale už bylo světlo, bylo tak 6,30 a spaly jsme do 8,40 ! Zírám, co je to zase za změnu, ale dobrý, venku chčije ... MM za chvíli dojede, tak budeme doma ...

Moni, přeju, ať je ti už líp!
10. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, koupila jsem v DM to bělidlo (gel na bělení), je to dost drahý, dává se to do takových zubních násad a musíš to mít v puse minimálně 30 minut, nejlíp 60. Za 20 minut už je to v puse nepříjemný, navíc člověk strašně slintá, a nemáš to kde vyplivnout, tak sedím s utěrkou u pusy, spíš takový "patlámo" jak říká Simča. Pavla to jednou chtěla zkusit, jakože bude krásná, a po 20ti minutách toho měla plný zuby :grinning:

Simčo, my máme od země taky chladno, malá je bud na dece nebo má tepláky-tlustý .... s druhým mimčem, snad si to MM rozmyslí :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem debil :angry: Psala jsem o půlnoci příspěvek, hledám ho, a on tu není. Já jsem ho kravka neodeslala :rolling_eyes: Mě je.ne. Byly tam rce na večerní drbání a na SS. Já už si to nepamatuju :confounded: Chodur byl ale skvělý.

Přeju hezký den :wink: Zapomněla jsem samým rozrušením pozdravit :sweat_smile:
U nás též chcavo, takže Riška celý den doma, pantáta zdrhnul na aukci, takže válčíme sami. Janka včera i dneska mizerně spí, asi 2.zoubek. Riškovi už se ručky hojí, Janka bez flíčku :wink:SAMI, neboj, já tu holku přímo ofoukávám, abych mohla na sraz :wink: Koprovka navařena a Riška mi po obědě říkal, že mu jí můžu vařit každý den :grinning:

TALLS, ti TM udělal celkem čáru přes rozpočet :unamused: Vy jste se spolu neradili o délce RP? To ti mohl říct dřív. Snad se nechá ještě přesvědčit :wink: Jedináčkům je smutno, viz já :sweat_smile:
LOBI, z koja si nic nerob, vždyť si kojila krásných 9M :wink:
VANIL, snad je ta teplota ze zoubků. Uvidíš, kdyby byla i zítra, zašla bych v pondělí k dr.
Psala jsem to včera jako rci MARTi, že my už topíme dlouho, ale jen dole v obýváku a v koupelně. Jance oblíkám body s dlouhým, a sametové dupky, anebo štrample a ještě třeba rifl.šaty, ona leží furt na břichu.
SAMI, Domča je vynálezce, urobil si chodítko sám :grinning:

Jdu si uvařit kafe a dát nohy hore. Janka bude za chvíli vzhůru.
10. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, my už dneska taky zatopíme, se to fakt nedá abysme chodili nabalení .... teď vařím a budu péct bábovku, tak se to tady vyhřeje, ale navečer už zatopíme
10. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
My sme tiež už prikurovali, lebo bolo chladno vnútri. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme po obede a prckovia spia. :slight_smile:
Neviem kto to písal, že je uper, keď mi obaja spia. Ja to mám tak, že o 9 dám spať Zuzku, spí tak do 10:30 a potom idú o 13 spolu, spia tak 1,5 hod. a potom Zuzka ešte navečer pol hodinku. :slight_smile: Dobre som si to zariadila, nie? :grinning:
U nás stále leje. :rolling_eyes:
Som upratala celý dom, keď vstanú decká ešte povysávam a vytrem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Miruš, to je paráda, Zuzanka ti spí teda 3x jo? Tak to je sen .... mě malá teď spí většinou jen jednou, vstávaly jsme v 8,40 ... usnula 12,15 a ještě spinká ... minimálně tu 1,5 hodinu spí, někdy i 2,5 hodiny. Navečer už je teda unavená, asi tak od 18 hodin, ale pak koupeme, a v 19,30 spinká. ... taky chci ještě vysát, teď vařím malé polívku, my už máme taky po obědě, měli jsme segedín. Večer dojdou ti švagrovci. MM si chce odpo chvíli lehnout, včera dělal do noci. Snad aspoň chvíli nebude pršet, bych se s ní provětrala chvíli po venku, ať nám to odpoledne uteče a ona se přece jen na procházce zabaví
10. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrti už spávala 2x, ale teraz keď vstáva o 7, tak 3x. :slight_smile:
My sme mali na obed cesnakovú polievku a zemiaky a zámockú pochúťku z morčacieho mäsa. To je naložené mäso, dáva sa tam múka, vajce, solamyl, pivo, cesnak, koreniny. My to máme veľmi radi. :slight_smile:
Užite si večer. :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Miruš, to musí být dobrá pochoutka. To bych mohla zkusit
10. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
MIRUSS, já bych si to taky chtěla zařídit, ale člověk míní děcko mění :grinning: Janka mi donedávna spala 3x, ale poslední dobou spí míň a míň. A Riška přes den vůbec neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peču štrudl jablečný s vlašákama, poprvé, tož jsem zvědavá. Pak podám reference :wink:

MARTI, tak u nás čvachtá furt, ven se nedá :confounded:
10. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no na to, jak je venku hnusne, tu je mrtvo:slight_smile:
nakukuji uz ponekolikate

byli jsme nahrazovat plavani, ale rozhodilo nam to denni spani, sakra. Spal jen 20min cestou domu, od te doby nic a uz to musime vydrzet :confounded: , pred chvili rval 20min v postylce a spat ne a ne...tak smula, tak nebude nic. zitra mame rano svoje plavco,tak snad pak bude spat dyl...Holky, uz mu dnes vykoukl 3. zub, cinkat bude ai az zitra, ale to je mazec, co?za 4 dny 3 zuby a kazdy uplne jinde :grinning: , totalne nesoumerne :grinning:. a je teda mega ukaděný, to je teda něco na mně a látkovky :unamused: ...furt uprcává :grinning: , ráno to ale byla meganálož skoro až za krk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Tomi je uz chvalabohu bez teploty, je dost umrncany takze to asi budu len tie zuby, lebo ho zas dnes prehnalo.
Nemam doma ziadny gel na dasienka, tak som mu to na radu znamej natrela trochu domacim palenim, len tak sa zalizoval.

U nas tiez prsi cely den, vecsinu dna sme vsetci traja prelezali v posteli, aj MM je akysi chcipli.
10. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, tady chčije taky furt, tak jsme doma, já upekla bábovku, peru druhou pračku, MM si šel dáchnout, tak my si v obýváku hrajeme (malá se pokouší dostat k videu, tak odklízí všechny překážky :grinning: )

Sami, si to užíváte se zoubkama, ale to k tomu patří, starší děti měli pořád průjem, když lezly zuby

Malá už vytahuje DVDíčka co jsou u videa, snad to dám dohromady ... a už musím rozsvítit, je tady docela tma ... švagrovci se neozývají, tak snad dojdou, už se domlouváme potřetí :angry:

A jéje, malá do něčeho ťukla a vyjela kazeta :grinning: a řev, jdu za ní ....
10. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, já taky pořád nakukuju ale nebylo na co reagovat .... :grinning:
10. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočkyy, celý den jsme byly pryč, ted jsem hledala nějaké recepty a objevila celkem ok stránku:
http://www.maminkam.cz/vyziva-deti/

Holky co vaříte takový ty zdravý věci typu pohanka, kuskus, jáhly....kde čerpáte inspiračku, nechcete napsat nějaké recepty...????nebo máte něco někde třeba na netu???

dočtu vás večír až usne..
10. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme po návštěvách, poslední odjela dneska ve 4. Bylo to fajn, akorát že jsme šli spát někdy po půlnoci a chlapi ještě že půjdou na počítač, MM přišel do postele v půl třetí a já jak nejsem zvyklá usínat sama, tak jsem nemohla usnout, takže jsme spali od půl třetí do půl sedmý. Pak teda vstal MM s Honzíkem asi v sedm a já spala ještě hodinu do osmi, bodlo to.
Jinak návštěva s chlapečkem 14M, moc hodnej, sám si hraje a tak, ale asi skoro každé dítě má něco, u něj je to spaní. Každý večer uspávání za asistence rodičů hodina až dvě, včera to po 45 minutách v půl devátý kámoška vzdala a chlapeček šel spát někdy po 22 hod., to už vytuhl rychle. Často jim prý večer dělá společnost, páč dokud není fakt hodně hodně hotovej, tak uspávání na dlouho a kdyby ho nechali brečet, tak se prý pozvrací :confounded:
Honzík má velkou rýmu, ráno trochu, ale během dne se to rozjelo, koupila jsem odsávačku na vysavač, tak vysáváme, Honzík u toho řve úplně hrozně, brání se, no síla! Snad to brzo přejde a zůstane jen u rýmy. Odpoledne buď spal nebo pobrekává, chvílema i lítostivě, hnusná rýma.
Večer jdu na sraz z gymplu, ale asi tam nebudu moc dlouho, páč nevim co Honzík a ta rýma v noci. :confounded:
Superstar bezva, zítra to ovšem bude mnohem lepší s holkama. Chodúr je i můj favorit, i když včera mě to tak nevzalo jako jeho předešlé výkony.
Marti, bodýčka s nápisem super :slight_smile:
Talls, doufám, že TM přesvědčíš do druhýho dítěte, beztak je to hodně na nás ženských, si myslim, že v tomto ohledu máš právo trochu přemlouvat a tak.
Lobi, takže v noci 2x flaška, to je dobrý, lepší než 4x kojo. Do prožívání dokojení se moc neumím vžít, ale určitě jste všechny dobrý s kojením skoro do roka a můžete být na sebe pyšné, i když teď už končíte.
Momou, to je mi líto, že ti je furt blbě.
Sami, to jsou noční dilemata, dát či nedat mlíko. My dnes mlíkovali v 5 ráno, což je moje hranice, že dřív nedáme. Ale je fakt, že Honzík už min. týden dřív jak v pět nebrečí, max. se probere fňukáním, že je odkrytej nebo někde šprajclej, ale spí dál.
Talls, já taky nepoužívám na zuby mazátka, jednou dvakrát jsme to zkusili, ale žádnej vliv a Honzík zuby prožívá celkem dobře a nejasně.
Vanil, věřím, že taky přesvědčéš TM na druhé :wink:
Miruss, Kubko byl dnes ranní ptáče. MArtina Markétka zas naopak spaní dlouhý, závidím, kéž by aspoň výjimečně, ale něco jako 8,40 u Honzíka nehrozí.
Sami, Honzík taky s hracím stolečkem chodí :sweat_smile:
Sami, myslim, že ale tvoje naštvání na TM moc nesouvisí s Domim, ale TMm, takže doufám, že se ti taky povede TMho na druhé přesvědčit.
Pospi, koprovka chutnala, jo? :slight_smile:
Sami, Domi se se zubama rozjel, to je něco!
Andy, dnes jsem zrovna dělala kuskus Honzíkovi, já to dělám tak nějak vše na jedno brdo. Dnes zrovna mě napadlo, na másle osmahnout krupičku jako ala jíška, na to trochu mletýho hovězího, osmahnout, zalít vodou, přidat nahrubo strouhanou zeleninu (mrkev, broko, květák), podusit a ke konci přidat kuskus. Jáhly jsem taky koupila, chystám se je Honzíkovi udělat. Já pro něj vše zele, maso plus něco a tak pořád dokola. Inspirace na změnu by se mi taky hodila.
10. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, dobrý s návštěvou, náročná noc koukám, já jsem po takových nocích jako praštěná :grinning:

Holky, já s kuskusem atd. nemám naprosto žádný zkušenosti, malá jí pouze jáhlový křupky :grinning:
10. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jako tradičně, malá už je unavená, tak jdeme koupat ....
10. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ŠTrůdl se povedl, byl ohodnocen MM jako luxusní, asi proto, že je první. :sweat_smile: Janka, usnula po uložení v 19,15 okamžitě a po půl hoďce se s řevem probudila. Chvíli jsem jí hojdala na rukách, položila, ona 5x zařvala a ticho. Riškovi se udělaly puchýřky na obličeji a ve vlasech :frowning2: Já jsem doufala, že se svinstvo nerozleze. :unamused:

PUZZI, já taky špatně usínám, když R. se mnou nejde. Asi se podvědomě bojím, že mě vzbudí, jak si půjde lehnout. Kolikrát nakonec netuším, kdy dorazil :grinning:

Riška si šel umýt zuby, Janka opět brečí....
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, se poseru, to byl teda podvecer...a myslim, ze bude veeelmizajimava noc!
ja nakonec vymekla a v 17.40 mu dala kojo a on ufnaukanej u toho vytuhnul. Nedalo se s nim nic a tak brzo jit spat uz nafurt, to jsem necthela. Taxi dal 20min, pak zas to stejne, ufnukanej, tak kase, srandicky, v koupelne trochu zabavy a pak chystacka na spanek. Rikala jsem si, ze koja mel az az pred tou 18, pak kase, ze zkusim uhojdat.Docela rychle odpadaval. Presun, odchod, řev. No a asi 4x furt dokola vždy řev za 5min třeba. Tak ještě kojo, pil jak by nepil :confused: ...tak už mu žblunkalo brisko uplne :zipper_mouth: , jemne pohupovat, presun....za 10min rev. Ted jsem zas hojdala, no tak se modlim, at naposled. Jako ma bile dalsi 2 zuby tesne pod dasni...bobek, si teda uziva...vsechny do tydne ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy cau, ja nevyvaruju, Domi neni zadny velky jedlik a tak mu staci treba 1/3-1/2 sklenicky a tu smicham s pohankou nebo tou polentou. Pac sklenicky ,co kupuju jsou vetsinou dost mixovane bez kousku,tak at je zvykly v pusine neco prevalovat.Az se vice rozji, bude mit pro me cenu neco varit. Obcas neco jako zeleninku a tak privarim a jeste mu namicham, ale maso jsem jeste nevarila.

marti, hm, tak mas doma uz pomocnici:slight_smile: DJeku a milovnici DVD:slight_smile:, pevne nervy na uklid nebo nejak schovat

pospi gratulka ke strudlu a soucit s riskovyma puchyrkama....kuwafix!hlavne at to nema Janka...do pr....minule nestovice a ted tohle... :angry: :frowning2:
10. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Tomi mal pred spanim zase teplotu 38,4 takze zas nurofen a uvidime do rana. Normalne mam z toho blby pocit, dufam ze to je tymi zubami a nie nachladnutie, lebo to by ma mrzelo, ze som nepozorna matka a neviem si dieta obliect podla pocasia. Raz je teplo, raz zima a clovek to nevie odhadnut.

Idem hodit sprchu a pojdem si lahnut, dnes som ako by ma presiel parny valec.
10. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Pospi chudák Riško, dúfam, že to Janka nechytí. :confounded:
Pospi gratulka k štrúdle, nám svokra doniesla medové rezy. :slight_smile:
Vanil, tak Tomáško sa stále trápi. :frowning2: Nemaj výčitky detičky rýchlo prechladnú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi mali ste rušnú noc a Honzíkovi prajem skoré uzdravenie. :slight_smile:
Pospi mne našťastie ešte Kubko poobede spáva a Zuzka je spachtoš od mala. :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jukám aspoň na skok...byli jsme u babi...
Zas žrádla hromady a já neodolala, ach jo...klasika...tak jsem na sebe naštvaná...
Sami, teda ty zuby se Domíkovi rozjely...kurňa, to ho musí docela bolet asi...
Vanil, Tomík taky teda myslíš zuby? Nebo nachlazení? Teď je toho mraky...
Puzzi, jejda, tak doufám, že nemá Honzík tu rýmu od Tobiho...ale u nás spíš je ten kašel, rýma moc ne...to by mne mrzelo...
Pospi, no MM furt přitakával na vše, co jsem navrhla s rodičákem a druhým dítětem a teď vyrukoval s tímhle...no, ale uvidíme, jako není to tak, že by řekl na 100 %, že druhé dítě NE! Spíš má trochu strach...no, vidí, že mi občas hrabe z jednoho...co pak ze dvou, že...a že musí docela makat, abysme měli nějakou kačku navíc....tak aby nás pak neodvezli do blázince oba dva... :sweat_smile:
Miruss, mne taky spí Tobík někdy 3x za den, ale 2x je standard... :slight_smile: ...pamatuješ, jak nám spali vždy 4 hodiny, pak se napápli a spali dál??? Jé, ráda na to vzpomínám :grinning:
Pospi, štrůdlík, mnááááááám, šikula :slight_smile: A koprovku, tu já miluju :dizzy_face: ...já si asi uvařím tukožroutskou polívku tak na měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
Puzzi, teda ty HOnzíkovi vyvařuješ...já jsem zatím krupičku vůbec nedávala...jen teda ve skleničce měl, nějaká slepičí polévka s krupicí a to mu teda jede...tak krupičku už dáváte? Já ty přílohy nějak nemám zmáklý...dávám jen brambory, rýži, občas trochu těstovin a tím hasnu...polentu kupujete kde??? Ta už se nevaří, že? To už je hotový...
Ted jsem dokoukala takový docela pěkný zajímavý film Dům u jezera se Sandrou Bullock, mám jí moc ráda, pěkná baba a herečka...závěr byl líbačka, setkání osudové...seklo jim to a mne to dojmulo....chtěla bych být taky ještě někdy takhle "chtěná"......po 7 letech vztahu to u nás má trošku jiné "grády".... :grinning:
10. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls aj ja na to rada spomínam. :slight_smile:
Talls aj ja musím na prílohách popracovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani u nás po 9 rokoch to už nemá teké grády ako vo filme. :grinning:
Sam Dominik zobral tie zuby šupom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek