• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.
Tak viaceré ste dnes mali rušnú noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My me mali ok, Kubko spal do 6:45 a ja so Zuzkou do 7:30. :slight_smile:
Andy morčacie je krútí mäso. :slight_smile:
Ten kus kus musím vykúšať. :slight_smile:
U nás lialo doobeda, ale poobede už našťastie nie, tak sme boli všetci na vychádzke a potom sme boli pozrieť svokrovcov. :slight_smile:
Momou dúfam, že sa ti chorobu podarilo predať cez inzerát. :grinning:
Puzzi ty si šikovná s oknami. :slight_smile:
S tými deťmi sme si aj my tk hovorili, že keby malo byť úplne všetko hotové tip top na dome, tak deti nemáme nikdy. :slight_smile: Ale samozrejme, že sme obe plánovali a preberali aj z finančného hľadiska, či nebude problém, našťastie MM celkom slušne zarába. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A minule hovorím MM, či sa nemám v septembri, 9. mes. roka, do práce, aby sme mali viac peňazí a on len si užívaj možnosť byť doma, peniaze boli aj budú. :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja prajem Dominilovi všetko naj k 10M. :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dnes nevytáhli paty z domova...jsme lenošili doma....Tobi odpo usnul od 14.30 do 17...jako nechápačka...kdybych to tušila, asi bych rozdělala nějakou práci...no, ale nekonec jsem se jen nějak flákala, takový ty drobnosti jako pověsit prádlo, spláchnout nádobí a tak...
Furt kašle, kurnik...zítra máme jít na světýlka...je kašel nakažlivej? Jinak mu nic není, nemá teplotu, ani rýmu mi přijde...a lumpačí jako zdravej :wink:

Je, Domča má mini narozky, vše nej nej... :slight_smile:

Nějak jsem zabržděná, unavená z toho válení se nebo co :grinning: , tak ani nejsem schopná nějak reagovat...tak zítra :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, já zítra na cvičení s Honzíkem nejdu, páč kdyby ostatní maminky viděly nudli u jeho nosu, tak by mohly být naštvaný, že jim honzík nakazí děti. No a s kašlem totéž, z tohoto důvodu bych asi nešla.
Dobrej odpo spánek Tobiho, hezkou neděli jste měli :wink:
11. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte holky, konečně sedím, malá usnula na 25 minut v kočárku, ale stejně večer probíhal jakoby nespala ... snědla před procházkou 2 kusy bábovky, pak už nic jen čaj ... a po koupání tradiční večer asi jako včera, nechtěla mlíko ani ode mě, ani z flašky ... já už jsem na nervy, celý den žádný mlíko prostě, nevím jakoby byla najedená a hlad už neměla, tak jsme ji nakonec nenutili, v posteli se rozčilovala, ale za chvilku se otočila, stulila ke mě a usnula, za chvíli se probudila s brekem, tak znovu, usnula, chechtala se ze spaní ... už dopředu mám docela strach jak bude vypadat dnešní noc .... dávám si kafe bez kofeinu, z normálního bych mohla mít kolaps, potřebovala bych hodit do klidu, po té noci to pořád nejsem já ..... jestli bude tak blbnout, tak nevím, co s ní budu dělat na srazu ... ale jinak je hodná ... zjistili jsme, že ji nesmíme nutit, ani zvyšovat hlas, strašně lítostivě začne brečet a naprosto nekomunikuje .... je to nářez, zas nějaká změna

Simčo,není špatný, proflákat kolektivně den, neměj výčitky ....

Všechno nejlepší Dominičkovi k 10ti měsícům!
11. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babinky,
tak my mame s kamoskou poslednich par hodin. V pul 3 v noci jim to dneska leti :frowning2: No bude nam smutno, protoze to bylo fakt super takhle a hlavne prdolata byli vyborni :slight_smile:
JInak ryma u nas porad, ale min nastesti. Porad odsavame a to uz dokonce je docela ok, ze drzi. Ale furt mu tecou nudle z nosu a to nesnasi si to nechat utirat :angry: Ale jinak vsechno dobry.
Jaydinek chodi jak drak uz :dizzy_face:
Ale nejhorsi, ze vubec nechce byt v kocarku, hlavne, kdyz zastavime :angry: NO nakupovat s nim uz je hooodne velke umeni, tak aspon nebudu tolik utracet :sweat_smile:

Vidim, ze Puzzi ma novou fotku :slight_smile: pekna a divala jsem se na ty fota Honzulaka a super. Je mocinky krasny a opet popisky nezklamaly :grinning:

Pro dnesek se loucim a zitra uz asi normalne :wink: I kdyz me bude asi pekne trvat, nez vas prelouskam :confounded:

Tak dobrou vsem

Jo a Domimu vse nej k 10M :slight_smile:
Toho jedineho si pamatuju, protoze je hned po nas :sunglasses:
11. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, dodatečně i malýmu všechno nej k 10ti měsícům ... jsem hrozná, nestihám sledovat ... :angry:
11. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak mi sežral vir počítač takže jsem byla totálně mimo....

Domimu vše nej!
11. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak se nám pobyt u našich trošku protáhnul, takže jsme dorazili až dnes...

Co je tu nového? Pokusím se teda aspoň trochu dočíst...

Vítečkovi lezou dvojky dole, takže je zase veselo... :unamused:
11. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, koukám, že mám vzkaz od Miruss ohledně srazu :confused: Kdy a kde se co chystá? Jsem úplně mimo mísu...
11. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, přeju ti lepší noc než včera, snad! Honzík občas mívá blbej večer po usnutí třeba do 23 hod. se budí kňouráním po půlhodině a pak najednou zázrak a spí v klidu.
Petruš, taky rýma? To nechápu, že některé děti u odsávání neřvou, pro Honzíka je to fakt mučení.
Jaydi chodí jak drak, bombič, Petruš, fakt je super!
Dík za pochvalu fotek.
Petruš, tak nás přelouskej a nezdržuj se reakcema, my ti to odpustíme, i když člověku to nedá. Já když nečtu víc dní výjimečně, tak si prostě řeknu, že budu reagovat jen na poslední den, páč když se snažím jen nejdůležtější reakce, tak to pak blbě dopadne, jakože mi nejdůležitější přijde vše :grinning:
Jaydimu zpětně vše nej k 10ti!
11. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, před chvíli jsem za malou byla, teda hysterák, to u ní neznámm, natahovala ručičky, tak jsem ji k sobě přimáčkla, a bylo ticho ... no uvidíme, ale prostě nesmím ji do ničeho nutit, snad to nějak pujde ... musí, že jo ...
11. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jejda, tu se nejak kecalo pri nedeli...a ja mela zrovna fofry

ssstrasne moc vsem dekujeme za pranicka, jste miloucke! dodatecne Jaydenkovi ke vcerejsim 10M a at je brzo zdravy

ja poklizela od posledniho prispevku a jeli jsme ke tchanum, dostala jsem mnam vecu a strůdl a kafčo ze stroje, mňam a výslužku jako vždy (prostě tchýně se chová jako dokonalá máti/babi, dá nám vždy buchtu pokud má, nějaké ovoce, dost berou ve velkém od různých známých a zeleninu a tak různě na přilepšenou, burčáka 2littry a táááák). Domi byl středem zájmu, dělal psí kousky, vylezl schody s přehledem a pootvíral šupliky a znásilnil kočky a tak. Krásně si sám žužlal měsíček jablíčka. Jeli jsme až za tmy a rovnou pro MM na nádr, přijel se zpožděním až v 18.45, takže mi Domi vytuhnul v autě :confounded: , no ale docela jsme zvládli uspávačku,cca ase 30min zpožděním a v pohodě. zatím je klid. myslím, že zítra bude 4. zub.... :confused:

paxem na věču dělala brynzové halušky, MM zatím nastrouhal brambůrky, mňam. MM mi dovezl 2 "sporotvní kozačky" PUMA. Psal mi, že maj dvoje hezký a já se neuměla rozhodnout, tak vzal oboje, ať si vyberu příp. nechám oboje :slight_smile:)). On je megaloman non plus ultra. No tak jsou oboje super, ale ať to vynosím, nechám si jedny a druhé hodím asi na MMA. Sam si tam koupil uplne megamega mega věrnou kopii mobilu Vertu typ ferrari, jestli vam to teda něco říká :sweat_smile:.
popíjím burčák no a kecáme.

nakecaly jste, musím pak dočíst asi v posteli
11. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaydimu a Domčovi přejem s Jaňulíkem vše nej k 10M nározkám :dizzy_face:
Jsem u mamky, popíjime domácí vínko a kecáme. Dozvěděly jsme se dneska, že můj bratranec "konečně" čeká se svou partnerkou mimi (8tt), jsem za ně(j) šťastná jako blecha :dizzy_face: :wink: Konečně, bo on měl smůlu na baby, už mu táhne na 40R a je sympaťak, milý, citlivý, pěkný, ale na partnerky měl zatím špatnou ruku :unamused:
SAMI, nové kozajdy, jo? A 2? Ty vojcle, se máš :wink:
PUZZI, Janku odsávám jen pusou. Musím zaklepat, zatím neměla v poslední době velkou rýmu, takže jsem jí nemusela nijak trápit, odsávám víceméně jen šušně :sweat_smile: Úspěšná pomývačka oken :wink:
PETŘI, hm, to věřím, že vám bude smutno. Jaydimu přeju brzké uzdravení.
MARTI, přeju dobré vyspání :wink: Už taky valím do sprchy a na kutě.

Na příští týden předpovídají sníh :confused: :frowning2: Od středy sněhové jazyky, doporučují zimní pneu, snad docestujem všechny na sraz v poho.

Mamky, py py :wink:
11. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda Sami si užíváš :dizzy_face: nové botky..burčáček..no zááávist a 4zuby - se do toho Domča opřel to my máme furt ten jeden :zipper_mouth:

Jsem utrácela a 1500Kč zas v pr...jsem objednala žábě nějaké vánoční dárky..to se mi bude hned zase lépe spát :dizzy_face:

http://www.detskydum.cz/detail/i-m-toy-multifunkn-pyramida-605401/
11. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, noc teda nic moc kvuliva chrupkani MM...ve 3.30 dosel a ja od te doby skoro nespala a kdyz Domi v 5.30 chtel kojkat, tak uz neusnul :confounded:

venku je teda fialovy hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jumik, krasne darecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Soňa bude určo nadšená
dočítat jsem nestíhala včera, jdu na to
12. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, noc dobrá, ale bez kojo .... prostě konečná. Malá ucítí na puse prso a konec .... ani noc ji neoblafla, tak jsem počkala, až jsem si byla jistá, že má hlad, ve 3 vypila 130 mlíka a spala do 7, pak zase mlíko a ještě spí .... já mám z toho jejího odstrkování uplně hlavu v pejru, večer jsem to i obrečela, ale jinak je ok, tak ji s tím prostě asi už s...u :grinning: , teď jen zbavit se mlíka, tak jdu odstříkat to nejnutnější, už jsem to musela udělat včera večer, teda po takové době, už jsem neodstříkávala dlouho, je to docela nepříjemný a bolely mě ruce ....

Pospi, předpověď jsem slyšela taky, si pěkně s tím počasí zobnem, fakt škoda, že jsme nejeli dřív, ale zas by nemohla Simča atd.a jsem ráda, že ji tam uvidím. Jen teda namyslet zimní výbavu, tak tohle jsem nečekala, malá teda oblečení celkem má, i rukavičky, jen teda boty nemáme, ale do kočárku je nepotřebuje ...

Martin v 7 ráno odjížděl do toho Lince - výměnný pobyt na týden, tak psal, že jedou směr České Budějovice. Nabalelenej zimní bundou atd. Hlavně aby se mu tam líbilo.

Venku teda megachcanec, jsem chtěla ráno jet nakoupit, ale asi pojedem tady přes jednu ulici jen do obchodu, žádná procházka, nemám z čeho vařit, tak je to bohužel nutnost.

Sami, pěknej večer a super návštěva u tchánovců.
12. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti nesmutni z konce koja, jak pise puzzi, vy se s Marky umazlíte i bez toho :dizzy_face: a fakt je to hezke, jaxi to uzivas.

puzzi,andy, taky ted radeji pokecam s kamoskama, co uz maji deti, ale i s tema bezdetnyma to jde, ikdyz se treba ted musim uchichtavat, kolik casu jsou schopny venovat tomu,aby byly "vytuněný" a sladěný s outfitem a tááák a jaké mají starosti /móda, pařby.../. já su ráda, když te'd vypadnu z domova a su jakž takž barevně v pohodě, namalovaná a nezapomenu se navoňět nebo nasadit náušnice :wink: . Většinou nejdřív ladím Domika a pak už nestíhám sebe :grinning:

jinak s rýmou ven chodím, ono venku je lepší vlhkost, myslím, že i mudra mi to doporučovala.Puzzi neboj se. určitě teda čepici hluboko do čela, at jsou dutiny v teple, zababušat a no problema, ps, puzzi co tvoje italstina?

okna umyju az pred vanocema, aby to vydrzelo:slight_smile: puzzi ses dobra, tolik oken, ty brdo...jsem zvedava na sebe za rok v domecku...budem to mit desne proskleny, si budu muset poridit ty stěrky na výkladní skříně :grinning: :grinning:

puzzi dostalas šicí stroj? wow. No já šít taky nestíhám, přes den bych k tomu sedla, potřebuji taky zkratit něco a zapošít a upravit fusak a není kdy a večer se mi potmě nechce, přes den by Domi otravoval u káble a šlapky

jáhly nevim, jeste jsem nevarila

puzzi, me se taky Domi děssně líbí v zimních čepkách, co te'd má v zásobě

ad doklady a celá identita v peněžence...no ani mi nemluvte. ta moje má asi 2kila, bych s ní klidně neěkoho mohla klepnout po palici :grinning:...všech 10milionu ruznych členských a slevovyých kartiček, doklady, uctenky, papírky...pritom by teoreticky stacila 1 kreditka,co? :grinning: mladej syn, teda ten velikej skoro 17 mi minuly tyden psal na skypa cca ve 20h vecer, ze se zakecal s kamosema na zastavce a nekdo mu potahl batoh s komplet vsim, zustala mu šalinkarta a mobil....tak mu rikam, jestli uz se pochlubil doma a on ze ne. jsme ho musela dokopat, at uz na nic neceka a maze to rict matce, ze musi vymenit zamek...blbon...mel tam obcanku i klice, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, pěkný dárečky!

Tak musím ještě na poštu, tak do toho města stejně musím, ale aspoń se projdem, stejně zmoknem, tak co už.
12. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, na okna se taky vrhnu pozděj, ted když bylo hezky, jsem to nestihla .... máme 6 dole a 4 nahoře. Nahoře je to v poho, to se umeje ze země (jsem malá), tak to zvládám za pochodu, když mě chytne blbá, ale v obýváku potřebuju schůdky, tak to jde hůř.

Já mám teda taky vsjo v peněžence, někdy si říkám, že je to na pytel, ale mám všechno při ruce, ale kdyby mi to někdo ukrad, tak teda průser .....

Děvčica vstává, tak jdu za ní .... zase BÁBUJE ...
12. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Hlásím, že nemoc mě asi jako fakt konečně opustila, ale pšt, aby se nevrátila :confused: :grinning: Jsem sice slaboučká jak muška, ale rýma je pryč a kašlík jen trošinku, když mluvím.
Tý jo, já tu nemám Kubu, Vstával moc brzy a tak si ho Jára odnesl!!! (v krosně) do práce. Takže jsme s Ančou vstávaly až teď a koukám, bude 9 :sweat_smile: Takže se oblíkneme a jedem pro něj, ať tatí taky něco v tý práci udělá.

Domimu taky přejeme všechno nej k 10M

Jumi: Ty hračky jsou úžasný
12. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Mne Zuzka zapala včera o 20:15 a ešte stále spí. :confused:
Kubko vstal o 6:45 a teraz je u babky, tak mám fraj. :slight_smile:
U ná leje ako z krhly, na zraz hlásia humus počasie. Dúfam, že všetky dorazíme ok. Decká sa zhrajú vnútri a my budeme kecať. :slight_smile:
Ja som okná umývala nedávno a umyjem ešte pred Vianocami. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaydymu tiež prajem všetko naj k 10M. :slight_smile:
Sam tak MM je zlatí, že ti kúpil topánky a rovno dvoje. :slight_smile:
Smi svokrovci super, výluška a stále hodí. :slight_smile:
Jumík super hračky. :slight_smile:
Momou to som rada, že ti je lepšie to ste si dobre pospali. :slight_smile:
Marti netráp a kvôli mlieku, mazliť sa môžte aj bez koja a aspoň nebudeš mať starosti s odstavovaním. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss: No po stávání ve 3 :grinning: jsem pak nemohla usnout. No a Kuba byla pak po 6 vyspinkanej ................. :sweat_smile: Ještě bych si dala hodinku, ale do večera to vydrží. Tak ono tu leje a tak jsem unavená z migrény a to počasí je na spaní ideální ..... :grinning:
12. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babule,
skusim iba tak v rychlosti, lebo o chvilu ficime k nasim - idem znovu na masaz chrbatu, perfektne sa to uz zlepsilo, tak sa tesim :slight_smile: .
Marti, tusim sme na tom podobne, ja som to kojo tiez uz par krat oplakala :pensive: . Ja viem, ze sa to lahko povie a keby islo o niekoho ineho, tak by som mu tiez povedala, ze ved si vydrzala krasnych 9 mesiacov, ale ta realita, ked sa na mna Lukasko pozrie a povie ham a odtahuje mi tricko, to je strasne, ze mu nemozem dat :cry: . Ja viem, ze to o par dni prejde, ale teraz je to tazsie ako som si myslela :pensive: . Ale cim by bolo mimco vacsie a malo viac rozumu, tak by to bolo asi este horsie.
Ale Luky je pokladik, vykompenzoval to niecim inym - vcera mi zacal hovorit mama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...teda on povie mamamam, ale vola tym evidentne mna, tak to tak krasne zahreje pri srdiecku :dizzy_face: .
Vcera sme mali rusny vecer, Natali si buchla ruku a fakt dlho bolestivo plakala, takze kedze uz mala 2 zlomeniny, tak som s nou radsej letela na pohotovost. RTG nastastie ukazal, ze zlomene to nie je, vraj len pohmozdene makke tkaniva, ale boli ju to riadne este aj dnes :unamused: .
Aj tu je hnusny lejak, tak Marti drzim palce, aby ste moc nezmokli.
Sami, to bolo super s stierkou na vyklady :grinning: a TM je perfektny, ze to zobral oboje cizmicky, juuuj, parada :slight_smile: . Inak ta tvoja svokra je velmi zlata, podla toho, ako ju popisujes. Este aj vysluzku vzdy dostanes ( ja iba od amy, od svokry nie) - mali by ste k nim s Domim hadam skocit aj castejsie - ty budes mat zmenu a oni sa potesia s Domim :wink: .
Pospi, som zvedava, ako sa ma Riska? Nerozsirilo sa mu to este viac? A Janka, je zatial v poho?

Puzzi, ty si macherka s tymi oknami - ja to tiez necham az na predvianocne obdobie, ako Sami a Marta. A tie sluzby s TM mate podelene uplne vymakane. Stihnes si tak cez vikend aj porobit a oddychnut - super ti pomaha :slight_smile: . Ale musim aj ja MM pochvalit - v sobotu doobeda som vybehla s kamoskou do Rakuska ( chcela som omrknut hracky na vianoce - bol to iba teoreticky predvyber) a nakupila som plienky + jedlo Lukymu a MM sa ukazkovo postaral o vsetky 3 deti. Dokonca 1x prebaloval pokakanu ritku :grinning: . A vcera vecer okupal, nakrmil ( aspon nejaka vyhoda UM) a uspal - kym ja som bola na tej pohotovosti s Natalkou. Tak aj u nas sa vsetko da, ked sa chce :wink: .
Inak Puzzi, s nadchou sa von moze, ja chodim s detmi na vzduch aj s miernymi virozami ( ked je teplota do 38) - nie, ked maju kasel a chytene priedusky, vtedy nie je dobre dychat studeny vzduch. a sucitim s tebou a s Honzikom pri odsavani soplov vysavacom - je to najucinnejsi sposob, ale Luky mal z toho tiez mindraky ( mal cca 6 mes.) a teraz ked pustim vysavac, tak si to uz nepamata, neplace - dufam, ze nas sople dlho obidu.
Mou, Jara je zlaty a asi ma dobru pracu, ked si tam moze zobrat Kubka :wink: .
Jumi, super hracky pre Sonulku :wink: .
Andy, s tou penazenkou :grinning: ....aj ja mam tajne priehradky, kam by som si nic dolezite nedala a predsa to tam obcas najdem :grinning: .......ale hlavne, ze sa nasla, prachov dost + tie doklady, to by bol masaker. A krasne brusko na fotke, fazulka malinka :dizzy_face: .
Petri, verim, ze to s kamoskou bola bomba zmena. Asi celkova priprava narocna pre nu, aj pre vas, ale stalo to za to :wink:. Budete mat pekne spomienky a fotky - supni potom nejake :wink:. A dufam, ze Jaydenkovi ta nadcha coskoro prejde.
A uz neviem, co som precitala, sorry, ak som na niekoho zabudla.
12. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, tys dala Marketce už bábovku? tu s margotkou a rumem, jo? :confused: :confused: :sweat_smile: no ty ses dost akční s tím jídlem...vždycky se tu přiznáš k něčemu co už dávno dáváš až když to někdo nakousne :grinning: :grinning:

petruš, tak vítej zpet mezi nas, jak pise puzzi, rychle prelitni,co je noveho a pojd za nama bez reakci. Myslim, ze az taaak hrozne se nekecalo, bych tak prumerne rekla 2 strany denne.

marti ty vogo, ona se Marketka az tak zacala od prsa odtahovat???uniklo mi neco podstatneho, proc?zaclo to tim kousanim?safra...a to mlicko odstrikane vyhazujes?nezamrazis na nejakou vecerni kasi ci tak neco?
prave mi dosel balicek od HAMI a je tam ten Hajaja mliko a polivka a nejaky "jogurt"-je to jen 1 kelimek,ale bez napisu, nevim, co to je, jsou na tom banany, nevite?Ja jako jeste mam to jejich mliko, co posilali minule :sweat_smile:. No aspon nemusim kupovat pak na kaše

Domisek hajka, snad vydrzi dlouho, v tomhle pocasi pri otevrenem okne je to lahoda...hm, akorat dole furt ruzne debilove obcas zatroubi, taxnad bude aspot aspon 1,5h.

holky dik, kozajdy jsou to takove sportovni,jakoby tenisky,ale vysoke až pod kolena, jedny na zip a vepredu se šněrovaním, ty si necham a ty druhe jen nazouvaci semisove, taky zajimave, ale ve meste je solený sníh a byly by zničený, prdím na to. V Kazachu stály "pár" korun. Mozna mi ty, co prodam vydelaj na ty, co si nechám :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, ty si usilovna ako vcelicka, ved si okna umyvala nedavno a pred vianocami budes opat? A paci sa mi, ze mate asi pekny vztah so svokrovcami, stale sa navstevujete a dost ti pomahaju s Kubkou, to uzasne :dizzy_face: . No a o Zuzanke spachtoske sa zmienovat ani nebudem, iba potichu zavidim :slight_smile: , ale samozrejme aj doprajem, uzila si si pri Kubkovi, ako si popisovala, tak teraz je to za odmenu :slight_smile: .
No inak sa nam to pocko na zraz pekne pos.alo - Welinka to tusila a ja som hovorila, ze ved tyzden hore -dole, velka zmena to nebude. A je to veru sakra zmena - pred tyzdnom krasne teplucko a teraz vraj sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky sorry za preklepy a vynechane pismenka, hadam to dava zmysel - tak to dopadne, ked sa ponahlam, ale uz tu nie som - dam sprchu a ideme sa chystat.
Pekny den prajem :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ne tu s rumem a margotkou, dělala jsem normální, tu rumovou snědla návštěva :grinning: já raděj moc nešířím, ať mě tady nesepsujete, všechny se snažíte zdravě a já to jedu trošku jinak, ale snad ne moc razantně :grinning:

Sami, začlo to tím kousáním, máš pravdu .... a já večer odstříkala tak 50, jen to nejnutnější, už mě bolela ruka, ale dneska musím odsát víc ... a mlíčko jsem schovala na kaši.

Lobi, tak nějak jsme na tom stejně, ale za pár dní to bude dobrý, fakt ...
12. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já s tím jídlem docela dost improvizuju, např. tchýně dělala klasika vývar s nudlemi na oběd, ona téměř nesolí, tak malá jedla s náma, a protože byly řízky s kaší, tak měla kaši a do toho jsem jí nadrobno nakrájela maso z toho vývaru. Řízek bych jí teda nedala, na to má dost času ... a tak prostě.
12. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek