• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
marti ahaaa, ja uz myslela, ze Marketka ma za sebou rumovou parbu :grinning:

lobi cauky, teda Tm se činil, super a pohmozděná ruka nic moc, copak delala??? vsechno zvladni a pekny den i tobe

holky, mizim
12. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka tak, tak ja som si vstávanie medzi 5 a 6 ráno užila pri Kubkovi až až. :slight_smile:
A svokrovci sú super, Kubko ich zbožňuje, teraz najmä deda, stál espolu niečo majstrujú. :slight_smile:
A na zraz vezmeme kopu hračiek, decká sa zahrajú a mi budeme klábosiť. :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss jo teda jako 13,5h spanek Zuzka je fakt neuveritelna:slight_smile:, asi ty zoubky ji davaji zabrat, uz konecne lezou?

jo, na sraz vezmem kazda hracky, to bude super
12. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...my noc dobrá, párkrát zakašlání, přikrytí a tak, ale vstávačka až před 8, docela krása :slight_smile:
Jinak tady mega hnus počasí, ach jo...
Koukám, že nejsem jediná, kdo má narvanou peněženku, taky tam mám karty platební, slevové, permice na cokoliv, účtenky, lítačku, občanku.....no, vše co si dovedete představit...kdyby mi jí ukradli , tak jsem v pytli...uf...Sami, ten syn, to je teda kousek....bych ho asi hnala...přesně to vidím, machrovačka někde před holkama, na batoh ani nevzdechl...kurňa...
Marti, nesmutni, že Maky nepije, buď ráda, že je spokojená s flaškou, dyť je jí 10 měsíců...nádheraaaaaa....kdybys viděla, jak kámoška odstavovala toho jejich závisláka...hrůza...takhle se Markétka odstavila sama a pohoda...jinak jsou taky homeopatika na zastavení laktace, je to taky komunista, jen jiný to číslo...to by ti řekli v lékárně...myslím, že je to 15 CH...
Jumi, super dárečky!!! Ta pyramida vypadá skvěléééééééé...
S tím počasím je to na pytel...ach jo, to jsem nečekala takovou zimu....uf. Snad na sraze bude aspoň jakž takž a nebude pršet...
Zrovna mi volal MM, že teda jako to počasí a že se mu nikam nechce a tak...tak jsem ho musela zpracovávat, že to bude fajn, a že se bude moct válet v posteli...no, akorát teda nevím, jak se bude tvářit, když v ten pátek už asi pokoj budou chtít připravit pro welinkovy...nebo nevím, třeba budou mít jinej, ale že by nás tam nechali až do odpoledne, to si nemyslím, kurňa...ten bude zpruzelej zas...kdyby bylo jakž takž počasí, šel by si něco fotit, jestli bude pršet, bude to hrůza...
Tobíka jsem dala spinkat, zabral hned...rozhodla jsem se, že na Světýlka nepůjdem...nechce se mi být s ním hodinu v metru, určo lidi ´budou taky nachcípaní, to nerisknu, když on sám je taky načatej...zítra jdem na rehábku, tak ať je fit...
Lobka, jeje, copak Naty dělala,že se tak bouchla??? Já si párkrát nakopla malíček a bolelo mne to snad 14 dní, masakr...
Sami, jeje, dvoje botky, paráda...si nech oboje , na střídačku, ne??? A tchýně je super, že je tak ochotná a dává výslužku a tak...to potěší, viď?
12. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Zuzanky spánky fakt nechápu... :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, neboj, tak si věci dáte třeba ke mě do pokoje, to zvládneme, snad bude i TM v pohodě, já jsem moc ráda, že se setkáme, ale s chlapama to je někdy prostě těžký, němaj rádi improvizace atd. ale zvládneme to neboj ...
12. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, teda žasnu nad Zuzankou.... a to ti jako celou tu noc nejí jo?
12. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak u nas noc dobra, vstavacka v 6 pro Jaydiho a R, ja jeste dospavala. No ale po 7 uz jsem musela vstat ja :unamused:
Jaydinek chvilku hledal Nellinku, ale nikde nikdo :frowning2: Tak jsme si hrali jen my dva :sunglasses:
KAsel uz skoro nema, ale rymu furt. Uz me to stve, jak mu porad tece z nosu :angry:

Jdu zkusit docist :unamused: :wink:
12. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak mám velkou novinu, jsem hrdá majitelka těhotenskýho průkazu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vše je v pořádku, dnes mi nedělal UTZ, jen vnitřní vyšetření a stěr na cytologii(to bylo teda fuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a říkal že pohmatem to odpovída, tak 2 a půl měsíce, což vlastně odpovídá tomu 10tt, takže super :dizzy_face: a doporučení na NT screening mi napsal bez keců, jsme se o tom i bavili, tak s ním je docela řeč, mě dnes mile potěšil, máli byla hodná v čekárně i v ordinaci :slight_smile:

pak jsme jely nakoupit, dala jsem jí do ruky rohlík a byla spokojená a ted jsme dojely, dala jsem máli spát, chvilku si dám relax a půjdu uvařit oběd...zkusím vás dočíst...
12. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tak paráda u gyndaře, a obdivuju, jak to zvládáš i s Málinkou .....
12. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami dodatečně Domískovi vše nej k 10M :dizzy_face:

Miruss má TM i nějaké zápory???? :grinning:

talls s kašlem bych asi na cvíčo nešla, holky maj pravdu, ostatní maminy by mohly být naštvaný....a den relax doma neuškodí ne???

marti teda markétka takto odmítá mlíko, to je divný :confounded: a to ti sní 2 kusy bábovky, no nekecej, jak jí to dáváš, po kouskách?,
a z toho koja nesmutni, Marky asi ví, proč se chce odstavit, ty jsi pro to udělalal maximum :dizzy_face:

petronuska to je skvělý, že jste si to s kámoškou tak užily :slight_smile: a jaydenkovi také přeji zpožděně vše nej :dizzy_face:

lao ahoj, já už na tebe myslela, kde zevluješ :slight_smile: zuby ajajaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sami TM tak krásný dárek přivezl a tchánovci jsou teda úplně ukázkoví :dizzy_face: a s tou pěněženkou, musíme holt věřit, že to nebude náš případ že :grinning:

pospi mě přijde, že takoví ti kladasové a sympataci a hodní chlapi maj často na partnerky smůlu...a kolik je té jeho nynější těhulce???

puzzi jsi borec s těma oknama, já umyju až se nastěhujem, tady na ty okna v podnájmu kašlu, i kdybych ven neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:neeeee ted je omyje déšt :grinning:

momou jsem ráda, že ti je líp :slight_smile:

lobi ahojky, chudák Natálka, ještě že to není zlomené...a lukáško říká mamamam ten je šikovný, máli firt jen táta :grinning:

holky add jídlo dětem jako já se snažim zdravě, ale dám občas například pribináka, ty vy tu myslím nedáváte a dávám ochucený jogurt, já to zas až tak neřeším, jakože ultra zdravě.....ale danžim se...

marti já to tak nějak si nepřipouštím, že bych to nezvládla....

Jumi jí ty dárky jsi vybrala krásně pro sonulku, já miluju dřevěný hračky :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste se tu bavili o rohlicich a chlebu a mazani - tak ja davam chleba mazany maslem, parkrat i Philadelphii (neco jako asi Lucina nebo tak) a Jaydimu chutilo. TAky jsem mu na to dala sunku a syr a v pohode. Ale musim mu to davat na male kousky, protoze si to jinak rozmacka v ruce a nacpe do puse toho hodne :sweat_smile:

Vanil Tomik je taky kus chlapa :wink:
Dedul super, ze TP se pomalu ale snad urcite lepsi v hlidani a pomahani s MAxikem :wink:
Sami tak konecne prvni zub venku! super :grinning:

Jaydinek ma porad ty ctyri a dvojka nahore jde porad trosku videt pod dasni, ale zatim nic :slight_smile:

Talls, Puzzi, super se srazikem, ze se vam tak dobre vyved :slight_smile:
Pospi chudacek Riska s tema bradavicema. Snad uz je to po te masticce lepsi a na Janicku nic neskocilo :pensive:
Sami Domik ma taky pekne miry :slight_smile:
Ja vazit v 10M nebudu. Vahu nemame a k dr nepujdeme tedka...

Puzzi tak stolecek uz Honzik ma :grinning: To je super, aspon si s tim vyhraje tedka´, ne? A ty urco o nem ani nevis :wink:
Moni super fotka Kubika pod vodou :dizzy_face:
Honzik Puzziu chodi! :astonished: Ty jo, to slo s nim nejak rychle, co? Supero :grinning:
Sami ty kostky jsou super, taky jsem se na ne tady divala v hrackarstvi :wink:
Hpaji moc pekne fotky, Risula vysmatej a krasnej :slight_smile:
Ted ctu, ze Domik ma tech zubu nakonec vic :grinning:
Nikule a Samicka taky peknej srazicek :wink:
Marti kombineza hezka :slight_smile: A bodycka dobry, ale ta cena :grinning:
Moni ty s tim zdravim si teda uzivas :pensive:

Jsem teprve na strane 345, ale JAydinek se pomalu budi. Zase mi bude trvat jak dlouho, nez vas dolouskam :unamused:
Tohle radeji poslu, nez se mi to vymaze :sunglasses:
12. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy gratulka k tehu prukazce a super, ze je vse ok. Tyy jo, 2,5mesice, to je des jak to leti.... :wink:
12. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, Honzík dnes mlíko v 6,30 a pak ještě usnul do 7,45 (takže vlastně spánek od 19 skoro do 8 do rána, dobrýýýý), jsem se parádně vyspala. V 7,30 jsem se vzbudila, koukám na hodiny, jsem se lekla, že máme vypnutou chůvu, pak jsem začala spekulovat, jestli Honzíkovi něco není, no ale vyspaná jsem pěkně. Rýmu už má Honzík o dost lepší, ráno skoro vůbec, pak jsme šli ven, tam se mu spustili nudle, takže dvakrát odsávání, ale snad to bude brzo dobrý.
Dopo standardní procházka, se pak Honzíkovi pěkně spustily nudle.
Sami, TM a nákupy bot a oblečení fakt zírám, MM možná ani neví, jaký mám číslo boty :sweat_smile: Jo a jak píšeš, že máš nedětný kámošky řešící módu a tak, to čumim, já moc takových holek asi ani neznám (jako ne že by chodily hrozně oblíkaný a nenamalovaný, ale nikdy jsem tohle v mým okolí moc neviděla řešit), já si spíš s nedětnýma hůř pokecám, že moc řeší práci a hlavně je asi moc nezajímá řešit vše o dětech a já nic jinýho nedělám než dítě :sweat_smile:
Pospi, to je hezký s tvým bratrancem a dítětem :wink:
Marti, a po UM myslíš méně časté buzení, aspoň nějaký plus dokojení je?
Sami, italština? Dobrý, zítra zas jdu, chodím, ale přes tejden doma na to prdím a prd si pamatuju, měla bych si to dnes večer projít. Zatím umíme jen takový Jmenuji se a vyčasovat Být a nějaký základní slova a tak :slight_smile:
Sami, MM včera říkal, že před vánocema umyje okna on, chci to vidět, včera taky, že mi pomůže a než se sebral, tak jsem měla hotovo. Vlastně večer u TV poslední okno umyl on, takže teď musím říkat Umyli jsme okna :sweat_smile: No ale uvidíme před vánocema, teď jsme myli okna asi po roce, takže tak u nás s oknama :sweat_smile:
Momou, tvůj Jára je úžasnej, odnést si dítě do práce, aby nebudilo maminku, to je něco!
Lobi, užij si masáž! Já jdu zítra taky, dostala jsem od ségry k narozkám poukaz. Ale ještě nevim, co si nechám namasírovat, nic mě nebolí :sweat_smile:
Lobi, gratuluju k mama a Natali je mi líto, hlavně ýe ne zlomenina. TM je taky dobrej, taky asi občas pomůže, málo chlapů pomáhá fakt dobrovolně z vlastního nápadu :wink:
Talls, a u dr. jsi s Tobíkem nakonec byla nebo ne? Asi zbytečný viď, když se to zlepšuje, snad bude Tobi brzo bez kašle :slight_smile:
Andy, gratulace k průkazce :wink: S Honzíkem u doktorů mých by to bylo asi zajímavý, ale bůhví, třeba by se zabavil taky :sweat_smile:
Já se u Honzíka snažím o zdravý jídla, dnes má k obědu červenou čočku se zeleninou, ale na druhou stranu dávám piškoty, slazený granulovaný čaje, rohlík...
Petruš, Honzík zatím chodí jen pár kroků ke mně, teď poslední dva tři dny se občas pustí i někde a udělá krok, ale to se bojí. To ještě asi nepovažuju za chození, spíš až když fakt půjde do prostoru a nejen ke mně kousíček.
12. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem napsala mega dalsi prispevek a spadlo mi to :angry:
No ale Jaydi se teprve az tedka vzbudil po 2,5 hodinach, takze koncim a jsem nasrana.... :angry:
12. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, Jaydi si na Nellinku zvykl co? To je hezký u těch dětí ...

Holky, tak první můj vlastní karambol ... jsem vysávala a malá mi spadla na hlavu z postele, tentokrát na jinou stranu, než předtím spadla Pavle. Ani moc neplakala, byla taková otřesená, fakt jsem chvíli váhala, že zavolám sanitku, ale za chvíli dobrý, já byla fakt na nervy .... si člověk pořád dává pozor a pak tohle ... se mi jaksi daří poslední dobou sakra. Bude mít bouli, to už je jasný, má to trochu spálený od koberce, chudina malá, bych si dala pár facek, jsem kolem ní hodinu tady běhala, hráli jsme si atd. Potřebovala jsem mít jistotu, že je v pořádku, před chvílí i poobědvala, jedla normálně a hrála si u toho, napila se čaje a usnula, nechtěla jsem ji dávat spát po tom karambolu, kdoví co by z toho mohlo být ... mám vařit, ale raděj bych s ní byla v ložnici, fakt mám strach ... ještě teď se klepu a je mi do breku.... no jsem trouba
12. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, jo, takle mi malá odmítá mlíko, předtím po tom kousnutí to bylo to samé, prostě nechce ani prso, natož mlíko, buď už je to moc dřina, nebo teda jí nechutná, ale v sobotu večer pila ještě normálně, tak fakt nevím, ale odmítá to i ze spaní, jsem spoléhala, že když nic, tak mi ho aspoň odpije, a nekonalo se ... taky nechápu.

Puzzi, malá včera mlíko na noc neměla, jedla naposled v 17 hodin tu bábovku, a měla čaj. Šla spát ve 20,30 a jedla ve 3, a to ani moc probuzená nebyla, nechtěla pít ode mě, tak jsem jí dala raděj hned mlíko z flašky, aby zase třeba neprotestovala i proti němu a dobrý, to vypila. Ale řekla bych, že je sytější po UM. Pila v 7 a pak měla až 9,30 snídani se mnou.

Markétka měla dneska zeleninu se žloutkem, co jsem jí vařila včera, co zbylo jsem horký rozmixovala a dala do skleničky, snědla svých 120, dala jsem tam hrášek, brambory, mrkev, petržel, cibuli na drobno a petrželovou nať. Tentokrát absolutně bez soli a moc jí chutná, ochutí to ta cibule a petržel. Ještě mám na zítra. Asi si něco takovýho nachystám i na sraz.
12. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, to je pech ... já jdu vařit květák, tak musím pohnout, tady je hnusně, až dojede MM, tak musíme na poštu a nakoupit, tak ať to mám hotový. Jdu se ještě podívat na malou, nedá mi to, stejně nejsem v klidu, když na ni nevidím, ale zrovn je doba, kdy chodí spát, i tak jde o hodinu pozděj, ale vypadala dobrá, tak snad jí nic nebude, i tak to budu muset MM říct ... jen vejde, tak bude jasný, že se něco stalo, se klepu ještě teď
12. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, bombááá, prukazkáááááá!!! To snad ani není možný, že už další těhu a než se všichni nadějem, tak tu bude Rozinka, ne? Nebo roziňák... :grinning: ...jako užíváš si to, že jsi těhu? Možná na to ani není čas myslet, co? To první těhu je prostě mazec, že člověk vše řeší, druhé a každé další si myslím, že prosviští a najednou je mimčo na světě :grinning:

Puzzi, byla jsem s Tobim u Dr v pátek, spíš aby mi poradila jakej ten sirup na kašel...bo jsem věděla, že tak strááášně marod není, ale zas jsem to přes víkend chtěla trošku pořešit, abysme byli na sraz ok. Poslechla, jestli to nemá na průduškách, tak zatím ne....A doporučila Hedelix, tak dávám Hedelix...no, ale kašle stejně...uvidíme...

S tím jídlem...ségra na mne někdy kouká jak na exota, že mu furt vařím maso-zelenino....že ona už klukům taky dávala dost věcí, co jedli sami...ale mne se prostě nechce...myslím, že i tak má dost vitamínů a všeho i z mlíka i z ovoce a zeleniny....i když je vařená....ale chci teď trochu pořešit víc ty přílohy jakoby...jak dáváte kuskus, pohanku a tak...já to moc neznám , nejím to sama, tak ani nevím, jak to dávat dítěti...i když teda kuskus jsem párkrát měla...a luštěniny už se taky smí??? Ty taky budu radši dávat až od roku...nebo je to blbost???

Dnes jsme měli oběd "co dům dal"...udělala jsem bramborovou kaši s petrželí (kořenem) a Sunarem, a tobimu jsem tam dala maso z polívky (krůtí) a sama jsem si to taky dala, jen osolila a vzala si tu zapečenou kotletu...nebylo to zlý, trošku ochucená br. kaše...ale MM by mne s tím asi vypískal...
Andy, jak jsi tady dávala ten odkaz na krůtí maso s mrkví...teda to ti Jenda jí??? MM by si zajel do Mc Donalda jen by to viděl na obrázku. V životě by to nepozřel, i kdyby to bylo dobrý :grinning:

Půjdem ven, před chvílí i svítilo sluníčko, teď už ne, ale na déšť to snad nebude...tak se projdem...včera Tobi venku nebyl, tak mu to udělá dobře...snad se mu nezhorší ten kašel...ale teď už dlouho nezakašlal...
12. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeje, Marti, to je teda pech s tím pádem....ale snad to bude dobrý...jen kdyby blinkala nebo něco, tak bych s ní radši zašla...já to tehdy ani neviděla, jak spadl...ale ten nos byl jasný... :sweat_smile: . A přeci jen, jestli nemáte nějaký zvýšený postele, tak to zas není tak moc vysoký, ne?
Já chci příští týden zkusit do příkrmu taky buď jarní cibulku nebo porek, jestě jsem nedávala...a petrželovou nať bych taky zkusila, jestli jí seženu...dnes jsem prubla celý bílý jogurt (teda on to není tak úplně jogurt, je to snad od Hami, nebo čeho, takovýho něco jogurtovýho s banánem), ta snad se mi Tobi na prochajdě neprosrajdí....
12. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, já ten pád taky neviděla, postele nijak extra vysoký nejsou, ale je jasný jak padala, spadla jí pet flaška, ona se naklonila a žuchla prostě a asi nestihla ani dát ruce dopředu, má červený vpravo na čele. Mě vyděsilo teda totálně, že když jsem slyšela ducnutí, tak jsem se otočila, neviděla jsem ji, tak jsem vypla vysavač a kouknu, ležela divně, hlavou k postelím, na břiše, ale byla taková zmatená, koukala na zem pod sebe, měla jsem dojem, jakoby si vyrazila dech trochu, nemohla se rozbrečet, a pořád to vypadalo, že každou chvíli usne, dávala mi hlavu na krk a já na ni pořád volala jménem, za chvilku to přešlo, šla jsem jí dát trochu napít, aby se soustředila na něco jinýho, a pak už mi přišla dobrá, ale furt to mám před očima ... tak jsem se tam na ni byla už 3x podívat, budu tam běhat, asi než se probudí, mám nějaký pocuchaný nervy, jsem si říkala, že by se převrátila jako přes tu hlavu, ta poloha by tomu nasvědčovala ... ani nemyslet, bych si dala pár facek fakt :cry:

Simčo, od Hami takový jogurtový mišmaš s banánem jsme měli taky, malé moc chutnal, mají to jako novinku, a teď jsme dojedli s jahodama, to malé taky šmakovalo.
12. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Marti tak s pádom blbé, keby sa ti Markétka nezdala, tak radšej behni k doktorke.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja sa Zuzku snažím zdravo stravovať, ale tiež jej dávam ochutený jogurt, doktorka ho už doporučila. :slight_smile:
Puzzi noc super. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, blbý to bylo prvních pár minut, pak už dobrý, jsme si pak hráli, se smála, dělala blbiny atd, žádná spavost, ani že by jí bylo špatně, mě vyděsilo to že se nemohla rozbrečet a taková ta první malátnost ... ale každopádně, kdyby se mi zdálo něco divnýho, tak okamžitě jdu, ... já po pár minutách kdyby to nepřestalo, tak bych fakt volala sanitku, jsem měla strach, takovej snad ještě nikdy, to bylo hrozný ....
12. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Marti tak to ti verím. :frowning2:
Ešte som zabudla, gratulka Andy k tehu knižke. :slight_smile:
Zuzka bežne v noci toľko nespí, väčšinou vstáva medzi 7-7:30. Asi dospáva, zuby, ktoré jej ešte nevyšli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Marti spala celý čs bez jedla, ona od 3.mes. v noci nepapá. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli teď venku dnes už podruhý na hodinku asi, teď i s Pavlou a Ríšou, Honzík pak usnul vsedě v předklonu, tak jsem hnala domů, šup do postýlky a mám chvíli volno snad.
Marti, fuj, to je teda zážitek :confounded: MArkétka bude určitě ok, nic si nevyčítej, dáváš na ní pozor, jak se dá, to se prostě stane. Na postele radši už pozor, já jakmile jdu z postele ven, tak Honzíka dávám na zem.
Talls, já souhlasím s tím nespěchat na normální stravu, ta jejich zelenina, ovoce, maso, zdravé přílohy, to má mnohem víc živin a vitamínů než jíme my v našich obvyklých jídlech, takže nechápu, proč na tebe ségra kouká divně :wink:
12. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja som dnes pre istotu zbehla s malym k doktorke, povedala ze ma priedusky ciste, ale ze mu trochu steka hlien, ze to ho moze obcas nutit na kaslik, ale ze to nieje nic hrozne, ze len niaka viroza.

Skusala som ho uspat uz o 13.15 zaspal asi za 10 minut a po presune do postielky strasny rev, ani za toho b..a utiit a polozit spat, tak som sa na to vykaslala, ze mozno neskor zalomi aj sam, teraz sa hra v postielke sem tam odtial pocut knikot, ale zatial za nim nejdem.

Idem vas docitat.
12. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARTI, fuj, hnusný pád :frowning2: Ale je to už nějakou dobu, nezvracela. Je dobře, že si jí nedala hned spát. Snad byla jen v šoku z pádu. Nedivím se ti, že jsi z toho špatná :confounded: Též bych byla strachy bez sebe.

ANDY, gratule k těhužákajdě :wink: Bratrancova přítelkyně má teď tuším 33. On má 36. Je rozvedený, pak si hledal hezké, chytré, ale mladé holky. To nemělo budoucnost. Spolu jsou už cca 1-2roky. Snad budou mít s mimi jako rodina štěstí. :dizzy_face:

MIRUSS, Zuzi je podivný spáč, jak by řekla moje mamuš :wink:

a Honzík PUZZIk taky dneska nechal mamku vyspat, no podívejme :wink: Mmch, Jáňa dneska spala až do 7,45 :wink:

Balím se u mamky, za chvilku vyrážíme s děckama domů. Riškovi jsem dneska sdělila, že jedu pryč jen s Jankou, on že bude na prázdninách u babi. On šťastný jak blecha, a že nemám být smutná, že spolu nebudeme, že sebou budí mít aspoň Janku :sweat_smile: To je koumák :wink: a já se bála, jak to přijme :grinning:
Včera byli s dědou v lese a děda mu říkal, ať si dává bacha, aby nespadl, bo to by vypadal. Asi cca za 20min slyšel děda čváchnutí, a Riška volal: Dědo, já už vypadám! :grinning:
12. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manželka se vrátí ulítaná domů a povídá manželovi:
… jsi mě teď pěkně nasral! .....
Já tě hledám po všech hospodách a ty si tu v klidu meješ nádobí … !

Tak jsem se vrátila od mudry na neurologii a asi si poprvé přečetla, že mám jen jednu ledvinu, tak chce vědět, na kolik % funguje. Pak s tím, že jsem poprvé měla zánět dutit, tak chce, aby mi udělali rentgen na ORL, zda ty "migrény" nejsou od dutin. Že prý je to příliš často. Ten topimark na prevenci mi už nedala, když mi neseděl. No a jinak se mi snažila namluvit, že to mám vlastně jen psychického původu a že mi nemůže psát léky, páč jich spotřebuju moc ............................... no nevím, 6 pilulek za měsíc ................

M1rti: Jak jsi psala, že chlapi nemají rádi improvizaci, tak to je u nás opačně. Já to musím mít naplánováno a Jára to řeší stylem: Ono to nějak dopadne :grinning:
12. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Riška je super, ty hlášky mě vždycky dostanou ............. :grinning: na prázdninách :grinning:
12. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls teda tvou ségru nechápu, ale taky znám takovýhle lidi v okolí, co dávaj dětem jídlo od sebe od začátku příkrmů, solej jim a dávaj nezdravý, párky atd...já si taky myslím, že ted by ještě měli jíst tyhle zdravý sračičky....je to nejlepší, ty naše jídla pak už budou jíst celej život, dokud ještě nemluvěj, tak jim můžem dát co chcem :grinning:
jak ses ptala na jendu s tím zdravým jídlem....on má tyhle věci rád, jak hodně spotuje, cvičí jogu...tak má rád i zdfravý jídla, nemusí mít každý den maso atd...jako jasně, když maká, jde na oběd do hospody a tam si dá klasický jídlo, ale doma má spíš radši zdravější věci...má rád saláty, jako já ho to i trochu naučila :grinning: ale zase máme oba rádi sladký buchty, koláče, bábovky a tak...tak to peču docela často....

marti teda pád nepříjemnej, úplně chápu, jak ses lekla a nejradši by ses zmlátila...radši markétku sleduj a kdyby se něco nezdálo, na pohotovost. ale bude to určitě dobrý :slight_smile:

puzzi jsi dobrá, dvakrát dnes ven v tom lijáku....chodíš s deštníkem, nebo pláštěnkou?já dnes ani nešla, fakt tady hodně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miruss nase doktorka taky ochucený jogurt už doporučila :slight_smile:

vanilka to jsem ráda, že Tomáško má "jen " virozu, mělo by se to rychle vyléčit :slight_smile:

Pospi riška je borec, já už padám :grinning: a teda ty jsi se bála, jak vezme odloučení a on se naopak bál jak ho vemeš ty :grinning: to je kabrnák :slight_smile: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek