• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
momou dobrej vtip :grinning:

puzzi s jídlem to máme stejně, snažím se vařit zdravý obědy, ale zase dávám sladký čaj....pribináka..

momou ta doktorka :angry:
12. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet. Venku je nadherne, jsem byla s malym na prochazce kolem baraku, se pekne unavil tim chozenim :grinning: , pak jsem ho supla do kocarku a jezdili jsme okolo, on koukal a pak v sede usnul :slight_smile: Jeste jsem mluvila s mamkou, tak prej je u vas skarede :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Uz si presne nepamatuju, na co vsechno jsem reagovala v tom prispevku, co se mi smazal :angry: Takze budu pokracovat dal...

Petis je mi to lito s babickou, drzte se :pensive:
U nas to bylo podobne jako u Talls. Babicka (tatkova mamka) umrela na stedry den pred 3 lety . Mamka za ni sla rano, at jde k nam a nasla ji lezet u postele :cry: No a pred 2 lety umrela na stedry den teta, tatkova segra :cry: Takze docela desny vanoce po sobe :frowning2:

Talls taky dobra story s byvalym :slight_smile: Ten FB je dobrej, jak tam clovek najde lidi, co roky nevidel, neslysel :grinning:
Ja si pred 14 dny psala s Italem, co jsme spolu meli krasnej romanek. Potkali jsme se na nejake diskotece v Phe, byl tam s nama kamos, co umel italsky, tak prekladal. No ale doma jsme se pak museli dorozumet ruzne, protoze ja italsky neumela a Cristian anglicky taky ne. No ale prijel za mnou jeste asi 3x na tyden, ja si vzdycky vzala z prace volno a byli jsme spolu. Slovniky v ruce, ale byla sranda a moc krasne. Pak jsme si volali tak, ze jsme prohodili sem tam nejake slovicko, jinak bylo ticho :grinning: No a po 8 letech jsme se nasli na FB, on zenaty s chorvatkou, umi anglicky, chorvatsky a uci se nemecky :angry: :grinning: Ale prej jsem porad jeho princezna :dizzy_face:

Puzzi to odsavani je u nas jednou tak a pak jinak. Nejdriv dobry, ale jak jsem to musela delat castejc, tak rev a tedka zase docela ok. Ale strikani do nosu nemusi a uz vubec ne utirat mu nudle u nosu :angry: Ale jinak ja byla s malym venku, byl dobre oblecenej :wink: Jo a taky pres den spaval venku na balkone. Dycha se mu lip

Moni inzerat dobry :grinning: Aspon humor te neprechazi :wink:

Puzzi s nedetnyma kamoskama to je vsude stejne...a hlavne je i tezke proste o tech nasich slunickach porad nemluvit. To ani nejde. Jsme s kamoskou byly v sobotu zaparit v Dublinu, a stejne jsme porad vzpominaly na ty nase caparticky, co delaj a tak. Dokonce jsme si na ne pokazde tuknuly a to jsme se natukaly :grinning:
Jinak s tou praci u tve kamosky, treba to pujde. Ja si to nedovedu jeste predstavit, ale budu muset. MInuly tyden u nas byla kontrola z pracaku, jestli si hledam praci a podobne otazky, kde jsem byla a tak. No des, ale snad v pohode :unamused:

Jeej, tak uz je zase vzhuru :frowning2: jeste mi zbyvaji dve strany kurdec
12. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls jak ses ptala na to těhu, jako jasně, už se neupínám jen na to, jako poprvé, nemám takový strachy, obavy....taky už vím, co je porod, co je miminko...je to jiný, ale taky hezký, utíká to, zítra začnu 10tt, 3 měsíc, fakt to letí jako blázen :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Lobi, díky za vzkaz ohledně srazu. Vypadá to, že se neźúčastním. Teď jsem tu týden nebyla, takže jsem nevěděla, že se nakonec něco upachtí a jsem přihlášená na čtvrtek na školení. Takže zkusím prohovořit s MM, že bychom vyrazili aspoň v pátek, ale jistota veškerá žádná.... :frowning2: Plus teda ty Vítečkovy zuby, to je docela masox, teď mi tu tak šíleně ječel, že nebylo boha ho utišit. No jestli to tak půjde dál, tak budu muset zrušit i veškeré plavání... ach jo :unamused:
dám vám vědět

Teď jdu chvilku za malým do pelechu, vstávali jsme v 6, tak su KO a to jsem vlastně ani pořádně nic neudělala....
12. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laolka...teda ženská, jako domluv se s TM, že jako chcéééš jéééét na srááááz, jo? Je s tebou čurina, tak doval :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . My teda budem odjíždět v pátek, ale asi až odpo...tak bychom určo kláply hubou :slight_smile: ...a klidně vem TM, já taky beru MM :slight_smile:

Andy, já si ze ségry nic nedělám, ať si to dělá jak chce, já si to budu dělat po svým...ona má sice 2 děti, tak jakoby ví co a jak, ale já jsem prostě jiná, větší "řešička" a tak...ale co, prostě já jsem já a budu si to dělat podle nejlepšího vědomí a svědomí a to v tuto chvíli je "zdravá strava"...neboli patlámo :grinning: Kupila jsem dnes kuskus a pohanku v DM, tak občas zkusím, zda mu to pojede...a budu to jíst taky, ať je nějaká změna...občas si už udělám i salát, musím dostat ty kila dolů...no, ale pak zas jedem k babi nebo dostanu bonbošku a jsem v pytli... :grinning:

Tak jsme šli ven, šla jsem si vyzvednout neprodané věci z bazárku, z 7 věcí jsem prodala 2, ani jsem to nečekala...takže čistá ručka 176 Kč :grinning: ...jako goood - jednu těho sukni, co jsem si koupila v sekáči asi za 160 Kč a měla jsem jí asi 2x..nějak to nebylo ono a helmičku, co mi prodala za pár korun kámoška, ale Tobík jí taky neměl nikdy a nikdy by si jí asi nevzal, protože to byla helma jak na lyže a než by lyžoval, tak by mu byla 100x malá, protože už teď mi přišla malá...takže jsem vydělala to co jsem za to původně dala :slight_smile: ....No, ale chytli jsme slejvák, Tobi naštěstí zabubušenej a pod pláštěnkou, já ve vestě s kapucí, ale byla jsem líná si vzít deštník, takže jsem byla mokrá všude...a dítě mi ani venku neusnulo!!! děs běs...tak pak doma trochu mlíka (protože blbouneček můj milovanej prostě čaj pít nebude..), přesnídávku a šup uhojdat do postýlky...ukolíbavka "princi můj malinký spi" naštěstí docela zabírá...

Petronuska, je, to je hezký s tím italem... :slight_smile: tak oba máte nakonec cizince...ty jo, cool :grinning:
12. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna z toho jeb..e, mala som napisany mega prispevok, reakcie skoro na kazdu z vas, a omylom som na nieco tukla a sa mi to zmazalo. Tak len v rychlosti, co si este pametam.

Andy gratulujem k tehu knizke.

Marti to je mi luto Marketky, snad uz je dobre.

Dodatocne gratulujeme Jaydenkovi a Dominikovi k 10 M.

Puzzi dobru noc ste mali, Honzik to lepsienie v spani a hrani zobral niako poctivo. Je to sikula. A to vase prenesenie spiaceho Honzika z kocara vam zavidim, mne sa to nepodarilo ani v 6N.

Pospi, ten tvoj Risko je teda cislo, ze "dedo ja uz vypadam" som sa pobavila. A vraj nemas byt smutna ze ved mas Janicku, kde na to ten chalan chodi.

Momou, ftip dobry. To je dobre ze sa mudra tak vrhla do vysetreni, treba to vsetko presetrit.

Talls, aj mne sa svagrina a svokrovci dost cuduju ze davam malemu jedla take ako mu davam, ale ja to uz neriesim, na otazky kedy uz bude Tomi jest normalne jedla odpoviem ze ich je, ale ze mu este netreba nase dospelacke. Naposledy ma dostala svagrina tym ze ona babam uz v 9 mesiacoch davala normalne jedlo, co jedli aj oni, ale teda to moc bohaty jedalnicek nemali, kedze za 8 rokov co sa pozname tak som u nej jedla akurat segedin, perkelt a pecene kura, a z polievok len zeleninovu a slepaciu. Takze to moc na vyber nemali.
Moja mama ma v tomto plne chape, ona sa mi vobec do toho nestara, a to som rada. Ona vie ze by to ani nemalo zmysel, ze akurat by sme sa posekali.

A este k tomu jedlu, ja som tiez davala pribinaka, teraz som to niako obmedzila, celkom mu chuti obycajny biely jogurt, aktiviu uz nedavam, pocula som o tom ze to nieje moc dobre pre male deti, vraj ona pomaha ked je narusena crevna mikroflora a deticky by ju mali mat zdravu, a v ich pripade im to moc neprospieva, skor zatazuje.
A jedla typu dospelacke sa mi vobec nepozdavaju. Neviem si predstavit co by som akoze dala dietatu zjest ked mi budeme mat napriklad pizzu alebo francuzske zemiaky? Takto to mam vyriesene, on ma to svoje mis mas, a my si zatial papame podla nasej chuti. Od toho roku uz budem davat aj ine jedla.
A takisto davam sledke caje Hipp, ale co narobim, ked tie detske mi moc nechce pit.

Petri to je pekne ze ste sa dorozumievali so slovnikom v ruke, to si teda ja neviem predstavit, kedze som dost ukecana. A vidis keby si s nim bola vtedy vydrzala tak uz by pekne hovoril po cesky a ty italsky.

Drobca som uspala o 16.30 celkom rychlo, rovno som ho dala do postielky, dala napit trochu caju a spal, este ho necham tak pol hodku a pojdem ho nezne zobudit, aby mi potom vecer zaspal.
12. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Vanilka: Jako já vím, že "všechno se vším souvisí". Tak proč by ledvina nemohla souviset s migréna. Jako fakt je, že už poslední rok a půl jí cítím, že nejede jak má, jen mě zaráží, že mi mudra dala pilule a dnes se té ledvině divila. A nevím, proč, když jednou měla zánět dutit, tak hned to musí mít spojitost s migrénama. Já už mám tyhle stavy skoro rok, no ještě na poslední kontrole to sváděla jen na antikoncepci. :sweat_smile: No uvidíme, tak RTG dutin mi neublíží, spíš budu mít jistotu, že je to OK, páč jsem s nima nikdy problém neměla. No uvidíme,

Holky dejte mi recept na kuskus, já ho nikdy nedělala. Jsem kdysi ochutnala jakoby tohle na sladko s rozinkama a strááášně mi to chutnalo. A s čím to jinak děláte?

Talls: Simčo, segrušu neřeš, jako já sice dávám dětem "všechno" ale bez koření. A Ty určitě děláš dobře.
12. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já potřebovala povysávat a postýlka není snížená, tak jsem ji dala do prostřed postele ... no naposled ... ale je dobrá !

Pospi, v pohodě, nezvracela, já byla pořád v pohotovosti ... fakt dobrý, ale teda asi budu mít špatný sny.

Puzzi, Simčo, já malé dávám normál jídlo jen to co může, jinak jí vařím sólo, většinou ty polívky. Ale je to každýho věc, tak si fakt každá dělejme, jak uznáme za vhodné, to je naše věc co naše děti jedí.
12. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Dobře, že je malá v pořádku.
12. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já taky myslím, že je hodně dospělých jídel, který se daj dát i dětem a pak je dochutit....rizoto, br.kaše s něčím, těstoviny s omáčkou....jako jasně, že jim nebudem dávat krvavej steak :grinning: myslím, že ty jsi ideální zlatá střední cesta :slight_smile:

momou ted apřístup tvý doktorky je na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakože sis možná nasimulovala i tu jednu ledvinu že :rolling_eyes:

talls tak jsem si za to zdravý patlámo k večeři vysloužila pochvalu "miláčku, máš to výborný :grinning: "

vanilka s tou aktivií jsem to taky slyšela...a že prý není tak úžasně zdravá ani pro dospělíé.....mě teda ani nechutná, přijde mi taková umělá....ono je lepší takový ty klasický jogurty...hollandia, jihočeský, Boni, Florián..bez éček, barviv, konzervantů a neodtučněné... :slight_smile:

Laola kašli na dočítání a zapoj se, ti se stejně řeší jen zlobivé a nespavé děti, na nervy brnkající manželé a posrané plíny :grinning:
12. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík byl venku ještě kvečeru s MM, já zatím všude vysála a vytřela, prach a koupelny už skoro taky mám, jé, paráda, škoda že tento stav vydrží max. dva dny :sweat_smile:
Vanil, tak jak spaní Tomíka odpo?
Pospi, Riška zas bomba hlášky. Dědo, já už vypadám :grinning: :grinning:
Momou, tak na neurologii nic moc doktorka :-/
Andy, souhlas s těma jídlama, dokud nemluví a neznaj, tak proč jim dávat nezdravý :wink: Jenda a zdravá strava dobrý! MM se taky celkem snaží a jí večer zeleninu a tak.
Tady dneska celej den nepršelo, v dešti bych nešla. Víc tady pršelo včera, dneska snad ani ne.
Ten ochucený jogurt určitě už můžou, já ho nedávám Honzíkovi čistě z důvodu "zbytečný cukry", když jí bílej, tak super. Až jednou ty ovocný nějak objeví, tak z toho špatná nebudu, to ne :wink: Ale chtěla bych kupovat i ty ovocný vždy ty zdravější živé, např. se mi trochu příčí takový ty škrobový Dobrá máma a tak, ale možná se v tom blbě vyznám...
Petruš, úžasný, že už Jaydi tak super chodí i venku, to máš výhodu do horšího počasí. Páč tady jak je vlhko a zima, tak jsou naši nechodiči odkázaný na kočár, mohla bych sice pár minut vodit Honzíka za ruce, ale kvůli chvilce ho vytahovat z fusaku nebudu a kdybych ho pustila a někde postavila, tak riskuju, že si sedne a začne lézt v tom mokru.¨Už aby taky chodil pěkně.
Nojo, Petruš, ty vlastně musíš do práce, no to je na prd v Irsku tohle.
Lao, zuby blbý, lituju :frowning2:
Talls, aspoň nějakej úspěch s bazarem, dobrý :wink:
Vanil, přenos spícího z kočáru nebo z auta se nám poslední dobou daří v pohodě, ale musí to být tak max. 15 minut po usnutí, tzn. že spal zatím jen malinko. Po 45 minutách by ho přenos stopro vzbudil. Takhle ho vyndáme, on začne brečet a kňourat, já s ním rychle běžím do postýlky, svlíknu ho, položím, on si vezme do ruky dva tři dudlíky, otočí se na bok a pokračuje ve spaní :sweat_smile:
Vanil, taky ti tchánovci kecaj do stravy? Sakra, mělo by to bejt naopak, ne? To je jak kdyby dospělej nad řízkem kritizoval, proč jí někdo zdravou stravu. No vlastně taky se to stává, takový nesnáším! Jako nic proti nezdravý stravě, ať si každej jí co chce a dětem dává, co chce, ale ať nekritizujou ty, co se snaží dávat zdravější, to je na hlavu postavený!
Activia nedoporučená, jo? A co je pro děti nejlepší? Nějaká Hollandia?
Na dospělácký jídla budu přecházet postupně, nejdřív od těch podobnějších těm jeho atd., žádný, že v roce šup a najednou bude jíst s náma, není kam spěchat.
Momou, kuskus je nejlepší jako rizoto. Tzn. osmahnout cibulku, maso na kostičky, zeleninu na kostičky, posmažit, podusit, na konci zasypat kuskusem, zalít vodou a nechat nacucat ten kuskus. Pro děti tak nějak podobně třeba místo oleje na másle osmahnout mletý maso a zeleninu a tak.
Marti, nojo, vysávání je na prd s dítětem na zemi, to chápu s tou postelí, co už, prď na to, je to ok :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou puzzi ti to s kuskusem popsala výborně :slight_smile: a já ho miluju přidat do zeleninovýho salátu pro sebe, nasladko jsem ještě nedělala, ale taky to může být výborný :slight_smile:

puzzi tak jasně ovo jogurty zbytečný cukry, to máš pravdu, ale tak si šíkám, malina je odmala docela hubenourka, ta na roce bude mít tak 8 a půl maximálně, takže jí trochu zbytečnýho cukru asi neuškodí :wink: a s dobrou mámou máš pravdu, u tý reklamy chcípám, chci pro své děti to nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, ale reklama očividně působí, vím min. o dvou matkách, co svým cca ročním dětem jedině Dobrou mámu :confused:
Jasně, Honzík není hubeňour, tak s cukrama šetřím, ale mít hubeňourku Máli, tak jí třeba taky přilepším nějakým zdravějším ovo jogurtem, hezky nějakej tučnější živej a tak :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale lepší asi DObrá máma než Dobrá cena :grinning: U nás v Coopu mají Dobrou cenu jen za 3,90 :grinning:
12. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi Tomi sa zobudil chvilu potom ako som odoslala prispevok, takze spal necelu hodku. Potom som isla farbit narychlo sestrenici hlavu tak som maleho nechala mame. A teraz uz pekne spinka, az na to ze ten kasel sa mu celkom dost rozbehol, citim z toho ze bude nekludna noc.

Ja davam biely jogurt zvolensky, ale to vy asi nepoznate, ten je najlepsi, aj dost husty. A ta "dobra mama" je teda pekny hnus, ja ho vobec nemusim. A tie ovocne jogurty tiez nedavam Tomimu z dovodu vela cukru, on ho az tak moc nepotrebuje, ma celkom slusnu vahu.

MOmou ta tvoja doki je teda divna, nech ta len pekne prekontroluje a zisti priciny migreny.

Holky a neviete ako sa po slovensky povie ten kuskus, ci tak isto sa to vola aj u nas? Mohla by som sa potom pozriet.
12. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako před mudrou jsem si připadala, že jsem si to všechno vymyslela :frowning2:

Za kuskus děkuji, vyzkouším udělat. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, tipuju, že to bude kuskus i slovensky, páč origoš je to couscous.
U nás v ČR asi dobrej jogurt asi ta Hollandia?
12. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jako jogurt kupuju ten holanskej a nebo řeckej :wink: , dávám je i do salátů místo majolky - nemám jí ráda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ahmed mi v superstar chybět nebude, ok.
12. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, řeckej dělaj i bílej? Hm, musím omrknout, já někdy koupila ten ostružinovej nebo co a moc dobrej. V Tescu ho myslim mají.
12. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mě napadlo ke kuskusu, že se k němu hodí kari, myslim, že v Tunisu dělají kuskus na žluto. To jsem zapomněla v tom svým popisu kuskusovýho jídla - kořením nešetřit. Kari, paprika apod.
12. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Kus kus musím aj ja vyskúšať. Dík Puzzi za recept. Ja sladené jogurty dávam, lebo Zuzka je tiež hubeňúr. :slight_smile:
Momou tvoja doktorka je no comment. :rolling_eyes:
Ja tiež kupujem najradšej smotanové jogurty. :slight_smile:
Vanil zvolenský je super. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Jo jo, řeckej mají i bílej a moc mi chutná ten s medem :slight_smile: Já ho kupuju i u Alberta a v Globusu.
12. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď koupila Choceňský smetanový jogurt...ta Activia mi nějak taky nepřišla úplně super, i když jsem jí teď dávala do přesnídávky...ale bylo to pak takový řídký...tak jsem koupila jinej...
Tobi má nějaký "nervy" furt se budí...v nose mu to bublá...ach jo, on se snad neuzdraví...ještě, že jsme nešli na ty světýlka...já se fakt bojím, že to neustojí a ze srazu bude kolový... :frowning2:

Momou, co ta doktorka jako plaší...prý psychycký...ona je pako, ne???

Jo, ten řeckej jogurt je moc dobrej, taky jem měla ten medovej s ořechy...

Jinak jak jste tu zmiňovaly ty "jogurty"...dobrá cena, dobrá máma...proto se mi nelíbilo nějaký to jogurtový Hami...protože mi to přišlo ještě umělejší, než tyto jogurty...a hlavně to musí být svinstvo, protože to ani nemusí být v lednici, tak už to nekoupím...jsem to koupila jednou a vůbec se mi to nezdálo (marti, sorry, ty jsi psala , že vám to chutnalo, co? ) Jako znám spoustu mamin, co to kupuje, já to zkusila, co to bude, ale nepřesvědčilo mne to, že by tam mělo být něco super prospěšného pro prcky...já prostě nejradši furt dávám 100% přesnídávku, i když je tam spoustu cukru, toho přírodního...že jo...tak míchám půl napůl s bílým jogo .

Andy, Jenda je milej, jak ti to jídlo krásně pochválil...mne už MM nechválí...prej největší pochvala je, že to sní do posledního drobku...no jo no...ale kdyby to řekl, bylo by to milejší, že...

Teď si dáváme vínko, Chilské Carmenere....mňááááám, fakt lahoda.
12. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak superstar ok, mikdo mi chybět nebude....
puzzi taky myslímm hollandia, pokud nechceš úplně tak tučnej....a my jsme s jendou vůbec na tučný jogurty, ,Florián, Boni, chocenský, valašský, pak takový ty dezerty ze zakysaný smetany, to miluju, bych nemohla jíst ty nízkotučný, to bych radši nejedla žádný :sweat_smile:

talls jj jenda chválí, on zas tak často doma ted teplý jídlo nejí, tak je rád :grinning:
12. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi dobrá cena :grinning: asi něco jako ARO výrobky :grinning:
12. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Puzzi, já malé dávám Holandia jogurty, jedla jsem je už léta, fakt mi chutnají nejvíc, bud bílej s přesnídávkou nebo ovocem a nebo ochucenej, malá je má ráda

Puzzi, malá usnula předpisově, tak už si s tím nelámu hlavu, ale sedí mi to "v žaludku" - to leknutí :unamused:
12. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, stopro souhlas s jogurtama a přesnídávkama. V těch ne 100% přesnídávkách ani tak nejde o ten cukr, ale mám pocit, že je to i z míň kvalitního ovoce, chuť pak dohání tím cukrem. Např. 100% Sunárek výborný i bez cukru, škoda, že to Honzík vždycky celý sní, bych to ráda dojedla :sweat_smile:
Já doufám, že ta rýma u Honzíka taky poleví, za týden mám domluvený tři dny u kámošky s dítětem v Brně, jedeme k ní dvě. Jak jsem psala dnes ráno, že rýma lepší, tak nevim no, po návratu zvenku vždy hodně nudlí, po koupání taky-
MM mě taky docela často za jídlo chválí a kdyžtak já se připomenu :sweat_smile:
Andy, tučný mléčný výrobky jsou pro děti určitě nejlepší, např. až začnu dávat kravský mlíko, tak Honzíkovi chci kupovat plnotučný čerstvý (takový to co vydrží 10 dní nebo tak nějak).
12. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas holky dolouskala, ale na nekolikrat, takze teda bez reakci :wink:
Jeste jsem se koukala na vysledky Superstar a taky na kluky, jak zpivali. To bylo docela desny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejvic se mi libil ten posledni Chodur, ten bude urco ve finale :sunglasses: Holky jsem slysela jen v tech ukazkach dneska, tak nevim...

Marti hlavne, ze Marketka je po padu v pohode. Ale vim, ze je to desny zazitek :frowning2:
Mne maly spadnul z postele par dni zpatky. Delal kraviny a sedel na konci postele a sup, uz byl dolu. Jenze spadnul na hlavu a zustal na ni stat, nohy oprene o zed :astonished: Jsem se uplne lekla, jestli si nezlomil vaz nebo neco. Nastesti jen rev a vse v poho. Ale mela jsem to pred ocima celej den :pensive:

Dneska Jaydinek odpadnul uplne pri flasce, nemohl ani pit poradne, jak byl unavenej :grinning: Taky jsme byli parkrat venku, jen se projit a pak delal blbosti doma a ve vane, tak super :slight_smile: Snad bude i dobre spat :pensive:

Ja pujdu do postele taky brzy, snad, jsem pekne unavena po tech dnech. Ale jeste chci dat nejake fota na pc
12. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, chápu, jak ti je...s tím pádem..já byla pak ještě několik dní úplně nějak hotová z toho...že jsem svého broučka neochránila...výčitky jak prase....furt se mi vracelo to žuchnutí a jak jsem ho našla ...ale bohudík to odezní, neboj....!!!
Andy, ty taková štíhlice jíš tučný jogurty??? Téééda, to je nespravedlivý :wink: Já teda mám moc ráda teď grácii od Mullera, pak Jogobelu a občas si dopřeju Florian s vanilkovým likérem nebo jak se jmenuje, nebo Sante hruška s čoko....mňáááám.
Dnes jsem si umyla vlasy šamponem Nivea na objem (teď nějaká novinka, taky pěnovej balzám a tužidlo na kořínky vlasů...tak mám celou tu sadu) a nádherně mi voněj...fakt je to krásně cítit..i když jsem zmokla. Je to moc příjemný :slight_smile: Objem teda nevidím, ale když jsem byla 2 hodiny pod kapucí v dešti tak asi není se co divit, co???
12. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek