• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petři už jsem klidnější, ale jak píšeš, děsný zážitek! Malá dneska taky usnula s flaškou v puse !
12. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy, jj, na posraný plíny jsem teď expert... Malej sere jak lion, takže peru jak zamlada... :grinning: Snad za to fakt můžou ty zuby a ne rozmary našeho děťátka...

Holky, u nás mají přesnídávky absolutní neúspěch, ani dle Puzzi výbornýho Sunárka nechtěl, na toho se ksichtil i MM a je fakt, že to bylo extrémně kyselý... :unamused:

Se srazem je do bledý, MM se neurve z práce :frowning2: No ještě to budu zkoušet a budu trošku škemrat...
12. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo, Andy, gratulejšn k těhu průkazejšn :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, jak píšeš, vím, že je už dobrá, dělá kraviny atd. ale pořád se mi to vrací, jak jsem ji našla na zemi bezvládnou a jak nebrečela, jsem se lekla, že se fakt stalo něco strašnýho ... fuj, já měla uplně hysterák, i když jsem byla potichu, mozek tepal naplno.

Holky, zítra chci jet k mamce, ještě přes srazem, jsem ji 3 týdny neviděla, snad nebude pršet, abych dojela na nádraží .... ještě musím objednat Avon, než pojedu, pak už to nestihnu, snad to stihnu i za asistence Markétky, mám toho docela dost, a potřebovala bych na to klid ... do středy poledne je termín ...
12. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo a superstar, naprosto miluju, ale fakt MILUJU Miru Šmajdu :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: A sere mě, že postupujou Machalové a Pussykillerové, kteří to mají jisté jen díky ksichtíku... No a Bendig, to mi fakt není jasný... :grinning:
12. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ty pády jsou hnusný, to je jasné...jsem tu ani nepsala naše poslední dva... :unamused: ...ale vždy se dá rychle rpzptýlit nečím, tak to není až tak hrozné asi.uf, snad jich bude co nejmíň.

andy gratulka k prukazce!!!

talls koukej byt pozitivne naladena a ze jako "sraz urco vyjdeL zadny kidy typu, snad to zvládnem a on je furt nemocnej nebo co, nechhcu slyset. on potrebuje tvou pozitve energy". te varrruju, jestli nepojedes....se posouval termin kuwa :grinning:

aha, tak activia e-e----sakra..dobry, prejdem na hollandiu :grinning: davova hysterie na mne plati

jsem se docela fest zrusila z burcaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
MM me ted uklidnil, ze do konce roku bude tak mesic v rusku nebo kde, pracovne...hm, me fakt uklidnil :grinning: , nic, uz to moc neresim, hlavne mi rekl, at si dopreju hlidani, ze fakt v poho, ze ted diky praci mimo domov je i on sam klidnejsi s hypo na barak atd. no dobre no, daň za to...nebude moc doma. Aspon se na ans bude tesit. J

Puzzi voe,,,ty jako jedes next tyden do Brna na 3 dny? se uvidime, aspon chvilu, ne? aj s Nikulema??? pojd se videt, nebud labut

lao voe se tu chlamu jak blbec, pry mladej sere jak lion...moje formulace, u nas taky nebyl pevnej kakos ani nepamatuju...samy sračky :grinning: a pekne vyzivny...do vteriny vim, ze to pustil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hm, zubky :grinning:

lao kuwa me neser...do pindele, jed na sraz...to bylo machru, ze ty jedes a ted? sakva :pensive:
a co miruss neni na tobe doufam zavisla??? :confused:
12. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao voe na bendiga nesahej, to je dobrej cigoušek, ho mame radi
ale pičovrah a machala jsou kaput, snad brzo vypadnou
láncošová me sokovala, zpiva skvele, posledni 2 songy ji teda nepásly,ale asi lidi podecnili to, ze si mysleli, ze ta ma postup jisty a neposlali hlasy...no ja taky neposilam :grinning:
12. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronus krasne fotkyyyy a mate divocinu kuchyn, hezka
12. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, ok Romečka už se ani nedotknu :grinning:
Mně Láncošová teda taky nevadila, ale třeba MM na ni byl vyloženě alergickej, zdá se mu arogantní...
Jo a samý sračky :grinning: Ještě že tak suprově zvládám BKM-teď se mi pochcal do postele... no mě flákne :grinning:
Tý jo, choť tak dlouho v cudzině? :astonished: Jo, jak to vypadá s barákem? Bude stěhovačka do Vánoc nebo ee?
Sraz mě sere strašně moc, hrozně ráda bych vás všechny zase viděla!!! No ještě nehážu flintu do obilé, budu na tom makat. Miruss by popř. mohla jet s Lobkou, ne? Jooo to je další věc, co by mě mrzela, kdybych nejela-že se nepoznám s Lobkou, na tu se strašně moc těším!!!
12. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Sami, tys me vysmakla driv, nez jsem to tu stihla napsat :grinning:
Jeste stahuju videa, tak za chvili poslu odkaz :slight_smile:
A dik za kuchyn :wink:
Tady jde videt vic :wink:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3277188&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3277187#navigator

Ale jeste je spousta toho co dodelavat, ale jde to pomalu :unamused:
12. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak videa tady:
Jaydi chodil v Shopping centru - http://www.youtube.com/watch?v=4J7Tp-692Wg

A tady, jak si deticky hraly - http://www.youtube.com/watch?v=7xpNvNOVsRg
12. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, super fotky, bydlení máte super :dizzy_face:

Jo, jak jsem tak kukala do alba, vzpomněla jsem si, že jsem nepsala, že máme novou sedačku pro Víťulu-Romer, nakonec v barvě Vincent.

Jdu na videa od Peti
12. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
na videa meeerku včil
lauš voe snaz se, a jedddd. Mam pro tebe ten zahlavnik :slight_smile: od novinky.
ty jo, nocnik ted nejak nehro, se mi u toho lukuje, latkovky prokladam papirovkama, ted jako fakt i zvazuju na sraz papirovky, bo kaj bych to tam susila....nevim no.
12. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami s latkovkama a srejdenim to je teda nic moc dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My nocnik taky nee. Jaydi nechce na tom sedet ani za mak, tak si davam prestavku :wink:
12. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, videa super :grinning:
12. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, nemůžu si teď pustit tvý videa, bo by se MM posrandil, že neslyší Dr HOuse, co běží tady v TV.... :wink: , si to pustím zítra...
Ježiš, jste mne holky rozesmály, se tu řehním jak kravka...prej neházím flintu do obilé...samý sračky... nebyl pevnej kakoš ani nepamatuju...holky, co jste chlastaly....Sami se už přiznala k burču...já carmenere....lao, na čem jedeš ty???? :grinning:

Sami, tak TM bude docela jako hustě pryč, jo??? Tak já přijedu na návštěvku, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vieda i fotky super, to je krasne, jak si decka hraji,co? se tesim na sraz, to bude interaci :grinning:
holky, zunkla jsem asi 0,6l burcaku uz pene perliveho, budu spat jak zabita, treba me dnes ani nebude vadit chrupka od MM :grinning:
12. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :wink:
Sami to budes mit teda peknou pauzu od TM, ale ty si poradis, jako vzdycky :wink:
A teda chlastite pekne :grinning:

Ja bych taaak rada chtela s vama na sraz :frowning2:
12. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
voe talls prijed, se tu nejako prostridame s kocourama a kockama v pelechu :grinning:
lao stehovacka neee, je hruba stavba, snad to brzo hodi pod strechu uz, kdyz zaclo chcat a tak
12. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamky čaute :slight_smile:
Na srazovce se kecalo a tady taky :grinning:
Řešíte jogurty, tak já pro sebe mám ráda jahodovou aktivii. Jance jsem dala 2x bílou, jinak jí kupuju bílou holandiu nebo Valašský jogurt, nebo Kunín. Přesnídávku kupuju i dělám doma, jablečnou.
SS, čekala jsem, že tito vypadnou, kromě Lancošové, ale ta mi nebude chybět, frajerka jak sviňa. Držím pěsti Chodurovi a Konvě a ještě se mi moc líbila, aha, hosipa, zpívala Spomal....a jak říkala, že děda je cigán... :grinning:

Jinak, vyjela jsem od našich až v 18h. Nabalila jsem auto, vyjela, dojela k sousedům a zjistila, že mám prázdnou přední gumu :stuck_out_tongue_closed_eyes:Zafungoval naštěstí přítel na telefonu (Ríša) a přivezl mi nové kolo a vyměnil. Ještěže byl blízko :confused: No co, zůstala bych u mamky na noc :grinning: A cvičení jsem vybulila :unamused:

Talls, držím pěstí, ať se Tobík co nejdříve vyléčí a na srazu jste v plné síle :wink:
Jinak Riška už má bolina zahojené, Janka nic nemá. Inkubačka je obvykle 1-2dny.

Jdu omrknout Petronušky videa a fotky.
12. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, já dnes jedu na kole ligt (chápej Cola jako Cola ne bicykl :grinning: ) a jakejsi zelenej čaj s nějakou květenou v revolučních trojhraných pytlících... :grinning:

Sami, jen si dej, zasloužíš si to :wink:

Já dietím, tudíž žádné kalorické bomby v podobě alkeholu se nekonají :slight_smile:
12. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, jsem prave oznamila mm, ze kdyz bude v rusku,tak jedu do irska za vama :grinning:
jezis, holky, c'vypadavaj mi pismenka, ale omluvite mne, ze jo
potrebovala bych d nejake cestinarky zopakovat poucku o MĚ,MNĚ ja to sekam, jak mne/me napadne :grinning:

kocky zacly na noc zas rodeoo mna mnau mnauuuuu, no, kálím na ně, jsou pres cely byt v pracovne uveznene :sweat_smile:, uz se modlim za ten barak, fakt, ti sousedi,co rekonstruujou me se.ou desne, ted zas nejaky dupani nahore nebo co, ve 20 kdyz jsem uspavala klepali kladivkem, mam tu nervy
12. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi pritel na telefonu :grinning: Ale fakt dobry, ze byl R blizko :wink: A super s Riskou a jeho bolinkama :slight_smile:
12. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurde, pospi, skoda cvika a jesteze mas pritele na telefonu po ruce
to ja zasadne vzdy volam svemuexpriteli, pac mangel nebyva zasadne doma, kdyz potrebuji :grinning:....akurvat nevim, jak se bude tvarit expritel vcil bo ma pritelku a uz si ju aj nastehoval dom a rika ji šefova :fearful: :sweat_smile: ...n holt to bude muset sefova zkousnout, pac my jsme stejne nej nej nej exkamosi forever :grinning: :dizzy_face:

lao jak jde dietka? jsme te motivovaly pochvalou?

budu muset vyfičet bo MM asi bude chtit tu vytuhnout...no ale neva, dokud ucinkuje burcak, pujdu asi. tak dobrou noc vseeeeeeeeeem a rano zdaaar

zitra mam rande s novou chuvou, ve stredu jdu do prace na workshop se kuknout a zasamičkovat si a nase chuva nemuze
12. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Sami, tak prijed! Aspon na tyden :wink: Nam by to nevadilo a bylo by super :wink:

Sami poucka: prijed ke mne - prijed k tobe = mne
boli me hlava - boli tebe hlava = me
jestli to jde trosku pochopit. Proste kdyz si to prehodis na slovo tobe tak je mne a kdyz na slovo tebe, tak je me :wink:
12. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak skončil House, MM je v koupelně, tak jsem si mohla pustit videa... :grinning: Teda jako pro mne sci-fi...jak si prďolové hrají...kolik je Nelince? Chápejte, když Tobi max popoleze kus, nebo se vyškrabe na nějakou vyvýšeninu, toto je pro mne hudba budoucnosti tak za půl roku...je to boží, jak chodí...paráda...a jak si Jaydi vykračuje v shop centru...borec!!!
Petronusko, máte to doma moc pěkné, je to váš dům, nebo v pronájmu???

Sami, nech bejt, já se klidně přidružím...na kočky alergii nemám... :grinning: :grinning: :grinning: ...domluvíme nějakou akci Brno- Praha..no néééé???? MM rád vysmahne někam za kámošema...a můžem být i tu...
12. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls diky :wink:
Nellinka je presne o mesic starsi (10.11) a spis to vypada opacne :grinning:
Dum mame na hypo, takze jsem se tu pekne uvazala :grinning:
12. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETŘI, videjka krásná, jsem si říkala, kdo to točí, klidný pozorovatel Nelinčina pádu, ale nebrečela, super :grinning: A jak si J.šmároval v obchodě, takový prcek :grinning: A koukla jsem na fotky bytečku, máme podobnou komodu v ložnici, ale 3šuplíkovou a máme postavené 2 vedle sebe :slight_smile: Kuchyň rudá, odvážná :wink:
12. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, prdlajs motivovaly. Jak jsem byla u našich, tak jsem zase žrala jak kyselina a mám zas tři kila hore :angry: No a jelikož už fakt nekojím, tak můžu najet na hubnoucí režim :slight_smile: A nemůžu se na to vymlouvat:grinning:D No a jak to jde, budu moct posoudit tak kolem Vánoc, to už bych mohla být na takové váze, jak dřív :wink: Ale začala jsem dneska, tak uvidíme, jestli zítra neskončím :grinning:
12. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
domluvime, urco nejakou akci na trase brno.praha, dubln :grinning:

uz mam v kuli ,ale nic neni nemozne, fakt!
mm uz tu chrupe zalomenej na sedacce, chudak :grinning:, korcky rvou jak pi.e :sunglasses: , tak ja jdu smer koupelna

dobrou a poresime vse rozjednane

papaaaa
12. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek