• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami tak snad burcak pomuze k hlubokemu a neslysicimu spanku. S kockama nezavidim teda :angry:
Dobrou

Pospi tocila jsem ja...no lekla jsem se nejdriv, ale kdyz tak vstala a byl klid, tak jsem zustala tocit :grinning:
12. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
SAMI, takže u tebe taky funguje to, jak jsem psala Talls, svůj postřeh z MR. GS, že kámošem se stává chlap až po vyspání? :grinning: Já mám doma taky šéfa :wink: A slyšela jsem už i výraz pro partnerku paní bytná :sweat_smile:
haha dieta odstartovala dnes, tak drzim palce, laus, uz nekojkas, no co, dobrych 10M!

babule,prisaham, ze to uz zaviram
mm zas cosi zabrblal,lehnul a spi....nic, valim za mym blondackem milackem poseroutkem :grinning: :dizzy_face:
U nas jsem boss ja :grinning:
12. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jj úosúi to jsem se uchichta jax psala o kamosovi po vyspani...tento ex je fakt moc fajn, je skoro vic jak muj bracha...vic kdyztak radsi osobne
uz tu ale faaaakt nejsem....trepou se tu steny jak mm chrupe uz tu nejsme :sunglasses:
12. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pospi, jj, bytná je i moje švagrová pro svého přítele... Bych mu dala ranu :grinning:
12. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem si vyčistila chrup a jdu hajkat. páček
12. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu taky hajdošit...kurdec, ozývaly se výkřiky prcka z ložnice...dudel nahozen...vlídné slovo prohozeno, snad chrupka...MM chrupajdí i bez dudla :grinning: , i bez vlídného slova :grinning: :grinning: :grinning:
Už tu taky nejseeeem :slight_smile:
12. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja to dneska taky balim. Bude 11hod a chtela jsem jit spat brzy...ha ha
Tak dobrou :slight_smile:
12. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
tak noc v pohodě. Mě je líp, děti jsou po snídani, a já jdu udělat pudink :wink:

Petro: Jaydi krásně chodí :dizzy_face:

Holky vy toho vždycky nakecáte ...... ale ještě k těm jogurtům: Potkala jsme poslední dobou některá od jogobely ten bílý s hroznovým cukrem? Mě moc chutnal, ale nikde ho nevidím, tak nevím, zda nezměnili obal ............?
13. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my taky vzhůru, dnes o něco dřív asi v 7 mlíko....radši jsem se vykopala
z postele, když včera před spaním neměl nic, tak aby neměl žízeň...zkusila jsem koupit ten banánovej Sunar, ty brďo voní jak banánovej koktejl....jako fakt docela přírodně, tak snad to nebude srágora..

Dnes jsem Tobíkovi oblíkla takovu pěknou žlutou teplákovku, jsem si říkala, že je obrovská, že mu bude mega velká a prd, je mu akortát...to snad není možný, jak rostou...

Momou, fajn, že je líp!!! A jobobelu s hroznovým cukrem si nějak nevybavuju...asi jsem jí nikdy neměla...znám jen s hroznovým vínem...
13. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls: Simčo myslím tuhle http://www.zott.cz/start.html
13. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak ono to nejde. Tak když si tam dáš naše značky a pak vybereš jogobellu a pak z těch mráčků vybereš fit ......... tak tam je ta co mám na mysli. Ale nikde v krámech ji nemají :frowning2:
13. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes další supeír noc u nás, bez buzení až do rána, to je taková paráda, puzzi tímto ti děkuju, sama bych se do toho nepustila :slight_smile: :sunglasses:

já mám dnes velký úklid prach a všechno, iž mi zbývá jen koupelna, ted dám máli sváču a půjde spinkat a pak to dodělám, oběd mám od včera tak dobrý :slight_smile:

dnes je teda líp než včera, ale na sníh to zatím zaplatpánbu nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dočtu vás u svačinky :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je vtipný, vám píšu, že to na sníh nevypadá a kouknu ven a ono tam poletuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy: A máš pro Málinku sáňky? :grinning:
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady zatím svítí sluníčko, ale ráno to vypadalo, že bude hnusně a bude lejt.
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
momou nesranduj, ted se tam rozsněžilo :grinning:
13. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukej namazat lyže a ..... už má Málinka lyžáky? :grinning:
13. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hlky, kdo jede na sraz pani psala kdy asi dprazite? potrebuju to vedet diky. kolem 4? lenka
13. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vy jste zas v noci kecaly :sweat_smile:
talls já jsem příklad thoho, že se má jíst často a menší porce, fakt toto funguje a nemusim se nijak omezovat, jim sladký, tučný jogurty, smažený...ale menší porce... :wink:

add superstar...většina kluků je tam díky ksichtu mě přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale chodur je borec...jmenuje se tak ne?

petronuska videjka super, ten teda chodí úžasně...to je sci-fi pro mě
:sweat_smile:

momou jasně, v půjčovně jich máme, sáněk i lyžáků :grinning: fuuuj tady je fujavice :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
U nás noc ok. :slight_smile: Kubko vstal o 7 a Zuzka o 7:20. :slight_smile:
Sami ja som sa bavila s MM, že on ma na zraz dovezie vo šrvrtok poobede, ešte sa pozrie na mapu a potom budem vedieť, kedy asi prídeme. :slight_smile:
Petrus fotky a videá super, Jaydy je fakt veľmi šikovný. :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli, cca kolem 16h, mluvím za sebe. Už jsem ti to písla i na srazovku :wink: A v sobotu do kolika vypadnout, víme? :confused:Musím si objednat taxíka :grinning:

Konečně jsem se tu dostala psát. Ráno jsem jen mrkla. Riška se doma nudí, furt mě potřebuje, Janka samozřejmě taky, tady to vypadá jak po výbuchu. Už se těším, až odsud vypadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A SAMI, nebuj, já se rozkecám, až se rozkoukám :wink: aby tě ze mě na sraze ještě hlava nebolela :grinning: :wink: ne ne, to u mě asi nehrozí :sweat_smile:

Musím pořešit jídelní židlu pro Janku. Rozhodla jsem se, že tu po Riškovi si nechám v Bartoškách. Jsme tam celkem často, tak ať jí tam mám jak krmit. A domů koupím novou. Musím kouknout po nějaké .....
13. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
MIRUSS, tebe nakonec poveze TM :slight_smile:
ANDY, ty noci u vás, to je super, fakt :wink: Janka si spaní v noci koriguje sama. Většinou spí až do rána, dneska teda 1.kojo už v 1h, ale myslím, že to bude zoubkem. Pak bylo další až v 6h, usnula a vstávačka v 7,20 bo nám vlezl do ložnice brášulín :slight_smile:
TALLS, já si kolikrát taky říkám, to musí mít Janka velké a je jí to, někdy stačí jen zahnout rukáv :wink:
MONI, konečně je ti líp :dizzy_face: Už bylo na čase :wink:

Sáňky mám dřevěné úplně nové po Riškovi, ani jednou jsme je nepoužili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Riška jezdí jen na bobech s volantem, chlap, no :wink:
A u nás je hnusně. Neprší, ale zima a zataženo, pochmourno, fialový hnus, co si budem povídat :confounded: Vařím čočkovku a udělám asi bramboráky. Chci si sepsat seznam, co budu brát sebou na sraz, ať vím, co ještě musím koupit.
13. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
noc u nas dobra, mliko az v 7 :slight_smile: a tedka uz zase spinka :slight_smile:

Talls s tim oblecenim to znam. Divala jsem se, co tam ma za veci, co dostal a byly tam jedny laclacove dziny. Rikam ty budou jeste dlouhe a velke, ale jen tak jsem zkusila a byly super :grinning: Teda neco malinko delsi, ale ma zahle nohavice trosku, kdyz stoji :wink:
Musim to znovu probrat, vsechny ty jeho vecicky.

Andy super u vas s tim spanim :slight_smile:
Ale teda snezeni nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My mame dneska pod mrakem a ma byt tak kolem 15st :slight_smile:

Vsem dekujem za pochvaly videji :grinning:
13. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, dneska jsem v noci chodila k Honzíkovi snad po hodině a půl, stačilo narovnat a přikrejt nebo jen uklidnit, ale stejně pro mě už nezvyk. K ránu jsem tam byla ve 4,30, 4,58 a jelikož jsem si řekla, že mlíko před 5. ranní už nikdy, tak mlíko až pak u dalšího kňourání v 5,15 :sweat_smile: A pak naštěstí spal vkuse do 7. Uf, možná ta rýma, i když v noci mi nepřišlo, že by měl nudle apod. Neva, snad to bude zítra lepší, dnes má službu MM, tak ať si to užije. Ráno na moje "Uf, to byla noc, jsem tam byla min. 5x" odpověděl: "Přemýšlím, jestli mě bolí v krku nebo ne, asi jo, jsem někde nastydl." :grinning:
Lao, Sunárek kyselej? No možný to je, že některý příchutě, ale mně to fakt chutná a Honzíkovi taky. Honzík se ksichtí na nastrouhaný čerstvý jablko.
Marti, užij si u mamky, snad jí narychlo neodvolá k hlídání švagrová!
Lao, Pussykillerem myslíš Thomase? Ten má hroznej ksicht, nesnáším hezouny tohoto typu :sweat_smile: Bendig náhodou docela dobrej, se mi líbí jeho hlas, 15 let...
Holky, kolik má bílá Hollandia % tuku? Já dneska koukala u nás v Coopu, tam maj jedinej bílej nějakej od Olmy a má jen 2,4% tuku, jsem ho nevzala, mi to přijde nějaký odtučněný, nebo ne?
Sami, budu v Brně po odpo až středa kolem o, u jedný holky, co se známe z netu a ještě jsme se neviděly. Ale bude tam ještě jedna z Phy, tak možná by se nezlobily, kdybych je na chvíli opustila a viděla se s tebou a Nikulí :wink: V úterý ale máme v plánu vidět ještě další dvě brňačky, nevadilo by, kdybych se ti ozvala až pak někdy v pondělí, jak by to šlo? Napiš, jak by se to teoreticky hodilo tobě např. to úterý.
TM měsíc v Rusku - njn, si naplánuj nějaký akce. Co ty a řízení auta na delší trasy? Nechceš dojet někdy k nám na dva tři dny? Nebo kdokoli, komu by se chtělo. Máme pokoj pro hosty a v něm dětskou postýlku, nebyl by problém¨.
Láncošová podle mě vypadla kvůli nesympatiím. Jo, zpívá hezky, ale působí jako namyšlená pipka na mě.
Týjo, Petruš, Jaydi fakt chodí úplně krásně, super :slight_smile: Je hezký ta jejich vrávoravá chůze, Honzík někdy super stojí na místě a pak udělá ty svoje 4 kroky k nám, ale háže ho to ke straně jako opilce a zpět _D
Honzík sedí na nočníku díkybohu stále rád a tak 50% kadění je v nočníku - záleží, jak je příležitost ho posazovat a tak - nepoznám na něj, že budu kadit, spíš naopak ho posadím a on se snaží zatlačit, asi pokud se mu chce.
Pospi, ta holka "Spomal" je super, výborná, krásná jako panenka a i tak zpívá.
Sami, 2. a 4. pád mě, 3. a 6. pád mně. Já si vždy řeknu koho,co nebo tak něco a je to. Já teda nejvíc češtinářky nemám ráda, když někdo píše rádoby spisovně "by jste", páč já bych, ty bys... vy byste. No nic, to já jen že mi zrovna včera přišel "lepší mail" a tam "jestli by jste měla čas". Hrozný, mám na to asi alergii :sweat_smile:
Sami, chudák šéfová tvýho ex :grinning:
Talls, banánovej Sunárek je moc dobrej :wink:
Momou, hroznovou jogobellu znám, ale už dlouho jsem si na ní nevzpomněla.
Andy, super noc bez buzení, u nás to tak je snad už dva tejdny kromě toho dneška teda. Vždy se trochu vzbudí až třeba v pět ráno.
Tady nesněží, jsem zvědavá, kdy bude, se docela těším, loni poprvý sněžilo, když jsem byla v porodnici, asi den po porodu :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi: No já si vzpomenu pokaždý, ale nikde ji nemají :frowning2: a to je taková dobrá.
13. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Čus baby,

Puzzi, haha, reakce TM na půčoidní noc :grinning: To jsou ti chlapi, fakt by někdy zasloužili...
Jééé, z by jste taky rostu :grinning: Ale co mě nejvíc sere a s čím jsem se setkala už mnohokrát je "samozDřejmě" :confounded: Moje nervy....

Kuwa, tu chčije jak sviňa... Snad mi to neprobudí mimíse...

Holky, vy jste pořizovaly nějaké ty hrací stolečky? Hoďte mi, prosím, návrh na nějaké hračky. Měla bych začít Vítkovi něco pořizovat k narozkám a na Vánoce...
13. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, fakt taky rosteš z by jste? Jsem ráda, že nejsem sama :grinning: SamozDřejmě jsem ještě neviděla, ale MM si myslel, že se správně píše zrDcadlo a trvalo mi to dlouho, než jsem ho přesvědčila, že ne :sweat_smile:
Honzík má hrací stoleček Chicco.
13. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok..mládě nespí..ale chtěla jsem vám dát vědět, že včera nám přišel leták z teska tipy na vánoční dárky a je v něm ta naše dřevěná kostka jen nějaká barevná a v akci za 299Kč :wink: tak neváhejte..Soninka si už hraje i s tím kovovým labyrintem

Momou - moc moc dík za ten tip na Koalku je fakt supeeer..Sonince na tu rýmu děsně pomáhá!
13. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek