• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi TM je dobrej s nachlazenim :grinning:
Laus samozdrejme jsem jeste teda nikde nevidela :grinning:

Dneska mame jet na kafco do shop centra za kamoskama, co prijely z CR (z byvale prace).
Jinak teda nic v planu nemam...mela bych zehlit, jako obvykle, ale taaak se mi nechce nic delat, to je des :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi zrdcadlo je taky super :grinning:

Ja abych pravdu rekla, tak jsem vysazena docela na "i" a "y" . Ve skole jsme sedely s nej kamoskou spolu, a kdyz se stalo, ze jsem si musela od ni neco opsat ze sesitu, tak jsem ho vratila zpatky vzdycky opraveny :grinning: No jo, to mam asi po mamce, uci cestinu :grinning:
Ale jako u chlapa by mne to desne vadilo, kdyby nepsal spravne i a y. Kamosce nejakej kdysi napsal klik "ahoj Pryncezno" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik: To jsem moc ráda, že koalka zabrala :wink:
13. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, jj, i a y taky sleduju, ale to docela hodně lidí plus minus zvládá. To by jste mě dostává tím, že to píšou i jinak dost vzdělaní lidé a jakoby si tím hrajou na obr spisovnost (a přitom jsou za blbečky :sweat_smile:).
13. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - smarja ja teda jako mela z CJ vzdy za 1..ale sem asi dislektik a v praxi proste nejakej pravopis vubec neumim pouzit..tak se ti jako fakt omlouvam, ze musis ty moje blaboly cist :zipper_mouth:
13. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky sem asi přestanu chodit uplně když to tak čtu :fearful: :zipper_mouth: :pensive:

a chtěla jsem vám dát tip v těhle dobách nachlazení, že megafyt vyrábí čaje pro děti od 6měsíců a maj na posílení imunity a na nachlazení atd..a i náš chronickej odmítač čajů je pije!
13. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, prosím tě, to jsem si nikdy neuvědomila, že bys psala nějak blbě :wink: Já myslim, že tady na diskuzi není snad nikdo, kdo by psal vysloveně pryncezna atd. :sweat_smile: Např. čárky taky občas vynechám, když spěchám ve psaní.
13. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi to neber tak hrozne. Tady tolerujeme vse, clovek si ani kolikrat nvsimne nebo prehlidne. A samo, ze jsou lide dyslektici a dysgrafici, jen jen v psani to nepozname :wink: Takze chodit sem neprestavej, jasne! :wink:
13. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pet, pryncezna :grinning: :grinning: Mně to i a y taky va, ale kolikrát napíšu taky pěknou hňupinu.... :grinning:

Jdu šmírnout na Tesco leták :grinning:
13. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dáváte některá prckovi pribináky? Proč se to vlastně nesmí? Kvůli cukru?
13. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, já pribiňáka ne, ono ne že se to nesmí, ale já to beru jakože to je jak dát dítěti sladkost, pribiňák = tuk+cukr, nic přínosného, ale ani nic zabijáckého, jasně :wink:
Já mám často tady na diskuzi překlepy, jak píšu rychle a chci reagovat atd., někdy si překlep opravím, někdy spěchám a nechám to.
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao - já myslím, že cukr by tak nevadil jako ta tučnost a jak píše Puzzi - nic zabijáckého ale taky nic přínosného...
13. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak koukam, u andy 1. snih:slight_smile: a dnes je pilna uklizecka :slight_smile:

jinde (petronus, talls, andy, miruss) dobre noci
u nas taky dobry, kolem 5.h ale Domi zacal na ctyrech cosi zkouset, do toho dosel kocourek a mnoukal...kocky rvaly v pracovne jak najaté :angry: :grinning: , MM řezal celý les dřeva a vůbec mu ty kočky nevadily :confused: :sweat_smile:
Domi se napucnul kojem a vstavacka v 7.15 za svetla, bomba!
Ja mam od rana lehkou kocovinu z toho burcaku vcera...uff :sweat_smile:
No a Domi sel spat v 10 a ja po 2,5h nevydrzela a sla nakouknout, spal jak andilek a samozrejme pri zavirani dveri "cvak" otevrel oci a bylo...klasika, to znate, no ale nevadi, uz jsem se tesila na ruzove vyspane detatko vysmate. Dnes k obedu jsem dala ani ne polovinu sklenicky Babylove: zelenina s jáhly a žloutek jsem pridala, mnam, strasna dobrota,ale Domi to ani nesnedl, asi jeste nema hlad?
Za hodinu jdeme na prochajdu s novou chuvou,co ji nezname, ale mame doporuceni, bydli kousek od nas, a zitra je v praci workshop, tak ji potrebuji zase s sebou na ty 3-4h

puzzi cece, tos mohla jet na sraz do soboty ci nedele a pak navazat rovnou na Brnensky sraz s tvyma kamoskama, ne?bylo by to na moc dlouho? skodaaaa...a zajimave, jak jedes k holce, kt. znas jen z netu :slight_smile:.To je stejne zajimava doba, jak vzniknou super pratelstvi takhle virtualne, co?
urco te rada uvidim i s nikulema, kdyztak mi napis do IP do jake casti Brna jedes, nebo adresu, treba to je nekde za rohem :sunglasses: , klidne s vama vsema zakocarkujem nebo se potkame nekde
13. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se teda budu držet, abych nevyměkla, protože Vítek je teď teda fakt nežera, tak už jsem si říkala, že když bude nejhůř, dám mu ho... :sweat_smile:
Teď jsem do něj nacpala banánovej jogurt, tak snad to v něm i vydrží... Jinak maso a polívky, to je děs...
13. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak som tu az teraz, akosi nebol time nakuknut skor. Tomi spi, takze mam klud. Akurat som ocistila jablcka a nektarinky a spravim si domacu presnedavku na tri dni. To nedavam ani do pary, len do chladnicky.

Dnesna noc bola otrasna, bud sa budil maly alebo ma zobudzal MM chrapanim, stale som donho drgala aby si lahol na bok ale nepomahalo ani to, ako je teraz chori tak chrape ozaj priserne. Myslim si tym budil aj Tomaska.

Idem vas docitat co ste nakecali, dufam ze toho nieje moc.
13. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a dik vsem za poucky mě/mně a by jste myslim neexistuje, pokud si dobre vzpominam, dostala jsem za to 2 z maturitni slohovky
jumik, tak o te kostce z letaku jsem prave chtela informovat vsechny :slight_smile: ta akce je az od 14.10...aha, to je zitra :grinning: :grinning: a taky jsou tam nejake panenky, kocarky, ten kouzelny hrnec FP a nejake dalsi FP veci v akci,ale spi pro mensi decka

pryncezna je váááál dne :grinning: se tu chlamu az jsem rozesmala Dominicka :slight_smile:

tak jedinej clovek, kt. tady kdy psal uplne silene i/y byla kupska2, to byl mazec :sweat_smile: souhlas, ne?

ja se poseru smichy, Domi si tu uuuuzasne tancuje, skoda, ze nemam kameru v ruce. preslapuje si z nozky na nozku a pohupuje se v kolinkach a cosi si pozpevuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
laus jakoze Vitek malo ji maso a polivky a tak? spis jogurt a sladky? hele, delej jak myslis, zkus vyzkkoumat,co mu z te zele jede a davej treba radsi jednodruhovy a tak...jinak at si ho nerozmazlis nebo nejak jakoby nesuplujes poradny jidlo nejakym pribinakem, kt. sice sni,ale zbytecne jen dostane energii do zasob , nic moc ziviny
13. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
s Kájou teď trávíme hodně času u našich, dnes jsme tam byli i na noc, tak nemám čas ani náladu na psaní, odpusťte. Babi v neděli zemřela :cry: :cry: , v pátek máme pohřeb, včera se více méně vše zajistilo, ještě dnes jsem s mamkou jela s rodným listem a pro zvětšenou fotku atd. Takže to teď bude kruté, ach jo.
Ještě jsem se včera nas*ala jak hrom, taťka vyvěšoval parte po vesnici a jak jsem jela já s Palem, tak někdo přes to parte přicvaknul plakát na rokovou zábavu, jako fakt hyeny a bez úcty.
Pa pa, já se sem zase vrátím, těším se.
13. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Petis prajem úprimnú sústrasť. :frowning2:

Sami, Jumik tú kocku som pozerala aj ja. :slight_smile:
A preklepy robíme určite všetci, keď sa ponáhľame. :slight_smile:
Ale pryncezná ma rozosmiala. :grinning:
13. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,
moc dnes nestiham, aspon som to preletela, ale sorry, nestiham na vsetko reagovat.
Lao, teeeda ty neprides??? No co s tebou, baba jedna :confounded: .
Miruss, ak chces, rada ta vezmem autom, keby ta TM hodil do Blavy.
Kocky, dakujem, ze ma chcete spoznat, ste zlate, ale pripravte sa, ze realita bude kruta :grinning: .
Inak Puzzi, chapem, mas to na zraz fakt dost daleko, ale prazacky, preco nejdete? Ja to mam z BA rovnako daleko ako vy. Podte este niekto, nech sme poriadne velka parta, lebo sa to zacina nejako zuzovat :unamused: .
Sami, Domi zlaty, tanecnik, som na neho zvedava :dizzy_face: , aj na ostatnych samoska :wink: .
Petis, to je hrozne, uprimnu sustrast :pensive: .
Petri, mate kraaaaasny bytik, ty brdo, 3 zachody - kazdy svoj :grinning: . a Jaydi bol na videu bozsky :dizzy_face: - jak si lahol na zem v obchodaku :grinning: .
Puzzi, dost blba noc, hadam to bola iba vynimka a dnes sa to nezopakuje.
Andy, vy ste mega fit family, teda Jenda je asi vynimka z chlapov na takej strave - super, chvalim :wink: .
U nas fici jogurt rovnaky ako u Vanilky - Zvolensky smotanovy ( cesky asi nepoznate) a Vanil kuskus sa povie aj u nas rovnako.
a uz si nepamatam, nic, nestiham dnes, ajtra dobehnem na dlhsie, ak sa bude dat :wink:
13. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozrela som foto a videjka od Petronusky, a su perfektne hlavne to ako Jayden chodi, on je sikula tematu.

Nemam cas ani docitat poriadne, drobec sa zobudil po hodine a je dost protivny, idem mu odsat nostek, a mozno este zalomi.
13. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kamoska volala, ze tam budou az tak kolem 3hod. Tak jsem dala Jaydiho do kocarku a na chvilu bude spat. Aspon se pak muze ukazat :grinning:
Ja se jdu trosku vysamickovat, i kdyz to moc nepomuze stejne :sweat_smile:

Petis uprimnou soustrast :frowning2:

Sami skoda, ze nemas tu kameru, chtela bych taky videt :grinning:
A Kupsku si nepamatuju jak psala :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, Sami, zkouším všechno možný... Pokazil se při těch zubech. Zeleninu zkouším různou, domácí i kupované skleničky, ale dá tak 4 lžičky a šmitec... Jinak mlíko a ovoce... :pensive:

Petis, upřímnou soustrast :frowning2: Je mi to moc líto :cry:
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: Tak to je mi moc líto, držte se. :pensive:

Holky já chvíli a občas dala i pribinák, však jsem na něm taky vyrostla :grinning: Ale myslím, že se nemá, páč je trochu z tvarohu a to víc zatěžuje játra a ledviny, ne? Ale jednou za čas neškodí.

Domi bude určo tanečník :grinning: Kubík tu občas taky něco předvádí. Včera seděl a prohlížel si autí ze všech stran a ještě si něco broukal, vypadalo to, jak když zpívá. Jsou úžasní :dizzy_face:

A co se čj týká ..... no o sobě raději pomlčím :sweat_smile: Ale máme smlouvu z KIKY a tam nám prodávající napsal VIPLÍVAJÍCÍ :grinning:
13. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak sme prisli z poradny a Jirka je dlouhy 75cm a ma 9720g :slight_smile:

potis uprimnou soustrast je to tezke vim :pensive: (mne umrel tatka kdyz mi bylo 15) vim o cem mluvim....cas vsechno vyleci :pensive:

jirik papa vsechno......ja to uz neresim......u klarky jo ale u jirinka ne......doktorka vi ze papa treba i mychane vajicka i vajecne testoviny......jenom rekla ze pokud se nevyhazal tak je to v poradku.....minuly tyden snedl celou spodni kureci nozku s asi 50g testovin.....ja sem taky hledela jak trubka ale on furt koukal jako ze jeste a otviral pusu.....takze su rada neb klarka byla hodne vybirava co se tyce jidla a dlouho jedla kasovitou stravu.....jirinek uz vice mesice si poradi z kouskama.....coz su taky vdecna jenom ryze ta mu dela problem.....ta mu umi zaletet.....
13. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdita: Ahojky, míry krásný. Tak já mám taky místo dítka malého otesánka :grinning: Ale jak začne Ani zkoušet, že nee, tak má smůlu a je ohladu. Buď bude jíst normálně a nebo nic. To se samo netýká toho, když je nemocná (což ještě nebyla), to je jasné, že by neměla chuť.
13. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se asi zblázním. Kuba měl ve 3 svojí svačinu - rozvařený jablíčka, plnou misku. Děda teď baští puding a Kuba tu dlabe zas a to už snedl další půlku misky :grinning:
13. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cau, achjo, musim se jit vykecat
byli jsme venku s tou chuvickou a Domi tak nejak furt knoural v kocaru, jsem si rikala, ze asi je mozna navleceny nebo poprve fusak a nelibi se mu nebo co...no pak chuva sla dom a ja jezdila a najdenou slysim kuckani, bublani, on se desssne pozvracel a tak jako tenkrat v lete v tom nakupnim centru, blil a blil...az uz nemel co...ja valila domu...furt ho nadavovalo, uz skoro nemel co, taxem ho nakojila...2x a pokazde totalne vsechno ven, on uz bilej jak stena, studeny pot na cele, jak panenka malatny...jsem ho uspinkala, raz dva zalomil...vyvysena poloha, volam mudre, ze mi po zloutku zase po 2 mesicich totalne se poblil...tak ze cerny caj, rohlik nebo banan, ryzovou nemlecnou kasi....a ze do roka nedavat zloutk, ze mozna alergologie pak nebo tak neco. Kuwa... :confounded: chudatko moje male, to je hrozny pohled jak tak blinka :frowning2:
13. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na masáži (ségra mi dala k narozkám 5 poukazů). Dobrý, nic mě nebolelo a teď mě bolí celý záda :sweat_smile:
Tady odpo taky pršosněžilo, byla jsem zrovna s Honzíkem venku, ale blízko domova, tak jsem běžela, trochu jsme zmokli, ale ne moc.
Sami, vstávání 7,15 na Domiho velkej úspěch :wink: Teda ale chrápání TMho + mňoukání koček = mě by odvezli :grinning:
Sami, no to nevim s tím navázáním na sraz by to asi nevyšlo, jedu s kámoškou z Prahy jedním autem do Brna plus v pondělí dopo chci být v plzni na cvičení. No jako jo, kdybych hodně chtěla, ale až příští sraz pojedu, až bude Honzík ještě trochu lepší do auta a tak. Takhle k někomu domů ve třech lidech je to přece jen pro mě lepší pocit než do penzionu, ale hlavně ta cesta, nepojedu sama, jedeme z Prahy dvě, taky plus.
Ať to klapne s chůvou!
Lao, to je na prd s nežerou, ale asi ho nech spíš trochu vyhladovět než místo zdravého dávat míň zdravé. Když nic jinýho nepozná, tak mu nezbyde jíst i to, co mu dáváš.
Sami, jj, by jste neexistuje - právě proto mě to irituje :sweat_smile: Haha, jj, Kupsku si pamatuju :wink:
Petis, upřímnou soustrast.
Lobi, takový super reakce, na to že nestíháš dobrý!
Momou, vyplívající je bomba :grinning: Tady na diskuzi občas každýmu něco ujede, to fakt neřešte, holky :slight_smile: Mě nejvíc iritují asi megacedule v obchoďácích, když mají na sobě chybu, by jste, chybí čárka atd. Když si nechají tisknout cedule jako kráva a nikdo si chyby nevšimne, to prostě nechápu! U nás minulej tejden ve vsi plakát na cirkus Jojo a co myslíte? Bylo to tam - myslim "by jste" :sweat_smile:
Sami, se žloutkem :frowning2:
13. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, uprimnu sustrast. Musite byt teraz silne, ono to preboli. Hlavne rob co najviac spolocnost vasim, im to prospeje, ked su tak naviazany na Karolinku.

Sami, boze co to je? Ze by alergia na zltok, to som este nepocula, iba na bielko. Ten tvoj popis mi presne sedi na cas ked som dala Tomimu druhy krat Nutrilon HA, ovrackal mi cely kocar, seba a este aj mna. Bola som z toho dost mimo.

A ked ste tu riesili tu gramatiku, ja sa priznam ze mozno niekedy pisem bludy, ja som vzdy bola z toho jelen, ja skor na matiku. A moja najslabsia stranka je, ze pisem skoro vsetko bez mekcenov, dufam ze to vam nevadi, to je zvyk z prace.

Hejdita, mas doma pekne macka.

Ja som vam zabudla napisat ze Tomiho som zmerala a ma 75 cm a 10,3 kg. No riadny maco.

Teraz mi buva, dufam ze si da aspon hodku a pol, lebo doobeda nespal, dala som ho spat po obede a spal len hodku, zobudil sa so strasnym placom, a takto pomrnkaval skoro dve hodky, potom konecne zaspal.
Asi ho trapia aj tie zubky aj ked mudra povedala ze ona mu tam moc nevidi, lebo nechcel vobec otvorit pusinu, ale ja som mu tam nazrela ked plakal a ma to celkom biele. Nemam doma ziadny gel na dasienka tak som mu to natrela domovinkou, len tak sa zalizoval.
13. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek