• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
puzzi nee kvůli zrničkům, ale pže se pomaleji tráví...dětský trávicí systém na to není uzpůsobený, že to obtížně zpracovává....laicky řečeno :sweat_smile:

puzzi tak to zkus mu něco dát a uvidíš.....co kus rohlíku, nepomohlo by....
...rukavičky taky musim koupit
13. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAMI, já jsem od té doby žloutek nedávala, dr. říkala, že to nemám zatím zkoušet, že je malá. Zeptám se na další poradně. Měla jsem obavy z piškotu, 2x po něm zvracela, ale bylo to asi z přeťapání, bo teď jí ho sem tam dám do ruky, dávám bacha, abych jí nedala moc jídla a nezvracela. Je pravda, že ona ho spíš ukusuje a vyplivuje :sweat_smile:
ANDY, mamino, šetři se a dávej na sebe bacha :wink: Snížek by se líbil Riškovi, ale já ještě nechcůůůůůůů :angry:
LOBI, též se bojím hnusného počasí, aby nás některou někde nezastihla kalamita :frowning2:
13. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, Přešlapy fakt hustý, taky to miluju!
Jumi, safra, TM je až tak hodně proti druhýmu dřív?
Jumi, to jsem nevěděla s ovesnejma, já je občas přimíchám Honzíkovi do přesnídávky.
Ahoj Nandi, jak je? Jsem si nedávno říkala, jaks nám psala před rokem a mělas skoro ročního Ondráška a mně přišlo, jak se máš, že máš už tak velký dítě a bumho a máme takový dětí taky :slight_smile:
Pospi, super, druhej zub a celkem bez příznaků?
Andy, jasan, vždyť já mu občas nějaký mezijídlo typu rohlík, piškoty, banán dám, ale dneska mu dal MM ještě jednu celou přesnídávku a banán, to jako navíc :grinning: Chlap no, dvě přesnídávky po dvou hodinách by mě nenapadlo, ale co už, když to pomohlo na dobrou náladu :grinning:
13. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpatky z kaficka. Bylo to dobry a Jaydinek se mocinky libil :slight_smile:
Ted s nim jel RAy jeste do obchodu pro neco na veceri. KV, tak se tesim :wink:

Sami chudacek Domi :frowning2: ale snad uz je mu lip. Teda ale ze zloutku takhle :frowning2: Aspon ale vis, z ceho to ma :pensive:
Puzzi masaz super :slight_smile:
Vanilko Tomik taky velkej chlap :grinning:
Ta postel je normal double tady, ale mensi je. V budoucnu chceme dokoupit velikou :wink: Zatim se to da.
K tem WC, jedno je dole, aby se nemuselo chodit nahoru (hlavne, kdyz jsou navstevy, at vam nelozi nahoru k pokojum) a pak se dela normalne, ze v tom hlavnim pokoji-loznici se dela sprchac s WC, no a pak hlavni koupelna. :sunglasses:
Jumiku sok ze Sonincineho usnuti :wink:
Andy teda musis byt opatrna na sebe :pensive:

ted je u nas R tata, tak se loucim a jeste budu sledovat vkv :wink:
13. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky tři záchody, dole v koupelně, nahoře v koupelně a v mezipatře takovej záchod menší :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
PUZZI, jo, bez příznaků, jen blbě 2dny spala.
13. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy-tak to je asi jobovka kdyz nebyla MS-ale asi jste to planovali co :slight_smile: :wink: :wink:
Jsem zvedava jestli to bude bracha a nebo dalsi princezna :slight_smile: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi plánovali a jsem taky děsně zvědavá, žádný tip nemám :slight_smile:

teda holky s třema záchodama to je super, já kdykoliv chci tak tam trůní jenda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi si TM poradil pěkně po chlapsku :grinning:
13. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi gratulka k druhýmu zubečku :slight_smile:

jdu si lehnout, možná ještě závislácky nakouknu..ne možná, ale určitě, už si sama sobě nalhávám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky 3 záchody, dole, nahoře a venku suchý po dědovi :grinning: :wink: Jdu na Ordinačku. Jsem teď skypovala s mamkou a s tetou.
13. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
POspi domovinka je domace palene, slivovicka, hruskovica, jablckovica....
Gratulujem k druhemu zubku.

Ja som vecer namerala zas Tomimu 37,9 tak som mu supla zas nurofen, aj koli bolesti, lebo normalne krivi usta a s tymi zubami co ma desne skripe.

Andy, Jumik tie vase vahy vam aj trochu zavidim, aj ked 44 kg je uz celkom malo. Ja som tolko mala asi naposledy na zakladke.

Holky ja som vam ani nenapisala ako vam ten vas zraz zavidim, tak rada by som isla, ale pre mna je to uz dost velka dialka, preto som sa ani nezapojila do debaty. Verim ze sa vam vydari, a hlavne si ho uzite.

Idem pozerat TV a pritom cistit jablka na presnedavku, dnes som este par nabrala u nas na zahrade.
13. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi :grinning: :grinning: :grinning: ten venku je nej :grinning:
vanilka to je teda roztomilý název pro chlast :grinning:

já sraz taky závidím, vzpomínejte nás, co zůstanem doma na zadku, v dobrém :wink:
13. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo, mnohdy se suchej hajzlík hodí :grinning:
13. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, venku suchý se hodí často? :grinning:
Vanil, seš dobrá s přesnídávkama, všechny vás obdivuju, co zavařujete :wink:
Kdo tu vlastně zůstaneme kecat během srazu? Já, Andy, Vanilka, která dál z hrubých zrn?
13. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi musíme kecat hooodně, až se vrátěj, aby neřekly, že se tu ho.no dělo :grinning:
já už tu nejsem
13. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, ještě já-jemné zrno. Opravdu to tentokrát nedáme :frowning2: Ale jarní sraz si teda vydupu!! :angry:
13. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan, nakecáme toho jak nikdy! Lao, musíš nám pomoct kecat aspoň po čas srazu :wink:
13. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi sím sím hod mě do tabulky, malina 9M 7700g a 70cm

holky a jako jarní sraz já a pupek nebo já a rozinka(rozinák?)jako já chci taky na sraz :grinning:
13. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy jedou čtvrtek, pátek, sobota????
13. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3403698&vReferer=
Je to tam, já už to v Excelu měla, jen jsem to zapomněla vložit :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
smajlík pusa díky
13. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Vanil Tonáško má pekné miery. :slight_smile:
Sami to je blbé s tým žĺtkom. Chudák Dominik, dúfam, že noc bude ok a ráno mu už bude lepšie. :pensive:
Lobka ja sa spolieham na MM, on je dobrý šofér, veľa jazdí autom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi, janke gratulujem k 2. zúbku. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, videjka krásný, a útulnej byteček máte, fakt paráda ....
Sami, to jsou šoky, tak žloutek jo? ... to by člověk neřekl ... to je na nervy.
13. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, upřímnou soustrast :cry:

Holky, taky mám z toho počasí obavy, hlásí počasí děsný, který za 2 týdny skončí, to je jak naschvál. :angry:

Pospi, tys to dobře předpověděla. Než jsem vyrazila z domu, tak mi mamka volala, že Janě, švagrové bylo blbě, že se jí motá hlava, tak s ní Milan (brácha) jel k doktorovi, jestli prý mi to nevadí, tak ať za ní dojdu k nim, že hlídá !!! Dojeli v 11,30 holky (naše i jejich) se najedly, Adrianka šla spát, my si s nima s mamkou daly kafe, nebyla jsem u nich už ani nepamatuju, fajn jsme pokecali, brácha je teda pohublej, švagrová taky, dává jim to zabrat, ale zdálo že, že brácha co bere ty léky tak pookřál, tak snad to bude ono, a bude už klid. Mám z toho dobrý pocit, že jsem ho viděla, mě to až dojalo :pensive: Malá spala u mamky 1,5 hodiny a dobrý, druhá švagrová se asi u mamky stavovala dopo a zjistila , že není doma, jsem jí ve 3 psala, jestli nechce dojet, že jsem u mamky, tak jí asi docvaklo, kde jsme dopo byly, tak mě pomalu zdrbala, že jede koupit holce boty, a že jsem měla napsat dřív, že ona nemohla vědět, že tady jsem a že celou dobu tvrdne doma ... tak se mi zvedl adrenalin, ale s mamkou jsme naznaly, že nemá cenu se rozčilovat. Bráchy mám dva, a Milana jsem neviděla strašně dlouho, tu druhou švagrovou s bráchou vidím při každé návštěvě, tak to holt jednou bylo jinak .. .blééééé :grinning:
13. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malá usnula 19,15 .... mám dojem, že už je aspoň 22 hodin dneska, jak mi ten večer začal dřív :grinning:
13. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, tak koukám, žes to s dopravou na sraz vyřešila, jsem měla strach, že nepojedeš :wink:
13. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ja nemôžem chýbať. :grinning:
13. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, véééélkáááá pravda. Já pořád řeším postýlku, nejsou lidi co by mi dovezli náhradní od té švagrovky, co jsem u ní dneska byla, ale když už pojedu, tak to nějak pořeším na místě. ...
13. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ved mozno maju na pozicanie 2 postielky - 1 Welinka a 1 ty :wink:
Miruss, o.k. :wink:
Pospi suchy zachod :grinning:
Puzzi, supni pls aj Lukyho do tabulky ( som zamyslena najprv napisala do postielky :grinning: ) - mal v 9m presne 8kg, dlzku neviem, nemeria ho a mne sa nejako nechce s nim bojovat. Dakujem :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
13. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne sa uz jablcka aj s nektarinkami varia, mozno to dnes este aj dorobim, ked nie rano to isti. Drobec spi zatial celkom pokojne, dufam ze mu to vydrzi.

Puzzi s tym mekcenim sm myslela ze nedavam mekcene tam kde maju byt. cize: "mekčene, ľudia, vydrží, a pod..... .
A ak ta mozem poprosit, nehodis aj nas do tabulky, ak vam to teda nebude prekazat. Ak hej tak ti poslem vsetky miery do IP.

Marti tak si si uzila pekne den, a Marketka celkom dobre spala. A co ti povedal TM na Marketkin pad? Priznala si sa?
13. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek