• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Andy - vždyť já jsem si přece vyslechla to kdo chtěl psa! kdo chtěl dítě :wink:
u nás to bylo tak, že mm mi řekl že psa mít nemusí, že si život bez psa dokáže dost dobře představit ale že když ho tolik chci tak jemu psi neva, tak si ho pořídíme a nechci aby to znělo nějak blbě, ale dítě bylo to samé..on mi řekl že si dokáže představit děti nemít..ale kvůli mně se s nima tak nějak počítalo (mám povolené 3) jenže to asi nečekal tak brzo a já zase vždycky chtěla děti brzo takže jsem jen čekala až dodělám školu..no byl to fakt boj..ale přeci jen jsme mezi svýma známýma vrstevníkama mezi prvníma..z gymplu jsme jediní a z VŠ teda ne, přeci jen se mezi těma 150 spolužákama obdobní najdou ale z té party co jsme s nima jezdili jsou všici svobodní a dítě je pro ně daleká budoucnost...myslim, že Petr by si mimčo představoval tak po 30ti...... no a to druhé...když jsme byli loni na tom psím táboře a viděli tam ten masakr tak jsme si jen tak řekli, že rozdíl 3roky je optimum když to tak vidíme..no a Petr to bere závazně...když jsem tuhle nadhodila téma posunu početí druhého potomka na dřív tak se fakt naprosto upřímně šíleně vyděsil, jestli to myslim vážně...

a holka krev a mlíko fakt asi nikdy nebudu ale měla jsem před těhu 48Kg a myslím, že bych měla mít podobně až se vrhnu na druhé...ale už se fakt lepším, modřiny už zmizly..vlasy se taky lepšej a snad i ta váha se pomalu vyšplhá nahoru..ale ta je prý i odvápněním a to teda lepší nebude dokud budu kojit...
13. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda už jsem toho tolik napsala, a něco jsem zmáčkla a zmizlo to, to mě dokáže nas...t

Lobi, švagrová by mi postýlku půjčila, ale to by se někdo musel u ní zítra stavit a dovézt ji ... jsem MM říkala, že bych po něm na zítra něco potřebovala, ale že bude nadávat, že mám strach, že mi malá na srazu z postele spadne, že bych potřebovala postýlku .... dělal obličeje, ani se nezeptal, co po něm vlastně chci, tak už vím, že po něm nic nechci , navíc něco dělal, skládal komodu, a pak usnul, tak nic ... navíc, malá není v postýlce zvyklá, možná bych ji jako posledně vezla zbytečně .... mám teda strach že po tom karambolu se zas něco stane, ale večer se moc nemele, tak to nějak vyřeším až na místě ... MM by byl nejradši, kdybychom v tom počasí nikde nejely, má strach prostě .... ale já jsem palice, tím víc chci jet ... už dneska byla zima jak svi.a a já k mojí mamce jela, bylo mi fajn, a vyluftovaly jsme obě hlavy :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, tak musis poriadne spracovat TM nech sa da co najskor nahovorit na druhe mimi. Moj je tiez toho nazoru, ale hlavne z dovodu financii, ale ja sa riadim tym ze ked sa dieta bude oddalovat tak uz sa potom neskor clovek nedonuti vobec, poznam par takych parov, co si hovorili ze tak za 5 rokov a dodnes maju jedinacika a uz je to dobrych 10 rokov. Tak ja nechcem dopadnut.

Takze ja som pevne rozhodnuta ze dieta sa bude poctivo riesit uz na jar 2010.
13. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, jasně, ty už seš naše hrubé zrno, napiš mi všechny údaje.
Dnes už jdu do postele, budu zas zítra.
Jumi, to máš teda boje s TM, ale důležité, že si umíš prosadit svou :wink:
13. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
VAnilko, jasný že jsem se přiznala, hned jak dojel, on si totiž toho flíčku na čele všiml hned, on je pozornej, tak jsem mu řekla, co se stalo ... se mě ptal jak to proběhlo atd. já totiž byla na mrtvici, tak nevěděl, jestli uklidňovat mě nebo malou ... ale malá byla vychechtaná a já mám už dva dny trauma ... jsem to dnes před mamkou ani nepřiznala, má svých stresů dost, tak ji nechci zatěžovat ještě svýma.
13. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak drahoušek už byl dvakrát vzhůru...

Teď jsem si dodělala on-line školu, tak můžu relaxovat :grinning:

Marti, máš to těžký se švagrovkama... :wink:
13. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, koukám do tabulky, a váhu Markétky jsem teda na 9M neodhadla, ale nech ji tam ... ta váha je přesná na 10 M
13. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn Marti ze to TM zobral tak v pohode. A spravne mamu nezatazuj ked ma toho dost, niekedy casom ked bude vhodny prilezotost jej to povies.

OK Puzzi zajtra ti to poslem, budem to musiet pozriet v Tomovom dennicku.

Tak som sa nakoniec rozhodla ze spravim tu presnedavku aj s pudingom. Idem to dorobit.
Pa zajtra.
13. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, ještě že švagrovky vidím jen občas ... to je moje velká výhoda ... od jejich "starostí" má fakt odstup, jinak bych zblbla ... ale jsou dost mladší, tak to beru tak, že ony na to možná někdy přijdou ... jsme se o tom bavily dneska s mojí mamkou, já jsem někde prostředník mezi mojí mamkou a švagrovýma, já mám malý dítě a velký děti. Moje mamka napakuje při návštěvě mě, dojdou moje děti, já napakuju je .. takže v určitých momentech jsem se švagrovýma starostma na stejný lodi, a v jiných momentech na stejný lodi s mojí mamkou, proto si spoustu věcí nepřipouštím a nejsou pro mě podstatný ... už jsem nad věcí ... jsou chvíle kdy se tím bavím, co dokážou řešit :wink:
13. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis holky, vy kecate....nevim, jestli doctu, cekam, az mi zachne lak na nehty a valim do hajan, kdo vi,jaka bude noc

ulozili jsme ho kolem 19.30 a uz byl asi 8x vzhuru, dokonce byl MM 3x hojdat sam....nevydrzela jsem to a dala mu 2x cucnout z prsa, musi mit zizen, ale bojim se, aby nevyhodil tu ryzovou kasi,aby aspon neco malo mel v tom zaloudecku.chci,aby se mu uklidnil, pak mu rada dam kolem pulnoci hezky nakojkat. Ted se bojim, ze se hcce uklidnit a pil by a pil az by to vyhodil. Ted od posledniho prbuzeni uz súpinka 30min, zatim rekord, taxnad uz tvrde...

holky, pocasi jak na svinu opravdu katastrofalni, ale jedem...ja doufam, ze se Domi dostane do pohody a rano bude uz ok. Minule po tom zloutku taky zvracel, paxe v noci pokadil total a bylo dobre....kez by uz bylo dobre.
13. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi sim te, ja vahu odhadovala v 8M a presvihla jsem to, ted v 10M mel 8,2kg, tak prosim, az budes nekoho pridavat do tabulky, uprav vahu na 8kg rovnych, dekuji!!!

holky, mizim, mam docteno,ale musim, slibila jsem mm, zepovalim spat
dobrou a drzte palce, at je rano moje male slunicko zase plne energie a muze me bouchnout mobilem do tlamy jako dneska rano a dat mi čelícko :slight_smile:
13. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suché WC používají dělníci. Ale budem bourat :wink:
MARTI, co jsem předpověděla? Počasí?
VANI, ahaaaa :grinning: Dík za osvětu :wink:
LAUŠ, dobrý pocit s hotovou školou, co? :wink:
PUZZI, já jsem Janku vážila dneska, měla asi 8,3 kg. Necháme v tab. 9M zatím prázdné, pak po poradně zprůměrujem :wink: Jsi šikulka, že jí vedeš, tu tabulku :slight_smile:
SAMI, jj, zítra bude už fajn. Domča má určo žízeň :confounded:
Žehlím, jdu kukat na Ano, šéfe!
13. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jaydinek krasne vytuhnul. Se nedivim, protoze se tady pred dedou pekne predvadel a porad chodil :grinning:

Laus Prestapy me taky bavi, je to super a pekne se u toho nasmeju. Hlavne posledni dil byl bomba :grinning:
Holky toho Vypravej byly jen 4 dily? :astonished: :frowning2: taky me to bavilo
Pospi gratulka k jednickam :grinning:
Pospi treti zachod venku :grinning:
Puzzi ja taky zustavam na konovi! :sunglasses:
Puzzi me ty stranky fakt nejdou otevrit s tou tabulkou :angry:
Marti tak navsteva dopadla docela dobre :slight_smile:
Jumi s tim druhym ditetem, treba to dopadne driv :wink: Jinak ja nechtela teda dite do 30 vubec....a skoro jsem to stihla :sweat_smile: A druhe zatim nevime. Jako sem tam se bavime a R je pro cokoliv :wink: Ale prej at to neni zase az moc rychle, aby si uzil :grinning:

Puzzi tak ten druhej odkaz uz mi jde :wink:
Sami snad bude noc ok a Domik bude rano zase fit :pensive:
13. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já neviděla ani Vyprávěj, ani Přešlapy ... nestihám ani ze záznamu, a dost mě to štve :frowning2:
13. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi aj ja som dnes žehlila, ale doobeda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teraz om objednávala knihy pod stromček. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRUSS, nj, ty naše hromadné aktivity :grinning: Vánoce skoro na krku, už bych to měla začít taky pomalu řešit :sweat_smile:
PETŘI, hláška tvého R., prý aby si užil.... si dovedu představit, že to říká mamina, ale taťka, hmmmm :slight_smile:
Vyprávěj jsem nesledovala...
13. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už všichni spí, půjdu taky do hajan. Biju se tu do hlavy, nasbírala jsem dneska 4koše vlašs. ořechu, vysypala do beden a nechala pod pergolou, ale u kraje, takže mi do toho prší, sakriš :angry:
py py mamky, všem přeju dobrou nocku :slight_smile:
13. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mamky :slight_smile:
Včera jsem kecání ukončila a dneska začínám :sweat_smile: U nás noc jakž takž, 2x bylo kojo, v 1h a v 4,30. Pak vstávačka v 6,30. Riška přišel z pokojíku teď. Jdu mu nachystat snídani.
14. říj 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak na to, že Kuba vytuhnul už v 18 hod, tak se probudil jen ve 22, dostal mléčnou kaši a další vstávání bylo až v 6:15 hod, což je normálka. Kuba usnul bez večeře :sweat_smile: Anička si s námi dala rybičky a pak šla spát, si vyjímečně řekls sama a šla sama hajat před půl 8.

Pospi: Já tu mám ořechy na balkoně a leje mi do nich, a to už jsem říkala, že je uklidím, páč už byly suchý :sweat_smile: Ale mám tu jen jednu lísku.

Jumi: Tak hafík a děti :dizzy_face: Náhodou je to dobrá domluva, my si o tom s MM taky promluvili. Ale začali jsme obráceně :grinning:
14. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
U nás bola noc des. Ja som si išla ľahnúť o 22:45 a Zuzka sa o 23:00 prebrala s plačom a zabrala až o 03:00, o siedmej už vstala. :rolling_eyes:
teraz zasa spí, ja idem variť, som ako mechom ovalená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi mne prišla mailom ponuka na zľavy na knihy, tak som kúpila nejaké Kubkovi, Zuzke a synovcovi a segre. :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRUSS, knížek není nikdy dost :wink: a je to pěkný dárek :slight_smile:
MONI, nám se nikdy nestalo, aby si Riška sám řekl, že chce jít spát :sweat_smile:

Koupila jsem Jance tuto židli: http://aukro.cz/item766070439_variabilni_jidelni_zidlicka.html

Přidala jsem do alba fotky.
14. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, včera se tu kecalo, až jsem skoro nestíhala....přelítla jsem to, ale teda po noci nevím nic, jen teda Petisce velkou upřímnou soustrast, je to smutné. Ale svým způsobem rychlá smrt ve stáří je vysvobození, než někde roky umírat po nemocnicích....ale i tak to člověka moc a moc bolí, to je jasné :frowning2:

Jo a Sami s vajíčkovým Domíkem...ajajaj...to je taky nepříjemná věc...že by ten žloutek byl takovej agresor??? Já dávala žloutek asi jen 3x a nic se nestalo...tak alergika asi nemáme (zkusila jsem i rajče-vařený, taky dobrý)...chudíneček, bylo mu asi moc zle.

Jumi, super ty dřevěný hračky...taky tě fascinuje, jak si už dokážou děti hrát s těma různějma labyrintama a tak? Tobíkovi teda někdy stačí i úplně obyč hračka a dokáže jí "obírat"....je to sranda :slight_smile:

Jo, taky čeština...neříkám, že mi to někdy neujede,ale taky mi hrubice bijí do očí...a "rostu", když někdo píše jak dřevorubec...no, ale stane se, že jo...jeden kluk na ZŠ zase furt psal pod nebí...místo podnebí. :grinning: A pryncezna je mazeeec..
14. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Jaňule je "řízek"... :slight_smile: Taková rošťanda :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
u nas noc priserna, isla som spat asi o 23.00 dokedy som zaspala drobec sa zobudil, a stale pobrekaval. Tak som ho dala k sebe do postele. Bola som hore asi 10 krat, uz som bola uplne hotova, ale nakoniec dostal o pol siestej mlieko a spali sme do 8.10 takze ukoncenie noci OK.

Pozeram ze MOmou mala pekny dlhy vecer bez deti.

Mirus mala tiez noc na ho..o :frowning2: , co sa tym detom robi.

Pospi Janka je krasnucka, a vobec nevypada na foto ze je taky drobcek.

Dieta mi tu mrnka v postielke, tak sa mu idem venovat. Pospal si 20 minut a to je vsetko.
14. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
noc dobra, vstavani neco malo pred 7, tak to de. Ale jsem nejaka unavena a to jsem sla spat schvalne driv :rolling_eyes:

Pospi k te hlasce R to melo byt, jako aby si uzil toho FS, nez se to povede! :grinning: Ne, aby si uzil maleho :sweat_smile: :grinning:
Pospi zidlicka vypada dobre :wink: A pekny fotky. Janicce jak svetlaj ty vlasky :slight_smile:

Vanil a Miruss noc teda ee :unamused:
Zato momou si to uzila :wink:
14. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nás noc docela ok, malá se teda večer asi 3x probudila, s křikem, jsem si za ní lehla a dobrý ... spát jsem šla teda až před půlnocí, a moc dobře jsem nespala, nějaký problémy v hlavě, malá jedla 3,30 a pak 6,50 a spaly jsme do 9. Akorát se teda probudila s teplotou, se divím, že tak spala ... dala jsem jí Panadol, tak uvidíme, protivka není, hraje si .... že by se jí cpaly ty horní zuby? Má to slušně naběhlý, ale vidět nic není

Miruš, koukám netradičně u vás špatná noc jo? to je mrzutý... a u Vanilky taky, že by zase erupce na Měsíci?
14. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vařím špenát a malé polívku, dělám toho víc, rozmixuju a dám do skleniček, ať mám na sraz ... pořád věřím, že to bude dobrý ....
14. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA si umyla hlavu a tedka snidam...

Marti tak snad MArketku trapi jen zoubky a nic z teploty nebude :wink:
14. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já teď vařím malýmu oběd, dala jsem tam kuřecí, brambory, špenát, 1/2 rajčete a jednu jarní cibulku i s trochou toho zelenýho (to máme s tímto premiéru, cibulku jsem ještě nedávala)...ty brďo to voní, že bych si to dala hned s ním... :slight_smile:

Dnes jdu na pedikuru, je to se těším, jen jestli pedikérka neodpadne z těch mých děsných nohou...

Tobíki už krásně leze i v teplákách, super....jsem mu asi zapříčinila tu chorobu, jak tu byl nahej párkrtát, i když nebyla taková zima ještě...přitopila jsem trochu...ale stejně od země je chladno...kurňa, mu budu dávat zimní bundu, ne :grinning: . TAky jsem vytáhla na dnešek fusak...jak do něj teď oblíkáte??? Jen slabý tepláčky třeba nebo džíny bez punčocháčků...já fakt teď nevím...Nahoru mu dám asi fakt zimní bundičku, má takovýho bombra, do pasu, ale neva, když bude zabubákovanej ve fusaku, že ...U nás je teď 5 stupnů...
14. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek