• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Caute,
u nas noc celkom o.k. ( mlieko 2x), len Luky zacina posobit ako antikoncepcia. Pokazde, ked sa ideme s MM pokusit o čučuču ( uplne potichu), tak sa hned zobudi :unamused: . Asi uz nechce surodenca :grinning: - nie ze by sme sa o neho snazili. Asi budeme musite presunut nase hratky do inych casti bytu :slight_smile: .
Inak dnes sa mi ho 1x podarilo v noci oklamat cajom :wink: - bolo pred polnocou, tak sa mi to zdalo na mlieko skoro, supla som caj a 1x mi ho nevyrazil z ruky :sweat_smile: ( doteraz ma s nim vzdy poslal niekam a plakal, kym nebolo mlieko).
Inak Puzzi, som sa ti zabudla minule podakovat za tu info ohladne toho, kolko vase mimca vypiju UM - trosku som mu to znizila - v noci davam 120ml a cez den vypije raz tu 240, tak to + - vychadza na toho pol litra.
Mou, Kubik si tu noc pekne natiahol - aj Luky to robi, ak mi zaspi po siestej vecer, tak uz spi vacsinou na noc.
Miruss, to co bolo u vas za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: - asi fakt Zuzku morduju tie zubiska, chudatko :pensive: .
Petri, to bolo dobre s Rayom :grinning: , aj ja som to pochopila ako Pospi :grinning: . A vcerajsie stretko - sa nedivim, ze ho kamosky obdivovali, taky fesak :dizzy_face:.
Vanil, bleee, otras noc :confounded:, ale urcite to dospis cez den s Tomim :wink:
Talls, ako sa ma Tobi? Na zraze ta urco chceme!
Pospi, stolicka je pekna a ma super cenu :wink:. A Janka je svetova na tej fotke, ked uchmatla Riskove auticko, ako sa vitazoslavne tvari :sweat_smile: .
A este k tomu pravopisu - medzi cestinou a slovencinou je dost rozdiel v i/y - niekedy sa cudujem, ake i ste to preboha napisali, ale potom mi dojde, ze po cesky je to asi spravne. Takze asi aj vy sa cudujete nad niektorymi slovenskymi slovami, ze by ste tam supli ine i - to je sranda.
Sami, ako sa ma Dominicek? Uz je mu lepsie?
Sakris, co tie deti nechcu ist na zraz? Aj Marta pisala na zrazovej diskusii, ze Marketka mala teplotu :unamused: - hadam to nebude nic vazne.
14. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, som aktualna :sunglasses: , kym ten text vzdy zosmolim, tak uz je tam kopec novych prispevkov :grinning: .
14. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, noc dobrá, ve tři sice kňučel, ale důvod jasný - odkrytej a žádnej dudlík v dosahu, někam si je skopal. Pak po půl šestý mlíko, protože kňučel fakt hodně a spal asi do 7,20, což je super! Dopo jsme byli venku v chumelenici, Honzík seděl celou skoro hodinu, ani nedutal, on je asi typ na procházky v zimě :sweat_smile: A sotva jsme se vrátili, tak přestalo sněžit a teď svítí slunce.
Marti, chceš Markétky váhu v tabulce trochu snížit? Klidně, napiš :wink:
Sami, co noc?
Pospi, tak já zatím dám Jance do tabulky 8,2, neva? Lepší když tam něco je, to neva, že jsou to odhady :wink:
JO, holky, napadlo mě, že od roka udělám pak novou tabulku, kde dáme narození, 6M, rok a budeme přidávat míry po půl roce, jo? A tuhle současnou tam nechám jako tu naší z prvního roku :wink:
Petruš, to je paráda, jak píšeš o tom JAydiho chození :wink: Ty odkazy na tabulku někdy už nefungují, když to měním, tak totiž původní tabulku smažu a vložím jinou, tzn. funguje vždy můj poslední odkaz :sweat_smile:
Nojo, Petronuška bude taky na koni při srazu, hurá!
Kdy jedete holky, zítra?
Petruš, na vás jsem zvědavá s druhým dítětem, Ray by to zvládl levou zadní, on si užívá to taťkovství, jak to tak pozoruju :wink:
Nojo, Vánoce, taky začnu přemýšlet, pár nápadů už mám, např. ségře a švagrovi koupíme asi poukázku do KIKA, mají nový dům, tak v KIKA určitě něco bude, co by se jim hodilo. A ségra má zítra narozky, tak mám v plánu pokojovou kytku nějakou pěknou, co myslíte, dobrej nápad?
Pospi, ty vlašáky - třeba přežily?
Momou, Kuba je spáč, Anička včera taky šla brzo, jste si užili volný večer :slight_smile:
Miruss, cože? 4 hodiny v noci ZUzka nemohla spát? Ježiš, co jí roste za zuby? Chudák...
Pospi, Janka je super, má takový hezký dětský tvářičky a máte stejnej hrací koberec :slight_smile:
Talls, pod nebí :grinning:
Vanil, hnusná noc taky :frowning2:
Petruš, jo ták, Ray si chce užít FS :sweat_smile:
Talls, dnes dopo byl venku 1 nad nulou, takže měl Honzík ve fusaku tepláky i vyteplený kalhoty. Když je třeba 7-10 stupňů, tak dávám jen ty tepláky a do fusaku.
Lobi, Luky kazišuk? Nojo, ale zas jinde aby vás nenačapaly holky :sweat_smile: DObrej malej čajoúspěch, hezky pomalu zvykat :wink:
Lobi, nad váma slovenkama a pravopisem vůbec nepřemýšlím, beru, že všechny vaše i/y tak mají ve slovenštině být :sweat_smile: Vy asi nemáte na konci sloves y, např. my ženy jsme byly? Vy píšete byli, viď?
14. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktuální tabulka:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3406073&vReferer=
Vše jsem zapsala ok? Kontrolujte prosím :wink:
Už dlouho tu nebyla Novinka, jak se asi mají?
14. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, že my jsme zapomněly 1.10. popřát Martě k narozkám? Nebo nezapomněly? :confused: :sweat_smile:
Marti, o dva tejdny později přeju vše nej, Markétka vám dělá hodně radosti, tak jen tak dál a užívej si to všechno :wink:
14. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, podle všeho to tak vypadá, po Panadolu dobrý, bez teploty, ale jinak na ní fakt nic nepozoruju, bez rýmy, kašle, žádné výkyvy nálad, ona už trochu začíná být protivka i normálně a vyhulákává a vypišťuje všechno, tak to beru jako normální stav :grinning:
14. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, tak něco podobnýho vařím taky, to voní co? Právě malé tyhle mišmaše chutnají, voní to, je to ochucený a přitom tam není ani krapet soli, a chutná to i mě!

Puzzi, já to nějak zprůměruju, tak tam malé napiš např 8,20 kg to by tak odpovídalo. ... Puzzi, díky za blahopřání !!! no sice jste zapomněly, ale neva. Já myslela, že klapne ten první termín srazu, že tam vezmu nějakou flašku a oslavíme to tam ... ona má ve stejný den narozky i tchýně, tak si přejeme navzájem, to tak v těch rodinách bývá, my máme těch "dvojčat" v rodině víc.
14. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem trošku změnila životosprávu a mám kilečko dole! Takže 61 kg
14. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: Tak to já Ti taky přeju trochu pozdějc k narozkám :grinning: a ke schozenému kilču :wink:

Jo jo, večer byl fajn a jsme chtěli jít spát brzy, ale nějak nám to nevyšlo, páč jsme si hráli na tuleně :grinning:
Jinak jsem se teď vrátila z nákupu, jeli jsme autem. Na zpáteční cestě mi začalo svítit červené světýlko - vykřičník, no jako fajn :confused: (ne natankováno jsem měla, jsem akorát dotankovala, to jen kdyby Vás napadlo tohle :grinning: ) koukám na ruční brzdu a je dole, takže světýlko svítit nemělo a pípat to taky nemělo. No jako jsem zkusila dát ručku nahoru a dolů, zda se to neuvolní. Nic. Tak protože se to nedřelo, tak jsem dojela ke "švagříčkovi" (možná budoucí) a ten mi povídá, že jako asi čidlo. No v pohodě, tak se objedná a bude, že mi to zatím odpojí, ale svítit to bude, páč bych musela na diagnostiku, aby to nehlásilo chybu. No jo, ale pak s něčím hnul a ono to přestalo svítit. Tak na to kouknul ještě jednou a prý "Prasklý dráty" :angry: Jako dobrý no.
14. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Marti, taky preji dodatecne vse nej nej k narozeninam!!!
Ja jak se nemohla dostat k tabulce, tak jsem nevedela :pensive: Ale doufam, ze jsi to aspon hezky oslavila :wink:

Ja ted krmim maleho a pak jedeme za kamoskou. A vecer jdeme koupit novou velkou tv :grinning:
14. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři,jo oslavila. Ten den dojela babička pohlídat (jsme si navzájem popřály) a MM mě vzal do restaurace, kde jsme slavili svatbu - kousek od mého bývalého bydliště s dětma ... tak hlava chvíli bojovala se vzpomínkama, ale nakonec dobrý. Jsem si dala kung pao, jsem na něho měla chuť děsně dlouho, jsem to všechno "sežrala" i se zeleninovou oblohou MM, on to nejí. I pivko jsem si dala. Jsme šli pak pěšky domů, dobrý to bylo .Malá taky vydržela, skoro 3 hodiny s babičkou, ale teda už to bylo na hraně. Když jsme došli tak se na nás vrhala :grinning:

Jinak dobře nakupte telku ... jsem koukala na fotečkách, že ji máte pěkně vysoko na stěně to se mi líbí !
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti peknu noc ste mali, ze spanok do 9 tej, to by som chcela aj ja.
Nech je Marky co najskor bez teplotky. Aby ste si uzili zrazik.

Talls uzi si pedikuru, a teda Tobik je sikula ako sa pekne rozliezol. Vidis a ty si sa bala.
Ja mam fusak uz od predminuleho tyzdna co bolo park krat navecer tak chladno v kociku ale zatial len spodok, vrch som pouzila len dva krat ked zaspal. A ja teda neviem, ale pancuchace by som asi dala aj tak radsej tensie teplacky. A na vrch samozrejme teplu bundicku, v pohode by som dala aj zimnu, ved pocasie je hnusne.

Lobka mate fajn antikoncepciu. Len niekedy je to dost na prd, ked uz to na cloveka pride. Treba sa presunut do obyvky alebo kuchyne. A pekne si Lukiho oblbla cajom.

Puzzi pekne ste si to s Honzikom uzili prechadzku, ono mozno aj preto tak dlho vydrzal sediet v kociku ze sa nemhol hybat, ako bol naobliekany :sunglasses:.
A diki za zaradenie do tabulky.

Marti taktiez sa pripajam k oneskorenej graulacii, vsetko naj, a len tak dalej s kileckami.

Momou pekne si si uzila s autom.

Petronuska, dobre nakupte, aby ste boli spokojny.

Tomi zaspal uz o 12.40 dufam ze potiahne dlhsie ako vcera, mal zase teplotu, tak som volala aj doki, a povedala nech davam pri teplote nurofen, ale ked bude az nad 38 co bola a na vykasliavanie hlienov mi tiez poradila Mucosolvan junior, vraj je dobry. Tak ked pride babka z prace mi ho donese.
Ten kasel ma dost zly, kasle ako stary chlap.
14. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, Petři, Vanilko - díky za gratulace!
14. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko: No jo, ale zvládli jsme to, už jsme doma a autí bude do konce týdne opravené :wink: Holt ty drátky nic nevydrží. Ale je to zvláštní, páč tam byly rovně, tak nechápu, jak se mohly zlomit.
14. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky bábenky,

děkuji vám moc a moc za podporu. Jste moc hodné. A zároveň se omlouvám, že nedočítám, ale sedla jsem k PC, abych vám aspoň cosi písla a zase pak pádím, ach jo.

Kája se od včera čím dál více pouští a capká sama, taky už se i sama postavila, aniž by se něčeho přidržela. Akorát je to teď náročnější na hlídání, ptž jde kamkoli a stabilitu ještě nemá, tak se bojím pádů a nározů do čehokoli.

Počasí je pěkně hnusné, ach jo. U nás sněžo prší, blééé.

Dnes jsem se dívala na MMB na nějaké kombinézky nebo oteplovačky, jedny se mi moc líbily, ale psala jsem paní, jestli mají gumku dole kolem nohavic a nemají, tak z toho mám strach, že se tam bude dostávat sníh. Co myslíte?

Taky jsem dnes byla nucena dát inzerát na náš Casuálek - kombinace fusaku, nánožníku a naší Kájky je fakt nemožná, je tam na knap a už by hlavičkou "vybulovala" tu látku z boudičky, ach jo. Ale zase super je, že jak jsem dala inzerát, tak do 5 min. se mi ozvala paní a máme sraz příští týden, že si ho vezme. Tak jsem na jednu stranu ráda, ale na druhou mě to moc mrzí, ptž jsem s ním byla jinak spokojená.
A teď musíme sehnat větší kočárek, zatím máme "vybrané" Peg Pérego GT3 a nebo Janéčko. U MM vede to Pérego, tak ho budeme muset někde zkouknout naživo.

Mějte se moc hezky !!! A holčinky, co jedete na srazík, pořádně si ho užijte, foťte, ať z toho máme i něco my ostatní a těším se, jak pak povyprávíte, jak bylo !!
14. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ja tiež neviem čo jej idú za zuby. :rolling_eyes:
Dúfam, že na zraze a to nezopakuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lebo mi máme noci väčšinou ok. :slight_smile:
Petis kajka je šikovná, Zuzka sa stále bojí pustiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás od rána leje. :rolling_eyes: ja by som tak spala, ale Kubko spal, len 30 minút, tak som nestihla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti tebe dodatočne všetko len to naj k narodeninám. :slight_smile:
Talls ja dávam do fusaku, pančuchy, hrubšie triko s dlhým rukávom, oteplovaky, bundu zimnú, čiapku a nánožník.
14. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, díky
14. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj, ja jsem se driv vubec nedostala, mela jsem fakt fofrrrr
noc nic moc...usnul definitivne az ve 23.40 a ja taky. prvni knourani v 1.50, tak hojdani, pak spal do 3.05 a od te doby uz ja furt vzhuru. V tech 3.05 bylo dlouhe kojo, pac kdyz jsem ho odpojila, zacal plakat, asi mel zizen, hlad, nevim, nebo se chtel uklidnovat. Tak pil pil...pak stejne fnukal, plakal a dessssne se kroutil...nabral zas silu trochu a kroutil se, ze jsem mela co delat,abych ho udrzela v naruci. Bylo tezky cokoliv s nim delat, narocne. Jen pri jakoby prebalovani lezel hodnej jako placka, taxem mu jemne hladila brisko, to se nechal. Prdel a smrdel uplne mega hnusne, samy vajca, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pakxe total posrajdil...smraaadu jak carihradu, prebalen a pak repetééé. No pak spal ta po 20min nejdyl, jinak min, furt se hemzil, kroutil. Kolem 5.30 jsem rozsvitila, pac plakal, ale jaxe probral, zacal se i usmivat a hrat si, ja furt uvazovala, co ten workshop. ze stejne bude v kocarku a venku, ze by se mohl krasne dospat na zimnim vzduchu, ze kdybych byla doma, mozna s nim jdu taky radsi ven,aby se poradne vyspal...no a MM mi odsouhlasil, at proste jedem, ze neni nic jednodussiho, ze kdyz to nebude dobry, sednout do auta a byt za 15min doma. Taxme se vypravili a 20min pred odjezdem mi napsala chuva, ze ma strevni chripku a strasne se omlouva,ale ze to nedá...jako mazec!!!! :confounded: :angry: kdyby mi to napsala v noci, tak mam jednodussi uvazovani a ted my nachystani pred odjezdem. Taxme holt jeli do nejistoty, jestli nekdo z kolegyn bude chtit vozit nebo to nejak vyplyne. nakonec kamoska laborantka mela hlavu z toho, ze workshop je cely v anglictine a ze ona to nevedela a ze z toho bude mit prd...a bylo to vyresene. Tak vozila a pak ho nakrmila, byl hrozne hodnej, zase sklidil mooc pochval. No, taxem byla na 1,5h bloku, pak nic a pak na catering :wink: :grinning: a jeli jsme natankovat, pro zimni smes do ostrikovacu, at mame na sraz auto v cajku, do DM nakoupit a domu.
Od vecere nezvracel, vsechno drzi, papal ale jen presnidavku s trochou ryzove kase HAmi, nabobtnala v tom, at to ma zahusteny do zaludku a jinak kojo, obed nechtel. Ale hraje si, energii nejakou ma, teplotu nema, ikdyz teda ma uplne vyrazne cervena líčka,ale nevim, jestli ne z mrazu (rano bylo +2C, nebo z kremu do mrazu neb nevim z ceho ma ty licka takova)

tak ted uz relaxuji, musela jsem ryyychle poklidit, pac dojde pocitacovnik :angry: zas jsem dostala ukol od MM a echo na posledni chvili,kdyz se mi to nejmin hodi, klasika.
14. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě videjko ze včera :
http://www.youtube.com/watch?v=yqAmU3Q6wSw
14. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát teda ta moje holá prdel :unamused: :wink:
14. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Asi Domíka přes noc trápili i prdíky, jak měl prázdné a zároveň nafouklé bříško. No teď už bude určitě dobře. :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, čtu že měla Marti narozeninky - tak vše nej nej nej nejlepší přejeme a Karolínka posílá hubánka !!! :slight_smile:

A bobek Domi se zvracením, snad už to bude OK a byla to jen nějaká reakce. Ale když už dnes neblindí, tak to už snad bude v pořádku.
14. říj 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme ostudy :frowning2: MARTI, přeju dodatečně všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a spokojenou rodinku :wink:

SAMI, jak si psala, že chůva má střevní chřipku, napadlo mě, jestli se Domča nepotkal s nějakým jejím bacilem. Ale když už je v poho, tak asi fakt žtoutek :unamused:

PETIS, drž se a díky za přání na dobře dopadnuvší sraz :wink:

TALLS, gratulka k lezounovi v teplácích :grinning:

MARTI, a do pusiny ses nedívala? A kilčo dole super :wink:

LOBI, my řádíme jen v obýváku, šifra zní: roztáhni gauč :wink: :grinning: :sweat_smile: :confused:

PUZZI, díky za tabulku :dizzy_face: Honzík si ty noci vymakává, je čím dál lepší :wink:

Holky, já balím. Večer chci jít cvičit. R. právě dorazil, ani nešel do kuchně, valil hned do děcáku za mrňatama a teď si tam všichni 3 hrajou :dizzy_face:
14. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím se až tedka, byly jsme s kočárkovou kámoškou v jablonci pokoukat, něco pokoupit, byly jsme domluvené už dlouho, ale když jsem ráno viděla ten marast venku(šílený sněžení, fujavice), tak jsem začla být srab, že jako asi neee v tomto řídit, ale nakonec jsem si řekla, že to prostě zvládnu a JÁ TO ZVLÁDLA :grinning: byla teda docela kalamita, kolony, auta s letníma gumama tam smykovala a tak, ale my jsme dojely v pohodě, na silnici je tu přes 5 centáků sněhu, jako šííííílenéééé v půlce října nechápu, já úplně zimn+ oblečená a malina taky....koupila jsem jí 2 čepice a 2 rukavice, tak, jsem štastná :dizzy_face: :dizzy_face: akorát teda za celý den spala jen půlhodiny, jak to bylo takový rozlítaný a ted jsem ji šoupla do kočárku, ale nadává tam, tak ji asi vyndám a dám spát dřív večer.....jsem na sebe pyšná, že jsem to řízení zvládla a už nemám ohledně tohoto ze zimy vítr... :slight_smile:

dočtu večer ted musim vybalit nákup, pověsit prádlo atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jeje, vsechno nejlepsi!!!Ja si uvedomuji, zes nejak v diskuzi naznacila neco o oslave narozek, ze jsem chtela mrknout do tabulky, ale jak nas ty deti obcas odvolaji, taxem to neudelala hned a zapomnela to.

petis, skoda casualku,ale jestli je vam maly, je to naprd kočár teda :-/

puzzi cumim, ze Honzik pry nedutal v kocarku:slight_smile:

koukam, ze vic mamek dnes melo noc naprd-vanilka, miruss

pospi ne, Doi vcera zvracel do 15min, co chuva nas opiustila a nesahla na neho ani, byl v kocaru, venku 10C, to vsechny bacily pochcipaj :slight_smile:. tezko rict, ale to zvraceni melo stejny prubeh jako pred 2M, kdyz blinkal z toho zloutku, fuj hruza a i ten smrad v pline potom :confused: ...ja tenkrat myslela, jestli to vajicko nebylo treba nejake "stare" nebo neco,ale proste ted je to tutovka, ze vajicko, e-e...uz mu to nedam...

lobi haha kazisuk, stejne jste dobri, takova big family, urco si nesednes za cely den a vecer mas jeste energii na čučuču
14. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAMI, hm, tak to je jak u nás :frowning2: My jsme měli 3 pokusy se žloutkem a vždy vyblito :confounded:
ANDY, ty jo, ZIMA? :confused: Riška by byl nadšený :sweat_smile: :wink:

Janka spí, já jdu povečeřet, trochu to tu pofackuju (jak by řekla LAolka :grinning: ) a pojedu cvičit. Ale venku je hnuuuus, chcavo a vichr.

Jo, a ořechy jsou vynesené na půdu :wink:
14. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, jj ses sikulka mamka ridicka a vubec! ja dnes rano na sebe hodila kožich :grinning: pac jsem nechtela vymyslet svetry a chujovinky, kozich je jistota teploucka a staci pod nej jen triko s dlouhym :wink: a co, vsak byly 2C, to je proste zima na kozich, ze jo
14. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocitacovnik tu byl hodinu, ja mezitim vyzehlila, pac mi Domi usnul, uz spi tu hodinu, snad nabere silu a da si hodne vecerni kasicky, udelam radsi jeste nemlecnou a doufam, ze rano uz bude jako rybicka moje hbita a silna
on byl v noci neuveritelne vlacny a prisel mi nejaky uplne lehoucky, jako pirko, jak se mi poddaval pri prebalovani, to uz ani nepamatuju, bo ted dela furt vyvrtky a zapasi se mnou. Bozateko male. MM ho rano v posteli hlidal kdyz jsem se samickovala a chystala veci a stihli spolu jeste usnout, to byl pohled pro Bohy, naaadherne, ti moji chlapi u sebe, velkej rezal drevo a malej spal s pootevrenou pusinkou a nevadilo mu to :dizzy_face:

pospi uzij si cviko

holky, chapete to,ze zitra uz budem spolu?ja nejak ne, uteklo to,super!
14. říj 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak u Vás noc tiež nič-moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavne, že je Dominikovi už lepšie. :slight_smile:
Pospi šifra dobrá. :slight_smile:
Andy ty si šikulka, super si to zvládla. :slight_smile:
U nás leje od rána, Kubko je u babky a Zuzka sa tu hrá. :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis videjko perfektne.

Andy si sikula, ze si to zvladla aj v takomto pocasi. A ten sneh ti zavidim, ja ho mam strasne rada, ale nie ked sa roztapa.

U nas je tiez pocko cely den na ho..o, ale ani ma to teraz tak nemrzi ked je Tomi chory, aj tak by sme von nemohli ist. Chvilu to vyzeralo ze aj snezi. To zas bude mat MM naval, lebo vzdy ked zacina sezona chodi pomahat mojmu brachovi do pneuservisu. Ved kazde euro sa pocita. Je to take mile pred vianocami na darceky.

Ja si robim strasne nezdrave jedlo, dostala som chut na hranolky, boze to si zas budem vycitat, ale raz zacas na tom ulietam.
14. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek