• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jé už aby byl pořádně sníh, si zas někam zajedu a udělám si radost za volantem :wink: :grinning:
14. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, Karolínka je moc šikovná!
Petis, Pospi, Sami díky za gratulko!
Pospi, do pusy jsem se dívala, má ten vršek nateklej ale nic bílýho se nerýsuje
Andy, jsi borec šofér ... zvládnout cestovat v kalamitě, dobrý trénink na zimu (i když u vás už je, že?)
Lobi, to je ta metoda, my chodíme do jiných částí bytu/domu :grinning:
Sami, s tím žloutkem jsi mě vyděsila, když malá nemá maso, tak dávám do zeleniny žloutek, ale je teda dobrá, tak asi neva .... sebou jí beru špenát s bramborama a žloutkem a zeleninovou polívku.

Holky, malá spala po polednu 1,5 hodiny, a teď usnula před hodinou, tak jsem zas na ni zvědavá!
14. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, já mám sníh ráda ... na vánoce, nebo když se dá chodit ven, ale fujavice, a závěje, že člověk nemůže vylízt, to ne ....já raděj teploučko.
14. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: No .......... já mám ráda asi každé období :sweat_smile: Ale sníh = lyžování .............. Ale ve vánici bych taky venku být nechtěla.
14. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dočtu posléze :wink:

Dneska jsme byli v plavču, Víteček to zvládl celkem dobře. Stala se mi dobrá věc: v bazéně jsem ztratila náušnici, všimla jsem si toho až po plavču :frowning2: No a švagrová šla s malým plavat po nás a stoupla na ni a našla mi ji :grinning:
Odpoledne jsem s Vítkem vyrazila do Tesca, pořídila divotvornej hrnec-váhala jsem mezi ním a mluvící knížkou... a tu kostku-zatím jsme si s ní s MM pěkně vyhráli :grinning:
14. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík už je v posteli, dnes o chvilku dřív, ale spal jen přes oběd asi dvě hodiny od 11 do 13 a pak v půl čtvrtý mi přišlo, že vydrží a pak kolem pátý už nic moc, ale zas pozdě na spaní, tak šli s MM ven a nějak to uteklo (v kočáru neusnul). Poslední dobou kočár lepší a lepší, jaks psala, Sami, že ani nedutal, že dobrý, tak to fakt dobrý, páč sice už vydrží třeba i hodinku v kočáru, ale průběžně dutá a jí rohlík a dnes ani nejedl rohlík a ani nedutal, tak to bylo super odpočinkový :slight_smile: Rýmu ještě má, ale lepší, už mu tečou nudle výjimečně a odsáváme asi t rochu míň.
Jo a dneska mi spadl z gauče :frowning2: Seděla jsem vedle, lezl a najednou si sedl nečekaně na kraj a letěl po zadku dolů, praštil se trochu dozadu do hlavy o stoleček a pak padal na dolejšek stolečku a asi jsem ho na poslední chvíli trochu chytla, takže velká rána snad nebyla. Brečel hodně, ale pak už byl normoš ok. Fuj, hnusnej pocit, jak byl vedle mě a najednou letěl dolů a nemohla jsem tomu zabránit.
Marti, to je dobrý, že jste s tchýní narozené ve stejný den :wink: Gratuluju ke kilu :wink:
Momou, svítící světlo v autě a vše vypadá v pohodě, to člověka znervózní!
Petruš, novou velkou TV? To se to bude koukat na VKV :wink: :grinning:
Jé, dneska jsou vlastně Přešlapy, se těším!
Marti, oslava v restauraci je nejlepsi!
Vanil, s tím kočárem a nehýbáním :grinning: JJ, jak tam tak sedí ruce od sebe přes tu bundu a všechno, čepice v čele, sranda :grinning: S kašlem je to teda opruz, doufám, že se to brzo zlepší!
Petis, video super, na začátku od tý židle k tobě jsem si říkala, že to je jak Honzík, takhle to umí taky, někdy se neskácí a pět kroků svede, někdy to s ním švihne ke straně a tak, ale teda aby si sám ze země stoupl bez opory, to teda ne, Kájka je dobrá!
Miruss, snad se dnes už vyspíš dobře!
Sami, hrůza noc taky, a pak ta chůva a střevní chřipka, ale dopadlo to super v práci a tak. Je vidět, že seš docela zvyklá na méně spánku, to jako můj obdiv, že zvládáš skvěle fungovat i po ne moc hodinách spaní.
Andy, seš dobrá s řízením, u vás už je fakt sníh, jo? Taky jsem dnes sehnala v Tescu dvoje rukavice.
Marti, Honzík má žloutek taky celkem často a v pohodě, myslim, že se nemusíme bát, když to máme vyzkoušený.
Já mám zimu taky docela ráda, každý období má něco. Dřív jsem byla strašně zimomřivá, ale je to teď lepší, buď že v baráku máme 21 a ne jako kdysi v bytě 25 a víc, nebo každej den venku v kočárem, jsem se nějak otužila díkybohu.
14. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi to si ma potesila ze mate doma v baraku 21, aj my tak mame, ale MM zacal piskovat ze je tu zima ze nech sa prikuri viac, a to uz ked je 23 tak behame len v spodnom pradle. No co uz chlapom sa asi nevyhovie. Ja som aj dost rozmyslala ci Tomi neochorel z toho ale asi nie, lebo to je normalna teplota. Teraz mame v kuchyni krasnych 25 stupnov :grinning: a ja sa tu idem roztopit. Mame dost velky radiator. V izbe je tak akurat 22.
Ono sa tie deti asi niako uz pripravuju len na jeden spanok cez den. Kamoska mi hovorila ze jej mala si to tak zavidla v 11 M a celkom to bolo v pohode, kedze spava 2-2,5 hodky vkuse.

Lao, ten hrniec chcem aj ja kupit, znamy ho mali a strasne sa mi pacil. A ta vasa hra s kockou musela byt zabavna, takze ste si uz kupili s TM spolocny darcek na vianoce :slight_smile: .

Tomi zaspal pred 15 minutami, dufam ze bude lepsia noc. Celkom mu to vyhrava v hrdle, ale na prieduskach to samizda nema. Tecu mu sopliky, a neni toho pana co by si ich dal utierat, vzdy ho tym akurat rozplacem, a odsavanie je teda hroza, som si myslela ze ked bol chory ako 1 M ze nic horsie nemoze byt, ako sa snazil branit tomu odsavaniu, ale ako som pochopila, tak som sa mylila, teraz so mnou ukrutne bojuje.

Idem sa osprsit a do pyzamka, a asi dnes skor zalomim.
14. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dočítačka dneška:
JUMITM musí být zvláštní, ale jak řekla puzzi, nejdůležitější je, že se s ním domluvíš(nebo si to vybrečíš :grinning: )
VANIL teda jsi borec s domácíma výživama :sunglasses: a ta vaše noc hrůza teda
TRONUSprej aby si Ray užil :grinning:
MIRUSS tak yty jsi měla snad POPRVÉ psycho noc :grinning: :grinning: :grinning: teda promin za ty smajlíky, ale jká už měla podezření, že zuzanka je ta šípková růženka :sweat_smile: :wink:
POSPI super fotky, ten Janky potměšilej výraz y tím ukradeným autem mluví za vše :grinning:
TALLS jo mě taky fascinuje, jak oni se něčím začnou zaujatě zabírat, např drobkem nebo ted máli pořád dokola dává mističky do sebe a zase ven a zase do sebe
:grinning: ale nejhezčí je, jak už zkoumaj ty detaily těma buclatejma prstíčkama :dizzy_face:
a cibulku dávám taky do jídel malině, ona to tak ochutí a dá tomu šmrnc, chotnaloo tobískovi???
radši ho ted oblíkni víc, je to dost teplotní skok, oproti minulému týdnu, pak si zvyknou a nebudem tolik nabalovat myslím...
LOBKA čučuču a lukáško kazišuk :grinning:
PUZZI malina je taky zimní typ do chumelenice, ona řvala, nechtěla tam slídu, tak jsem ji dala pryč a spokojenost, chytala pusou sníh a jedla ho :grinning: a naše noc dnes bez buzení až do rána, paráda :dizzy_face:
MARTI taky já se také připojím k dodatečným gratulacím k narozkám :dizzy_face: štastnou a zdravou rodinu a pohodu :slight_smile: čtu, jak jste je s TM hezky oslavili kungpaem :grinning:
PETIS já bych brala jen kombinézu s tou gumou dole :wink: a i u rukávů to je fajn :slight_smile: a gratulka k tomu chození, máli je srabík jako Zuzka od miruss :sweat_smile:
LAOLA s tou švagrovkou je to neuvěřitelný, že tu náušnici našla, super :sunglasses:
SAMI teda noc šílená, snad už bude Domís dobrý....ale zase ber to z tý stránky, že ještěže se na to přišlo a víš, čeho se vyvarovat, blbý uklidnění :rolling_eyes:
PUZZI jako fakt je u nás sníh, je tu 20 centimetrů sněhu, jsko já vám to zítra vyfotím, lidi tu choděj v rukavicíh, čepicích bundách a děti bobujou :grinning: :zipper_mouth: jako masakr, já to snad takto brzo nezažila a to má sněžit i zítra a v pátek :confused: normálně vyrazim se sánkama...

já mám zimu taky moc ráda, nic jinýho mi ani nezbývá...ale tedy je hezká zima většinou, mám ráda i sněžení, fujavici a tak, jen houšt :grinning: co nesnáším je déšt, s kočárem v dešti je to na ho.no, ale když sněží, pohoda :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
add teplota v bytě my máme 20 a dtsčí to, myslím, že těch "panelákových" 25 je už fakt dost a lidi z toho zbytečně zchoulostiví.....

těšim se na Přešlapy celkem....a závidím vám sraz :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi pád blbý, ale hlavně, že se nic nestalo :wink: a pobavila mě hláška honzík dutá :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil, myslím, že těch 21-23 je úplně fajn teplota, já byla z panelákových 25 akorát zchoulostivělá, furt ve svetru, v práci mi byla zima, teplý ponožky, teď jsem fakt otužilejší. A otužuju i honzíka, tzn. v našich 21 stupních a bez koberců má body s dlouhým a tepláky, nic víc, zima mu není.
Já mám výhodu doma MM, vůbec nevim, jak bych odsávala Honzíka sama, brání se strašně, bych to nezvládla.
Andy, jj, zkoumání drobků je super! My nedávno měli doma mouchu a sedala si na zem před Honzíka a Honzík byl tak megafascinovanej :sweat_smile: Škoda že pak uletěla.
Jj, taky jsem si říkala dneska, jen ať sněží, můžeme ven, v dešti by to nešlo.
14. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz som osprchovana. Este som nakukla.
Zabudla som vam povedat ze vyziva sa podarila, spravila som 5 vecsich poharkov od tatarky a 5 normalnych od detskej vyzivy. Mohla som tam teda dat menej toho pudingu, ale neva, mozno ho to vyse zasyti. co myslite mozu uz deti v tomto veku normalne puding? Davala som tam Zlaty klas, ale uvarila som ho vo vode.

Puzzi zabudla som reagovat na Honzikov pad, to je mi luto, ale podla tvojho popisu uz je fajn, zvlast ked si ho trochu zachytila.

Tak ja uz palim k TV.
14. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Andy u nás to nebola 1. psychonoc, ale ja to Zuzke prepáčim, hlavne, že to nie je často.
:grinning:
Puzzi pád nič-moc, hlavne, že je Honzík ok. :slight_smile:
My máme 21°C a vyhovuje nám to, keď ideme k našim do paneláku, tak sa idem roztopiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sneh závidím, ja zbožňujem, keď je všetko zasnežené a milujem lyžovanie. :slight_smile:
Puzzi aj Zuzka máva body s dlhým a tepláky a pohode. :slight_smile:
Dnes prišiel M až o 19:30, už mám toho plné zuby, strašne a teším na zraz. :sunglasses:
Lao to s tou náušnicou je až neuveriteľné. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Přešlapy sranda, že? :grinning:
Vanil, pudink nevím, neporadím, asi nic zabijáckého :wink:
Miruss, máme otužilé děti :wink:
Kdy vyrážíte na sraz, ráno? Kdo už sem zítra nepřijdete, tak vám přeju super sraz, užijte si to a třeba napište sms, jak se máte :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi ja idem na zraz až poobede. :slight_smile:
Vanilka myslím, že puding varený vo vode je ok. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, koukam na ty vase Preslapy, to je tak pokazde? furt jen sex? :slight_smile: dobry, sranda
ja vzdycky koukala na ten Dum snu a pak koukam na bulvar Top star :slight_smile:

jinak Domi si odpoledne hral a ja chtela,at si da chrupk,tak v postylce chvilku bekal a vytuhnul tak, ze jsem ho sla po 1,5h budit, ale skor to neslo :sweat_smile: ...ale byl dobrej, pak krasne sbastil 120ml hajaja+ryzova kase a myslim, ze dnes v noci bude dospavat a nacerpa energii a bude zitra fit. Doufamv to
ty cerveny tvaricky zacinam mit strach, jestli to neni mirny projev alergie na to vajicko....prece deti mivaji ekzemy takhle, ze jo. Vypada to,jako by ho oslehal mraz...sice mu to slusi,ale doufam, ze to zmizne :pensive:

ja musim pockat na instrukce nikule,v kolik pojedem, pac je to jejich smerem a smerem kolem naseho pozemku,tak nakouknu, co se postavilo za 10dni a pak se nekde potkame a pojedem v kolone:slight_smile:. Pry ale zitra ma pracovni den, tz uplne brzo nepojedem. Nevadi. Ja se jeste stavim do tesca omrknout ty hracky, chtela jsem dnes,ale Domi mi totalne odpadl v aute po tom workshopu a ja nechtela pokouset osud a radsi jsem jen vlitla do DM (parkovala jsem s nim na blikacky hned pred pokladnama) a jeli jsme domu. nekod vyslysel me modlitby a za barakem primo u vchodu bylo jedine volne parkovani, to nej, co si muzu prat, jsem hapy, pac zitra s vecma se aspon nemusim vlacet daleko. huraaaa.
14. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dik za rady ohladne pudingu.
Ja si tiez myslim ze tych 21 stupnov je akurat, ja som bola odchovana na byte, a ked sme sa nastahovali na chalupu, tak som bola vecne zmrznuta, ale MM si na to este akosi nezvykol, je tu predsa este len 4 roky, aj ked predtym ku nam chodieval uz dlhsiu dobu.

Ja tiez prajem dievcatam a detickam na zraze nech si to uziju. A hlavne vela fotte, nech sa mozeme pokochat ako vam tam bolo super.
14. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pospi, super fotky!!!! Na té druhé je Janka suprová :grinning: A židle bezva :wink:

Koukám, že noci stály všeobecně za prd... :frowning2:

Jo a děkuju za rady ohledně jídla. Dneska malej zblajzl trošku mrkve s brambory, na sváču trochu přesnídávky a na véču už o dost víc kaše :wink:

Lobi, čučuču :grinning:

Puzzi, nápad na dárek dobrej :wink:

Petis, tak Kájka už se taky pouští do chození :confused: Ten náš prcek zatím jen kolem nábytku, ale i tak mám co dělat :grinning: ¨Vidíš, jsi mi připomněla, že musím vyfotit ten můj sporťák a šupnout ho na MMB...

Sami, noc na hoveš :frowning2: Tý jo, tak to s tou chůvou je teda mazec :angry: Bych byla nasraná, jako mohla fakt dát vědět dřív... :unamused: A kámoška z práce bezva, nakonec to vyšlo :slight_smile:

Andy, gratuluju k řízení. Jsi dobrá!!! :dizzy_face: Já jsem děsná srágora, ale začnu na tom makat

Jdu na další stranu
14. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, ne, dnes je spešl díl o sexu asi, ale o vztazích je to vždy a je to dost sranda :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, ale dobry dil, takovy ze zivota :grinning: mamina...po porodu jiny...predstavy a stereotyp a tak...:slight_smile:

laus, ktery sportak budes prodavat, Jane?no jako taky jsem absolutne necekala ze chuva odrekne 20min pred odjezedem! Navic ja ji psala vecer, co se deje a ze je to nejiste, ze hned rano napsu,jestli jo nebo ne, taxem ji psala fakt brzo, kolem 6.40, ze to risknem, a kdyby bylo zle, pojedem domu driv...sraz jsme mely 8.15 a ona napsala 7.55 ze se omlouva...my obleceni,jako jsem fakt nechapala...jsem jsem D. budila, pac behem hlidani MM v posteli, nez jsem se oblikla a nachystala, tak usnul... :pensive:
14. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, ad náušnice-jak já říkám: blbí mají štěstí :grinning: Ale ne, naštěstí je ten bazén malinkej, takže by ji nakonec někdo vytáhl. Šťastnou náhodou to byla švagrová :grinning:

Sami, Přešlapy jsou i o jiných věcech, než je jen sex :grinning:
14. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Lao, to je fakt dobrá náhoda s tou náušnicí, fakt dobrý :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sami, jj, Janečko
14. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, Kajka je borka, šikula...a casuálek se u vás moc neohřál, co??? No, proto já tak řešila kočár, teď mám fakt velkej, jeden z největších a na zimu je tak tak :grinning: ...Jako při výběru Peg Perega a Jane bych šla asi do Jane, perego je dost těžký. Ale až zas tak okukanej ho nemám, každopádně si myslím, že jane je určo širší!

Sami, teda to by mne šlehlo s tou chůvou, no jako může se stát , ale na pytel...nakonec to ale dobře dopadlo, tak paráda...Domi už papá, tak taky fajn, vajco radši nezkoušet...

K teplotě - my máme taky tak 21, 22 stupňů, ale přijde mi, že táhne po podlaze trochu zima, tak teda Tobíka víc oblíkám...buď teplý punčocháče, body s slouhým a slabá mikča, nebo tenký punčocháče a slabý tepláčky na to ...a takový hadrový botičky - navlíkačky.

Jo, to patlámo mu chutnalo, vypadalo to nakonec jak špenátová polívka, jsem to vše mixla dokupy i s tou vodou, v který se to vařilo...až mu ještě trochu povyrostou ty vrchní zuby, začnu jen mačkat, zatím nahrubo mixuju.

Je, Puzzi, tak první pád??? Na největší ducanec jsi ho chytla, tak to určo nebylo tak strašný...holky, to bude hrozný, co, až jednou přijdou ti naši borci s rozraženým obočím nebo něco takovýho...až spadnou z kola a tak...uf.

Jinak dnes jsem teda oblíkla jak na sibiř...punčocháčky, tepláčky, body s dlouhým, triko s dlouhým, zimní budnda s kapucí, takovej návlek na krk jako rolák, čepička, slabý rukavičky, fusak a odpo i nánožník, ty brďo byla kosa jak hrom, i já jsem si vzala čepici a rukavici a šálu :grinning: ...stejný hadry beru i na sraz, ať je do čeho zabubat. Tobík ale zimu miluje, je spokojenej...nebude to tím, že se narodil v prosinci??? :grinning:

Andy, super, že umíš řídit i v takových srágorách na silnici, já neumím ani na suchu :grinning: :confounded:

Marti, je, vše nej nej...já to nějak vůbec nesleduju, tak pardoooon :sweat_smile: , oslavíme na srázku, neboj!!! (snad jedete...musím kuknout do srazovky)

Jo, my jinak dnes na poradně, váha 10,33 délka prý 75, no, já myslím, že 76 , ale neva...a jinak nic...ptala se mne, co umí a já si zas stěžovala, že nechce pít, tak prý ho nemám nutit, jen nabízet, ale když nebude chtít, tak se nic neděje...no, nevím, zvláštní, ale asi to tak je, fakt mu to asi stačí...to ranní a večerní mlíko...
14. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls, asi jsi na to kápla, naše zimní děti mají rády zimu venku, taky si to u Honzíka myslím :slight_smile:
Honzík teď poslední dny čaj skoro nepije, ale myslím jako tvoje dr., že to neva, mají tekutiny i v příkrmech, netrápí mě to.
14. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ni Zuzke zima nevadí, ona neznášala horúčavy. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ja z te Bartošove nemuzu a vzdycky me strasne bavi ty ""celebrity"" tehulky napr. ted Belohorcova...jak si to maluji ruzove a strasne resi to tehu a tak...hehe...si vzdycky tak trochu skodolibe rikam, vsak pocej, ti ten usmev opadne :grinning:
14. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, jsem nekoukala na top star (asi tam byly...co?), takže nevím, co řešej... :grinning:
14. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sami, nejlepší je, že ony se nám to ty celebrity snaží "vnutit" i po porodu, jak jsou "happy" a všechno zvládají atd... :grinning:
14. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, ale oni na to zvládanie majú ľudí. :grinning:
14. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek