• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
laola: to si říkám taky,hlavně aby přibral, a třeba až přestanu zvracet tak to zase pujde dál s kojenm, uvidíme:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno, jsem docela vyspaná, sice před 8 vrávoral jak kohout na střeše, ale ofiko jsme vstali v 10:12 :grinning:
korcul zvracíš ráno, nebo i přes den?
Lobi rýmku nemá, sice se mi zdá že semtam zachrastí a očko má super, ani žádanku na oční jsem nemusela využít :slight_smile:
jak jsi chytala čůr? Jsem to tady psala, my v pondělí úplně v pohodě a do půl minuty po rozbalení :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn: kdykoli.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vy jste chytali čůrání? Honzík včera dostal na pindíka takovej pytlík...:grinning: a z něj jsem to pak přelila do vyvyřený skleničky...
11. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominičkovi samečkových přeji zdravíčko k půlročninkám :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se ke gratulaci Domískovi :wink:
11. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, ale vy ste profici chytaci kakancov aj curancov :wink: ....my vcelku v pohode s tym sackom s dierou na pipika, co nam dala dr. - len sa mu pol hodku nechcelo, zabralo az kojo, to cikal hned :grinning: .......a super, ze ocicko tak rychle preslo :dizzy_face:
Ahoj Novi, to uz 3x si bola s tym curancom :angry: ? Inak ja som ho predtym neumyvala :confused:
A som zabudla zapriat oslavencom 6 mesacnym - Dominickovi, aj vcerajsiemu Jaydinkovi vsetko naj :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcul protože jsme brali do dvou zkumavek, do jedné steriliní co jde na mikrobiologii musí být "čistá" moč bez přelití z něčeho, či dotýkání se pindíka. Prostě kdo nechytne ve vzduchu nemá :grinning:
když zvracíš tak ti je blbě od žaludku a stavy jakože bys měla chutě teda ne? třeba jestli se nestřídají :sweat_smile:
v prvním těhu si taky zvracela? Já tohle vůbec neznám :slight_smile:
Dodej fotku cvrčka z UTZ :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky neumývala, páč bych nechytla ranní moč a mi to ani nikdo neříkal. Prostě jsem musela jen chytit střední proud
11. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda, tak to já se taktéž přidávu ke gratulejšn malému Samečkovi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš co noc?
11. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejak jak nestíhám jsme nepostřehla, proč jste potřabovali moč? my jak Honzík nepřibírá tak chtěl vyloučit, zánět moč. cest...

ani nestřídají, spíš mám pořád žaludek na vodě...a chut na nic... s Honzíkem jsme animoc nezvracela, až ve 4 měsíci

fotku dám za chvíli..:slight_smile:
11. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdec...
tak mi psali s e-shopu, že zásilku předali, tak snad zítra...ale jak jsem tak koukala, že cena je něco přes 3 tis, tzn jen židla a drobnosti...kurňa, kde je kočár!!!! Se picnu...ale počkám do zítra, jak to bude, pak začnu prudit...já totiž chtěla spojit 2 objednávky, tak jsem si to zamotala asi sama, nebo se jim to nějak pomotalo...nebo by to mohlo přijít najednou, i s kočíkem...za ty 3 tis, to by bylo gooooood :grinning: :grinning: :grinning: . Holt bez kočárku ještě chvíli vydržím...možná přijde přesně na Tobiho půl rok...tzn v úterý :slight_smile:

Korčul...holka vydrž...musí to být záhul...i pro tělo...mím mimíska a ještě kojit...holt nelze mít všechno asi...tak si oddychni s kojením, ono se to pak zas zlepší...
11. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, noc oukej, jen ten večer stál za hongovnongo :grinning: :grinning: Co ty? Koukám, že jste aspoń vyspávali dýl :dizzy_face: Pořád dáváš na noc tu kaši? A radil ti to Dr., nebo jsi na to najela sama?
11. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, tak to by byl kšef století :grinning:
11. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcula: klidně se přidej na srazík. Bude nás víc a nebudem se bát vlka nic :wink: A s kojením neboj :wink: UM je fajn a určo Honzík přibere. Ono starat se o jednoho drobečka a ještě být těhu, je hodně veliký záhul :pensive:

Novi: Já vím, že mám v manžovi poklad :dizzy_face: Jinej chlap by ještě mohl chtít, abych uklízela :sweat_smile:

Domi už má půlrok? Tak hodně zdravíčka a veliká gratulace.
11. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre vstavali poledne,
tak my v 7 ale dobry. jinak ted se snazi maty usnout, otazka na jak dlouho. venku je nadherne, pujdu se asi opalovat uz se tesim :wink:
jj se sedackou dam pak echo jaka je :slight_smile:
Talls to by bylo co? za 3litry vsechno :grinning:
11. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: díky, ráda se přidám...:slight_smile:
11. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul tak už ho vidím škvrčka cvrčka. to je mikromimišák :slight_smile:
Lauš u nás super všecko, teda kojila jsem někdy kolem té 22:30, ale pak si pamatuji AŽ 3:22, to jsem ho vytahovala z postýlky, pak už nevím, ale dneska prostě super noc aj ráno :slight_smile:
Leni ahoj, jůů je tam venku krásně. Máš nějaký zmatný ten úvod :grinning:

valím za manikérkou čiaooo :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Korl, cvrček je krásnej :dizzy_face:
Magdi, super, že jste se vychrupali :dizzy_face: Užij si manikúru :wink:
11. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak líná huba holé neštěstí a plína zůstala v obchudku - huráááááá je na světě a můžu si ji vyzvednout :dizzy_face:

SRAZ - pátek je OK :wink:
11. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korčul, moc vám to s Honzíkem sekne :slight_smile: ...a ten UZ, to je fakt neuvěřitelný..., krásný :slight_smile: A super, přijď ZOOvat s náma...holky, já bych to viděla na čtvrtek, co??? Pro mimopražský nebude takový provoz, v ZOO nebude snad tolik lidí a tak...třeba sraz v 10.00 před ZOO??? má být docela slušně, snad ne déšť ani vedro...takže bysme si udělali hezkej den...
Ozývá se mi postýlka...jdu udělat KUK :grinning:
11. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, tak super!!!! :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky - nemám časík, jdu vás aspoň pozdravit...
dnes jsem dala maxovi poprvé příkrm - zkusila jsem mrkvičku - doceal to baštil...spapal tak 5 lžiček, sice se u toho jakoby nadavoval, ale furt otvíral pusinku, že ještěě... :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ je to mini miminko... má necelých 12mm... to je neuvěřitelný když koukám na Honzíka co z toho vyroste:slight_smile:

Mě je v podstatě jedno jestli ZOO čtvrtek nebo pátek... :wink: Mám permici a kdyžtak zkusím pujčit ještě 2 od kámošek... :wink:
11. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je to jedno st-pá ale je fakt že v pátek bude provoz a holky co přijedou z mimoprahy by to měli cestou dom blbé :wink: tak ten čt by byl s ohledem na ně lepčejší...
11. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi: to máš 100% pravdu:slight_smile: ten provoz je v pátek nepříjemnej...
11. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, když to beru kolem a dokola...doufám, že Tobi nebude mít reakci po očkování...asi ho bodnou v pondělí odpoledne...to by ten čtvrtek mohl být u nás ohrožen...kurňa...no, ale zas ten pátek je blbej v tý dopravě...kdyby dorazily Puzzi a Andy nebo ještě někdo z bližšík končin...aby se chuděry dostaly pak v klidu domů....
Jinak nevím, co se stalo, ale dneska nám šlo cvičení na koleni docela dobře...prostě hup hup a už tam byl, ani moc neřval...že by mi to začlo jít...? Pomalu ve chvíli, kdy zas dostanem něco jinýho...to je tak vždy...když mi něco po měsíci začne jakž takž jít, tak dostaneme místo toho jinej cvik....
Začlo tady hřmít...kurňa, má dorazit kámoška, že půjdem na prochajdu...ha...
Tobi mi sedí na klíně a kouká na mne jak píšu...ježiš, to je milláček můj úžasnej :dizzy_face: ...Koupila jsem mu pohádky, tak budeme číst :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls super se cvikem , vidis pujde to.
Maty je dneska vosina je to des...nic ho nebavi, je protivny a porad neco...asi pujdu ven at ho trochu zabavim jinym prostredim.
byla u ma kamoska jestli nechci do aquaparku...no jako s malym fakt asi ne :angry: to jsou napady ze?
ted maly snedl zeleninu a ted uz by mel konecne spat, boze muuuuuuuuuuuuuj :wink:
jsem zvedava kdy mi prijde ta sedacka.
holky jak varite brambory ve vode, pak slijete, pak date novou a jen rozmixujete na sucho, bez mlika, bez masla? jen s tou vo dou? diky :wink:
11. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Weli brambor davam z mlikem a i jsem to cetla, ze se to ma delat. Na sucho me to prijde takove betonove :slight_smile:

Ja dnes delala smes - mrkve,brokolice a brambor a docela to chutnalo i me, ale princezna vymrcovala. Tak jsme snedli tak 20ml. Nejak ji ty prikrmy nejedou. Teda krome mrkve s mlikem a pak kase. Tu miluje.

Talls super ze uz cviceni jde. Urcite jste se cvik naucili uz oba.

Jumi super ze se plinka nasla. TO bylo radosti,co? :slight_smile: jsem zvedava co na ni budes rikat. :slight_smile:

Megn, uzij si manikuru. Ja jdu zitra k holici. Novej a dost drahej, ale prej super, tak udelam trosku vetsi zmenu. Fakt se uz na sebe nemuzu koukat. Dnes planuju navstevu solarka (po 3 letech). Pristi tyden jdem na svatbu, tak at nejsem za belobu bilou.
11. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul dekuji moc, zitra zkusim.
No matymu zatim jede vse tak uvidime. a brokolici varis na pare? a mrkev ve vode? :wink: ja vim ptam se porad dokola.
Jumi super ze se plinka nasla, vidis tak se muzes radovat :slight_smile:
Majdi ty zase jdes na umelotiny? :wink:
11. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek