• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
lauš, jo, to je správný komentár....ony to vsechno straaasne resi dopredu, vystavuji se, brisko a jaka pohoda a tak....sse vzdycky uchechtnu, ze jestli bude mit pak cas resit svuj outfit a pytliky pod ocima atak....no a vetsinou se vsechny desne boji porodu....dneska belohorcova vystavovala prsa...no si myslim, ze bude podobny pripad jako ja...v tehu kyble, po cca roce kojeni ponozky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ...ale to neresim...prsa jsou od prirody pro dite, tak co :grinning:

nic mamulky, kocky cely den chrapaly a zacinaji se ozyvat a skakat po dverich s nadeji, ze si je otevrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a za.ukají si s kocourem, ale ten si líže p.ro :grinning: a je spokojenej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nic, to byla jen takova vzopna /Ale pravdiva!!!!/ vsuvka
jdu se osplouchnout a na kute, snad se dnes trochu vyspim
brou
14. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzopna= vtipna
preklep, pisu potme a nesviti mi monitor na klavesnici a ta je cerna :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuju, jestli je vše v poho... :slight_smile: Jsem dneska nějaká utaháná, ještě cviko do toho... Janka má asi cestovní horečku, furt se budí :sweat_smile: Mám jakž takž nabaleno.
LAUŠ, ty jo, to je sqělé s naušnicí :dizzy_face:
SAMI, super s parkováním :wink: Vsuvka dobrá :grinning:
MIRUSS, však ty pocházíš z pod hor, ne? Tak není se co divit, že máš ráda lyžovačku a sníh :grinning:
VANIL, jsi šikulka s přesnídávkama :wink:

Holky, dobrou nocku, py py a těším se na zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem:
Děkuju za pochvalu naší děvušky :wink: stále nesedící :confounded: :frowning2:
14. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, kočky :grinning:
A ten komentář s prsama, tos řekla hezky, že jsou od přírody pro dítě :dizzy_face:

Holky, užijte si srazík, hrozně moc vám závidím, ale holt nedá se svítit, zúčastním se příště.
Všechno foťte a dokundamentujte!!! No a snad se i to pičasí trochu umoudří a nebudete moc klepat kosu!! :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
VAnilko, malá mi už spí jen jednou denně, dnes byla vyjímka, usnula po obědě 1,5 hodiny a od 17,30 do 18,30 a šla spát až ve 21,30. Ale byla moc unavená, tak jsem ji navečer nechala se vyspat.

Lao, já bych je chtěla vidět doma ty celebrity, jak jsou HAPPY
14. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě stahuju fotky z foťáku, ať je na tu zítřejší sejšn prázdnej, a pak něco nachystám malé a jdu do hajan
14. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do P......ci, akorat jsem napsala dlouhej prispevek a spadl net. Se na to vyse.u :angry: :angry: :angry:

Uz se mi to nechce psat znovu a reakce hosipa :angry:

Takze jdu spat a zitra cau.

Jo a preju vsem, co jedou na sraz, at si to uzijete poradne, deti at si krasne vyhraji navzajem a pocasi snad bude rozumne, at se nam vsichni v poradku vratite. :slight_smile:

Dobrou
14. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já už vám začnu psát noc jako vždy, pže už 8mý den spí Máli v kuse až do budíku, to je paráda, mám doma skorozuzanku :grinning:

holky dávejte na sebe pozor na cestě, pže když to tady vidím, je tady normálně 35cm sněhu, nechápačka :confused: hustě chumelí a fouká vítr, to si dnes s Máli zadrsnačíme :grinning:

po snídani vás dočtu co jste zase nakecaly, když já jsem spala :grinning:
15. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Add celebrity tak to mě taky dostává, jak to těhu a následně pak mateřství popisujou, jakože je to něco nadpozemskýho, co se děje jen jim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já myslím, že jsou happy i po porodu, maj chůvu atd, nemusej doma uklízet a zaplatěj si liposukci a blabla aby se mohlo psát měsíc po porodu jako proutek, jak to proboha děláte?????!!!! :grinning:

Sami vsuvka byla poučná :grinning: a s prsama se neboj, moje po zkončení kojení vypadaly šíleně a zase se vše vrátilo do stavu jako před kojem, jsou skoro stejný, tak klídek, jsi kus baby k nakousnutí :dizzy_face:

jdu tu trochu pofackovat a zas dojdu, teda dneska počasí jak v lednu a já mám fusak z berana u našich :confounded: snad bude stačit pořádně nabalit a zabalit do deky :wink:
15. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mamky :slight_smile:
ANDY, ty vojcle, tolik sněhu :confused: Tady prší, venku je 1st.C. Málinka je zlatá se spinkáním :dizzy_face: To musíš mít radost :wink:
U nás teda noc prapodivná, Janka se vzbudila v 1h (už 3.noc po sobě :rolling_eyes: ) nakojila jsem jí, položila a ona šup na břicho, 3x jsem jí položila na záda, pak jsem jí chvilu nechala, po chvíli jsem jí položila a ona začala tak strašně řvát.... nechala jsem jí cca 5min, pak jsem si jí vzala do náruče a ona mi usnula na rukách :confused: Vůbec nevím, co to bylo.
Ráno jsem vstala, a hned jsem se nasrala na R. Mám na pultě nachystané jídlo pro Janku sebou, i 2 banány, a už mi včera k večeru 1 sežral, tak jsem si doložila a ráno vstanu a další sežraný :angry: :rolling_eyes: Napsala jsem mu večer SMS do Tesca, ať mi koupí Rajec, myslela jsem, že vezme celý balík, přivezl 2 petky a ještě mi jednu za noc vypil. Vím, blbost, ale jen chci poukázat na CHLAPSKÉ uvažování :rolling_eyes: a jsem nasraná.....
15. říj 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou další super noc, jen Anička se počůrala, tak už peru pračku (poprvé se počůrala), no měla jsem večer trvat na tom, aby se šla vyčůrat. Za chvíli jedeme plavat, a pak budu hledat lyže a vše ostatní, páč tu sněží :dizzy_face:
15. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, super noooooc! A sněhu jak v prosinci, co??? Ty brďo...ale musí to být krásný. Tak na sebe dávej bacha, ať někde neslítneš!

Pospi, jeje R se vyznamenal :grinning: . Ale určitě ti řekne, že přece se dá vše koupit, ne??? Ach jo, chlapíci, někdy na zabití...

Tobi mi tu něco povídá, bohužel nevím, co ty jeho výluzy znamenají, ale teda jako snaží se...no, má smůlu hošánek, nevím o čem se mnou diskutuje tak zarytě :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A srazovky, dejte po cestě pozor, ať dobře dojedete :wink:
15. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: TM nechápu a jak jsem to tu četla Járovi, tak ten taky ne, ale radí, abys ho vzbudila a poslala nakoupit :grinning:
15. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi nic si z toho nedělej, to je normální., jsou to stoupové :angry: :angry: :angry: mysli na to, že budeš na srazu za chvíli a od R si odpočineš :sweat_smile:

talls máli dnes má taky kecací,ale je nějako uknouraná, samý něněněněněněnééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
TALLS, jak si to uhodla??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prý jo? to máš pro Janku sebou? mě to nenapadlo... To si pište, že povalí nakoupit :wink:

SNĚŽÍ!!! a teď jsem četla, že jsou dokonce uzavřené kvůli kalamitě tratě, i N.Jičín :confused:
15. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, dnesni noc suprova, kdyby po 3.h nedosel kocour a nemnoukal a nevzbudil Domiho, myslim, ze spi az do rana. Ale neva, pritulili jsme se a on si do rana asi 2 sosnul a definitivni vstavani v cca 7.50, pricemz si vedle me hral asi od 7.15 :sweat_smile: . Energie ma zas habakuk, takze uz je asi v pohode, hura!

pospi to by me teda taky vytocilo tohle, co R. udelal. Kurde. To mi dela mm a vytaci me tim, ze treba mame hermelin v krabicce v lednici, on postupne chodi a ukrajuje a vzdy to zabali do krabicky, a ja ziju pri tom, ze mame hermelin. Pak dpjdu a v rabicce zbyde asi tak 1cm....moje nervy. Nebo proste jen tak na chut v noci sni trvdy syr...a ja s tim pocitam k vareni apod. Stve me to. Holt prikupite po ceste, no.

andy super noci, wow! me to nocni kojo fakt vubec neva, kdyz je to 1-2x a mam ho u sebe, knikne, dam prso a spime. ty jo, a o prosou mi nemluv, ses zase tehu,takze se zas davaj tvoje do pucu....moje kdyz jsou vysosly jsou tak o 2 patra níž než driv....kuwa, hrozny :rolling_eyes: :pensive: , ale co, vsak me uvidi jen MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jezis pospi, NJ uzavreny, do prdele, doufam, ze cesta pro vsechny bude v pohode sjizdna a tak. Jedete az po obede, to uz bude snad ok!

lobi, nikule mi psala, ze tak v pul 3 mame sraz a jedem.
15. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

u nás noc celkem ok. Večer spal s jedním probuzením až do půlnoci. Pak bylo mlíko a ještě jedno mlíko kolem třetí. V 6.30 vstávačka... Teď si hraje v postýlce, tak si můžu sosnout kafe.
Dneska mám to školení tak jsem zvědavá, jaké to bude :astonished: Pak se musím stavit za holkama v práci a trošku kuknout, co je za změny a ošahat si PC, páč mám jít příští sobotu zarábať :grinning: No to bude masooooox :sweat_smile:

Holky, fakt zima jak v psírni, tak dávejte cestou majzla!!! A můžete nás klidňopidně informovat prostřednictvím sms :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

jeďte moc a moc opatrně a užijte si srazík !!!

Já jsem dnes nechápala, dítě spalo do 8:30 !!!! To už tady nebylo cca od jejích 2-3 měsíců. Akorát to bude asi děs s ní dnes vydržet, ptž mi určitě už dopo neusne a já tím pádem nic neudělám :unamused:
15. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
U nás noc dnes ok. Zuzka vstávala o 7:30 a Kubko o 7. :slight_smile:
U ná sú 2 stupne a prší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy super noc. :slight_smile:
Pospi tí chlapi sú na zabitie niekedy. :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
ctu, ze noc u vsech dobra :slight_smile: No u nas ne teda :angry: pprad se budil a taky hodne kaslal :frowning2:
Vstavacka v 6:15 a mel docela energie. Ray je nemocny, ale sel do prace a na me asi taky neco leze, divne mi je a trosku poboliva hlava :unamused: Tedka Jaydinek spinka, tak jdu taky, aspon hodku chci si dat :rolling_eyes: Jsem nejaka ko.

Holky teda at dobre dojedete na ten sraz!
U nas je 13 st a pod mrakem :wink:

TAk zatim pacek
15. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v noci v jednu Honzík nějakej probranej, 2x jsem tam šla ho přikrejt a tak, ale úspěch vidim v tom, že neřve a nedostane mlíko. Pak si nejsem jistá, ale asi spal až do rána, mlíko dostal v 6,15 a pak už bohužel neusnul, ale dobrý, nechali jsme ho v postýlce asi do sedmi.
Andy, tyjo, Máli dobrá se spaním do rána, snad se taky dočkám, mlíko nedostává, tak na co se budí... :sweat_smile:
Bartošová je těhotná? To ani nevim :sweat_smile: Celebrity a prožívání těhotenství a po porodu - já myslim, že ono jim nic jiného nezbývá než hrát tu hru na megaspokojené, protože jakmile by jen trochu přiznaly, že jsou unavený a dítě brečí a něco je bolí, tak spousta lidí by je odsoudilo jakože co chtěli a bulvár by je totálně rozcupoval, že svoje dítě nenávidí a tak. Celebritám vůbec nezávidím, asi není snadný přiznat pravdu. Ale patří to k jejich práci.
Prsa od přírody pro dítě, hm, ty moje pidi jak Honzíkovi furt vypadávaly z pusy a aby z nich něco teklo, tak jsem mu to tam musela mačkat :grinning: No nic :grinning:
Andy, 35 cm sněhu, ty bláho, tady zas jen tu a tam kousek snížku, ale taje to ještě ve vzduchu.
Pospi, R. a banány a Rajce, ty vojcle, to je něco, oni nepřemejšlí :sweat_smile:
Honzík kecá skoro furt, resp. buď kňourá nebo brečí nebo kecá nebo vydává zvuky skrz dudlík :sweat_smile: Aspoň neustále vím, kde asi tak je, i když na něj zrovna nevidím.
Lao, ty už se vracíš do práce nějak pravidelně? Nebo příští sobota výjimka? Napiš večer, jak by v práci :wink:
Petis, ráno super a to uvažování o dopo spaní :sweat_smile:
Petruš, všichni jste nemocný, no nezávidím :wink:
UŽIJTE SI SRAZ!!!
15. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus tak u Vás noc nič-moc. Prajem nech ste všetci čo najskôr fit. :pensive:
15. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak maliníček spinká a já vařím polívku a užívám si zimu :grinning: normálně si budu muset vyházet cestičku na silnici, abych vyjela s kočárem

holky srazařky strašně si to užijte a prosím pošlete někomu z nás smsku nějakou vtipnou co se děje a tak :grinning:

jo a mám dotaz na kuchařky, jak se má správně vařit červený zelí, mám na něj strašnou chut a chci ho mít fakt mnáááám :slight_smile:

sami mě by to noční mlíko asi taky neva, ale zase přemýšlím, druhý mimi a budit se ke dvoum dětem nic moc...a myslím, že i to dítě je spokohjené, že má kvalitnější spánek bez buzení.....

laolka jsi borec na konec s tou prací, večer dojdi a popiš co se dělo :slight_smile:

puzzi třeba Honzík časem taky zaspí celou noc, on s váma asi pořád "bojuje", jestli to mlíko přeci jen..... :grinning:

petronuska vy jste nemocní všichni :confounded: tak si lehni, paralen, snad to podchytíš :wink:
15. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, Domi uz hodku chrupe, super, ja si pobalila svoje serepeticky, jeho jidlo a ted jsem studovala trasu na sraz a jeste premyslim co a jak a mirne zacinam nervoznet :sweat_smile:

holky, skoda, ze nas nejede vic...a ze je pocasi na pikaču...ale to zvladnem

laus, ty zacnes chodit do prace???jak casto?

petrus brzy se uzdravte

petis, nefiltruj se negativne, treba se Kajka unavi a bude chvile klidu :slight_smile:

puzzi tvuj popis kojeni :grinning: a pry kdyz vydava zvuky,aspon vis, kde zrovna je :slight_smile:)

andy jasny, ja to chapu kojit v noci jedno dite versus kojit maly a chystat UM pro druhy je na prd. Dobres udelala. hele, budes porizovat nejaky sourozenecky kocar nebo jak? Mali urco nebude jen chodit, je moc mala, bude taky se chtit vozit...jak to udelas?
15. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oběd hotov, dnes vývar, salátek a dám si jen pečivo k tomu..

sami sourozenecký kočár neplánuju, budu to muset vyřešit šátek nebo manduca a kočár a střídat obě děti a malina třeba někdy i na stupátko nebo tak...pže do janéčka jsme dali dost peněz a prodávat ho totálně pod cenou se mi nechce, jsem s nim spokojená...myslím, že se bude jednat tak o dobu půl roku a pak už malina bude moc chodit pěšo...
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem vařila polívku, hovězí s masem :slight_smile:
Červený zelí jsem nikdy nedělala.
To je vtipný, Andy, prej "jestli by to mlíko přeci jen..." :grinning: No ale už pár nocí prospal, až teď jak má rýmu se takhle zas budí třeba ve tři na chvíli, ale furt lepší než na mlíko, to byl probranej každou noc min. jednou úplně. SOuhlasím, pro dítě je to taky lepší prospat noc od večera do rána, kvalitnější spánek.
Andy, Málinka to zmákne pěšo, bude jí rok a půl a ona je šikovná a má ráda pohyb, bude léto, holt budete jezdit na hřiště a druhý hodný miminko tam bude spát ve stojícím :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, mejte se, uz to vypinam nebo to nedobalime a budem mit skluz¨ähojjjj, budem ns vas myslet :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyrážíme směr Lhotka, nebo Lhota :dizzy_face: Páček a mívajte se tu krásně, py py :wink:
15. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek