• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
ahoj holky - vidím, že se dnes odjíždí na srazidlo - moc si to holky užijte, hlavně opatrně, je tam fakt hnus počásko! :wink:

jinak omluvte mou nepřítomnost - nestíhám...finišujeme na baráčku, takže mě můj docela honí! :wink:
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já stále čekám doma na MM, radši mu nechci volat, bo by určo byl zpruzelej....tak jsem pobalená, snad vše a už jen vyčkávám...i jsem stihla zajet Welince pro usínáčka pro Matyho tady kousek busem...no, jsem holka šikovná...jen se teda úplně bojím, že MM zavelí, že v tomto hnusu nikam nejede, že se bojí, že ho nějaký trotl naboří...nemáme havarijku...
K obědu jsem měla párky...vlastně i včera :sweat_smile: , to je životospráva...nějak to jídlo šidím pro sebe...

Jsem nervés, kdy a za jakýho stavu my dojedem, uf uf...
15. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak som tu az teraz, dnesna noc bola zas priserna. Maly zaspal vecer pred osmou, o 22.45 sa zobudil a strasne zivi, zdal sa mi teply tak som mu zmerala teplotu a zas mal 38,3 tak som mu supla nurofen, zaspal o 00.10 ja som chvilu po nom zadriemala, ale nie nadlho, bol hore kazdych 10 minut, posadil sa v postielke a kaslal, potom pred pol druhou ho chytil strasny plac, nedal sa nicim utisit, nakoniec som vymekla a dala mu 150 ml mlieka, po nom za chvilu zaspal. Ja som vsak nemohla zaspat, lebo MM desne chrapal, nakoniec sa mi to podarilo az o pol stvrtej. Ale spali sme do 8.20 ale medzitym bolo o 6.05 mlieko. Takze teraz by som si mala ist s malym pospat, ale najskor vas skusim docitat.
15. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se trosku prospala, i kdyz bych klidne pokracovala. Jaydi ma plno energie a tedka rabuje sacky na plinky z pytliku, ale aspon se na chvili zabavi a ja tu, ne? :sweat_smile:
teda to pocasi musi u vas vypadat, podle toho, jak pisete :astonished:

Vanilka teda noc u vas des bes :frowning2:

Holky dejte nejakej dobrej recept na jatra :wink: Ja delala vcera jen normal na kousky a na cibulce s ryzi, ale spousta jeste zbylo, tak bych to chtela trosku jinak :slight_smile:
No a ja dneska jeste ani nesnidala, natoz obed, takze Talls jsi na tom s parkama lip :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tady je fotka Kubíka po plavání. On si hrál a pak .... http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/Plavani/VI+plavani/IMGP5002.JPG.html (jsou tam i ostatní fotky) :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou foto dobre, ako krasne zaspal, pozrela som este niektore fotky a ten vas bazen vyzera perfekne, ako tam maju naraz hodinu viacere skupiny, nieje tam moc hluk?
A s Anickinou nocnou nehodou, mi je to luto. Ale aj tak je velmi sikovna. Ako to ona zobrala, nebola z toho smutna?

Holkam co idu na zraz pajem nech stastlivo docestuju, lebo tie cesty vyzeraju priserne, u nas sice nieje sneh ale ani ten dazd nieje bohvieco. Ja som musela ist narychlo autom do mesta, MM sa nechcelo, potrebovala som ist vybrat peniaze, lebo uz nam konecne dosiel objektiv k fotaku, a ja som si mylne myslela ze to pride postou ako balik, a on mi UPS dorucovatel vola ze za 5 minut mi to dovezie, ci sme doma, tak som mu povedala ci by si nedalo tak za hodku, ze musim zbehnut do bankomatu. Taku hotovost doma vecsinou nemavame.

Talls dufam ze si to TM nerozmyslel so zrazom.
15. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilka: Je to asi divný, ale hluk tam není, taky jsem se divila. Dohromady je tam vždy 5 skupin po cca 10 dětech. Ale jako fakt v pohodě. Aniččina nehoda, mi neva, však se to stalo poprvé a myslím, že kdybych trvala na tom, že má jít na nočník, tak by se nepočůrala. No co, stejně jsem chtěla prát povlečení :grinning: Myslím, že byla v pohodě.
15. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni dobra fotka, jak vytuhnul :grinning: A ty puncochy ma teda jak dedek tak vysoko :sweat_smile: :wink:
Vanil tak at se vam novej objektiv libi :wink:

U nas odpoledne teda nic moc. Jakmile se nekam hnu, Jaydi hned za prdeli. Jsem delala polivku a rval mi u nohou. Ale desne hysteraky. Ani krupky, ani hracky...nic nepomahalo :angry: No tedka spi v kocarku, se asi unavil z toho revu :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Petro: No jsou mu ještě trochu veliký :grinning: ale já mu je akorát natáhla, tak mu ještě nesjely.
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted jsem mluvila s mamkou a prej u nas taky des. Asi 20cm snehu a k tomu jeste vcera nesla elektrika a dneska dopo. Prej mozna ani vecer nepujde :astonished: Ani vlak nejezdil a busy jen tak malo. Tyyy jo, jeste ze jsem tady :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
moc zdravím..to je slota co :stuck_out_tongue_closed_eyes: i v praze leží sníh teda sem tam ale je tu tak to je masakr..jsem byla dnes v práci a už si domluvila, že občas na den zajdu :confounded: ach jo to bude tak smutný opouštět Soninku :frowning2:

Holky srazačky krásně si to užijte a hlavně dobře dojeďte...já jsem teda ráda, že jsem vyměkla a nejedu protože v tomhle počasí bych to přes vysočinu na sjetech letních nedala :fearful: :zipper_mouth:

Andy téda prospané noci to musí být krása a s tím kočárem má Puzzi pravdu, že budete chodit na hřiště...to u nás to bude složitější, protože pes se potřebuje vyběhat a na hřiště psi nesmí :zipper_mouth: budem muset dělat asi jednu prochajdu na kočáru se psem a druhou se Soninkou po nožičkách a na hřiště...bez psa...
15. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jumik: Ty půjdeš do práce? Copak děláš? Tady v Bohnicích to sice krásně sněží, ale bohužel nezůstává, páč tu máme hned pod chodníky kanály.
15. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak maleho jsem musela ve 3 vzbudit, na pracaku maji jen do 4. Ale jinak cesta v pohode, paril na pisnicky :grinning: Tam to bylo rychle, jen se podepsat.
Ted jsme doma, smudlik snedl ryzi s jabkem a hruskama a cekame na tatku. Jedeme pro tu tv dneska. Vcera jsme dojeli pozde, ten obchod zavirali v 6, misto v 9 jako jine :angry:

Jumi s praci dobry, uvidis, ze si zvyknes :wink: Aspon Sonicka bude mit od tebe na chvili volno, ne? :wink: :grinning: Tak preju, at vam to dobre jde :wink:
15. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Boze ja akosi dnes svoje dieta nepoznavam, spi uz treti krat, prvy krat to bola necela hodka, potom tiez a teraz to vyzera na viac ako hodinu. Celkovo je dnes uz na tom lepsie, nieje uz ani taky uplakany, mozno bude aj noc lepsia.

Nechala som ho lozit po celej izbe, do zasuviek som dala tie ističe, lebo uz ho to zacalo zaujimat, a celkom pekne sa prehral, len sem tam som ho ratovala, ked sa chcel stavat pod stolikom a pri radiatore.
A zistila som ze si uz pekne pozna svoje veci, MM mu kupil taky vankusik Mickey Mous a ja ked som lezala na zemi a on okolo mna lozil a zistil ze na nom mam polozenu hlavu, tak mi ho zobral, ale on si nan nelahol.

Tak dokedy som to dopisala tak uz sa aj zobudil. Spal presne hodinku.
15. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko: Venku je blbej tlak, já bych taky hned zalehla :sweat_smile:
15. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dala jsem nové fotky k malině, tady je to masakr fakt tak 75cm sněhu, vám pak řeknu naší kočárovou story :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dočtu :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme tu návštěvu od odpoledne, tak jen vyřizuji pozdravy od Samičky, píše:
17:06 - Taxme tu nikule, lobky a blíží se marta. Konec světa :slight_smile:, hezký, škoda počasí. jak nasněží, neodjedem z toho kopce :slight_smile:
19:21 - Taxme tu všichni a po večeři, já jdu koupat a uspávat a pak máme sraz na pokec. Talls hned perlila líčením cesty v kalamitě, jak to chtěli otočit atd. :slight_smile: Pozdrav!
15. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Samička 20:04 - Nějakej čůrák venku řeže pilou dřevo a my uspaly s nikulí a bojíme se :slight_smile: Jinak máme každá svůj pokoj za 500,-
15. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, fotky su perfektne, a ten sneh :slight_smile: .... aj ja chcem. A v com je to Malinka na tej prvej fotke, to je kocik? lebo sa mi to zda niake ine.

Puzzi diki za info zo zrazu. A ja som si myslela ze aj ty ides, preco si nakoniec nesla, ako teda mozem vediet, niako som nepostrehla.

Tak dnes som dala na veceru Tomimu zas jeho oblubenu kasu Sunarku na dobru noc bananovu, uvidim ako bude po nej spat. Akurat to uspavanie po kasi trochu dlhsie trvalo, pri flaske zaspal a bolo vybavene. Teraz mu to trvalo skoro pol hodky, ale uz buva.

Andy uz sa tesim na zazitky z prechadzky.
15. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Puzzi, díky za info o holkách :dizzy_face: To zas bude v áleji nablito :grinning:

Tak školení ok, pak jsem byla mrknout za holkama v práci, mrkla jsem co a jak, zkusila si prodat pár jízdenek, povydávat nějaké doklady a tak... Vypadá to, že si ještě cosi pamatuju, tak to snad zvládnu. No ne, určitě to zvládnu, páč musím :grinning: Na jednu stranu se těším, na druhou stranu bojim, bojim, co bude doma a ay v práci nebyly nějaké mimořádky...
Zatím mám psanou jednu směnu, aby mi nepropadly zkoušky, ale jsem domluvená, že jak bude potřeba, klidně nějaké další směny udělám.

Jdu kuknout na fotky Andy
15. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Andy, závidím hory :dizzy_face: Máli je kočka a má oží čepku! Já ci taky!!! :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi díky za info, já jim závidím, si podrbaj pěkně :slight_smile:

laola můžu se zeptat, co přesně děláš?a promin, jestli jsi to někdy psala a mně to uniklo....
čepička a rukavičky jsou ze sekáče za 120, vypadaj jako nový :dizzy_face:

vanilka to je pohled do kočárku, odendala jsem okýnko na slídě....máme janéčko kočárek.

jumi ty taky dop práce?kdo bude hlídat sonulku???
15. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jsem vám úplně zapomněla napsat, malina už druhý den chodí jistě za jendu ruku :slight_smile: jsem zvědavá, za jak dlouho začne sama...
15. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Teraz som si to poriadne pozrela a na tej druhej foto je to dobre vidiet, mna ako prve napadol cyklo vozik, ale neslo mi do hlavy preco by si ho pouzivala v snehu :grinning: :grinning: :grinning: , som to ale trubka.

Baby co sa blaznite vsetky do prace, ved drobci este namaju ani rok, ja som teda zatial proti, mozno keby sa vyskytlo nieco nepredvidane, ze by nam nestacili financie zo zarobku MM, tak v tom pripade by som isla.
15. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy sem s tou historkou z kocarkovania, uz sa tesim.
A gratulujem Mali k chodze za jednu ruku, aj u nas sa to trochu lepsi, a uz dokaze pekne stat tak 10 sekund a potom bac na prdel.
15. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Andy, mezinár. pokladna ČD :grinning:
Super pokrok s Máli chozením :dizzy_face: Set rukačep ´(rukavice, čepice) - super kauf :dizzy_face:

Vanil, v mém případě půjde o pár dní v měsíci. Víc bych nechtěla :wink:
15. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je to Lao, tak to je iny pripad. To by som niekedy aj ja brala take male odreagovanie z tohto stereotypu.
15. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Návštěvy odjely. Dneska bylo super odpo, nejdřív jsme jeli na chvíli k babi, Honzík to tam olezl, měl výbornou náladu, pak s babi k nám a ségra se švagrem tu byli, Honzík fakt výborně naladěn, si hrál na hodnýho :grinning: No a chlebíčky a pivo a tak :slight_smile:
Vanil, blbá noc. Já a sraz ne, už někdy před dvěma měsíci jsem řekla, že ne, moc daleko odsud.
Petruš, já játra ne, tak neporadim.
Momou, spící KUba :grinning:
Petruš, blbý odpo, Honzík to takhle už moc často nemívá, ale někdy jo, že je fakt zpruzelej totálně a to mám nervy na pochodu.
Jumi, kdo bude hlídat Soničku, vaši?
Vanil, spací den dobrý :slight_smile:
Andy, hustě zakuklená Málinka v kočáru, Honzík taky byl kuklič zakuklený, ruce vzhůru z fusaku, na rukou rukavice a když mu spadl dudlík, tak si ani nahodit nemohl :sweat_smile:
Lao, takže práce zatím mimořádně, o to to bude zajímavější :slight_smile:
Andy, tyjo, za jednu ruku jistě je bomba, Honzík za jednu ruku mírně nejistě.
15. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
vanilko já úplně zapomněla :sweat_smile: takže příprava asi 20 minut, oblíct sebe, malinu, takže kombinéza, čepice, rukavice, usadit, obalit dekou, dát slídu, vyšla jsem před dům a koukám, že na silnici nedojedu, ještě jsme nevyndali hrablo na sníh, byla tam jen těžká lopata, jsem to musela proházet, asi 20minut, strašně těžkejj sníh, zpocená jak myš, tak jsem vyjela, silnice protažená úplně na nic, kočár byl neovladatelnej, to, co normálně ujdu za 10minut jsem šla 40, no ale prostě mě to bavilo, takováhle drsnárna v říjnu to se jen tak nevidí, tak jsem zůstala venku 2 hodiny :sweat_smile:

a pořád tu chumelí :confounded:

lao rukačep :grinning:

ahá pokladna ČD hustý :slight_smile:

vanilka já abych se tý práci just vyhla na dlouho, jdu radši do druhýho :grinning:
15. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi to zní tak pohodově to odpo a já závidím ty chlebíčky, pže to je má těhotenská chut tedka :grinning:

Holky ten porod Terezy jsem se smála, jak nemohla dosáhnout na ten mobil po první kontra :grinning:
15. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek