• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Andy, dobrá story, ty seš matka činu :grinning: Obdivuju trpělivost Málinky, Honzík by v nejedoucím kočáru po chvíli nadával. A úplně nesnáší bejt v kočáru na chodbě, než vyjedeme nebo když přijedeme :sweat_smile:
Holky, když jdete večer spát, upravujete děti v postýlce, i když je to mírně probudí, nebo je necháte ležet nakřivo a tak? :sweat_smile: My Honzíka vždy trochu upravíme, aby se mu líp spalo, ale asi to není nejpříjemnější, když ho v hlubokým spánku šoupeme.
15. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ordinaci zkouknu včera, ale já jako přirozená nerodička asi neocením to kouzlo kontrakcí :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tak to si si pekne makla, ty ako mamicka a zaroven aj mamicka cakatelka by si sa mala setrit, ale co uz my mamy nespravime pre tych nasich krpcov, aby boli trochu na vzduchu. Ja dufam ze tak v nedelu budeme moct aj my ist s kocikom.
Zajtra ak nebude mat Tomi teplotu tak pojdeme na nakup a keby mal tak pojdeme tak ci tak do mesta, ale ku doktorke, lebo uz to trva dost dlho. Dnes sice bol bez teploty, ale uvidim rano. Aj kasel sa uz lepsi.

Puzzi pekne ste si to uzili, chlebicky a pivo a tak by som si dala aj ja.

Tak a ja uz pre dnesok koncim, idem zalahnut.
15. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík už má tu rýmu taky skoro pryč, fakt dnes velký zlepšení, jen jedno odsávání po obědě pro jistotu!
15. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi my taky upravujeme, nahodíme dudla, když ho nemá a připlácnem moumáče na hlavu...a když jdu v noci na WC a vidím, že leží na břiše, tak jí obrátím, aby se neprobudila a nepásla :sweat_smile:

puzzi to uvidíš i jako nerodička, že je to blbost :grinning:

vanilka snad to bude ráno dobrý, si to teda užíváte s teplotou :rolling_eyes: hezky se vyspětě :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ja tiez upravujem vzdy pred spanim, niekedy sa vobec neprebere, a niekedy len zamrnci.
Andy chcela som sa spytat, ked si pisala ze priplacnete moumaca, ze ci ste ho nakoniec nasli, alebo ste kupili nieco podobne?
15. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týý vole, Andy, matko, šetři se!!!! Kuwa prohazovat sníh!!! Já mám snad vlčí mhu?!!! :astonished: :angry:
15. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, takže upravování dětí je normoš :slight_smile: Ale představte si to na sobě, že spíte, pohoda, něco se vám zdá a najednou vás někdo otočí a začne vás víc přikrejvat a tak :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, včera jsem ho opravila a probudil se, takže propříště už ho nechám ležet tak, jak bude...
15. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste to přivolaly, jděte se bodnou, máli se vzbudila a stojí v postýlce a hahaha já spát nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vanilka máme něco podobnýho, moumáč se nenašel :pensive:

lao ssssakra jsi jak muj chlap, ale co jsem měla dělat,´bych neprojela :pensive: ok už budu hodná :dizzy_face:
Andy, tak jí pouprav do ležící polohy a spát se bude a jestli né :grinning:
Tak holky, ale ja uz naozaj idem spat, nech si pospim aspon trochu ak mau nas zacat zas divadlo.
15. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil, divadlo? Tragédie či komedie? Nebo žeby horor? :grinning: Né,přeju nějakou hru, u které se hned usne, když už divadlo.
sakra, chůva se ozývá heky heky... MM říká vedle mě: Vem si důďu a spi. A chůva ho asi poslechla :grinning:
15. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky spát, dobrou a zítra se tu sejdeme my zblitky! Já asi zas až kolem 11 dopo, až bude Honzík spát.
15. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, super, že vás chůva poslouchá :grinning: U nás to taky někdy funguje :grinning: Vždycky řeknu přísným hlasem: "spiiiii!!!" a někdy fakt spí :grinning:
15. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mame tv :slight_smile: je pekne velka. Teda jeste je v obchode, dovezou zitra. Se tesim :grinning:
Jaydi odpoledne potom super, v obchode ruzne chodil a vsechno bral :rolling_eyes: a doma chvili blbnul a pred 8 cago belo :grinning:
NA vecu jsme si dali jatra s bramborem a pak jsem sledovala vkv a tedka jste to co jite :slight_smile:

Vanil tak prdolka vam tak dneska hezky spinkal? A super, ze je mu lip :wink:
Andy fotky drsny, ale Malinka je moc krasna zababusena :slight_smile:
Puzzi diky za zpravy od holek :slight_smile:
Vanilko ja taky dala tu samou kasi dneska, ale po asi pul hodce dostal jeste mleko :wink:
Andy super s MAlinky chozenim za jednu ruku :slight_smile:
Puzzi super den s Honzikem a papanim :slight_smile:
Andy dobra storka :grinning:
Puzzi maleho nechavam lezet, jak je :wink: Jinak by se probudil a chtel by k nam do postele :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyy jo, tady je teda pekne ticho :confused:
Ja si davam horke piticko na chripku, tak se mi bude dobre spat. Snad me smudlik necha.

Dobrou noc :slight_smile:
15. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
noc ok, Anička se nepočůrala, Kuba už je vyspinkanej :sweat_smile: No ale má smůlu, páč bude muset tatínek, já jdu na vyšetření s ledvinou - jak moc funguje, tak mi prosím držte palce, mám fakt strach.
16. říj 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ahoj,
tak Kája včera dle očekávání usla až ve 12:30 a spala do 13:30 a to byl jediný její spánek přes den.
Dnešní noc byla hrůza, od 23 hodin se budila tak co 45min až hodinu, já jsem totálně vyoraná, nevím, co Kájku trápilo, teď je vysmátá a spokojená.
Včera jsme byli u našich a Kájinka se předvedla v celé své kráse, přešla sama samotinká celý obývák a jídelnu, určitě udělala min. 15 kroků, byli jsme moc dojatí, ona teď chce pořád chodit, je to sranda, jak má zvednuté ručky a udržuje rovnováhu.
Včera MM koupil kočár, tak musím Casualek pořádně vydrhnout, ať se jen leskne a příští týden jde na službu :wink:
Já mám už teď žaludek na vodě, dnes nás čeká pohřeb babi, strašně se to táhlo od úmrtí do dnes, pohřeb máme se mší a do hrobu, tak to bude náročně dlouhé a smutné. Naštěstí dnes nesněží, aspoň teda zatím, tak to je dobře, ptž už včera volal hrobník, že se hrob zalívá vodou a to by bylo strašné.
Na víkend budeme zůstávát u našich, tak nevím, kdy mi vyjde ozvat se.
Mějte se moc pěkně, pa pa :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

no fuuuuj, co to vidím, spadly jsme vtématech na strau č. 2 :confused:

Momou, přeju ať je vše v pořádku! Pak nám dej vědět.

Petis, jakej máte teda ten kočár?

U nás noc zajímavá, ve tři ráno se Vítek pokadil, při přebalování mi ošpricoval stehno, ještěže je tak velký, pojalo to skoro všechno... :grinning: No převlíkačka mě nemine... Teď už by mohl spát, ale nějak se nedaří....
16. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zdravím nesrazové zbytky! Samička psala dnes před 10: Tak jsme kecaly do 00,30 a stáhly 4 vína. Noci všichni dobrý a Tallsovi zůstávaj :slight_smile:
Takže večer určitě super super pokecaly, můžeme jen závidět :wink:
Noc ok, asi ve dvě Honzík kňučel, ale stačilo přikrejt a narovnat. Pak něco v chůvě v 6 ráno, ale nějak jsme nereagovali hned a Honzík zřejmě zas usnul a vzbudil se někdy chvilku po 7, takže super!
Dopo jsem zkoukla včerejší Ordinaci, ad porod Terezy, no, mně to divný nepřišlo s tím mobilem, přes to břicho se blbě ohýbá, tak šmátrala :sweat_smile: Mně přišlo blbý, že mně to rozbrečelo dojetím, jak tam pak na ní dali to mimino čistý vyvoněný :sweat_smile: Tak to jako trapárna, že u takovejch věcí brečím jak idiot :grinning:
Petruš, to bude dnes večer pokoukáníčko na novou TV!
Momou, držím palce na ledvinu!
Petis, takže málo spaní přes den plus blbá noc, to je na ho.no, člověk někdy doufá, že když dítě blbějš spalo přes den, že to v noci dožene a ono prdlačky.
Kája regulérně chodí, super, gratuluju, jj, mě dojímá jen těch pár krůčků ke mně, co teprve až bude Honzík taky takhle chodit!
Zvládněte pohřeb, upřímnou soustrast ještě jednou :frowning2:
Lao, fekál story ve tři v noci? :grinning:
16. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, psala jsem už včera, ale Ríšula všetečka mi bouchal do noťase a trefil se mimo jiné i do vypínače :rolling_eyes: tak jsem byla nas.aná a nechala to už vypnutý.
Narychlo jsem dočetla, nestíhám moc reagovat, musím uvařit a pak se pobalit, odpo vyrážíme ke tchánům na chalupu, tak to chci stihnout dokud R. spí...
Jinak ve středu jsme byli v Praze na kožním, počítali jsme, že nás pošle na alergologii, ale prý když to má R. dobrý (pochválila ho, pže nemá ani flíček :slight_smile: ), tak by prý počkala až mu bude rok... takže dietku budu držet nadále, i když čas od času zhřeším, akorát Ríša prý nesmí do 1 roku vůbec mléčný výrobky, vejce a zakázanou ovo+zele... :unamused:
Dneska noc hrůůůza, budil se každou hodinu :confounded: Zase začínám mít z toho jeho spaní mírnou depku a přemýšlím o Puzziovic strategii... akorát teda nevím, jak se na to bude tvářit MM, ten mě asi vypíská, když nebude moc spát... ale mě to sere, pže cucnout mu můžu dát jenom já, že...

Petis, upřímnou soustrast... :frowning2: pohřby nemám ráda, byla jsem teda na jednom, ale je to strašně smutný :cry:
Andy, Málince to sluší, je moc pěkná a šikulka s chozením :dizzy_face: a teda sněhu máte požehnaně, tady sice včera taky sněžilo, ale na zemi nic, hned to tálo. A teda fakt se šetři...
Petronusko, brzy se uzdravte a užívejte si novou tv :slight_smile:
Lao, tak ty budeš taky makat, jo? Pár dní v měsíci to bude možná příjemný odreagování a aspoň nezakrníš na MD :slight_smile:
Momou, Kubím dobrej jak vytuhnul :slight_smile: a přeju ať vyšetření dopadne OK...
Puzzi, to je super, že Honzík včera odpo dobrá nálada :slight_smile: Já upravuju R. jak kdy, když leží fakt blbě tak jo, ale někdy ho nechám, pže on se po 1-2 hoďkách stejně vzbudí tak jako tak :unamused:
Vanil, jak dneska Tomášek, je už bez teploty?

Ríšula něco žbrblal do chůvy, snad ještě zalomí a já jdu rychle makat...
Jo a holky na srazu pěkně podrbejte a těším se na dojmy :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
noc u nas nic moc, Jaydi sebou desne sil. Vubec nevedel, jak si ma lehnout :angry: Pred 6 mliko, pak jsme jeste spali do pul 8. On si potom hral na zemi a ja tak napul dospavala :sweat_smile: Ted je 10h a on jeste lita po obyvaku :sweat_smile:

Tak jsem ho tedka uspala, uz zacal byt pekne unavenej :grinning:

MOni drzime pesti na vysetreni, uvidis, to bude dobry :pensive:
Peti teda noc des u vas a spani pres den taky nic moc. Nastesti JAydi spinka docela jeste dost pres den. Vetsinou 2hodky dopo a hodku az hodku a pul odpo. Jsem zvedava na dnesek ale :unamused:
S chozenim Kajky super! :slight_smile: Je to perfektni je pozorovat, jak se snazi chodit a jak se kolibaj. :grinning: A ty rucicky jak drzi :grinning: JAydi uz si tedka u toho tleska, kdyz jde, nebo dela indiana :grinning:
Dneska se drzte vsichni na tom pohrbu, smutne to bude. Ja pohrby nemam rada, vzdycky desne bulim :cry: A preju dobrej vikend u vasich aspon, s KAjkou se aspon odreaguji :pensive:
16. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak noc jste meli gud :slight_smile: A taky jen zavidim holkam na srazu, musi to byt super se takhle sejit :slight_smile:
A neboj, Honzik se za chvilku taky pekne rozejde :wink:
Ja zase mela ukapnutou slzicku jak v Preslapech rodila :grinning: Taky jsem na takove veci nejaka citliva, brecim u kazde kraviny :grinning:

Hpaji tak super u dr. A do toho roku uz moc nezbyva, tak s dietou vydrzte. Kdyz uz jste to dotahli tak daleko :slight_smile: Tak noci zase nic moc, jo? To je na prd, ze chlap nemuze kojit :frowning2: A nezkouseli jste treba jen cajik z flasky, at aspon muze TM pomoct?
Uzijte si vikend u tchanovcu :wink:
16. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska porad davaji na music chanelu pisnicky od Boyzone, jak umrel ten Steven :frowning2: Taky docela nic moc. Jsem je teda poslouchala za mlada, ale ani mi nijak nevadi ted :grinning: Ale je to smutny, takovej mladej :cry:
16. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petro, tak u vás taky noc blbá... :unamused:
Mě nejvíc štve, že on prostě spát dýl jak do 6, max 6,10 nebude... v 5 jsem mu udělala UM, protože jsem byla úplně vysosaná s nadějí, že bude spát aspoň do 7 a houbelec :angry:
Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že Ríšula už chodí za ruce :slight_smile: Zatím si teda není moc jistej, klátí sebou, ale dělá krůčky :slight_smile: V neděli tu byli naši a zkusili to a on teď chce chodit furt :sweat_smile: Držíme ho za ručičky, netaháme ho teda za ruce, má je volně asi ve výši ramen.
Jo a taky mě pobavila debata o tom, jak vypadají prsa po kojení... tak já jsem měla před těhu pěkně pevný a teď jsou visací, cecíky mám odhadem tak o 5 cm níž než dřív a jsem zvědavá jak budou vypadat po odstavení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Ríšula už béká, tak to jsem toho zase stihla :sweat_smile:
16. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, čaj zabere jak kdy, někdy na hoďku, někdy na 5 min :unamused:
Už fakt musím, pa
16. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli s tim spanim je to na prd. U nas taky vetsinou vstava mezi 6 - 7, nekdy bohuzel o malo driv a pak nechce uz spat. To nesnasim takove brzske vstavani :angry: Dneska nevim, co se stalo, ze jeste usnul, ale mezitim se 1000x pretacel a kopal me a tak. Ja delala, ze o tom nevim :sweat_smile:
Taky uz me pekne stve to spani jeho v nasi posteli :angry: V noci se vzbudi a zacne knourat, pak brecet a nakonec rvat, dokud ho nevezmu k nam :angry: Uz s tim musim neco zacit delat, ale kdyz se nejvic bojim toho, ze se nevyspime :unamused: Ja nejsem zrovna super, kdyz nejsem vyspana :sweat_smile:

A super s chozenim Risky za rucicky :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, takže dnes odpo bys nešla na chvilku ven? My jdeme ve 4 k Vašim sousedům naproti skorojmenovcům na návštěvu :wink:
S tím kožním už jsme se bavily osobně, škoda, že nemůžeš zkoušet už aspoň bílej jogurt nebo něco, ale do roka to uteče.
Jinak k nocím a strategiím, přesvědč TMho, asi by to bylo dvě tři noci hodně drastický, ale možná by to za to stálo, určitě jo, vstávat po hodině, po dvou apod., to seš stejně prd vyspaná.
Petruš, kdy dáte Jaydiho do jeho pokojíku? Třeba by tě pak v noci míň rušil, když si tam něco šustí, taky by vás neviděl u sebe a nechtěl by třeba k vám, co myslíš?
Boyzone, to si tak mlhavě možná vzpomínám, ale už vůbec netuším :slight_smile:
Paráda, jak se nám děti rozcházejí, Ríša za ručičky, Honzík trénuje za jednu a první krůčky, Málinka to za jednu už umí, Kájka se právě rozchodila, JAydi už běhá :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, to o Stephenovi jsem vůbec nevěděla :confused: :frowning2: :frowning2: Co by pubescentka jsem ho těžce milovala!!! :dizzy_face: S

Paji, Riška už taky chodí s doprovodem? :confused: :dizzy_face: Šikula :dizzy_face: Vítek je zatím nejistý, takže ho nechávám trénovat kolem nábytku :slight_smile:

A jééé, baby pařily :grinning:

Puzzi, noc bomba :dizzy_face: Si to zasloužíš :wink:
16. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek