• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Co by=coby. Už mi trtká v mozku :grinning:
16. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, mně napadlo, jestli by i vám pak na tu strategii lepší noci nepomohlo, že byste dali Ríšu do děcáku? Plus nechat chvíli pobrečet a tak.
Andy, jak jste to vlastně dělali vy, když máte malej byt a Máli spí s váma? Když brečela na mlíko, nestála a nekoukala na vás? Pak moc totiž nejde aplikovat to "chodit uklidňovat cca po 5 minutách", nebo jde?
Vítek chodič nábytkový? To Honzík moc ne, on někam doleze, stoupne si, omlátí si to tam a zas si doleze jinam (např. ke mně :sweat_smile:). Ale když ho motivuju dudlíkem, aby musel trochu do strany, tak to udělá, ale ne moc často.
16. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závislácky ještě koukám než půjdeme obědvat :slight_smile:

Petis, jsem zapomněla pogratulovat k chození Kájky :slight_smile:
Lao, ošpricnutý stehno dobrý :grinning:
Petruš, třeba by opravdu pomohlo dát JDmu postýlku do dětskýho pokojíčku... Já si Ríšulu beru do postele cca v půl 5 a taky jsem za tu hoďku a půl strašně pokopaná... máme ale jenom 160tku postel, už jsem MM připravila na to, že budu chtít v brzké budoucnosti min. 180tku.
Já taky nejsem nevyspalá úplně super, vlastně teď poslední týden jsem spala málo, ale jsem marná, prostě dřív jak o půlnoci nezalehnu... :zipper_mouth: vlastně jo, ve středu jsem šla už ve 23h, ale Ríša hodil šavli, tak jsem musela převlíct prostěradlo a jít se znovu osprchnout, pže mi špricnul ruku a stehno :grinning:
Puzzi, nevím jak dneska s prochajdou, podle toho v kolik bys šla... a užijte si návštěvu :slight_smile:
Lao, Ríša u nábytku jenom stojí, zatím nechodí... nějak to asi přeskočil :sweat_smile:
Puzzi, no už si s tou myšlenkou, že ho přestěhujeme pohrávám, ale zatím jsem se nerozhodla...
Chjo, zrovna sebou třísknul, nedala jsem za něj polštáře, jak jsme se včera bavili, aby si nezvykl padat furt do měkkýho...
Jdeme baštit, možná se ještě dneska ukážu... :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, vidím to na procházku mezi půl třetí a čtvrtou, tak kdyžtak napiš, budeš-li se chtít přidat.
Tady zase chumelí jako v pohádce.
Tak snad byl pád Rišky hlavně na zadek a snad už budou jen výjimečně tyhle pády!
Podle mě by to přestěhování do děcáku mohlo trochu tomu odzávislákování od vašich postelí pomoct, ale fakt nevím!
16. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak teď vybavujeme Ríšovi pokojíček, tak jsem mu vybrala tohle světlo :slight_smile:
http://www.massive-lights.cz/detske-svitidlo-avigo-401535510-401535510-pi-902/?image=0

a už tu nejsem :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, s prochajdou uvidím a kdyžtak zavolám :wink:
16. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, světlo krásný, moc!
My máme z KIKA takový broučky.
16. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi prave, ze by bylo nejlepsi ho dat do jeho pokojiku. Ale to bude rev, to bude des. NO uvidime, jestli to treba dneska uz zkusime :wink: Zitra se totiz vyspim aspon dopoledne :grinning:
Dneska JAydi poobedval mrkev, brambor, broko, kvetak a kukurici ... neni to moc vrazedna kombinace na prdy a boleni bricha? :confused: snad bude v pohode
taky jsem pres skype mluvila s kamoskou, cekaji Anicku na konci ledna, tak ma krasne brisko :dizzy_face: A shani kocarek, ale nevi jakej. Chce lehkej s velkou korbickou a nafukovaci kola. 4kolku...jestli mate nekdo prehled :wink: Talls asi jo, ale ta je pryc :sunglasses:

Laus nasel ho jeho manzel v sobotu mrtveho na gauci :cry:
Hoaji svetlo je krasne :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobik ma dneska 10 mesicu! Gratulka :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paji, světlo krásný :dizzy_face:

Peti, jj, už jsem si to našla... :frowning2: Je to hrozný, tak mladej člověk :cry:
My máme Mikado - teď už je to myslím jen Oxford a spokojenost až na to věčně píchlý kolo :grinning: Pak jsou ještě dost velké Roany....
16. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaja: Světlo je krásný :slight_smile:

Chodícím dětičkám gratulka k samostatným krůčkům :wink:

No a já už mám výsledky a nic moc :frowning2: Ledviny pracují dohromady tak na 40%, levá skoro vůbec a pravá to nevytrhne. No ještě musím v pondělí k doktorovi, aby se na to podíval a rozhodl co a jak dál. Ale proč jsem unavená a ...... už vím od čeho. :unamused:
16. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tie ktore ste tu ostali,

ja som sa konecne dnes v noci vyspala. Maly zaspal pred osmou, prvy krat sa zobudil na cajik o 3.35 a potom mliecko az o 6.40 a este sme spali do 8.20. No parada, neviem ci to ma suvislost s tou kasou, alebo to bolo preto, ze uz je na tom zdravotne lepsie, a aj sa mu lepsie dycha. Dnes skusim dat len mlieko a uvidime, ako prespi.

Teraz mi obaja chlapi spia, ten mladsi si dal dnes zatial len jednu hodinovku. A sem tam sa mi ozyva v chuve chrapanie, ale to nieje Tomi, uz som bola aj MM upozornit nech tak nechrape, ze ho zobudi.

Idem vas docitat, co ste nakecali, lebo doobeda som nestihala, boli sme na mensom nakupe, a potom prisli svokrovci, Svokor sa prisiel rozlucit, v nedelu odchadza do Nemecka, a asi tam bude az do vianoc, maximalne pride raz domov.Celkom sa uz na to tesim, ze nebude mat kto mudrovat.
16. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, takze v noci sa nekonalo ziadne divadlo, bolo to OK.

Petri ja som bola tiez rozhodnuta ze ked sa prvy krat v noci dost prebere a nebude stacit caj tak hned zarobim mlieko, ale normalne ma to prekvapilo ako spal.

MOmou, dufam ze vysetrenie dopadlo dobre.

Peti, prajem aby ste to zvladli, a pekne odprevadili babicku na poslednej ceste.A ako tak pozeram tak Kajka preblala stafetu v nespani po Tomim.
A aky kocik kupil TM? a za kolko predavas casualek? Mne sa ten kocik strasne paci, ale u MM mi nepresiel, jemu sa nepacia 3 kolesove.
A gratulujem k chodeniu Kajky.

Puzzi u vas tie noci su stale lepsie a lepsie. Zachvilu Honzik prekona aj Zuzanku od Mirus.

Hpaji, uzi si pobyt u tchanov, dufam ze ty tvoji su lepsi ako moji. A dobre ste dopadli na koznom. Moc ta obdivujem ze takto dokazes drzat dietu.A super s Riskovim chodenim za rucky.

Petri tak noc na prd, tak u vas kasa moc dobry dojem nespravila.Ale tebe to Jaydenek dozene cez den.

Hpaji svetlo pre Riska je perfektne.

Momou, tak vysledky nic moc, dufam ze to niako doktory poriesia.

Petri ja som prednedavnom pozerala tie kociky lebo kamoska caka v decembri tak chcela radu, a mne sa celkom paci tento http://www.e-kociky.sk/?70,enzo
16. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
byla jsem s prdolou venku. Je tu nadherne, ja tricko s dl rukavem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maly se chvilku prochazel, pak jsme jeli s kocarkem do obchodu, ale vubec neusnul :angry: a zatim ani nechce :angry:

Moni s tema ledvinama je mi to lito, ale snad ti neco daji, co bude pomahat :pensive:
Vanil tak noc super u vas :slight_smile: Kasi to nebude, ja dala JAydimu tu samou a my noc des :angry: :wink:
S tchanem dobry, ze se na to tesis :grinning:

Vanil diky za odkaz. Poslu kamosce :wink:

Dneska Jaydi zatim spal jen asi od pul 11 do 12, takze nic moc :unamused:
16. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ide ti otvorit priamo aj ten kocik ENZO, lebo na ten konkretny som to davala, ak nie tak bud ti poslem este raz ten link alebo nech si pozrie celu tu stranku, je ich tam viac dobrych.
To pocasie vam tam zavidim, u nas uz stvrty den prsi, boze to je strasne.
16. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, konecne je to pocasi lepsi nez u vas :grinning:
Ja jsem ji poslala link na vsechny, at se podiva a prozkouma
16. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky u nas novinka, Jaydi si stoupa uz hezky uplne sam ze zeme, bez opory :grinning:
A furt jeste nespi :angry:
16. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen 10 min a uz chrni. Najednou unava jak neco a chtel jit do kocarku. Tak pohodicka. Ale snad bude spat jen tak pul hodky max hodku, aby vecer sel spat normalne.... :unamused:
Musim pouklizet trosku a udelam vecu, at ma R nekdy jidlo ready, kdyz prijde z prace :sweat_smile:
16. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby zase po dlhej dobe :wink:
som velmi unavena tak nechodim vobec na pc len sa ozyvam ze zijem robim a nestiham nic ale to je dobre lebo mamm pred sebou ten rozvod mame super datum pojednavania 10.12 :frowning2: den po šimonkovych 1 narodeninach no nemohli to dat skorej? debili!
takze aspon ta robota a vycerpanie mi pomahaju netrapit sa lebo mi je z toho dost tazko.

inak u nas nic vynimocne nove len ze si šimonko minulu nedelu rozbil pusinku chudacek mal uplne nabitu peru ale je ok lieta jak sarkat uz si sem tam pobehne jako mysli si ze je uz stary chodec tak si trufa a potom nasleduje drkopad :grinning:
mamka to s nim zvlada a decka su klop klop zdrave takze to je super :slight_smile:
robota mna bavi robim od tej 7 do 13 takze pohoda . :sunglasses:

baby hned jak budem vladat tak sa snad zase pripojim pokusim sa aspon raz tydenne ale fakt sa mi sem momentalne nechce a ani neni kedy.

dufam ze ste vsetky ok aj s prdolakama musim nekedy neco aspon docitat :wink: zatat sa majte krasne myslim na vas pusinky :dizzy_face:
16. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko: Ahojky, tak to je fajn, že Tě práce baví. Zas si říkej, že po rozvodu bude líp :wink: budeš "volná".
16. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samička psala v 16,30 - Taxme komplet, welinkovi dorazili ve 14h. Venku prší/sněží, ale uvozily jsme a nechaly kočáry venku. Už si hromadně hrajem, je to super, hodně hraček, děcka nadšené.
Ty si užívaj, co?
Tak jsme byli venku a pak na návštěvě, Honzík spal jen přes oběd, odpo v kočáru neusnul a pak už neměl šanci, takže konec návštěvy už fakt hrozně unavenej a ukňouranej, ale bylo to fajn :slight_smile:
Petruš, já už prdy neřeším, Honzík klidně svačí hrušku a obědvá květák s brokolicí a asi v pohodě.
Momou, jaký jsou prognózy s tou tvou ledvinou, existuje nějaká léčba?
Vanil, super noc a hlavně ráno tak dlouho! Ha, budeš mít pokoj od tchána, bomba!
Petruš, když takhle odpo Jaydi nespal, jak to zvládá? Honzík byl fakt kvečeru už totálka hotovson a kníkson. JO, tak čtu, že odpadl, snad jen na chvíli.
Bartal, ahoooj, takže pořád v jednom kole, práce, děti? To je něco den po narozeninách :frowning2: A co bydlení, bude TM bydlet i nadále s vámi?
16. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem MM poslala na sraz gymplu ať nás tam alespoň někdo reprezentuje když já musím dozorovat :wink: a Soninka chrní :dizzy_face:

do práce budu chodit fakt málo, tak jednou za 3týdny za měsíc opravdu se nehodlám přetrhnout a už tuplem ne když se mi tam nechce..hlídat bude MM prostě si ve svojí práci nahlásí homeoffice a bude doma...ale mám studium na 4roky a už mi zbývají jen dva, tak musim sem tam do laborky a prostě tam něco udělat..nedělám to pro sebe, ale pro Soninku a další mimísky, protože kvůli nim chci zůstat pěkně ve vědě na fakultě nebo akademii..pracovní doba totál volná nikdo vás nehlídá, kdy jste přišli a kdy odcházíte a když vám zavolaj ze školky že musíte hned přijet tak se seberete a jedete (no uplně takhle jednoduchý to není když máte něco rozjetýho ale snažší než jinde) ale k tomu abych ve vědě zůstat mohla mi bohužel muj ubohej titul Mgr. nestačí a holt musím mít to méno oblepený titulama ze všech stran :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím že Soninka už beze mne den zvládne..vždyť kolik z vás už dá na den hlídat babičkám...a např Málinka už byla i přes noc..už to nejsou maličcí mimísci aby se 8h neobešli bez mamky, myslím, že horší to bude pro mě :zipper_mouth:

My teda měli dneska v noci fakt akci Soninka se probudila dala jsem prso ale nějak neusla..lezla po posteli hekala..takhle asi 4x tak jsem si řekla, že teda asi vstávačka tak jsem se odploužila do obýváku a koukám oni 2h ráno..Soninka stála držela se mě za nohu a hekala..tak zase zpátky do postele..hladit tišit..no nakonec zase prso a usla ale už to stálo za prd a furt se budila..no vypadá to na druhý dolní zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky si sraz užívaj :dizzy_face:

Momou teda to je naprd s těma ledvinama :pensive: to i to třetí mimi bude muset počkat...

Bartal drž se

Teda a chodcům moc gratulace jsou to šikulíni!!! :dizzy_face:
Soninka se teď začla stavět volně v prostoru bez držení a už teda vydrží stát takhle bez opory překvapivě dlouho a to i když dělá nějaké blbosti jakože tleská a tak..vždycky docela koukám!
16. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy teda prohazovat sníh :angry: maminko opatrně! ale stejně je to švanda...s těma prvníma člověk pomalu nepřines ani nákup, aby se náááhodou něco nestalo a s druhym se tu prohazujou závěje :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, jasně, o tom není pochyb, že bez nás dítě den v pohodě vydrží a aspoň si TM užije, myslíš, že ten hlídací den doma něco udělá do práce? :slight_smile: A kolik ti chybí do titulů, co pro to ještě musíš udělat, nějakou práci sepsat?
16. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Momou, to je mi líto, že výsledky nedopadly nic moc :frowning2: Ale Dr. navrhne nějakou alternativu a bude zase dobře:dizzy_face:

Bartal, s rozvodem mě to mrzí, doba zvolená fakt nešťasně... Ale stejně se to táhne nějak dlouho, ne? :confounded:

Dneska malej spal tak hoďku, odpoledne jsme šli na Hyper, koupila jsem konečně zaslepovače do zásuvek a chrániče na rožky, potom jsem pomáhala MM s vyklízením zboží, no a nakonec jsme ještě přendávali obklady z auta na dvůr... Pak rychle koupačka a malej hnedka vytuhnul :slight_smile: Už teda jedno probuzení, ale zase spinká.

To je super, že se mají holky dobře. Já su teda ráda, že jsem doma, snad na mě padla nějaká podzimní únava či co...
16. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi - no my musíme hlavně publikovat a já už mám 4články opublikované a chybí mi jeden, ten nejdůležitější kde budu první autor...to je na tom asi to nejtěžší a kvůli tomu musim udělat nějaké výsledky v laborce a pak teda až zmáknu tohle tak sepsat práci (ale ta může být soubor publikací) obhájit a udělat státnici...a ještě jsem se v těhu vykašlala na jednu zkoušku kterou teda nevim jestli po mě bude taky školitel ještě chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pokusim se z ní vykroutit...
MM si myslím neudělá nic ale to není problém..on to dělá na živnosťák a buď to dodělá o víkendu a nebo jiné dny a nebo prostě toho udělá míň a budeme mít o ten den míň peněz...ale zas když budu chodit něco dělat tak mi školitel dá nějaký stípko...

Lao - ty jo ty chrániče rohů taky nutně potřebujem..jdou myslíš i na stůl kde je ta jedna strana trochu do obloučku?

A konečně se mi podařilo sehnat ten FP aktivní stoleček :dizzy_face: oni už ho nedělaj..chtěla jsem přesně ten co máme na plavču v herničce a teď se objevil jeden v Praze za 420Kč huráááá!!!
jo a taky nám dnes dorazila autosedačka - nakonec Romer...teda těžká je jak kráva..si nedovedu představit jak to přehazujeme z auta do auta jak jsme to dělali do teď s vejcem...
16. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, určitě to bude super, když semtam frkneš do práce :wink: Jeden den to Soninka zvládne i bez tebe, uvidíš :dizzy_face:
A bezva je to, že máš pružnou pracovní dobu :wink:
16. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, pokud to není vyloženě kulatej stůl, tak by to neměl být problém...
Stoleček super a cena téééž :grinning:
16. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek