• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojky, tak jsem zde. Uz to mame namontovany, tak super! Jaydinek asistoval, ale chvilicku pred 8 vytuhnul.
Jo, to odpoledne spal jen pul hodky :wink: Dneska jsme ho nakonec nechali jeste u nas v loznici, nebyl velice cas stehovat veci. Tak az zitra ho dame do jeho pokojicku :sunglasses:

Jdu vas docist, vidim ze se to tu trosku pohlo :grinning:
16. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, že na srazíku jsou všichni v pořádku :wink:

No prognoza pro mě je .... operace, tou se to trochu upraví a mohlo by to zas chvíli fungovat. Ještě uvidím co na to řekne urolog.
16. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bartalko, teda ten soud v pekne blbej den (Jaydi bude mit rok!), ale hlavne, kdyz to pujde dobre :pensive:
Super s praci, ale mela by jsi aspon trosku i odpocivat :wink:
Puzzi dobry zpravy ze srazu :slight_smile:
Jumi at si to TM uzije na srazu :wink: vy jste chodili spolu na gympl? A drzim pesti se studiem :slight_smile:
A noc u vas docela dobra teda :grinning: :wink:
Jumi stolecek super a za vybornou cenu :wink: Jinak sedacku si nedovedu teda predstavit stehovat z auta do auta. Jsem rada, ze jsem tu nasi tam zapojila. Taky je tezka jak krava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni operace zni desive, ale snad vi, co delaji a hlavne, kdyz to bude dobry potom.... :pensive:

Ja ted hledim na Amerika hleda talenty a u toho krupu misu pistacii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Jo a jeste konuju a jsem castecne na skypu s kamoskou :grinning:
16. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, včer ajsem se neozvala, přstala nám jít proud, tak jsme jely s máli k našim a nějak nebyl čas..až bude chvilka, tak dočtu :slight_smile:
jo a nevešel se nám do auta kočár a malina byla včera venku v Libertě ještě po nás:slight_smile:))))))mám fotky, pak je sem zítra hodím
17. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tyyy jo tak tady byla zatim jen Andy?! :frowning2: A to jste rikaly, ze budeme psat, at maj co srazacky cist :unamused: :wink:

Noc u nas docela ok, az k ranu. JAydi se vzbudil 5:15, tak dostal mliko a pak jeste usnul, ale desne kaslal :frowning2: Vstaval s R v pul 8 a ja lezele do pul 11 :slight_smile:

Jee Andy, to se tesim na fotky Malinky v Liberte :grinning:
17. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

naše noc prapodivná... Kolem šesté mlíko a pak už nechtěl spát-jeho názor jsem nesdílela, takže jsem ho hladila a tulila k sobě, že po hodině usnul-tak na půl hoďky... :sweat_smile: Pak jsem přehlížela veškeré skřeky a heky, ať si užije i tatínek :grinning:
Jinak jsem děsně nasraná, protože je tu bordel jak v tanku a s malým nic neudělám... V postýlce ječí, když ho vypustím někde v baráku, tak abych mu´stála za zadkem, aby si něco neudělal... :rolling_eyes: No a MM má strašně moc práce, takže nějaká aktivita z jeho strany nehrozí...

Andy, tak ty fotky chci vidět :grinning:

Peti, půjč mi na chvilku Raye :wink: :grinning:
17. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAus teda u vas nic moc :frowning2:
Jaydi je tedka taky porad mne za prdeli :angry: nejlip mu je, kdyz jsem v obyvaku na zemi, to si ho ani vsimat nemusim a krasne si hraje. Ale jakmile se hnu, tak uz leze :angry: Ale zase ho az tak nehlidam desne, kam se hne. Kdyz spadne, spadne. Stejne vetsinou na ruce nebo na prdel, kde ma plinku. A nebezpecne to tady ani nemame, takze jsem docel v klidu v tomto :wink:

Nastesti jsem vstala, kdy malej sel spat, tak super :grinning: Ale za chvili se asi bude budit. Mam ho v kocare na balkone, je zabalenej, ale venku je nadherne, tak mu bude asi vedro :sweat_smile: A taky uz spinka asi dve hodky :wink:

Raye nepujcim, ale prala bych tobe, i jinym, takoveho chlapa. Nez jsem vylezla z postele a hodila sprchu, tak kaficko pripravene, snidane, malej uspanej....co vic si muzu prat? :grinning: :wink: Tedka je pryc, jel za kamosem cvicit na chvili, tak ma pohov :grinning:
17. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarrrr
hlasim návrat domů, MM chystal oběd a ja mezitím vybalila, super
welinkovi mi ted hlasili, ze dojeli do cíle

Bylo superrr, mam energie do zasoby snad :slight_smile:
17. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, zrovna jsem si říkala, že už se pomalu navracíte k domovu... :grinning:
17. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, tomu říkám servis :wink: Ale co, zasloužíš si to! :dizzy_face:

Holky, já snad půjdu zkontrolovat mimíse... On chrápe už dvě hodiny, ne-li dýl :confused:
17. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus nech ho spat, bud rada, aspon mas volno :wink:

Jaydi uz je vzhuru a i po obede :slight_smile:

Sami vitej zpet :slight_smile: Ja myslela, ze tam jedete na celej vikend :sweat_smile:
Hlavne, ze jste dobre dojeli :wink:
17. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý, dýchá :grinning:
17. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holk, uzasny, jn 4strany, to se v pohode docte
za 2h jedem ale na navstevu, taxi jdu v klidu nachystat veci atd

sraz byl super, vcera vecer uz s nama sedeli i chlapi, pan Welinka alá sádrový ježek :grinning: a pan talls,zpocatku mirne konzervativni,ale po par panacich višnovice už dost v pohode :sunglasses: . Vcera jsme to zabalili pred pulnoci, precejen uz vice unava, cerstvy vzduch pres den a pak ten srumec a hluk, jak decka si hraly a tak :sweat_smile: , ale super. Rano jsme pomalu balili a cca pred 10h se zacali rozjizdet domu
oufam, ze vsichni dorazi bezpecne domu,ale dnes je pocasi vyrazne lepsi nez bylo cestou tam

pemzion dobrej, fakt, takovy konec sveta, kocarkovat se tam dalo asi 400metru tam a zpatky jenom :sweat_smile: , pak serpentyny dolu...:slight_smile:, ale v pohode
penzion byl cely nas, majitel vzdy rano dojel, nachystal svedsky stul, vyborna bohata snidane, oproti Škrdlovicim fakt snidane alá hotel Pupp :grinning:, obed a vecere vzdy jen 1 stejne jidlo pro vsechny, ale me chutnalo vse. Vecer pan odjel a my tam byli sami, jen vzdy na noc prijel 1 par. Dneska z nase nechapali, kde jsme se tam tak sesli a rikali, ze super, takhle se poznat pres net a sejit s deckama

hracek tam bylo milion, decka vyzkousely, co se jim libi, napr. buben od FP mel uspech, nejvetsi uspech mela mašinka, co jezdila od jakubka zapujcena od Mirrus, tu chteji vsichni :slight_smile:, a pak ruzne klavirky, pianka a tak. proste bomba hraci koutek. fotky budou myslim dobre, pan Talls fotil i svym profi fotakem, kazdy bude mit krasnou 1 fotecku. Hodi to pry pak na net.

hodne jsme na vas myslely

tak zatial
17. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babulky,
aj my hlasime stastny navrat domov, bolo supersky, oddychla som si uzasne :slight_smile: , mrkla som uz aj fotecky, vecer to skusim zmensit a supnut do albumu :wink: .
Drobec celu cestu nespal, ale bol dobrucky :dizzy_face: , tak teraz som ho ulozila a o hodku ideme na tu sutaz v lezeni babatiek, tak dam potom vediet :wink:
17. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami zni to bajecne :slight_smile:
Uzijte si navstevu :wink:

Lobi taky vitej zpatky :slight_smile: adej vedet, jak soutez dopadla.

Tesime se na fotky :wink:
17. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dorazili jsme právě do Bartošek :slight_smile: Cesta v poho, v Letovicích jsme se stavili na oběd. Janka se vzbudila až za Olomoucí. Na sraze se mi moooc líbilo, dojmů plno, ale napíšu více až z domu. Janka se hlásí o jídlo, pak jedeme ke známým s účetnictvím a domů. zatím páček
17. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, už jsem u PC, stavili jsme se ještě u tchýně na oběd, Markétka cestou spala, a teď spí zase, tak jen v rychlosti ... sraz super, děti se okoukaly, my pokecaly ... fakt dobrý ...

Koukám, že Lobi, Pospíchalka a Sami už jsou taky doma .... líp jak Sami bych to nepopsala ... jdu vybalovat ... zatím ahoj.
17. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super, holky se nám vrátily :dizzy_face:
Tý jo, penzion jen pro sebe, to je sen!! Aspoň vás nikdo nedrbal za to, že hlučíte :grinning:
Taky jsem moc zvědavá na foto :wink:
17. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hodila jsem na net nějaký fotky ze srazu:
http://m1rti.rajce.net/Sraz_Lhota_u_Letovic
17. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad i zbytek dobře docestoval :slight_smile:

Holky, Janka se mi skutálela z 5 schodů, křik jak sviňa, ale jinak je dobrá. Hlavně, že jsme včera se Sami probíraly nutnost vrátek :pensive: Zavřela jsem Janku v pokojíku a Riška si tam pro něco šel, my jsme řešili s R. na skypu věci s účetní a než jsem si uvědomila, že bych měl zkontrolovat dveře, tak už jsem slyšela ťukání o schody. R. to i viděl, byl bílý jak stěna :frowning2: Janka tu juchá, tak je snad OK. Zítra povalí R. do ikei, ikdybych ho měla .... já nevím co.
Jo, a telefon nemáme :confused: on bude někde v mražáku, nebo nějaké skříni.
17. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teda to je pech, a zrovna včera jste se o tom bavily, že? Tak snad bude malá dobrá, držím palce!
17. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky srazačky :dizzy_face: vítejte zpátky! Koukám, že jste si to krásně užili tak to je super :dizzy_face: už se moc těším na jarní sraz kde budou děcka běhat..to bude paráda!Hlavně, že jste v pořádku dorazili...

Pospi - ježíš teda to muselo bejt :zipper_mouth: hlavně že je Janka v pořádku a pro vrátka fakt valte! s dvěma dětma je něco takového hned...
17. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měli jsme dnes návštěvu, tak jsem tu až teď, koukám zběžně, že už se navrátily holky ze srazu, no super!
Dnes v noci Honzík nespal něco přes hodinu mezi 2 a 3, vůbec nevim proč, jakoby nemohl zabrat nebo se mu nechtělo spát. Nebrečel, ale pořád tam něco povídal, nebo stál, nebo hekal, mlíko samozřejmě nedostal a nakonec nějak usnul. Mlíko ráno před sedmou a možná spal do osmi, nejsem si jistá :sweat_smile:
Petruš, takže dnes bude premiérová noc Jaydi v pokojíku? Držím palce!
Andy, na fotku Máli v Libertě se těším :slight_smile:
Lao, nasrání z bordelu a TMho chápu, nám večer odjela návštěva, MM si lehl na gauč, já uklízela, kmitala, pak jsem se nas.ala, vynadala mu, omluvila se, zábava :grinning:
Petruš, přesně jako u nás, když ležím na zemi poblíž Honzíka, tak si celkem i hraje, když bych šla něco dělat, už leze za mnoou a sápe se po mně. Jak kdy, v kuchyni to docela ale jde, zvládám uvařit a Honzík si různě hraje po zemi.
Lao, super spánek Vítka dneska!
Sami, týjo, to jste se měly líp jak ve škrdlovicích, v noci samy v penzionu, super jídlo, konec světa :slight_smile:
Marti, super fotky, teda, paráda hraní dětí, vám to slušelo, jé :slight_smile:
Pospi, a sakra ty schody, no hlavně že se nic nestalo.
17. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky super Marti :dizzy_face: Markétka je fešanda a ta fotka jak tam sedí Sam s Dominičkem v tom rohu - téda ten malej sameček je celá máma :dizzy_face:
17. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, bomba fotky. Markétka je celá ty, jak už řekla Míša-Sameček celá Samička :dizzy_face: No všechny dětičky krásný a mamky taky :dizzy_face:

Puzzi, u nás se dneska ozývá jen můj štěkot :grinning: A to by chtěl MM započnout :grinning: No ale má smůlu, jsem právoplatně nasraná :angry: :grinning:
No nakonec spal Vítek cca tři hodiny :confused:

Pospi, to se nedivím, že jste v šoku... Ale neboj, pro jistotu Janku pozorujte, ale určitě je v pořádku :dizzy_face:
17. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pisu konecne. Nakonec jsme jeli domu, co bychom delali v Lednici v takovem pocasi ze?
Ze srazu jsme jeli do Straznice, cestou tam jsme se mirne zamotali diky navigaci ale Sami nas vysvobodila z pout a vyvedla na dlanici na brno. Tak jsme vyzvedli 50l visnovky, narvane auto a pak jsme vyrazili smer domu. Maly protivny asi od prerova, des, hriza, nic ho nebavilo, spatne se jelo, tma, prselo, svetla vse se lesklo, no hnus, MM to hnal, a ja byla jak na trni, ale dojeli jsme poradku.
Matyasek uz je v postylce a snazi se usnout slunicko nase tyrkysove :slight_smile:
Jinak sraz byl uzasny, jsem strasne rada ze jsem jela, ale sama bych si fakt na tu cestu netroufla, to bych nezvladla. Holky i deti byly uzasne, a Rosta byl taky nadseny ze vsech :slight_smile: Priste jede zase ale jako fakt. :wink:
Tesim se na fotky, ikdyz my tam asi moc nebudeme :wink:
17. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popsi chudacek janicka, snad bude v poradku, drzim palusky :wink:
17. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak super, že Vám ten srazík tak krásně vyšel. Už včera jsem litovala, že jsem nejela :sweat_smile: Dobře, že jste dojeli v pohodě.
M1rti: Fotečky jsou super. :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda ta naše holka znakuje! Já jsem z ní totál na měkko už dělá - světlo, hodiny,hají,telefon, čepice, pes..budu muset začít učit i nějaké ty praktické znaky jako jídlo apod.
17. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme prišli tiež ok, už o 14:45. :slight_smile:
MM prišiel aj s Kubkom, škoda že nestihli Riška. :slight_smile:
Decká skoro celú cestu prepali, tak pohoda. :slight_smile:
Zraz bol super, už sa teším na jarný. :slight_smile:
Penzión tiež super, jedlo aj mne vyhovovalo. :slight_smile:
A decká sa vyhrali ako v jasliach a a my sme mohli kecať. :sunglasses:
17. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek