Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
laolaautor
17. říj 2009
Chodúr mňááááám x-)
laolaautor
17. říj 2009
Jumi a jak ji to učíš?
panwelinka
17. říj 2009
Čau holky,
dík za vřelé přivítání do vaseho kolektivu. 🙂 A abych mohl poděkovat tak jsem se zaregistorval 😉 a vyprovokovala me k tomu i Samička se svou narážkou na sádrového ježka, tak snad neztratí svuj kliček od výtahu a nebude muset chodit pěšky :-p a na příští sraz si musím sehnat červenou bundu, abych mohl s váma na procházky 😉 bylo to moc fajn, jeste jednou dik
laolaautor
17. říj 2009
Tý jo, já čumím, kdo to sem leze a až pak mi to docvaklo 😃
Panewelinko, vítej i zde 😃
laolaautor
17. říj 2009
Jo a Šmajda až na nějaký újezdy ve zpěvu naprosto k sežrání x-) A pivař k tomu 😃
jumik
17. říj 2009
lao - koupila jsem si tu sadu na znakování ale myslím, že se člověk dost dobře obejde i bez ní protože spousta věcí tam není např. ty hodinya nebo jsou moc těžké (dvojité w tzn. vztyčený ukazováček,prostředníček a prsteníček to udělá někdy nejdřív v pěti letech) , tak si je musíš vymyslet..a učím tak, že když říkám to slovo tak zároveň ukazuji znak a u psa třeba říkám pejsek - haf a znakuji (dvakrát plácnu do nohy jako když se psovi dává k noze), nebo světýlko - blik a znak aby měla i ty jednodušší slova co bude umět brzo říct...
lobka
17. říj 2009
tak to je goool, pan Welinka 😃 😃 😃 ........boli sme super parta 😉
kocky, iba som nakukla, ci prisli vsetci v poriadku, neozvali sa len Mr. a Mrs. Talls, ale asi u rodiny nemaju pristup na net a tiez Nikule, ale ta hadam prisla o.k. 😉
Tak sutaz v lezeni babatiek bola dost hekticka, milion ludi samozrejme, ale to sa dalo cakat. Sutazilo 86 babatiek, vyhlasili iba prvych 18 miest a Luky sa neumiestnil :-| , lebo liezli vzdy 4 babatka naraz a dost ho vedla lezuci sutaziaci rozptylovali, tak si casto sadal a pozeral, alebo liezol tak rozvazne, bol totizto asi 3 min. predtym zobudeny, ale nevadi. Doma, kde to pozna ide rychle jak blesk. No, ale dostali sme knizocku za ucast a dievcatam sa to pacilo, boli tam aj rozne sprievodne aktivity pre vacsie deti, tak sa zabavili.
momou
17. říj 2009
Panwelinka: 😃 super, takže příští srazík i s chlapama? 🙂
welinka
17. říj 2009
Lobi, my vime ze je lukasek nejrychlejsi, jen se unavil na srazu a na zavody a na vitezstvi uz mu nezbyly sily slunicko okate 🙂
Momou super, pan welinka te bere za slovo. On pojede 100%
laolaautor
17. říj 2009
Jumi, to jste fakt obě šikovné x-) Možná bych mohla něco málo zkusit, ale nevím, zda bude prcís spolupracovat 😃

Lobi, to je super, soutěž v lezení 🙂 Škoda že to Lukymu nevyšlo, ale co, aspoň jste si udělali pěkné odpoledne.

Týý jo, Lacko je asi z Pohořelic... =-) to je falešný jak sviňa...
miruss
17. říj 2009
A Panwelinka, ešte by to mal zhrnúť pantalls. 😃
puzzi
17. říj 2009
Panwelinka 😃 Musim jet na příští sraz, chci vás zas poznat další, co neznám.
Jumi, Sonička je moc šikovná, to je jasná věc 🙂
Šmajda konečně lepší účes, co? Lacko falešnej, ven!
Lobi, soutěž musela bejt dooost sranda!
pospichalka
17. říj 2009
Zdááár, panewelinko 😃 Smysl pro humor ti rozhodně nechybí 😉 😃 A červená bunda příště bude nutná 😉

Chodúr je fakt bomba. x-)Jsem zvědavá na krasavce =-)

Janka je v poho, telefon jsme našli. Černý telefon ležel na černém lemu koberečku pod židlí u PC 😃

MIRUSS, to je škoda, že jsme ještě chvilku nevydrželi :-N Domů jste dorazili v pořádku, tak super.
Doufám, že i ostatní holky a klucí 🙂

Ke srazu: měla jsem obavy, jaké to bude, abych nebyla nějak zaražená mezi cizími lidmi, ale já jsem vůbec nebyla mezi cizími. Ihned jsem zjistila, že jsem mezi svými lidmi x-) Všechny holky úplně perfektní, i tatínci samozřejmě :-N Povídání rychlejší než psaní netu a přišlo mi, že jsem jen prostě navázaly v rozhovoru tam, kde jsme předešlý den skončily 🙂 Ubytování super, každá mamka svůj pokoj s příslušenstvím, jídlo super, k dispozici jsme měly jídelnu jako hernu, na procházkování to moc nebylo, no. Jediná zrada, počasí nevyšlo. Přiště to snad vychytáme líp 😉 Děti máme zlatíčka nádherná úžasná. Každé něčím jiné a jedinečné x-) x-) x-) Snad se na jaře sjedeme v hojnějším počtu, chtěla bych poznat i ostatní holky a dítka 😉
Fotky vložím posléze. Teď kukám na SS.
Za zvyku píšu v množném čísle Y, snad se panwelinka neurazí 😉
panwelinka
17. říj 2009
😃 🙂 😃
laolaautor
17. říj 2009
Pospi, krásně shrnuto x-)
Super, že je Janka v pořádku a foun na světě 😉
Takže koukám, že s penzionem jste spokojené, takže na jaře tam, co? 😉

Jo, Panwelinka má super foto v pase 😉 Ještě by to chtělo doplnit album 😃
welinka
17. říj 2009
Jo a opravuju Sami ten bubinek neni FP, ale tesco, ale uzasny... takovy http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27501477&tab=0
Pospi super ze je janka OK
Laus a jake fotky by sis u pana welinky predstavovala? 😃 rada doplnim
m1rti
17. říj 2009
Ahojte, vidím, že i jedna "pánská" reakce, a kladná k tomu, tak to je paráda! Dobře, že jsme všechny dojely v pořádku domů ... na srazu dobrá nálada, tak to má být, ani počasí nás nevykolejilo, jsme to zvládly ... holky šiikovný (i kluci šikovný 😃 )

Lobi, gratulaci k účasti v soutěži, tam muselo být rušno teda, ale zážitek určitě stojí za to!
laolaautor
17. říj 2009
Weli, takový, o kterých ty ani nevíš 😃 Sluníčko, nebyl problém s tím, že jsem byla nahlášená?
puzzi
17. říj 2009
My měli včera k obědu brkaši, tak jsem nesolila a odebrala Honzíkovi a dala jsme mu tam trochu tvrdýho sejra, hrozně mu to chutnalo. Asi pomalu začnu najíždět na normálnější naší stravu, pokud budeme mít něco zdravého. Dnes jsme měli k obědu kuřecí maso, těstoviny a špenát, nesolila jsem, ale byla tam trochu smetana. Dala jsem Honzíkovi, hrozně mu to chutnalo a jedl i ty těstoviny, kousal, normálně mu to chutná víc než ty jeho zeleniny. Co myslíte, v 11M mu snad trochu kravskýho mlíka v jídle neuškodí, např. v tý brkaši? No uvidíme, většina našich jídel pro něj asi vhodná nebude, ale mohla bych toto období využít i k tomu, že budu pro nás s MM vařit zdravěji.
Vaše popisy srazu jsou super, příště jedu!
momou
17. říj 2009
Tak jo, příště s chlapama, já myslím, že se rozkecají rychle 😉 😃 Tak už abysme začaly plánovat další srazík
lobka
17. říj 2009
kocky, boli sme s Lukym v telke, v televiznych novinach 😃 ...ked sa chcete pozriet, tak tu:
http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html
v pravom ciernom stlpci si vyberiete datum 17.10., potom Noviny TV Joj, a je to posledny prispevok, zacina o 24:20 - sme tam na 3 zaberoch, najprv 2x ja v zelenej mikine + Luky a nakoniec detail na Lukaska x-)
laolaautor
17. říj 2009
Puzzi, já myslím, že tu brkaši rozchodí 😉 Taky už bych Vítkovi chtěla dávat i něco z naší kuchyně, ale furt si nejsem jistá...
m1rti
17. říj 2009
Puzzi, to co píšeš Honzíkovi určitě neuškodí, já do kaše dávám taky normální mlíko ...
samicka
17. říj 2009
zdarec palec,

tak tak huronsky smich, jaky jsem vyprodukovala po zmerčení panawelinky, to tu jeste nebylo 😃....MM na me koukal jak na vola :-p . No nic...mame romanticky vecer, koukame na SS, sedime vedle sebe a kazdy u sveho PC :-p :-N ...ale ja chchi docist a jsem byla zvedava na vsechny, co dorazili atd.

navsteva v poho, Domi byl nejaky naspeedovaný, furt byl v akci. Dala jsem mu ten vzorek toho "jogurtu s bananama",co posilalao Hami,ale ...fuj, kupovat to nebudem, paxe z toho "poblil" jakoze ublinkl, sice jmse s nim delali salta a tak,ale fuj, takova umelotina. brrr

marti, fotky kraaasne, juva, jsi mi tak hezky vyfotila samecka? musim pak taky hodit nekam fotky... x-)

jumi, gratulka ke znakovani!!! Ja jsem s tim zacla a dost se snazila, neco malinko se rysovalo,ale jaxem tak nejak furt na vsechno sama, uvedomila jsem si, ze nejak nestiham jeste k tomu vsemu ty znaky furt dokola delat, tak nevim, jestli se jeste rozhoupu.

lobi, videla jsem, jaxo vahala, kdyz se v brne ukazala prvni cedule smer Blava, ja se modlila, at na ni neodbocis, pac vim, ze je to tam rozkopane a takove nic moc, chtela jsem,abys jela pres centrum,ale jsi sikovna, snad to bylo v pohode a bez problemu i tamtudy. Hm, soutez asi blbe organizcane, ze tam lidi rozpylovali,ale to neva. Luky je torpedo i tak x-)

panwelinka 😎, cervenou bundu jsem si nastesti pujcila, jinak bych nezapadla. Klic od vytahu strezim jako oko v hlave, ale brzo se chystam na ten knoflik ODESILAC s klestema.... 😉...asi v tydnu,az budou lidi v práci :-x

jee, Kubko taky prijel nakonec, jo? no skoda, ze uz jsme ho nikdo nevidel!

Luci, hm, to jsou ty náhody a nehody...pády..achjo...ale snad Janka bude dobra. Ten pad videl velky R nebo maly R., jsem nepochopila. ae verim, ze prijemny pohled to nebyl 😞 😞 😞.

bozemuj ta dnesni SS to je masaker...krome Chodura a Smajdy a Bendiga dnes jako krach...jak cip. Lacko uplne sila s tema kidama o holce, ze ji pripravil Benovi =-) =-)...Puskailer a jeho kidy o lásce, bombičce, co to je??? :-p, ho fakt nemusim...brrr....Machala hororrrrrr
m1rti
17. říj 2009
Lobi, telka supéééééér, teda Lukášek tam byl hodněkrát to je paráda!
m1rti
17. říj 2009
TAk vidím že jsem o nic nepřišla, na Superstar jsem nekoukala ...
m1rti
17. říj 2009
Holky, snížili jsme "konečně" postýlku v ložnici, dala jsem si ji vedle postele a Markétka v ní spí !!!!!!!!!!!!
welinka
17. říj 2009
Puzzi ja bych tak kasi normalne davala, maly uz ji hodne veci uz to tak neresim 🙂
Laus nebyl zadny problem, pan mi rikal ze jsem s tim zajistovanim mela plno prace ale ze to dopadlo skvele 🙂
a MM fotky doda, aspon mam dalsi tri alba navic juchuuuuuuuuuuuuuuu
Lobi juuuuuuuuuuuuuu swlusi vam to a Lukasek je zlaticko, se nedivim ze ho zajimalo vse kolem
samicka
17. říj 2009
jo jinak kdo byl na 1. srazu, tak jako Talls nezklamala a jeji hrane scenky nemely chybu, samozrejme 🙂))
laolaautor
17. říj 2009
Lobi, super 😃

Začni psát odpověď...

Odešli