• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Chodúr mňááááám :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi a jak ji to učíš?
17. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
dík za vřelé přivítání do vaseho kolektivu. :slight_smile: A abych mohl poděkovat tak jsem se zaregistorval :wink: a vyprovokovala me k tomu i Samička se svou narážkou na sádrového ježka, tak snad neztratí svuj kliček od výtahu a nebude muset chodit pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na příští sraz si musím sehnat červenou bundu, abych mohl s váma na procházky :wink: bylo to moc fajn, jeste jednou dik
17. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo, já čumím, kdo to sem leze a až pak mi to docvaklo :grinning:
Panewelinko, vítej i zde :grinning:
17. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Šmajda až na nějaký újezdy ve zpěvu naprosto k sežrání :dizzy_face: A pivař k tomu :grinning:
17. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao - koupila jsem si tu sadu na znakování ale myslím, že se člověk dost dobře obejde i bez ní protože spousta věcí tam není např. ty hodinya nebo jsou moc těžké (dvojité w tzn. vztyčený ukazováček,prostředníček a prsteníček to udělá někdy nejdřív v pěti letech) , tak si je musíš vymyslet..a učím tak, že když říkám to slovo tak zároveň ukazuji znak a u psa třeba říkám pejsek - haf a znakuji (dvakrát plácnu do nohy jako když se psovi dává k noze), nebo světýlko - blik a znak aby měla i ty jednodušší slova co bude umět brzo říct...
17. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je goool, pan Welinka :grinning: :grinning: :grinning: ........boli sme super parta :wink:
kocky, iba som nakukla, ci prisli vsetci v poriadku, neozvali sa len Mr. a Mrs. Talls, ale asi u rodiny nemaju pristup na net a tiez Nikule, ale ta hadam prisla o.k. :wink:
Tak sutaz v lezeni babatiek bola dost hekticka, milion ludi samozrejme, ale to sa dalo cakat. Sutazilo 86 babatiek, vyhlasili iba prvych 18 miest a Luky sa neumiestnil :unamused: , lebo liezli vzdy 4 babatka naraz a dost ho vedla lezuci sutaziaci rozptylovali, tak si casto sadal a pozeral, alebo liezol tak rozvazne, bol totizto asi 3 min. predtym zobudeny, ale nevadi. Doma, kde to pozna ide rychle jak blesk. No, ale dostali sme knizocku za ucast a dievcatam sa to pacilo, boli tam aj rozne sprievodne aktivity pre vacsie deti, tak sa zabavili.
17. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panwelinka: :grinning: super, takže příští srazík i s chlapama? :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, my vime ze je lukasek nejrychlejsi, jen se unavil na srazu a na zavody a na vitezstvi uz mu nezbyly sily slunicko okate :slight_smile:
Momou super, pan welinka te bere za slovo. On pojede 100%
17. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, to jste fakt obě šikovné :dizzy_face: Možná bych mohla něco málo zkusit, ale nevím, zda bude prcís spolupracovat :grinning:

Lobi, to je super, soutěž v lezení :slight_smile: Škoda že to Lukymu nevyšlo, ale co, aspoň jste si udělali pěkné odpoledne.

Týý jo, Lacko je asi z Pohořelic... :confused: to je falešný jak sviňa...
17. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Panwelinka, ešte by to mal zhrnúť pantalls. :grinning:
17. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panwelinka :grinning: Musim jet na příští sraz, chci vás zas poznat další, co neznám.
Jumi, Sonička je moc šikovná, to je jasná věc :slight_smile:
Šmajda konečně lepší účes, co? Lacko falešnej, ven!
Lobi, soutěž musela bejt dooost sranda!
17. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdááár, panewelinko :grinning: Smysl pro humor ti rozhodně nechybí :wink: :grinning: A červená bunda příště bude nutná :wink:

Chodúr je fakt bomba. :dizzy_face:Jsem zvědavá na krasavce :confused:

Janka je v poho, telefon jsme našli. Černý telefon ležel na černém lemu koberečku pod židlí u PC :grinning:

MIRUSS, to je škoda, že jsme ještě chvilku nevydrželi :sweat_smile: Domů jste dorazili v pořádku, tak super.
Doufám, že i ostatní holky a klucí :slight_smile:

Ke srazu: měla jsem obavy, jaké to bude, abych nebyla nějak zaražená mezi cizími lidmi, ale já jsem vůbec nebyla mezi cizími. Ihned jsem zjistila, že jsem mezi svými lidmi :dizzy_face: Všechny holky úplně perfektní, i tatínci samozřejmě :sweat_smile: Povídání rychlejší než psaní netu a přišlo mi, že jsem jen prostě navázaly v rozhovoru tam, kde jsme předešlý den skončily :slight_smile: Ubytování super, každá mamka svůj pokoj s příslušenstvím, jídlo super, k dispozici jsme měly jídelnu jako hernu, na procházkování to moc nebylo, no. Jediná zrada, počasí nevyšlo. Přiště to snad vychytáme líp :wink: Děti máme zlatíčka nádherná úžasná. Každé něčím jiné a jedinečné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad se na jaře sjedeme v hojnějším počtu, chtěla bych poznat i ostatní holky a dítka :wink:
Fotky vložím posléze. Teď kukám na SS.
Za zvyku píšu v množném čísle Y, snad se panwelinka neurazí :wink:
17. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, krásně shrnuto :dizzy_face:
Super, že je Janka v pořádku a foun na světě :wink:
Takže koukám, že s penzionem jste spokojené, takže na jaře tam, co? :wink:

Jo, Panwelinka má super foto v pase :wink: Ještě by to chtělo doplnit album :grinning:
17. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a opravuju Sami ten bubinek neni FP, ale tesco, ale uzasny... takovy http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27501477&tab=0
Pospi super ze je janka OK
Laus a jake fotky by sis u pana welinky predstavovala? :grinning: rada doplnim
17. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vidím, že i jedna "pánská" reakce, a kladná k tomu, tak to je paráda! Dobře, že jsme všechny dojely v pořádku domů ... na srazu dobrá nálada, tak to má být, ani počasí nás nevykolejilo, jsme to zvládly ... holky šiikovný (i kluci šikovný :grinning: )

Lobi, gratulaci k účasti v soutěži, tam muselo být rušno teda, ale zážitek určitě stojí za to!
17. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, takový, o kterých ty ani nevíš :grinning: Sluníčko, nebyl problém s tím, že jsem byla nahlášená?
17. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli včera k obědu brkaši, tak jsem nesolila a odebrala Honzíkovi a dala jsme mu tam trochu tvrdýho sejra, hrozně mu to chutnalo. Asi pomalu začnu najíždět na normálnější naší stravu, pokud budeme mít něco zdravého. Dnes jsme měli k obědu kuřecí maso, těstoviny a špenát, nesolila jsem, ale byla tam trochu smetana. Dala jsem Honzíkovi, hrozně mu to chutnalo a jedl i ty těstoviny, kousal, normálně mu to chutná víc než ty jeho zeleniny. Co myslíte, v 11M mu snad trochu kravskýho mlíka v jídle neuškodí, např. v tý brkaši? No uvidíme, většina našich jídel pro něj asi vhodná nebude, ale mohla bych toto období využít i k tomu, že budu pro nás s MM vařit zdravěji.
Vaše popisy srazu jsou super, příště jedu!
17. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, příště s chlapama, já myslím, že se rozkecají rychle :wink: :grinning: Tak už abysme začaly plánovat další srazík
17. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, boli sme s Lukym v telke, v televiznych novinach :grinning: ...ked sa chcete pozriet, tak tu:
http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html
v pravom ciernom stlpci si vyberiete datum 17.10., potom Noviny TV Joj, a je to posledny prispevok, zacina o 24:20 - sme tam na 3 zaberoch, najprv 2x ja v zelenej mikine + Luky a nakoniec detail na Lukaska :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, já myslím, že tu brkaši rozchodí :wink: Taky už bych Vítkovi chtěla dávat i něco z naší kuchyně, ale furt si nejsem jistá...
17. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, to co píšeš Honzíkovi určitě neuškodí, já do kaše dávám taky normální mlíko ...
17. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec,

tak tak huronsky smich, jaky jsem vyprodukovala po zmerčení panawelinky, to tu jeste nebylo :grinning:....MM na me koukal jak na vola :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No nic...mame romanticky vecer, koukame na SS, sedime vedle sebe a kazdy u sveho PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...ale ja chchi docist a jsem byla zvedava na vsechny, co dorazili atd.

navsteva v poho, Domi byl nejaky naspeedovaný, furt byl v akci. Dala jsem mu ten vzorek toho "jogurtu s bananama",co posilalao Hami,ale ...fuj, kupovat to nebudem, paxe z toho "poblil" jakoze ublinkl, sice jmse s nim delali salta a tak,ale fuj, takova umelotina. brrr

marti, fotky kraaasne, juva, jsi mi tak hezky vyfotila samecka? musim pak taky hodit nekam fotky... :dizzy_face:

jumi, gratulka ke znakovani!!! Ja jsem s tim zacla a dost se snazila, neco malinko se rysovalo,ale jaxem tak nejak furt na vsechno sama, uvedomila jsem si, ze nejak nestiham jeste k tomu vsemu ty znaky furt dokola delat, tak nevim, jestli se jeste rozhoupu.

lobi, videla jsem, jaxo vahala, kdyz se v brne ukazala prvni cedule smer Blava, ja se modlila, at na ni neodbocis, pac vim, ze je to tam rozkopane a takove nic moc, chtela jsem,abys jela pres centrum,ale jsi sikovna, snad to bylo v pohode a bez problemu i tamtudy. Hm, soutez asi blbe organizcane, ze tam lidi rozpylovali,ale to neva. Luky je torpedo i tak :dizzy_face:

panwelinka :sunglasses:, cervenou bundu jsem si nastesti pujcila, jinak bych nezapadla. Klic od vytahu strezim jako oko v hlave, ale brzo se chystam na ten knoflik ODESILAC s klestema.... :wink:...asi v tydnu,az budou lidi v práci :zipper_mouth:

jee, Kubko taky prijel nakonec, jo? no skoda, ze uz jsme ho nikdo nevidel!

Luci, hm, to jsou ty náhody a nehody...pády..achjo...ale snad Janka bude dobra. Ten pad videl velky R nebo maly R., jsem nepochopila. ae verim, ze prijemny pohled to nebyl :frowning2: :frowning2: :frowning2:.

bozemuj ta dnesni SS to je masaker...krome Chodura a Smajdy a Bendiga dnes jako krach...jak cip. Lacko uplne sila s tema kidama o holce, ze ji pripravil Benovi :confused: :confused:...Puskailer a jeho kidy o lásce, bombičce, co to je??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ho fakt nemusim...brrr....Machala hororrrrrr
17. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, telka supéééééér, teda Lukášek tam byl hodněkrát to je paráda!
17. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk vidím že jsem o nic nepřišla, na Superstar jsem nekoukala ...
17. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, snížili jsme "konečně" postýlku v ložnici, dala jsem si ji vedle postele a Markétka v ní spí !!!!!!!!!!!!
17. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ja bych tak kasi normalne davala, maly uz ji hodne veci uz to tak neresim :slight_smile:
Laus nebyl zadny problem, pan mi rikal ze jsem s tim zajistovanim mela plno prace ale ze to dopadlo skvele :slight_smile:
a MM fotky doda, aspon mam dalsi tri alba navic juchuuuuuuuuuuuuuuu
Lobi juuuuuuuuuuuuuu swlusi vam to a Lukasek je zlaticko, se nedivim ze ho zajimalo vse kolem
17. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak kdo byl na 1. srazu, tak jako Talls nezklamala a jeji hrane scenky nemely chybu, samozrejme :slight_smile:))
17. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lobi, super :grinning:
17. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek