• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami jsem rad ze jsem te pobavil, to tak melo byt mysleno.
Aaaaaaaaaaa pauza v SS, jdu si dat cígo :slight_smile:
Taky mame kazdy svuj PC a sedime u koníka a čučíme na SS :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
scénky jak scényk od Talls, ale co teprve jeji lahvičky :grinning::grinning::grinning:
17. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já kupuju teď Honzíkovi Choceňský jogurt, 10% tuku, nic umělýho, zkus :wink:
Jj, Chodúr, Bendig, Šmajda ok, jinak trapárna.
Dík za schválení brkaše a tak :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
"lahvicky"-tak aby vsichni, co tam nebyli vedeli o co jde...no Mr a Mrs Tallsovi meli nazorovou "prestrelku" o vypomoci chlapa doma a tak...myslim, ze kdyby byla Puzzi,tak pana Tallse rozcupuje...haha ...no my moc do toho nezasahovali,jen jsme rekly nazor a pan Talls vyrukoval s tim, ze kdyz dojde z prace, tak ho jako stve, ze by mel umyvat nejake blbe lahvicky....no a pac Talls to jako faaakt dodneska poctive vse vymyva a sterilizuje....mela sterilizator i na srazu, dnes jsme do ni duly, ze by slavnostne ke vcerejsim 10M mela s tim slehnout, at Tobika neznechoulostivi...ze kdyz uz davno strkaji do pusy kde co, ze jar a tepla voda by faakt mhly stacit, tak uvidime.

ááá ježura si dává svou večerní dávku nikotinu :wink: ...jen takovy detail-rozdil ve vasem a nasem veceru-my jsme se tyden nevideli :grinning:

weli diky za ten bubinek,aha....zitra asi s velkou pravdepodobnosti nakonec pujdou chlapi plavat SAMI! a me vyhodi v Tescu,ja budu okukovat hracky a oni plavat a vsechno zvladnou, pak me naberou a pak prijdou vsichni synove. Taze se s Nikulakama nepotkame...asi, ale ja se jinak do tesca nedostanu...a pak bude vsechno prodane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, dík za popisy srazu, tak to jsem teda na Talls a sterilizaci zvědavá., Jsem někde četla, že sterilizovat do 6M, pak už je to fakt jedno. My máme dvě lahvičky, Honzík pije jen ráno a večer a min. jednou denně jede myčka, takže už ani nevymývám, ale dávám do myčky a je to bez práce, cha!
17. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jj nemas zac. :slight_smile: Jj tak to bude dneska velka romanticka noc co? :slight_smile: uaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tak to fandim TM at plavco zvladne.
A Talls a lahvicky, proste uzasne, nejvic ji na MD sere vymyvani lahvicek a Mr. Talls byl uzasny jak napslaa Sami jak ho prudi jak je utahany, a ve drezu lahvicky :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mycku na lahvicky pouziva i Pospi, dnes mi to rikala, ze ma 1 na caj a 1 na mliko

ja obcassss necham nadobicko z plastu a lzicky projet 3min pod UV sterilizaci v mikrovlnce, mame tak to UV zareni, ale taky to nehrotim, pac Domi rad v predsini prebira boty :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, nic nesterilizuj, kuwa! :wink:
17. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mistri Tallsovi se ale vubec neozvali jak dojeli, ja psala Simce i na mobil a nic,... neni to divný?
17. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes byl Ben jako sam za sebe nejlepsi, povedlo se mu to
17. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ dneska me prekvapil to jo
holky jsem Kantare jdu hajiiiiiiiiiiiiiii dobnrou noc ode me i MM a snad se tady zase brzy ukazu
17. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ben dneska moc dobrej! Bych vyhodila Lacka a Puskailera.
17. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
souhlas s Puzzi

Zítra jdeme ráno do plavča tuším že na 8.30, tak snad jsem to nepopleta... :sweat_smile: :grinning:
17. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Machala taky ven!
17. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo a ještě musí jít ven Čech... Tak asi Machala...
17. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi souhlas, tihle dva ven plus Machala :slight_smile:!Ben at dostane sanci

welinkovi, hezkou dobrou noc
17. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož babuše, jsme taky domáááááá!
Zvládli jsme po cestě 2 návštěvy, kratší u sestřenky a delší u bratránka na baráku, Tobi i spinkuškal...no , naše zlatínko zlaté svítivé :grinning: a cesta nakonec dobrá, vše v klidu, počo good (počasí dobré :grinning: ), bohudík D1 už nevypadala jak na Vánoce...My si s Tobim schrupli, pohoda džez...

PanWelinka...se chlámu :grinning: :grinning: :grinning: ...hele Rosťo, ale pak si nestěžuj, že si tu čteš, že pomlouváme chlapy, jo???? Ale neboj, my vás i chválíme...a sádrovej ježek rozkouřil i Mr. Tallse, že...kolik si to s tebou dal cigár ten můj chlap vlastně???...Brala jsem si nekuřáka , ale poslední dobou mi ho někdo občas takhle zkazí... :wink:

jinak sraz byl božííí, fakt myslím, že to vyšlo fajně, jen teda to počasí moc neklaplo, ale nevadilo, měli jsme tam hernu, děti byly spokojené, žádný řvoun , všichni hodní, zlatí...jen Nikolka měla pak asi žívé sny , že Verča musela pořád lítat na pokoj chlácholit...Tobi teda usínal více-méně hned po položení do postýlky, byl totále kantáre a spal do 8 hod, že jsme pak málem nestíhlai snídani :grinning:

Čtvrteční pařba byla dobrá, vínko teklo proudem, klábosily jsme jak divé.... :slight_smile: Lobku a Pospi nebyly na prvním srazu, ale hned se zapojily a byla jsme parta fakt super. A pátek taky super, to už se účastnil i MrTalls, když měl za partáka panawelinku....se nebál do jámy lvové-babincové :grinning:

Penzion se mi taky líbil, jen teda ta zima na chodbách a chvílema i v jídelně mi trochu vadila, ale asi ani domácí nečekali, že bude venku na nule, že...takže neroztopili na plné kule, ale snad nikdo z toho nebude nemocný, jinak jídlo fajn, snídaně paráda, pán sice zvláštní ,ale v pohodě a myslím, že se snažil, aby se nám líbilo.

Jo a já jsem dostala další přízvisko, už nejsem jen řešička, ale i lahvička...no jo no...to jsem celá já, mne ty lahvičky prostě nějak "drtí nervy"...Holky, vy už fakt nikdo nevyvařujete??? :sweat_smile:

Jinak Mr Tallsovi se taky líbilo, tak jsem byla ráda, že jsme se tam někde ještě nezhádali, ale když překonal svůj přirozený stud, tak se bavil i mezi takovým babincem :slight_smile: ...bylo to fakt moc fajn :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdaaar Lahvičko :grinning: , už to neres, faaaakt, to prevar treba 1x za 3 dny, at si uchlacholis svedomi,ale tohle uz fakt neni potreba....uz ji i normos jidlo, ovoce, nepasterizovane sem tam...takze breberky se dostanou i tudy...

snad Mr. talls zkousnul me rýpance a "ne-nesnáší mně/mě" :grinning: , trochu me nasiral,jak rypal do povolani MM...no ale beru to ....nerozumi tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe, copak se nelíbilo MrTallsovi na povolání Samce? :grinning:
17. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, tak se to tu zase rozjelo, super :grinning:

My byli opravit auto a byli jsme u znamych Sk s malym Viktorkem a bylo super. Spuntici si pekne vyhrali a unavili se. Jaydinek usnul v aute v pul 7, doma dostal mliko, ani cele nevypil a usnul. Jsem zvedava, v kolik bude vstavat :astonished:

Marti super fotky ze srazu :slight_smile:
Pospi teda chudinka JAnicka s padem ze schodu :astonished: Ale nastesti to dobre dopadlo a je v pohode :pensive: Honem honem vratka!!!
Puzzi dneska opet v loznici :sweat_smile: se nam to uz zase nechtelo stehovat, kdyz jsme nebyli doma a Jaydi pak rovnou do pelechu :wink:
Weli u vas cesta zpatky teda nic moc :frowning2: ale aspon mate visnovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jumi super Sonule se znakovanim :slight_smile:
Jeee, zdravim pana Wellinku :grinning: super :grinning:
Lobi super se soutezi, i kdyz jste nevyhrali :wink: Nas by neulezl nic, max zpatky ke mne :grinning: jak by se lekl jako kde je :grinning:

Holky kdy a kde planujete pristi srazik? Ja prijedu taky s Rayem a JAydim! :sunglasses:

Puzzi ja kdyz delam malemu br kasi, tak tam davam trosku masla a i normal mliko :wink: Ta troska mu nic neudela, ne? :sunglasses:
Sami romanticky vecer :grinning:
Lobi jste slavni s Lukaskem! :grinning: Vyborne zabery :slight_smile:
Holky ja sterilizovala jeste tak 3x tydne tak pred mesicem :sweat_smile: Ted uz je sterilizator schovanej :wink:
A mam lahvicek 4 :grinning:

My sledujeme XFactor, plus ja mam notas a ctu vas a R vedle me popiji pivko a bez notasu :grinning:
17. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami taky jsem zvedava :confused:
17. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, no přesně jak píše Sami, talíř mu přece taky nesterilizuješ atd. Honzík jí často i přímo ze země a úplně čisto tu teda nemáme. Mu vždy v kuchyni hodím na podlahu pár piškotů a on si tam leze, hraje a tu a tam si něco najde :sweat_smile: A že jí kamení venku na hřišti už jsem vám říkala? Teda jen ochutnává, vyplivne :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, další s normál mlíkem, kdo se ještě přiznáte? :grinning:
17. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao aaale mel kidy... :grinning: , ja to az tak moc neumim vysvetlit nebo podat nezasvecenym a oni jsou pak vzdycky chytri, ze bla bla. Kdo zna "strategicke rizeni lidskych zdroju" a vyznam koucink, treninku a tak, tak chape, co dela.

tak navrhuji,aby se datum pristiho srazu urcil podle toho, kdy budou petronuskovi v CR aby si mohli odskocit
autor
Jéé, kamenožrout Honzík :grinning: No Vitouš taky píchá do pusy kdeco :grinning:
Ahoj Simčo, to jsme rádi, že ses ozvala, Welinka už měla obavy co je s tebou?
A příští sraz cca kdy? Až jaro?
Jdu spát, dobrou :wink:
17. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami :grinning:
17. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, jen ať se smějou, hlavně že tam práce dobře vydělává, ne? :sweat_smile: :grinning:
17. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, kdybys zažila pravé MMho rýpání, tak bys nesnášela ty jeho...on dokáže být fakt rejpal století...takže toto bylo jen takové "zapojení do konverzace".... :grinning:
Ad lahvičky, tak je tu mám zas neumytý na lince a čekají na svou chvilku...kdopak se jich asi ujme???? Nesnáším je, potvory jedny plastový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek