• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
já se teda k normos mliku nepriznam, nedam ho teda....jako fakt nedam a dlouho!

kamenotrout Honzik...haha...ja, ikdyz spadne neco na zem, hracka, rohlik, ofouknu a dam mu to zpatky...neresim, beru to v ramci "ockovani zdarma" :wink:
17. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/pospichalka/SrazLhotaULetovic09# fotečky ze srazu i videjka :dizzy_face:

SIMI, jsem ráda že vaše family dojela dobře domů :dizzy_face: a ne nevyvařuju, jen myju :wink: , aha, SAMI už mě práskla :grinning:

SAMI, viděl to velký (nebo starý :sweat_smile:) R.

My jsme si dali s R. vínko a on teĎ hraje hru, Riška si dovezl z Bartošek mojí starou ruskou digi igru, kuchař chytá palačinky apod. Určitě to znáte z dětství, třeba jak padaly vajíčka a myslím vlk je chytal atd.

A SS, souhlasím s Lackem a hezounem ven :wink: A Ben dneska wow :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, spis bych rekla,hlavne, ze te praci rozumi a umi ji delat dobre :wink: :sunglasses:

talls....haha....no, myslis, ze by si do diskuze Mr. talls vlezl? asi ne, co? snad ne...ale reknu ti teda, ten byl dost drsnej s tim svym...chodim do prace a pak uz chci klid...jsem jako uvazovala, ze mu trochu zahraju na svedomi...ze MM taky jako maka od nevidim do nevidim,ale pak teda aspon uvari obed nebo povysava nebo tak...ikdyzobcas pindam, ze dela malo...ale vlastne mi pak doslo, ze jsou tady na tom nektere i hur...hodne hur /dedulka/
17. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zase praktikuju 20 sekund na zemi, nekdy teda dyl. Ale taky neresim moc :wink:

No ke srazu, my budeme v CR od 18 prosince do 31 prosince :grinning: A pak teda jeste nevim, to bude zase podle prace, nebo co se bude tady dit. Ale chtela bych do CR treba nekdy v kvetnu? :sunglasses:

Pospi tu hru jsem mela desne rada. Hlavne ve skole pod lavici bez zvuku :sweat_smile:

Se zitra budu muset podivat na tu vasi SS :grinning: nebo asi spis v pondeli, bude asi vic casu :wink:

Jdu kouknout na dalsi fota od Pospi :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jak pises o Mr Talls, tak by jsme byly asi dve, co by do nej vjely :grinning: :wink: Talls nic ve zlem :wink:
17. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami a vám do kaše dáváš normální mlíko?
Simčo, já se právě do diskuze Sami x panTalls taky nezapojovala, ale taky jsem cítila, to napětí , holt prostě to každej berem jinak tu představu, jak doma pomoci, tak se ti prostě nedivím, že občas "prudíš" a je jasný že takle při debatě je to něco jinýho, doma se člověk chová přece jen trochu jinak, uvolněněj a je prostě svůj, že jo.... hlavně že srazík dopadl dobře, a byli jste tam nakonec s náma dlouho, tak to dopadlo líp, než jsme to čekaly
17. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka: už jsem Vás objevila :grinning: Ty závody jsou super :grinning:
17. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, prave kveten 2010 na sraz jako termin padnul dneska...ale teda to Andy bude cerstva mamka, to je blby, ze jestli bude chtit jet i andy, tak teda driv, aby nejela s obr pupkem.... :confounded: , jenze to pocasi proste do kvetna bude naprd. Otazka je, jestli andy vlastne jeste jako tehu chce sraz "riskovat".

nechme pana tallse byt, je fajn, holt ma mouchy a masařky jako kazdej chlap, hlavne, ze to je ten pravy pro nasi Símu :dizzy_face:

pospi fotky kraasne, jsou tam ja rodinky Tallsu a Welinku, super, taky tam krasne zaří muj samičkový lak na nehty :grinning:
17. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
LOBI, závody super, váš pretekar vypadá od pohledu, že právě vstanul :grinning:
17. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsou koukla i na fotečky od Pospi a jsou krásný :dizzy_face: a měli jste tam moc krásný chlapi :wink: Pařba byla taky super, jak se ten stůl prohýbal :grinning:
Tak a už jdu spinkat. Brou
17. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No , Sami, aspoň jsi viděla naživo, že MM dokáže být docela "opruza" se svýma názorama...a že si nevymýšlím :wink: ...jo, tu domácí pomoc má dost na háku, proto ti vždy píšu, važ si svýho chlapa, máš doma zlato...vaření obídků a tak...neznám...jinak MM byl ještě doooost v poho, jako přišlo mi že VŮBEC nerejpe...tak si dokážeš představit, jak to vypadá, když třeba písnu, že do mne rejpal, nebo něco...to už je mazec :grinning: ...ale co, já už ho znám a vím, co myslí vážně a co jsou jeho vtípky s kamenným obličejem o kterých si ostatní myslí, že je to myšleno vážně...

Pospi, jejda Janinka s tím pádem, uf buf, úplně mi trne...ale snad se sbalila nějak do klubíčka při tom,že je OK...a máš sympaťáka chlapa a Riška je moc hezký šikovný chlapeček, už skoro chlap teda, je velkéééj :wink:

HOlky, jdu taky na kutě...pááááá
17. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi super fotky i videjka :slight_smile:
Pospi, fotečka a videjka krásný !
Sami my pak budeme v CR 100% od druhe poloviny srpna, bracha bude slavit 30tiny :wink:
17. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, téda, moc ráda bych tě poznala, to by bylo super, kdyby nám to klaplo a nějak jsme se nějaká partička sešly :wink:
17. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi super fotky aj videá. Dúfam, že aj mne sa čoskoro podarí pridať fotky. :slight_smile:
Ale ďalší zraz na Slovensku nie? :grinning:
Lobi videla som tie preteky v telke, určite to bolo super. :slight_smile:
Pospi tak Janka spadla zo schodov, chúďatko. :frowning2:
17. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky půjdu do hajan, MM zalomil už před hodinou, ... tak už toho bylo asi dost za poslední dny ... tak dobrou noc a krásný spaní ve svých postelích ...
17. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, jsem zvědavá,co jsi nafotila ... schovávám si odkazy, ať můžu poreferovat rodině, a kouknou jak to tam vypadalo ... bude je to zajímat.
17. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETŘI, jj, kdysi ta hra frčela :wink:

S dalším srazem bych byla pro teplejší počasí. Děcka už budou běhat, bylo by lepší, když už bysme mohli být venku, co s nima uvnitř :sweat_smile:

MARTI, zapomněla jsem pochválit tvoje fotky :wink: . Markétka šéfová super :dizzy_face: Strašně se mi s tím svým prstíkem líbíla :sweat_smile:

Taky musím vzpomenout, jak Mr Talls přitahoval naše malé holky, hlavně teda Nikolku, to byste musely vidět ty její koketní úsměvy :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:, škoda, že jsem to nenatočily :sweat_smile:

TALLS, nemáš to asi s M. jednoduché :sweat_smile:, ale každý chlap má svoje :wink: Já jsem na vás myslela, jak jsme jeli přes Konice :wink: Dobrou nocku :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, když ty fotky dáme od všech dohromady, bude to slušná sbírka ! A až přidá ty svoje profi pan Talls, tak to bude uplně paráda! .... taky bych byla pro, aby bylo teplej na další sraz, to už je v baráku neudržíme a budou nám prchat, tak abychom dětičky nehonili v kalužích :grinning: ... ty koketní úsměvy Nikolky, fakt škoda, že je nikdo nezaznamenal, protože to opravdu nemělo chybu, ta byla panem Tallsem upně fascinovaná !
... a věčná pravda, každý chlap "má své dny" ... to každá známe ne?
17. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, koukla jsem ti do toho prvního albíčka .... teda ty si byla krááááásná nevěsta, ta fotka mě dostala! (jsem na ni přišla brzo, co? :pensive: )
17. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky za chvilku dodam video ze dneska, jak Jaydi pokrocil v chozeni :wink:
17. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, to je neskutečný, jak je Jaydi šikovnej, to ani není možný, že máme stejně starý dítě! :wink: ... malá teda dneska obešla celou postýlku, a raděj ťape než leze, to viděly holky na srazu na vlastní oči ... a když něco chce, tak ukazuje co, a rozčiluje se, když nechci podat, nebo když nemůžu pochopit, o co vlastně jde :grinning: vypadá to, že bude tvrdohlavá ... asi po nás po obou, tak to potěš :grinning:
17. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jdu ale opravdu spát, než se malá probudí .... dnes mám celou postel pro sebe ... tak si to musím užít!
17. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, super!!! Copa to našel na té zemi? :grinning: :grinning:
No je to fakt šikulka:dizzy_face:
17. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti diky :slight_smile: Ten nas smudlik se taky pekne zacal rozcilovat :angry: vubec nechapu, kde na to prisel :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, fota i videa bezva, je vidět, že tam bylo bohovsky :slight_smile:
17. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus diky :grinning: Na zemi bylo trocha suche travy, tak v poho :wink: Ono to na tom videu vypada trosku jako suche hovinko, ale byla to trava :grinning:
17. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti :grinning:
17. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek