• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Je, vy kecáte, než jsem se umyla, žas příspěvky....

Tak koukám, jak jste se mi do MrTallse pěkně opřely :grinning: , ne nebojte, nic si z toho nědělám, protože vím, jak na cizí lidi MM působí...někdy dooooost nepříjemně.....moje mamka si na něj zvykala několik let :grinning: :grinning: :grinning: ...se sama divím, že my dva jsme vlastně spolu, ale asi je to prostě tím...dvě odlišné povahy a tak....se vlastně přitahují :dizzy_face: A občas mi doma i pomůže, i když nemůžu říct, že by se nějak přetrhnul.... :sweat_smile:

Jo a jak zmiňuje Lucka, tak přitahoval i Janičku a teda hlavně Nikolku, ta se zamilovala :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: . Flirt největší :grinning:

Marti, jé dík za pochvalu fotky ze svatby...kdyžtak mám (snad ještě) i album na beremese, tak můžeš kuknout i na víc fotos :wink:

Petři, je, to by bylo supeeeeer, kdybyste se taky mohli připojit na sraz!!!

A Sami, proč by květen nemohl klapnout??? A ono počasí je stejně nevyzpytatelné, jako třeba teď ...před týdnem 20 stupnů, tento týden sníh a nula.....tak klidně můžem mít sraz v březnu, stejně nikdo nebude vědět, jak bude :sweat_smile:

Je, doufám, že ty MM fotky budou aspoň jakž takž...on to tam mrskal jak Baťa cvičky, žádný velký focení...sem se ho ptala proč nepoužil ten svůj nový mega objektiv, tak mi vysvětlil, že s ním se fotí jen dálky...(např šiška na vzdáleném stromě...)...aha... :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
PETŘI, jj, já jsem lekla, že psí lejno :grinning: J, je fakt frajer :wink:

MARTI, užíj si postel a šéfové ať se dobře hajká v "novém" pelíšku :wink:

LAUŠ, škoda, že si nemohla :frowning2: ale příště.... :wink:
17. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls hlavni je, ze vy dva si rozumite a milujete se :slight_smile:
S siskou dobry teda...za 17 litru, proc ne, ze? :grinning:

Holky tak to dejme na ten duben, kveten a ja si to nejak zaridim po novem roce :wink: I kdybych mela prijet sama s Jaydinkem :sunglasses:
17. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Zase vsichni prec? :angry:
Za chvili davaj Requiem pro panenku, miluju ten film, tak se budu asi divat. Jeste, ze je tu o hodku min :wink: a zitra se muzu rano vyspat :grinning:
17. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc :slight_smile:
18. říj 2009 v 00:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu, vecer jsem jeste docitala v posteli
noc docela dobra, vstavacka v 6.30, no da se
musim jit chystat veci do plavani a za chvili vzbudit MM
pak mame vsechny syny, tak uvidim, jak se dostanu, ale jooo
hezkou nedeli vsem

Domi se ted desne "rozkecal", furt si cosi brble, to je sranda :grinning:
18. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno
noc nějaká divná, Kubík se začíná budit o 4, ale tak jsem ho trochu vydusila a mlíko dostal v půl5, ale jen 60 m. To se mu moc nelíbilo, ale zas usnul. Další mlíčko až v 6:45 a vstávačka až teď. Jára už vyběhl nakoupit čerstvé pečivo, jsem ani nezaregistrovala.
Kuba už párkrát řekl tata a i mama, ale pořád mele nenenenenenenenene :grinning: a hraje si na autí bbbrrrrrrrrrr :grinning:
Dnes dopo bych chtěla stihnout moc věcí, ale ....... od 2 máme bowing a pak malou oslavu (bratránek měl narozky, tak trochu opožděně).
Jdu za Kubou, utekl mi z nočnáku :grinning:
18. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo: Svatební fotečky jsou strašně úžasný ........... :dizzy_face: Moc Vám to na nich slušelo.
18. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, my noc klasika, jídlo ve 2,30 a pak v 6, vstávačka 7,50 ... malá celou dobu v postýlce, tak jsem se rozvalovala :grinning: řekla bych, že se jí tam líbí, ráno stoupla a pokřikovala na nás .... MM jel koupit pečivo, páč tady nic nemáme.

Simčo, mrskal to jak Baťa cvičky :grinning: ale fotky byly dobrý, aspoň ty na tom noťasu byly fakt ok .... jinak ty fotky na bereme se máš pod stejným nickem?

Mě psal včera Martin, že mu včera na futsale nakopli zas ten jeho kotník, tak byl otrávenej, dnes má hrát fotbal, tak z toho asi nic nebude, musím mu napsat,ale až tak kolem poledne (dospává to svoje nespavý mládí :grinning: )
A měla by dojít Pavka, pokud si vzpomene, že má dojít :grinning:

Tchýně mi včera dala 2 řízky, tak udělám jen brambory, ale chci malé pořádnou polívku, tak ta bude mít dnes sólo oběd.

Sami, užij si synky !

Moni, taky máte bohatý program, tak ať vám všechno klapne a užijte si to!
18. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko,
u nas noc celkom v poho, iba 1x mlieko okolo tretej a vstavacka v 6:30, ale vecer teda opat nevedel zaspat, ako na zraze - ale mozno bol aj pretazeny z tej sutaze - ozaj, dikes za pochvalu videjka :dizzy_face:

no a zraziiiiik - ako fakt super :slight_smile: cestu som zvladla perfektne :sunglasses: ( musim sa pochvalit :grinning: ), penzionik fajn, len mi tam tiez bolo trosku chladno, ale izby o.k., jedlo perfektne a teda okolie sa musim priznat ma trosku sklamalo, lebo to bola malicka dedinka na kopci ( hore po totalnych serpentinach - s autom v poho, ale s kocikmi dole do Letovic sme si netrufli a tak som sa tesila na ten zamok a zahradu - no tak prechadzky sa konali na useku cca 200 m hore dole ( Sami, ja som to ani na tych 400 m nevidela :grinning: ) - takze dalsi zraz na tomto mieste urcite nedoporucujem z vychadzkovych dovodov. Ale parta sme boli fakt super :dizzy_face: - prijemne ma sokla Miruss, ktora bola na rozdiel od jej strohych konovych reakcii na zraze totalne ukecana :slight_smile: a Zuzankine vlasky :dizzy_face: , krasna farba ( a musim ju bonznut, Zuzanka sla po Lukym - alebo Luky po Zuzanke :grinning: ?) no a laska Nikolky k Mr. Tallsovi bola nepochybna - viete, ako ho balila? Tie pohlady, usmevy :grinning: , bola svetova :dizzy_face: . Marketka bola fakt sefova - este moc nelezie, tak sedela a na vsetko, co chcela ukazovala prstekom - akoze okamzite mi toto podajte!....nie to!.... toto!!! :grinning: ale hraciek tam mali decka fakt milion, boli zlaty, ako cez seba lozili a vsetko si brali :sweat_smile: , strasne sa mi pacil Domi, on ma taky rozumny kukuc - ja som na neho robila opicky a on len zacudovane kukal, ze ako o co sa tu snazis :grinning: ? a Tobi bol tiez krasny, uplne blondave vlasky :dizzy_face: a krasne leze, sikula :wink: , Janicka bola take babatecko najmensie, lezkala na brusku a dvihala prtku a vsetci sme si ju tam mojkali, ako miminecko :dizzy_face:. No a ked prisli Welinkovci, tak Maty bol este krajsi ako na fotkach ( a Welinka je fakt pekna baba :wink: ), takze Maty bol frajer v tyrkysovom , totalna kopia Rostu :slight_smile: . Weli doniesla visnovku ( nikdy som to nepila, ale bola to dobrota) a tiez upiekla super kolac, mnam :slight_smile: . Takze fakt sme dobre pokecali, az na Natali, ktora bola na mna furt pricucnuta ( nechapala som, inak sa vie zahrat v pohode sama, ale tam odmietala byt sama na izbe, ani vecer nechcela ist spat, tak som potom aj trosku lutovala, ze som ju so sebou vliekla, ale neva).
Talls, ja som chapala, ze to Michal nemysli uplne vazne, podla mna bol bavic - fakt prekvapil ( Talls povedala, ze on je introvert..... a ten introvert mal hlavne slovo vecera :grinning: ) a k lahvickam - ja vyvaram, ale vysvetlim aj preco: ja napr. vecer spravim 2x mliecko do flasiek a nachystam do chladnicky, pri nocnom zobudeni iba zohrievam hotove mliecko, cize potrebujem, aby boli flasky 100% ciste a mliecko sa v nich mohlo skladovat. Ako Luky tiez sem-tam ochutna topanky a podobne bacilove veci, takze nie som chulostiva, ale zda sa mi to v noci takto jednoduchie a rychlejsie. A este k poctu flasiek - to ich fakt mate tak malo? Tak ja mam potom okrem uchylky na detske deky aj uchylku na flasky - mam ich 5 a dalsie 2 som objednala teraz cez net :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ...ale viem si to pekne zdovodnit - su to Tomee Tipee, napodobnuju bradavku a to aby Lukasko nema traumu, ked som teraz prestala kojit :grinning: .
Pospi, Riska bol iny ako na fotkach a cakala som drobca a on uz velky chlap :slight_smile: a hadam je Janicka v poho po pade, asi sa len tak skotulala, ze?
Puzzi, tak Honzik bol vcera v noci hodku hore? Ale fajn, ze neplakal, len si rozpraval v postielke :wink: . Ja este normos jedlo nedavam, ale Honzik uz ma pomaly 11 mes., tak to sa da.
Weli, cesta blba, ale za tu visnovku by som to riskla :wink:
Marti, aka bola Marketkina noc v postielke?
Pan Welinka, tak to bolo super, ze kazdy za svojim PC a konikujete :grinning:
Sami, ulov dnes nieco dobre, zvukove pre Domiho v Tescu :wink:
Lao, uzite si plavco a super, ze zas chodis viac na net :slight_smile:
Petri, videjko nadherne, Jaydi je fakt hotovy clovek, jak keby chodil uz 2 mesiace :slight_smile: a keby si prisla na zraz to by bola bombaaa :dizzy_face:
Kocky, fotky a videa zo zrazu super, hadam sa aj ja dnes dostanem k zmenseniu fotos a supnem ich do albumu. Idem robit detm ranajky - vypytali si chleby vo vajci, mnam.
18. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: Jo jo, Simča je má pod stejným nickem :wink: a moc jí to sluší.
Bohatý program máme, ale já už teď nestíhám :grinning:
18. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, noc dobrá ... ta včerejší na sraze, to byl prostě úlet, ale zub pořád ještě nemáme, i když už prosvítá ...
18. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, fotečky ze svatby krásný, podobně jako ty jsem měla účes i já na své svatbě ... ale ten ovocný dort, ty bláho, já bych si dala, ten byl famózní!
18. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak plavčo dobrý, Víteček byl v pohodě, řval až ke konci, když jsem mu dala nechtěně loknout,,, :sweat_smile: Pokusím se dodat video :slight_smile:
Jinak teda vstávačka v 7.10 s žádnou nadějí, že bych mohla ještě aspoň půl hoďky ležet, nuc moc :grinning:
Noc dobrá, ve snížené postýlce spal do půlnoci, potom ještě do dvou a od dvou s náma v posteli cca do půl osmé :dizzy_face:
Dneska odpoledne sfrkneme ke kámošům domluvit zimní dovolenou, potom nakoupit, já douklízím nedodělky od včerejša a MM bude povinně hlídat

Pospi, jj, taky mě to mrzí, ale asi bych si to neužila, Víteček je prostě nesvékožný, takže kdoví jak by to dopadlo...

Jdu mrknout na fotky Talls.
18. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Talls, fotky krásný :dizzy_face: Mě dneska strašně mrzí, že jsem si nezaplatila profi fotografa, protože to, co paní nafotila moc profi nebylo... Takže jsou stejně nejvíc prohlížený fotky, co nafotili známí...
18. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano vsem, teda dopoledne.
Tak fotky jsem zkoukla a super i videjka, fakt se nam tam libilo, ale jak pise Lobi, na prochazky to tam teeda nebylo takze pristi sraz nekde jinde. a v kvetnu bych klidnejela, myslim ze uz bude pekne, uvidime, ale kam , nezacneme planovat? :slight_smile:
Maly se dneska vzbudil uz v pul 6, tottalne ucúany nos, ach jo, asi z te zimy, to jsme byli jednou na plavcu a ted zase nez se vyleci...to me tak stve, zase mu ublizovat,
Prave jsme dorozdelovali visnovku, je vyborna, a maly spinka. ja peru a varim ale nic sloziteho. :slight_smile:
Sami uzijte si kluky, a ty nakupy kdyz nejdes na plavco.
Petrus to by bylo super kdybys dojela a Ray umi nejak cesky? by se tam asi nudil ne? a Jaydi e uzasne sikovny, nechapu, maly se ani nechce za ruce rozejit, proste lenoch :wink:
18. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
jeste neni ani 10h a ja uz jsem tu :grinning: Ale nechtelo se mi spat, tak jsem vstala s Jaydinkem pred 8 a nechala R at se vyspi aspon nekdy i on :sweat_smile:
Noc ale teda des zase :angry: JAydi ma asi nejakej senzor nebo co, ale vzdy, kdyz se rozhodnu jit za chvili spat, tak on zacne brecet a pak jecet a neni k utiseni :angry: Uplne se vcera zase zajikal. Jako co s nim mam delat? :frowning2: NO a v noci sebou porad zase vrtel a pobrekaval, tak nevim, jesli zuby :frowning2: V pul 6 mliko a pak jsme jeste usnuli do 8, tak aspon neco :rolling_eyes: Ale jsem docela vyspana :wink:

Ted jsem mluvila s mamkou, tak byla pauza, ale jdu docist :wink:
18. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, se zájmem čtu vaší večerní debatu o pomoci chlapů a o srazu, teď koukám na video, jak Jaydi chodí, je to úplně boží, Jaydi je fakt hrozně šikovnej, paráda, už ani nechodí moc opilecky :sweat_smile:
Já dnes spala do 10ti, MM se staral a šel s Honzíkem pak ven, takže super, nemůžu si stěžovat. U MMho vidím jako velké plus ochotu, tzn. že by neměl blbý kecy nebo mě neposlal někam, spíš by třeba tiše něco neudělal, páč by se mu nechtělo :sweat_smile:
Duben až květen sraz beru a těším se!
Momou, nenenenene je vtipný, viď?
Marti, to je fajn, když se dítěti líbí v postýlce, já myslim, že to je takový jejich územíčko, Honzík je tam taky rád.
Markétka takhle krásně ukazuje? Tak to musí bejt paráda :slight_smile:
Jinak nebojte, s normoš jídlem to nebudu přehánět a fakt v rámci zdravého, kravské mléko je v minimu obědů, snad jen v té brkaši. Stejně když tak o tom přemýšlím, tak většina našich obědů pro Honzíka nepřipadá v úvahu, ať už z důvodu kousání nebo zdravosti :sweat_smile:
KOukám na Pospi fotky ze srazu, týjo, Zuzanka vyrostla od minulýho (tak jasně, žejo, všechny děti vyrostly :sweat_smile:), ty vlááásky krásný.
Lobka hrozná kočka tmavooká, fakt žejo! A bomba, jak si děti hrajou v chumlu, ty hračky vypadají vymakaně. Janka v jídelní židličce :slight_smile: Nikolka sápající se zezadu na Samičku - taky povedená fotka :slight_smile: Domča a Maty jsou teda taky štramáci v teplákovkách, slušíííí jim to! Tobíka jsem viděla nedávno, jj, blonďáček. Markétka si spokojeně hraje u Marty, moc se vám ten sraz asi vydařil, fakt pohoda na fotkách. Večerní žranice dobrýýý!
Lao, vstávačka v 7,10 celkem ujde, ne? Lepší než v 5,30 si řekni. MM šel pro Honzíka v 8,00, takže mlčím :sweat_smile:
Petruš, zkuste dnes ten děcák, to jsem zvědavá, jestli nebude lepší noc, moc bych ti to přála.
18. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami tak si uzijte plavani a den s velkou rodinou :wink: Domi super s povidanim a brblanim :slight_smile:
Moni u vas taky jine noci, co? :frowning2: A jinak Kubik sikovnej s kecanim :slight_smile: Uzijte si bowling a oslavicku :wink:
Marti chudak Martin s kotnikem :frowning2: A hezkej den s Pavlou :wink:

Jej, tak mam vzhuru prdolku :astonished: Nejak brzy po hodince spanku :angry:

Doctu posleze
18. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
LOBI, krásně jsi shrnula srazík a popisky dětí sedí :dizzy_face: Jen dodávám, že Lukášek má plnou pusku zoubků, tím vypadá jako chlap, ikdyž postavou je drobek, má nádherná očka, capká za ruku, a vyřiď mu, prosím, že mu přeju všechno nejlepší k dnešním českým jmeninám :dizzy_face: :wink: a Janka přidává pusku.

Holky, díky za slova útěchy k včerejšímu J.pádu, teda spíše zkutálení se. Janka tu řádí s Riškou, takže OK :pensive:

PETŘI, prý aby se i Ray někdy vyspal.... :confused: :sweat_smile: jako tvého chlapa fakt pozlatit :wink:

WELI, jak jste jí rozdělovali, že víš jak je výborná? Jednoho loka ty, jednoho loka panwelinka? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Ale višňovka byla fakt skvělá a buchta taky :wink: Psala jsem to i do srazovky :wink:

MARTI, snad se zoubek brzy šéfové vyklube a říkáš celou postel pro sebe? Hmmm, to je labůžo, ten pocit znám kdysi s Riškou :sweat_smile: Janka naštěstí chrní jen v postýlce. Včera jsem si jí nechala na srazu po ranním kojení v posteli a byla jsem za tu hodku a půl rozlámaná :sweat_smile:
18. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
18. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, já používám obyč mlíko fakt jen trochu do bram.kaše, jinak vůbec, není důvod ...
Pospi, právě, bylo to fajn ji mít v noci u sebe na kojení, ale už není důvod a docela se "roztahovala" :grinning: tak jsem využila té změny, že jsme dojely ze srazu a tam v postýlce docela slušně vegetovala, tak jsme ji dali do postýlky i doma.
Petři, snad ten kontík u Martina nebude tak hroznej, prý ho to trochu bolí, ale odpo má hrát zase, tak nevím jak to dopadne ....Pavla se zatím neozvala, ale nechám to na ní, ať jí nenabourávám plány :wink:
18. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, těžká pohoda v bazénu, super!
18. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, no právě s mlíkem :wink:
Takže ses dneska sama v posteli parádně vyspala, viď? Já s Honzíkem v posteli spala naposledy v jeho 6 týdnech, to se ještě neroztahoval :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, koukám že u vás plavání probíhá stejně jako u nás, my posledně hopsali do vody už ze stoje ... zítra bysme měli nahrazovat plavání ze čtvrtka - před srazem jsme nebyly. Musím tam večer zavolat, jestli je na zítra volný nějaký termín

Puzzi, hlavně jsem se mohla otáčet jak chtěla a řekla bych, že i malá líp spala, konečně má ode mě "klid" :grinning:
18. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi joo tak presne tak. Holky me dbeska boli hlava jak strep.
Pan welinka si vlozil nejake fotky :slight_smile:
Laus krasne plavani a jaky je vitula sikulacek.
My jsme meli jit zitra, ale s tim ucpanym nosikem asi tezko :frowning2: ach jo ta ryma nas nejak provazi
18. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Panwelinka - fotečky hezký, už jsem koukala ! ... my zatím ok, už hodinu spí, tak snad ještě chvíli vydrží ....
18. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Panwelinka: Fotečky jsou moc krásné :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Laola: Tak když už jsem v tom koukání na fotky, tak tvoje svatební jsou taky moc krásný :slight_smile: A plavání je úžasné, ta skluzavka je super.
18. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme stále u našich, pátek jsme jakž-takž přežili, sice krutě, ale co naděláme.
Kurnik, koukám, že babule ze srazíku už dorazily, snad se konečně brzy dokopu k dočtení aspoň něčeho a zase se zapojím.
Pa, pa.
18. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek