• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
PANEWELI, fotky krásné :dizzy_face: Maty je malý Rostík :sweat_smile:
MARTI, tak vám sraz pomohl vychytat mouchy a zlepšit spinkání, super :dizzy_face:
Jdu mrknout Laolce na videjo
18. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAUŠ, pohodička při plavču a Víťula počítal furt zuby :wink:
PUZZI, Janka seděla poprvé v jídelní židličce. Musely jsme to prubnout a chvíli na jídlo tam usedí :wink:
Myslím, že více maminek sjistilo u svých dítek na srazu novinky, třeba právě Marti se spinkáním Markétky nebo Sami, Domi s rohlíkem a zadrobenou sedajdou :grinning:, Tobi vylezl schody, a určitě tam bylo více a více novot :slight_smile:
18. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jo, Markétka se právě probudila, spala 2 hodiny.
18. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....jsem se dnes dostala nějak pozdě...u nás noc pohoda, jen 2x dudlo-palačinkování a pak ráno mrčení v 7.30, tak před 8 jsme vstali na mlíko a přebalení ale byla jsem nějaká mrtvá, tak jsme si vlezli znova do pelechu a ještě jsme usli a totál vstávačka byla v 10. 15!!! :slight_smile: . Rychle svačinka, my snídaně :grinning: a pak takové ty hygieny...konečně umýt vlasy a tak...a něco pouklidit , vybalit, včera jsme to už nějak nedali, byla únava...a tobi měl oběd a dala jsem ho spinkat...
Teď čekáme, až se vzbudí a zajedem si na oběd, protože tu nic nemáme...kurňa, už mám hlad...jsem zmlsaná z jídla až pod nos v penzionu, je, to byla paráda... :wink:

Lao, super plaváníčko, když tak na to koukám, tak mne to docela mrzí, že jsem se nepřihlásila dřív, když jsem chtěla Tobiho přihlásit, už bylo plno....zkusíme možná od ledna.

Petis, držte se, čas to trošku otupí...a Kajka vašim přináší do života radost, tak to je paráda pro ně, že je s nima.

Panwelinka, super, i fotečky jsi přidal...máte krásný baráček!
18. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je a holky dík za pochvaly svatebních fotek...
Lao, já byla taky z fotek trochu zklamaná, jako jo, pár se jich dalo vybrat pěkných, ale když jsem se domlouvala na focení, tak jsem si představovala, že z nich vyjde trošku něco jiného, trochu víc "profi"...to, jak mám např. takové ty zmixnuté a upravené, tak to jsem si vydupala až dodatečně, protože jsem to tak chtěla a ani jednu mi tak neudělal....původně...jako už to teď fakt neřeším, ale tehdy mne to štvalo...
Jako i svatební účes, který na zkoušce byl perfektní a na svatbu se tak moc nepovedl :unamused: a šaty, který když jsem si je zamlouvala, tak byly úplně nový, krásný boží a pak jsem je dostala, tak byly zašívaný a dole lem šifonové sukně ustřihlý (asi na něj někdo šlápl, tak to museli ustříhnout, bylo to na té sukni to nejhezčí, že dole přesahoval šifon s kudrlinkovým zakončením), takže mi byly skoro krátký a sukně ztratila na svém půvabu....
No, ale to by bylo do jiného tématu :grinning:
18. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
a ještě musím pochválit tu naši cácorku, že už regulérně chodí !!!
Ne jak 1-3 kroky a bác na zadek, ale už jich zvládne i 15, vykračuje si to i pokoje do pokoje a je to teď její nej zábava a moje nervy, aby se nějak blbě nepraštila, když začne vrávorat :sunglasses:
18. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to jo, Kajka ještě předběhne Jaydinka!!! :wink: A chtěla jsem se zeptat, jaký kočárek nakonec koupíte místo Casualu?

Holkyýýýý, já už se teď těším na jarní sráááááz!!!
18. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, gratulace Kájce k ťapání!
Simčo, taky se těším na sraz, nebudu muset jako dnes, přemýšlet, co uvařit rychlého na oběd :grinning:
18. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpet na chvilku.
Jaydinek zase spinka, tedka po obede. Je dneska nejakej hodnej teda :confused: :slight_smile:

Tak jsem prelouskala Lobin roman :grinning: ale krasne napsane :wink:
Weli pokud by jel Ray, tak by se nenudil. On se umi zabavit a po nejakem panacku mu to jede nejlip. Cesky neumi, jen zakladni slovicka (diky, pivo, ano ne a pod :wink: ) Ale zase by jste si vy ostatni mohli procvicit anglictinu, ne? :wink:
Puzzi TM by tise neco neudelal zni hezky :grinning:
Puzzi s tim detskym pokojem uvidime dneska.... :wink:

Lukaskovi taky vse nej k svatku ceskymu :wink:

Laus video super! Jak zajedou s malym pod vodu :grinning:
Panwellinka kocovinka? :grinning: A fotky moc hezky. Maty cely tatinek :wink:
Talls teda vstavacka tak pozde? :grinning:
Peti super Kajka s chozenim! Vitej do klubu Chodicich Prosincat 08 :grinning:
Talls jaky predbehnuti Jaydiho?! Ty jsi nevidela video, jak krasne tape? Se honem kukni! :grinning:
18. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky za pochvalu videa :dizzy_face:
Moni, jj, nasvatebních, to jsem ještě byla štíhlice :grinning: Ale jinak tam hážu děsný ksichty :grinning:

Talls, to mě taky štve, že si fotografové nechají bohatě zaplatit, ale navíc neudělají nic... Teď mi říkala kámoška, že se půjde s malým fotit-bude to stát tisícovku, tak musím zjistit co a jak, protože mi to přijde skoro zadarmo :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak návštěva odjela a já se pomalu budu balit na zítra na cestu do Brna. Honzík byl celkem v pohodě dneska při návštěvě, venku jsme taky byli, koukal, spal :slight_smile:
Marti, tak ať to jde jen k lepšímu se spaním Markétky v postýlce!
Fotky Panawelinky super :slight_smile:
Petis, super s chozením, Kájka je borkyně!
Talls, Tobi a spaní do 10,15 fakt dost hustá bomba, maminka byla mrtvá a Tobík je hodnej syn a nechal tě vyspat. :slight_smile:
Petruš, jsem se chtěla zeptat, když mluvíš na Jaydiho česky, překládáš to Rayovi, není zvědavej, co říkáš? Se těším, až bude Jaydi mluvit a bude si třeba dělat z taťky srandu, že mu řekne něco česky a bude se smát, že mu táta nerozumí :sweat_smile:
Jaydi je v chození nepředběhnutelný :slight_smile:
18. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
len narychlo sa hlasim ze zijeme, ale doma mame strasne hustu atmosferu s MM, tak nemam chut ani sadat k PC. Ked to prejde ja sa zas zapojim a budem sa snazut vas docitat, tak mi prosim prepacte moju absenciu.

Tomi je uz na tom zdravotne lepsie.
18. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus videjka dobry :slight_smile:
Vanil at je to u vas zase v pohode s TM :wink:
Puzzi R se pta jak kdy, ale zase tolik ne. To bych musela furt prekladat :sweat_smile: Ale on uz kolikrat i neco pochyti :wink:
Jinak taky jsem zvedava na to, az zacne mluvit a pak si budem delat z tatky srandu :grinning:

Jsem se ted koukala na film My sistérs keeper a brecela jsem skoro celou dobu :cry: Krasnej film, ale moc smutnej :frowning2:
JAydi spinkal dve hodky a tatka taky :grinning:
Ted cekame na zname, jak prijedou :slight_smile:
18. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka tak at jsi brzy mezi nama a s MM je to zase v poradku. takove situace nemam rada, ach jo :unamused: ti chlapi
Laus Vitula je sikulka, a mate to moc pekne vedene to plaavco, akorat se mi to strasne seka, nevim proc :unamused:
Petrus s Rayem ja bych nepokecala, ja si pamatuju jen slovicka, ale vetu slozit uz snad nedokazu, tak Sami by byla prekladatelka, a nebo kdyby jen JM, tak ten by to tam koučoval :grinning:
Ted jsme se vsichni vsichni vzbudili, maly je od rana dovny, plny nos, porad si protira oci a kdyz si je protira strasne place, hystericky plac, a uz mel dvakrat takovy prujem, no nevim co to muze byt, jsem z toho celekm rozladena. ach jo.
Puzzi fajn ze sis uzila navstevu, tak to ma byt.
Petis teda Kajka je sikulka, to Maty a chuze nehrozi, nechce se mu, ale ma cas. :slight_smile:
18. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuuuuuuuuuu a na sraz uz se tesime taky a moc, a kam mate predstavu ze by se jelo? myslim oblast ne primo penzion :slight_smile:
18. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, to určitě Matyho trápí zoubek. Úplně stejné příznaky měl i Víťula, když se mu začaly klubat teď ty dvojky.

Holky, je možný, že má Víťulín pořád průjem? Semtam teda vyplkne něco trochu hustějšího, ale jinak je sračkoidní... A kadí i několikrát denně-má to pořád souvislost se zubama?
18. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: Tak to je super, že malá chodí. A neboj, mě sebou Anička plácla mockrát, ale děti jsou nějaký víc gumový nebo co, takže si nikdy neublížila :wink:

Tak dnešní bowling dopadl fajn, já jsem proshrála, teda jednou jsem vyhrála, ale to jen proto, že Jarda poslední vrh koulí schválně netrfil, takže mi pokazil radost, že mi to tak jde, páč jsem poprvé udělala 95 bodů, jinak jsem vždycky měla max. 60. Sice vím, že mi chtěl udělat radost, ale spíš mi pokazil chuť hrát a tak jsem u posledního kola (byly 3) prohrála a měla jen 42 bodů. Anička taky metala koulema a jednu dokonce vzala do ruček a málem si jí pustila na nohy, ale koule spadla o cenťák vedle, Jinak ta koule vážila 11 koli, tolik váží Anička + 20 dkg :grinning: Teď odešla teta s bratránkem, a já jdu na mláďata, jde se dělat hají :slight_smile: Maminak je utahaná :grinning:
18. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík už spí a já se těším na Superstar :wink:
Vanil, hustá atmosféra? Snad jen dočasně.
Petruš, třeba se Ray časem rozumět česky naučí, když ty budeš mluvit česky s Jaydim, třeba za deset let bude Ray normoš rozumět všemu :wink:
Weli, tak jestli má Maty plnej nos, tak třeba ho to tam pálí, počínající rýma je opruz, chudák :confounded:
Bezva, že zas chodíš mezi nás :slight_smile:
Sraz asi zas Vysočina?
Momou, bowling jste si super užili, taky bych šla, tyjo, musíme někdy dát HOnzíka k našim a jít, u našich je bowling za rohem.
18. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: Kolegyni se dcera odstěhovala do Ameriky, tak se vdala za čecha a mají Toma. Když dorazili jednou sem za babičkou a Tom už mluvil, tak z něho padaly hlášky jako: Barevný butterfly, černá cat, ..... :grinning: se mu to motalo, ale dneska mluví úplně skvěle dvěma jazyky.

Puzzi: Tak my byli na bowlingu i s dětma, odpoledne tam nikdo nebývá a u drah se nesmí kouřit :wink:
18. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Momou, to jsem pochopila, žes byla i s dětma :wink: Každej ale nemá takový děti, aby vydržely potichu na bowlingu :sweat_smile: Takže u nás to hlídání u našich jistí :grinning:
18. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Anička metala s koulema, Kubík tam všude lezl, pak Anička přestěhovávala takový bobíky na sezení, ........ Oni zas nejsou nejhodnější, to jen když spí :grinning: Párkrát jsme Kubu málem zašlápli a já jednou málem zakopla o Aničku :grinning:
18. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že se děti zabavily, podle popisu moc hodné děti, to bych ani neočekávala, že by nějaké děti hodinu seděly na místě :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou tak super ze jste si bowling uzili. Tak to ma byt... ja uz nebyla ani nepamatuju :slight_smile:
Puzzi dekuju ze me radi vidite, budu se snazit, vis jak s detma je to tezke a jeste s tim nasim akcnakem,
Vysocina? jo snad bychom to zvladli, to uz bude maty vetsi kluk, protoze v te sedacce je to opruz.
Laus jj myslis ze od zubu i plny nos? no uvidime rano apodle toho se rozhodnu zda pujdeme plavat. :slight_smile:
Maty uz konecne spi, dneska to bylo narocne.
18. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, jsem rad ze se vam album libi, pomahala mi s nim samozrejme zena :slight_smile: Ja jsem ta chtel dat choulostivejsi fota, ale ze pry se to nehodi :grinning:
kde sjte vsichni? kecam tu jen s welinkou :grinning: kukame na SS :wink:
18. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravim! a moc dekuji za uzasny relax na srazu. Uzasne jsem si psychicky odpocinula! :slight_smile:

Vcdera jsem uz nestihla dojit. Jeli jsme pro prvni varku veci k nasim a stehujem se. (Stale v oblozeni krabic). No a vecer nam privezli sedacku, co jsme si nechali udelat na miru. Jenze jak to u nas merili, tak si nevsimli, ze mame krive schody a tak se nam na misto nevesla o 2 cm. No tak jsme museli ty schody rezat. Je to masiv, takze to dalo celkem zabrat. No nakonec tam ale je a je krasna, tak mame radost..

Holky, my stale pokracujeme v tech nocich jako na srazu. Porad se v noci budi a uz jsem fakt hodne fyzicky unavena a trva to urcite min. tyden. Zub nikde zadnej. Je to normalni? Ty homeopatika jak jste tu nekdo psal jsou na jake bazi? Me se ji jako nic moc davat nechce, ale zase uz fakt jako nemuzu..
18. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, Honzík a autosedačka taky žádná sláva, snad bych jela společně s Pavlou a nějak bychom tu cestu přežily.
Nikule, často se budí Nikča,jo? Kamarádka dává dceři Sedalii, doporučila jí to doktorka na lepší spaní. A prý to fakt pomáhá trochu, po vysazení se zas holčička začala budit častěji.
Se sedačkou to teda bylo hodně napínavý!
18. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi no ta sedalia pusobi na kazde dite fakt jinak, cetla jsem diskuzi a na nekoho pusobi uplne opacne, treba vyzkouset, my ji mame taky doma.
Nikul to ti verim ze jsi unavena, cim to muze byt, nemuze ji bolet brisko z kase? ja fakt nevim. a se sedackou je hlavni ze to nakonec dobre dopadlo, bych ji tom dala uhradit kdyby to neslo jinak vymyslet :wink:
18. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se sedackou to bylo dobry. Hlavne nejak orezat ty schody, aby to jeste i pak slusne vypadalo. :slight_smile:

No budi se ted urcite aspon 10x za noc. A to pritom uz z vic jak 60% krmim az po pate rano, takze hladem to neni.

My teda se sedackou taky extra veliky uspechy neslavime. Idealne v ni spat jinak je o.k. tu pul hodku a pak to zacina byt napinave. Ale teda urco lepsi nez ve vajicku.
18. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek