• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
My Honzíkovi tu Sedalii taky zkoušeli a na něj to působilo buď dobře, začal spát ráno mírně dýl a možná líp, ale pak jsme vysadili a taky dobrý a občas blbý, mám pocit, že na něj to moc vliv nemá tak ani tak.
18. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu zejtra s Honzíkem do Brna, držte prosím palce! Ráno jdeme na cvičení a pak ke kámošce do Prahy, to bude určitě po cvičení spát, to bude pohoda. Ale pak Praha-Brno, to bude napínavý, pojedeme dvě a dvě děti, budeme to muset přežít. Piškoty, zpěv, hračky :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welinko: A pročpak jsi nedovolila choulostivější témata fotek? Nám už bylo 18 a slibujeme, že se budem koukat jen po 22 hodině :grinning:

My tu máme puštěnou televizi, ale luštíme křížovky a pijem šampíčko. :wink:
18. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Sedalie uklidňuje, já s ní mám dobré zkušenosti u Aničky. Teda, to bude zítra cestování :confused:
18. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou :slight_smile:
Puzzi jj ale po dodalnici to pujde snad, jj ja jsem taky matyho krmila piskotkama a uz jsem nevedela co, budeme na tebe myslet :slight_smile:
Nikul a to place nebo je jen neklidna jak se vzbudi? a caj si zkousela? a co doktorka an to?
18. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, tiez cucim 1 okom na SS, popritom este s Natalkou dokoncujeme pracovne listy v matike, nech tu absenciu trosku dozenie. Co-to som docitala, ale vsetko som este nestihla, snad zajtra :wink:
Talls, tesim sa na super profi fotky od Michala :wink:
Puzzi, je vidiet, ze si na zraze nebola - ze ja a kocka :grinning:
Lao videa su super, ta smyklavka do vody bola superska :wink:
Nik, aj Luky od zrazu zle zaspava, verim, ze sa to zase zlepsi - aj dnes vecer vuyvadzal a pritom bol uplne dead :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petis, je to smutne :pensive: , hadam vam Kajka odhana snutne myslienky, je sikulka s tym chodenim, tusim 1 dievcatko decembroviek sama chodi :dizzy_face:
Pospi a dalsie kocky, dik za gratulky Lukymu k meninam, ma ich dnes aj u nas na Slovensku - boli sme to oslavit v cukrarni ( on sa samozrejme len pozeral :sweat_smile: ) a dostal od nas vlacik, podobny mal Jaydi - sa mi velmi pacil a Luky bol z neho hotovy :slight_smile:
Mr. Weli, pekne fotky, na tych prvych to uz ani nie je pravda, ze bol Maty taky malinky :dizzy_face: ....a pekny domcek mate..... a musim dohovorit Welinke, ze moc cenzurovala :grinning:
aj ja som pridala fotky - par do albumu Luky od 6 mes. a tiez som vytvorila novy album zo zrazu, mrknite :wink:
18. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
U nás noc ok. Zuzka vstávala o 7:30.
:slight_smile:
Jaydy aj Karolínka sú šikovní. :slight_smile:
Lao super video, pohodička v bazéne. :slight_smile:
Pan Welinka pekné fotky. :slight_smile:
Lobka zraz pekne zhrnula a má pravdu ja som dosť ukecaná, ale na PC nemám ča toľko vypisovať, lebo vždy ma nejaké dieťa odvolá, alebo riešim obchod. :slight_smile: A myslím si, že to Zuzka balila Lukyho, aspoň to nebude mať ďaleko. :sunglasses:
Vanilka dúfam, že si to s TM čo najskôr vyriešite. :pensive:
Talls Tobi do 10:15, ten je lepší ko Zuzka, že si mu začala dávať ten diazepan. :grinning:
Marti super, že Markétka spí lepšie v postieľke. :slight_smile:
Ja som mala dnes celkom super deň. MM doobeda navaril pre nás aj pre Zuzku, ja som upratala kuchyňu, Kúpeľňu a deckú a prala. Poobede som išla s deckami von a MM ešte poupratoval spálňu a obývačku. Tak sa mi to páči. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, to bude narocna streka, hadam to zvladnete :wink:
Nikul, 10x za noc? Tak to je fakt mazec, to sme mali asi 3 tyzdne, ked mu isli zuby v 7 mes., odvtedy sa to hodne zlepsilo, len na tom zraze sa trosku rozhodil, ale nie tak brutalne, ako Nika :pensive: . Radu moc neviem, iba vydrzaaaat :wink:
18. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, TM je poklad :wink:
a Sami, este som zabudla zareagovat na tu nasu cestu - presne si to napisala, ze som pri prvej smerovej tabuli Bratislava zavahala, ale viedlo ma tade aj GPS-ko, tak som sla. Bolo to cez take stavenisko, ale dalo sa - cestou do Letovic som vsak tade urcite nesla, to bola ina trasa - ale hlavne, ze som trafila :wink: .
18. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, my pijeme pivo, skoro jako šampíčko, že? :sweat_smile: Šampáňo já ráda, ale druhej den mě po něm bolí hlavam ale občas mě ani to neodradí :sweat_smile:
Lobi, koukám na fotky, děti jsou si podobný, pyžámkomodrý krásný, Luky je bombič :slight_smile: Fotky ze srazu fakt dobrý, zas je mi líto, že jsem nejela (i když tý cesty mi teda líto není :sweat_smile:), koukám, že jste byly na procházce i někde ve vsi?
Sami, Nikule, doufám, že se pozítří v brně na chvilu sejdeme, těším se na vás i děti naživo,koukám na fotkách, jakej je domi úžasnej blonďáček :slight_smile:
Lukymu taky gratuluju k svátku :slight_smile:
Miruss, tos měla super den, sis hezky zauklízela :grinning: Né, chápu, ten pocit potom je krásnej :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi Rosta vzkazuje ze mas moc pekne a vychytane album a chvali i tvu postreh na pozadi fota :slight_smile:
A Lukasek je slunicko, az vyroste ja uz budu babka :slight_smile:
Miruss teda to mas krasne zarizene. my budeme uklizet zitra musime, nechapu kdyz jsme nebyli doma tak kde se vzal ten prach :grinning:
18. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi tak nas GPS vedla strasne, my najeli dokola 20km a vratili se do penzionu, vlastne jak jsme vas potkali a pak jsme se nastvali a jeli za vama na brno :angry: ty navigace jsou nekdy pekne na prd
18. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer!
Tak my dnes skoro nebyli doma ale užili jsme si krásný den..dopoledne jsme jeli nakupovat do letňan, koupila jsem si novou mikču a v tesku jsme Sonince koupili FP hrnec a nááádhernou červenou manšestrovou sukni...já červený manšestr fakt žeru a neměli menší než 2-3 roky takže ji vydrží opravdu dlouho :dizzy_face: je v pase na tu knoflíkovou gumu takže myslím, že už ji normálně bude už teď a akorát se bude s věkem zkracovat :slight_smile: a odpo jsme strávili u babi/tchýně...

Nik vaše noci teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad tě potěší že naše skoro to samé a Soninka teď spí půlku noci přisoslá na prsu a když ji odpojim tak za chvilku je vzhůru a pláče..no svádím to na zub, tak uvidíme....

Jo a a jak jsme byli nakupovat tak jsem tam Soničce vzala oběd a jak všude lidi a spousta vjemů a ještě byla hladová tak otvírala pusu a tááák nádherně jedla, že jsem MM říkala, že od teď jí jezdim krmit do centra chodov (máme to 10min metrem takový obr nákupní centrum)..normálně to třídí tu plivne rejži tu mrkev a teď dlabala takové obr kousky mrkve a kostky masa ani nemrkla..no já měla vánoce!
18. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jeeej, vy mate zajtra minizrazik so Sami a Nikulema :slight_smile:
Weli, ze babka :grinning: ....a dakujem Rostovi za pochvalu :slight_smile: ....no a GPS je fakt niekedy viac na skodu, jak na uzitok - som si myslela, ze ste pekne bludili, ked sme na vas narazili pred tym priecestim :unamused:
Jumi, Sonicka je evidentne velmi spolocenska, doma v spolocnosti maminy jej ani nechuti :grinning: ...a nakupy super :wink:
18. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic babusky jdu do hajan, beru Weliňáka a jdeme :slight_smile:
Lobi jj pekne jsme bludili a nadavali k tomu :grinning:
18. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, nestras me, ze to u vas trvalo 3 tydny? To by me asi jeblo. Zatim asi jeste chvilku vydrzim a sedavii nedam. Zkusim nejaky cajik. a Lukaskovi vse nej :slight_smile:

Jo a fotky super a super popisky. Ja snad stahnu zitra...

Weli budi se placem a nekdy pomuze dudlik jindy staci delat pssttt.

Miruss peknej den a hlavne pekne naklizeno,ze? :slight_smile: u nas bordel. Vsude kabele, ktere jsme jeste nestihli vybalit, ale nejak neni chut pokracovat. BUdem asi postupne jeste tyden. :slight_smile:

Puzzi v utery to snad klapne. Ja jeste uvidim jak s autem.
18. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem tuuuu

kdyby mi rano neujely nervy pri ceste na plavani, tak je to super den:slight_smile:. Prijeli synacci, MM varil s nima vyyyborne spagetky a mladsi si pak hooodne hezky hral s Dominickem, bylo to super. Starsi pak sel na taneční a já jsem vyuzila situace a vyhnala MM s mladsim ven s kocarem, mladej byl nadseny, ze bude ridit kocarek :grinning: a ja jsem zapla pracku a sla jsem kraaasne spat na 1,5hodiny :grinning: . Paxem utekla do tesca na nakup a byl vecer. Domimu vylez dnes nebo mozna uz vcera 4. zubek, druha jednicka nahore, tak uz bude mit soumerny usmev konecne :slight_smile:.

puzzi koukam, ze by mohl mini srazik klapnout, ssuper, tesim se,Nikule dnes rikala, ze pokud ji pojede auto, ze dojede.
18. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, dikes za gratulejšn k Lukáškovým meninkam a dikejšn za pochvalejšn fotozejšn :grinning:
lúčim sa aj ja, pôjdem do spršky a spinkať, zajtra ma opäť čaká kontrola u zubárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pridala jsem jeste par fotecek matyska :slight_smile:
Sami tak pekny den jsi mela, hlavne ta hodinka a pul co jsi chrupala, taky jsme si dneska vsichni dachli, pac ten sraz byl narocny i to cestovani.
Nikul to me mrzi, homeopatikama nic nezkazis zkus, jsou prirodni a hlavne trva nez zapusobi. drzim palusky :slight_smile:
Lobi co to mas za mluvu :grinning:
18. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, Maty na fotkách úžasnej, třeba v tý postýlce :grinning:
Nikule, těch homeo bych se nebála zkusit,tím fakt asi nic nezkazíš.
To je na prd tolik buzení v noci, Lobi, ty taky nic moc noci :confounded:
Jumi, no vida, jídlo na veřejnosti :slight_smile:
Sami, bezva den se synama :wink:
18. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam - pěkný den :slight_smile: a koukala jsem k lobce na fatky ze srazu a to je jestli se nemýlím Dominiček v kočičkových capáčkách..tak my máme ty samé jen v růůůůžovéééé :dizzy_face:

Lobi tak u zubařky se drž!
18. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, album ze srazu povedený .... dodatečně gratulace Lukáškovi k svátku!
Puzzi, ať se srazík se Sami a Nikulí vydaří!
Nikul, vyzkoušej od Lerosu ten dětský čaj pro klidné sny, je i chuťově dobrej, malá co ho pije, tak je klidnější ... asi má Nikolka nějaký období, nejhorší, že se nevyspíte ani jedna a den pak taky za moc nestojí

Já byla odpo s Markétkou na procházce, nakonec usnula a spinkala 50 minut, probrala se akorát u baráku. Večer usnula 20,30 jako vždy .... koukla jsem na zbytek Superstar, holky dle očekávání dobrý, veliká konkurence!
Plavčo jsem si domluvila na příští pondělí, ať nejdeme tento týden 2x, příští týden jsou podzimní prázdniny, tak to naše čtvrteční nebude, tak jdeme tento týden ve čt, a ten další v pondělí.
18. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, hezký fotečky!
18. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak jim dáváte ty čaje na spinkání..jako večer..protože Sonička teda vypije tak 3/4hrnku čaje za celý den tak to by večer vypila já nevim tak max 50ml..tak jestli by to mělo smysl...
18. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle se mi děsně líbilo loni ale co my stím v Praze že..to je něco pro ANDY
http://www.eshopbaby.cz/katalog/sanky-pro-miminko-khw-p1176/
18. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu,
meli jsme navstevu, paj Jaydi vecere. Dneska nebyla kase, ale dostal na talirku kousky brambor a kousky kurete, tak jsem zvedava, jak dneska bude spat. Samo, ze potom mel trosku mlicka, ale moc ne, byl desne unavenej,tak usnul neco chvili po 7h :astonished: :slight_smile:
Pak jsem se divala na film Temer bez sance na Cool tv, des teda, kdyz si clovek predstavi, kolik takovejch lidi je nekde zareno za nic :frowning2:

Nikule s gaucem dobra story :grinning: Vyfot a ukaz, jakej je :wink:
S nocnim vstavanim des, taky zname a nevime proc :angry:

Autosedacka Jaydimu nevadi, je tam docela rad :sunglasses:

Puzzi zitra stastnou cestu a uzijte si to tam u ty kamosky z netu :wink:
Lobi tak jste meli krasny svatek u vas a Lukasek dostal hezkej darecek :wink: My tomu teda rikame traktor :wink: a je to ten samej :wink:
Fotky super :dizzy_face: Luky je krasnoucky. A ze srazu taky vyborny :slight_smile:
Jumi dobre nakupy :grinning: S tim jidlem docela sranda... :grinning:
Sami tak super den. Toho mladsiho syna by jsi brala i mit doma, ne? By pomahal s Domikem a kolem bytu treba :wink:
Weli dobry fotky :grinning:
Jumi ja davam caj neustale behem dne. Nocni potom davam k veceru a v noci. Ale stejne nepomaha :frowning2:
Ty sanky vypadaji super :slight_smile:

No, zatim, nez jsem to prelouskala a sesmolila reakce, tak uz jste asi vsechny v pelechu opet :unamused:

Ja pujdu za chvili asi taky :sunglasses:
18. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já v pelechu nejsem, ale už jsem nevěděla co psát ... malá před chvílí pobrekla, tak jsem dala dudlík, MM spí vedle mě na sedačce, asi ho taky zaženu spát, zítra jede na montáž, tak ať se aspoň trochu vyspí .... zítra mi dojde odpo kamarádka, dorazil mi Avon, mám tam pro ni nějaký věci a taky pro Martina a Pavku, na vánoce to ještě schovávat nechci ...ale některý kousky už schovám ....a nějak mi tam nesedí peníze, jakoby něco neposlali, dost mě to štve, protože jsem kvůli vyšší slevě potřebovala nákup za určitý peníze a chybí mi "trapných" 162,- Kč ... tak to musím zítra pozjišťovat kde nechal tesař díru ... večer už na to nebyl klid.
18. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi drzim palce na zitrejsi cestu a snad se v utery uvidime

lobi krasne fotecky a jeste dodatecne Lukaskovi gratuluji k svatku a trakturku, krasny!
ja to tady louskam a prubezne odhanim kocoura od kocky a komentujem s MM SS, dnes to bylo famozni,jsme zvedavi, kdo vypadne, snad ne nase favortitky

jezis, chtela bych reagovat na vse,ale jen,co si vzpomenu

petis, myslim na vas.Gratulka Karolince k chozeni, fakt prvni holka chodici, wow

talls ty voe, vy jsme dnes fakt meli diazepam vscihni, ne?:slight_smile:

miruss super zorganizovany uklid a den, to verim ze mas rada, ja taky dnes chvalim a jeste pochvalim MM, rano me sice nas.al na maximum a byly erupce,ale pak pekne varil a venoval se synackum a to je dobre

laus, uzivali jste si pavco,super

story o sedacce mi povidal dnes rano pan Nikule :grinning:, pac MM a Nikule plavali s detma a my kecali u bazenu. Sice dnes meli plavat chlapi, domlouvali se pred 2 tydny,ale pan Nikule to nezvlad a zapomnel si prestehovat plavky :grinning:

jumik teda, takovy apetit v centru deni,jo? no ja kdyz potrebuji,aby Domi jedl, tak pustim TV...on kouka a otvira pusu...kdyby byl uplny klid,asi vymysli, co by a tak....jj, kocickove capacky, jake jine my meli vybrat,ze? :slight_smile:

ja v Tescu koupila takove mluvici klice nakonec....zpivaji pisnicky asi 6, a po mackani rikaji auto, dum a tak. Jsou hezke. Uvazovala jsem o bubinku,ale nebyla jsem si uplne jista. Prece jen s nim omi vic hazel nez na nej hral:slight_smile:)). Ale koupila jsem rolnicky na nejake rytmicke hratky a takove to sterkatko jako hudebni nastroj, nemuzu si za boha vzpomenout na nazev.

joo welinkovi pridali krasne fotecky!

na sraz se tesim zase!!!
18. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to budes mit zitra hezkej den s kamoskou. Hezky darky z Avonu,ale snad se nekde najde, co to je s tema penizkama :unamused:
R taky usnul vedle na gauci. A prej je to v tv super film, ha ha :grinning:

Sami taky hezke nakupy v Tescu :wink:

Ja potrebuju jet nekdy do shopcentra, Jaydi potrebuje na ven boty nejake a taky vetrovku vyteplenou a zimni bundu chci. Ale nechce se mi moc nikam s nim jet, protoze jakmile s kocarem zastavim, tak chce jit hned ven :angry: A to me neba :unamused:
18. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, já jsem dnes nějaká zabržděná...děs...
Vždy jsem dočetla a chtěla reagovat, ale nějak nezbyly síly, či co...
Tobi dokonce dnes spal 3x ještě večer jsem ho musela dát v 18.15 , protože byl kantáre, v 19 jsem ho vzbudila, protože mi bylo jasný, že by se vzbudil sám tak ve 22 a pak by nemohl usnout, jak už se jednou stalo, tak jsem ho teda vzbudila a dobrý, šel pak spát ve 20.15 a usnul hned...divnej tlak, ne?, já jsem taky jak přejetá...
Takže pardonek, ale nereaguju... :sweat_smile:

Zítra jdem poprvé tady do herničky na nějaké cvičení, tak jsem zvědavá a pak odpo s Jumíkovýma světýlka, teda to budem mít napilno.. :wink: Tak se taky moc nevyskytnu, ale budu na vás myslet :slight_smile:
18. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek