• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petři, buď tam v tom balíku něco chybí (sákriš, mohla jsem mít větší slevu!!!), nebo jsem něco přehlídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nikul, hledám na netu tu autosedačku ... ty máš Maxi Cosi pamatuju si to dobře, nebo ne? Díky.
18. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jo, nikule ma maxi cosi priori
tak ja to zaviram
dobrou noc vsem!
18. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, asi jsme fakt diazepamová rodinka dnes :grinning:
18. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Sami, tak ještě nemám hosipa .... dobrou!
18. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ty voe, to jste, bez uz spat :slight_smile: at zitra zvladnete den!
dobrou, marti
18. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já ještě koukala na netu na panenky jako už jsem asi rozhodnutá pro tu 36cm My first baby Anabel ale řeším jestli mrkací nebo s pevnýma očkama..ta mrkací se mi líbí z nostalgie, která z nás neměla mrkací mimi že :dizzy_face: ale zas nevím... je sice určená od 1roku ale Soninka té své náně pořád píchá do oček tak nevím jestli by nebyla lepší raději ta nemrkací...to sou problémy co :grinning: :grinning: :grinning:

Sam - jéé o těch klíčích uvažuju taky..pořád dumám nad nějakou hračkou do auta měli jsme tu od taf toys a Soninka ji milovala ale už ji odrostla ale na to torzo by se dalo pověsit něco "aktuálnějšího" a všimla jsem si, že ty klíče maj kroužek..myslíš, že by to šlo takhle na něco pověsit aby je měla do auta?
18. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls u vas nejaky spaci a lenivy den :slight_smile: Ale co, proc ne, ze? A hlavne je nedele :wink:
Zitra mate busy, aby Tobik nekde nevytuhnul :grinning: Kazdopadne si to uzijte :wink:

Holky balim to taky. Tak dobrou vsem
18. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi ja bych brala mrkaci :wink:

Ja mam v aute povecene cingrlatka nejake na tom stinidle. Ono je to docela dlouha hracka. Ale tedka, jak u vas nesviti, tak to stinidlo muzete dat niz a povesit tu hracku na to :sunglasses:
18. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIMI, já to mám dneska stejně asi jako ty, asi jsem taky po diazepamu :grinning: Jé, ty to tu píšeš, že jste dokonce celá d. rodinka :grinning:
My celá rodina ne, Janka usla v 19,30 bez kňouru, pak se ve 20h probrala a prořvala se s přestávkama až do 21,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, jestli to svést na zuby nebo jestli jí nebolelo bříško, bo jsem jí zvedla a odříhla si a pak zase škytala atd. :unamused: Já jsem vás dneska šmírovala celý den, ale nepsala jsem :confused:

KAROLÍNCE gratulka ke krůčkům :dizzy_face:
LOBI, fotečky moc pěkné :dizzy_face:
Mě na Picassa psala k fotečkám komentáře Novinka :slight_smile:
Jé, WELINCI spolu sedí v obýváku a dopisují si na MK :grinning:
PUZZI, držím pěsti na zítřejší cestu a přeju příjemné poklábosení se Sami a Nikulí :slight_smile:
MONI, snad z těžké koule nebude mít Anička kýlu :confused: Mě by taky vadilo, kdybych věděla, že mě někdo nechal vyhrát schválně :unamused:
SAMI, pěkný den jste měli :slight_smile: Zvažuju zítra taky zajet do Tesca, ještě uvidím, jestli se mi bude chtít :sweat_smile:
LAUŠ, Riška kadíval dlouho i 5x denně a ne vždy tuhoše, míval hodně opruzeniny z toho. Časem se mu to nějak upravilo, ale do dneška kadí někdy i 3x za den.

SS: holky byly perfektní. Dominika Stará bylá famózní, čuměla jsem jak puk :sweat_smile: A jak si luskla na Lea, jsem se pobavila :grinning:

Jéžiš, už zase prcina brečí :confused: Odesílám aspoň něco....
18. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka jen zabrečela ze spaní, spí dál. Tož nevím, co jí trápí. :frowning2:

NIKUL, teda to jsou noci, to je naprd :unamused:
MIRUSS, pěkně si zapřáhla do úklidu TM :grinning:
JUMI, mrkací :wink:
PETRONUš, snad bude J. po takové chlapské večeři spát pěkně :wink:
Ještě okuknu Welinkům fotečky, to jsem nezvládla, a půjdu se dodívat na Johanku z Arku. Ríša říkal, že se natáčení na koni ve zbroji účastnil i náš známý, tak ho tam hledá, ale myslím, že nemá šanci :grinning: py py

Ještě chci upřesnit, že Novinka psala komentář k fotkám ze srazu :wink:
18. říj 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, zatím nedočítám, mladej dneska usnul až v deset hodin, takže nestíhačka...
Zítra py py
Dobrou
19. říj 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zas zpázky doma, víkend u našich jsme si užili, koukala jsem, že vy sraz také :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a koukala jsem na fotky, krásný a co mě uhodilo do očí:SAMI teda Domča je celý ty, úplně, jak je z profilu, ten kukuč.... :dizzy_face:
pak ještě mrknu....

nebudete se zloboit, že nebudu dočítat, ono je toho dost a top bych u t :dizzy_face: oho seděla přes hodinu, to se radši zapojim :dizzy_face:

za chvíli hodim fotky máli v Libertě, to byla šou :grinning:

a včera SS byla super, jako z češek bych nevyhodila žádnou a ze slovenek nemusim Ištváncovou....a stará teda překvapila to byla úžasný a my milujem Bagár :grinning: ovou, je strašně roztomilá :sweat_smile:
19. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JUMi my first anabel je krásná, dík za tip :slight_smile:
TALLS užijte si dnešní nabitý den a odpo s jumíkovcema :dizzy_face:
PUZZI teda zmákněte cestu praha-brno, ve ě vám to půjde, sama bych se bála :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože ta malina je dnes zase všetečná, musim jít, kuknu, až půjde chrnět
19. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc ok. Zuzka vstala o 6:45 a Kubko 7:10. :slight_smile:
Kubko dnes ide k urológovi s pipíkom, tak držte palce. :frowning2:
Ja dám o chvíľu spať Zuzku a upracem kuchyňu a požehlím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubko je u svokrovcov. :slight_smile:
Andy tak víkend ste si užili. :slight_smile:
Talls to bol teda spavý deň. :slight_smile:
Sam tiež pekná nedeľa. :slight_smile:
Pospi tak aká bola nakonies noc? :confused:
19. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss držíme kubkovi palce :slight_smile:

tak jsem hodila fotku v libertě...holky obdiv našim mámám, fakt těžkej kočár, nezvykle dlouhej, když chcete zatáčet, tak abyste se rozmýšlely a začly předem :grinning:
19. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Rišku odvezl R. už v 6,45h do školky, doufala jsem, že pospíme, ale v 7h na nás klepal pan Péťa, takže vstávačka :angry:

ANDY, byly jsme na srazu, kukni aspoň na fotky :wink:
LAUŠ, čtu, že jste taky měli manévry večer :confounded:

Holky, Janka každou chvíli zbaští nějaký papírek, mám strach, aby jí z toho něco nebylo. :frowning2:
Dneska jsou pidi srazy v Brně a v Praze :slight_smile: Holky, dobře se bavte :wink: Já budu mít čupr zábavu u žehlení :sweat_smile:
19. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRUSS, ty vojcle, odeslala jsem příspěvek a ihned zalitovala, že jsem se v něm nezeptala, jestli náááhodou nebudeš taky žehlit, a ejhle :grinning: Zaktualizuju a dočtu se, že se taky chystáš :grinning:
19. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi však já vím, že jste byly na srazu, za co mě máš :angry: :grinning:

holky a kde jsou fotky, já viděla jen ty u samičky
19. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola Vítečkovi přejeme s Málinkou vše nej k 10M :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka se v noci nebudila. Poprvé až v 6h, ale u 1.prsa vytuhla, tak jsem jí přesunula do postýlky a doufala jsem, že bude spát dlouho :sweat_smile: Držím Kubíkovi pěsti, ať ho to moc nebolí :pensive:

ANDY, na ten kočár musíš mít řidičák,ne? :grinning: To víš, že tě nepodceňuju, to bych si vůůůbec nedovolila :grinning: Jen jsem chtěla upomínkovat :wink: No, právěže budeš muset proletět text a pohledat třeba můj odkaz na Picassa, Marta myslím hodila odkaz a Lobka má fotky v albu.
19. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi som rada, že si ma v tom žehlení nenechala samú. :grinning:
19. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi díky moc :slight_smile: zkoukla jsem fotky tvoje i lobky, mmch lobi teda vtipný komentář, jsem se pobavila :grinning:
teda z těch fotek úplně číší pohoda a je super, že jste to tam měli celé pro sebe, nikdo vás nebuzeroval a tak :slight_smile:
děti jsou všechny krásné a vy mamky taky, moc vám to tam slušelo :slight_smile:
a teda fotky z večerní pařbičky super, toho chlastu tam :grinning: :grinning: :grinning:
a tobi od talls tam, na videjku od pospi krásńě zdolal schody :slight_smile:

holky ty děti od srazu v květnu strašně vyrostli co :slight_smile:
welinkovci byli všichni sladěný a slušeli jim to :slight_smile: a pan talls vypadá tak jakože respekt :sunglasses: :grinning:

fakt bych strašně ráda na další sraz :dizzy_face:
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
noc dobra, sice vice cuckal, ale vstavacka az v 7h!
ted jsem ho dala spat a asi 15min u nej vytuhla :sweat_smile: , ale musim uklizet, vecer prijdou zajemci kouknout na byt, tak at to tu vypada. Vzala jsem si Milu jakoze mňam, MM koukal, ze by si dal, ja ze mu necham...a jaxem se zacetla..ups a Mila ve mě zmizela :grinning: :grinning: :grinning:

andy kocar super foto, ty vogo, verim, ze mazec manipulace,ale dal se omyt jarem a byl jako letiste prostorny, co?:slight_smile:, jinak diky za postreh s Domim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

oprava pospi: minisraz v Brne bude az zitra, pokud klapne pocasi a Nikuli pojede auto

pospi jinak vecer nic moc, papirky taky žerem :sweat_smile: a kdo vi,co jeste, kdyz ho nevidim...

miruss moc drzime Kubkovi palce...at ho to neboli

andy jasne, nedocitej,ale myslim, ze by te hooodne pobavily aspon cca 1-2 strany diskuze,jak jsme se zacali vracet ze srazu, cili sobota od 14h asi :grinning: a taky jsou tam popisy srazu
19. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, zahlídla jsem v albu foto Liberta kočárku, to je paráda, ty byly mega velký, člověk nemusel řešit, jak velký má dítě!
19. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Novinka byla na srazové diskuzi včera ... prý nás čte, ale nechce se jí reagovat, nějak není nálada prý
19. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nachvilu som nakukla, Tomi zaspal a MM je v praci, tak je tu klud. Aj som vas stihla rano docitat, kedze som mala zase vstavacku o 4 tej, ked MM zvonil budik do prace a ja som uz potom nezaspala, Tomi si este od 5 tej do 8 pospal, dve hodky sme sa pohrali a teraz znovu buva.
Doma sa to zatial vobec nelepsi, vyzera to dost blbo, MM si zahesloval PC tak teraz musim tukat na takom malom notaku, je to o hubu. A aby sme si boli vyrovnany tak ja som si blokla notak. Som zvedava kedy na to pride.

Ako som sa docitala tak na zraze ste sa mali super, a super fotky. Tie od Marti pozriem niekedy neskor na velkom PC.

Andz foto Malinky v kociku je supis.

Lobka na sutazi som si myslela hned ked som to videla ze ste to vy, ale nebola som si 100 % ista.

Mozno este nakuknem.
19. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my noc normál, jídlo se posunuje - 1,45 a pak 5,45 - vstávaly jsme 7,30. Ráno jsem si umyla vlasy a dala je do ručníku, malá je od té doby jak vyjevená, pořád se chtěla chovat atd. jsem myslela že se ani nenajíme :grinning: .Dala jsem prát prádlo a vařit polívku ... teď mi za zádama hopsá, tak snad se unaví, abych ji mohla v 11 dát spát. Dnes mi má PPL dovéz ty bodyčka z moiry, tak jsem zvědavá.

Miruš, Kubíkovi budu držet palce, pak poreferuj, jak je na tom drobek, to jsou zážitky už takle malej!
ANdy, Libertu jsem jednou pomáhala tlačit mojí tetě, bylo mi asi 16 a jela do poradny ve sněhu, to byl masakr, jsme měly obě co dělat, tenkrát mi ty rozměry tak problematický nepřipadly, ale dneska by to asi bylo jinak, když to člověk porovná.
Pospi, u nás jsou papírky taky v kurzu, musím dávat bacha, ale pokud toho nesnědí moc, tak by snad nemělo nic hrozit
Andy, moje fotky ze srazu: http://m1rti.rajce.net/Sraz_Lhota_u_Letovic
19. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, Vítečkovi všechno nej k 10ti měsícům !
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek