• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobre ranko,
jen na skok. Noc zase nic moc. Pred pulnoci chtel jit k nam do postele, ale nechala jsem ho v postylce, tak rev a zalykani asi 20min a pak usnul :frowning2: NO ale byl to des. Potom potom 3h zase, ale to jsem ho vzala k nam. Vubec se mu nechtelo spat, tak porad neco vymyslel :angry: Nakonec usnul a vzbudil me az R, jak odchazel do prace a daval mi maleho po 7h. Jsem nejaka ko, takze jsi jdu tedka na chvili jeste lehnout, prdola spi v kocare na balkone.
Pak snad prijdu, kdyz me necha :wink:
19. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus vse nej Viteckovi k 10M :slight_smile:
Vcera usnul az tak pozde? :frowning2:
MIruss at to Kubikovi dobre dopadne :pensive:
Andy foto dobry :grinning: Chudinka Malinka jak je tam zavata :sweat_smile:
Vanil ze se ti chce tak brzy vstavat teda :confounded: A doufam, ze s TM to nepotrva dlouho ta nalada :pensive:
MArti noc u vas dobra :slight_smile: A uzij si bodycka, snad teda dneska dorazi :wink:

No tak jsem teda docetla a premyslim, jestli si radeji neudelam kafe a neco na snidani. :unamused:
19. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, v 8,30 chlapík volal, že bodyčka doveze mezi 11 - 13 hodinou, veze to PPL služba. Oni to měli přivezt ve čt, pá ... ale psala jsem tam meila, že nebudu doma, ať to dovezou až vpondělí, a nebyl problém. Já byla na tom srazu, tak by tady zvonili zbytečně :grinning:

Jinak s tím Avonem jsem to samo zakonila já, ale už to napravuju, udělala jsem si hromádky, odpo by měli dorazit obě starší děti, tak dostanou něco pro radost ... už se těším
19. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, info .... známá vyhrála 3. místo s fotečkou svýho synka, budou za chvíli na etiketách Hamánka od 6ti měsíců ... broskev s tvarohem, tak až budete kupovat, tak na etiketě je její chlapeček
19. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak super. A s tim Avonem to se stane. Hlavne, ze jsi na to prisla. Priste uz to bude bez chybicky :wink:
A kamoska teda super se soutezi :slight_smile: Ze gratuluju :wink:

Ja ted koukam na sobotni SS kluky a k tomu si ctu casak a jeste delam obed prdolovi :sunglasses:
19. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute,
uz som dnes spat od zubarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....isla mi skontrolovat tu ranu po vytrhnutom zube a pekne mi to znovu rozrypala :angry:. Ja som tam stale citila nieco tvrde, tak mi to najprv hladala pinzetou ( au, au, au) a potom sa rozhodla, ze ta kost sa tam nejako divne zrasta, tak mi ju este zbrusovala takou bruskou ( podotykam, ze priamo v tej rane bez umrtvenia), takze krvavy masaker jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ........ bola som u nej posledny krat :frowning2: .
Petri, vy ste mali zase otrasnu noc :pensive: .... a s tym kocikovanim to poznam, ked boli dievcata male - akonahle sa naucili chodit, tak nechceli v kociku vobec sediet ( zvlast Barborka), cize, bud som jej dala nieco do ruky a jedla, alebo som sa vsade presuvala nadzvukovou rychlostou :grinning: .
Andy Liberta :grinning: ....ale zasnezene fotky nadhera :dizzy_face: ...a ze 15. oktober :sweat_smile:
Marti, ja som na zrazovej diskusii nenasla Novinku, kde pisala?
Lao, aj my sa pridavame ku gratulke k 10 mesiacikom Viteckovym :slight_smile:
Vanil, tak si nas videla rovno v spravach? a to ma mrzi s TM - vyzera to dost drsne, ze locknute compy :confused: ...co sa stalo? (Ak sa ti o tom chce pisat). Takze Tomi sa uz ma lepsie? uz je zdravy?
Pospi - ranne zobudenie :angry: , ten makac je u vas tusim tak casto, ze uz mu o chvilu date aj kluce :grinning: . A jedenie papiera - aj Luky hocikedy :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tak Kubko je s MM u toho doktora, chudáčik. :frowning2:
My so Zuzkou sme po obede a oddychujeme. :slight_smile:
Lobka teda ta zubárka, to je nejaká sadistka. :rolling_eyes:
Petrus tak noc zasa otras, čo sa deje, žeby zúbky? :frowning2:
Andy Liberta super a snehu tam teda máte. :confused:
Vítkovi všetko naj k 10M. :slight_smile:
Lobka Lukymu dodatočne všetko naj k meninám. :slight_smile:
Lobka Novi písala do novej zrazovej diskusie Jar 2010. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

děkujeme všem za gratulace :dizzy_face:
Dnes jsme byli v poradně a hlavně jsem tam teda šla kvůli tomu Vítečkovu průjmu... V noci se mi zas totálka zesral... Takže doporučila zkusit Nutrilon místo Sunaru a dala mi sirup Nutrolin (bo tak nějak). Tak jsem pak valila pro mlíko a vzala jsem i jeden balík plenek, protože nestíhám prát :unamused:
Teď jsem myslela, že malýho uspím, ale prdičky naší babičky, je protivnej jak vosina, ale očiska nezavře :rolling_eyes: :grinning:
Jdu dočítat ten včerejšek
19. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Petři, to jsme my matky, zvládneme 3 věci najednou viď? .. ja vařím masový vývar pro sebe a malou,budu mít na 3 dny, MM je na montáži, hážu inzeráty na net a ještě píšu sms, a sleduju Sama doma .... no jo no ... :grinning:

Lobi, Novinka psala do té nové srazové diskuze: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=115117&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Miruš, na Kubka myslím, čekám, že napíšeš, jak je na tom .... moc držím palce. ..

Andy, včera jsem to říkala MM že tam máte 75 cm sněhu ... on to tam tím vaším směrem zná, dost jezdí do Krásnýho Lesa, jede na Liberec atd. ....
19. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
LOBI, tady http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=115117&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end Ty vojcle, chodíš správně na zubní, není to náhodou řeznictví? :confused: :frowning2:
SAMI, pardon, já vím, že jste se domlouvaly, ale den mi nějak vypadl :sweat_smile:
VITEČKOVi přejeme vše nejlepší k desetiměsíčninám :dizzy_face:
MARTI, třeba si v obchodě vzpomenu a kouknu :wink: S tím Avonem mušky vychytáš a příště budeš bez chybky :wink: Já mám z Avonu ráda řadu Spy :wink:
Janka už půl hodiny ječí v postýlce, nemůže usnout, přitom si furt mne oči. Včera mi to taky udělala, já jsem jí vzala, ona to podle mě zase zkouší, jestli jí vytáhnu. Ale ječí neskutečně... já ji musím vytáhnout :angry: :frowning2:
Za chvilu přijede tchýně.
19. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, jsem se opičila po Martě :grinning:
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
laus vse nej Vitkovi k 10M....ja taky ted docela papirovkovala, kdyz Domi mel sragoru kvuli zubum a tak vubec, teprve 2dny ma v plince uz modelinu :slight_smile:,takzas zacinam latkovat.

dnes je teda Domi živáček, to je silene, ja mam nekdy chut ho nechat nahatyho,to je zapas to prebalovani a oblikani, uz nemam silu :frowning2:. K obedu skoro nic nesnedl...jen pul rohliku total a vsude ho mel :slight_smile:

vanil jejda, co se deje :frowning2:(( u nas taky neni vzdy superveselo, zrovna vcera teda diky tomu plavani zas byl ohen na strese, klasika, vypravovani se nekam na cas a jedem pozde :angry: ...ale nakonec z toho vecer byl i DS :sweat_smile:

petrus ty vase noci taky kruteee...a spal dnes ve svem pokojicku???

lobi,chudaku, to zni fakt sadisticky...ja jdu k zubarce za tyden...na prevenci,ale bojim se, ze taky neco najde :confounded:

marti tak at jsi spokojena s bodynkama a deckam at se darky libi
19. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
me picne, Domi se od vcerejska fur boucha do hlavy o stul...furt a furt...jak je rozjašený, nějak ho neregistruje. Jo a rano mi dal peknou ranu mobilem do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a dnes mam diazepamovy den ja, roztřeštěla mě hlava.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla, ale musím za chvíli zas mazat, takže jsem dnes zas "tichý společník"...čtu, ale nepíšu... :wink: Dopo jsme skoro nestihli to cvičení, protože jsme vstávali v 8.15 a cvičení je od 9, tak to byly fofry, je to takových 25 min chůze, jsem byla splavená, ale dobrý, zvládli jsme, Tobikovi se líbilo, bylo to dost podobný jak světýlka...
Teď měl oběd, vrzla jsem mu do zeleniny trochu jáhel, tak asi mu chutnalo, sbaštil vše, jen teda dnes neměl maso, bo doma žádný nebylo...
Já si včera uvařila kotel "tukožroutkský polívky"....jako jsem měla výčitky zas z toho obžerství na srazu, tak jí budu jíst dokud jí nesním, trošku si zas stáhnu žaludek...k snídani (teda asi v 11 hod) jsem měla musli s mlíkem a jinak se držím, žádné laskominy a tak...no, tak snad to ještě pár dní vydržím...polívka mi vydrží ještě tak na 2-3 dny...snad se konečně dostanu pod těch 80 Kg...

Jinak teda je mi líto, že Vanil má takový trable s JM...no, občas máme všechny nějaký trablosti, že? Snad to bude brzo dobrý, jestli by se ti chtělo, písni nám IP, copak se u vás děje...

Pa, musím jít...
19. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, koukám, že u vás krušno .... kolikrát se o tom člověku ani nechce mluvit, když to přijde, ... ale když to vyhodíš, bude líp ...
19. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já jsem Vanilku nějak přehlídla... až tak je to u vás husté :confounded: Snad se brzy situace zklidní :unamused:

Holky, díky za uklidnění s papírožroutstvím :grinning:

Kubíkovi držíme s děckama pěsti :fearful:

SAMI, drobky z rohlíku všude "miluju" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem zvědavá, kdy dorazí jídelní židlička. Weli s Talls mě na srazu celkem postrašily :sweat_smile: :wink:
19. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, tak co, byly jste i dnes obědvat v Chodově? :grinning: :grinning:

Lobi fotky krásný! :dizzy_face: To je jasný,když jsou krásný objekty, musí být i fotky :dizzy_face:
Jo, já kdybych řídila a jela dle GPS, tak skončím někde v poli :grinning: Já bych toho našehoMiloše naslovo poslechla :grinning:

Hehe, pan Nikule si nepřestěhoval plavky :grinning:

Weli, fotky super, Maty krásnej :dizzy_face:

Andy, Máli a Liberta :grinning:

Miruš, tak co Kubko? Aha, teď vidím, že tam šel před hoďkou... Držím moc pěsti :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Ďakujem, že ste na Kubka mysleli, ale má to veľmi zrastené, tak to musia odstrániť operatívne. Pôjde do nemocnice na 4 dni do Trenčína. Ja pôjdem s ním, ale dohodli sme sa tak o pol roka, keďže kojím Zuzku. Chudáčik náš malý, teraz spí a Zuzku som tiež dala spať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, tak to je mi líto, ale v narkoze to možná bude lepší, než zaživa - by ho moc mordovali ... udělali jste to rozumně ...
19. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss teda :frowning2: to nejsou nic moc zpravy...chudak, co ho ceka... :pensive:

holky ta hlava mazec, jak po nejvetsi opici...fuj, jsem si musela lehnout na zem v obyvaku a chvilenku zdrimnout zatico si domi kolem hral,safra...mam nejak dost. mm je na jednani ale pak pry si ho vezme ven. potrebuji nutne uklizet kvuli prohlidce bytu ale vidim se v posteli :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti my me nemali na výber, to doktor tak rozhodol. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, mě je to jasný, já to tak nějak blbě napsala .... třeba to takle bude pro Kubka lepší, i tak to bude na nervy ...
19. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRUSS, tak já myslela, že po dnešku bude mít Kubko klid a oni ho teprve budou trápit :frowning2: Bobek malý :pensive:
SAMI, ani šlofík nepomohl? :frowning2:
LAUŠ, ta naše držka (GPS) taky někdy pěkně kecá :wink:
SIMI, ty si na srazu přibrala? Já jsem měla strach, že já jo, ale naštěstí jsem si nepřivezla domů nic navíc :grinning:
19. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam docteno.
Lobi bobatko, co to mas za zubarku, nejaka drasticka ne? :unamused:
Vanil snad se to u vas doma brzy da dohromady, nesnasim takove stavy s chlapama :frowning2:
Laus Viteckovi vse nej k 10M, je to uz velky kluk :slight_smile:
Andy teeeeeeda takovy krasny kocik, to byly casy co? ale oni meli i boudy ne? ona je sklopena nebo ji nema? hlavne ze jste si to uzili :wink:
Puzzi snad zvladla cestu, myslim na ni.
Miruss chudak Kubko, snad to vse bude ok, chudacek :wink:
Popsi s cim jsme te s Talls na sraze postrasili?
Talls super ze jstže si uzili cviceni, tak to ma byt. a neblbni s dietou, vsak ti to slusi :slight_smile:
My dneska byli na plavcu, a maty se potapi o 106, posilali jsme si ho s Rostou pod vodou, parada, uziva si to maximalne, konecne az ted usnul tak mam klid. Uvarene, uklizene dneska, ikdyz jak slnta uz to nekjde videt tak uvazuju ze upecu buchticku mnam :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko snad se u vás situce ukidní a absenci chápeme neboj :wink:
NOVINKO nebud labut a jestli nás čteš, hod občas nějaké vtipné hlášky, nám to chybí :slight_smile:
MIRUSS to je mi líto, ale zase lepší řešit to co nejdříve vid...
TALLS na fotkách ze srazu jsi tak akorát, tak to nepřeháněj s tukoužroutem, aby z tebe něco zbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MARTI tak sníh nám tu už taje, dnes svítilo sluníčko, ale myslím, že to bude trvat, než roztaje aspon týden minimálně...a koukl ajsem i na tvé fotos ze srazu, krásný :dizzy_face:a s bodýčkama z moiry budeš určo spokojená :slight_smile:
LAOLA průjem chudáku a to je jesný, že papíruj tedka,by ses uprala :unamused:
LOBKA ted to byl u zubaře masakr motorovou pilou, :angry: :angry: se v tom nějak vyžívá a že naživo :confounded: ...takže měníš doktora?
PETRNUSKA máli dnes v noci taky nějak mrnčela :unamused:

Holky jak jste mohl yna srazu přibrat, jste tam byly dva dny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

SAMI add Liberta, máti si ho nemlže vynachválit, šoupla tam mě a bráchu a dolu nákup a jelo se :grinning:
19. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
WELI ahoj, dlouho jsme se tu nepotkaly :slight_smile: jj liberta měla i boudu, máli ji má na fotce sklopenou :grinning:

my se vrátily z prochajdy a dítě mi spí na chodbě, paráda :dizzy_face:
19. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my noc dneska priserna, maty se vzbudil v 1 a do 3 nemohl zapsat, plakal az rval bolesti kousal co se dalo, byl zly na vsechny kolem, chudacek, jsme se s MM stridali v utesovani, pak jsme dali nurofen na bolest a po pulhodce zabrat a maty usnul. bylo mi ho tak lito? davate neco nekdo jineho od bolesti? hromske hnusne zuby jak ty nase deti dokazou potrapit :frowning2:
V dračíkovi jsme jeste nebyli tak pak dam echo s vlackem.
Holky co kupujete tak na narozky a vanoce, ty stolecky hraci, sanky, odrazedla a co jeste? nemam vubec tip pac vsechno mame :frowning2:
mamka nam koupi pro maleho zimni boty, tatka asi odrazedlo a jinak nevim
19. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy cusky :slight_smile:
v Liberte spinka? :grinning: a jak miminko v brisku? rostete?
19. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
se omlouvám, nestíhám nestačím ........ :grinning: U dr ráno, že jao s tím zatím nebudem nic dělat, že mě před svátkama nechá na pokoji, ale dobrý to teda není. Mám počítat s tím, že budu víc utahaná a děti za to prý nemůžou (to jsem, to má pravdu) a občas tlačení v zádech bude taky normální, uvidíme po novém roce, zatím by to viděl do března v pohodě. Se mi ulevilo. Pak jsem byla kvůli té kr... na ORL a na RTG a dutiny mám v pořádku, takže fakt mám migrény a mudra na neurologii má smůlu. Je zvláštní, že už 5 den po sobě mi je dobře, neberu ty blbý prášky. Jako v pátek nad ránem jsem si brala piluly, ale pak dobrý. Doktor se na Bulovce ani nedivil, že prý je paní dr tímhle známá :grinning:
19. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola: Vítečkovi vše nej k 10 M

Andy: Jak roste mimi?

Miruss: Snad to bude pro Kubka lepší, když mu to udělají v narkoze. :frowning2:
19. říj 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek