• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Weli tak my k narozkám vánocům takový ty holčičí věci, kočárek, panenku, takže neporadím :confounded:

Holky jak roste mimi nevím ,doufám, že dobře, přiznám se, že kolikrát zapomenu, že jsem vůbec těhu, je to úplně jiný než poprvý, to jsem vše řešila, sledovala se, ted je to daleko víc v pohodě :sweat_smile: a na NT screening jdu příští pondělí, tak jsem zvědavá a těším se :slight_smile:

Momoui jaks to děla as dětma a kočárem, prochajdy venku.....??
19. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malina je dnes vosina, už aby tu byl Jenda :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Anička chodila a mám ten skejtík ke kočáru. Jinak jsme pořídili ten dvoukočár Janne, to když jdeme někde po Praze a nejde to autem a nebo na nákup a je hnusně. Kubovi se v šátku nelíbilo a Anička už na mě byla moc těžká.
19. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy tak at uz je jenda doma a pomuze ti. Tak se opatruj a hlavne jak jsem cetla neodhazuj snih :unamused: setri se ju?
Holky kdo mi poradite s darkama pro Matyaska???????????????? prosim
19. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli tak já myslím, že druhé děti musí být odolnější, pže nic netahat a mít klídek a hodně odpočívat fakt nehrozí.... :sweat_smile: ale snažim se každé dopoledne když spí si na hodinku lehnout...

Momou díky toto budeme muset promyslet i my...
19. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mel tu nekdo cisare?
19. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdeme koupat a uspavat, pak se ukazu.
jsem zvedava jak dneska dopadne superstar, kdo vypadne :slight_smile:
Mrknete na videa : http://www.youtube.com/watch?v=PLlawLgXUis
http://www.youtube.com/watch?v=pKHOEyphcOI
19. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Lao - jedli jsme doma takže dala celých 5lžiček a pak se mi na světýlkách cpala do výstřihu tak že mě porazila :angry:

Lobka teda ta tvoje zubařka je fakt masakr :zipper_mouth: to bych k ní fakt už nešla...

Miruš chuděrka Kubko :frowning2: tak snad to zvládnete dobře, ale budou to nervy :confounded:
19. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, sakra, ta moje hlava dnes je hnus...se mi chce brecet, nastesti MM dosel z jednani, ja mu nachystala kocar a sli ven, ja jeste trochu poklidila a sla si lehnout, ani nevim, kdy dorazili,ale MM nakoupil maso a vari gulas a tak, je zlaticko. Nechal me lezet az do 18.10 ja pa vystrelila a jeste poklizela ,pac v pul prislo ti lidi na byt kouknout. Moc se jim libil, tak uvidime.
Domi pak uz hotovson, uz spinka. Me asi praskne hlava :cry: ,
Volala mi puzzi,zda se rano uvidime, taxem kyvla, tak v 9h mame sraz, nevim,co Nikule, zda se pripoji.
19. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami ještěže máš doma TM, gulášek ti udělá dobře :wink: a srazík s puzzi závidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dnes je nějaký divný den, mi je taky blbě, teda fuj a máli už naštěstí spí, musí, se jít protáhnout, bolí mě záda jak svin...

a jsem taky zvědavá na SS

jumi mám pocit, že sonulka se víc nerozjí, dokud budeš kojit...ale co, když to vyhovuje jí i tobě, tak je to jedno a hubená není :wink:
19. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - no kojením to bude určitě taky ale myslím, že ten problém zmizí ve chvíli, kdy se a)bude moct krmit sama a b)bude moct normální slané jídlo co jíme my, protože jsem ji teď v posledních týdnech 2x dala ze svého..jednou šťouchané brambory a jednou rizoto v obojím byla pro její věk nevhodná jen ta sůl a cpala se tím až měla boule za ušima...a co byl první příkrm kterej jedla fakt pěkně byl od hippu takže taky slanej..podle mě prostě nechce neslaný no a pak za c) přestane usínat u prsu takže nám tam furt nebude haprovat to mlíko při usínání a tím bude déle o hladu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musela jsem zrušit plavání Sonička se minulé pondělí zbavila rýmy a v pátek zůstal mm doma s rýmou a v sobotu byla u babi s rýmou a dneska ji máme zpátky a horší než minule..teče jí z nosu a pěkně kýchá :pensive: :frowning2: to bude noc!
19. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zajtra pisnem. Cez den nemam cas a vecer zvykne David robit web ale na mobile vas zvyknem citat, len sa mi nechce datlovat. Boli sme vyse tyzdna u nasich a teraz sa furt zaoberam Sl.ekzemom, (asi ma alergiu na mlieko-zda sa mi ze aj na materske, moze to byt?) A v noci straaasne zle spi, ja som kazde rano uplne mrtva a to doslova...
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli krasne videjka, jak Maty tancuje u knihovny, nevytahujeti ty knizky? a auticko supeeer, jak se nacha vozit:slight_smile:

holky, aja su tak KO s tou hlavou a mam zaludek an vode, ze si ani nedam gulasek...dnes jse teda snedla toho jako vrabec, nevim z ceho delam mlicko :confounded:

jumi, teda Domi se mi do vystrihu necpe,ale jak reknu "mliko, mliko" tak se muze zblaznit nedockavosti, nebo sleduji, ze kdyz se svlikam/oblikam a vidi prsicka, ze na ne reaguje :dizzy_face:

tak nikule na sraz nemuze kvuli fofrum v praci :frowning2:, tak budem s puzzi samy,ale vystacime si. Zitra dam zpravu,

asi pujdu driv spat, jsem fakt nanic
dobrou
19. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novinka - pokud má alergii na určitou bílkovinu kravského mléka, která prostupuje do mléka mateřského a ty mléčné výrobky jíš, tak pak ho alergizuje samozřejmě i tvoje mléko v tomto případě pak musí držet nemléčnou dietu nejen dítě ale i matka...

S tím spaním chápu jsme na tom stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Well my sme Kubkovi na 1. narodeniny kúpili drevenú stavebnicu, odrážadlo, hojdačku do domu, veľké nákladné auto a už si ani napamätaám a na 1. Vianoce knižku FP Učíme sa riekanky, FP hovoriaci pes a už neviem a Matymu sa páčil ten Kubkov vláčik. :slight_smile:
Andy tak oddychuj aspoň kým Máli spí, ja viem že je to ťažké. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dík za podporu, ja verím, že to Kubko zvládne. :pensive:
Zajtra idem do poradne so Zuzkou, aj na očkovanie. :unamused:
Vo štvrtok ideme do Popradu, budeme tam do nedele. MM ide služobne do Sniny, tak sa zvezieme. :slight_smile:
Sam to s hlavou blbé, dúfam, že to ráno už bude ok. A príjemný zraz s Puzzi. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý vole, vyhodili mi Karolínu no to je masox.... :angry: :frowning2:
19. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami nene nevytahuje, on vi ze to neesmi :slight_smile: a tancoval silene proste paril :grinning: skoda ze to nema zvuk. At te prestane bolet hlava, je to opruz , znam
Laus jj Karolina me taky sokovala, ja cekala Paulinu, ach jo. :unamused:
Miruss diky za tipy, 80% tech veci uz mame :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer :slight_smile:
Den jsme meli hezkej, byli jsme u kamosky a na prochajde. Nasly jsme super misto na prochazky. Velka dlouha alej stromu, ktera vede k zamecku a okolo nadherne plane se stromama sem tam :dizzy_face:
Doma potom delal Ray s JAydim blbosti, tak jsme se nasmali. Na veceri dostal Jaydi chleba s maslem a kruti sunkou, si hezky posmakoval :grinning: a Pred spanim vypil jeste trosku mlika. Usnul kolem pul 8 :slight_smile:
Podivala jsem se na vysledky SS, ale teda meli vyhodit radeji 4 kluky :angry: Ten Puskailer mi leze krkem :angry: :grinning:

Jdu vas docist :wink:
19. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus tak to je super ze jste nasli krasnou prochazku.
a jak rikas Puskailer i cristovao mi ta, vadi :angry:
Teda takovou dobrou veceri uz mel? holky od kdy zacnete davat malym chleba s maslem a necim a kdy ? na svacinku nebo kdy diky
19. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi story od zubarky teda desna :cry: au au :frowning2:
Talls zase drzi dietu :grinning:
Sami, Jaydinek porad spinka s nama v loznici. Teda on v postylce, ale tak kolem te 3h rano uz s nama v posteli :frowning2:
Ale nevim, jestli ho mam tedka stehovat. Vypada to, ze ma nejakou krizi. Furt chce byt jen se mnou, porad se mazli a otira o me oblicejickem a dava pusinky. Jakmile se hnu, hned za mnou leti a tak.... Tak treba by to jeste rozdeleni do pokoje nebylo dobry :unamused:

Miruss to je mi lito s Kubikem :frowning2: Ale operace pomuze a prdolka na to pak brzy zapomene :pensive:
Sami hlava je snad uz lepsi :pensive: A jak dopadla prohlidka?
Weli Maty super takhle pod vodou :slight_smile:
Weli noc u vas taky hruza :frowning2: Snad bude dnes lepsi :pensive:
MOni tak u DR docela dobry. A teda s tim, ze pani Dr je tim znama :astonished: Uz bych byla radeji jinde nez u ni :rolling_eyes: Tak snad bude lip po tech nekolik mesicu a pak se zase uvidi :pensive:
Weli videa super. Maty je krasnej a jak se vzdycky podiva do kamery :dizzy_face:

K tem darkum. My chceme poridit to kolo (trikolka), ve ktere maly sedi a ty tlacis, ale pak se to da oddelat a maly bude slapat sam. Pak stolecek (nehraci) ale s kostkama, co se do sebe davaji, pak drevene kostky a nejake obleceni. V CR mu koupim nejake cesky hrajici hracky, jako je knizka, ktera mluvi ty rikanky (myslim od FP nebo VTech) a urco jeste neco. Se tam podivame, jak tam budem. Jo a jeste jsem se divala na takovej stan/domecek, z um hmoty s ruznyma otvorama a blbustkama na tom :sunglasses:

Sami at vam ten srazik zitra vyjde :slight_smile:
Jumi chudinka Sonicka s rymou :pensive:
Novi Slavecek ma ekzem :frowning2: Snad brzy zjistite z ceho a neco vam pomuze :pensive:
Weli ja uz jsem Jaydimu davala nekolikrat chlebik a nejakou tu sunku nebo syr, nebo jen samotnej chlebik s troskou masla sni na svacinu, vetsinou k tomu pak jeste jogurt :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Well super videá. Maty aký tanečník. :slight_smile:
Well to bude ťažké zháňať darčeky, keď už všetko máte. :grinning:
Novi tak to máš pestré, keď sa nevypíš. :unamused:
Chleba so šunkou a maslom som už aj ja dávala Zuzke, ale veľmi jej nechutil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka blbě spí, přes den i večer. Budí se s křikem. Začalo to v pátek na srazu. V noci spí pak do rána slušně. Tipuju zubky, posledně to bylo taky tak.
Musím vám napsat, že taťka má za sebou premiéru přebalování Janky, posrala se mu, jak jsem odjela cvičit :grinning:

WELI, já jsem dala Jance jednou chleba postrašený máslem na večeři, klidně můžeš i na snídaní, nebo rohlík :wink: Nevím, od kdy se může žervé sýr, to mi vypadlo, budu to muset někde pohledat. Riškovi jsem taky nejdříve mazala jen máslem a pak jsem přešla na žervé. Marmeládu jsem nedávala nikdy, možná proto jí nejí :slight_smile: Video nezkouknu, hapruje net. Snad se mi podaří odeslat příspěvek. :angry:
PETŘI, procházková trasa zní zajímavě :wink:
SAMI,doprčic s hlavou :frowning2:Snad se z bolesti vyspíš. Mě bolívá hl. většinou od krční páteře, nebo pokud si nepohlídám tekutiny :unamused: Zkoušela sis vzít paralen? Na srazu mi pomohl.
NOVI, Slávko ti dává pěkné kapky. A David pomáhá stále nebo ho to už přešlo?
SS, stejně vyletí kromě jednoho všichni, dříve nebo později :sweat_smile:
MIRUSS, už se těšíš domů, co? (do Popradu :sweat_smile:) Jak si říkala na srazu, že si myslíš, že se tam jednou vrátíš bydlet, tak jsem zapomněla říct, že já mívám taky rozporuplné pocity, kde jsem vlastně doma, a že jednou, až budu starší a děcka budou dospělé, se vrátím do Bartošek :sweat_smile:
Dneska vůbec nedorazil PANWELINKA :confused:Asi neví, že my jsme tu na tu docházku přísné :unamused: :wink: :grinning:
JUMI, tak asi bude Soňule mlsoun. Děckám vždy více chutná "zakázané" :wink:

Já už půjdu spát, dobrou :slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli tohle je taky dobry, ale nekupujem. Jaydi to ma u sestrenek a hraje si s tim porad rad :wink:

http://www.toys.ie/Fisher-Price-Laugh-and-Learn-Musical-Chair-!E04127-prod.aspx?qwSessionID=cde7f4cb-c4d6-4e93-ac02-7d76b266d131
19. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi se spanim je mi to lito :frowning2: Snad to brzy prejde :pensive:
A TM super s premierou prebaleni :grinning:
19. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechapu, proc se na tech odkazech oznaci jen cast :angry: Takze prekopirovat cele! :wink:
19. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teprve nakukuju ... odpo jsem tady měla děti, pak plynule navázala kamarádka, PPL dojela až v 17 hod !!! ale body z moiry jsou doma ! kámoška tady byla do 21,15 dojel pro ni manžel, a malá neusnula - učinila jsem 2 pokusy, tak byla hore od 13 hodin až do 21,30 !!!! To vypila mlíko a odpadla .... zítra jedu k mamce, tak snad nebude v noci moc blbnout, už jsem nachystala golfák s fusakem, tak snad to zvládneme ....

Jen jsem vás v rychlosti prolítla, tak ani nebudu moc reagovat ....
Novi, máš to náročné ....
Andy, taky se těším jaké budou dojmy po NT!
Miruš, tak bude odreagovačka v Popradu jo?
Petři, malá je čím dál větší maman, dnes jsme tady byly dopo samy, jsem nemohla nic udělat, jsem pomalu vařila s ní na ruce, hned tak lítostivej brek se slzama, no nářez ... snad to přejde sakra, to se fakt nedá ...

Holky, jdu do hajan, kdoví jaká bude noc .... dobrou
19. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wel - dárečky - no k narozkám odstrkovadlo a FP hrnec - oboje už má jen ji s tím vyfotíme a koupíme jí křesílko aby měla prostě svoje...asi tohle http://www.eshopbaby.cz/katalog/detske-kresilko-soft-modre-babymoov-p946 a to bude to co dostane v den narozenin..pak dostane od babi duplo krmení v ZOO a od našich takovou tu sekačku aby měla k nim na zahradu na léto (a nepochybuji že se babičky a děda vytasej i s něčím neobjednaným od maminky :wink: )..k vánocům od nás dřevěné hračky - hudební nástroje a takovou pyramidu - dávala jsem tu odkazy a pak kočárek s panenkou....a když bude mít to narozeninové duplo úspěch tak možná ještě dostane od našich druhé duplo a už má v kůlně schovaný plastový domek a klouzačku je to i na doma ale ona to bude mít u nich na zahradě...

pro kluka maj duplo úplně nááádherný letadlo takové obr :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to letadlo je až od 3let.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale maj spoustu pěkných autíček..já myslím, že lego je super věc a pro kluky teda zvlášť!
19. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vas po dlouhe dobe zdravim. Obcas nakouknu. Vidim, ze se detatkam dari dobre akazdy ma vetsi nebo mensi starosti.
Nase Kristinka je po druhe operaci. Chudinka nase. Tentokrat se ji na obliceji objevila malinka hrudka a pani doktorka doporucovala ji vyriznout. Operace probehla hladce. Kristinka je nase holka statecna. Zatim vse bez komplikaci. Jenom cekame na vysledky z laboratore.

Jinac Kristinka bude asi posledni, kdo zacne lezt. Prekuluje se na vsechny strany, na zadku se umi tocit, ale nejak se ji nechce lezt. Hrozne se na brise rozciluje, ze ji to nejde a posunuje se dozadu misto vpred.

Tak vam tajne zavidim, ze vase deti delaji takove pokroky ( docetla jsem se, ze nektere uz i chodi )
19. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek