• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte, ja som mala dnes zas budicek uz o 3.45 dala som mu mlieko hned, som si myslela ze zaspi, ale opak bol pravdou, bol hore az do 4.55 a teraz si spokojne buvka.
S MM to je stale n ho..o, ani sa nerozpravame. Nase konflikty su len z toho ze mu strasne vadi, ze byvame s mojou mamou, a to pitom on bol za aby sme tu ostali byvat,ja som chcela ist na byt, mame velky dom, a mama je tu sama. My mame spraveny samoatatny byt v podkrovi.Teraz si neviem predstavit ist niekde inde, kedze sme tu dotoho vrazili uz niake tie peniaze.Nic nam tu nechyba, mama sa do nas nestara, akurat ze je rada s malym, a to ho stve najviac, ze je s nim castejsie ako jeho rodicia. V hlave sa mi motaju myslienky aj na rozvod, mama mi povedala ze ona sa mi do toho starat neude, a ze ked sa tak rozhodnem ze mozem pocitat s jej pomocou.

Tak uz som sa trochu vypisala z toho, je mi trochu lepsie.

A este vam chcem napisat aku sme mali vcera "dobru" prechadzku. Isla som von ze ved aspon na chvilu, tak maximalne na hodku, ale domov sme sa vratili uz po 35 minutach s neskutocnym revom, po ceste som ho niesla uz na rukach, neviem co sa mu robilo, potom doma som ho skoro hodinu len nosila na rukach, vobec som ho nemohla polozit a ani si s nim sadnut.Potom konecne zaspal, aj to na 6 krat, vzdy ked som ho polozila tak spustil rev a spal len 25 minut. Neviem ci to spravil kocik, mozno si od kocikovania odvykol za ten tyzden co sme neboli vonku. Chybu som asi spravila v tom ze som zobrala golfky, kde sa neda prehodit rucka a on na mna nevidel.

Poctivo som vas docitala ale na reakcie niako nemam naladu, ale nebojte ja sa zas zapojim.
20. říj 2009 v 06:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Este som sa vas chcela opytat, ked davate detom jest rozok s maslom, kolko vam toho asi zjedia, mne vcera Tomi spapal polovicu rozteka natreteho maslom, ale myslim tym prekrojeny rozok a este si dal trochu aj z druhej polovice. Ci to nieje malo, alebo moc?
20. říj 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, teda my dnes vzhůru od 6 :rolling_eyes: to je děs, máli nějak není ve svý kůži..zuby?pořád knučí, chce nosit, chovat...záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

add superstar, já jsem spokojená s těmi kdo vypadli..ta Karolína mi přišla taková nesympatická...a příště by mohla vypadnout Ištváncová :sweat_smile:

Novinka myslímm, že Hpája má tu nemléčnou dietu, Riška měl s tím taky problémy...zkus jí napsat...
vanilka ono to bydlení s rodičí nikdy nedělá dobrotu...i když vlastní byt a toto všechno...možná si TM přijde jen "méněcenný", jakože bydlíte u tvé mamy a on není schopný vám zařídit bydlení...a asi na tvou mamku i žárlí, že je s malým víc než on....oni jsou ti chlapi fakt ješitní a tvrdohlaví :angry: :angry: :angry: nepomohlo by, kdyby tvá máma pohlídala a vy jste si došli na véču a zkusili si to vyříkat...nebo o tom rozvodu přemýšlíš jako vážně...???
20. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky vy dáváte tolik dárků :slight_smile: my teda asi tu panenku, kočárek, hrací stolek?,nějaké dřevěné hračky, já bych chtěla jednu nějakou ferrari koupit....
látkařky jsou nějaké novinky AIO???nesleduju to tedka....
JUMI už jsi byla v PZE v té nové prodejně Brány?
Miruss to si u vašich užiješ v Popradě :slight_smile:
20. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já se poseru, ted malina v koupelně převrhla kýbl s vodou , kde byly asi 3 posraný plíny, takže ona celá smrdí hovnama a koupelna taky :rolling_eyes: supeeeeer nám to hezka začíná jdu na to
20. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky a taťko :wink:

Tak já zase hned dopoledne vyráží pěšo k našim, fakt je to teď masakr s tím časem :frowning2: Děkujeme moc a moc za gratulace k chození. Kájka je šikulka, ale líp jí to jde na koberci bez botiček, to fakt válí. Jinak u nás na plovoučce v botkách chodí taky pěkně, ale jakoby měla "respekt".

Včera jsem našla další zoubek, takže jich máme 5 a kupodivu to není jednička nehoře, které nám obě chybí, ale dvojka dole, takže bude mít Kájka dobrý úsměv - dvojky nahoře a jedničky s dvojkou dole :grinning:

Zkoukla jsem srazové fotečky, moc krásné, úplně jsem vám moc záviděla takhle sejít se. Příště musíme jet taky !!! A klíďo i s taťkama - oni budou hlídat a my krafat, co :wink: ? Sami krásná růžovka :wink: A Domi je fakt jako její malinký odraz v zrcadle. Všechny dětičky fakt nádherné a maminy kočandy jakbysmet. No a taťkové taky, samo !!!

Vanil,
mrzí mě problémy s TM. Ale už myslet na rozvod, to je snad přehnané od TM. Když máte vše oddělené a mamka vám nezasahuje do soukromí, tak je to OK, ne? I my to tak máme. Mi je taky líto, že Kájka vídá tchány víc než mé rodiče, ale o to víc se snažím k nim chodit atd. Takže by se měl TM zamyslet, že je i jiné řešení než rozvod. Drž se, mamčo !!
Já jsem Kájce zatím dala asi jen půl krajíčku chleba s máslem - nakrájený na kostičky a to snědla.

Jak jsme u toho jídla, tak v pátek na trachtě Kájka měla i 2 pidi moravské koláčky s tvarohem a jak jí chutnaly. Nejdřív jsem měla výčitky, ale ani nevím, jak to do ní zahučelo, dala jí to teta z moravy, co s ní býváme max 1x do roka a aspoň to bylo pečené a fakt pidi - oni tam mají koláčky menší než my cukroví :wink:

Dneska odesílám casualek. ta baba, co si ho měla brát, tak mi to den před předáním odřekla, tak už má pěkně negativní hodnocení. A další paní je kdesi od Olomouce a budu to posílat na dobírku, tak se modlím, aby vše proběhlo bez problémů.

A nový kočík máme nakonec Janéčko. Měla jsem 2 tipy - Peg Pérego GT3 a Jané Slalom, a Palo koupil Jané. Poslední výběr jsem nechala na něm :wink: Zatím jsem fakt spokojená, Kája tam leží jak na letišti, místa tam má hodně a co fakt oceňuju, tak to je krásně vysoký nánožník!
20. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy ja som praveze nechcela ostavat byvat doma, ale MM tu chcel ostat, jemu sa na chalupe pacilo, a neskor mu u zacali vadit rozne veci. Takato situacia u nas uz raz bola, vtedy sa mi strasne ospravedlnoval a tak a ze sa bude snazit iste veci pochopit, lenze pochopenie trvalo asi rok.

Petis, to nie MM uvazuje o rozvode, ale to mna napadlo, ale mozno aj on nad tym uvazuje.
A navstevy u svokrovcov su celkom caste,minimalne raz do tyzdna, takze sa nemozu stazovat, ze maleho nevidia. A to ked tam ideme tak sme tam minimalne pol dna, alebo oni u nas.
A fajn ze si s novym kocikom spokojna.

Idem nakrmit drobca a snad na chvilu vybehneme von.
20. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, dnes se snad zapojím víc, včera to byla krize...fakt jsem byla unavená jako už dlouho ne, totálka hotovson, když jsem jela na světýlka, tak sem si normoš schrupla v metru...doma jsem chtěla žehlit, ale to se nedalo, byla jsem ráda, že ležím na gauči...večer jsem ani nedočítala a MM prej...holky tě urazily, že nejseš na koňovi????? :confused: :grinning:

Je, teď se Tobi zřítil, chtěl si sednout a padnul přimo na hlavu dozadu, jeje, to bylo řevu...ale dobrý...šmudlina...už zas nahání kostky, zapomenuto...

Vanil, teda to moc nechápu, co TM blázní...hele, někdy když jsou chlapi ve stresu, tak poukazujou na věci, který je vlastně vůbec netrápí, ale je to to první, co je napadne...třeba prostě jen nemá svůj "den" (týden, měsíc), a zas to bude dobrý. Kdyžtak mu jemně naznač, že u tvé mamky chtěl zůstat on a že přeci jeho rodiče vidí prcka taky často, tak přeci není problém na žádné straně...

Sami a hlava...mi něco říkej, dnes jsem spala jak zabitá a vzbudila jsem se a taky třeštění...jako nechápu, mne hlava skoro nikdy nebolí a teď na srazu, včera i dnes...ale vypadá to, že už to bude dobrý....super, že ti TM pomohl a navařil... :slight_smile:

Miruss, super, odpočineš si "doma" - u rodičů!

Petis, já bych koláčky teda úmyslně nedávala, ale když holt člověk tetu neuhlídal :wink: , tak se snad nic nestane...byl by průšvih, kdyby byla Kajka alergická, je tam vajíčko, tvaroh a tak...ale když jí to nic neudělalo, tak žádnej stres...

Jo, já dávám pečivo, občas tak 3x týdně asi, ale jen pidi kousek, tak třeba 2 cm z rohlíku, on toho stejně víc nesní. Mažu mu to máslem, protože občas zapomenu dát tuk do oběda, tak aby měl nějaký tuk (vitamíny rozpustné v tucích v zelenině se líp vstřebají)

Petronuska....no dieta to není, jen jsem trošku potřebovala zklidnit chutě...na srazu jsem spucovala co se dalo (půl welinčinýho koláče, čokoládu, brambůrky :sweat_smile: ), do toho snídaně švédské stoly, to tak láká, že.....no, tak jsem si řekla, že tento týden fakt jako trošku zklidním...uvařila jsem si tu polívku, už mi teda nechutná, po 2 dnech,ale jím k tomu i jiný věci, včera jsem měla večer rohlík, ale suchej a ještě jogurt a k snídani si dávám musli s mlíkem....takže jako nic tak dramatickýho...
Andy, dík, že jsem tak akorát...jako asi jo, žádný drama, ale prostě furt je tam od porodu něco navíc, nějaké to sádýlko...

Je, Novi, ahoooooj. Fajn, že jsi se ozvala, ať máme nějaké novinky :grinning:

Jinak teda koukám, že dárků budou mít vaši miláčkové mraky, já to teda přehánět nehodlám...k narozkám dostane psa FP a nějakou drobnost, kdybych sehnala ten vláček. a k vánocům asi nějaké to odrážedlo nebo tu tříkolku s tyčí na ven na jaro.A možná ten stolek FP....už ho radši snad půjdu koupit do kamenné prodejny... :pensive: Stejně ještě rodina něco donese, fakt si nechci zakrámovat byt hračkama pro Tobíka, už teď toho máme, že pomalu nevíme co s tím...puzzi, co? Ta viděla náš "ansábl".

Mirkson, tak Kristince se nechce lézt??? Tobimu to taky trvalo, ale teď už naštěstí leze, ale zas nesedí....nevadí, přijde to holt později...tak neboj.
20. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Ja idem dnes so Zuzkou do poradne aj na očkovanie. Musím ísť autobusom, lebo MM je celý deň preč. Šéf im zaplatil pretekanie na novom Slovak ringu pri Nových Zámkoch, to sa niekto má. :slight_smile:
Vnilka to s TM je blbé, skúte sa niekde na večeri porozprávať, rozvod je dosť radikálne riešenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy Máli nemá svoj deň a prevrhnuté vedro s plienkami. :unamused:
Musím pochváliť Zuzku, včera urobila prvé tri kroky odmňa k svokre. Už sa dosť často pustí a vydrží chvíľu stáť, kým si sadne. :slight_smile:
Zuzka už tiež párkrát ochutnala pár lyžičiek z nášho jedla a to jej chutilo oveľa viac ako patlámo. :grinning:
Mirkson nebok Kristínk začne loziť. :slight_smile:
My kupujeme Zuzke na nrodeniny ten hrací stolček FP, dostane teplákovú súpravu, bugínu pre bábiky a ešte neviem čo kúpia ostatní a na Vianoce od nás kočiar.
A Kubko dostane kamión z Cars, obsahuje autíčko a benzínovú pumpu so zvukmi a trojkomplet nohavice, tričko, vesta vlíčik tomáš a od ostatných knižky, magnetickú tabuľu, pyžamo vláčik Tomáš, tričko Cars. a ešte neviem čo ďalšie.
20. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, mám tu od Mr.Tallse prezentačku - fotky. Moc se mi tam líbí Zuzanka, jak pozuje :wink: Škoda, že jich není víc, lezoucí mimina se holt blbě fotí :wink:
http://www.mitalita.cz/fotos/letovice/
20. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz sme sa vratili z vonku, boli sme len na chvilu a drobec uz aj spi.
Talls fotky su perfektne, a vsetkym vam to pristalo, ste kocice.

Holky, asi ten nas vztah s MM bude potrebovat cas, a snad sa cosi napravi. Viem ze rozvod je rozhodnutie uz na cely zivot, ale keby ma k tomu prist tak sa tomu nebranim. Len jedno viem isto ze MM by to nenavrhol.

Idem rychlo navarit krpcovi obed pokial spi.
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak my noc docela dobra, akorat drivejsi vstavani.
Fokty jsou moc pekne, akorat maty neni vlastne vyfoceny sam :frowning2: skoda, nevadi.
Dneska jedeme do dračika tak mrknu na ten vlacek, pak dam echo, pokud bude my h budeme kupovat urcite. :wink: na vanoce a pak se mrknu na nejake to duplo.
Holky a jake kupujete odrazedla? a tu trikolku? je jich strasne hodne.
Vanilko co ten TM blbne, ach jo, to je strasne neprijemne, jak je to takove jak popisujes, snad se to brzy da dokupy a bude vse ok :wink: drzim palce.
20. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hezke dopoledne,
noc u nas takova, ze v pul 2 rev asi pul hodiny, jak chtel jit k nam do postele, ale nakonec usnul v postylce v sede :frowning2: tak jsem ho polozila a spali jsme az do 6:45. Pak mliko a v pul 8 jsme jeste spolu usnuli do 9:45. Tak dobry :slight_smile:
Dneska je tu pekne hnusne, venku prsi a doma tma jak v pjerdeli :angry: Vubec se mi nic nechce a JAydinek je taky nejaky klidny a zpomaleny mi pripada :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirkson to je mi lito s operacema, ze musi Karolinka podstupovat, ale hlavne, ze to dobre dopadlo a snad uz ted budete mit klid :pensive:

Vanil teda s TM se vubec nebavit ani? :frowning2: Je jasny prece, ze tvoje mamka uvidi Tomiho vic, nez jeho, kdyz tam bydlite. Ale to prece neni spatne, ne? Jak daleko jsou jeho rodice? At k vam chodi casteji na navstevu. Treba jen na kafco a pohrat si s malym... Co mam rikat ja, kdyz nasi vidi JAydiho jen parkrat do roka? Nastesti je ale skype :wink:
Preju at to brzy vyresite a dopadne to dobre :pensive:
Vanil s prochazkou teda des docela :frowning2: Snad to dneska uz bude lepsi :pensive:

Andy dneska budete mit s Mali pernej den, co? Chudinka smradlava :grinning: Hele ber to tak, ze to aspon nebyla horka voda :unamused: A vidim, ze na vice mistech jsou ty deti nase podobny s chovanim a vice k nam :sunglasses:

Peti gratulka k dalsimu zoubku :slight_smile:

Miruss dobre zvladnete dneska poradnu i s cestou :wink:

talls fotky moc pekne :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hlky,
tak u nás večer padla mlha a jako furt je :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže je to takové nepříjemné..navíc Soniččina rýma je teda fest rýma, pšíká a je celá usoplená, tak jsme ani na hudebku nešly aby tam ostatní nenakazila..pěkně mě to štve protože před týdnem jsme se jedné rýmy zbavili a teď tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jenom odpo na chvíli vyběhneme se psem ať se chudák taky trochu proskočí a odpo přijede táta a přiveze nám ten FP stolek tak už se těším...obchůdek byl příjemný asi pro obě strany protože paní bydlí kousek od taťkové práce tak mi to donesla k němu a dobře udělala páč vyfásla tašku rohlíků a psala že nemaj chybu :grinning:

Andy v bráně jsem ještě nebyla..je u Mánesa a to je pro nás hodně blbá lokalita :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jelikož jsem nic moc nepotřebovala, tak jsem tam jen na čumendu nejela..když mám chuť někde očumovat látkovky tak skočim před barákem na autobus a za 10min jsem v látkovkách.cz a tam jsem koupila Sonince úplně dokonalou červenou čepičku a rukavičky z merino vlny :dizzy_face:

Vanil - tak ať se u vás brzo vyčasí....

Jo a děsně jsem se bavila jak jsem tu četla vaše hlášky na Mr.Tallse, tak jsem se neudržela a musela o něm vyprávět MM..no reakce přesně jak jsem čekala :grinning: když jsem zmínila tu story s lahvičkama :grinning: "....vždyť má pravdu, doufám, že ses ho tam zastala..." jo jo mm a Mr. talls budou asi na příštím srazu sedět u jednoho stolu :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se mi prdolku podarilo konecne uspat. Byl nejakej divnej, sedel furt u me, tak jsem nemohla ani poradne na notasu byt. Tak jsem ho dala do kocarku a usnul :slight_smile:
Dneska nevim, co budeme delat. Nikam se mi nechce jet, jak je hnusne. Vecer potom jdu na seslost s byvale byvale prace, tak se tesim, ze zase vsechny uvidim pohromade. Jedna holka je tehu, tak jsem zvedava :slight_smile:

Jumi chudinka Sonicka, snad to brzy prejde :pensive: Obchod stolecek a rohliky super :grinning:
20. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a vse nej Honzikovi Puzziu k 11M :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky holky, dnes vstavacka o 5:45 ale kaša a spanok do 7:30 :sunglasses: to treba zapiť!
tak ma tu mate :wink: trocha mam zdvihnutu naladu ale alkac s tym nema nic spolocne :grinning: bola som rano vo vypredaji, byva to u nas kazdy mesiac a nakupila som si dvoje rifli po 40,- Slavkovi Next, Early Days a George vecicky -ako nove po 20,- atd. taky pan to nosi z Anglicka a vyratala som si ze budem platit 360,- (nie €, ja este stale ratam v korunach :grinning: ) a on pri pokladni pozrel na Slavka, zamyslel sa a ze 220,- kolko je to eur? a ja ze 7,30 a on dobre, tak 7 €. takze som nakoniec namiesto 12 platila 7€!!! :dizzy_face:

Talls ty brdo, s tymi svad.satami by som sa riadne nasrala a obuchala im ich o hlavu! vydupala si si aspon korenistu zlavu?
Vanil drzim paste nech to s TM dobre dopadne, kurnik to je ale na prd.... :frowning2: ono sa to zlepsi, uvidis :pensive: nechapem preco mu to zrazu tak vadi, ked doteraz nic a dokonca to bol jeho navrh.. :pensive: :rolling_eyes:
Pospi yo, David stale pomaha, nad moje ocakavania :dizzy_face: este aj pecie chlebik kazde 2 dni aby mal Slavko "domaci" a upratuje, vari, kolaciky vypeka....klop klop :wink:
Andy to je daň za koňa ten kybel :grinning:
a darceky riesite? zas mam pocit ze som pozadu. ja som este ani nerozmyslala ale vela ich urcite mat nebude, nebudem ho rozmaznavat. mimochodom strasne vela veci sme dostali, aj trojkolku ma, aj motorku, odrazadlo, vsetko co len chce. nemame to kde dat, mame to v pivnici :sweat_smile:
Vanil Slavko zje 2 krajce ale minimalne 1 je roztruseny okolo. a sunku co sa Mirus pytala davam tak 2x do tyzdna s chlebom ale najprv ju povarim aby sa vyplavil ten humus.
ozik a k tym flastickam, ja mam 5, kazdu inu ale Tommy Tipppee je najlepsia, Lobka super ze si kupila!
idem varit kym spi, spava mi 2 hod. denne, okolo 11:30 - 13:30 py py
20. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi ahoj, super nakupy :grinning:
A teda David docela vali, super :slight_smile:
A spani pres den uz taky docela dobry :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls tie fotky su kraaaasne, ju ale vam bolo vsetkym dobre, takeho fotografa mat...
Puzzi aj ja zelam Honizikovi vsetko naj k skororoku :slight_smile:
Petis gratulka k chodiacej Kajke
Vanil a nebola mu zima? alebo nebol zvyknuty na take pocko. no ine ma uz nenapada...chudacik, keby tak uz vedeli rozpravat :pensive:
20. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi a co u vas noveho se Slaveckem?
20. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste vsechny zase!!! Mam konecne chvili klid na psani a tu nikdo :angry: :wink:
20. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
samozrejme sa zobudil hned ako som to dopisala, takze zas som bez obeda.
Petri Slavko este nebeha jak Jaydi, len za ruku a sam spravi tak 5 krokov, ale v kociku nevydrzi dlho sediet, musim ho vypustit. inak takto to je od zaciatku augusta-srpna a aj doktorka povedala ze sa po tom tretrom pade spomalil. inak vie povedat par slov, mama, baba, papa (jedlo), daj a tak ale moc nekeca, len ked ma naladu.
musim fofrovat, to je dabel!
20. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme zpět z 11m prohlídky, Kuba měří 71 cm a váží 8,51 kg :grinning: Na to co sežere žeroutík malej, je hubeňour. No po tatínkovi asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirkson: Tak malé se nechce? Neboj, jak začne lézt, tak si budeš říkat, že by bylo fajn, kdyby ještě chvíli nelezla, protože hned jak začne lízt, tak se za chvíli na to, bude chtít stavět a pak chodit ..... :sweat_smile:

Talls: Fotěčky jsou krásný :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A copak je to tam za tu větší holčinu? :wink:
20. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Mou Nikolka.
20. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čípak je ta princezna? Byla to taková malá opatrovnice :wink:
20. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
rano na 9h jsme mely sraz s Puzzi a Honzikem na kocarkovani kolem prehrady, super, prosly jsme se, Domi si dal kratkou chrupku, Honzik koukal, sem tam mrčel, ale v pohode, pokecaly jsme, bylo to faaaajn. Puzzi vcera mela cestu docela dobrou, z Plzne do Prahy pry Honzik spal, u kamosky se probudil, pak na cestu Pha-Brno uz moc nespal,ale dalo se to. Puzzi vsechny zdravi, na net se asi nedostane. maji dnes bohaty program, kamosky, co s nima je, maji mladsi deti (6M a 7M) a naplanovaly cestu tramvaji do centra, navstevu Brány k dětem :slight_smile:))) a pak nejake Cafe pro matky s detma, obed....no Puzzi se boji, ze to bude mega narocne, cely den v kocarech a Honzik asi bude nevrlos, no taxnad to zvladnou!

Domi je dnes akcni jako 100certu, achjo...udelal mi zas kotrmelec z postele...do prcic...on jak je nahaty, dela na posteli salta, polozila jsem ho a on raz, dva tri a uz metal salto :confounded: , paxi skripl asi prstiky do myčky...sakraprace, je fakt megaživáček!!!
jdu docist
20. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
MOnča asi myslí Natálku od Lobky :wink:
20. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mou jaaj, myslis Natalku? to je Lobkina. som myslela, ze z babatiek :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek