• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
SAMI, Janka taky nahátá více řádí a v posteli je hrdinka, nebojí se ničeho :sweat_smile:
VANI, TM je asi trochu zvláštní, ne? Přijde mi to doooost divné od něho :unamused:
MONI, Kubík má asi dobré spalování, buď ráda :wink:
PETŘI, u nás je dneska taky celkem tma. Já bych spala hned. Riška ne e a Janku jsem ráno přetáhla, nedala jsem jí hned v 8,15 po návratu ze školky, jak je zvyklá, ale snažila jsem se jí natáhnout až do 9h, ať můžeme ze školky jet ke tchýni. Ale místo natáhnutí došlo k přetáhnutí a usnula až skoro v 11h a v 11,45 jsem jí budila, bo jsme musely do školky :rolling_eyes:
NOVI, super, že se David vzmužil a pomáhání mu vydrželo, mám radost :dizzy_face: S dárkama též razíme teorii nerozmazlovat :wink: Ale to je každého věc :wink:
JUMI, TM a Mr.Talls říkáš, bude na dalíšm srazu správná dvojka? :grinning: :wink:
TALLSovi, díkes za fotos, krásné moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
SAMI, a co hlava?
20. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tu se jeste kecalo, ale chapu, ja sla spat ve 22h coz je rekord...kdyz Domi po pulnoci chtel pit, mysela jsem, ze uz je rano :slight_smile:...takhle jsem se nevyspala,ani nepamatuju,ikdyz v noci hodne cuckal, nechala jsem ho dudlat prso a spali jsme az do budiku v 7h :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:

hlava me neboli supeeeer a bylo to urcite malo tekutin a pater, zada mam pekne dodelane...si asi dopreju zas nejakou thajku :grinning:

ja vcera s vysledky SS docela spokojenost, on ten Ben pujde priste asi...a Karolina, no pech, ja myslela, ze pujde Nikoleta nebo Paulina,ale holt je to na lidech a sms

holky, mam super tip pro nachlazeni, MM predevcirem zacal varit zazvorovy caj s citronem, nakraji cerstvy zazvor na platky a citron taky a zalije vrouci vodou , udela treba i 3 navlevy z toho a zbavil se kasle a rymy. Doporucuji. a je to moc dobre.

ty jo, jak ctu, co vsechno Jumik poridi k narozkam a vanocum, tak teda nevim, snad moc na svem diteti nesetrim,ale tolik darku asi nedostane...to by pak pribyvalo moc geometrickou radou a kam s tim a pak moc hracek a nuda? Navic z toho az tak rozum asi nemaji? nase nadilka bude skromnejsi

jumi jinak ty klice od FP asi pripnout nekam pujdou, maji nejake kolecko.
pospi gratulka k prebalovani tatky R :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi JAydi vzbudil s peknym revem v kocarku, dala jsem mu mliko, protoze vypadal, ze je desne unaveny a jeste zaviral ocicka. Jsem myslela, ze jeste pujde spat, ale nee. Tak pobrekaval, ale dala jsem mu teda jeste trochu obeda, spenat, mrkev brambor, tak snedl pulku talirku a tedka vypada, ze ma energie dosti :slight_smile:
Ale moc me nechce nechat na notasu :angry:

K tem hrackam...ja vim, ze jich dostane prcek asi hodne, protoze to je tady normalni, ale chci je mit schovane a dat mu to behem roku. Treba mi ukazovala svagrova, co mu chtej koupit, tak to je az od 18M a tak, takze to dostane treba v lete. Aby nemusel cekat na darky celej rok, bobik :sweat_smile:

Sami diky za zpravy o Puzzi a srazik se docela vyved, co? Super, ze se muzete takhloe s nekym vzdycky sejit a pokecat :wink:
20. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak super, ze hlava uz neboli a meli jste dobrou noc :wink:
Kdy ze to odjizdi TM na mesic pryc? Uz jsi premyslela treba o tom, ze by jsi prijela sem? :wink:
20. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ctu, ze taky nebudete davat tolik darku...no ja mam uz celkem i nejake obleceni vel. 86/92 do zasoby, tak to budu brat taky jako darky, holt balicek jako balicek. nemaji z toho rozum a fakt jako to nema cenu.to mu radsi udelam radost malickostma i jen tak. Hraci stolek dostal uz ted nedavno, jeste promyslim, co dostane. tchani a tatka se me asi nebudou ptat co maji koupit, takze tam nevim, co dostanem, ale pocitam penizky, taky dobry, na stavebko :wink:

andy, novinky na Brane nesleduji, plin mame zatim az az, ale natahovaci vlnaky by se mi hodily, pac ta instalace bude rychlejsi nez na cvoky s tim živáčkem, co dela vyvrtky se to neda nekdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak mozna nejakou merino vychytavku?nebo mozna neco upletu, taky hezky darek, nakrcnik nebo cepku zkusim :wink:, jinak kýbl s plinkama na zemi...mňam

vanil, hm, problemy s TM nic moc,ja cekala teda ale horsi téma...co mu vadi? tak at pozve vase nebo tam jedte na vikend, at si maleho taky uziji.

dračí mlade konecne usnulo, jdu rychle udělat nutne veci, pak zas doreaguji

petis diky diky za pochvaly, nevim, proc si vsichni vybrali me a Domču ,ale dekujeeem. To je hezke, ze je mi tak podobny, ja to vidim,ale jen slabe, ne tak jako vy. Teda a mate jane, tak super, lepe jste vybrat nemohli!
20. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Talls, tvůj drahý choť udělal super fota :dizzy_face: Dětičky jsou k zulíbání :dizzy_face:
Mladej sameček jaskej má super svetr :wink: No jo, je cool :dizzy_face:

Já jsem dnes vyžehlila všechno prádlo, co se mi tu nahromadilo, vytřídila jsem věci, které už Vítečkovi nejsou.
No a nějak na mě padla nostalgie, jak to strašně letí.... No nechci se vidět v prosinci-to budu řvát jak kráva :grinning:
20. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups, jen mi svitlo do oci posledni, co pise petronuska, MM nepojede na cely mesic, ale jakoze to da plus minus celkem mesic do konce roku, ze nebude tak casto doma. Jinak o navsteve IRL jsem premyslela, to vis ze jo, je to lakave, ale kdyztak asi az pak zjara pristi rok, ted by to cestovani bylo takove naprd,hodne kramu, zimni veci a vubec...uplne se na to jeste necitim :wink: , ale fakt nad tim uvazuji, dik za nabidku
20. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus dneska akcni :grinning:
Jo, to bude vzpominani za chvili na to, jak jsme ty nase smudliky teprve rodily a tak.... A uz to bude rok :astonished: :dizzy_face:

Sami ja to pochopila, ze by jel na mesic. Ale neva, klidne nekdy jindy, jak bude teplo. My jsme tu :wink:
20. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od Lobky ..... no tak to jsme měli jet s Aničkou, by si tam vyhrála :wink:

Pospi: Kubík je asi po mě, i když Anička je taky hubeňour (má pořád 11 kg :grinning:) Však je to dobře, jen aby mu to vydrželo.

Sami: A kočky na Domiho nezabírají? U nás je kočka chudák, páč jí děti pořád honí, pokud se nehoní sami. :grinning:
20. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme doma, byli jsme nakoupit jidlo, nic tu nebylo. v baumaxu jsem si koupila kvetinky juuuuuu ja mam radost ale v draciku jsme nebyli. matyasek byl uz hodne protivny a tak jsme prijeli domu a sel hned spinkat slunicko nase. :wink: takze priste, ale myslim na vlacek.
Dneska jsem se s MM bavili ze Matyskovi dame fakt par veciciek, snad jen dve hracky a zbytek rekneme at nam daji penizky a nebo koupi hranoly a nebo pisek a nebo klouzacku, bude na jaro stavet MM to detske hriste a to bude pro matyho nejvetsi darecek. uz se tesim.
Byli jsme si taky objednat listy na koberec, budou v patek tak pak bude MM pokladat na chodbe.
Mam docteno, ale je toho hodne tak mam HOSIPa :slight_smile:
Sami super ze se sraz z puzzi vydaril :slight_smile:
Popsi teda TM prebaloval poprve? uaaaaaaaaa toz to zvladl dobre co?
Novi super ze David pomaha, tak to ma byt je to i jeho slunicko no ne ? :slight_smile:
Momou Kubik ma krasnou vahu, oni uz to nejak vybehavaji :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, díky, pochvaly vyřídím Mr Tallsovi, bude rád. Jen je mi líto, že nenafotil i hezčí fotky, umí to :wink: ...
My byli s Tobim zas po 5 měsících v centru komplexní péče v Motole, tak zas doktorek plno (asi 5) a prej se jim moc líbil...tak jsem ráda. Sice nepředvedl úplně všechno, co umí, ale byl v pohodě, nejvíc se mu líbilo zrcadlo, fut se na něj sápal a smál se sám na sebe :grinning:
Weli, je to bude mít Maty úžasný, mít své vlastní hřiště...paráda, to je opravdu dárek nad dárky.
Novi, bezva, že David tak pomáhá, šel teda fest do sebe, co? To je skvělý....
Jumík, jasně, dáme chlapy dohromady, ať zas kujou pikle oni na nás...Ale jestli pojedem jen na Vysočinu, asi by mne MM jen hodil, nezůstával by...ale zas jako líbilo se mu, tak uvidíme...kdyby jelo víc chlapů, asi by zůstal...

Moje "kamikadze" dítě se tu teď sápe na židli,už si k ní stoupne, ale pak neví, co dál...musím chytat, nebo by byl pád...o zábavu postaráno...

Lao...s věcičkama po tobíkovi mám vždy taky nostalgii, jak byl malinkej...to snad ani není pravda, že byl taky miminečko 3,5 kg...
20. říj 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli super s hristem pro Matyho :slight_smile: JA bych chtela taky :wink:
Talls jen nechej Tobika pekne lezt a vylezat, on se nauci pak i padat :wink:
20. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se krasne vyjasnilo, tak jsem byla s malym venku, aspon usnul. Ja si umyla kebuli a najedla se a tedka cekame na tatku. POjedeme potom ke svagrove za holkama na chvili a vecer pak jedu do hospudky na chvili. :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď konečně usnul, spal asi 10 min po cestě z Motola a pak tady řádil, ale furt si třel očička. Jakmile jsem ho dala do postýlky, řev...to bylo asi 5x...uf. Jdu asi umýt koupelnu, je to tam jak po boji...
Na zítra jsem objednaná ke kadeřnici, tak jsem zvědavá...snad to dobře dopadne....zjistila jsem , že vlastně hrozně nerada se nechávám stříhat, protože nikdy nevím, jak to dopadne....nechci nic divokýho, asi zkusím nechat delší, když už jsem to jakž takž vydržela (a taky se to dá sepnout do skřipce a na doma ideální), jen nějak zastřihnout, prostřihnout, oživit...
20. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls jeste jsem zapomnela dodat, ze super, ze to dobre dopadlo na rhb :slight_smile:
A zitra si uzij kadernici, urco to dobre udela :wink:
20. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss gratulka Zuzance ke stání a prvnim kruckum

talls super fotky, jak si ji stahnu?nebo mi ji posles mailem?
jumi, blba rýma, ta je fakt neprijemna, at se ji brzo zbavite, mmch vsechno nejlepsi k vcerejsimu svatku, míšo
haha, jaxe TM ztotoznil s Mr. tallsem....aby chlapi nedrzeli spolu,co? :angry: :grinning:

jezis, Honzik Puzzi ma dnes 11M? sakra, ja to zazdila,kyz jsme se rano videli...a pritom puzzi rikala, pri debate o jidel, vsak co, uz ma 11M...a ja se chtela zeptat, kdy presne...hm, jsem to nezvladla

petrus teda JD je ted nejaky na tebe vazany a ufnukany...snad to brzo prejde

novi ahoooj, fajn zes dosla a nakoupilas teda ukazkove samickovsky, sama sleva! wow!
20. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou jak to myslis s Domim? jasne ze kocky ho inspiruji a taky je nahani a neustale "trapi"...kocoura za ocas :grinning:

laus, dnes jsi pilnice s zehlenim a trideni veci...no je to sila...ja to taky asi nepochopim,az se bude blizit prosinec a my zacnem vzpominat ,kdo kdy rodil...a slavit...chjooo, to uteklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Svetr ma Domi next 3-6M a stale mu je :sweat_smile:

talls dobre zpravy z rehabky a Tobi se uz stavi,jo? no to je sikula, ty jo!kadernice-super, ja dnes psala te me, at mi posle mozne terminy, musim se domluvit s chuvou.Tak snad to nebude na dlouhe lokte, uz mam odrust jako blazen:slight_smile:

MM je dnes doma,ale vzdy jen takpul az hodinu a pak zas leti na jednani, dnes pekne zprdnul stavbare, ze se nic nedeje a ze faktruji vic, nez bylo dohodnuto...šmejdi :angry: :confused:. vecer si chcem sednout nad plany a trochu zacit malovat, kde jake zasuvky a kde co bude, at pak na nas netlaci,az bude treba MM pryc. Vcera nalozil masicko, skopove a dnes jsme to varili v papiňáku, teda to je lahoda jako sviňa, fakt megamňam....

weli hriste a piskoviste bude kraaasne, taky pak casem na domecku udelame aspon pisek
20. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máli dnes nakonec měla celkem ok den :dizzy_face: ale teda co dělá při tom přebalování, samičko asi máme to samé, jako dát na ní látkovky to je šílený, já jsem z toho vždy zpocená a nervní :rolling_eyes: dnes jsem se řízla o snappku, jak sebou šila :sunglasses: jako můžu jí to zpříjemnovat jak chci, ale při inastalaci plíny stejně nakonec řev, vztek, luk, otočky......

PETISgratulace k tomu chození, kajka je moc šikovná :dizzy_face: a janéčko sporták mám taky a velká spokojenost, když to srovnám např s x.landerem, co má kámoška....je fakt velkej, lehkej, dobře ovladatelnej, celkem i skladnej... :slight_smile:
TALLS teda vyřid MR Tallsovi, že respekt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: fotky jsou moc hezký, by se tim mohl živit.....ale taky s takovejma modelama a modelkama to se mu to fotí že :grinning:
MIRUSS tak jsem zvadavá na Zuzku v poradni, kolik váží a tak :slight_smile: a teda zuzka je kočka, má fakt nádhernou barvu vlasů :slight_smile:a ty první krůčky paráda, jsem zvědavá, kdy to čeká nás :slight_smile:
VANILKA věřím, že se to dá s vámi do pořádku, i my měli velkou krizia a Tallsovi myslím taky, ono se to vyříká a časem to vyšumí..,.....nebo mu řekni, že myslíš i na rozvod, třeba mu to docvakně, že to není jen tak ledajaké naštvání....

ADD dárky já to taky nebudu přehánět, vždyt toho dostanou hafo od příbuzných a nechci mít tisíc hraček, lepší je jen pár a podnětných....

PETRONUSKO minulý týden ses nám smála že u vás je hezčejc než u nás, karty se obrací :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: an užij si pracovní sešlost
:slight_smile: JUMI zase rýma, to bude to blbý počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a látkovky.cz 10minut od baráku to je velký lákadlo, bych tam po "vejplatě"vždy naběhla :grinning:
NOVINKA tak tomu se říká nákup samičkovský
:grinning: :sunglasses: a super, žes zašla, to tu chybělo :slight_smile:
MOMOU tak Kubík je tak akorát ne :slight_smile:
SAMI sraz s Puzzi super a jsem zvědavá, jak nám pak bude popisovat, jak to s Honzíkem zvládali.... :slight_smile:
LOBI natálka ti na srazu pomáhala, nenudila se?je moc hezká :slight_smile:
POSPI janička je roztomilá :slight_smile:
MART markétka je ti taky hodně podobná vid, má takový roštácký kukuč :slight_smile:
LAOLA ty zas máš hlášky, řvát jako kráva :grinning:
WELi jaký kytičky sis koupila?
TALLS super jak jste v motole dopadli, jsem moc ráda :slight_smile: a jako ne že se necháš ostříhat konzervativně, já si na tobě úplně představuju něco šílenýho a extravagantního, ty bys to uměla prodat :sunglasses:
20. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uspat a nakrmit a pak zajdu, jsem dnes slaměná vdova, takže ordinace, kůn, nohy hore a náká bašta k tomu :grinning:
20. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jasně, že jsem myslela, že honí kočky - čtyřnohý :grinning:

Andy: No my moc nekupovali dárky, ale máme toho tady ..... :grinning: Jo jo, já myslím, že Kuba je akorát.
20. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je pro silný povahy, to uspávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě tam mrmlá v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: usíná čím dál pozdějí a budí se dřív, co je to za úměru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tip na dárek, to tu ještě nepadlo, má to tady náš kočárkový kamarád a malina je z toho unesená :slight_smile:
http://www.babydracek.com/zbozi/2491--fisher-price-k8845-roller---bubinky
20. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy super tip, my ted mame ale ten novy bubinek z tesca je uzasny a matyho strasne bavi.,
Kyticky dve orchideje, pak takovou nejakou pnouci se. a mam radost :slight_smile:
Puzzi vse nej Honzickovi k 11M, to je mazec, za mesic rok.
Talls super ze jste dopadli na RHB dobre, mam radost. Co na policii uz jsi byla? ja jeste ne a ani nevim kdy se dostanu.¨
Zitra jedme do polska zase pro bebilony, nechce nekdo ? :slight_smile:
Jinak to hriste bude super, moc se na nej tesime a tatka si pekne makne, ale bude to stat za to. Dam jeste do alba fotku, neco podobneho, akorat s dreveno malou houpackou a pisek bude vsude kolem.
Kdo bude mit v lete cestu kolem jste zvani i na grilovacku... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, my jsme neviděly ve čt. Ordinaci, úplně jsem to vypustila z hlavy a teď koukám, že ufňukaná Terezka už má odrozeno :sweat_smile:
MIRUSS, Zuzance posíláme s Jankou gratulace ke krůčkům :dizzy_face: Šikovná holčička :dizzy_face:
Já sice látkové pleny nedávám, ale zalepit tu naší prdelu je taky kolikrát umění :unamused:
TALLS, kontrola dopadla dobře, SUPER :dizzy_face:
Dneska byl výchovný večer s Riškou bordelářem, jsem se tak rozčílila .... a on jak mi mrchoš malý odmlouval... už ju měl na dupě :angry: Zakázala jsem mu večerní pohádku v TV. Ale pak jsem vyměkla, nechtěla jsem, ať jde tak rozrušený spát, tak jsem mu přečetla 2 kapitoly z Neználka. Sliboval a dušoval se, že od zítřka si bude hračky uklízet, no, to jsem zvědavá. :wink: Musím ho začít konečně k pořádku vést, jak jsem slyšela, jaký je Kubík od Miruss šikovný, mám co napravovat :pensive: Ráno chci, aby s ním R. zašel na odběr kvůli kašli. Ale taťka byl dneska v Příbrami, a ještě není doma, kdoví, kdy dorazí, snad ráno vstane, bo jsem Rišku zpracovala....

SAMI, já skopové nerad :sweat_smile: A zásuvky a vypínače dobře zvažte, já u toho nebyla a nejsem spokojená. Teď jdu, automaticky šahám po vypínači a on tam není :angry: Prý moje vina, měla jsem si to rozhodnout sama, když jsem taková chytrá :rolling_eyes: ............. :grinning:
20. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem teprve před deseti minutami uložila spící mládě do postýlky... Vystřídali jsme se na uspávání oba dva s MM, ale bylo to drsné... :unamused: No nechápu, kde se stala chyba?! :confused: Že bychom chlapečka rozmazlili? :astonished: :grinning:

Andy ten roller je zajímavej :slight_smile:

Jejda, taky se připojuju ke gratulaci bráchovi Honzíkovi :wink:

Sami, mě bys taky skopovým moc neuctila, jsem po matičce a "capury" cítím na sto honů a to bych nedala.... :sweat_smile:

Pospi, kdoví, zda to Riška do rána nezapomene :grinning:
20. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Bubínky jsou úžasný :dizzy_face: a umím si představit Aničku i Kubu :grinning: Moje uši :frowning2: :sweat_smile: :grinning:

Mě obě děti spí, Kuba chodí nejdýl v 19, pak už je moc přetaženej a Anička chodí + - v 19:30 hod. Ale jejich vstávání po 6 hodině :confounded:
20. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak maty vecer usina krasne, pres den je to horsi, ale da se, byly horsi casy, ted i ma obdobi kdy hezky ji. tuk tuk tuk a pije jak duha, ale to je dobre.
20. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, nemáš to jednoduchý, chlapi jsou někdy jak malý děti ... nějak byste to měli vyřešit, třeba až se vytrucuje, tak o tom všem dáte řeč ... záleží jak hluboký je váš problém, jestli se přes něj dokážete přenést, nebo jestli jsou v tom i další věci, že to dokopy nefunguje .... držím palce holka!
Vanilko, toho rohlíku snědl malej slušnou porci, to je tak normální bych řekla, to množství co snědl.
Andy, Málinka je akčňák ... kýbl s plínama, takový lákadlo !
Holky, u nás se to teda na vánoce asi taky přehánět nebude ... našla jsme na netu jeden z těch klavírů, co byly na srazu, tak ho objednám, a chtěla jsem něco holčičího, panenku atd. Musím to nějak rozdělit na narozeniny a na vánoce.
Miruš gratulace Zuzance k prvním samostatným krůčkům!
Simčo, fotky jsou parádní, můžu si napsat Mr.Tallsovi objednávku?
Petři, u nás bylo taky dost pošmourno, jsme vstávaly teda v 7,45 ale nevěřila jsem že je tolik hodin, protože venku to vypadalo tak na 6!
Puzzi, všechno nej Honzíkovi k 11 měsícům !!!! Ty jo, už chystej dort!
Novinko, vítej ... tak Slávko už přes den spinká, tak to je dobrá zpráva.
Sami, Domík je rychlík, jsem na sraze koukala, jak hned improvizuje, jen aby se dostal tam kam potřebuje ... asi bude po mamince, ví si rady v každé situaci!
Koukám, že Puzzi srazík zvládá, tak snad pak napíše, jak si to užila.
Simčo, paráda ... Tobík je šikula, doktorky unešený jo?
Sami, vy si teda dáváte do nosu, takový dobroty, a TM vaří, no paráda
Andy, myslíš že je Markétka podobná na mě jo? ... u nás teda mají všichni jiný názor, je to celá tchýně, prostě je Šmerdovic ... jsem chtěla vzít na sraz fotku MM když měl rok, dost podoba vám řeknu, zkusím přefotit a dám do alba .... ať máte porovnání .... Andy, já jsem slaměná celý tento týden ... taky pořád někde trajdáme, a děláme si den jak potřebujem ....
Pospi, tak Riška si vysloužil kázání jo ... taky je to potřeba, nedá se nic dělat. ...
Holky, u nás se usínání trochu změnilo, ale pořád ještě neusíná sama, to asi bude ještě trvat ... mám postýlku vedle postele, napije se mlíka, dám ji do postýlky, lehnu si vedle ní na postel (odpadá přendávání spící princezny do postýlky), ona si vykládala, pak jsem jí něco šuškala, podávala mi ruku ... pak zkoušela medvědovi sníst šňůrku z mikiny ... chytla se peřiny, lehla na bok a spí .... aspoň tak kdyby to bylo každý večer, paráda!
Jinak jsem dneska byla u mamky, občas jsem teda musela spolucestujícím říct, aby mi pomohli s kočárem, holt to prostě nikoho nenapadne ... ale já jsem zvyklá. Bych ten golfák i unesla sama, ale když jede autobus s těma užšíma dveřma, tak prostě s golfákem neprojdu, na cestu zpět jede autobus, co jezdí po Vyškově jako poulička, ten má dveře pro vozíčkáře, a to je pohoda ... počasí teda nic moc, ale malá při přesunech 2x spala, tak paráda !
20. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam vyzehleno, bylo to par veci...ahaaa. ted mi doslo, ze mam jeste v pracce pradlo na poveseni uz asi 3 hodiny :slight_smile:

laus, teda Vitek je pekna vosina, podle tvych popsiu,co to jeeeee? :confused: ze by ho rozmazlilo Bondolino?

pospi jasny, udelej s Riskou porondky, bo pak budes otrok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ty jo, TM je taky vecne v pjerdeli, na cestach :cry:

andy jj prebalovani to je mor...byt k tomu jeste tehotna, taxu na pokraji svych sil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ses dobra!
20. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a k skopovemu- my s MM jsme oba srdcem arabove :slight_smile:, milujem arabskou kuchyni a vubec, ten svet. Mame doma milion ruznych koreni a MM to umi skvele nalozit, takze by vam to urcite chutnalo...zadna capina se nekona :grinning:

marti, tak jste to zvladly i busikem, super a usinani v postylce taky parada. Ja v Marketce vidim tak pul napul tebe a TM
20. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Poradňu sme zvládli super aj očkovanie. Prvú injekciu ani nezaplakala a do druhej nožičky si trocha poplakala.
Váži 8900 g a meria 76 cm. :slight_smile:
Doktorka hovoril, že už môže 2x do týždňa tvaroh, najlepšie activiu tvarohovú. Pribináčika nemám dávať, že to je samý tuk a cukor. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A do varenej stravy už môžem pridať obyč. mlieko.
Andy bubny sú super. :slight_smile:
Pospi Kubko si síce hjračky uúpratuje, ale niekedy sa mu tiež nechce, tak povie že nevládze, tak mu musím pomôcť. :grinning:
S prebalovaním mám tiež problém. :unamused:
Novinka super nákupy. :slight_smile:
Sam tak zraz s Puzzi sa vydaril. :sunglasses:
Talls super fotky, pochváľ TM. :slight_smile:
Momou Kubko bude model. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek