• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Já taky vidím tvojí podobu, MARTI :sweat_smile:
Víte, co se mi často stává? Když hledám u dítěte podobu, a porovnávám jaký nos má mamka nebo taŤka, rty, tvar očí, hlavy apod., tak často zjistím, že rodiče si jsou vlastně podobní a nedokážu určit, po kom to děcko vlastně je:sweat_smile: Máte některá podobný poznatek? :fearful: :grinning: Kdysi jsme s R. prodávali na autoburze, a dali jsme se do řeči s prodejcem od vedle. On se nás ptal, jestli jsme sourozenci, že jsme si podobní :sweat_smile:

SAMI,jj, já jsem si všimla, že děláváte skopové. Mě raz chtěla mamka nachytat s jehněčím, málem se jí to povedlo, capinu jsem tam necítila, a snědla jsem to, ale když si mám vybrat, raději klasiku, kuřecí nebo vepř. :wink: Jj, R. teď často jezdí dálkovky, ale co naděláme, jsem ráda, že se mu daří, vždyť to znáš :wink: Ty to máš ještě horší :frowning2:
20. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, je mi jasný, že to co jsme si připravili na papu bylo dobrota ... se oblizuju jen při té představě :grinning:
20. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, s tím určováním podoby to mám stejný, někdy se (většinou) potkají natolik typově podobný lidi, že pak nejde poznat, na koho je podobný jejich dítě ... zrovna ve vašem případě jsem si toho taky všimla ....
20. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem dožehlila, natáhla jsem na prkno novej potah, super, mám to jak nový prkno, jen trošku vrže :sweat_smile: ...
Je, ty bubínky jsou hezkýýýýý!!!
Sami, jehněčí i skopový může být fakt super, když je dobře udělaný...já mám třeba ráda zvěřinu, zvěřinovej guláš...mňámmmm, nebo pečený telecí, taky dobrota...ale teda je fakt, že toto maso nemívám moc často...
Jinak bacha na mne - stále jím zdravě!!! Dnes k obědu česnečka a šopák a MM mi dělal chutě s řízkem (kousek mi teda dal ochutnat) a pak tukožroutku, dala jsem si do ní k večeři trochu kuskusu, bylo to dobrý! A taky jsem měla hrušku a ráno musli s mlíkem...žádný čoko, sušenky a tak :grinning:

Lao, jejda, to uspávání...já měla šílenství odpoledne, to bylo maso, usnul asi za 45 min ,ale teď večer zatuhl sám, natáhl si do postýlky záclonu, teď jsem mu jí preparovala z ručiček...to je ťunťa...

Miruss, Zuzanka je drobná celkem na svůj věk, co? No, modelka :slight_smile:

Jé, jsem si vzpomněla, dnes měřili Tobíka u těch doktorů a naměřili ho 79 cm...jsem si pobavila, protože sestřička u mojí dr ho naměřila před týdnem 75...cha, se jim to nějak liší...si myslím, že má něco mezi...těch 77,78...
20. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, ty valíš, za chvíli tě nepoznáme, se nám "ztratíš před očima" :grinning:
20. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls no je to taký drobček, tá Zuzka, drží líniu. :slight_smile: Kubko mal v 11 mes. 11 kg, Zuzka má o 2 menej, ale je aj nižšia. :slight_smile:
Divinu mám aj ja rada. :slight_smile:
Ja musím žehliť zajtra a zasa baliť, tentokrát do Popradu. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsem se tady kdesi zakoukala, a najednou je půlnoc, tak valím spát ... jak není kocour doma, tak brouzdám po netu ...
20. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
tak jsem teda si znova četla ty dárky a mě to teda mega moc nepříjde, tak jsem asi divná..k narozkám od nás 3dárky z čehož dva už má - odstrkovadlo a hrnec..takže jen to křesílko a to je ještě v jednání a k vánocům kočárek s panenkou (bez panenky by byl trochu k prdu ne?) a 2 dřevěné hračky a to je jako vše...akorát jsem prostě nechtěla aby dostala od babi a dědy nějaký totál kraviny tak jsem jim řekla co bych si asi tak představovala a to ještě k tomu jsou věci co nebude mít doma ale u nich..
tak nevim vám 3 dárky příjdou moc? :fearful:
21. říj 2009 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jumi, já taky koukám po panenkách, bych chtěla aby malá měla i nějaký vyloženě holčičí dárek ... tak se budu ještě poohlížet .... a už jdu teda opravdu spát ... dobrou
21. říj 2009 v 00:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, kde je chyba, Máli usla po 8 hodině a v 5.45 oči jak baterky hahahahaha vstávejte, my šli spát včera na nás pozdě, tak v půl 12, J.přijel asi v půl 11 a ještě jsme kecali a nějkaý i čunačinky byly, ale teda já z toho ted nic extra nemám :sweat_smile:

LAUS a v kolik vosina vstává????
MARTI tak mi to přišlo jen tak v nějaké fotce...že je ti podobná,bylo by zajímavý, kdybysme si tu napsaly, komu si myslíme, že jsou naše děti podobné.... :slight_smile:
a teda s tou ignorací okolních lidí :rolling_eyes: :angry:já jsem zvědavá, až budu těhotná a někde potáhnu malinu a kočár, co lidi na to :wink:
POSPI mi někoho připomíná ty Richardovi řeči :grinning:
SAMI tak jako většinou na to, že jsme těhotná ani nějak nemyslím, ale někdy je to takový vše vyčerpávející, jakože by si člověk na chvíli lehl a oddychl, ale nejde to a do toho vzpouzející se malina :sweat_smile:
a skopové jsem snad v životě nejedla, jste fajnšmekři s TM :slight_smile:

ADD MLÍKO sami jaks tady napsala, že domi mlíko dloooouho neuvidí, tos myslela, jakože i např br kaši mu budeš vařit z UM???pže já myslím, že trocha mlíka v tý vařený stravě nemůže škodit, jako jasně, taky chci k pití dávat UM co nejdéle....
MIRUUS teda Zuzka je pěkně dlouhá a váží tak akorát, v roce bude mít tak ideálně :slight_smile: jaké očkování jste měli???

HOLKY taky vám nabízeli očkování proti menigokokovi????Já do toho půjdu.....jsou to 3 injekce v roce, ve dvou a ve třech myslím...ted jsem četla, že na Plzensku v nějaké školce mají menigokoka 3 děti :unamused:

POSPI prý lidi když jsou spolu dýl, tak jsou si čím dál víc podobní :sweat_smile: ale mi teda přijde, že jsme s J.úplně jiní...myslím, že malina je zatím víc na mě, když porovnám naše fotky z dětství....
TALLS zvěřinu mám taky ráda :slight_smile: a jsi na sebe drsná, teda se stydím, co já toho sežeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JUMI my to nemysleli, jakože na tebe... :wink: je fakt, že tys tam psala už i dárky od vašich atd....a neboj, znám holky, co to prožívaj daleko víc.... :slight_smile:
21. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Dneska byla havarijní noc, Janka se vzbudila ve 2,30 a vydržela si kecat a mrnčet až do 4,30 :rolling_eyes: To u ní vůbec neznám. V 6,30 vstávačka. Jsem jak pytlem praštěná. :frowning2: Riška jel s taťkou na ty odběry, kňoural, bylo mi ho líto :pensive: Jsem pipinu v 7,30položila, pokládala mi hlavu na rameno. Chvíli mrčela, ale už je cca 5min ticho. Jdu si srknout kávičku, ať se vzmátožím.

JUMI, vy kupujete dárky a Ježíšek je roznese pod více stromečků, to je naprosto v poho. :wink:
ANDY, Riška očkování proti meningitidě má :slight_smile:
MARTI, ty myško jedna, doma bez kocoura :grinning:
21. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
tak dnes dostali děti mlíčko v 5.30 a úplné vstávání bylo 7.20, a protože byly hodný, tak jsem ještě zůstaůa ležet a vstávali jsme před 8. Teď dáme snídani a Anička chce pohádku ....

Miruss: Zuzka je šikulka statečná a bude dlouhán :slight_smile: No Kubík je s Ančí po mně, takže oba vypadají, jako když jim nedávám najíst :grinning: Ale Anička už tu stojí se svojí lžičkou a čeká jen na to, až jí vyndám jogurt, je v lednici nahoře a tam nedosáhne.

Pospi: Tak s podobou to mám úplně stejný, takže většinou sahnu na staré fotky a tam jsou obě děti víc jako já ....... ale ony se ještě vybarví :grinning:
21. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ránko...
Tak my noc celkem OK,ale asi ve 4 se Tobi vzbudil, trošku chrchlal a pak tam něco povídal, já musela na WC a napít se, tak jsem se tak jako vzbudila...no, ale nakonec jsme oba usli a vstávačka nějak po 7, spíš 7.30...Nesehnala jsem Aqua Annu vodu, tak jsem musela převařit, tak tady už ´Tobi skučel, že chce mlíko...než to vychladne, to je pruda...udělala jsem to tak, jak Nikule, převařila v lahvičce v mikrovlnce, jen jsem to nechala chvíli probublat...snad OK...Jinak ráno byla v plíně totál mega maxim smrdutá nálož, to bylo probuzení pro mne teda :confounded: :grinning:

Holky, dík za pochvalu mých nežracích úspěchů...jako jo, jsem ráda, že když chci, tak to zvládnu...uvidíme, co na to budou říkat kila...ale např. dnes se chystáme do hospůdky večer, mamka bude hlídat, tak to si asi zahřeším...ale možná si dám jen masíčko se zeleninou...jinak tukožroutka už mi tak trošku leze krkem, po 3 dnech , ale když se něčím ozvláštní (např. tím kuskusem), tak to jde...jako nemíním jí jíst dlouho, max ještě jeden den...pak už budu snad nastartovaná, že zvládnu fungovat i trochu zdravěji...

Je, holky, jak jste psaly, že vaše děti všechno mají, že všechno dostaly...tak my teda nedostáváme dárky jen tak :pensive: ....Tobík má poděděno, nebo mu něco koupím já, ale jako že by dostával jen tak, to ne :pensive: ...ale nevadí, "objednáme" si na Ježíška, od babi už dostal ticku, tak mu za to něco vyberem.

Andy, fakt obdiv, že to zvládáš, ono to jinak ani nejde, já vím, ale přeci jen...Malinka je ještě malá a do toho pižle v břiše, uf, oddych žádný...
21. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
U nás noc ok. :slight_smile: Zuzka aj Kubko vstávali o siedmej. :slight_smile:
Andy Zuzku očkovali hexavakcínu a prevenar.
Pospi tak noc nič moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy Máli tiež nejako skoro. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, u nás noc dobrá, malá jedla klasicky - ve 3, v 6 a v 7,30 jsme vstávaly. Někdy mi to připadá, že má v hlavě budíka. Ale dneska není tak pošmourno jako včera, už se rozchází mlha, tak snad bude fajn . Máme po snídani a půjdeme nakoupit, tak nakukuju. Aspoň mi to dopoledne uteče a malá se proluftuje. Odpo dojde Pavka a pak se budu už špatně dostávat ven, tak jdem už dopo .....
21. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
SIMI, si fakt dobrá s dietkou :wink: Já chodím cvičit, snažím se ovládat v jídle, ale sladké musím prostě mít. Omlouvám se sama pro sebe kojením, ale na co se vymluvím, až přestanu kojit? :confused: :sweat_smile:

Dneska budu dělat na oběd kuřecí s nivovou omáčkou a brambory nebo těstoviny. Chtěla jsem jen těstoviny s nivou, ale je tu Péťa a přijede moje mamka, tak ať máme pořádné jídlo. :slight_smile: Pokazil se nám velké auto, R. jezdí Yariskem a já jsem imobilní :frowning2: Oprava prý bude mastná (=drahá), jestli je to čerpadlo :frowning2:
Riška odběr zvládl, sice prý fňuknul, ale držel. Zlatíčko moje malé blonďaté :dizzy_face: Janka se připlazí ke mně a snaží se o mě stavět, ale moc jí to nejde, a po čtyřech lozit nechce, potvůrka :unamused:
21. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, s mlíkem obyč to praktikuju jak píšeš, jen do kaše, zatím, jinak doktorka mi říkala, že kravské do 1 roku ne, ale jako mlíko samotný chci dávat UM co nejdýl ... jinak Málinka bych řekla, že je celá ty, jste jak přes kopírák :grinning:
Simčo, u nás taky dárky jen tak nedostáváme .... já většinu hraček kupuju ...
21. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás dárky jen tak kupujeme jen já a Jára a nebo můj tatí :sweat_smile: Jinak jen narozky, Vánoce ............. Ale co, děti nemůžou mít všechno :wink:
Mlíko normál dávám do jídla normoš, ale na pití po ránu (aby děti spaly dýl) mají nutrilon. Anička měla od roku přes den i kravský, ale málo, moc jí mlíko nejede.
21. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme byly už nakoupit a na poště, prodala jsem ted hodně věcí na mmb, 3 kombinézy, čepici, rukavice, tak jsem ráda a pár peněz se bude hodit...já jsem už strašně zvědavá, jestli to bude holka nebo kluk....to bych ty věci po malině zkusila rozprodat a hurá nákupy modrých věcí :slight_smile: no mám chut na maso jak nikdy, to se říká že kluk myslím(ne že bych těmto kecům věřila :sweat_smile: )

MARTImyslíš máli celá já...hmm..říká to věšina lidí(k jendově nelibosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
tak hod fotku TM a tebe za mala, jsem zvědavá :slight_smile: at porovnáme...
TALLS a co tvé vyvařování lahviček, nechalas toho nebo ne :wink: a teda ta polívka ti už musí lézt i ušima :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá, kolik kg bude dole :slight_smile: já se dnes vážil a jsem furt na svým :slight_smile:
a neboj, my na malinu taky nic moc nedostáváme, jako nějaký velký dary nee
MOMOU takže jsi taky od půl 6 vzhůru :unamused:
POSPi teda tys mi udělala chutě s tím obědem, ale já dnes naštěstí vařit nemusím, mám tu těstoviny s bolonskou omajdou od včera a udělám si nějaký salátek k tomu :slight_smile:
až přestaneš kojit budeš se vymlouvat, že máš dvě zlobivý děti a musíš si obalit nervy :grinning:
21. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ešte som zabudla napísať, že Zuzka odkukala od Markétky to ukazovanie prstom a trašne ju to baví. :grinning:
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy: Na pověry nevěř, i když na každém šprochu ..... :grinning: Mě u Aničky všichni typovali kluka a u Kubíka mi říkali, že holka :grinning: Jakože jednou do krásy, pak podle bříška, podle chutí (já mám normálně divný chutě :sweat_smile:), .....

Talls: tak to se hezky držíš, tukožroutskou polívku jsem kdysi vydržela jíst týden, ale pak jsem potřebovala maso a slaký :sweat_smile: :grinning:
21. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Miruš, bomba Zuzanka s prstem!
Holky, už házím fotky do alba ... fotka MM je trochu rozmazaná, malá mi furt drcá do ruky, je to náročný ...
21. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, fotka už je v albu http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3435316&vReferer= fakt teda špatná kvalita, svoji fotku nemám, má ji Martin ve svým albu ... je za ní ještě jedna nová fotka, švagrová mi včera dala bundu pro Markétku, já ji totiž včera nabalila do té růžové, a když pod ní má svetr, tak je jak medvěd a nemůže se vůbec hýbat ... tahle je pěkně široká a schová i ruce ....
21. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, já měla u Markétky břicho celý dopředu, zezadu bys nepoznala, že jsem těhotná, dětská doktorka mi řekla, že jsem ukázkový příklad, že budu mít kluka ... a mám Markétku ... tak prý jsem "klamala tělem"

Holky, malá mi sedí na sedačce za zády, tahá mě za vlasy a hopsá do rytmu muziky, ... tak už jdem nakupovat, beztak mi usne v kočárku ... tak snad to všechno stihnu povyřizovat ...

Mimochodem, jak jsem tady před chvílí seděla, tak malá rozbalila vlhčený ubrousky, nový balík a polovinu mi rozházela po obýváku ... na některých i seděla, tak má mokrý zadek, tak ji musím přeslíknout ... holt nepozorná matka koňařka :grinning:
21. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
MARTI, fakt celá Markétka :sweat_smile: Bunda vypadá teplounce :wink:
ANDY, dík za tip na výmluvu :wink: :grinning: Penízky se vždy šiknou. Máš pocit na kluka? Tak to beztak bude kluk. Já jsem u obou děcek říkávala, že vůbec netuším, ale svoje pocity jsem měla a vyšlo to. Nevím, možná to ani nebyly pocity, ale tužby.... kdoví :sweat_smile: Každopádně už jsem od teďka napnutá na pohlaví vašeho crvčka :wink: :grinning: MIRUSS, srazík byl teda účelový, děcka od sebe odkoukala plno věcí :wink: A ukazovací Zuzka musí být čupr :grinning:
Janka včera začala u klavírku pohupovat hlavou a tělíčkem do rytmu písničky, to taky beztak odkoukala od děcek na srazu :grinning:
21. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
M1rti: Tak já přišla už o několik balíků ubrousků :grinning:
21. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aHOJ HOLKY,
TAK MY NOC DOCELA OK, AKORAT SE TED MATY BUDI NEJAK DRIVE.
vCERA JSEM BYLI JESTE VENKU NA CHVILI, ALE PEKNA KOSA TEDA, DALA JSEM MU I RUKAVICKY, ALE NECHTEL.
dELAM OBED, SPANELSKE PTACKY, MNAM UZ JSME DLOUHO NEMELI.
ANDY JA JSEM ZVEDAVA CO TO BUDE, HLAVNE AT JE PRCINEK ZDRAVY ZE?
MARTI FAKT CELA MARKETKA, PROSTE JI CHLAP NEZAPRE :slight_smile:
MIRUSS TO MUSI BYT SUPER UKAZOVACI ZUZANKA A MA KRASNE MIRY, PROSTE MODELKA.
TALSS NEBLBENI S TIM HUBNUTIM, JA PAK MAM VYCITKY, ZE JA TAKY NECO NEDRZIM A ZERU JAK PRAJZ :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Pridala jsem fotky do alba pana welinky :slight_smile: pac do mojich uz se nevejdou tak kdo chce mrknete :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli: Fotečky jsou super, ta mezi balonkama :grinning:
21. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko dievcata :slight_smile:
zdravim vsetky maminy a prckov, chyba mi tu Puzzi - tie niekolkodnove vylety nerobia konovi dobre :grinning: , ale zase prisla Novinka :dizzy_face: huraaaa, ze sa ozves :slight_smile: . Som rada, ze sa mate dobre Novi, Slavko konecne spinka 2 hodky za den? parada a k tomu David :dizzy_face: , nejdete rovno na druhe mimco, ked to teraz tak klape? A nakup uplne bombovy, prezrad, kde si bola, pojdem aj ja mrknut :wink:
Andy dik za pochvalu Natalky, ako dost mi tam pomahala ( cestou v aute, alebo dohliadnut na maleho, ked spom bola v sprche), ale dost ho aj budila ( nie je zvyknuta spat s nim v 1 izbe) a nudila sa len trosku - bola rada, ze nie je v skole, tak zbvolila radsej partu mimin :grinning: a tiez sa vyhrala so vsetkymi zvukovymi hrackami viac, ako decka :grinning: .

Talls, klobuk dolu s dietkou, si dobra :wink: Tobi sikulak na kontrole :slight_smile:
Mou, Kubik ma peknu vahu, tusim sa uz trosku zastavil v priberani, odkedy sa viac hybe, ze?
Sami a Puzzi, minizrazik vydareny, skoda, ze Nikule nemohli, ale aspon ste pokecali :wink:
Tiez gratulujeme Honzikovi k 11 mes. :slight_smile:
a k tym darcekom, no my sme pri dievcatach dopadli ako v hrackarstve, lebo ta euforia z deti je obrovska a stale som si myslela, ze este toto dokupim a toto je pekne, to musime mat......a babicky samozrejme tiez .....a nakoniec jedny vianoce (ked Barborka mala 6 rokov a Natali 3 roky) dopadli dost sklamanim, ked bolo pod stromcekom kopec darcekov ( fakt sme to s MM prehnali) a Barborka pod neho dobehla, roztrhala vsetky papiere, jednym okom nazrela, co je vnutri - odhodila, isla na dalsi-nazrela, odhodila a za poslednym zahlasila ze: A TO JE AKO VSETKO??? Z nicoho sa poriadne netesila a my sme boli smutni, ze tak sme to chystali a katastrofa. Tak to od vtedy berieme triezvejsie maju doma vzdy 1 hlavny vacsi darcek a k tomu 3-4 drobnosti ako knizky, oblecko, čačky - bižutku a tak. U starych rodicov si toho pod stromcekom este aj tak najdu dost, kedze sme velka rodina.
Weli, vy mate tych hraciek habadej, tak som ti presne chcela navrhnut nejake pieskovisko, alebo smyklavku - dobre ste to vymysleli :wink:
Pospi, tak Riska je bordelar, no to poznam :sweat_smile: , bud dosledna a trvaj na upratani, lebo bude zneuzivat situaciu ( Natalka je v tom majsterka)...... a Janicka mala nocnu krizu? nic moc, ked mas potom cez den fungovat, asi si ani nezdriemnes, ked pride mamina. A Land Rover sa pokazil? Do prcic, zase prachy :confounded: .
Vanil, aj Lukasko spapa cca polku chlebiku natreteho s maslom ( bez korky), alebo polovicu rohliku. Cize mnozstvo asi o.k. a s TM - ja som to pochopila tak, ze jeho stve, ze Tomasko je viac s tvojou mamou, ako s vlastnym otcom ( kedze je TM v praci a tvoja mamina predpokladam doma). Mozno Andy dobre radi, spomenut rozvod, akoze nad tym uvazujes, aby sa zamyslel, ze nie si len tak oduta, ale ze to je vazne :pensive: ....no tazko radit.
Miruss, tak Zuzanka sa uz pusta sama chodit a este aj sefuje s prstikom :sweat_smile: ? sikulka :dizzy_face: a vaha super, akurat :wink: , hadam ockovanie zvladne bez teplotky, aby ste cestu do Popradu zvladli o.k.
Petri, ako bolo v hospudke? Ray je fajn, celkom casto si chodis takto vyrazit, to je bombove odreagovanie :wink:
Marti, super, ze sa Markete dari zaspavat v postielke :wink:
Drobec sa zobudil, pojdem mu dat desiatu. Kocky spava tu este niekomu mimi 3x denne? Lebo Lukasko stale hej, tak mu to zatial nechcem nasilu prerabat na 2x denne ( niektore pisete, ze uz len 1x denne - Novi, Marti, tusim, ze?) - aj ked Puzzi pisala, ze tym skorym rannym sankom mimco dohana noc, ale ked sa mam priznat, som rada, ze spi, tak to nejako nemenim.
21. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek