• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobre rano, dopoledne,
vcera uz jsem tu nestihla jit. Byli jsme u svagrovych, pak doma rychle prevlict a jela jsem do hospudky. R zaopatril maleho. Doma jsem byla kolem pulnoci, maly se vzbudil jen na chvilicku, tak jsem ho polozila. Potom nekdy v noci chtel jit ven z postylky, ale jen jsem ho asi 2x polozila, do toho jen nejake mrceni, aby se nereklo a spinkal tam asi do 6. Pak jsem si ho vzala jeste do postele a spali jsme do 7:45 a mliko mel az v 8 rano :astonished: Takze beru jako super noc :wink:
Ted nemuzu moct psat, me nenecha, takze prijdu, az usne :wink:
21. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej, Weli, ked som zbadala tie fotky, tak som si spomenula, ze som ti este zabudla pochvalit videa - jak sa Maty vozil v tom auticku :grinning: , to je super, to mate vychytane :wink: .......takto presne uspaval kedysi MM svojho mladiseho brata ( vekovy rozdiel maju 16 rokov) - bol to taky oranzovy nakladak, mal tam vankusik, na ktorom lezal a MM ho tahal na spagatiku a maly zaspal :grinning: a hmmm, spanielske vtaciky, to som v zivote nevarila, ale lubim to, mnam.
Ja robim tekvicovu polievku a palacinky.
21. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi dekuji za pochvaly, teda zaspaval v auticku? to maty uz by se tam asi nevesel,ale bavi ho to kdyz uz je protivecek.
Tekvicova ja jaka? mnam palacinky uz jsem dlouho nemela.
Rosta si jel pro cigarety do polska :grinning: no jo no.
Lobi a Maty spinka dvakrat denne, od pul 10 do 11 a pak od 3 do 4 asi.
21. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tekvica je dyne. A pre jake cigarety? Ved on skoro nefajci :grinning: :grinning: :grinning:....hlavny ciel cesty je predsa bebilon :wink:
21. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule,
tak dnesna noc u nas katastrofa, zobudil sa o 1.50 a bol hore do 4.10 mna islo porazit. Skusala som caj aj mlieko ale nic nezaberalo.On proste musel vydrzat hore dokedy nevstane MM do prace. Teraz buva tak som zvedava dokedy.

S MM sa to trochu lepsi, vcera poobede som zdriemla s malym a ked sme vstali tak som si isla varit kavu a MM mi hovori ze on mi uvaril, tak som mu podakovala. Potom sa celkom snazil byt co najviac s Tomim. Dnes som mala ist do mesta s malym, lebo kamoska mi doniesla plienky z Polska,mali sme ist aj kocikoat, ale nakoniec pojdem sama, aby som ich nenakazila, lebo teraz ta choroba chyta mna. Potom este zbehnem aj s mamou na nakup vencov na hroby, uz sa cas dusiciek blizi. MM sa ponukol ze bude doma s Tomim. A vynimocne nebrblal ked som povedala ze si beriem auto.A este vecer sa snazil, isiel si nacistit jablcka a pytal sa ma ci nechcem aj ja, ale ja som dost tvrdohlava tak som mu povedala ze nie. Asi budem nanho este niaky cas tvrda, nech si nemysli ze mu to len tak prejde.

Poctivo som vas docitala, ale na tomto malom notaku (eee PC ak to niektore poznate) ma to nebavi tukat, tu nemozem pouzit ani prstoklad, taka mala klavesnica, tukam tu ako datel, dvoma prstami.

Ale jedno mi neda nereagovat, ked ste rozoberali ze dvaja ludia vo vztahu sa dost casto na seba podobaju, tak u nas to plati, raz nam jeden pan hovori ze ci sme surodenci, ze sme si strasne podobny.
A raz zabodovala MM kadenicka(starsia pani) ked som tam bola s nim, tak sa pytala MM ze ci uz dcera chodi na strednu skolu, tak sme sa tam pobavili, lebo to sme mali kratko pred svadbou.

A este darceky, my budeme kupovat asi len niake dve hracky, od mamy dostane taku hraciu farmu a este nieke oblecenie, pojdem vybrat s nou kratko pred vinocami, podla aktualnej velkosti. Asi nam bude trebauz vecsie overaliky na spanie a samozrejme pancusky a papucky. A svokor sa dusoval ze kupi malemu taku motorku na baterky uz teraz na vianoce, aj ked som mu hovorila ze to ma kludne cas aj o rok.

Tak a to je vsetko co som stihla pokial drobec spal, uz je hore, spal hodku aj 20 minut, presne tolko casu som potrebovala na docitanie a tieto reakcie.
21. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko tak at je to lepsi a lepsi...myslim na tebe :slight_smile:
Lobi jasne, presne jak jsi napisala :grinning: cil jsou bebilony :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre dopol, u nas noc tak nejak v norme, nekdy v noci si ho vezmu a pak kdyz knourne, prisosne se a je kid. Vstavani v 7 je super!

andy, vase noc nic moc...k tomu mliku kravskemu-no asi se mu fakt budu vyhybat, nevidim duvod ho davat, kdyztak UM radsi asi. Jinak ockovani menigokoka zvazim, jeste zvazuji tu 3kombinaci (priusnice, zardenky a cosi-Priorix nebo tak nejak...co vy?), jinak prodej na MMB super, to je jasne, budes mit kvetnatko, tak honem pryc se zimnima vecma.

pospi ty jo, Janka dnes radila v noci...snad bude pres den hodna a Rsika at odbery zvladne jako velky chlap

jumi, no z popisu to znelo,ze hracek bude more, je fakt, ze jestli neco bude u vasich, tak to je akorat, ja jen to treba nechci nejak hrotit, rozum z toho nemaji a fakt taky nechci doma mit spoustu kramu, kterych si nevsimne

mirus, Zuzka ma krasne miry a noc pohoda, fakt Zuzka ted dela malou sefovou s prstem? to je supeer:slight_smile:)

marti noc taky super a ubrousky Domi taky mooc rad vytahuje a rozhazuje, nebo zuzla a nosi si je pri lezeni v puse jako pes :grinning:

pospi ty jo, toyota je kaput, jak to? dyt ji mate chvili, ne? safra...to jsou necekane investice... :cry:
21. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zabudla som este napisat ze nastastie sme este spali do 7.50 takze som sa aj ja trochu vyspala.
21. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Máli spí, já se půjdu najíst....
MARTI teda tak na té fotce je mu fakt podobná :slight_smile:
jo a to je dan za kone, mě včera máli převrhla ten kýbl s hovnama :grinning: a já konovala :sweat_smile:
POSPI já vůbec nemám tip, jen na pohlaví...jen mě to tak napadlo stím masem....mělas ty těhu u janky a u rišky jiný v něčem?
WELI jasně hlavně at je mimčo zdravý a Jendovi by ani nevadila další pipina :sunglasses: a s panem welinkou jsi měla dobrej nápad, mě se taky nikam nevejdou fotky, založím panaandyho :grinning: ale to bych sem musela J.občas nahnat že :grinning:
hezký fotky a křupky jsou dobrá zabavovačka vid :slight_smile:
LOBKA taky mi tu puzzi chybí :slight_smile: a ty vaše jedny odstrašující vánoce :confounded: :cry:no já si to pamatuji i od sebe, když jsem byla malá...radost z jednoho ze dvou dárků a zbytek..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
SAMi kdy se puzzi vrací?

Holky já mám tady známou, ta nakupuje dětem dárky tak za 10tisíc každýmu, to je šílený :sweat_smile: a zbytečný...

VANILKA koukám noc nic moc, ale aspon jste pak spali celkem dlouho, já jsem jak praštěná palicí
:sweat_smile:
a to je dobře, že se TM chytil za nos a odbře děláš, bud na něj ted hustá, chladná, aby si uvědomil, že přestřelil a že toto nebyla jen taková hádka...
POSPI a s autem teda nic moc, to je na ho..., ještě takto před Vánoci...
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak JAydinek uz spinka :slight_smile:

Pospi zpracovani Risky na odber :grinning:

K tomu usinani. Jaydi usina posledni dobou vecer super, horsi byvaji noci, jak se budi. A pres den taky usina dobre. Vzdycky ho dam do kocarku az kdyz uz se mu chce fakt spat :wink:

Miruss pekne miry Zuzanky :slight_smile:
Sami u vas bych si teda ja moooc pochutnala :slight_smile: Vzdycky jak tu pises, co delate za dobrutky, tak to ja bych mohla :wink:
Talls teda super zatim s tvym zdravym papanim :grinning:

U nas s tou podobnosti ani nevim. Nekdo rika, ze Jaydi je na nasi rodinu, jini zase do R rodiny. Ale teda ja vypadala trosku jinak, kdyz jsem byla mala, i kdyz jsem teda byla tmava. R byl zase bilej a hrozne bily vlasky mel. U nas je JAydinek asi mix 50 na 50 :grinning:

Pospi noc teda nic moc u vas :frowning2: JAnicka to dospi pres den urco :wink:
Riska sikovnej :slight_smile:
Andy super s prodejem nejakych vecicek :slight_smile: JA byla taky masova s JAydim :wink:
Marti tak fotka je teda jako Marketka :slight_smile:
Weli taky moc pekne fotecky :slight_smile:
Lobi v hospudce bylo super, jsme dobre pokecaly s holkama :slight_smile: A JAydi spinka 2x denne :wink:
Vanil noc zase des :frowning2: A konecne to jde s TM k lepsimu, super :slight_smile:
Tak ted ctu, ze jste spali docela dlouho aspon.,tak dobry :wink:
21. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky látkařty, koukněte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=22236

mě se to´tíž stalo to semé a je mi z toho docela špatně, jako takový prachy to stojí a tam nějakej "igelit" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítko mi spalo hoďku a půl, božííííí, to už se dlouho nestalo...dopoledne...obvykle je tak 50 min....tak jsem stihla nalifrovat pračku, připravit si zeleninu a masíko na oběd pro prcka a vytřít...mezitím se mi uvařil i ten oběd, jako goood patlámo - hovězí maso (dávám dnes poprvé, i když ve skleničce kupovaný už měl), brambory, trochu těstovin, květák, mrkev, rajče. Je to dobroučký. Mixla jsem vše nahrubo a brambory jen namačkala vidličkou, má to daleko lepší konzistenci pak. Mám i na zítra, paráda.

Jak se ptala Andy na vyvařování...no, přiznám se, že vyvařuju furt...prostě mám nějak zafixovaný, že do roku jo...bojím se zas těch jeho průjmů, fakt to není nic příjemnýho. Ale občas už i jen umeju, když nestíhám... :wink:

Lobka, bomba dlouhej příspěvek :slight_smile: Jo, s těma Vánocema bych tak přesně nechtěla dopadnout, že hromady dárků a žádná radost z toho...si vzpomínám, jak jsem asi ve 12ti letech :grinning: chtěla bárbínu :grinning: (tehdy tady maximálně téměř nekoupitelné zboží), fakt to byla tužba jak prase a nakonec jsem jí dostla....ty jo, to bylo něco :grinning: . Přijde mi, že pomalu toto teď děti neznají...je to těžké v téhle době. A taky si pamatuju, že táta vždy vymyslel dárek, nějakou kravinku, která mi taky udělala mega radost, třeba pěkné dopisní papíry, nebo barevné propisky (v té době to bylo taky něco...dneska to mají všichni).
Lobi, a Tobík spí občas taky 3x denně, ale spíše 2x...dopo tak 9.30-10.15 a pak od 14-15.30...když spí odpoledne třeba jen půl hodiny, tak ho musím dát ještě kvečeru, jinak je totál kantáre...I když spí pak např od 17.30 do 18.15, tak mi v klidu zas před 20 hod usne na noc. S tím bohudík není problém...obvykle teda....

Vanil, tak to je fajn, že se TM už zas trochu snaží...no, někdy holt ujedou nervy všem, tak byl protivnej, ale bude to zas fajn...a netrucuj na něj dlouho, aby ho to snažení nepřestalo bavit :wink:

Miruss, super, že Zuzka je taky šéfka s ukazováním...já se snažím teď Tobíka učit...jak se máš, tak tak tak všelijak...no, zas na mne hledí a směje se, ale aby něco udělal, to nic...jako neukazuje vůbec nic, ani paci paci ani jak je velikej, ani pápá...hm, snad není něco špatně...

Teď se náš mladík prohlíží v zrcadle (v ohrádce má takový "plastový", pověšený), je to sranda...
Jo a taky jak se naučil lézt pořádně, tak už se vůbec, ale vůbec neplazí, jde rovnou na 4.... :slight_smile: . Je to fajn, chodí za mnou jako pejsek...MM mu říká pavouček :dizzy_face:

Jinak s tou mou dietou...haha, dnes vylezu na váhu, a stejná, jak když jsme přijeli ze srazu...no nic...ale nevadí, ono to tak rychle nejde, že jo....mám i tak dobrý pocit, že zvládnu být bez sladkého...Dnes jsem si dala kousek dalamánku s máslem, je to byla dobrota...to mám ráda, ten pocit, že si zas člověk uvědomuje to jídlo...já když už jsem moc rozmlsaná, tak jím vše a z ničeho nemám ten "slastný pocit uspokojení"....

Andy, já taky prodala jednu kombinézku po Tobíkovi...nostalgie...kdyby bylo u nás zas zimní mimi, koupím třeba zas jinou, ať je změna...tato byla fajn, jen neměla rozpepínání na obě strany, tak se trochu blbě oblíkala....
21. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, s tím pohlavím ... já si kdysi za svobodna dělala takovou tu zkoušku prstýnkem ..... a děti se mi narodily tak, jak to tenkrát ukázalo a před 5ti lety mi to začalo ukazovat třetí dítě ... a hádej co ... a tak to dopadlo. Dělalaj sem to i bráchům a vyšlo jim to taky, nejsem nijak pověrčivá, ale je zajímavý, že tohle mi klaplo ...

Jinak holky, jak malé začal růst ten zub na srazu, tak už prosvítá, ale mrcha ne a ne vykouknout ... ale ono to přijde ... si dává načas ....

Malá mi usnula už cestou do města, nefachal ve městě bankomat, tak jsem nakoupila jen to nejnutnější, stavila se v čistírně a při dojezdu k baráku se malá probudila :angry: jejích 45 minut, tak uvidíme odpoledne. Ohřívám si včerejší polívku a mám chuť na těstoviny s máslem a tvarohem, bych se toho užrala, tak si to dělám ....

K té podobě, Markétka je akorát taková víc holčičí, MM byl v roce macík, ona je taková drobnější, ale ta hlava, tvar čela atd. to se prostě nezapřou, MM je dost podobnej na svoji mamku, a malá je celá ona prostě, i ty škleby dělá jako ona ...konečně se dočkala v rodině holky, tak je to asi spravedlivý ...
21. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka, no Kuba moc nepříbírá, zvlášť v poměru toho co zbaští. Dokonce jsem zjistila, že Aní byla o půl kila těžší a o 2 cm delsí :grinning:

Tak my máme obídku pangacia se zeleninkou na máslíčku, koření bez soli (není to poznat) a Anička s dědou mají brambory :wink:
21. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli, fotky krasne, kurde vy mate aji bazen s kulickama? tak ja navrhuju pristi sraz u welinku, ti maji doma totitz uplne vsechny hracky a je to tam idealni, na jare budou mit i pisek, bazen maji, ci vy na to? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vanil to je fajn, ze se to lepsi.

Domi spal skoro 2h a kdybych ho, blbec, nevzbudila nakukovanim, spal dyl
21. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Souhlas se srazíkem u Welinkových :grinning: Aspoň víš, že nemáš šmírovat matko :grinning:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, puzzi myslim dnes jede domu, tak mozna zitra dorazi?
jinak teda fotka plin... :confused: ...ja je teda ale v susicce nesusim, zadny PULky, ani na topeni, mam za to, ze se to na latkovkam nedoporucovalo, nedelam to a dobry. chovam se k nim hezky, myslim. A jaxe ti to stalo??? Ja pru furt na ECO progra, na 60st

petrus, to mam radost, ze by sis pochutnala. Holky, az bude domecek, urco pak muzete postupne prijet na navstevu, to pujde, ted v byte by to neslo, kor se zviratkama :sweat_smile:...tak max na navstevu bez spani

holky, uz dlouho se chchi zeptat,jak cistite detem zoubky, co u toho rikate, delat, co k tmu pouzivate a kdy to delate? V sama doma tento tyden je o zubech a rikali,ze fakt hned, jak vyleze 1, zub, zacit cistit a zabranit kontaktu slin matky/otce...s pusinkou, ze ty bakterie zubniho kazu se predavaji...uz mame 4 zuby, tak bych na to chtela najet, poradte, diky!!!

mou: to nejak nechapus tim smirovanim, asi si sedim na vedeni, pro koho to bylo?

lobi, super prispevek a s tema darkama a trhanim papiru a zadna radost a jeste vycitky, to teda musela byt studena sprcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:uf to nechci zazit...kez by se mi podarilo vychovat dite k obrazu memu
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela by me zajimalo,jaxe ma Korcula a co uz umi jeji Honzik... :fearful: ...ta uz bude tak 32tt aspon ne?
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já mám z DM takový ty 3 kartáčky když rostou zuby, teď používáme už ten třetí, ten je když už vyroste zub, malé čistím ráno a večer, vyčistím si já a pak namočím ten její kartáček do vody a "pošublu" jí ty zoubky, ona ten kartáček cucá, líbí se jí to ...

sraz u Welinků beru ...
21. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, pěkný fotky, máte hezkej domeček!
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls super Tobik s lezenim po 4 :slight_smile:

Sami my cistime zuby uz dlouho a nic u toho ani nerikame. Rano si cisti JAydi s R a vecer na stridacku. Na kartacek trosicku pasty a pak mu prejedem prez zoubky chvilku a pak si s tim hraje Jaydi v pusince sam. No aspon ho to zatim bavi :wink:

Se srazem u Welinku taky souhlas :wink:

Dnes prdola obedu moc nedal, sklenicka asi moc nejela. Ale pojedu s nim do shop centra, musim mu koupit nejake poradne botky a taky rukavice potrebuje. Moc se mi tak :unamused: A pak asi pojedem jeste ke kamosce na chvili. Aspon den zase rychle utece :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi o nas bez nas :grinning:
ale super napad, jen byste asi museli nocovat ve stanech :slight_smile: dobre dobrodruzo ne?
Uz se tak tesim na to piskoviste a vsechno.
Sami jj mamme ale mame tam nejak malo kulicek uz jsem doobjednala :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Když bys nechodila šmírovat Domiho jak spí, tak by spal dýl :grinning: už jasný? :grinning:

M1rti: Taky máme kartáček, ale už ten na zuby, tamty jsme přeskočili, ale tenhle je s měkkýma štětinama.
21. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Zuzka je podarená, niečo hodí na zem a ukáže prstom buď na mňa alebo Kubka, že jej to máme dvihnúť.
:grinning:
Vanil to je super, že sa to s TM lepší. :slight_smile:
Aj ja už Zuzke čistím zuby kefkou, ale zatiaľ bez pasty. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lobka tak z darčekmi ste zažili studenú sprchu. :unamused:
21. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, ajé ... to asi někde odkoukala. ... že ty děti okoukaj samý blbiny .... my taky ještě nepoužíváme pastu
21. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss to je super :slight_smile: s tim prstikem.
Tak to ja jsem pekne pozadu, jeste necistime, ale dneska vecer zacnu. mame k dnesnimu dni 6zubu to je nejvyssi cas. Jinak maty vzdy prijde kdyz lezime na zemi a prijde nam dat pusinku :slight_smile: tak sami nevim to mu neumim zakazat :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byly ted přes hodinku venku, je tam nádherně azuro, bych byla i dýl, ale malina usnula, tak jsem si řekla jupí, budu mít chvilku oddych,šupem jsem jela dom, vše potichounku, klíč do zámku, cvakly dveře a Malina semozřejmě oči jak baterky
:grinning:
tak ted piju kafe a dopuju se Duklama :grinning:dnes jsme s J.domluvený že přijde už v 5 a já chvíli čas pro sebe, protáknu se atd :slight_smile:
SAMIjá na korčulu taky myslela :slight_smile: a právě nevim, jak se mi to stalo, prala jsem je jen na 40, sušila klasicky na sušáku, najednou začly šustit, jako už bych do nich nešla, chci ted zkusit BBH nebo MMT...
a souhlas se srazem u welinkovejch :grinning:
sami já bych přijela strašně ráda, Brno je krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a až my budeme mít domeček takl někdy v létě taky budu ráda, když někdo přijedete :slight_smile:

ADD ČIŠTĚNÍ ZUBŮ taky máme ty 3 kartáčky z dmky, tak když my si čistíme zuby, dáme jí ho a ona si tam šmrdlá...a já jí chci začít každý ráno a večer otírat zuby takovým tím čistícím zajícem, sice máme zatim jen dva a pořádně vyrostlej jen jeden, ale fakt je lepší to podchytit a nepodcenit...

MARTI jak se dělá zkouška s prstýnkem???
21. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAMI každopádně nejsem první ani poslední komu se to stalo, psala jsem to na látkovky a ozvalo se mi víc holek, že jim taky :rolling_eyes: takže žádná ferrari, ale tak felicie :grinning:
21. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss: :grinning: Jo jo, je to divný, ale hračky umí padat jen dolů :grinning:
21. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravím zase od našich ...

Dnes jsme byli s Kájou v 10M poradně, Kájka ukázala, jak umí chodit, paní doktorka ji chválila, tak jsem se dmula pýchou. A míry naší modelky v 10M : rovných 11kg a 79cm. Whaw.

Jo a kdo byste se chtěli juknout na pokroky náší cácorky, tak tady : http://www.youtube.com/watch?v=VALy58h7C2w

Omlouvám se, mamka jde na noční, tak ji vezu a musím končit. By mě fakt zajímalo, kdy se konečně zapojím plnohodnotně :confused: :pensive:
21. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek