• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jumi jj detsly elmex mame doma a dneska jsem s nim malemu cistilla zoubky. takze kdyz mam elmex tak nemusim davat tablety asi co? diky moc
21. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
odpoledne jsme byli v obchode, koupit poradne boticky pro Jaydiho. Tak mu krasne zmerili nohu a donesla nam par bot na vyber a jedny mame. Jsou pekne, prijemne a kotnickove. Ale je to mekci okolo, tak dobry. Taky udelali JAydimu fotecku v prvnich botickach a dali nam takovou karticku s tou fotkou a byli jsme zarazeni do nejake souteze :sweat_smile:
Pak jsme jeli ke kamosce, JAydimu jako kdyby se nabili baterie a byl desne hyper, ale byla sranda :grinning:
Sel spinkat v pul 8 :slight_smile: Jsem zvedava na dnesni noc.
Ja se podivala na Preslapy, opet dobry, az ten konec trochu smutnej :frowning2:

Jdu vas docist, co jste tu za odpoledne nadrbaly :grinning:
21. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - dík člověk se nestíhá divit jaká věhlasná jména se tam objevují co... Babybjorn, quinny, fisher-price ale zas když něco neprošlo 2007 tak už to dávno mohla firma opravit nebo stáhnout...
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dneska zkukla ty Přešlapy, taková oddechovka to je ... dá se na to koukat ...
21. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja opet nestiham. Uz me z toho vcera i magorilo. Mam hodne prace a Nika ma zase nejake nespave obdobi, takze me ted spi asi hodku denne a to je celkem maglajz. Dneska nastesti mela Nikca lepsi den, tak to bylo veselejsi. :slight_smile:

Byli jsme dneska zase na rehabilitacce, tak ta nase tam nebyla a mela jsme pocit, ze jsme chytly takovou normalnejsi. Takze nam rikala, ze hlavne lozit. Nemame teda jeste poradne pevne zadicka a bricho, ale myslim, ze to bude o.k. Ukazala nam cviceni na balonu, tak to budu zkouset. :slight_smile:

Jo a od srazu Nikca pochytila taky od Marketky ukazovani prstikem. :slight_smile:

Puzzi koukam, ze ses mela v Brne dobre. Moc me mrzelo, ze nam to nevyslo na slezinu. :frowning2:

Co se tyka darku, tak ja mam rada hodne, ale treba ne vubec drahejch, proste blbosti. Tak to mame u nas doma> Snazime si davat mensi a srandovni darky. Takze velkej darek bude stolecek a odrazedlo na narozky a vanoci. Jeste teda chci i sanky. :slight_smile:

Talls fotecky super a strasne se me libi ta spolecna. tu si nekam asi vystavim :slight_smile:

a co se tyka kravskeho mlika, tak zatim nedavam a ani davat nechci. Prijde me jednoduche rozpustit ve vode trochu UM a dat to do brambor. No a do budoucna treba vubec nechci davat krabicovy, to je prej celkem humus. Kdyz tak to co vydrzi tech 3-5 dni a je pekne tucne... :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak dietko spi, MM tiez, tak som tu zas.

Andy ty si sa pytala kolko spi Tomi dokopy cez den, je to cca. 3 hodiny, ale to iba vtedy ked spi tri krat, ked si dva krat tak je to asi 2,5 hodky, ale niekedy neda ani to.

Puzzi vitam ta spät, super ste si uzili zraz, a dodatocne grtulujem k skorochodeniu Honzika. A super ze vydrzal tak dlho v kociku.

Jumik, Weli aj my mame doma detsky elmex a pozivam ho asi tak druhy mesiac, predtym som len cistou vodou. Ale davam tej pasty len trosicku, mame aj zubnu kefku elmex a tam je este aj znazornene ake mnozstvo pasty sa ma davat, ale ja asi ani toko nedam, bojim sa toho ze to nevie vyplut a aby mu to neuskodilo.

Sami krasne ten bytik daj do pucu, nech si to zaujemci nerozmyslia. Ale ja verim ze ty si sikovna a zvladnes to.

Jumi ta torta vyzera super, myslite ze by to mohli uz teraz niekedy? Asi hej, ved tam nieje nic take co nemozu, akurat asi ten cukor by som tam nedala, skor by som dala dobre sladucke jablka. Mozno to cez vikend vyskusam.

Tak Jaydenek frajer ma zas nove boty :slight_smile: , to sa mi ani nezda ze on ziadne poriadne nemal, ved ten ma vsetkeho dost :grinning:.

Tak idem sa osprsit a pojdem spat, som zvedava ako bude noc tentokrat, uz sa roz prebudil pred chvilou.
21. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

koukám, že se tu dneska hodně kecalo... Absolutní nestíhačka, ráno jsme byli plavat, návrat kolem oběda, mladej furt ne a ne usnout, tak jsem ho vrazila do kočáru a vyrazili jsme na poštu a nakoupit, potom honem doma poukliízet, dneska byl mega prací den, takže furt věšet, sbírat... Teď večer jsem ještě vařila oběd na zítra-přijede mamka se sestřenkou, tak ať se nezdržuju. Odpoledne ještě dorazí kamarádka na nehty, takže to bude zase hektisch... :slight_smile: No vidím, že to bude masakr až do konce týdne...
Pokusím se aspoň něco málo dočíst...
21. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé SAM není to ten váš kočárek :fearful: http://www.spotrebitele.info/nebezpecne-vyrobky/index.php?web_sekce=&url_kategorie=vyrobky-pro-deti&stranka=8 tak bacha na brzdu :zipper_mouth:

vanil myslím, že bez cukru to můžou hned a pokud nechceš ani ty sladké sušenky tak hero má řadu bio natur a tam cukr není

Nik super s ukazováním to je nádhera viď :wink: a dobré že jste měli rozumnou rehabilitační :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, koukám, že Markétka to tady totálně nakazila, mě nenapadlo, že se to tak uchytí ... a říkáš hlavně lozit jo? Odešla jsem dneska z pokoje a malá chtěla vědět, kam jsem šla a přelezla tak metr těma svýma pidi lozícíma krůčkama, na ni výkon, u křesla stoupla a čekala až dojdu a pokřikovala, jsem se musela smát ....

Jo holky, malá si dneska sama stoupla u schodů do patra, držela se rukama druhýho schodu a nevěděla, co dál ... tak začla pokřikovat, fakt to zní jako volání, tak jsem ji teda pochválila, ale vzala z toho konce kuchyně raděj rychle pryč .. to byl šok docela .

Nikul, jinak se staršíma dětma to ohledně dárků fungovalo tak, že já už od podzima pomalu schraňovala, co by se komu líbilo, ale taky to nebyly drahý věci, spíš že jsem věděla, že by se jim to líbilo a sami si to nekoupí, nakonec bylo pod stromkem plno a děti byly zatím vždycky spokojený.
21. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, teda ty si fakt pozorná, já to teda neprolítla celý, ale to by měl být Janin kočárek ... snad koukne, až douklízí ...
21. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, jo dneska jsem z te rahabilitacni mela dobry pocit. Sice nam rikala, ze nam jeste Vojtovku vzit nemuze, ze neni nase rehabilitacka, ale uz budu cvicit jen na balonu a snazit se vic motivovat na lezeni.

Jo a co se tyka plin, tak taky vedou vv. Nastesti 90% hovnousu konci v nocniku, tak neni celkem problem. CHci se ale juknou i po nejakych novych ferrari na ven. My je totiz dost rychle procurame a zacinaji nam protykat. Docela se me libi i ty co maj tady reklamu na spokojeny kojenec. No musim se na to jeste kouknout...
21. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my mame (teda JAydi) pastu od 0-3roky pro mlecne zubky a jen ten kartacek trosku pomaznu s tim :wink:
Andy s tou prochajdou a Malinym usnutim to moc teda nevyslo, co? To taky nastve, kdyz se takhle vzbudi a ty se tesis na chvili klidecku :wink:
Peti KAjka dobry miry :wink: Na videju ani nevypada, ze by mela 11kg :sunglasses: A chozeni ji jde super :wink:
Sami s tema sklenickama u vas nevim. Jak tu byla kamoska, rikala, ze ty sklenicky tady chutnaji uplne jinak a i mala ji je jedla. A doma nechce. Ale ja dala dneska od jineho vyrobce, a ti prave delaji divne slozeni a v tom ty slupky byly :angry: JInak tady se delaji sklenicky od 7M a pak od 10M, ale ty jeste nekupuju :wink:
Ale kdyz jsem delala kukurici i hrasek domaci, tak slupky malej snedl v pohode :sweat_smile:

Puzzi tak jsi se mela super :slight_smile: No a Honzulak teda chodi! Jeeee :grinning: Gratulace :wink: Vitej v klubu chodicich :wink:
Fotky super. Honzik takovej pantata mezi nema :grinning: Ale pekni klucici vsichni tri :slight_smile:
Sami hracka pekna, at se Domimu moc libi a pekne ti to doma nanda s hranim na to :grinning:
Sami tak pekne vsechno vydrhni a at to zitra dobre dopadne :wink:
Vanil Jaydi ma poradne boticky. Doma ma jen capacky a takove ty tenisecky a koupila jsem mu nedavno jeste takove ty ciny :grinning: Na paradu :wink:
Marti tak rychle kupujte taky uz tu branku na schody! Ale jinak Marki sikulka :grinning:
Nikule tak to cviceni na balonu muze byt aspon zabavnejsi :wink: A kup NIkolce nejakej ten jezdici traktor s v :wink: leckou nebo neco a to za tim bude urco lezt :wink:
21. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus dobrej napad, juknu po nejakym jezdicim vozidle... :slight_smile:

Jdu chrupkat. Dneska v noci Nikule odmitala 1,5hod spat, tak snad to bude dneska lepsi. Normalne jsem ji v noci nakojila a polozila a zacala knourat. Tak jsem se vratila do postele, ze jidlo ma, tak at spi. A za chvilku me prislo, ze to knourani je jine, tak se otocim ,ze se na ni pujdu kouknout a ona klecela v postylce a ukazovala na nas. Jsem se ji normalne na ferovku lekla. U nas totiz v postylce jenom lezela ani palacinkovani a ted toto v noci...
21. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, mě se dneska malá taky probudila, zrovna když jsme se vracely z města, a já otvírala branku, že ji dám na dvůr ... to teda nas...e.
Petři, musím o té brance připomenout MM, třeba montér zámečník něco vyrobí ...
Nikul, to jsou šoky v noci co? ... já už to taky poznám, že to mručení je jiný atd. Dneska regulérně u těch schodů volala na mě, asi nevěděla, co dál, tak stála u těch schodů .... no šoky.
21. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dala rozvařit polívku na zítra pro malou, mi nedošlo, že dorazíme v poledne a co rychle vymýšlet ... se to trochu povaří a zítra do toho přidám žloutek.
21. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsem mluvila s mamkou, tak mi prisla ta kombineza (mamka z ni nadsena :grinning: ) a patery puncochacky, tady se totiz nedaji sehnat, tak mi je posle sem. Uz se tesim :grinning: Jeste jsem si objednala u mamky nejake ty detske caje na prudusky a kasel, at to mam aspon doma. Tady proste nic takoveho neni :angry: Na vsechno chtej dat hned atb, a to jsem nechtela jeste, prece to nema Jaydi vubec takove desne. Jen sem tam kaslne a uz ani tolik nesopli. :frowning2:
21. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
PUZZI, vítejte doma a super novinka, chodec Honzík :dizzy_face: Neboj, Riška byl taky jako mimino pěkné číslo, svéhlavička, a dneska se s ním dá slušně domluvit :wink:Nepropadej panice :slight_smile:
SAMI, hodně zdaru s noční uklízecí šichtou :wink:
NIKULKY, vy jste taky v noci nespaly? :frowning2: Snad budou dneska holky ve spaní lepší :wink: A Nikča si taky ukazuje, jééé :grinning:
PETŘI, my už taky máme zimní botky, ani jsem je Jance nezkoušela, snad jí budou :sweat_smile:
VANIL, snad se u vás situace zase vrátí k normálu :wink:
MIRUSS, užíjte si návštěvu v Popradě :wink:
Já brambory zatím jen mačkám vydličkou, přidám ždibek másla a vždy vařím i jinou zeleninu, tak brambory naředím zeleninovým vývarem, mlíko nedávám ani UM. Ještě jí vyvařuju patláma, jako miminu, jsem se nějak zabrzdila po těch blinkačkách :unamused:

Šmarja, Richardovi teď volaji zájemnci na auta, je to normální, otravovat v noci? :angry:
Byla jsem cvičit, taťka zvládl oba prcky sám. Janku jsem mu dneska nepřevlíkala do pyžámka, ani nepřebalovala a zvládli to i bez maminky, konečně :dizzy_face: :grinning: Dneska Riška říkal, že měli na oběd rybovou polívku a Janka začla na zemi mlaskat jako ryba, to byla prča, jsme se s mamkou řehtaly :grinning:

Jdu do pelíšku, usínala jsem u bedny... šla jsem jen vypnout book a ztrvdla jsem tu :grinning: py py
21. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, to je masakr u vás s těma doktorama, co? ... známí co žijí v tom Manchesteru, tak když sem přijedou, tak běhají po doktorách, vyřizují očkování, nakupují léky atd. Tam to vyjde prý moc draho. ... jen Prevenar tam nechala holkám očkovat, u nich se za to nic neplatí ...
21. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ,mažu spát ... dobrou.
21. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jsem se chtěla zeptat co vaši prcci a knížky?
Sonička je už nějakou dobu totálně žere...řekla bych že tak půlku bdělé doby tráví s knihou...prohlížíme pořád dokola..máme jich asi 7 a za den je projedem tolikrát že už je umim málem na zpaměť..nebaví ji ale ty říkankové nebo pohádkové (u těch moc nevydrží) ale takové ty kde jsou jen předměty a jejich názvy..včera už ji nebavila procházka tak jsem ji vrazila knížku a ona si prohlížela půl cesty až dom..bez knížky normálně nevylézám z domu :zipper_mouth: a co mě teda fascinuje je že si vezme knížku, zaleze si do hnízdečka rozplácne se tam a fakt nekecám půl hodiny ji tam študuje úplně sama a baví ji to :zipper_mouth: popř ji vymění za tu dobu za jinou ale prostě o ní nevíme protože mládě si "čte" :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi to je sranda s tou rybou :grinning: a fakt tím myslela rybu ju :slight_smile:to je šikulka!
to Sonička zase umí dělat lva už ho i pozná na obrázku a prostě tak jako zařve jako lev..to je taky docela sranda..pak už umí jen krávu a na pejska znakuje...ale co se týče mluvení tak toho moc neříká - mama, tata..a nic moc jinýho...

Peti teda do antibiotik byh se taky nehrnula..je fajn, že ti to mamka může poslat!
21. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja sleduju jeste vcerejsi VKV :grinning:
Marti jj, doktori o nicem. Ale co nadelame. Nastesti ma Jaydi v CR pojisteneckou kartu, tak tam taky chodime :grinning: po dr. a nakupujem nejake leky, co ja znam. Tady jsou teda taky leky, ale vetsinu clovek nezna a hned nevis, co mas dat. Az tedka pojedem v zime, tak nakoupim aspon nejake syrupy na kasel a tak. No a mam dalsi napad na darek na vanoce - balicek z lekarny :grinning: :wink:

Jumi Sonicka teda s knizkama super. JAydi di jen tak prohlidne neco se mnou, nebo sam takovou tu skladaci s Krteckem, Ferdou mravencem a pak jeste zviratka. Ale rikankove nee, to ho bavi jen zavirat, otvirat a otacet stranky :grinning: Ale na vanoce v CR koupim i knizecky pro prdolku, to nam nesmi samo chybet :wink:
21. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad dobry vykon, kuchyn ma za sebou urcite uz vanocni uklid, takhle se neleskla ani nepamatuju :slight_smile:, vyzehlila jsem, protridila jeste kramy a zitra me toho ceka jeste doooost, ale bude se mi lip spat:slight_smile:

talls zapomnela jsem tu hodit hlasku, ze jsem v obchode dnes zahlidla katalog novych sedacek Romer a Britax...cekalas na new kolekci 2010, tak uz je nas svete!
22. říj 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak jsi to bravurne zmakla :wink: Se dobre vyspi na pokracovani :grinning: :wink:

No vkv skoncili, tak jdu taky na kute. Snad bude dobra noc :slight_smile:
22. říj 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak docteno a mazu spat
brou!
22. říj 2009 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule, zdravim zas takto po ranu, dnesna noc total brutal. Ako som vecer pisala ze uz som za nim bola raz, tak to bolo oproti celej noci medicek.Ja som spala dokopy asi 4 hodiny a krpec mozno 5. Teraz konecne spinka, ja neviem co sa mu robi, zobudil sa s prisernym placom, ziadno sa nedal utisit, len na rukach, a pri polozeni znova rev, do tretej som spala asi tak hodku aj to na etapy, potom konecne zaspal na dlhsie, spal az do 5.50, potom revy pri prebalovani az sa zalykal.

Sami si sikovna ako si to zvladla.

Marti tak aj tebe zacnu za chvilu krusne chvile, Marketka sa rozleze ani nevies ako, alebo sa rovno rozchodi.

Nikul dobre spravy z rehabky, to potesi :slight_smile:.

Jumik, u nas moc knizky nejdu, ale jednu ma oblubenu, dostal ju len nedavno, je taka tvrda, ako byvali kedysi leporela, je to o psikovi, na zaciatku knizky je velka hlava psika, ktora vystupuje von a da sa tam hybat uskami, tak to ho bavi.Asi preto ze sa mu to este nepodarilo roztrhat.

Tak ja este valim spat, budem to dnes potrebovat.
22. říj 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule moyem vas este poprosit o hlasy pre Tomaska.
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&id=964

diki
22. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Vanil zahlasovala som :wink: a idem docitat
22. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsme prolomili prokletí brzkýho vstávání...AŽ v 6.45., ted jdu něco pofackovat a zajdu později...
22. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
děkujeme moc a moc za pochvalu naší cácorky. Jsem na ni fakt pyšná :slight_smile: Sice teď je to s hlídáním ještě větší mazec, ptž chce chodit pořád a bojím se blbých pádů, ale to je marné.
Ta její váha to je fakt mazec, na to, jak málo jí je fakt těžká, ale naštěstí i hodně dlouhá.
Teď budu podruhé zkoušet Puzzinu noční bezmléčnou metodu, ta první selhala na mé straně, když jí rostl další zub. Teď se mi budí tak 2x v noci a dnes dostala jen po 90mlíčka a až ráno v 6 měla svou dávku.
PUZZI,
super, že se srazík s holkama vyvedl, zkoukla jsem fota - supééééééééééér!!! A taky, že jste se mohly sejít se Sami:wink: Opožděně vše nej Honzíkovi k 11M. Jsem na vás 20. myslela, že jste o měsíc starší. A neboj, na roček nesmíme zapomenout u nikoho!!!
TALLS,
já vím, že by ty koláčky neměla, ale pro jednou se naštěstí nic nestalo a už se to neděje. Známá krmila svou holčičku od 10M normálním jídlem, tak se na mě dívá tak divně, že tu strvau tak řeším, ale zase se bojím, že bude mít Kája sklony k tloustnutí, tak nechci nic moc zanedbat od počátku.
Tvůj manžel udělal na srazíku moc krásné fotečky !!! Ty detailní jsou úžasné.

Holky, mě Dr. nic k čištěním zoubků neřekla:confused: Já mám takové 3 kartáčky (1 je na ďásna, 1gumový na zoubky a 1 normální, jak se pak čistí pastou), tak Kájce ty zoubky projíždím tím gumovým. Stačí to?

JUMI,
teda klídek Soničky u knížky závidím. Naše Kája je totálně nesedící dítě, i když si ji přitáhnu na klín, abychom spolu něco "četly", tak vydrží tak 10sec., ona ani u hraček nesedí, nedokážu ji motivovat. Ona pořád jen leze, ťape s něčím v ruce. A vše strká do pusy.
PETI,
jé, Jaydi má botky, supér !!! My taky plánujeme jít koupit zimní, zatím nemáme.

Holky, marně sháním kombinézku, teda oteplováky a bundu - aby to neprofouklo, nepromoklo (aspoń ne hned), nedáte mi tip? Vel. 86 asi. Já jsem se koukala na Coccodrillo, ale tam byl tak jemný matroš, že by to bylo mokré hned. A jinak jsem viděla krásné z Topolina, ale to mi uteklo.

Snažila jsem se vás teď ráno dočíst, ale HOSIPA:unamused:
22. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek