• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi Weli sa chyta na zraz v OV :wink:
11. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi anjelik? :slight_smile: hlavne ta "byk v arene", sestra ho tam ledva drzala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja idem hajušať, mam toho na dnes dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: este sprcha a mozno zobudim Davida uz chcem zrusit dochodcov :sweat_smile:
py py
11. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi tak jak koukate s Jancou na Ordinaci? Co na ni rika? :grinning: spocni hlavne kdyz mas o starost mene s Riskou.
11. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi haha, ty jsi zase vtipalek. tos me nevidela byz uplych rifli :grinning: ja chci 5kg dolu a ne 10kg nahoru :grinning:
11. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi ja si rikala, ze to nejsi ty.. Podoba tam teda je velka!
11. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu Slvinko je fakt bozi na fotkach!
11. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, já uvažuju, že kolem Honzíka dám kojopolštář. ale spíš s ním vždy budu sedět a chvíli ho bavit a nahazovat dudlík a hračky.
Sami, já jdu spát za čtvrt hodiny, doporučuju :sweat_smile:
Novi, ty máš fakt dost a já se směju zas tvým příspěvkům. A MM své obligátní: "Čemu se směješ?" A já: "Ale nic." :grinning:
Megn, jj, já celej den průběžně něco uklízím, dávám do myčky, utírám linku, věci, drobky, hračky, furt furt dokola... :sweat_smile:
Holky, to sezení Honzíka je podle mě proto, že je často u mě, nevydrží sám a já když ho různě všude poponáším, tak ho na různých místech posazuju, abych si odpočinula :sweat_smile: no a trénink dělá mistra, že?
11. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi mas nadherne nove fotky. Slavko je sikulka divocak :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: No kojo polštář jen tak nezvedne :wink:
11. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dětičky spinkají a manža už mi nese pilule, tak jdu do hajan taky :wink:
11. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to nak zkracujes ten odchod do loze, bojis se ze budes vstavat ve 4? :grinning: ja ti preju tak 8 :wink:
no jako kdybych mela psat vycet praci co kazdy den delam, tak to tu ani nevejde a taky by to nikoho nezajimalo zejo :grinning:
andy hezky vikend v Sedlcanech!
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dakujem za pochvaly :slight_smile:
Sami a Tebe uz zmazali gumaky :frowning2: ale nevadi, videla som ich inde :wink: su šik, vyzeras v nich sexi
Puzzi no jasne, neboj Honzik bude onedlho pisat prispevky za Teba ked sa tak rychlo uci :wink: budes len diktovat :grinning:

ja som sa vcera vazila a mam tolko co pred tehu ale mam rosolovite brucho, mylsite ze sa to este da zhodit? nie je to uz taka koža? ved bajkujem, kmitam okolo krpateho a s kocikom sa vlacim do kopcov...asi je to malo :cry:
11. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
yo, este som chcela: Sami a to ako robs ze mas taky obrat v MMB? davas si aj nejaku reklamu? napriklad odkazy typu "nakuknite"? inak skvele, ze sa zadarilo, mohlo by aj castejsie, ze? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dostávám se k PC teprve teď. ... ráno plavčo, samozřejmně jsem se vyhrabala 7,30 ale jsme šikovný holky, v 8 jsme odcházely z domu, cestou jsme jako před týdnem sblajzla BEBE dobré ráno. Plavání ok, už jsme si odnesli pomůcky do plavání - destičky a zvířatka co se nalepují na vanu. ... pak jsem jela přes město, holky Vyškovačky měly sraz na městě, tak jsem se připojila. Sedly jsme na zahrádce u restaurace, tak jsem dnes i poobědvala! Malá po plavču teda spala 10 minut, jak děti začly výskat, tak se probudila. Ale pořád se něco dělo, tak byla hodná. Budu se muset srážet častěji. Pak mi domů dojela známá z Vyškovaček na návštěvu, srazík nestihala, s malou Ninuškou. Ninuška hodňoučká, má 5 měsíců, daly jsme čaj a povídaly. Já nakrmila Markétku mrkví s bramborem (sblajzla celou skleničku!!!),a pak holky začaly vřískat (ale ne brečet), jedna zapištěla, druhá to opakovala, dobrý domlouvání, jsme se tomu musely smát, jak opakují zvuky!
Pak jsme jeli s MM do Drnovic podrtit třešně, první várku sebral švagr, v Drnkách nás chytl slejvák, ale byli jsme schovaní, pak jsem šla s golfákem na procházku i s Pavlou - ten její měl trénink, tak si pro mě ke tchýni došla. Taky dobrý, aspoň jsme pokecaly. ... Markétka toho dnes moc nenaspala, takový chvilky, ale pořád se něco dělo, tak byla hodná, po koupačce a krmení odpadla 20,10. Tak MM skládá první komodu a já pročítám koně, konečně v klidu. ... tak snad se mi zadaří dočíst vás, jak jste se dnes měly .... jinak zítra tady asi taky nebudu, budou hlídat babičky a já jdu s MM trhat třešně na slivovici. Možná i v sobotu, v neděli odpoledne a MM má dovolenou i v pondělí a úterý. To už se mi teda moc nelíbí. Nejsem zvyklá být takle bez Markétky, tak jsem z toho dost nervní. Navíc, zítra dopol.hlídá moje mamka, mám lahvičku odstříkanou a zeleninu na oběd, jinak nic, pak si pro malou dojedu, tak snad odpoledne mě MM na kojení vždycky doveze, tchýně fakt není tak zdatná na hlídání. Stejně budu na mrtvici. Jsem už teď ....
11. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, tvůj každodenní výčet prací mě fakt nezajímá, bych se totiž asi musela jít zahrabat :grinning: Dík za přání do osmi, ale to je sci-fi :sweat_smile:
novi, si to představuju, jak píše Honzík za mě, naučí se rychlopsaní a vždycky nenápadně připíše "Honzíček byl dnes dokonalý a hodný a pořád spinkal", úplně to vidim, jak slintá na klávesnici :grinning:
To rosolovitý břicho se dá změnit - změň svůj pohled na to břicho, beztak seš určitě moc sebekritická :wink:
Tak dobrou :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Novinka Slávko je úžasný, super fotky. :slight_smile:
Puzzi aj ja ti prajem spánok do ôsmej. :slight_smile:
Momou ešte že TM pracuje z domu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti neboj oni to zvládnu. :slight_smile:
Link na obchod, len ešte nie sú doplnené plienky a obrázky, tie čo sú tam sú automaticky dané vlastníkom domény.
Ak chcete mrknite.
www.ekoplienky.sk
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zde :grinning:
Jsem i poctive docetla :wink: Spinkali jsme do pul 10, pak u nas byla svagrova s malou a ve 12 uz Jaydi byl hladovej a unavenej. Tak jsem mu dala jidlo, zapil trosku cajem a normalne uplne vytuh az do pul 4 odpoledne, kdy jsem mu dala mleko :astonished: Vecer pak dostal kasi pred koupanim, potom vypil trosku mleka a usnul. Tak dobry.
Zitra rano jdeme k dr na injekce, prej dostane 3 do nozicek :frowning2: Snad pak bude ok.

Megn, uz spinkate skoro jako my, co? :wink:
Dominkovi vse nej k pul rocku :slight_smile: a ma hezke miry.
Dedul gratulka k prvnimu prikrmu :slight_smile:
Talls tak sviceni konecne lepsi? At to vydrzi :wink:
NIkule uzij si zitra kadernika a pak musis hodit foto, at se podivame :wink:
Sami s prodejem veci fakt good :slight_smile:
Puzzi tak Honzik byl dneska takovej spac? A konecne se mu to zalibilo i bez hopsani na mici :slight_smile: A gratulka k sezeni :wink: Jaydi vydrzi i 20 minut sedet a hrat si :sunglasses:
Hpaji tak aspon hodinka vecer k dobru a mate klidecek :slight_smile: a treba se to ranni vstavani taky brzy vylepsi :wink:
Andy hezkej vikend v Sedlcanech
Novi, dalsi tezky den :frowning2: Fotecky pekne, Slavecko je moc krasnej na nich. :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, tak ta sestricka v Ordinačce je hustá blbka :slight_smile:
jsem si dala 1/4 pytlíku chipsů...muhehe, nevm, co bych
11. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi.je dik z pripomenuti, gumaky jsem jeste nevlozila, jdu na vec :wink:
11. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss vy jste rychlici, zitra juknu na pjocitaci :slight_smile:
chjo, jsem videla upoutavku na Ordinaci, dinaci, naci a jsem znechucen, ten dupak Hruska vydre Barnovou, ach jo :angry:
11. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
huž jsou gumákos v albu
11. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, já mám obavu, abych to zvládla já! :angry:
Holky, hodila jsem do alba 3 fotky z toho potápění, tak mrkněte :wink:
11. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jste meli hezkej den a super, ze Marketka byla tak hodnoucka :slight_smile: Vikend mate nabitej, ale snad vsechno dobre dopadne s tchynkou :wink: nefiltruj se negativne :grinning: :wink:

Sami, tak dojed ten zbytek ne? To by se u me nestalo, abych snedla jen cast pytliku s chipsama. Ja musim vzdycky cely :grinning:
11. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fotky pod vodou uzasne :dizzy_face:
Sami Domi je super, takhle spinkat :slight_smile: a slusi ti to na te fotce :wink:
11. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti cau, jejdaááá, tak 1. podvodnice na fotce, to je bozííí, parádní! super! Nadhena pamatka. Mas tam dobry pamely :grinning: :grinning:

petruš ahoooj, diky, no a s chipsama-bylo by mi blbe, chtela jsem si trochu zobnout slaneho, je to velky pytel, to bych se po... :grinning: , tak stacilo

miruss koukla jsem, jeste obrazky a budou to fajn stranky a mas superb domenu teda!!!
11. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem Sam. A super fotky, Dominik má tiež zaujímavé polohy pánku ako Zuzka. A gumáky sú super.
:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k prodeji na MMB- reklamu nedelam, denne aktualizuju svych 10 inzeratu, ktere mam v placenem clenstvi (cca 49.-/měsíčně)- mě se to teda už x-krát vyplatilo, že ty inzeráty naskoci mezi posledne vlozene. Velkou varku haderek si ted vezme ma byvala spoluzacka ze SŠ, kterou jsem od matury nevidela,ale ceka lednove mimi a moje "nej" kamoska ji dala link na muj MMB, taxe rozsoupla :slight_smile:)) a pak se mi ozvala pani na tehu gate a vzala si aji halenku a plavky..a dalsi si vzala 3 čepicky a dalsi setik cepicky s rukavicema...no a taky jsem dobre kdysi nakoupila, tak zase dobre pordavam dal, takze mam asi dobrou cenu :wink:
11. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ty potápěcí fotky Markétky jsou perfektní, fakt supr :dizzy_face:

Miruss, máš moc pěkný shop. Opravdu moc pěkně vytvořené stránky. :slight_smile:

Majdi, dámská jízda se nekonala.

Zajeli jsme si do Hornbachu na pokojové květinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nechali jsme tam za ně 2litry :pensive: ale mám z nich obrovskou radost. Potřebovala jsem zaplnit některá prázdná místa, a dostala jsem povolení si koupit k výročí 11letému velkou dracenu :dizzy_face: Takovou ještě nemám. Až bude Rišula doma, tak ho u ní blejsknu. A taky mám pokojovou růžičku :dizzy_face: No a vrátili jsme se až ve 20h, tak jsem Jandulu čváchla, pokecala si v postýlce, já jsem si asi 10xvyběhla schodiště, cestou jsem se pokochala palmičkou :sweat_smile: , aaaa je to. :grinning:

Petronuš, já a chipsy, kapitola sama o sobě, R. jak mě vidí u brambůrek, tak vždy si neodpustí komentář typu droga. :grinning:

Sami, koukla jsem na fotos, jsi kusanec a Domčuch má super spací pozici :grinning:

Janka se dneska otočila místo na bok při kojo tak úplně na břicho a ještě si chytla bradavku, chvilku sála, ale pak se pustila a hleděla na mě, co se to zase děje? :sweat_smile:
Richardi jedou zítra navečer na rybářské závody (pokud nebude pršet) a budou tam spát ve stanu. Pojedu se tam za nima na chvilu podívat a budu zítra poprvé spát doma sama, teda s dcerulenkou. :pensive:

Novi, Slávko má teda kukadla :dizzy_face: Já taky kolikrát raději zdrhám, abych zachovala zdraví své a taky svých dětí. :pensive:
Dneska si Riška šel mít ruce tím stylem, že pustil vodu, zatlačil špunt v umyvadle a odešel si napouštět i vanu.... Přišla jsem opravdu na úplně poslední chvíli. Z pusy mi z toho šoku vyletěla poznámka o debilních nápadech a opakoval to po mě celé dopo. :angry: :rolling_eyes: To zase bude ostuda, až to kdesi použije....
11. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mýt ruce s tvrdým ý, omluvuju se
11. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strucne kuk kym vytvrdnem.
Miri ta stranka je krasna, mas skvely nazov a je tam zmienka aj o Samicke :dizzy_face:
Moc Ti prajem aby to islo fajn, k spokojnosti Tvojej aj zakaznikov :wink:
Uz mam predstavu co supnem do kosika :slight_smile:
Tak pa holky
11. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek