• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Čauvéééés,
já včera měla odpolední absenci, protože kadeřník (docela dobrý...myslela jsem, že budu tmavá, podle toho co říkala, jen nahoře pár pruhů melíru, nakonec mám vršek skoro blonďatej...ale fajn), nejlepší byla masáž hlavy, holky, to bylo žrádýlko... :slight_smile: , a pak jsme měli na hlídání mojí mamku a šli jsme do hospůdky, tak to bylo taky fajn, jsme se slezli s kámošema, s takovou partou tady...já si dala DIETNÍ řízek :grinning: a 3 piva...ty jo, v noci jsem byla jak praštěná polenem, když se Tobi vzbudil a já ho tam chlácholila...ještě, že pak ještě vytuhl do 7.30...jsem stihla vystřízlivět :grinning: HOlky, ale neměnila bych ....dítě je pro mne daleko větší "potěšení", než možnost chodit pařit :wink:

Sami, se sedačkou vím, že už je nová kolekce, ještě teda není všude navežená, ale už mají aspoň obrázky...tak se mi moc líbí Mickey (šedo-tyrkysová), tak jsem domluvená v jednom shopu, že mi drží tu džínovou a až přijde ta nová, že se můžem rozhodnout na místě :slight_smile: . Nevím totiž, z jakýho materiálu je ta nová, nejde to poznat z fotky. Jsem si to zařídila, co??? :grinning: My na ní nijak nepospícháme, protože Tobi se ještě do vajca vejde a jak nesedí, tak ho fakt nechci ještě dávat do té velké...kámoška má nakonec besafe...ta se dává proti směru...je fakt mega bezpečná, to jo...stojí asi 9 tis :confounded:

Je, ty stránky s těma nebezpečnejma věcma...teda, já si myslím, že plno věcí by neprošlo, že toto je jen takový vrch pyramidy, na co se přijde...je to mazec...třeba ty přebalovací podložky a tak...ta naše za 200 kč...no, mám pocit, že teda by taky neprošla, kurňa...ale nevybavuju si, že by do ní tobi nějak kousal, nebo tak, tak snad moc ftalátů nesnědl...

Jumi, Sonička je prostě intelektuálka...knížka a čtení 30 min, paráda...Tobi miluje tu knížku s odklápěcíma okýnkama, odklápí a tak...jinak jako malej miloval takový ty malý leporela. Viděla jsem teď taky moc hezký knížky tady s obrázkama věcí, zkusím taky koupit...

Petis, Kajka je moc moc šikovná, jak chodí, paráda...a vůbec mi nepřijde nějaká tlustá, je to prostě pěkná ženská!!! tobiáš má taky skoro 10,5 kg a nepřijde mi tlustej, je prostě "urostlej"....

Puzzi, čauvés, super, že jste si užili srazík a že jste zvládli cestu. Těšíme se zase na tvoje "megany"

Nikule, fajn, že rehabačka trošku lepší...taky mi moje říkala, že lezení je důležitý, že ať klidně leze co nejdýl...já se furt bojím, že si nesedá, ona říká, že na to přijde, hlavně, ať leze...
22. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a fluor nedávám, protože naše Dr mi ani neřekla, že by se měl, natož aby mi řekla, ať něco koupím, tak mne ani nenapadlo se po něčem pídit...a kartáček mám takovej prsťáček, stojí asi 50 Kč, je fajn, navlíkne se na prst a jsou tam takový měkký štětinky umělohmotný...dobře se s tím dá prckovi do tý pusinky zajet...

Sami, držím palce, ať klapne rezervačka bytu!!!

Tobi se bohužel od Markétky ukazovat nenaučil :frowning2: , nedělá nic, pacholek...
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
U nás noc ok.
Zuzka zasa spí a Kubko je u babky, ja idem baliť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Dnešní noc o krapet lepší než včera. Vzbudila se asi 3x, povídala si, tak jsem 3x v noci kojila, po koju hned tuhoš. Jsem dneska úplně zabržděná :sweat_smile:
VANIL, odhlasováno :wink: to n
JUMI, jj, Janka na rybu fakt mlaská. Ale to se jí vždy doprošuju a včera začala sama od sebe, on nám to Riška asi 3x opakoval, tak si asi myslela, že to říká jí :grinning: A knížky taky žere. Někdy doslova :grinning:
SAMI, nechceš přijet vyleštit i mojí kuchyň? :wink:
PETIS, Kájka je tak akorát, je velká, no :wink: A říkáš neposeda, jo? :grinning: Však ono až jí něco zaujme, tak posedí, neboj :wink:
WELI, jak ses mě ptala, čím jste mě postrašily se Simi na srazu, tak tou podvodnicí. Hosipa na reakci, promiň :sweat_smile: Zaplatila jsem ve čt. jídelní židličku a od té doby nic :confused: Psala jsem dneska mail. Kupovala jsem to na Aukru, mají okolo 200 pozitivních komentářu, tak snad jsem nenaletěla :confused: :sweat_smile:
TALLS, krásné zjištění, myslím v porovnání pařba x dítě :dizzy_face:
22. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIRUSS, ty balíš každý týden :grinning: Dneska je to přesně týden, co jsme jely na srazík, to tak rychle utíká...
22. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dočítáčka,mládě už spinká dopo spánek a já s mladším dítětem odpočíváme a svačíme :grinning:
MARTI Markétka chce papat kousky?to je fajn, to se máš, teda malina mi je furt plive, se bojim, že budu mixovat do 15 a pak začne rovnou pít panáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
seznam těch nebezpečných věcí to je teda humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
PUZZI já myslím, že druhý těhu proste nemáš ten čas prožívat jediný, z čeho mám stejný strach je sex, v 1.těhu jsme začli až kolem 20tt a to jen tak "tréninkově"...ale zase jsme si užívali pak až do konce...
a na dort máme stejněj názor, nepečenej..mě se ty barevný kýče s různejma hračkama a postavičkama moc nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co vaše noc poprvé doma, vrítilo se mlíko do normálu až na ráno???víš co mě napadlo, co kdybys ráno dala Honzíkovi místo mlíka rovnou snídani(ovoce, jogurt...) a mlíko až k svačině, já to tak dělám.....
JUMI tak Sonička má ty bobky\ teda dobrý, máli furt patlámo bobek z patláma :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude možná tím, že sonočka toho moc nesní...
PETRONUSKO tak třeba vyhrajete v tý botičkový soutěži... :slight_smile:
NIKULE tak super na tý rehabce, malá se rozlozí, neboj :slight_smile:
VANILKA tak to spí tomáško vlastně stejně jak malina :slight_smile:
LAOLO teda ty jsi megazaměstaná matko :slight_smile: to pěkně zvládáš :slight_smile:
PETRONUSKo to je fajn, že ti mamča pošle ty čajíky a punčocháče, je fakt, že ATb takhle brzo dávat mi přijde fakt až jako krajní řešení...já měla za celý život ATB 3krát :sweat_smile: :zipper_mouth:
POSPI a baví tě to cvíčo, ajkože se tam těšíš, nebo jen kvůli postavě??
JUMI tvoje sonička je zkrátka intelektuálka, malinu zajímaj knížky z tý stránky pomordovat, oslintat a zahodit :grinning:
VANILKA teda vaše noc byla šílená, snad ti bide spát teda víc přes den a ty se dospíš...asi zuby vid?
a tomáško má hlas i od nás :slight_smile:
PETIS ta puzzina bezmlékovka se dá zvládnout, ale holt třeba 3, 4 noci se bude budit a prudit, ale vydrž prtka vydrž a pak budeš mít klídek až napořád :slight_smile:
TALLS jé hod fotku, musíš být kočka, to je super, že jste si to včera užili v hospůdce, to mám ráda, někam vyrazit, když jsem nová a "krásná"od kadeřnice :slight_smile:
MIRUSS atk se hezky zabalte a ozveš se nám z Popradu?
22. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
POSPI ryba je teda dobrá, Máli má ted oblíbený nazdar nazdar, dám jí prst a ona s tim lomcuje, jako když se podává ruka a směje se tomu :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja už mám skoro zbalené. :slight_smile:
Zuzka ešte spí. :slight_smile:
Vanil poslala som hlas.
Andy pokúsim sa ozvať. :slight_smile:
Vanil teda noc nič moc. :unamused:
Jumi Zuzku zaujímajú knižky ako Máli, sem-tam chvíľu vydrží, keď jej ukazujem, čo je na obrázku, ale len chvíľu, ona je neposedko.
U ná je momentálne veľký čitateľ Kubko. :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my noci i dny desne........... pomoc zuby. co mam davat at se tak netrapi? je mrzuty, porad place, vztekly na vsechno ach jo :frowning2:
22. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule dakujem vam za hlasy, idem si lahnut, dokial drobec spi, som total kantare.
22. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, my noc - no jak se to vezme, ale docela dobrý, jen se malá probudila o půlnoci a vykládala si, pak mě skrz šprušlíky v postýlce dělala na nos tydýt atd. Tak jsem jí šla udělat mlíko, že ji to třeba uspí, jsem jí zmizla z očí, tak hysterák, to bylo hrozný, jsem to hleděla mít rychle, ale stejně to chvíli trvá, tak to vypila, ale už u mě v posteli, držela se jak klíště ... no spaly jsme tak do rána, do 8,15! Pak fofr, malá mlíko, já kousla rohlíku a rychle na plavání, v šatně nikdo, tak jsem přemýšlela, co je za den, došly jsme na poslední chvíli .... v bazéně jedna maminka, po mě doběhly ještě asi 3, prý je dost děti nemocných .. malé se to dneska kupodivu líbilo, asi že tam 14 dní nebyla ... tak jsem ji tam nakrmila jogurtem a zdlábla párek v rohlíku (zdravá výživa) a jely jsme domů. Na poště usnula, tak ji teď mám v garáži v kočárku, na dvůr jsme nemohly (a venku je tak krásně), naproti sousedi bouchají motykama, mi z těch zahradníků jednou trefí fakt ...
22. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, u nás knížky taky docela jdou, zvlášť když jsou tam obrázky, co se jí líbí (většinou jsou to knížky s krtkem), už umí ukázat kde je motýlek, kokodák, ptáček - toho pořád hledá, pejsek - dělá na něj haf atd. To ji opravdu baví, tak u snídaně má na stolečku vždycky nějakou knížku a listuje ....jinak říká pápá, táta, bába ...

Petři, ti naši známí "angličani" dojedou taky letos na vánoce, tu známou jsem viděla před rokem a půl na naší svatbě, když v zimě přijedou, tak 2 roky po sobě měla nějaký střevní potíže, tak snad se letos zadaří, že za náma dojedou oba, mají rodiče v Hranicích. Už se těším, jsou moc fajn, zůstanou vždycky na noc, popije se atd.
Petři, jinak malou nejvíc balí listovat časopisama, obrací stránku po stránce ... než ji napadne ji muchlat ...

VAnilko, teda vy máte noci, to není možný, že malej tak blbne, asi fakt nějaký astronomický změny ... hlas jsem poslala.
22. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, tak od holiče parádnice jo? ... a sedánek, ty jo ... taky bych šla, takle třeba jen na 2 - 3 hoďky, posedět s MM a pokecat ... malá nám do našich řečí tak huláká, že nějaká souvislá řeč nepřipadá v úvahu ...
Andy, já ráno dávám na snídani normál chleba s máslem, nebo rohlík s máslem, a mlíko pak když jde spát, nebo když mám pocit, že moc nesnědla ... malá pije v noci 2x, má mlíko i večer, tak si myslím, že by to mělo stačit ...
Andy, já ze začátku těhu taky neměla na sex ani pomyšlení, fakt to tělo má asi důležitější věci na práci :grinning:
My dáváme taky nazdar .... malá natáhne ruku a rozevře dlaň a chce do dlaně tlesknout, holky ze srazu asi ví ... na takový blbinky ji užije ...
22. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já sem vždycky dolezu, když všichni obědvají nebo už spí ... pak si tady píšu sama ... ale neva ....
22. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak docteno a mazu spat
brou!

Jeee ono to neodešlo v noci v 1h:slight_smile:
od rána makam na uklidu, dojdu večer
22. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doma noc začala dobře, ale v půl čtvrtý se Honzík vzbudil a do půl pátý pořád střídavě hekal, kňoural, povídal, když ho MM šel položit, tak brečel a tak dokola. Po půl pátý dostal mlíko (achjo, předsevzetí bylo ne mlíko před 5. ráno), po mlíku hned usnul a spal do 6,45. Taky se vám to některým stává, žejo, že dítě v noci min. hodinu nespí, je to šílený...
Nikule, přesně tak, taky mám ráda spíš více drobných dárků :slight_smile:
Petruš, super s botičkama, Jaydi jako superchodec si zaslouží!
Lao, ty se nezdáš, ale seš taky pěkně dost akční :slight_smile:
Marti, Markétka je vtipná s tím ukazováním a pokřikováním, fakt už každý naše dítě tady má takovou svojí specifickou povahu a projevy, že? Např. Jumičina Sonička a knížky, to je teda dost bomba pro mě, šikulka, Honzíka knížky zajímaj ve smyslu vyházet je z poličky :sweat_smile: Když mu čtu, vydrží chvíli a moc nesleduje, spíš chce otáčet stránky a listy a tak.
Nikule, rehabilitačka a pochvala super! Nikča v postýlce na 4 taky dobrý :wink: Honzík si posledních pár nocí sedá. Např. večer ho jdeme přikrejt a narovnat, jen mírně se probere a jak hledá polohu, kde se uvelebí, tak si najednou sedne, kouká, dostane dudlík, tak zase spadne a spí :sweat_smile:
Petruš, Honzík pantáta mezi prckama - to je přesný :grinning: Jo a super tě mamka zásobuje :wink:
Pospi, dík za uklidnění, já zas nemám pocit, že by byl Honzík až tak proti všemu, nikdy mě to moc nenapadlo, až jak to říkala ta cvičitelka. Ale jemu to cvičení prostě ne vždy sedne do nálady.
Super taťka s prckama a Riškovo hláška o rybovým mlaskání mě dostala :grinning:
Vanilko, ježiši, taková hnusná noc :confounded: Hlas jsem Tomáškovi dala :wink:
Andy, a do 6,45 spaní vkuse? Výborný :wink:
Petis, tak držím palce na bezmlíkovku noční, nám to nějak hapruje brzo ráno, třeba 2x týdně mlíko až v půl 7, což je ok, 3x týdně v 5,30 apod. a 2x týdně i cca v pět nebo tak, což je brzo, občas se Honzík ale budí i dřív a nedostane a chvíli trvá, než usne. Takže u nás ta metoda ne tak úspěšná jako Andy, možná to kazím tím mlíkem v pět, ale zas pak Honzík super spí třeba do 7, pak už mlíko nedostane, pak až s náma kolem osmé snídani. Andy, mlíko až k svačině dávat nebudu, Honzík je po mlíku ráno ještě třeba půl hodiny v postýlce sám a hraje si, pak s náma v posteli, to bychom museli hned vstát a jít chystat snídani, takhle jsem celkkem spokojená.
Talls, to je hezky řečeno dítě versus pařba :slight_smile:
Marti, super, že se povedlo plavání :wink:
22. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi vkuse nespala, 3krát breky, kníky, ale ukočírovali jsme to :sweat_smile:
a ta vaše noc...no co se dá dělat, přece nechceš být kvůli předsevzetí vzhůru od půl 5 :rolling_eyes:
marti ty vždycky dolezeš, když já obědvám :grinning:
22. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, no asi to nebudu to brzký ráno s předsevzetím hrotit, Honzík možná to brzké ranní mlíko potřebuje, tak má ho mít a ať kouká pak hned spát cca do těch sedmi, jsem pro, takhle by mi to ani nevadilo :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně však jo, u maliny je spíš problém, že se někdy probudí kolem 6té a už dáll nespí mlíko nemlíko :sweat_smile:
puzzi napadlo mě, že bysme si pak mohly udělat druhou těhu tabulku, až nás bude víc....?
22. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, než já budu v těhu tabulce, tak tobě už bude svítit v pase 2d :sweat_smile: Ale nápad výbornej! Mám udělat tabulku těhu spešl pro tebe? :wink: Co tam dáme? Datum poslední MS (vypočti dle týdnů), TP, tip na pohlaví, pohlaví...?
22. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke odpoledne,
jsem se tu nedostala driv.
Noc u nas super, jen 2x zaknourani pro cumel, ale jinak spinkal JAydinek pekne sam v postylce az do 6. Pak s nim byl R a jeste jsem s J usnula na pul hodky v 8. Jsem se nemohla vyhrabat z postele a taky me pekne boli v krku :angry:
Dneska snizime postylku az dole a dame asi do deckeho :slight_smile: Snad uz konecne to vyjde :slight_smile:
Jaydiho jsem dala spat az tedka ve 12, ma nejak moc energie, az jsem hledela :grinning:

Tak vas jdu konecne docist :wink:
22. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi písnu večer, valim ven a tabulku spešel pro mě....neee počkámě aspon ještě na jednu ne :sweat_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko teda u vas noc desna :frowning2: Copak to je s Tomikem?
A hlas jsem taky poslala :wink:
Talls tak super u kadernika, hod foto! :wink: A vybornej vecirek v hospudce :grinning:
S tim chozenim parit uz to neni takove. Ale taky mi to nechybi.Jasne, rada nekam zajdu zase s kamoskama, at se vidime vsechny pohromade a je to v klidu, ale jelikoz vetsinou ridim, tak nepiju :wink:
Weli chudacek Maty se zoubkama :frowning2: Klidne dej i Panadol :pensive:
Marti tak aspon plavani se dneska libilo Marketce :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ta zpráva v noci došla, koukni na stránku zpět:

samicka • 1d • Dnes ve 00:46
tak docteno a mazu spat
brou!
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jse se vrátili z plavání a konečně mi dětičky usnuly. Je to cca 10 minut, jinak si hrály u Kubíka v postýlce :sweat_smile:

http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/Plavani/VII+plavani/
Na posledních 3 je Anička pod vodou a tady na té stránce je Kuba pod vodou
http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/Plavani/VII+plavani/?g2_page=7

Jinak pokud chcete koukněte :wink:

Petis: Super, to jsou veliký pokroky :dizzy_face:

M1rti: No nebezpečných věcí je spousta, dřív byly taky, jen se to tak neorzebíralo :sunglasses:
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja už mám zbalené, decká spia. :slight_smile:
Tak už len čakám na MM a potom vyrazíme. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se nadlábli, nebyla žádná práce, protože Tobi měl od včera navaříno a já dojedla tukožrouta (snad mi sežral nějaký ty tuky teda :grinning: ), dala jsem si tam zas trochu kuskusu a tobíkovi do jídla taky, bylo to OK...Tobi jedl pěkně, je mu to jedno, co mu dám :wink: ...jen teda hovězí maso je pruda, vařilo se to snad 45 min, takový pidi midi kousíčky, pak jsem to ještě nahrubo mixla a stejně to bylo takový nějaký tužší a občas tobíkovi zaskočilo...ale dobrý, popral se s tím...
Teď jsem ho dala spinkat, nic se neozývá, tak snad usnul :slight_smile:

Jo, holky, jestli chcete nějaký fota z té prezentace, co udělal MrTalls, písněte mi čísla fotek a mail, kam to chcete poslat...MM by vám to poslal, neslibuju teda, že to bude hned :sweat_smile:

Já peru teď plínky na program 60 intenzivní skvrny, dala jsem tam i Ariel Professional, i když teda normálně peru v sensitiv persilu nebo tidu, ale ty přesnídávky, šťávičky a podobný blemcy, co mám na plínách mi to ani omylem nevypralo ani s přepírkou, tak jsem zvědavá s tímhle prostředkem...dala jsem 2 máchání, tak to snad pak bude dobrý a Tobi se neosype, nebo tak něco...co myslíte? Nezkoušela jste to některá???

Jdu se vrhnout na úklid špajzovky, je to tam už naházený jedno přes druhý, to nesnáším...
22. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dodala pár nových fotos...je tam i ta "hovnostory", jak jsem vám tehdy psala... :grinning: ...No, Tobísek je expert... :grinning:
Momou, krásně plavete!!!
Puzzi, držím palce, ať se do tabulky těhulek brzo můžeš taky zapsat...!!!
22. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou pekny fotky :slight_smile: Pod tou vodou jsou super :slight_smile:
Miruss uzijte si to :wink:
Talls takhle jsem prat nezkousela. Plinky peru normalne v detskym tekutym prasku a docela ok. Jako nektere plinky jsou oranzovejsi, ale co? Stejne je nikam nenosim :wink:
A krasny fotky. Ta s hovinkama je drsna :grinning: Ale jinak Tobi nadhernej model :dizzy_face:
22. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne spat JAydi jen hodku a 5 min, tak jsem mu pak dala jidlo. Byl desne umrncenej, tak ze ho uvozim jeste v kocarku, ale jen koukal a relaxoval. Spat nechtel. No a tedka tady zase lita, ale aspon v ok nalade :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek