• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak mám vyprané ty plíny a nevěřila jsem svým očím, fakt to vypralo úplně všechno!!! Supeeeer, mám radost...jako reklamám fakt moc nevěřím, ale toto mne dostalo...ty fleky na plínách mne štvaly...
Jinak to ani po vyprání nějak není cítit žádným práškem, nebo tak, tak doufám, že se to pěkně promáchalo a žádný agresivní prostředek v nich nezůstal...přežehlím je pak a určo to bude dobrý...snad se tobímu neosype pusina....

petronuska...no, hovno foto je šílený, ale srandovní zároveň...tehdy já koňovala, Tobi si tu lezl a najednou puch megapuch, kuknu tak jako jedním okem co se děje a viděla jsem toto... :grinning:
22. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, fotky super, zrovna večeřím a dočítám a šup fekální foto, ale neva, mně to chuť nezkazí :grinning:
Petruš, konečně dobrá noc u vás, jsem zvědavá, jak to půjde v děcáku.
Pařby s dítětem mají taky další zásadní problém, správná pařba = druhej den spát do oběda a pak se válet, což je momentálně nemožné, že ano :sweat_smile: Ale já teda nikdy na pařby nebyla, takže mi nemá ani co chybět.
Momou, Anička pod vodou je super, jak pak kouká, když vyleze :slight_smile: Spokojená sama se sebou, však jo :slight_smile:
Talls, já jsem minulej tejden koupila v akci Persil gel, měli 1+1 zdarma, bohužel ne Sensitive, ale tak děti už se blíží k roku, dobrý, Honzík v pohodě. Do kdy se vlastně doporučuje používat ty Sensitive prášky?
Petruš, koukal a relaxoval v kočárku? :sweat_smile: To bych chtěla zažít. My byly s Hpajou, nejdřív Honzík jen tak dutal tu a tam, pak dostal od Hpaji sůšu, tak chvíli klid, snědl Ríšovi 5 křupek, to bylo na chvilku, šly jsme ke krámu pro rohlík - inventura, pak k nám pro chleba, dobrý, zabralo, Honzík jedl a vyluzoval zvuky typu Mňam mňam, pak už chleba nechtěl a v kočáru taky ne, začal se kroutit, lézt ven a tak, tak mi Hpaja vezla do cíle kočár a já vzala Honzíka do náručí. Ujdeme pár metrů a Honzík se začal normálně nahlas smát, to je takovej vyčůránek, vypadal v kočáru, jak když ho mučí vraždí a v náručí se tomu pak bude smát? :grinning:
22. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já to právě moc neprožívám, jen se mi ten seznam dostal na dohled očí .... tak třeba by se to někomu na něco hodilo .... stejně musíme pořád dávat pozor, nikdy nevíš co se semele .... Moni, koukám na plavču samej tatínek? u nás je to spíš výjimka .... a malej je správnej v té rybičce, Markétce se v ní taky líbí ....
Simčo, s Arielem na skvrny mám tu nejlepší zkušenost, všechny body se vypraly, a byly tam skvrny už delší dobu ... čísla fotek ti napíšu, který chceme ...

Holky, já dovařila tu polívku pro malou, a bylo toho zase hodně, já prostě neumím vařit málo, tak jsme se obě najedly, já ten zbytek pomačkala vidličkou a nacpala do skleniček, máme šest, tak nemusím dlouho nic na oběd vymýšlet ... malá pak spát nechtěla, tak jsem ji dala do kočárku a jela jsem do školy, teda do mého bývalého zaměstnání, za školníkama, pokecali jsme, byla jsem tam 2 hodiny, malá se asi přetáhla, pak v kočárku brečela, ale nakonec usnula, už spinká hodinu v kočárku, schovaná doma, tak uvidíme, jak tohle dopadne ....
22. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženský, tak jsme byly na prochajdě, pěkně se teda oteplilo co? :slight_smile: a td jsem četla, že hlásí nádhernej víkend jupí :slight_smile:
ježíš já mám dnes pocit, že jak si sednbu, malina je u mě a ječí a skřehotá dokud ji nevemu :angry:a když nevemu, tak se vzteká po svém, tzn.že tlačí jako kdyby kadila a vystoupnou jí žíly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

TALLS sakra koliks tý polívky vařila, 20litrů???a závidím to tobíkovo jedení, malina ted zas totál bojkot :angry: :frowning2: a kukla jsem na fotky, tobi je jako vždy k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished: a ta hovnová je super, závidím tu plovoučku, pže hovna z koberce dostávat je větší vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ariel takovej zázrak jo???hmm mám jeden doma, bylo to k nějakýmu prášku...

AA PAŘBY já na ně taky nikdy nebyla, tak maximálně párkrát do roka, ale pak to stálo za to :grinning: a nijak mi to nechybí :slight_smile:

PUZZi já někdy peru malině v sensitive a někdy v normál.pracím gelu a pohoda, mysĺím, že když dítě není ekzematik anebo náchylný na kůži, tak od toho roka je to ok, musíš vyzkoušet...
a jsou to vyčůránci, to znám, vztek jako das a za chvíli vychechtanost :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ouu, Simčo, story s hovínkama, to se jen tak nevidí ... ale u nás to před časem vypadalo podobně, holt jak se nedává pozor viď, ... znáám!
Puzzi, tak koukám, že Honzík už s váma taky pěkně manipuluje, co? ... ještě že jsou takový bezelstný, že to nasebe prásknou tím smíchem, jak nás oblafli? :grinning:
Andy, já peru v normál prášku už dlouho, asi od půl roku .... starším dětem jsem jen plíny prala dost dlouho v dětským ... jinak s pařbama, my paříme doma ... zatím jsou zásoby :grinning: já jsem spíš takový popíječ ochutnávač, tak to mi blbě nebývá ... už jsem se to naučila korigovat ... když je druhý den blbě, tak ta pařba nějak ztrácí kouzlo :unamused:
22. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a co jsi dělala za práci ve škole?
marti já peru malině už v norm.prášku taky dýl, tak od 7M :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, z čeho děláš polívky pro Markétku, mixuješ nebo krájíš na jemno?
Andy, koukám na počasí, o víkendu bude hezky teplo, super! Vzteklý tlačení Málinky :grinning:
Marti, my taky paříme doma často :grinning:
A perete dětem oblečení spolu s vaším? Já už dávno, všechno dohromady.
22. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, dělala jsem na střední zdravotnické hospodářku (sekretářka,personalistka + všechno od administrativy),tam Martin chodí na Zdravotnický lyceum - gympl, od 2004 pod nás kraj dal i střední zemědělskou, jsou tam i ekonomický obory (Pavka tam chodí na obchodku)

Puzzi, míchám různou zeleninu, nakrájenou na kostičky - dneska brambory, hrášek, brokolici, petržel kořen, petržel nať, cibule, mrkev, cuketa .... až to bylo měkký tak zahušťuju jíškou na másle. Do skleniček jsem to pomačkala vidličkou, ona tam musí mít ty kousky, ....

Andy, dneska bylo super počasí, dopo jsem malou na plavčo nabalila, ale odpo už jí bylo horko .... příjemně fakt
22. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, holky, 7 měsíční dítě v babyboxu, tak z toho mi jde mráz po zádech. Chlapeček dobře živený, v pořádku všechno, uf, to je mi z toho fakt zle, co k tomu tu matku vedlo, že ho nechce? Určitě ho má ráda, když se o něj normálně starala :frowning2:
22. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: No já do vody dnes nemohla, páč přijela teta :confounded: a ostatním tatínkům to jde moc dobře :wink: jeden tam potápěl dítko a málem potopil i sebe :grinning: No seznam je super, ale já dávám pozor pořád, i když ....... Kuba se tu nají i z hlíny z květináče :sweat_smile: ještě že ty kytky nehnojím :grinning:

Puzzi: Kde dítě v babyboxu? To musí být hodně na dně ...............
22. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, to říkali ve zprávách, někde v Hloubětíne myslim.
22. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Aha, tak já to zatím neslyšela, ale asi jako fakt musela být na dně, neumím si představit, proč by to ženská udělala.
22. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holcicky moje, dzravim vas!!!
Vcera mi nejak chcipl ten notak :angry: , takze ani pres den nebylo jak nakouknout a navic jsem od rana zas makala na super uklidu, jeje, mam krom oken skoro vanocni uklid, bomba! (ehm, no jeste by to chtelo prerovnat skrine, ale i tak super)
Domi byl vosinovatej, klube se mu 5. zub :sweat_smile: jako za 2 tdyny dobry, ne? 5 zubu :grinning: :grinning: :grinning: no a paxem musela udelat velky rozhodnuti: lidi na byt meli dojit puvodne v 18.30 (doba kaše), ale posunuli to az na 20h! :rolling_eyes: (doba spanku). jenze ve 4 lidech jsem mela strach, ze ho vzbudime, taxem posunula spani a jela s nim ven az v 17h a jezdila jsem jak idiot za tmy v parku do 18.30 :sweat_smile: :grinning: , aby vydrzel a zvladl to, je to zlaticko, i cizi idi si ho chovali achvalili, super. uz jetuhos, ale ja taky :confounded: .No ale zkusim docist
22. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já zprávy nestihla ... v 19,30 jsem malou přeslíkla, vypila mlíko, jak jsme doma samy tak si dávám pozor, aby už nebyly moc žádný blbinky, a trochu už klídek ...vypadalo to, že neusne, tak jsem ji dala do postýlky a lehla jsem si vedle, chvíli si broukala, pak mi "drtila nos" ... jsem začla dřímat, za 10 min se proberu a chrněla, tak dnes to bylo bezbolestný ...

Sami, a byt se zájemcům líbil?
22. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem tu a same novinky :astonished: Ale drzim s vama!!! :wink:
JInak u nas den dobrej. Prdola dneska dal jen hodku od 12 do 1pm a pak jeste v pul 6 do 6, protoze se to uz nedalo vydrzet :angry: Pak u nas byl R tata a pred chvilkou teprve odesel, tak jsem ani nezkoukla Vkv :frowning2: Ale neva, pozru zitra nebo v so :sunglasses:
Jo a novinka! Dala jsem maleho do jeho pokojicku, tak jsem teda moooc zvedava na dnesni noc :confused:

Jdu vas docist
22. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Add prani, ja peru nase a Jaydiho veci zvlast. Vzdycky za tyden se mu to nasklada, tak v pohode :wink: Jeste, ze ma tolik veci :grinning:
Puzzi s tim ditetem v babybowu des, nechapu :frowning2: ale lepsi, nez odhozene v igelitce nekde, jak to bylo pred par dny ta holcicka :cry:
Sami vyborne jsi to zvladla. Preju, at ten byt chteji :wink: A Domik taky super se zmenou programu :slight_smile:

Je, tak tu toho teda moc nebylo napsane :frowning2: :wink:
22. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám na zítra program ,.... Pavla si zapomněla domluvit antiko s doktorkou, dneska měla brát už prášek, se z ní dorvu, tak budu mít zítra procházku přes celý Vyškov - s kočárkem tak 45 minut rychlé chůze, dokud to malou bude bavit .... nechat kočár u dětské, nedá se tam totiž dostat s kočárkem, a pak zas cesta zpátky ... to mám radost ... ale nechci ji tam hnát v 6,30 autobusem a pak pěšky zpátky .... tak jsem ji cvičně trochu zdrbala ...
22. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jdu do hajan ... ať jsem na tu zítřejší túru vyspaná ... dobrou!
22. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to dobre s MArketkou zvladnete :wink:
Dobrou
22. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsem dorazila až včulejky, už je tu asi mrtvo, co? Zítra poctivě dočtu, teď už valím chrňákovat.
Py py
22. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzance od Miruss vse nej k 11M :slight_smile:
23. říj 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, nez doctu, bude hosipa, hlavne unava aterialu se uz hlasi, to byl fakt zahulty 2 dny ted a ten uklid a tak...ufuf, ale mam jakoby endorfiny a dobry pocit, tolik prace, to by chlap nezvladl :slight_smile:

puzzi ty nakupujes i nekdy neco v akci ? :grinning: Persil 1+1) a story s kocarkovanim a Hpjaou dobra teda....Honzik je vycuranek!

petrus vy jste snizili postylku az ted?????mate nejakou specialni hlubokou?nebo jako my? pac ja bych se bala, ze ji preleze....my jsme snizili hned,jak sel na kolinka, jinak to neslo! drzim palce na separe noc!

talls super fotky, hovnofotka chichi...fujjj a hele, ty plinky se skvrnama-to byly cerstve nebo stare? to me zajima, mam spoustu oblecek skvrnitejch od prikrmu :frowning2:((

seznam nebezpecnych veci-jako skripnout prst se da do kdeceho....resila bych jen ftalaty a podobny hnusy. Jo, Bugac mel problemy s brzdama, resilo se to, je fakt, ze az tak moc dobre nebrzdi :sweat_smile: ,ale neva, vim o tom.

marti, jakej hrasek davas do polivek???mrazeny , sterilovany nebo jaky? dik

byt se libil, snad to klapne, uvidime
23. říj 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak peru vsechno v Persil sensitive, voni mi to a koupila jsem v akci nejake velke baleni, tak az to doberem, tak uvidim a peru dohromady nase a Domiho veci uz davno

marti,tak to zvladni...mozna bylo lepsi teda 1 cyklus s antiko vynechat ne? teda pokud to akutne Pavka nepotrebuje :slight_smile:

je, zuzance vse nej 11M! wow..holky to je sila s tim casem, fakt, pred tydnem jsme parily na sazu...nechapu!

ja na praby chodivala rada, ale spis takove spolecenske akce z prace nebo s myma oblibenyma chlapama, to jsem se vzdy vysmickovala za hranice vsech samicek a bylo to moc fajn. Jako jsem spokojena doma s Domim, ale to,jaxem si vymyslela outfit a malovala si xicht a tak...to me bavilo. Podpatecky...cupity cupity...hm, dneska sup sup rifle, tenisky a trada :grinning:

mau haji, kez by Domi spal do 8h, kdyz sel spat o 1,5h pozdeji nez mel :grinning:
23. říj 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak z deckeho jen nejake pipnuti 2x. Ale je jeste brzy, ze? :sweat_smile:

Sami my meli postylku snizenou na prostrednim a tedka jsme ji dali na ten nejspodnejsi :wink:
On nam totiz prelez z te prostredni vysky nejak :astonished: ale nastesti do postele. No a z te slezl a plakal u vratek u schodu :sweat_smile:

Jsem se dodivala na serial a tedka jdu spat.
Tak dobrou vsem :wink:
23. říj 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak Puzzi, dnešní noc byla jen s 60ml mlíčka cca ve 3 ráno, do té doby bylo utěšování a hlazení a 60ml mlíčka je u nás úspěch, ptž jinak pila těch 150ml. A v 6 ráno dostala 180ml a spaly jsme skoro do 8, no zázrak, který se už asi dlouho opakovat nebude.
Tak nevím, jak to udělat dnes v noci, či zase dát 60ml, nebo jen 30ml nebo nic, popřípadě vodu. :confused:
23. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, vy jste toho zas napovídali a napsali, a zprávy .................. :confused: :grinning:
23. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ty plíny byly jak který...nějaký fleky už i starší, něco "čerstvé"....ale tak, že se to týden válelo v koši na prádlo...takže pěkně zaschlé...a to přesnídávky, šťávičky...fakt nevím, zda je to tím programem 60 intenzivní skvrny, nebo tím Arielem Prof, ale prostě fleky jsou pryč...na jedné zůstal mini pidi skoro neviditelný náznak fleku. Jako pohodááááá. Jako po týhle zkušenosti fakt můžu doporučit. Určitě bych to prubla, to půlkilový balení (mám sypané, je i tekuté) stálo 129 Kč, takže zas ne žádný velký prachy .

Jinak my noc dnes kašlavou, budil se asi 4x...naštěstí hned zas usínal, jednou jsem lovila dudel pod postýlkou...děs běs...musím mu koupit ještě kapky na kašel, ten Hedelix teda fakt nějak nezabral...MM mi trvdí, že to má z toho, že jak spí u okna a je malinko pootevřený, že na něj táhne a je nastydlej...no, nevím, ta škvíra je tak 5 cm nahoře, takže fakt pidi otevřený okno...myslíte, že to může být z toho??? Oblíkám ho až dost na spaní, aby mu nebyla zima a kdyby se odkopal, tak má spací vak....má overálek s dlouhým, spací vak Cherokee (takovej středně teplej) a peřinku...v ložnici máme tak 19 až 20 stupňů...možná u toho okna je o drobet míň...

Sami, takhle se vysamičkovat nad hranice všech možnosti, jeje, to sis pak připadala jak modelka, co? Já se nikdy až takhle moc nesamičkovala, ale taky to bylo o něčem jiném , než teď...nyní přesně džíny, placatý boty a jde se...když bych si i chtěla vzít vyšší podpatky, tak mi bude malej kočár, tak mám smůlu :grinning: ...Každopádně ani teď nevylezu z domova bez namalovaných řas a pudru, to je můj minimální standard, bez toho prostě nedokážu fungovat....bych si připadala jak obluda.
23. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak právě jsem našla kartičku, na které jsou všechny možný éčka a zda je můžou děti a tak. Tak kdo chcete, tak mi písněte mejlík :wink:
23. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranecko, ste mi dnes zlepsili naladu :slight_smile:
Lobi ta akcia -napisem Ti cez IP lebo oni to nechcu moc zverejnovat, ludia sa tam idu pozabijat a keby dali rekklamu, tak neviem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
yo, kukla som na Ferrari a mam 3 z 5 oddelené :rolling_eyes: doprdele kurva drát, a to som ich len raz dala na 90st.
hoky musim nieco porobit, preto som taka strucna ale dnes mam radost :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil hlas poslany, Tomik je tam krááááásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek