• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Vanil,
hlasík poslán :slight_smile: Krásná fotka, ňam úsměv :wink:
23. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil: Hlas poslán :wink:
23. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule, tak dnesna noc OK, zobudil sa o 3.15 dostal caj a spal az do 6.30 takze som spokojna. Som dobre vyspana.
Drobec teraz chrni a ja mu idem navarit nieco na obed, asi skusim nieco jednoduche, lebo sa mi zda ze vzdy mu tam dam vsetku moznu zeleninu, tak dnes skusim len cestoviny, hrasok(ja davam mrazey, mam este domaci, ale uz som davala aj z obchodu) a mäsicko.

Tak teda A. tvoja story je naprd.

Tiez gratulujeme Zuzanke k 11 M.

Ten ariel profesional som skusala aj ja, ale mne sa moc neosvedcil, mne viac vyhovuje PEREX OXI.
Ja periem Tomimu veci stale zvlast, celkom dost sa mi toho nazbiera, a kedze vecsinu veci periem na 40 st. tak moc neriesim ci je to biele alebo farebne, este mi zatial nic nepopustalo farbu. A podbradniky davam vyvarat s plienkami na 90 st. a su krasne bez skvrn.

Talls, fotky su perfektne, a ta hovnofoto je uplne najlepsia, este ze sa to nestalo ked mal Tobik prujem.

Puzzi prechadzka sa trochu nevydarila az do konca, ale dufam ze aspon trochu ste si to uzili s Hpajou. Ja som takto niesla Tomiho na rukach domov v pondelok, len mne nemal kto tlacit kocik.

Momou fotky su perfektne ako vzdy.

Sami tak si zas mala makaci den? U vas sa to musi lesknut, prid aj ku nam.

Este raz dakujem za hlasy.
23. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzce taky vše nej k 11 měsícům. Tý jo, to mě nedávno bylo víc.

A už jsem to našla jinak, ty éčka:
http://www.bezkonzervantu.cz/download/ekarticka.pdf
23. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Janka mi tu řádí pod nohama, v noci si zase hoďku povídala, do toho začal fňukat Riška :rolling_eyes: Už to trvá dlouho, a přestávám si myslet, že je to zubama :frowning2:
Židli máme doma, včera jsem jí poskládala, hodím foto. Teď jdu přebalit paní posr.nou :grinning:

Přejeme s Janičkou vše nej k 11M Zuzance do Popradu :dizzy_face:

Jo, a peru naše i dětské prádlo už delší dobu v Persilu senzitiv :wink:
23. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidala jsem fotku Janky v nové židli.
23. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko
tak bohuzel, prima umera: dite jde spat o 1,5h pozdeji nez obvykle mohlo by rano dele spat, neexistuje, skoda :slight_smile:
ale ted uz par dni, tak tyden, vstavame v 7h a to je super...lepsi nezv 5.30 :-P.
Holky, nebude se ted o vikendu posouvat cas?

jinak dráček chvili řval v postylce,ale už je pul hodky tuhoň, tak koukam na stranky Brány a poradají sbirku pro nejaky azylovy dum (detske veci, pro mamky). Kurna....asi neco vyberu a zanesu tam. chtela jsem se jit podivat do Brany, co maji hezkeho, tak neco priberu.Jeste zkusim dat echo sousedce pod nama, furt si stezuje, ze ji zavazi v kumbalu kocar od snachy, a ze dalsi dite nechcou, tak jestli by ho tam nechtela darovat :slight_smile:. berou i v Praze a da se posilat i postou, ale jen do konce rijna.

puzzi,byly jste v Brane teda s tema kamoskama? jak se ti tam libilo, koupilas neco?
23. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
pospi, ty ses nejaka vysazena na tu modrou stale :slight_smile:, asi setrvacnost z Rišky :grinning: nebo zvyk? Jance to slusi a hezky si zabrala i vasi kuchyn, pekna! Se aspon kouknem pres fotku k vam na navstevu :slight_smile:)

mou dikyza odkaz

miruss uzivej si Poprad

novi, tak plinky ferrari taky znicene? ja je...ja je mam zatim super. Mozna limetkova mi parkrat vic protekla...ale asi to je instalaci. Ja je ale pouzivam fakt vice mene jen na cesty nebo ven, doma pouzivam klasiku.

cauky petis, vanil
23. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi- Jů, Jance to sluší a kuchyň je taky super :grinning:

Sami: Snad se odkaz hodí. Mě překvapily ty co dělají hyperaktivitu :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, dík, já jsem jí schválně nasměrovala na linku, aby neměla v pozadí okno a suché rohlíky na radiátoru :grinning: Nj, já a modrá :grinning:

Objednala jsem teď Riškovi asi patery tepláky, 2 trička s dlouhým a trencle v Bon Prixu. Nějak se nám kluk vytáhl a máme furt nedostatek tepláků na pěkno do školky, R. je kypala, tak mu dávám každý den čisté :sweat_smile: Klučičí tepláky ve větších číslech moc v bazarech a sekáčích nejsou. Čím to tak asi bude? :confused: :grinning: Ráno jsem Riškovi říkala, že rychle roste, že mu asi nebudem dávat jídlo (ze srandy) a on začal natahovat, že nám asi umře :cry: :grinning: Synek nepochopil vtip, musela jsem mu to vysvětlit. Ale uznávám, že to byl hloupý vtip :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, tak se zase hlásím, včera večer jsem dočítala, ale nějak jsem byla líná na reakce a teď mám hosipa, tak se omlouvám, jenom na co si vzpomenu :sweat_smile:

Včera Puzzi zapomněla ještě napsat, že jsme měly docela neodbytnýho spoluprocházkujícího, přidalo se k nám malý kotě a zjevně si myslelo, že kočárky jsou prolejzačky a furt nám lezlo pod nohy, před, pod, vedle a mezi kočáry... :grinning: bylo roztomilý, jsem si vzpomněla na kočičí mámu Sami, akorát pak už mě to štvalo, protože jsme vůbec nemohly jet dál :grinning:

Zuzance vše nej k mini narozkám, za měsíc už budeme postupně oslavovat ty opravdový velký, to bude doják, až budeme vzpomínat na naše porody :dizzy_face:
Já jsem si předevčírem četla starou diskuzi jak sem se chystala rodit a teda nostalgie jak blázen :sweat_smile: :dizzy_face:
Vanil, jsem ráda, že se u vás situace s TM trošku lepší... a dnešní noc super :slight_smile:
Sami, ty brďo, ty jsi ale pilná, taky bych potřebovala udělat generální úklid...
Novi, super 2h denního spánku a že D. pomáhá :slight_smile: s ekzémem je to blbý, na kožním jste byli? Ríša to má teď dobrý a na alergologii ho prý pošle až mu bude 1r.
Marti, zvládni dneska tůru. A chtěla jsem se zeptat, ty už teda vůbec nekojíš? U nás to půjde asi taky brzo do kytek, jak narostly R. ty horní jedničky - ještě je teda nemá vylezlý úplně, tak mě kouše. Ne že by mě vyloženě rafal, ale jakoby si bradavku těma zoubkama přidržuje a je to nepříjemný, po koju tam mám 2 rýhy :unamused:
Co vy ostatní ještě kojící? taky vám to prďolkové dělají?
K praní - já teda ještě peru R. věci samostatně v Lovele, i když mám většinou poloprázdnou pračku, ale to neva, aspoň se to pořádně promáchá, dávám teda ještě máchání navíc. Nějak se mi nechce prát Ríšovo věci např. s MM fuseklema :sweat_smile: No ale možná až dojde lovela, tak koupím persil sensitiv a budu prát už společně... :slight_smile:
Ještě jsem se chtěla zeptat těch co máte kožený capáčky - taky se vašim dětičkám v nich potí nožičky? Ríšula má vždycky cca po 2 hodinách vlhký punčocháčky, tak musím měnit :unamused:

Chjo, vodáci nám přišli dát do vodovodní šachty nějakej regulátor tlaku, pže nám šlo do baráku asi 6 barů a nonstop nám upouštěl pojišťovák u kotle a vzbudili mi Ríšulu, spal jenom 40 min :rolling_eyes:
No nic, tak jdu pro něj a holt bude dneska vařit se mnou... naštěstí peču kuře, takže nic moc práce :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
tak noc u nas docela sla. Jaydinek se vzbudil kolem 4 a desne rval asi pul hodky. Byla jsem tam 2x a po 3 kdyz jsem chtela, tak byl najednou klid :sweat_smile: Po 6 vstaval, tak mu R dal mliko a hral si s nim a ja pak s J jeste usnula v pul 8 do pul 10 :grinning: Tak jsme prvni noc docela zvladli si myslim :sweat_smile:
Ted mi tu :sweat_smile: rve, jak pisu, takze se ozvu pozdeji :sunglasses:
23. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj slunicka
cekame navstevu tak jen v rychlosti.
Noc byla fajn, zkusila jsem pop=rve v 6 vecer kasia o pu 8 mliko tak uvidime jak dneska.
Pospi krasna zidlicka, ale modra :slight_smile:
Sami tak super s bytem a hlavne ze mas uklizeno :slight_smile:jsi sikula.
Talls super fotecky a nejlepsi hovnouskova, jsi mme pobavila :slight_smile: nebo vlasten tobik
Miruss zuznace prejeme vsechno nej nej k 11M, je to silene jak ten cas leti.
Jinak zdravim Puzzi, Andy, Hpaju, Petronuskua vsechny ostatni :slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Domis dospaval asi ten posun az ted, po 2hodinach uz keca chuva, sssuper truper dopoledne, jsem po obede, mam povesene pradlo, proklikanej web a dnes jsem po dlouhe dobe i varila prdolovi patlamo (dala jsem tam jako pokus kousek fenyklu) a dobry, doufam, ze mu to bude chutnat, akorat jsem to zas blbec trochu vic mixla...chtela jsem kousicky,ale rikam, jeste 3x to zmacknu a konec a je z toho zase pyré :sweat_smile:

pospi, ty jo, at na tebe nejakej smirak neposle socialku, ze chces dite tyrat hladem :grinning:

hpaji, pry kocici Máma Sami :grinning: , diiiik, staci mi nase stádečko :sunglasses: . Jinak Domimu za 2tydny vylezlo 5 zubu, sekec mazec, ale zvlada to v poho, mozna sem tam v noci place trochu. No a u koja zatim dobry. Jako citim ty jednicky nahore, jsou jako žiletečky, ale nedrzi si mě...zatim kojo v pohode.
23. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a v capackach se Domimu taky pekelne poti nohy...fuj, takove kyselé tlapky má pak :grinning: a taky vlhke puncochy i ponozky a musim menit.
23. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vas jdu docist, a nevim, co prvni :o)) Ale na "tom" mi to nejak pada :o(
Jaydinek spinka v kocarku, konecne. Byl nejaky umrnceny a teda zase porad u me, porad se chce nosit a lisa se.... jestli to neni z te noci, ze jsem si ho nevzala k sobe a nechali jsme ho samotneho v jeho pokojicku. Tak se treba boji, ze mu nekam odejdu....

Holky k tomu samickovani se. Ja tedka zase zacala nosit sukynky (teda s cernejma silonkama, takovyma tema silnejsima. Jeste, ze se to ted nosi :grinning: ) a teda podpatky, protoze tech mam dost. Jen tenisky a jedny nizke polobotky, ale to nosim tak na venkovni prochajdy a kdyz jdu na rychlo do obchodu :slight_smile:

Momou posli mi taky karticku s eckama, diky :wink:
Jo, tak uz jsem si to ulozila :sunglasses:

POspi zidlicka dobra, ani by mi nevadilo, ze je modra. Je to pekna barva :slight_smile: Taky chvalim kuchyn :slight_smile:
Dobrej "vtip" na Risku. Chudacek, jak to pochopil jinak :sweat_smile: :grinning:

Hpaji s kockou dobry :grinning:
Jaydimu se poti nohy porad a docela dost :unamused: Ale v tech novych botkach jeste nevim. Vyzkousime dneska, jak pojedem za kamoskou :wink:

Sami tak Dominek hezkej spanek :slight_smile: a stihla jsi spoustu veci opet :wink:
23. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
23. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Janka capačky kožené zatím nenosí, ale jak má hrubé ponožky, tak je jí cítit mezi prstíkama :sweat_smile: Zrovna dneska jsem jí je oňufávala :grinning:
SAMI, nj, chudáček náš malý podvyživený :grinning: :wink: V Ově to mám blbé, tu nemám na sociálce žádné známe, v NJ jsem měla bývalé kolegyně :grinning:
PETŘI, taky máš mamánka? :wink:
WELI, užíjte se návštěvu :wink:
HPAJI, neodbytný spoluprocházkující dobrý :grinning: Janka mi párkrát procedila braduvku přes dolní zuby, au au. Jak teď kojím 3x za noc, tak mám bradavky hodně citlivé a ty její 2 zoubky cítím. Uvidím, kdyby se to nedalo vydržet, tak s kojem prásknu.... :unamused:
23. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsem dneska zase v šíleném zápřahu...

Včera jsem vám i zapomněla napsat, že Vítka ten průjem nepustil, tak jsem raděj šla znova k Dr., ať udělá ty testy, takže mu vzala krev a výtěr... Dneska jsem si volala na výsledky, takže kr. obraz v pořádku, žádný zánět taky nemá, výsledky zbytku budou až tak za 14 dní (alergie na kravské mléko, celiakie...) Tak mi prozatím doporučila koupit Nutrilo allergy atd. - tady jsem ho nikde nesehnala, takže bude ještě muset vyrazit do terénu MM.

Jakž takž se mi podařilo pouklízet, zůstalo tu ze včerejška vykramovaných spousta věcí. Večer jsem ještě musela vrazit nos do balíčku s oblečením z UK, takže samý igelit apod. :grinning:
Potom jsem vyžehlila veškeré prádlo, co bylo vyprané + uniforma do práce. Joo, holky, dobrá zpráva, obleču prac. kalhoty, které jsem i ve svém tlustém období musela mít rozepnuté :grinning: No, do těch předtěhu mám ještě co dělat :grinning:
Teď mu vařím oběd na zítra a budu muset nějak zkompletovat věci, které bude potřeba na zítřejší hlídání. Nějak se na něm prostřídá MM a tchýňka, takže všechno dvojmo, aby nedošlo ke kolapsu, páč MM bude chvilku mimo domov, a netřeba, aby tchýně u nás musela něco hledat :grinning:
23. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, máte pěknou kuchyň! a židlička taky pěkná samozřejmně! ... a teda trápit Rišku hladem, chudák musel mít trauma!
:grinning: Sami, čas se mění, teď v neděli .... ve 3 se vrací na 2
Pavli, od soboty před srazem nekojím ... malá horní jedničky ještě nemá a i tak to stálo za to, hlavně ona se lekla ... a pak se bála chytit, ale už jsem to přijala jako realita, na mě bylo 10 měsíců a týden výkon!
Všechno nej Zuzance k 11 měsícům!
23. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, tak se chystáš do práce ... ty jo to je nářez, to si nedovedu představit ....
23. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá mi usnula, spí už 30 minut, tady nikdo, volala jsem mamce, ale není doma, tak smůla ... no nemám pech!
23. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, tady fakt mrtvo, marti mas pech...
Laus tak drzim palce na směnu v práci, pak napis dojmy, jestli to nebylo mo velke trauma a jestlis neudelala za ten den CD moc velke manko :grinning:
jaky balik z UK, ses rozsoupla s haderkama pro Vitka? jezis nestras s celiakii atd...hele treba je to tema zubama, Domi nemel plasticke hovino ci bobek ani nepamatuju...furt točená zmrzlina :grinning: :sunglasses:

marti, ty jo,kdyz se posouva cas, tak skoda, ze i deckam v hlave se neposouva, to si nepospime dyl...skoda!

byla jsem ve meste prochazkou, v Brane kouknout a pripadala jsem si najednou jak vesnican v New yorku, achjo, jsem docela v izolaci a fakt jsem si prisla divně... :unamused:
23. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jinaxem dnes mela slabsi nervy u obeda, zas nechtel moc jezt a sudlal se vsude,chjo....byla jsem nejaka kantare, taxme se v 15 pobalili, ze vypadnem do mesta, me se chtelo spaaaaat a pri koju tesne pred odchodem jsme oba vytuhli :sweat_smile: , suprovych 35minut, kdyby na me nezazvonil nejaky idiot, jestli ho pustim do baraku.... :angry: :angry: , to me vytaci, nevim, proc zrovna na nas vzdycky zazvoni nejaka roznaskova sluzba atd, do prcic, no ale aspon jsme nejeli za tmy :sweat_smile:
23. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, na to jsem zrovna myslela, že už budeme vstávat za tmy, protože oni budou mít už ráno stejně, tma netma ....
Sami, my furt bobkovali, dokud jsem kojila, to UM to asi ředí, protože bobkujeme a večer pravidelně "točená zmrzlina" :grinning:
23. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
SAMI, manko by Laolka udělala max. sobě, by musela doplatit ze svého :frowning2:
MARTI, maras, jak není s kým pokecat :confused:

R. koupil červené víno, jmenuje se Monastirsko šušukaně, že by po mě něco chtěl? :grinning: :wink: Už jsem dala Janku spát, byla hotová. Já si dám sklénku šušukačky a lehnu asi taky :pensive:
23. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, to vínko znám,je dobrý, jinak - Klášterní tajemství .... MM ho vozí z Bulharska!
23. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, malá přelezla právě půl obýváku a stoupla si u stolu !!!! a ani u toho nehuláká, abych jí pomohla !
23. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Klášterní tajemství, aha, no na etiketě jsou nějací popové :grinning: Vínko je slaďoučké a při zavírání jsem ho převrhla a trochu vylila, no šikulka :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sami, já jsem nakupovala pro sebe, ne pro malého :grinning: Nějaké sportovní hadry a boty, pro MM tenisové míčky :grinning: No ale brzo budu muset nakupovat znova, bo mi to bude velké.... :sweat_smile: ale to mi neva :grinning:
23. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek